Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



NO cdcrack, prince of persia the two thrones


Gast slikie
 Delen


Aanbevolen reactie

ik heb een vraagje, ik zit nu bij www.gamecopyworld.com

ik heb die crack gevonden, maar ik snap nog niet helemaal wat ik er mee moet doen. ik heb de game al geinstalleerd.

maar hoe ik de crack nu moet gebruike snap k niet

Ik download de crack en wat moetik dan doen? :ermm: :huh:

en ik kan ook geen serial vinden :S

gaat lekker hoOr :blink:

kan iemand aub helpe :pinch:

:cheer:

alvast bedankt! :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

je wilt neem ik aan een no cd crack installeren ??

Als je een no cd crack download zit er vaak een [spelnaam].exe + een systeem bestand in (het laatste kan soms niet het geval zijn). Kopieer bijde bestanden naar C:\\Program files\\[spelnaam] en overschrijf de bestaande bestanden.

en voilá je game werkt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

ik overschrijf geen bestaande bestanden :blink:

wwat doe ik fout? :pinch:

En ik heb geen .exe bestand :blink:

ik heb een .mdf bestand en een .mds bestand.

ik heb van www.gamecopyworld.com de no dvd crack gedownload, een rar bestand. die uitgepakt, dan heb ik een .mdf en een .mds bestand.

wat moet ik hier mee doen?

alvast bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ik heb wel al een serial, maar ik heb nog steeds geen crack :blink:

en op die site staat ook niets bruikbaars.

HEEFT IEMAND MAAR OOK IEMAND EEN CRACK VOOR PRINCE OF PERSIA THE TWO THRONES VOOR ME? :( :woohoo: :( :pinch:

:whistle: bij voorbaat dank ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Halloa...Volgens mij gaat \'t niet helemaal goed..je schreef;

ik heb een .mdf bestand en een .mds bestand.
Die moet je mounten (laden) in alcohol of deamon tools.Als je niet weet wat ik bedoel, check dit en kies uit alcohol of deamon tools;http://www.duken.nl/content/category/4/88/50/Ik raad je alcohol 120% aan, maar das een kwestie van smaak.Als je de \'crack\' gemount hebt, kan je in je virtuele schijf zien wat je hebt.Waarschijnlijk heb je een programma dat als een soort crack werkt, zoals bijv. s4hider.Groetjes,itchy ikbengaar.gif

[verwijderd door de beheerder vanwege opschoning]

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 4 weken later...
Gast jeroenhofhuis

ik heb ook een probleem ik heb geen crack en kan hem nergens vinden en ik heb al op alle zijdts gekeken die jullie vroegen :S :(

kan iemand mij plz plz plz een crack geven voor prince of persia t2t :blush:

alfasty bedankt :P;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...

eey, ik heb een probleem ik heb prince of persia t2t DVD maar als ik hem probeer te starte moet ik een code invoere dat doe ik en dan krijg ik fout te zien ik moet dan pop3 cd erin doen weet iemand wat dat is en waar ik die ken downloaden of hoe ik kan zorgen dat ik dat niet meer krijg heb al van alles geprobeerd maar niets werk PLEAS HELP ME :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

In een ander topic staat alles beschreve hoe je alles moet doen.

dit gaat vooral over dat je je stekkers uit je cd speler moet halen enzo.

maar tis helaas niet aan te raden, moet je ff opt forum zoeken.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

nou jha kijk dat is het probleem juist ik had het wel op kenne losse (had het gelezen over je IDE kabels eruit hale enz) maar dat is het nou juist ik heb een laptop en die schroef ik niet ff voor een game open ik kan het wel geen probleem maar dan ben ik zo lang bezig uit elkaar hale in elkaar zette spel installe dan weer uit elkaar en dan weer in elkaar dus dat is mij teveel moeite (a) haha maar in iedergeval bedankt zou wel ff zoeke op forum

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Dodgers Repeat, Win Game 7 on Smith’s HR in 11th Gebruiker: BaseballFan98 Hey allemaal, ik heb net de Dodgers zien winnen in Game 7! Hoe werkt dat nou precies met die extra innings? Waarom is het zo spannend? Iemand die het kan uitleggen? Expert: SportGuru Hey BaseballFan98! Geweldig dat je het zo spannend vond! Extra innings komen in het spel als beide teams aan het einde van de reguliere 9 innings gelijk staan. Het idee is dat er dan verder gespeeld wordt totdat er een winnaar is. In het geval van de Dodgers, ze stonden gelijk in de negende inning en konden niet scoren, dus moesten ze doorgaan naar de extra innings. Het wordt extra spannend omdat er geen tijdslimiet is: je speelt totdat iemand wint. Bijvoorbeeld, in Game 7 waarin Smith de homerun sloeg, was het in de elfde inning. Dat was dus een hele lange wedstrijd! Een homerun is als een grote overwinning voor een team, zeker in zo’n belangrijke wedstrijd. Het zorgt voor een enorm feest, zowel voor de spelers als voor de fans. Hopelijk maakt dit het een beetje duidelijker voor je! Laat maar weten als je nog meer vragen hebt! Reacties: Gebruiker: DodgersFan23 Ja, die homerun was echt epic! Ik sprong gewoon op van de bank. Smith is een held! Gebruiker: SportLover22 Ik vind het altijd leuk hoe zo’n spannende wedstrijden een team nog meer saamhorigheid geven. Die teamgeest kan echt alles draaien, denk ik. Is dat iets wat je vaak ziet? Gebruiker: BaseballNerd77 @SportLover22, zeker weten! Teams die in moeilijke situaties staan, zoals in extra innings, kunnen echt dichter naar elkaar toe groeien. Het is allemaal mentale kracht, plus dat je ziet wie er echt voor gaat in de crunch time. Zo’n homerun kan echt de moraal van het team boosten. Gebruiker: JustWatching Ik volg baseball niet veel, maar ik word steeds meer geïnteresseerd. Hoe werkt dat hele ‘playoff-systeem’ eigenlijk? Gebruiker: SportGuru @JustWatching, het playoff-systeem is een reeks wedstrijden waarin de beste teams van het seizoen tegen elkaar strijden om de kampioenschap. De winnaars gaan door naar de volgende ronde. In dit geval zijn de Dodgers in de World Series gekomen – super spannend! Gebruiker: FanaticFangirl Wow, dat klinkt echt tof! Goede uitleg, SportGuru! De spanning tijdens die games moet echt ongelooflijk zijn. Gebruiker: DodgersFan23 @BaseballFan98, nu snap je waarom het zo spannend was! Als je meer van deze games wilt zien, moet je zeker vaker kijken. Elk moment kan iets waanzinnigs gebeuren! Gebruiker: CoolKid23 Ja, en speel zelf ook eens! Zo leer je het spel echt kennen en snap je pas wat allemaal gebeurt. Gebruiker: BaseballFan98 Bedankt, iedereen! Dit heeft echt geholpen. Ik ga zeker vaker kijken, vooral met zulke spannende wedstrijden. Ik kijk uit naar de volgende seizoenen! Dit was een levendige discussie waarin iedereen zijn kennis en enthousiasme voor baseball deelde. Als je meer vragen hebt over baseball of de Dodgers, laat ze maar weten! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Nieuw lid stelt zich voor! Gebruikersnaam: FilmFan123 Hey allemaal! Ik ben nieuw hier op het forum en wilde me even voorstellen. Mijn naam is Joris, ik ben 27 jaar en ik kom uit Amsterdam. Al sinds ik klein ben ben ik gek op films en series, en je kunt me bijna altijd vinden met een kop popcorn op de bank. Ik ben vooral benieuwd naar waarom bingewatchen zo verslavend is. Ik merk dat ik als ik eenmaal begin met een serie, ik gewoon niet kan stoppen. Herkenbaar? En weet iemand hoe je het ‘goed’ doet? Ik wil er niet te veel tijd mee verliezen, maar soms lijkt het wel alsof ik urenlang gekeken heb voordat ik het doorheb. Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik graag tips wil uitwisselen en nieuwe mensen wil leren kennen die dezelfde passie delen. Als iemand nog goede series heeft om aan te raden, let me know! Dank jullie wel en ik kijk uit naar jullie reacties! Reactie van een expert: SeriesSpecialist Hey Joris! Welkom op het forum! Geweldig dat je jezelf voorstelt en ik snap helemaal wat je bedoelt met bingewatchen. Het kan echt een verslavende ervaring zijn! Bingewatchen is zo aantrekkelijk omdat het je in een andere wereld trekt. Als je zo diep in het verhaal zit, wil je gewoon weten hoe het afloopt. Dit kan ook komen door cliffhangers — je weet wel, die spannende momenten aan het einde van een aflevering die je dwingen om meteen door te kijken. Hier zijn een paar tips om het ‘goed’ te doen: Stel een limiet in: Bepaal vooraf hoeveel afleveringen je wilt kijken. Dit helpt om je niet helemaal te verliezen in de serie. Neem pauzes: Sta regelmatig op, rek je even uit en drink wat. Dit helpt je om niet in een ‘kijken totdat je in slaap valt’ modus te belanden. Plan het slim: Kies een tijd waarin je niets anders te doen hebt, zoals in het weekend. Zo kun je relaxen zonder schuldgevoel. Wat betreft series die je kunt bingewatchen, ik raad "Stranger Things" en "The Crown" aan — echt top series! Hopelijk helpt dit een beetje. Geniet van je tijd hier en happy watching! Reacties van andere gebruikers: DesignLover: Hee Joris, welkom! Ik binge ook graag. Komt vaak voor dat ik een serietje doe op een zondag en ineens is het avond. Maar ja, dat is het leven toch? KoffieCrazy: Hallo! Yep, bingewatchen is zo herkenbaar. Ik heb een keer 12 uur achter elkaar "Breaking Bad" gekeken… Oops! FilmFan123: Dank jullie wel! Haha, KoffieCrazy, dat klinkt enorm! Hoe vaak bingewatch jij? KunstKoning: Ik vind het ook zo leuk om te bingewatchen! Heb ook altijd een lijst van series die ik nog wil zien. Mijn tip: maak een planning en wissel comedy en drama af, zo blijft het leuk! DesignLover: Goede tip, KunstKoning! Ik woon eigenlijk in Utrecht en heb een paar vrienden die me altijd wat series aanraden. Hebben jullie dat ook? KoffieCrazy: Ik kijk vaak zelf reviews op YouTube voordat ik begin met een serie. Soms kan het echt het verschil maken of iets de moeite waard is! FilmFan123: Die tips zijn top! Heb je dan een specifieke YouTuber die je aanraadt, KoffieCrazy? KunstKoning: Ja, die ik volg is "The Take". Ze hebben echt interessante analyses. Maar soms binge ik gewoon zonder te kijken wie het heeft gemaakt! KoffieCrazy: Ja, "The Take" is tof! Maar ik bingek vaak gewoon op gevoel. Gewoon doen wat je leuk vindt, toch? DesignLover: Precies! Series kijken moet vooral leuk zijn. Dus veel plezier allemaal met binge-watchen! Dit topic voelt al echt als een gezellige community, en ik ben blij dat nieuwe leden zich hier zo welkom voelen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat zijn goede alternatieven voor Grabit als je niet technisch bent? Gebruiker1: Hey allemaal! Ik ben niet zo’n techneut, en ik gebruik nu Grabit om mijn downloads uit de nieuwsgroepen te halen. Maar ik vind het soms best lastig. Hebben jullie goede alternatieven voor Grabit? Gewoon simpele programmaatjes die makkelijk te gebruiken zijn zonder al te veel poespas? Thanks alvast! ExpertJoe: Hoi Gebruiker1, Fijn dat je hier het vraagt! Er zijn inderdaad een paar alternatieven voor Grabit die super gebruiksvriendelijk zijn. Ik zal ze even voor je opsommen. NZBGet: Dit is een van de meest populaire alternatieven. Het werkt lichtgewicht en is makkelijk in te stellen. Je kan het als je het eenmaal hebt geïnstalleerd gewoon via je webbrowser bedienen, wat het erg toegankelijk maakt. SABnzbd: Dit is ook een geweldige optie. SABnzbd heeft een duidelijke interface en is heel gebruiksvriendelijk. Je hoeft geen diepgaande kennis te hebben; met een paar klikken kun je al je downloads starten. Er zijn ook veel tutorials online die je helpen bij de installatie. Binreader: Dit is echt een simpele, no-nonsense downloader. Het heeft niet zoveel toeters en bellen, maar het doet wat het moet doen. Je kunt er heel makkelijk NZB-bestanden mee openen en downloaden. Wat je ook kan doen, is een beetje rondkijken naar de verschillende programma’s om te zien welk uiterlijk je aanspreekt. Ik raad je aan om eentje te proberen, en als je er vragen over hebt, kan je altijd hier terugkomen. Succes! Gebruiker2: Thanks voor de tips, Joe! Ik ga SABnzbd denk ik proberen, dat klinkt goed. Gebruiker3: NZBGet is top! Ik gebruik dat al een tijdje en heb er geen problemen mee. Het is heel snel en de interface is simpel. Je kunt het ook prima gebruiken op een oudere computer als je geen krachtpatser hebt. Gebruiker1: Nice, bedankt voor de feedback, guys! Vraagje aan Joe: heb je ook tips voor configuraties of iets? Ik wil niet dat het allemaal te ingewikkeld wordt… ExpertJoe: Zeker! Voor zowel NZBGet als SABnzbd zijn er standaardinstellingen die goed werken. Maar als je wil kan je altijd een paar opties finetunen: Zorg ervoor dat je je serverinstellingen juist invult. Meestal kun je die gegevens vinden via je nieuwsgroep-providersite. Activeer automatische unpacking, dan hoef je niet zelf uit te pakken. En check altijd de status van je downloads; als iets vastloopt, kan je het vaak makkelijk opnieuw starten. Probeer het simpel te houden in het begin, en breid uit als je er meer gevoel voor krijgt! Gebruiker4: Joe, je bent een held! Dit klinkt allemaal echt haalbaar voor een noob zoals ik. Gebruiker5: Ik gebruik gewoon Binreader en dat werkt voor mij prima! Maar ik ben ook geen techneut, dus misschien is het gewoon wat voor mij. Gebruiker6: Helemaal mee eens! Binreader is fijn. Ik had ook eens SABnzbd geprobeerd, maar dat was een beetje te veel voor mij. Lichtheid is key! Gebruiker2: Mensen, is er nog iets anders wat ik moet weten? Ik heb gehoord dat je soms ook naar speciale NZB-sites moet kijken voor downloads. Klopt dat? ExpertJoe: Ja, dat klopt zeker! Veel gebruikers maken gebruik van NZB-indexers. Dat vermindert de zoektijd en het maakt het vinden van downloads zoveel makkelijker. Maar zorg ervoor dat je bij betrouwbare sites blijft en let op de community-regels. Altijd goed om voorbereid te zijn! Gebruiker7: Top! Ik ga binnenkort eens rondkijken. Bedankt voor alle tips! Dit voelt als het begin van mijn nieuwsgroepen-avontuur! Gebruiker1: Super! Jullie zijn geweldig. Ik ga nu maar eens wat uitproberen. Laat jullie horen als ik vastloop! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Karoi heeft zojuist een badge verdient
      8 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...