Spring naar bijdragen

Samsung D900 geluidcodes!


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  95
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07/27/07
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Hallo!

Ik heb een D900 en hij doet het prima. Ik kwam er een tijdje geleden achter dat je het geluid ( zoals muziek afspelen ) harder kon zetten met deze code: *#8999*8378# .

Dat heb ik dus gedaan, alleen ik wist niet hoe je het precies moest gebruiken. Ik ben dus als een gek door alle menu's gegaan en heb alle nummers veranderd ( die aangeven hoe hard/zacht je het geluid zet ) en dit heb ik als gevolg: Ik hoor de wekker héeel zacht, je hoort hem náuwelijks, en dat geld ook voor als iemand mij belt. Ik merk het alleen als ik hem op tril heb staan, dus het geluid is helemaal verpest! En als ik iemand aan de lijn heb, hoor ik hem/haar bijna niet en de gene aan de andere kant van de lijn hoort mij ook niet zo goed. En wat er met het geluid van mijn muziek is gebeurd? Helemaal niks, alleen dat ik hem niet meer harder/zachter kan zetten. Ik heb dus erge spijt, weet iemand hoe ik de standaardwaarden weer terug kan zetten? Ik heb het al geprobeerd via Instellingen > Reset instellingen > Geluids-instellingen. maar dat had geen zin.

Ik hoop dat jullie me kunnen helpen!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 95
  • Reacties 4
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  5250
  • Waardering:   101
  • Prestatiepunten:  50
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  04/19/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  40

je kan een hard reset uitvoeren op je samsung dmv de volgende code in te toetsen.

*2767*3855#

let wel op dat je hiermee alle gegevens verwijderd van je toestel zelf. alles wat op de sim kaart en eventuele geheugenkaart staat blijft bewaard.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 101
  • 5.3k

  • Bijdragen:  4321
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  04/19/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  42

kun je niet ergens in het menu naar fabrieksinstellingen gaan...?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 20
  • 4.3k

  • Bijdragen:  501
  • Waardering:   64
  • Prestatiepunten:  383
  • Dagen gewonnen:  3
  • Lid sinds:  08/26/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Nee Eagles,

Kijk door een of andere code kom je in de bios van je mobiel, en daar verander je allemaal dingen.

Heb het zelf ook gedaan, maar ik merk niet zo'n verschil. En ik ga er ook niet teveel in kloten, zoals je ziet kunnen er rare dingen gebeuren.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 64
  • 501
  • 3

  • Bijdragen:  95
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07/27/07
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Thanx Impy! Alles is weer gewoon normaal met het geluid enzo. Ik heb alle belangrijke dingen eerst op de pc opgeslagen voordat ik de code invoerde. Nogmaals, bedankt  O0!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 95

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    heaven1

    Geplaatst

    Hallo mensen    Heeft er iemand een invite voor me van deze site onhit https://onehit.org/login/   Alvast bedankt hiervoor

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.
  • Recente prestatie

    • Stockbox heeft zojuist een badge verdient
      Eén jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...