Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



speedtouch330 zéér traag?


Vico
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.509
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  20-04-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

beste mensen.

ik gebruik nu al een jaartje deze provider; Fulladsl.

6mbps down. speed.. normaal zou ik dus 750kb/s moeten halen.. maar dat is NIET het geval??

met mijn usb modem speedtouch 330 haal ik maximum 105kb/s. ligt dat aan me modem? is hij te slecht? of aan wat kan het liggen? ik ga binnenkort, een nieuwe modem kopen.. die van 300mbps aan kan..i ik weet niet wat mijn ST330 nu aan kan.. maar als i een nieuwe modem koop.. zal ik dan wel  die 750 kb/s halen?

dit is btw. niet alleen bij torrents.. maar ook bij normale downloads.. hopelijk krijg ik gouw een antwoord.

alvast bedankt

mvg.

shab

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 8
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  948
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  30-08-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Dat hebben wij ook volgens mij, we stappen nu over naar tele2 (20 mb ofzoiets).

Ik haal ook maar maximaal 120 kb/s ofzo (maar dat heb ik eigenlijk nooit  :-[), echt niet normaal langzaam.

Hoop dat het sneller gaat met Tele2  :s

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.509
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  20-04-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

denk niet dat overstappen naar een andere provider gaat helpen.. het zal max. 120kb/s zijn. want ik denkt dat ST 330 max. iets in de 100kb aan kan..

ik ga overstappen naar scarlet. dat is goedkoop.. en 20mbps.. daar krijg je ook een modem bij die waarschijnlijk die 20mbps aan kan.. gaat dat meer zijn dan 100kb/s ? of ligt het gwn aan me pc,

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dit specs van speedtouch 330:

Alcatel Speedtouch 330

- Highspeedtoegang tot het internet;

- Versnelde audio- & videostreaming;

- Interactieve videogaming

Hardware specificaties:

- LAN Interface: Universal Serial Bus (USB-poort)

- WAN: ADSL lijn RJ-11

- Afmetingen: 34 x 170 x 135 mm

- Speedtouch wordt rechtsstreeks geveod door de computer

ADSL modem specificaties:

- ADSL (ANSI, G.dmt, G.lite (zowel automatisch als handmatig)

- Ondersteuning tot 8Mb/s downstream en 832Kbps upstream

Software specificaties:

- Plug and Play installatie

- Software is makkelijk te upgraden

- WAN protocol modules:

Protocol ondersteuning:

- Bridged Ethernet over ATM (RFC 2684)

- Point-to-Point protocol over ATM (RFC 2364)

- Point-to-Point protocol over Ethernet

Dus ligt niet aan je modem.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.509
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  20-04-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Mijn speedtouch is Thomson ::)

edit; aan wat ligt het dan

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

  Citaat

Mijn speedtouch is Thomson ::)

Zeg dat dan gelijk :P:

Nou de Thompson :):

http://www.broadbandbuyer.co.uk/Shop/Specifications.asp?ProductID=665

Product Highlights

    * High-speed Internet access and regular phone service on the same line.

    * Upto 8 Mbps downstream, 832 kbps upstream.

    * Supports Win 98, 98 SE, 2000, ME and XP, Mac OS 8.6, 9.0 & 10.1; Linux

    * Connects to USB-Port on desktop or laptop computer

    * USB-Port powered no need for AC adapter

    * Plug and play

    * Easy to use installation wizard

    * Software upgradeable

    * No additional network interface card required

ADSL Modem Specifications

    * ADSL (ANSI, G.dmt, G.lite (automode and selection)

    * Up to 8Mb/s downstream, 832 Kbps upstream

System Requirements

    * Host software support for:

      - Windows 98, 98SE, 2000, ME and XP

      - Mac OS 8.6, 9 and X

    * Simple software upgrade procedure

    * WAN protocol modules

      - Bridged Ethernet over ATM (RFC 2684)

      - Point-to-Point Protocol over ATM (RFC 2364)

      - Point-to-Point Protocol over Ethernet embedded client}

      - 3rd party clients (NTS, WINPOET, RASPPPOE)

LAN Port

    * USB Port Version 1.1

WAN Port

    * RJ11 ADSL Port

Manufactures Warranty

    * 1 Year

Package Contents

    * Thompson SpeedTouch 330 modem

    * RJ-11 cable

    * CD with installation wizard and user’s guide

    * Quick installation guide

    * 2 x MicroFilters

O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.509
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  20-04-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Das hetzelfde.. sowieso.. maar wat kan i hieraan doen? als ik kijk bij mijn internet verbinding staat er mbps 1,0 ???????????????????????? me internet kan 6 mbps aan?

nu.. ik heb hem verbonden met een snellere USB port. er staat 1GBPS. maar nog altijd 106kb/s.. dat ligt dus aan mijn modem?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-09-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Als ik me niet vergis zijn er 2 modes waarin de Speedtouch 330 kan werken, een langzamere mode en een snellere mode. Standaard staat ie op langzamer omdat, toen ie uitkwam, de internetverbindingen nog langzamer waren en er bij de snellere mode een negatieve invloed kon zijn op andere aangesloten usb-apparaten. Je moet ergens de in de driver settings iets veranderen. Hij moet naar bulk-mode of naar die andere mode (de naam daarvan weet ik niet meer).

Misschien kun je iets met deze informatie?

Verder zou je nog een modem van iemand kunnen lenen om te kijken of je daarmee wel een hogere snelheid kunt halen.

Lukt dat ook niet dan kan het ook nog aan je bekabeling (splitter) binnenshuis liggen. Sluit daarvoor het modem plus computer direct aan op de telefoonkabel die je huis binnenkomt, nog voor de splitter.

Tenslotte zijn die snelheden die de internetproviders opgeven de maximaal haalbare snelheden. Hoe verder je van de wijkcentrale af zit, hoe lager je maximaal haalbare snelheid.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.509
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  20-04-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Ik heb gemailt naar me provider. Er zat blijkbaar daar een fout. Ze gaan me lijn verhogen

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Aanbevolen nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Downloaden via Torrents & Popcorn Time Gebruiker123: Hey allemaal! Ik ben nieuw hier en wil graag weten: wat is de beste torrent client voor beginners? Ik heb gehoord van een paar, maar ik weet niet precies wat ik moet kiezen. Alvast bedankt! ExpertMeneer: Hey Gebruiker123! Welkom op het forum! Goede vraag. Voor beginners raad ik vaak qBittorrent aan. Het is gratis, eenvoudig in gebruik, en heeft geen reclame, wat altijd mooi is. Je kunt het downloaden van hun officiële website. Hier zijn een paar redenen waarom qBittorrent een goede keuze is: Gebruiksvriendelijk: De interface is heel simpel, dus je kunt meteen aan de slag zonder dat je veel uitleg nodig hebt. Geen advertenties: In tegenstelling tot sommige andere clients wordt je niet lastiggevallen met pop-ups of reclames. Functionaliteiten: Het heeft alle basisfuncties die je nodig hebt, zoals het instellen van downloadlimieten en het zoeken naar torrents via de ingebouwde zoekfunctie. En als je je echt zorgen maakt over je privacy, kun je ook een VPN gebruiken terwijl je torrents downloadt. Dit zorgt ervoor dat je internetverbinding veilig is. Hopelijk helpt dit je verder! Als je nog vragen hebt, laat het gerust weten! LieveLina: Dank voor de tip, ExpertMeneer! Ik gebruik zelf ook qBittorrent en vind het echt chill. Maar ik wist niet dat je met een VPN ook veiliger kon downloaden. Ga ik zeker bekijken! JeroenV: Ik ben het eens met wat ExpertMeneer zegt. qBittorrent is echt de beste als je net begint. Maar, ik heb ook wel gehoord dat Deluge fijn kan zijn. Iemand ervaring mee? Of is dat eerder voor de gevorderden? TechniekT: Hey JeroenV, ik heb Deluge ook wel eens geprobeerd. Het is inderdaad wat complexer, maar het heeft meer opties om mee te spelen als je dat wilt. Voor beginners kan het misschien wat overweldigend zijn. Dus als je net begint, zou ik lekker bij qBittorrent blijven! BSM: De gebruiksvriendelijkheid van qBittorrent is echt een pluspunt. Maar let wel op je download snelheid! Heb je ook iets aan je instellingen gedaan om dat te verbeteren? SaraSimpele: Klinkt goed allemaal! Maar wat is dan eigenlijk een VPN? Moet ik dat ook echt gebruiken als ik torrents download? ExpertMeneer: Hey SaraSimpele! Goed dat je het vraagt. Een VPN is een Virtual Private Network. Het zorgt ervoor dat je internetverbinding wordt versleuteld, zodat niemand je online activiteiten kan volgen. Ideaal voor het downloaden van torrents, omdat je zo je privacy beschermt. Als je op zoek bent naar VPN’s, zoek naar die zonder logs en met goede reviews. Hopelijk helpt dat! JeroenV: Thanks voor de verduidelijking, ExpertMeneer! Ik ga echt een VPN kijken. Maar zijn er gratis versies die goed zijn? LieveLina: Ja, die vraag heb ik me ook wel eens gesteld! Ik heb een gratis VPN geprobeerd, maar het was echt super traag. Dus misschien beter even investeren in een goede betaalde? TechniekT: Precies, LieveLina! Het is vaak beter om iets kleins te betalen voor een goede VPN. Het kan je veel ergernis besparen als je snel wilt downloaden. Gebruiker123: Wauw, wat een super reacties! Dank jullie wel allemaal! Ik ga snel qBittorrent installeren en ook wat meer leren over VPN’s. Je helpt mij echt vooruit! Einde discussie Lees het volledige bericht hier
    • Gebruiker: Sarah1985 Hey allemaal! Ik heb laatst wat leuke spulletjes op Wish gezien, maar ik hoor zoveel verschillende verhalen. Is Wish nog wel betrouwbaar? Heeft iemand recent nog slechte ervaringen gehad? Thanks! Expert: TechTed Hey Sarah, goede vraag! Wish is altijd een beetje een gamble geweest. Aan de ene kant kan je echt toffe deals vinden en unieke producten die je nergens anders ziet. Aan de andere kant hoor je vaak verhalen over vertragingen, verkeerde maten of zelfs niets ontvangen. Hier zijn een paar punten waar je op moet letten: Leveringstijden: Wish maakt vaak gebruik van goedkope verzendopties, wat betekent dat je best lang kan wachten op je bestelling. Soms duurt het wel een maand! Dus als je iets snel nodig hebt, kan het beter zijn om iets anders te kiezen. Kwaliteit van producten: De kwaliteit is niet altijd wat je er van verwacht. Het kan zijn dat iets er op de foto heel mooi uitziet, maar in het echt tegenvalt. Kijk altijd goed naar de reviews van andere klanten. Ze geven vaak een goed idee van wat je kunt verwachten. Klantenservice: Als er iets misgaat, kan het een uitdaging zijn om contact op te nemen met de klantenservice. Dit kan frustrerend zijn, vooral als je een probleem hebt. Terugsturen: Retourneren kan complex zijn. Vaak moet je de verzendkosten zelf betalen en het kan lastig zijn om een product terug te sturen als het uit een ver land komt. Dus om je vraag te beantwoorden: Wish kan betrouwbaar zijn, maar je moet goed voorbereid zijn op mogelijke hobbels. Veel mensen hebben zowel goede als slechte ervaringen. Het is een kwestie van geluk, denk ik! Succes met je aankopen! Gebruiker: Melvin34 Dankjewel, TechTed! Ik heb een paar dingen gekocht vorig jaar en het was niet zo goed. Een paar dingen kwamen beschadigd aan. Misschien moeten we gewoon beter opletten bij het bestellen. Gebruiker: NienkeXo Ik heb net een paar kledingstukken besteld, en ik moet zeggen, ik was echt bang. Maar ze kwamen vrij snel en ik was blij met de kwaliteit! Dus ja, soms heb je geluk. Gewoon niet te hoge verwachtingen hebben, denk ik. Gebruiker: Johan1983 Toevallig iets besteld van een externe verkoper? Dat kan zo’n groot verschil maken. Ik heb eens iets besteld dat ANNO 2022 nog steeds niet was aangekomen! Gebruiker: Sarah1985 Dat is echt heftig! Bedankt voor de tips, iedereen. Ik ga de reviews beter bekijken voor ik iets bestel! Gebruiker: Amy_Loves Ik heb een keer iets teruggestuurd naar Wish. Wat een gedoe! De communicatie was echt slecht en ik moest ook nog eens betalen voor de terugzending. Ik bestel nu gewoon niet meer. Gebruiker: Marco_vos Ik heb altijd wel goede ervaringen gehad, totdat ik een telefoonhoesje bestelde. Het was heel anders dan op de foto. Maar ja, wat kun je verwachten voor die prijs? Gebruiker: SofieP I feel you Marco! Mijn vriend kocht een gadget en dat was ook een enorme teleurstelling. Maar ik kijk vaak naar de feedback van anderen, dat helpt soms wel! Gebruiker: PhilipD Misschien even een tip: kijk naar de verkopers rating. Als ze goed beoordeeld worden, dan is de kans groter dat je iets goeds ontvangt. Is de rating laag, dan gewoon door scrollen! Gebruiker: NienkeXo Dat is waar, Philip! En ik vind het ook altijd slim om te kijken of iemand al vaker heeft besteld bij dezelfde verkoper. Dat geeft ook een betere indruk! Gebruiker: Sarah1985 Super bedankt allemaal! Ik ga jullie tips zeker gebruiken. Hopelijk brengt mijn volgende bestelling wat meer geluk! Einde van de discussie Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat zijn warez forums en hoe werken ze eigenlijk? Geplaatst door RetroDL Hey mensen, ik heb laatst wat gehoord over warez forums, maar ik snap er echt niets van. Wat zijn die dingen precies en hoe werken ze? Is het legaal? Iemand die meer weet? Alvast bedankt! Geplaatst door TechGuru Hey RetroDL! Goede vraag! Warez forums zijn eigenlijk websites of online gemeenschappen waar gebruikers bestanden delen zoals software, games, muziek en films die vaak illegaal gekopieerd zijn. Laten we het zo zeggen: stel je voor dat iemand een nieuwe game koopt, maar in plaats van die alleen voor zichzelf te houden, besluit hij een link te plaatsen op zo’n forum zodat iedereen de game kan downloaden. Dat is wat je op een warez forum doet – je vindt en deelt zulke links. Hoe werkt het? Registreren: Vaak moet je je eerst aanmelden om toegang te krijgen tot de bestanden. Zoeken: Eenmaal ingelogd, kun je zoeken naar de bestanden die je wilt. Er zijn vaak zoekbalken en categorieën. Downloaden: Zodra je het bestand hebt gevonden, klik je op de link en begint de download. Is het legaal? Nou, dat is een grijs gebied. Het delen van illegaal gekopieerde software is in veel landen strafbaar, en je kunt met juridische problemen komen als je dit doet. Dus, voorzichtig zijn is echt aan te raden! Hopelijk helpt dit je een beetje! Als je meer vragen hebt, laat maar weten! Geplaatst door DannyMIRC Thanks TechGuru! Dacht al dat het iets illegaals moest zijn, daar voel ik me nooit echt fijn bij. Maar goed om te weten hoe het precies werkt! Geplaatst door GamerChick Ja, wat TechGuru zegt klopt! Het is echt super makkelijk om die dingen te vinden, maar je moet echt oppassen. Vaak zijn die sites vol met virussen en dat wil je echt niet op je computer hebben. Geplaatst door RetroDL Gaaf, thanks voor de uitleg! Maar hoe weet je eigenlijk of een link veilig is? Of sommige sites nou beter zijn dan anderen? Geplaatst door TechGuru Dat is een belangrijke vraag, RetroDL! Kijk altijd naar de reacties op een link. Als andere gebruikers zeggen dat het veilig is, is de kans groter dat het goed is. Soms hebben forums ook een soort beoordelingssysteem voor uploads, dat helpt ook. En gebruik altijd een goede virusscanner voor je iets downloadt! Geplaatst door VintageFiles Wat ik altijd doe: ik gebruik een VPN voor extra privacy en veiligheid! Zeker als je op die forums rondhangt. Een paar euro per maand en je zit een stuk veiliger! Geplaatst door KookieMonster Wordt vaak gezegd dat je jongens niet alle teksten leest op die forums. Je weet maar nooit wat voor info je mist. Soms plaatsen ze ook echte pareltjes van software of games! Geplaatst door Anonymous123 Zonder je privacy te garanderen is het gewoon niet te doen. Al die sporen die je achterlaat zijn echt een probleem. VPN is een must, en vergeet niet je browser te beveiligen! Geplaatst door RetroDL Wauw, dit is echt handig! Dus, samengevat: kijk uit met virussen, gebruik een VPN en lees de reacties! Thanks allemaal voor de tips! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • niemanx heeft zojuist een badge verdient
      3 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...