-
Posts
49 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Handleidingen
Nieuwsberichten
Reviews
Vergelijken
Links Directory
Movies
Posts posted by Mafketel
-
-
Nou een een Irish coffee Gaat er wel in..
-
-
Voor zover ik heb kunnen lezen wordt er hier alleen een vraag gesteld en gevraagd naar de mening van anderen.
Ook wordt er duidelijk aangegeven dat er geen persoonlijke aanvallen te doen of beschuldigingen te uiten naar leden die een bericht plaatsen.
Iedereen heeft recht op zijn of haar mening net zoals jij. Het is spijtig dat het accepteren van ieders visie soms moeilijk blijkt te zijn.
En het is erg vervelend als dit slechte herinnering oproept bij leden. Al heb ik het gevoel dat dit niet de bedoeling is van deze vraagstelling.
Aangezien dit al deels in een ander topic ter sprake is gekomen.
-
1
-
-
-
Inderdaad @Drifter de afgelopen 2 jaar zijn bijna een doodslag geweest voor de Nederlandse torrent communitie.
En het is ronduit schandalig dat leden uit deze of andere communities deze site beschuldigden (of dat nog doen).
Want waarom zou een site die uitlegt hoe je het beste en het veiligste kan downloaden. Links naar de helaas ter ziele gegane torrent sites plaatste en altijd adviseert om een VPN te gebruiken zoiets doen?
Wat zou DUKEN daarbij te winnen hebben? Helemaal niets want als er niet meer gedownload wordt dan zijn er ook geen vragen. Dus waar blijft dan het nut van alles wat hier aangeboden wordt?
Het zal wel aan mij liggen maar ik mis de logica dan..
En BREIN heeft steeds betere software en krijgt meer speelruimte maar daar zit ook een grens aan. Want alles moet legaal verkregen worden anders kunnen ze niets in de rechtbank beginnen.
Helaas is; zoals je al aangeeft, de onderlinge strijd de ondergang geweest voor veel sites.
De betekenis "sharing is caring" is hier ver te zoeken geweest en daarmee hebben ze de hele Nederlandse torrent communitie een gigantische dreun gegeven. Zeer spijtig.... Zeker omdat er al weinig Nederlandse releases zijn op torrent sites en dan met name op de grote public trackers.
1 minuut geleden zei niemanx:en ja als een scripter zo wat 10 torrent site op een server heeft staan helpt ook niet echt mee
Ja dat was ook niet echt een slimme zet... 🤦♂️
-
1
-
-
BREIN zal niet achter je aan gaan als je een link naar een site; waar illegale content te krijgen is, plaatst. Ook als downloader loop je niet zoveel risico tenzij je heel veel blijft seeden want dan kunnen ze je als groot ge-/verbruiker gaan zien. Ze zullen hier ook niet zo snel aankloppen aangezien er hier geen illegale content te halen valt.
Maar ik denk wel dat ze ook mee lezen of iig af en toe eens langs wippen om rond te kijken. Dus als je gaat bekent maken dat je een torrent site wilt beginnen (begrijp mij niet verkeerd want dit is als voorbeeld en heb alle respect voor zij die de gok wagen) dan kan dat de aandacht van BREIN trekken.
Niet dat dit schadelijke gevolgen voor DUKEN zal hebben maar je vestigt zo wel de aandacht op juist datgene waar ze tegen vechten.
-
2
-
-
Als ik jou was zou ik stoppen met het zo uitgebreid te posten wat je allemaal gedaan hebt tot nu toe. Zeker informatie die jou de kop kan kosten.
Je weet namelijk nooit wie er allemaal mee leest.
Op deze manier kan BREIN en Co zich al voorbereiden op je komst.
Maar verder succes
-
En vaak hebben ze ook wel een tutorial van hoe en wat.
Met name met het downloaden en delen. Op deze trackers houden ze je ratio bij. Ook wel de hoeveelheid die je deelt na het downloaden. Zo proberen ze hit en runs te voorkomen.
Maar elke goede piraat weet dat sharing is caring.
Vaak geven ze ook aan welke download client (programma) hun voorkeur naar uit gaat (vaak Utorrent) en welke settings ze adviseren.
Maar in principe zou elk programma met de basis instellingen voldoende moeten zijn en het downloaden.
Het enige dat ik kan bedenken is dat de downloads dood zijn(geen seeders).
Maar dat zie je ook in je programma.
-
Toch even een vraagje...
In stap 15 staat dat bestanden beginnend met 8 en eindigt op 120 verwijderd moeten worden. De stap daarna zegt dat het niet moet.
Lijkt mij niet echt logisch...
Verder een super tutorial die elke stap zeer goed uitlegt.
[quote] 15. Selecteer alle bestanden in deze map en verwijder de selectie van het bestand dat begint met 8 en eindigt met 120 (het kan ook een blanco of onzinnige datum in 1969 hebben)
16. Verwijder alle geselecteerde bestanden. Zorg er opnieuw voor dat u het bestand 8.........120 niet verwijdert [/quote] .
-
Die zullen er gerust zijn maar omdat BREIN het Nederlandse torrent landschap flink heeft onder geschoffeld zal het moeilijk te vinden zijn.
Mogelijk dat je je geluk kan beproeven op torrentheaven dot org.
Als het lukt om daar een account aan te maken.
Anders zal je moeten zoeken in nzb databanken..
-
En dat na 3 jaar....
Beter laat dan nooit zeggen ze....
Maar zou denken dat het nu nog weinig zin heeft om het te verwijderen.
BREIN heeft er lang genoeg naar kunnen kijken... 🤪
-
Welkom ietje.
-
De enige manier is om actief op publieke trackers te zijn en zo in contact te komen met leden van de gesloten trackers.
-
1
-
-
Fijne feestdagen en van harte welkom.
-
45 minuten geleden zei Drifter:
Hoi @movies1, behalve natuurlijk de juiste software die op de server geplaatst moet worden, moet je een Domeinnaam (Torrentsite naam) hebben en een ontzettend goede beveiliging die op de software van de site aangepast moet zijn en uiteraard moet je weten hoe je torrents moet maken die je wil gaan delen en die uiteraard ook ergens opgeslagen moeten worden (server). Bovendien moet je ook 100% zeker weten dat BREIN via jouw Torrentsite IP-adres geen informatie kan achterhalen zodat zij je kunnen pakken op het illegaal verspreiden van content en je site weer net zo snel uit de lucht halen en je ook nog een boete op kunnen leggen. 🤔
Zoek naar een land dat zich niet aan bepaalde verdragen hoeft te houden, die geen data doorgeven ect.
Bereken hoeveel je kwijt bent aan het huren van een server, domeinnaam registratie enz.
Zoals drifter Al aangeeft is beveiliging ook heel belangrijk.. Tegen DDOS en nog veel meer.
Dan heb je nog mensen nodig die de uploads controleren, uploaders goedkeuren, het forum in de gaten houden.
En dat is als de site live is.
Daarvoor moet hij nog uitgebreid getest worden.
Wat inhoudt dat je daar ook een aparte domein voor moet hebben die alleen toegankelijk is voor de mensen die je helpen(en die je vertrouwd) en die verder niet te vinden is.
Om maar een paar dingen te noemen.
-
1
-
-
@Annacarina5550 een boekenwurm is altijd welkom dus bij deze...
Eboekjes zijn fijn maar er gaat toch niets boven de geur van vers gedrukte pagina's van een nieuw boek.
Maar dat is natuurlijk persoonlijk.
-
Heb nu twee jaar een f1tv abootje..
Beter dan viaplay...
Hier kan je tenminste het commentaar wijzigen als die van viaplay weer eens intelligent proberen te doen.
Ook makkelijk te syncen met f1 radio..
Want er gaat niets boven olaf..
-
Ik heb al weken de kerst cadeaus onder de boom liggen.
En eentje heeft mij elke nacht wakker gehouden..
Gelukkig kan ik nu weer slapen...
Want het is gestopt met blaffen en piepen...
-
-
Welkom thuis @Nigell
-
Misschien zit hier wat tussen.
https://github.com/topics/torrent-tracker-scripts
Wat hulp betreft....
Die zal moeilijk te vinden zijn zeker als je niemand kent.
Ook zal je heel voorzichtig moeten zijn want je bent zo het sjaakie..
-
2
-
-
Toen was dat nog heel gewoon...
Als je zoiets tegenwoordig opzet dan mag je blij wezen als je niet voor de rest van je leven de bak in gaat..
Nog voordat het idee van de grond is...
#handenvankinderen..
-
1
-
1
-
-
Ik ken(de) die site.
Er zijn verschillende zaken die je moet kunnen of iemand kent die dat kan zoals scripten.
Misschien kan je op github scripts vinden.
Ook zijn er behoorlijk wat kosten aan verbonden.
Via de link kan je al veel info vinden waaronder een soort van stappenplan.
17 minuten geleden zei movies1:ok maar welke is het beste ervoor
wil graag zoals extremetorrents
als ge snap wat ik wil
Dit verklaart waarom er nu nog zo weinig nl sites zijn...
En waarom ze allemaal op elkaar leken...
-
Soms, heel soms is Google je beste vriend...
https://www.google.com/search?q=script+for+designing+a+torrent+site
haha lekker tellen!!!
in De huiskamer
Posted
Srry van m'n vorige plaatje... Need more coffee... 🤣 🤣