Lekt PIA VPN je IP-adres via WebRTC?

Werkt Laatste test via Nederland

Kort antwoord

Nee, niet bij onze laatste test. Geen WebRTC-lek: geslaagd bij de test op 26 oktober 2026 om 06:21 via een server in Nederland. Over de afgelopen 90 dagen slaagde 100% van de tests.

Afgelopen 90 dagen

wo 29/7100% geslaagdvandaag

Terugkijken

11 van de 11 tests geslaagd (7 dagen).

Datum en tijdServerResultaatToelichting
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 158.173.20.82
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 181.214.206.72
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 158.173.21.251
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 212.56.48.27
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 212.56.48.78
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 158.173.3.14
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 158.173.20.38
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 181.214.206.65
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 158.173.3.187
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 158.173.21.169
Nederland Geslaagd WebRTC toont alleen 158.173.21.223

Wat testen we?

WebRTC is de techniek voor videobellen in de browser. Die kan je echte IP-adres prijsgeven, ook met een VPN. We controleren of de browser via WebRTC alleen het IP-adres van de VPN-server laat zien.

De test draait automatisch via een PIA-server in Nederland. Bij elke test leggen we datum, tijd, server en uitkomst vast. In de kolom Toelichting staat wat de test precies zag.

Andere privacycontroles

Bron: automatische test door duken.nl. Lees hoe wij testen of bekijk alle tests. Meetdata ook als JSON.