Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



  • Uitpakken en Design

    Bij het uitpakken van de Alfawise X 3200 Lumens hebben we een zogenoemde uitpak video en foto's gemaakt. In de video worden alle producten getoond welke in de doos zitten en is het eerste gebruik zichtbaar van de beamer.

     

    Bij aflevering zat de beamer in een doos welke in een plastic zak was ingepakt. Bij het openen van de zak schrok ik van de doos. De beamer zit in een goedkope kartonnen doos. Op de doos staat het woord projector en wat basis informatie. Gelukkig is het product wel goed verpakt in de doos, maar dit is duidelijk gedaan om kosten te besparen. Het merk Alfawise geeft weinig om de product verpakking.

     Alfawise 3200 Duken 20180525_201741.jpg   Alfawise 3200 Duken 20180525_201814.jpg

    De beamer wordt meegeleverd met een (slecht vertaalde) Engelstalige handleiding, stofdoekje, stroomkabel, HDMI kabel, Composiet kabel, twee fusers, vier schoefjes voor een eventueel ophang systeem, een afschermkap voor de lamp, een draai pin om de beamer in hoogte te verstellen en een afstandsbediening. De beamer is dus meer dan compleet geleverd wat erg netjes is door Alfawise. De afstandbediening voelt en toont goedkoop aan.

     Alfawise 3200 Duken 20180525_201838.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_201900.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_201940.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202112.jpg   Alfawise 3200 Duken 20180525_202103.jpg Alfawise 3200 Duken 20180525_201923.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_201956.jpg Alfawise 3200 Duken 20180525_202028.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202039.jpg Alfawise 3200 Duken 20180525_202012.jpg

    De beamer zit erg stevig en met voldoende materiaal in de doos verpakt zodat deze niet kan beschadigen.

     Alfawise 3200 Duken 20180525_202124.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202150.jpg

    Bij het uitpakken van de beamer glimt deze je tegemoet. De plastic beamer zit snel onder de vingerafdrukken maar na het ophangen zou je hier natuurlijk geen last van mogen krijgen.

     Alfawise 3200 Duken 20180525_202233.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202240.jpg 

    Bovenop de beamer vinden we de IR ontvanger van de afstandbediening, de aan en uit knop. Een source knop, menu knop en de pijltjes toetsen om door de beamer te navigeren. Je kunt de beamer ook zonder je afstandbediening gebruiken. De knoppen op de beamer voelen stevig en hebben een goed "klik" geluid bij het indrukken.

     Alfawise 3200 Duken 20180525_202244.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202250.jpg 

    De achterzijde van de beamer is voorzien van erg veel aansluitingen, zeker voor een beamer van deze prijs. We hebben twee USB aansluitingen waarmee je hardware kan aansluiten voor het gebruik in het Android OS, of voor extra opslag via een USB-drive. Daarnaast twee HDMI aansluitingen, een VGA aansluiting. De composiet en component aansluiting en zelfs een heuse analoge TV aansluiting. Aan de zijkant van de beamer zien we één speaker welke een oké geluid geeft. Niet om de hele avond films mee te kijken maar wel veel beter als de speakers in je telefoon. Petje af Alfawise voor het voorzien van zoveel aansluitingen op een budget beamer. 

     Alfawise 3200 Duken 20180525_202349.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202406.jpg

    Aan de onderkant van de beamer vinden we een informatie sticker en de plek waar de schroef ingedraaid kan worden om de beamer in hoogte te verstellen. De voorkant is uiteraard voorzien van de LED lamp met 3200 lumens. Er zit een mooi afdek kapje bij. Aan de bovenkant vinden we ook nog twee draaischijven welke gebruikt moeten worden voor het scherpstellen van de lens op je muur en je kunt de lamp kantelen met deze draaischijven.

     Alfawise 3200 Duken 20180525_202439.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202506.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202527.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202302.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202256.jpg 

    Alle meegeleverde producten en de beamer op een rij. 

     Alfawise 3200 Duken 20180525_202628.jpg  Alfawise 3200 Duken 20180525_202632.jpg

    - Verder lezen: Gebruik

    • Leuk 1



    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Gebruiker: Jan123 Hey allemaal, Ik heb een probleem met mijn telefoon. Hij laadt echt super langzaam op, en soms blijft hij gewoon op dezelfde procenten staan. Iemand ideeën waarom dat zo is en wat ik eraan kan doen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hoi Jan123, Dat klinkt vervelend! Er zijn een paar dingen die je kunt checken. Hier zijn wat tips: Oplader en kabel: Kijk als je oplader en kabel nog in goede staat zijn. Soms kan een kapotte kabel ervoor zorgen dat je telefoon niet goed oplaadt. Probeer een andere oplader als je die hebt. Poort schoonmaken: De oplaadpoort van je telefoon kan vol stof of vuil zitten. Neem voorzichtig een tandenstoker of een zachte borstel en maak de poort schoon. Achtergrond apps: Controleer of er apps zijn die veel vermogen vragen terwijl je oplaadt. Sluit apps af die je niet gebruikt, vooral als ze veel batterij gebruiken. Oude software: Zorg ervoor dat je telefoon up-to-date is. Soms kunnen updates helpen om de oplaadtijd te verbeteren. Batterijcalibratie: Soms helpt het om je batterij een keer helemaal leeg te laten lopen en dan volledig op te laden zonder hem tussendoor te gebruiken. Probeer deze dingen eens en laat ons weten of het helpt. Succes! Gebruiker: AnjaB Thanks, TechGuru! Die tips ga ik proberen. Ik had echt geen idee dat stof ook invloed kon hebben op de oplaadpoort. Ga zo’n doekje pakken. Gebruiker: Robbert88 Zou ook kunnen dat je een wat oudere telefoon hebt? Die kunnen soms gewoon wat trager opladen. Heb ik ook gehad met mijn oude toestel. Gebruiker: Jan123 Ja, Robbert88, het is een paar jaar oud, dus misschien heeft dat ook invloed. Maar ik ga eerst die tips van TechGuru proberen. Thanks! Gebruiker: Lisa123 Als je echt bezig bent met je batterij, misschien is het ook tijd om eens naar een nieuwe batterij te kijken? Soms helpt dat als je telefoon echt oud is. Gebruiker: TechieMax Klopt helemaal, Lisa123! Maar dat is meestal een laatste redmiddel. Eerst goed kijken wat je kan doen met oplader en software. Gebruiker: TimmyT Oh, ik had laatst ook dat probleem! Bij mij lag het gewoon aan de kabel, die was echt versleten. Nieuwe kabel en hij doet het weer als vanouds. Gebruiker: Jan123 Goede tip, TimmyT! Ik ga even kijken of de kabel echt nog goed is. Kan ook de oorzaak zijn, thanks! Gebruiker: AnjaB Moet je ook oppassen met snelladen. Ik heb een keer mijn nieuwe telefoon helemaal opgeblazen omdat ik de verkeerde oplader gebruikte… Gebruiker: TechGuru Oh wauw, dat is heftig, AnjaB! Zeker opletten met snelladers. Ze moeten geschikt zijn voor je telefoon anders kunnen ze schade veroorzaken. Maar Jazz, veel succes verder met je oplaadprobleem! Gebruiker: Jan123 Thanks iedereen! Ik ga nu aan de slag met alle tips. Laat het weten als ik nog meer hulp nodig heb. Fingers crossed! En zo hebben we een echt levend forumtopic gecreëerd, compleet met interactie, verschillende perspectieven en nuttige tips. Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstelling van nieuw lid: Roel1985 CelestialBreeze Hallo allemaal! Ik ben Roel1985 en ik kom uit het mooie Utrecht. Ik ben net nieuw hier op het forum en ik dacht dat het wel leuk zou zijn om mezelf even voor te stellen. Ik ben een fanatieke film- en muziekliefhebber en ben altijd op zoek naar nieuwe en interessante content. Via een vriend hoorde ik over Spotweb en dat leek me erg handig, dus besloten om me aan te melden. Ik ben benieuwd hoe jullie Spotweb gebruiken, en wat je er allemaal voor nodig hebt? Ik hoor graag jullie tips! Ik heb ook nog een vraag: zijn er bepaalde series of films die jullie absoluut aanraders vinden? Ik kijk uit naar jullie reacties! Groetjes, Roel ExpertUser89 Hey Roel1985! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Welkom op het forum! Spotweb is een geweldige manier om torrents te vinden, vooral als je geïnteresseerd bent in films en series. Om te beginnen met Spotweb heb je eigenlijk maar een paar dingen nodig: Een account: Je moet je eerst registreren op een Spotweb-server. Dit is meestal gratis. Een zakenpakketten: Je hebt ook een goede torrent-client nodig, zoals qBittorrent of uTorrent. Dit helpt je om de bestanden te downloaden die je vindt via Spotweb. Een nieuwsgroepen-abonnement: Spotweb werkt voornamelijk met nieuwsgroepen, dus je hebt een abonnement nodig. Dit kost vaak een klein bedrag per maand. Hoe gebruik je Spotweb? Zodra je geregistreerd bent, kun je door de verschillende categorieën bladeren, zoals films en series. Als je iets interessants vindt, klik je erop voor meer informatie. Vervolgens kan je de link kopiëren naar je torrent-client om het te downloaden. Als het gaat om films of series, zou ik zeggen dat je zeker de nieuwste releases moet checken. Veel mensen hier zijn fan van ‘Stranger Things’ en ‘The Witcher’, dus dat zijn goede startpunten! Laat het me weten als je nog meer vragen hebt! Veel plezier hier! FilmFanatic Welkom Roel! Echt vet dat je films en muziek leuk vindt! Heb je al een favoriete film? Ik ben zelf dol op alles van Tarantino. UtrechtVibes Hey Roel, welkom! Utrecht is echt een fijne stad. Heb je nog andere hobby’s naast films en muziek? TechyTim Hallo Roel1985! Goed dat je hier bent! Spotweb is makkelijk te gebruiken. Als je eruit bent, is het echt een spelletje. Gebruik je al een torrent-client? Dat maakt het veel makkelijker om te downloaden. Roel1985 Dank jullie wel voor de warme welkom! Mijn favoriete film is trouwens ‘Inception’. Ik vind het fijn om te puzzelen met verhalen. En ja, ik gebruik nu qBittorrent, maar ik ben nog best een beginner in dat alles. Zijn er nog tips om sneller te downloaden? ExpertUser89 Ja, Roel, een paar tips! Zorg ervoor dat je internetverbinding stabiel is. Kijk naar de "seeders" en "leechers". Iets met veel seeders downloadt meestal sneller. Vergeet niet om je torrent-client goed af te stellen, dat kan ook schelen! FilmFanatic He Roel, als je Inception zo leuk vindt, moet je echt ‘Interstellar’ eens kijken! UtrechtVibes Ja, Interstellar is fantastisch! En heb je al andere films van Nolan gezien? Roel1985 Zo, wat een tips! Dank jullie wel! En ja, ik heb ook ‘Dunkirk’ gezien. Echt geweldig! TechyTim Nolan maakt gewoon knappe films, dat kan ik alleen maar beamen! Lijkt wel of hij ons altijd aan het denken zet. CelestialBreeze Kijk aan, mooie interactie hier! Blijf vooral vragen stellen, dat maakt het leuk! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom krijg ik de foutmelding ‘bestandsnaam klopt niet’ en hoe los ik het op? Gebruiker123: Hey allemaal, ik heb een probleem. Wanneer ik iets wil downloaden via Spotnet, krijg ik steeds die foutmelding ‘bestandsnaam klopt niet’. Weet iemand wat dat betekent en hoe ik het kan oplossen? Thanks! Expert_Netwerk: Hey Gebruiker123, Ah, dat kan flink irritant zijn! Geen zorgen, ik help je graag verder. Die foutmelding komt meestal door een paar dingen. Laat me het even opsplitsen: Bestandsnaam en extensie: Soms is de Download-file niet goed benoemd. Bijvoorbeeld, als je probeert te downloaden als filmpje.mkv, maar de server heeft het bestand gelabeld als filmpje.mov. Check of de extensie klopt. Karakterproblemen: Er kunnen rare karakters in de bestandsnaam zitten. Sommige programma’s kunnen daar niet mee omgaan. Dus als je ziet dat er bijvoorbeeld een "?" of een "#" in de naam staat, probeer dan die te verwijderen. Verbinding met de server: Soms, als er een probleem is met de verbinding naar de server, kan de fout ook zomaar naar boven komen. Dit kan gebeuren als de server tijdelijk down is of je internetverbinding instabiel is. Oplossing: Zorg ervoor dat de bestandsnaam geen speciale karakters bevat en dat de extensie overeenkomt met het bestand dat je probeert te downloaden. Probeer het nog een keer na een paar minuten, of controleer je verbinding. En als je het nog niet hebt gedaan, probeer een andere nieuwsgroep of Spotnet-repo. Hopelijk helpt dit! Laat gerust weten of je meer hulp nodig hebt. Gebruiker456: Thx Expert_Netwerk! Goeie tips. Ik had het ook dat ik een “?” in de naam had. Dat was echt stom van me. Karin82: Hé, ik heb ook wel eens zo’n melding gehad. Wat ik deed was de bestandsnaam gewoon inkorten. Soms kan het ook te maken hebben met de lengtes van de naam. Probeer dat eens! ShrekFan84: Wat een gedoe met die bestandsnamen! Maar ik heb ook wel eens gemerkt dat als je gewoon het origineel laat staan, het vaak goed gaat. Dus gebruik niet je eigen naam, maar gewoon die van de repo! Gebruiker123: Thanks voor de tips! Ik ga het even proberen. Moet ik ook op iets anders letten? Expert_Netwerk: Ja, zeker! Kijk ook naar je instellingen in Spotnet. Soms helpt het om je zoekfilters aan te passen. Als je bijvoorbeeld zoekt op ‘films’, probeer dan ook ‘films HQ’ of iets dergelijks. Dan vind je vaak betere resultaten! Mikey1989: Ik heb ooit dat ik niets kon downloaden omdat mijn provider sommige nieuwsgroepen blokkeerde… Toen moest ik mijn VPN maar inschakelen. Miss misschien ook iets om te overwegen als je het nog steeds niet voor elkaar krijgt. FrisGenius: Ja, Mikey, dat kan echt een probleem zijn! Heb het zelf ook gehad. Het gebruik van een VPN maakt het meestal een stuk makkelijker. Maar let op, soms werkt niet elke VPN goed met Spotnet. Gebruiker789: Ik ben net nieuw met deze dingen, maar wat is precies een VPN? Klinkt spannend, maar ook een beetje ingewikkeld. Expert_Netwerk: Een VPN (Virtual Private Network) is in principe een soort tunnel waar je internetverkeer doorheen gaat. Daarmee verberg je je IP-adres en kun je gewoon verbinding maken met buitenlandse servers. Dat helpt ook bij de veiligheid. Aanrader dus! Als je meer wilt weten, laat maar weten! Gebruiker123: Thanks allemaal! Jullie zijn geweldig. Ik ga gelijk aan de slag! Mikey1989: Goeie luck! Laat ons weten of het lukt! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...