Handige tips

  • Home
  • Gratis bellen naar vaste nummers via voip!

Gratis bellen naar vaste nummers via voip!

downloaden

Hoe werkt bellen via internet? Wat zijn de kosten? Hoe zit het met de betrouwbaarheid? Kan ik mijn normale telefoontoestel blijven gebruiken? Kan ik via internet ook met een normaal nummer gebeld worden? … Over bellen via internet – ofwel VOIP (Voice-over-IP) – bestaat veel onduidelijkheid. Samen met VARA ConsumentenTV hebben we twee webcasts van elk 15 minuten gemaakt, waarin de meest gestelde vragen over internetbellen worden beantwoord. Ben je van plan over te stappen op internettelefonie? Dan is het bekijken van deze uitzendingen zeker de moeite waard! Onderstaande uitzendingen zijn te bekijken met Windows Media Player.


Klik hier voor Vraag en Beantwoord over VOIP – Deel 1


Klik hier voor Vraag en Beantwoord over VOIP – Deel 2

Handleiding gratis bellen:

Wat is VOIP buster ?

VOIP Buster is een programma om via het internet te bellen. Dit kan zijn naar vaste nummers of naar mobiele nummers. Om dan gebruik te kunnen maken van VOIP Buster moet je je registreren. Dit kost niets en je maakt gewoon een gebruikersnaam en wachtwoord aan. Onthoud deze wel goed die heb je nodig om in te loggen. Let wel op! Je kan er gratis gebruik van maken maar zolang je niet de betaalde functie gebruik kan je maar 1 minuut achter elkaar bellen. Gebruik je de betaalde versie ( eenmalig € 1,30) dan kan je onbeperkt bellen naar alle vaste nummers.

Eerst gaan we hem downloaden en installeren.

Wat wel belangrijk om te weten is of je pc geschikt is voor VOIP Buster.
Hier zijn de minimale systeemeisen:
Minimum System Requirements:
PC running Windows XP, 2000 (with SP2)
300 MHz processor
128 MB RAM
10 MB free disk space on your hard drive
Sound Card and a headset
Internet Connection broadband: Cable, DSL, with minimum 64 kbit/s up/downstream)

Nu we weten of de pc geschikt is kunnen we gaan downloaden. VOIPbuster kan je downloaden op http://www.voipbuster.com/nl/index.html . Nadat je VOIPbuster hebt gedownload kunnen we beginnen met installeren.
Zoek het bestand op dat je gedownload heb en dubbelklik erop.
Je krijgt dan het volgende scherm:

Klik op next om door te gaan.
Dan verschijnt het volgende scherm. Vink i accept the agreement aan en klik op next.

Selecteer waar je het geïnstalleerd wil hebben en klik op next.

Geef er een naam aan ( staat standaart al op VoipBuster )

Vink de volgende opties aan of uit is maar net wat je zelf handig vind. De bovendste optie krijg je een snelkoppeling op je bureaublad en met de 2e optie krijg je een snelkoppeling in het snelstart menu.

Hier geeft hij alle info weer die jij heb ingesteld. Klik op install om het programma te installeren.

Nu zie je dat het programma word geïnstalleerd.

Nu is de installatie klaar en is het programma klaar voor gebruik. Klik op finish om de installatie af te ronden en het programma te starten.

In het onderstaande venster kan je je registeren. Voor de gegevens in en zodra dit gedaan is druk je op OK.

In het bovenstaande venster kun je in de balk naast het pijltje naar beneden een telefoonnummer in toetsen. Onthoud dat bij het bellen het land nummer moet worden gebruikt minus de eerste nul van het netnummer. Voorbeeld: huisnummer: 0229 213456 moet dus worden +31 229 213456  Druk daarna op enter of op de beltoets en veel belplezier

<

Deel dit bericht

Geen commentaar.

Commentaar (0)

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *

Wat is het resultaat van 13+10