Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:


  • De top 10 en beste (Nederlandse) torrent sites van 2018

     Delen


    Ook in 2018 hebben we een overzicht met de meest populaire torrent websites van het jaar. De lijst zal in de loop van 2018 waarschijnlijk aangepast worden omdat er sites door verschillende organisaties offline worden gehaald. In 2017 hadden we gedoe met de Piratebay en het blokkeren door de Nederlandse providers. Maar wees niet bang, er zijn nog genoeg grote torrent websites te vinden en je weet gelijk weer welke websites er allemaal beschikbaar zijn. Met een VPN kan je de Piratebay natuurlijk wel gewoon benaderen. En wie download er nog zonder een VPN verbinding? ;)

    Naast de top 10 populaire en beste internationale torrentsites hebben we ook de meest populaire Nederlandse torrent communities toegevoegd.

    Update jan 2019 - Het overzicht van 2019 is beschikbaar.

    De meest populaire internationale torrentsites van 2018: 

    • 1. THE PIRATE BAY
      • In 2015 was The Pirate Bay nog offline, maar na de terugkeer in 2016 kwamen er al snel weer miljoenen gebruikers bij. In 2017 zijn ze onbereikbaar gemaakt door de Nederlandse providers maar je kunt de website natuurlijk nog bereiken via VPN providers.
        • Vorig jaar 1ste plaats
    • 2. RARBG
      • Bestaat al sinds 2008 en blijft groeien!
        • Vorig jaar 3de plaats
    • 3. 1337X
      • Had afgelopen jaar diversen problemen met de beheerders, maar staat nu op de 3de plaats plaats.
        • Vorig jaar 6 plaats
    • 4. TORRENTZ2
      • Het vervolgt van de originele Torrentz.eu. Deze zoekmachine host zelf geen torrent-bestanden, maar verwijst bezoekers door naar andere sites.
        • Vorig jaar 5de plaats
    • 5. YTS.AG
      • Heeft niets te maken met de releasegroep van dezelfde naam en zakt 1 plekje.
        • Vorig jaar 4de plaats
    • 6. EZTV.AG
      • Nu al meer dan 10 miljoen torrents in de database. Deze site blijft groeien en stijgt 1 plek.
        • Vorig jaar 7de plaats
    • 7. LIMETORRENTS
      • Voor het tweede jaar in de top 10 en word door diversen torrent zoekmachines gebruikt.
        • Vorig jaar 10de plaats
    • 8. NYAA.SI
      • Nieuw dit jaar, de populaire anime torrent website.
        • Vorig jaar: #Nieuw
    • 9. TORRENTS.ME
      • Torrents.me is een grote zoekmachine voor torrent bestanden en ook voor het eerst in de top 10 dit jaar.
        • Vorig jaar:  #Nieuw
    • 10. ZOOQLE
      • Zooqle, meer dan drie miljoen torrents. De Google torrent zoekmachine. Dit jaar ook voor het eerst in de top 10.
        • Vorig jaar: #Nieuw

    De beste internationale torrentsites van 2018:

    Afbeeldingsresultaat voor Demonoid afbeelding

    De meest populaire Nederlandse torrentsites van 2018:

    site_logo.gif

    - update December 2018 -
     

    Besloten Nederlandse Torrentsites

    site_logo.gif

    VPN Verbinding

    Een VPN verbinding is voor de Nederlandse downloader anno 2018 een verplichting geworden. Naast je abonnement van je provider zoals Ziggo, KPN etc is het bij het downloaden van films en muziek een actieve VPN verbinding nodig. In 2016 was een VPN verbinding nog voor de "download nerds", in 2017 was de VPN verbinding al zo veel besproken dat de gemiddelde downloader er al mee aan de slag ging. In 2018 is de VPN een vereiste geworden.

     



    Duken
    • Leuk 1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie



    1 uur geleden zei Gast Place2home:

    Weet iemand wanneer ik mij kan aanmelden bij Place2Home? Of zijn er ergens uitnodigingen te vinden.... Ik kan mij niet aanmelden 

    Gewoon hier: place2home.net/register.php
    Nu is registratie even mogelijk, ze zetten deze optie erg vaak uit.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Piratebay gewoon te benaderen met VPN staat vermeld, maar Piratebay is toch wereldwijd geblokkeerd?

    Dan heeft het toch geen zin om een ip adres uit Nederland, België, polen, Australië, etc. te kiezen gezien al deze landen geblokkeerd worden.

    Trouwens als je al jaren een account hebt op torrentsites en je schakelt nu in op een VPN kan je dan het beste een nieuwe account aanmaken anders ben je volgens mij nog niet anoniem gezien je altijd onder dat account bent geweest.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Nee, de Piratebay is geblokkeerd in Nederland, Noord-Korea en enkele andere landen.
    Met een IP adres uit onder andere de VS is de website gewoon te bezoeken.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Maar hoe zit het nu met al die torrentdownloaders die al jaren onder een vast account daar op sites zitten en nu op VPN overgaan maar wel verder gaan onder hun account. Dan ben je volgens mij toch niet anoniem. Brein en dergelijke kunnen immers die accountnaam op de betreffende sites zodat ze dit snel kunnen kopppelen ook al zit men dan nu onder een ander IP adres via VPN.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Op dit moment (zoals in Duitsland) krijg je een boete op basis van een film welke is gedownload vanaf een ip adres. Er worden nog geen links gelegd met account van torrent communities. Er is een controle op een torrent en de IP adressen welke deze download. 

    Op basis daarvan kan een boete in Duitsland worden verstuurd. Dat is ook het directe bewijs. Eventuele ip adressen van geregistreerde accounts, waar ooit mee is ingelogd of welke allemaal onder een account worden gebruikt zijn nog niet aan de orde. 

    Het is dus nu puur op basis van bewijs met het ip-adres wat download. 

    Maar het zal in de toekomst vast ook voorkomen dat er accounts en ip-adressen gelinkt gaan worden. Maar dat zal nog wel een jaar of drie duren. Voor nu hebben ze het al druk genoeg met de huidige aanpak.

    Overigens zijn er in Nederland nog geen boetes uitgedeeld. Maar die zullen gegarandeerd volgen. Ik had ze al afgelopen jaar in het nieuws verwacht. Verbaas me dat het zo lang duurt trouwens. 🤪 gelukkig maar ;)

    Een VPN zal straks naar mijn idee een standaard worden voor de meeste internet gebruikers. Los van het hele download gedoe, maar ook wegens privacy.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

     

    Blijft wel een beetje bizar; met ons allen dan maar op een ander ip adres begeven en de situatie blijft weer het zelfde. Dat zet voor de betreffende instanties dus ook geen zoden aan de dijk. Gewoon weer thuiskopie op geluids- en video-opslagmedia heffen is misschien wel het eerlijkst. De enigste die er nu echt garen bij spinnen zijn die VPN bedrijven. Zo zijn er slimme jonge knapen die vroegtijdig in dit gat zijn gesprongen er rijk mee geworden.

    Overigens kan ik me niet voorstellen dat gezinnen met kinderen die wekelijks niets vermoedend  downloaden ineens na maanden/jaren worden overvallen met grote boetes doordat zij in die tijdsspanne hebben gedownload en men daardoor nog  flink in de schulden kan geraken. Er zullen in een land als Nederland lijkt mij eerst op zijn minst waarschuwingen de deur uit gaan. Overigens nog bizarder dat betreffende torrentsites door blijven gaan en de downloaders de dupe worden. Dan zijn de boetegevers zo lijkt er onderhand nog flink bij gebaat om die sites in leven te houden!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Daar ben ik het ook mee eens @pinkelman ik kan mij ook niet voorstellen dat er gelijk met boetes wordt gegooid. Maar echt zeker kunnen we er niet van zijn. 

    De eigenaren van de torrentcommunitys kunnen niet zomaar achterhaald worden. Dit zijn ook vaak slimme knapen welke weten hoe ze hun echte indentiteit geheim kunnen houden. Natuurlijk wilt een stichting als brein de sites offline hebben maar dan moeten ze wel bij de naw gegevens eigenaar een bericht kunnen achterlaten. (Wat trouwens wel steeds vaker lukt).

    Ik denk niet dat de auteursrechten organisaties de communitys bewust online houden om boetes in de toekomst te kunnen uitdelen. Daar zit niet het verdien model. ;)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Ja, herkenbaar Coolhoven. Het is inderdaad waar dat een forum bij de registratie het orgine IP adres bij het forum account kan bijhouden. Spijtig dat je je oo sommige forums niet via VPN kan registeren. :(

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Citaat

    Place2Home.org - Offline 05-2018 

    Van de week niet, er was een pagina zichtbaar waar vele javascript en PHP fouten in zaten. Maar nu is alleen het MyBB script zichtbaar als men www.place2home.org opzoekt. Op de non www versie is er niets te zien.
    Denk niet dat ze ooit nog terugkomen, ondanks het feit dat de admin van place2home.net dat beweerd.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites




    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Hey allemaal! Ik ben nieuw hier! Gebruikersnaam: SunnyDaisy Hallo allemaal! Ik ben net lid van dit forum geworden en ik wou me even voorstellen. Ik ben Daisy, een 29-jarige uit Rotterdam. Ik houd enorm van lezen, films kijken, en ik speel graag een potje videogames af en toe. Ik ben altijd op zoek naar leuke, veilige downloads voor muziek en apps, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik daar niet zoveel verstand van heb. Daarom dacht ik, laat ik me aanmelden bij deze community! Ik ben benieuwd hoe jullie de beste en veiligste downloads vinden zonder dat je een techneut hoeft te zijn. Misschien zijn er handige tips of websites die jullie gebruiken? Ik kijk er naar uit om van jullie te horen en meer te leren! Liefs, Daisy Reactie van een expert: Gebruikersnaam: TechGuru Hoi Daisy! Welkom op het forum! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Over veilige downloads gesproken, er zijn zeker een paar dingen die je kunt doen om ervoor te zorgen dat je de juiste app of software binnenhaalt. Officiële websites: Probeer altijd software te downloaden van de officiële website van de ontwikkelaar. Bijvoorbeeld, als je een programma wilt om muziek te downloaden, ga dan naar de website van die specifieke app. Recensies: Kijk naar reviews van andere gebruikers voordat je iets downloadt. Websites als Trustpilot of Reddit kunnen goede informatie geven over de ervaringen van anderen. Antivirussoftware: Zorg dat je een goede antivirusprogramma op je computer hebt. Dit helpt je om schadelijke bestanden te blokkeren. Download sites: Er zijn ook vertrouwde downloadsites, zoals Softonic of FileHippo, maar wees altijd voorzichtig en lees de recensies! Als je een specifieke app zoekt, laat het me weten. Ik help graag! Veel succes met het vinden van veilige downloads! Reacties van andere leden: Gebruikersnaam: GamerGuy Hey Daisy! Welkom! Ik gebruik altijd de officiële websites, maar reviews zijn ook echt belangrijk. Veel mensen stellen die dingen niet voor. Gebruikersnaam: CreativeMind Hi Daisy! Welkom! Ik vond het ook altijd lastig met downloads. Op een gegeven moment heb ik gewoon een paar goede YouTube-tutorials gevolgd. Daar leer je veel van! Gebruikersnaam: LisaLovesBooks Hé iedereen! Goede tips, TechGuru. Vraagje: is het echt nodig om altijd een antivirus te hebben? Ik heb er een, maar ik gebruik die nooit. Gebruikersnaam: TechGuru @LisaLovesBooks, ja, het is echt belangrijk! Het biedt een extra laag van bescherming. Stel je voor dat je per ongeluk iets downloadt wat schadelijk is. Het kan je computer erg vertragen of zelfs beschadigen. Gebruikersnaam: SunnyDaisy Dankje voor de tips, iedereen! Ik ga zeker eens kijken naar die downloadsites die je noemde. Misschien kan ik ook wat tutorials bekijken, goede idee CreativeMind! Gebruikersnaam: RetroFan Hi Daisy! Welkom nogmaals! Heb je specifieke dingen die je wilt downloaden? Ik kan je misschien nog wat sites aanbevelen. Gebruikersnaam: TechieTom Goed dat je aan de bel trekt, Daisy! En ik vind het fijn dat er zo’n community is die elkaar helpt. Laten we deze plek veilig houden! Gebruikersnaam: Musicyo Hey SunnyDaisy, als je op zoek bent naar muziekdownloads, kijk dan eens op Bandcamp! Veel artiesten bieden hun muziek daar gratis of tegen betaling aan. Gebruikersnaam: Kazzie Super leuk dat je lid bent geworden, Daisy! Heb je al een favoriete genre? Misschien kunnen we je wat goede muziek aanraden als je dat wilt! Gebruikersnaam: SunnyDaisy Dank jullie allemaal voor al het advies! Dit helpt echt! En Musicyo, ik hou vooral van indie en pop! Laat maar horen wat je hebt! Voel je vrij om meer vragen te stellen of je ervaringen te delen, Daisy! Dit is een geweldige plek om te leren en te groeien. Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat bedoelen ze met een unpack foutmelding en hoe los ik het op? Gebruiker1: Hey allemaal, ik heb een vraagje. Ik krijg steeds een unpack foutmelding als ik iets download via Spotnet. Wat betekent dat precies en hoe kan ik dat verhelpen? Alvast bedankt! Expert123: Hey Gebruiker1, Dat is een goeie vraag! Een "unpack foutmelding" komt meestal voor bij gecomprimeerde bestanden, zoals .rar of .zip. Dit soort bestanden zijn vaak in een kleinere formaat verpakt om ruimte te besparen en sneller te kunnen downloaden. Wanneer je dat bestand wilt openen, moet het ‘uitgepakt’ worden, oftewel ‘unpacked’. Er zijn een paar redenen waarom je die foutmelding krijgt: Corrupt bestand: Soms kan het bestand dat je hebt gedownload beschadigd zijn. Dit kan gebeuren als de download onderbroken is. Niet compleet: Het kan zijn dat je niet alle benodigde delen van het bestand hebt gedownload. Veel bestanden worden in meerdere delen aangeboden, en je hebt ze allemaal nodig om het goed uit te pakken. Onvoldoende software: Zorg ervoor dat je een goed programma hebt om de bestanden te openen, zoals WinRAR of 7-Zip. Soms kan een oudere versie van de software ook problemen geven. Oplossingen: Controleer je bestanden: Kijk of je alle delen hebt gedownload. Als je merkt dat er ontbreekt, probeer het nog eens. Gebruik een andere software: Download een andere unpacker. 7-Zip is gratis en werkt meestal heel goed. Probeer opnieuw te downloaden: Als je denkt dat het bestand corrupt is, kan je beter opnieuw downloaden. Hopelijk helpt dit je verder! Laat maar weten als je nog vragen hebt! Gebruiker2: Thnx voor de uitleg, Expert123! Ik had geen idee dat je alle delen nodig had. Ga het meteen even checken. Gebruiker3: Is het normaal dat je af en toe zulke foutmeldingen krijgt? Of komt het vaker voor bij bepaalde bestanden? Expert123: @Gebruiker3, ja, het kan soms voorkomen, vooral bij grotere bestanden of als ze van minder bekende bronnen komen. Altijd goed om bij betrouwbare sites te downloaden! Gebruiker4: Heb je al eens geprobeerd om het bestand in een andere map te zetten? Soms helpt dat ook bij unpack problemen. Gebruiker1: @Gebruiker4, dat had ik nog niet geprobeerd. Zal ik eens doen. Thx! Gebruiker5: Hmm, ik krijg die meldingen soms ook. Had laatst een film gedownload, en toen was het bestand ineens helemaal leeg. Iemand die daar ervaring mee heeft? Gebruiker3: @Gebruiker5, dat is echt vervelend! Ik heb dat ook gehad. Het beste is om dan terug te kijken naar je downloadbron en misschien iets anders te proberen. Gebruiker2: Yup, soms zijn het gewoon slechte uploads. Man, ik hoop dat je het snel oplost, @Gebruiker5! Gebruiker6: Ik heb het vroeger ook gehad. Maar toen leerde ik dat je altijd even de bestandsgrootte moet vergelijken met wat er op de site staat. Als ie veel kleiner is, dan is er iets mis! Gebruiker1: Goeie tips allemaal! Bedankt iedereen! Ga nu alles checken en hopelijk lukt het. Gebruiker4: Je kunt ook een reparatie-tool gebruiken voor als het bestand corrupt is, misschien een optie voor jou @Gebruiker5? Gebruiker5: Dat ga ik zeker proberen! Bedankt voor alle hulp, mensen! Jullie zijn top! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hansi Flick zdecydował w sprawie Roberta Lewandowskiego! Oto skład Barcelony Gebruiker: voetbalfan123 Hey allemaal! Wat is de laatste info over Hansi Flick en Lewandowski? Gaat hij nog iets doen met de opstelling van Barcelona? Ik snap het niet helemaal. Kan iemand helpen? Expert: voetbalguru1985 Hey voetbalfan123! Goed dat je het vraagt. Hansi Flick, de trainer van Duitsland, heeft een interessante beslissing genomen over Robert Lewandowski. Er is veel discussie over zijn rol bij Barcelona en hoe Flick dat beïnvloedt. Lewandowski, die voorheen bij Bayern München speelde, is een enorme aanwinst voor Barcelona. Hij heeft al veel doelpunten gescoord. Flick heeft eerder met hem gewerkt en kent zijn kwaliteiten heel goed. Het lijkt erop dat Flick wil dat Lewandowski zich meer gaat richten op de opbouw van het spel, in plaats van alleen maar afmaken. Daarom zien we nu dat Barcelona een 4-3-3 opstelling hanteert. Dit betekent dat ze drie middenvelders hebben die zowel aanvallen als verdedigen. Lewandowski speelt nu taakgerichter: niet alleen als spits, maar ook als iemand die het spel bouwt. Bijvoorbeeld, de kans dat hij de bal ontvangt vlak voor het strafschopgebied is groter, waardoor hij andere spelers kan inschakelen. Zo creëert hij meer kansen. Een voorbeeld van hoe dit werkt? Stel je voor dat Lewandowski de bal aan de rechterkant ontvangt, hij kan dan zowel zelf schieten als een aanvoerder zijn voor bijvoorbeeld Ferran Torres aan de linkerkant. Dit maakt Barcelona veel moeilijker te verdedigen. Wat dit betekent voor de rest van het team? Ook andere spelers moeten zich aanpassen aan deze nieuwe manier van spelen. Ze moeten slimmer bewegen en beter communiceren met elkaar, omdat Lewandowski nu ook meer betrokken is bij de opbouw, niet alleen bij de afwerking. Dus kort samengevat: Flick heeft besloten dat Lewandowski een meer centrale rol in het spel moet krijgen, en dat doet iets met de opstelling van Barcelona. Reacties van andere gebruikers: jovialeboy Aha, dat klinkt logisch! Ik dacht dat Lewa gewoon het doelpunt moest maken. Nu snap ik waarom ze het systeem zo aanpassen. sportgek1992 Dat brengt ons gelijk bij de vraag: hoe doen ze het tegen sterke tegenstanders? Kan Barcelona dat nieuwe systeem volhouden in de Champions League? voetbalfan123 Thanks voor de uitleg, voetbalguru1985! Maar hoe zien jullie dat dan? Is Lewandowski niet beter als hij alleen maar moet scoren? footsavvy87 Het hangt ervan af. Lewandowski over twee kampen? Dan zie ik hem als killer. Maar als hij dat spel meer omhoog moet brengen, kan hij misschien nog meer spelers beter maken. Wat denken jullie? jovialeboy Ja joh, dat kan ook! Maar laten we eerlijk zijn: als hij niet scoort, krijg je vast weer die ellendige kritieken over het Franse spel, he. sportgek1992 Precies! Maarja, als hij het team helpt, is dat ook weer goed. Het is een risico! Benieuwd hoe het uitpakt dit seizoen. voetbalfan123 Het blijft spannend! Hoop dat ze het goed doen. Hebben ze tegen Real Madrid al zo gespeeld? footsavvy87 Ja, ze hebben die tactic tegen Madrid gebruikt. Veel kansen gehad, maar ook wat kwetsbaar in de verdediging. Dat is iets waar ze aan moeten werken! jovialeboy De tijd zal het leren! Neem maar een kopje koffie, en laten we kijken hoe het seizoen verder gaat. Samen in de chat houden we het in de gaten! sportgek1992 Zeker weten! Dit seizoen wordt er één om niet te missen. Laat de voetbalsfeer maar komen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...