Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Zoeken naar specifieke bestandtypen


Leslie JoAnn
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-01-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Hoi Allemaal,

Ik ben net gestart met downloaden van films en soms lukt het mij om een (ik gebruik Grabit) film om te zetten naar de juiste format en deze succesvol te branden maar helaas ook regelmatig niet. Om verdere frustraties  >:(te voorkomen wil ik eigenlijk van te voren zoeken naar de juiste format voor een DVD. Kan dit? Dus bijvoorbeeld AVI of Divx. Elke keer als ik uitpak met Winrar vind ik een nieuw type en moet dan weer opzoek naar een programa om het weer afspeelbaar te maken. Dat moet toch makkelijker kunnen? Ik heb al zo veel ISO bestanden binnen gehaald en ondanks dat ik het om kan zetten in audio ts en video ts speelt mijn dvd speler ze niet af. Deamon tools was voor mij niet succesvol helaas maar ik ben dan ook nog een dummy :-\ wat downloaden betreft.

In de toekomst prima maar als starter en om het leuk te houden :):

Hoe zorg ik dat ik van te voren weet dat het om een AVI of zo gaat?

Groetjes en alvast bedankt voor de hulp!

Leslie

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 8
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

Hoe brand je dan die video ts bestanden ? iedere dvd speler die gebrande dvd,s afspeelt ondersteunt video ts

Wat voor bestand het is kan je een beetje zien aan de grote

Dit zijn de geen die het meest voorkomen

700mb 1 avi bestand

1,3gb avi 2 avi bestanden

4gb ts dvd5 (kan een iso zijn)

8gb ts dvd9 (kan een iso zijn)

groter dan 8 gb is bluray of hd

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-01-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Dank voor je reactie,

Ik zal proberen uit te leggen wat ik doe en gedaan heb zonder er een enorm wazig verhaal van te maken:

Ik download via Grabit, dan toevoegen aan archief van Winrar, dan uitpakken in een map op mijn bureaublad. Dan zie ik of allemaal IFO VUB etc  bestanden of een ISO. Die IFO etc. selecteer ik  allemaal en brand ze tezamen, maar dat gaatdus niet. Hij speelt ze zo niet af. En de ISO versie heb ik bij een andere film wel een keer kunnen afspelen maar met deze waar ik nu mee bezig ben, niet. Snap ik ook niet. Ik weet niet wat ik anders gedaan heb. Nu heb ik alles weggegooid en opnieuw gedownload. Want het was inmiddels 10 x uitgepakt.. :'( Het gaat in dit geval om Ice age the meltdown. 1 versie binnen met een harde zoem er doorheen en 1 met een trojan horse....  >:(

Ik zou naar de videotheek gaan voor mijn films waar het niet dat die over de kop is gegaan hier in het dorp..... :-\ :-\

Ik hoop dat jij of iemand mij kan vertellen wat ik fout doe....

THX!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

Iso bestanden kan je branden met imgburn en video ts als video dvd met nero met een zo laag mogelijk snelheid

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-01-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

OK nu voel ik me echt dom, ik moet dus GEEN AVI hebben....

Ik spreek net iemand die zegt dat juist een AVI niet af te spelen is... aaaaahhh

Ok, nu een andere vraag dan. What to do with an AVI file?????

Daarnaast heb ik ook BIN en QUI versie. Hoe brand je dat dan?

Ohja...

Mijn proefverzie nero is verlopen. Deze maar kopen? Dat is geloof ik wel de beste die er is niet?

Dat rare zoemgeluid is verholpen met Codec maar goed, dan is het toch nog een AVI....

Gr. Leslie

Ga ik dit ooit leren of zal ik maar over gaan op Torrents?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

Avi bestanden kan je branden met convertx2dvd dat is een programma wat avi bestanden omzet naar ts zodat je dvd speler die gewoon kan lezen. Je moet alleen wel een key gebruiken om die te activeren doe je dat niet dan krijg je een watermerk in je beeld

Voor nero kan je een code zoeken op deze site,s. Als je geen goede key kan vinden moet je het zeggen dan zoeken we wel een torrent voor je  ;)

http://www.serials.ws

http://www.serialsite.com

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-01-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Nou dat had leuk geweest maar dat is helaas niet gelukt....

Nero zegt dat de code die ik heb een iligale is...  >:(

Hoe durven ze...

Misschien dan een torrent?  ;)

Morgen zal ik verder kijken en eventueel gewoon kopen want nu krijg ik van jullie goede adviesen maar ik kan er niet mee aan de slag. Ik heb trouwens wel Roxio maar dat is niks zeker?

Groetjes en bedankt zo ver!!!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

Ga naar btjunkie en zoek naar Nero 9.2.5.0+Keygen[h33t]MasterUploader

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  29-01-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Ben het aan het proberen...

hopelijk lukt het!

Tot later!


Post samenvoeging: januari 30, 2010, 16:06:01

Nou ik heb Nero maar gekocht. Ik werd er niet goed van. Dus ben ik nu een officiele upgrade van mijn oude versie aan het downloaden. En dan branden maar weer....


Post samenvoeging: januari 30, 2010, 20:15:21

Hoi Kaasbroodje en anderen,

Ik heb nu dus een Cue en Bin bestand. Nero kan dit branden maar wel als Image CD.

Heb ik daar iets aan of zal mijn DVD speler dat niet afspelen? En moet ik het eerst weer ergens omzetten naar DVD?

Vandaag wel een ISO succesvol op DVD gezet! Dat had ik even nodig. Ik was bijna zover om weer te stoppen met mijn nieuwe hobby.

Groetjes Leslie

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Aanbevolen nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Waarom werkt mijn Popcorn Time niet meer en wat kan ik doen? Gebruiker123: Hey iedereen, ik heb een probleem. Mijn Popcorn Time werkt niet meer. Elk keer als ik het opstart, krijg ik een foutmelding. Weet iemand waarom dit gebeurt en wat ik kan doen om het op te lossen? Dankje alvast! ExpertMovieBuff: Hey Gebruiker123, dat kan vervelend zijn! Er zijn een paar dingen die je kunt proberen om je Popcorn Time weer aan de praat te krijgen. Controleer je internetverbinding: Soms is het zo simpel als dat je geen goede verbinding hebt. Probeer even andere websites te openen om te zien of dat werkt. Update de app: Zorg ervoor dat je de laatste versie van Popcorn Time hebt. Vaak worden bugs en foutmeldingen in nieuwe updates opgelost. Je kunt de nieuwste versie gewoon van de officiële site downloaden. Firewall of antivirus: Soms blokkeren je firewall of antivirusprogramma’s de applicatie. Probeer Popcorn Time toe te voegen aan de lijst met uitzonderingen, of tijdelijk je antivirus uit te schakelen om te zien of dat helpt. Cache en data wissen: Als de app nog steeds niet werkt, kan het helpen om de cache te wissen. Dit gaat meestal via de instellingen van de app. Kijk of dat iets oplost. Alternatieve servers: Soms zijn de servers die Popcorn Time gebruikt tijdelijk onbereikbaar. Als de app je dat zegt, kun je een paar minuten wachten en het opnieuw proberen. Als je alles hebt geprobeerd en het werkt nog steeds niet, laat dan even weten welke foutmelding je krijgt. Dan kunnen we gerichter helpen! KorteGebruikersNaam: Top tips, MovieBuff! Had geen idee dat je antivirus dat kon blokkeren. Ga het even proberen! FilmFan1990: Ik had hetzelfde probleem een tijd terug. Het lag inderdaad aan m’n internetverbinding. Heb mijn modem opnieuw opgestart en toen deed hij het weer. Altijd een goede eerste stap! TechnoTina: Je zou ook kunnen kijken naar je VPN-instellingen als je er één gebruikt. Soms zorgt dat voor extra complicaties met Popcorn Time. Probeer eens zonder VPN en kijk of dat het oplost. Gebruiker123: Bedankt voor jullie reacties! Heb de app geüpdatet en mijn antivirus toegevoegd aan de uitzonderingen, maar het werkt nog steeds niet. Ik krijg de foutmelding “netwerkfout”. Iemand nog ideeën? ExpertMovieBuff: Ah, dat is lastig! Als je een netwerkfout krijgt, probeer dan je router opnieuw op te starten. Soms lost dat rare verbindingsproblemen op. En controleer of je niet op een openbaar netwerk zit. UserJunky: Ik had ook die netwerkfout. Het bleek dat ik op een wifi-netwerk zat met beperkte instellingen. Heb de router even gecheckt en toen werkte het weer! KorteFan: Misschien helpt het ook om Popcorn Time opnieuw te installeren? Heb gehoord dat dat soms komplete problemen oplost. Gebruiker123: Danku, iedereen! Ik ga vanavond proberen om de router opnieuw op te starten en zo nodig opnieuw te installeren. Houd jullie op de hoogte! Cinephile101: Laat even weten hoe het ging! Altijd fijn om te weten wat wel of niet werkt. Succes! FilmBuff48: Hopelijk heb je het snel opgelost! Kan niet wachten om weer films te kijken. Fingers crossed! Einde van de discussie. Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Hoe krijg ik toegang tot mijn bestanden via FTP zonder technische kennis? RetroDL: Hey allemaal! Ik ben echt een leek als het gaat om techniek, maar ik wil graag mijn bestanden via FTP benaderen. Ik heb geen flauw idee waar ik moet beginnen. Kan iemand me helpen met een makkelijke stap-voor-stap uitleg? Dank alvast! ExpertTechie: Hey RetroDL, geen zorgen, ik help je wel op weg! FTP (File Transfer Protocol) klinkt ingewikkeld, maar het is eigenlijk best eenvoudig. Hier zijn een paar stappen die je kunt volgen: Kies een FTP-client: Dit is een programma waarmee je bestanden kunt verzenden en ontvangen. Een populaire en makkelijk te gebruiken is FileZilla. Je kunt het gratis downloaden. Installeer de client: Als je FileZilla hebt gedownload, installeer het dan op je computer. Gewoon de aanwijzingen volgen, dat is meestal rechttoe rechtaan. Verbinding maken met de server: Open FileZilla. Aan de bovenkant zie je vakken voor ‘Host’, ‘Gebruikersnaam’, ‘Wachtwoord’ en ‘Poort’. Vul hier je gegevens in. Je moet deze informatie meestal van je website of serverprovider krijgen. De host is vaak iets als ftp.jouwwebsite.com. Klik op ‘Snelconnectie’ of iets wat daarop lijkt. Navigeren door je bestanden: Zodra je verbinding hebt, zie je aan de rechterkant je serverbestanden. Links zie je de bestanden op jouw computer. Om bestanden te uploaden, sleep je ze van links naar rechts. Voor downloaden doe je hetzelfde maar dan van rechts naar links. Klaar! Als je veilig je bestanden hebt opgeladen of gedownload, sluit dan FileZilla af. Heb je vóórdat je begint de inloggegevens nog niet? Zorg dan dat je die bij de hand hebt. Vraag ze anders even aan je provider/vriend. Laat me weten of je nog verdere vragen hebt! DannyMIRC: Thanks voor de duidelijke uitleg, ExpertTechie! FileZilla lijkt me wel wat. Heb je ook tips voor het veilig opslaan van je wachtwoorden? ExpertTechie: Goeie vraag, Danny! Een wachtwoordmanager kan heel handig zijn. Het slaat al je wachtwoorden veilig op en je hoeft alleen maar één hoofdwachtwoord te onthouden. Een voorbeeld is LastPass of Bitwarden. En vergeet niet regelmatig je wachtwoorden te veranderen, dat is ook slim! Jasper92: Ik gebruik ook FileZilla. Maar ik kwam een keer een foutmelding tegen dat de verbinding geweigerd werd. Iemand idee wat dit kan betekenen? RetroDL: Dat had ik ook een keer, Jasper. Heb je je inloggegevens goed gecontroleerd? Soms is het simpelweg een verkeerd wachtwoord of zo. Jasper92: Ja, dat kan zo zijn. Het was mijn fout! Thanks voor de tip! Misschien een goede reminder voor anderen hier. Sanne1987: Ik vind FTP een beetje ouderwets, heb je geen andere manieren om bestanden te delen? Zoals Google Drive ofzo? ExpertTechie: Die zijn er zeker! Maar FTP is nog steeds super handig voor grotere bestanden of als je veel dingen tegelijk wilt uploaden, vooral als je een website beheert. Maar Google Drive is makkelijk voor de meeste mensen. Het ligt een beetje aan je situatie! DannyMIRC: Klinkt logisch! Ik denk dat ik FTP ga proberen voor mijn projecten. Voor kleinere dingen gebruik ik wel Google Drive. RetroDL: Ik ga het gewoon proberen, dan kom ik er wel achter. Bedankt iedereen! Sanne1987: Laat ons weten hoe het gaat, RetroDL! Succes! ExpertTechie: Niks te danken, hoor! We zijn hier om elkaar te helpen. En als je vastloopt, vraag gerust verder! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Ex-Voetbalvrouw Yolanthe Cabau Snel Herenigd met Wesley Sneijder: ‘Leuke Dingen Doen’ Gebruiker: SoccerFan1990 Hey allemaal! Wat weten jullie over de recente geruchten dat Yolanthe Cabau en Wesley Sneijder weer samen zijn? Is het waar dat ze “leuke dingen aan het doen” zijn? Expert: VoetbalMama88 Hoi SoccerFan1990! Ja, er zijn inderdaad wat geruchten rondom Yolanthe en Wesley. Ze hebben in het verleden een relatie gehad en zijn de ouders van een zoon, maar ze hebben ook een paar jaar geleden uit elkaar gegaan. De laatste tijd zijn er echter foto’s opgedoken van hen samen! Wat ze precies aan het doen zijn, weten we niet exact, maar volgens insiders zijn ze vooral weer wat tijd met elkaar aan het doorbrengen. Dit kan natuurlijk voor iedereen wat anders betekenen. Voor de een kan het gezelligheid zijn, voor de ander kan het betekenen dat ze weer serieus naar elkaar kijken. Een mooi voorbeeld: je hebt mensen die na een breuk weer vriendschappelijk verder kunnen, terwijl anderen opnieuw verliefd worden. Het lijkt erop dat Yolanthe en Wesley elkaar in ieder geval niet uit het oog zijn verloren. Wat ons kan wijzen op een goede relatie, vooral voor hun zoontje! Dus ja, het lijkt erop dat ze echt leuke dingen met elkaar doen. Gebruiker: Voetbalgek97 Ah, dat is wel interessant! Denk je dat ze misschien weer samen komen? Of is het meer gewoon vriendschap? Expert: VoetbalMama88 Dat is moeilijk te zeggen, Voetbalgek97. Als ze gezellig samen zijn, kan dat er uitzien als een beetje meer dan alleen vriendschap. Maar ze hebben ook allebei hun eigen leven en andere verplichtingen. Wat belangrijk is, is dat ze hun zoon op de eerste plaats zetten. Dus of ze nu gewoon vrienden zijn of weer verliefd worden, we moeten afwachten. Echt een spannende tijd voor hen! Gebruiker: ProudMommy23 Ik vind het altijd leuk om te zien dat exen weer met elkaar opschieten, vooral als er kinderen bij zijn. Het zou leuk zijn voor hun zoontje als ze samen meer tijd doorbrengen! Gebruiker: OldSchoolFan Zeker weten, ProudMommy23. En het laat ook zien dat je ondanks een scheiding goed met elkaar om kunt gaan. Ik hoop dat ze vooral gelukkig zijn, wat ze ook kiezen. Gebruiker: TrendFollower88 Ik weet zeker dat dit ze weer in de schijnwerpers zal zetten. Ik bedoel, ze zijn beide bekend en als ze weer samen zijn, dan wordt dat groot nieuws! Gebruiker: SoccerFan1990 Klopt, TrendFollower88. Het is altijd zo als celebs wat doen, dan volgen de roddelbladen snel. Maar ik hoop echt dat ze het rustig aan doen. Gebruiker: DailyCoffeeDrinker Ik vraag me af hoe hun families hierop reageren. Maken die het wel goed? Het is immers een hele verandering. Expert: VoetbalMama88 Goede vraag, DailyCoffeeDrinker! Families hebben meestal hun eigen meningen, maar ik hoop dat ze steun bieden aan Yolanthe en Wesley, wat ze ook besluiten te doen. Het kan soms moeilijk zijn om die balans te vinden. Gebruiker: JustSayin25 Ja, maar als het goed gaat tussen hen, is dat toch het belangrijkste? Die kinderen hebben gelukkig ouders nodig, hoe ze dat ook doen. Gebruiker: Voetbalgek97 Precies! Laten we gewoon hopen dat ze lekker kunnen genieten samen, of als vrienden. We moeten leuks dicht bij ons houden. Gebruiker: ProudMommy23 Inderdaad! Ik kijk er naar uit om te zien hoe dit verder ontwikkelt. Wie weet wat de toekomst brengt! Einde van de discussie. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • wildbunch ging een rang omhoog
      Community fan
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...