Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Diehard piraat met miljoenen downloads zegt: "Sharing is Caring"

     Delen


    Een diehard Uploader van gekraakte software naar sites als The Pirate Bay en 1337x zegt dat negen jaar aan uploads, miljoenen downloads hebben opgeleverd. 'Thumper' begon op The Pirate Bay in april 2010 en kreeg de status 'Trusted Uploader'. Ze benadrukt dat haar motivatie "Sharing is Caring" is.

    Elke week trekken miljoenen illegale downloaders naar populaire torrent-sites voor hun gefikste software. Of ze nu op zoek zijn naar de nieuwste besturingssystemen, grafische hulpmiddelen of dvd / Blu-ray-brandsoftware, de meeste dingen zijn gratis beschikbaar om te downloaden.

    Waar de meeste mensen nooit naar vragen is waarom deze tools gratis beschikbaar zijn en wie ze online zet. Vandaag gaat Torrentfreak een beetje dieper op de details in.

    Torrentfreak heeft onlangs gesproken met Thumper, ook bekend als ThumperTM, een van de langst bestaande uploaders op openbare torrent-sites zoals The Pirate Bay en 1337x. Maar dit is niet zomaar een uploader. Thumper is verantwoordelijk voor bijna 1.000 torrent-uploads in de afgelopen negen jaar, wat heeft geleid tot miljoenen downloads op internet.

    Thumper doet zich voor als vrouw (wat natuurlijk onmogelijk is om te bevestigen) en gebruikt een profielfoto van een vrouw, die echter door veel internetgebruikers wordt gebruikt, dus waarschijnlijk is dit geen nauwkeurige afbeelding. Thumper beweert ook uit Zwitserland te komen, maar in dit spel moeten dergelijke 'feiten' met een korreltje zout worden genomen met een voor de hand liggende knipoog naar veiligheid.

    Wat echter niet kan worden ontkend, is de populariteit van de torrents van Thumper. Als we haar versie van Microsoft Office Pro Plus 2016 als voorbeeld nemen, hebben ze alleen al op 1337x meer dan 801.000 downloads ontvangen.

    Thumper geeft aan naar Torrentfreak dat deze torrent een paar miljoen keer gedownload is van alle sites, omdat Office een van de must-have programma's is voor de meesten van ons. Natuurlijk zijn niet alle torrents zo populair, maar Thumper's geschiedenis gaat ongeveer tot 14 jaar terug, toen torrents niet eens een prioriteit voor haar waren. Dingen begonnen op de zogenaamde "one-click" hosting sites in 2005, met een overgang naar torrents in 2007.

    Thumper verklaart dat ze begon met het uploaden van torrents op H33t, Demonoid, 1337x, ThePirateBay en RARBG. Toen begon ze haar eigen sites in 2010 (ThumperDC.com en TechTools.NET). Nu verwijzen al die sites naar haar legitieme Windows-forum, TheWindowsForum.com.

    In de afgelopen 12 jaar hebben de torrents van Thumper (voornamelijk uploads van Windows-software) zich over een groot deel van de wereld verspreid. Ze heeft geüpload op The Pirate Bay sinds april 2010 en op die site alleen al staat een bevestigd aantal van 946 geüploade torrents, zoals dat te zien is op het inlogscherm van Thumper.

                                                                                      Thumper.jpg.cd49be008cc837a801855a2d4d2a788a.jpg

    The Pirate Bay is natuurlijk een zeer spraakmakende site, maar Thumper is ook elders een beetje een beroemdheid. Meer dan negen jaar geleden sloot ze zich aan bij 1337x en de laatste acht jaar was ze daar ook een vertrouwde moderator. In de tussentijd was Thumper ook nog een uploader bij de nu ter ziele gegane originele KickassTorrents, maar ze gaat nog steeds verder bij de naamgenoot van dat platform, KATCR.

    Het uploaden en seeden van zoveel torrents is een grote onderneming, vooral gedurende een groot aantal jaren. Er zit ook een beetje een stigma aan software-uploads, want in tegenstelling tot films en tv-programma's kunnen ze een virus of malware bevatten.

    Aangezien reputaties in een flits kunnen verdwijnen als een uploader iets deelt wat geïnfecteerd is, zegt Thumper dat er altijd voorzorgsmaatregelen worden getroffen. De meeste geüploade software wordt verkregen van bevriende krakers (mensen die kopieerbeveiliging verwijderen) voordat ze door een virtuele machine worden gehaald en vervolgens gescand op virussen. Alleen dan wordt het geüpload.

    Dit heeft er waarschijnlijk toe bijgedragen dat Thumper rond 2011 een "groene schedel" van The Pirate Bay-team kreeg, wat een klein logo is naast een gebruikersnaam die potentiële downloaders informeert dat deze releases nooit 100% gegarandeerd schoon zijn, maar meer vertrouwd zijn dan andere.

    Dit is vooral belangrijk als je bedenkt dat mensen zich soms proberen te vermommen als Thumper om een tracking virus te plaatsen. Wij hebben onafhankelijk haar status kunnen bevestigen op een van de torrent-sites waarnaar ze uploadt, maar de meeste mensen hebben die luxe niet, dus moet je altijd voorzichtig zijn met het herkennen van haar 'merk'.

    Thumper verklaart dat The Pirate Bay de laatste tijd heel veel nep-uploads heeft, sommige zijn zelfs geïnfecteerd en geüpload door andere gebruikers, bijvoorbeeld met onze tag Windows app-naam v1.0 [ThumperDC] of [TechTools] of [TheWindowsForum]. 1337x heeft andere regels voor nieuwe uploaders, je moet de uploader-status aanvragen, dan wordt bekeken en bepaald of x_User legitiem is. Mensen moeten altijd torrent-sites gebruiken die veilig zijn: 1337x, TPB, KATCR, RARBG of TorrentGalaxy. En zorg ervoor dat u downloadt van vertrouwde uploaders.

    Ten slotte is een van de grootste vragen waarom iemand zoals Thumper jaar na jaar steeds weer torrent releases vrijgeeft. Wat levert het haar op?

    Elke release bevat links naar haar eigen site (die nu is gespecialiseerd in discussies en technische ondersteuning voor Windows-software), dus er is natuurlijk een voordeel. Ze benadrukt echter dat dit niet de belangrijkste motivatie is. "Delen is zorgzaam", concludeert ze, verwijzend naar de jarenlange 'piraat'-mantra.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: De Problemen van Novo Nordisk met Wegovy en Ozempic Gebruiker: Janneke92 Hey allemaal! Ik heb gehoord dat de aandelen van Novo Nordisk behoorlijk zijn gedaald. Wat is er precies aan de hand? Kan iemand me uitleggen wat de problemen zijn met hun producten, zoals Wegovy en Ozempic? Expert: DokterChris Hey Janneke92! Goede vraag! Novo Nordisk, een Deens farmaceutisch bedrijf, heeft twee populaire medicijnen: Wegovy en Ozempic. Beide worden gebruikt voor gewichtsverlies en hebben veel aandacht gekregen. Maar onlangs heeft het bedrijf aangegeven dat ze dit jaar minder verkoop en winst verwachten. Dat kwam als een verrassing voor veel analisten. De reden hiervoor? Ze worden geconfronteerd met een paar problemen. Ten eerste worden de prijzen in de VS lager, wat hun inkomsten aantast. Daarnaast verliezen ze exclusiviteit in verschillende landen, zoals China en Canada. Dit betekent dat andere bedrijven ook hun medicijnen kunnen maken, wat de concurrentie vergroot. Stel je voor dat je de enige bent die een populaire snack verkoopt, en dan komen er ineens twintig andere verkopers op de markt! Ondanks dit, zegt CEO Mike Doustdar dat ze optimistisch blijven over de introductie van een nieuwe versie van Wegovy in pilvorm. Ze denken dat dit hen kan helpen om weer terrein te winnen. Het is echt een beetje een strijd voor hen, vooral nu hun grootste concurrent, Eli Lilly, ook nieuwe producten uitbrengt. Dus ja, het is een uitdagende tijd voor Novo, maar ze hebben plannen om zich aan te passen! Reacties van Gebruikers Gebruiker: MarkR Dank je, DokterChris! Klinkt als een flinke uitdaging voor ze. Wat betekent dit voor de prijzen van deze medicijnen? Gebruiker: LotteV Ja, MarkR, ik vroeg me dat ook af. Als ze minder verkopen, gaan de prijzen dan omhoog of omlaag? Gebruiker: DokterChris Goede vraag, LotteV! Over het algemeen, als er meer concurrentie is (zoals nu met Eli Lilly), dan kunnen de prijzen lager worden. Maar als de kosten voor het maken van het medicijn stijgen, kan het ook andersom! Het is een spel van vraag en aanbod. Gebruiker: Robbert88 Past wel bij de tijden, lijkt het wel. Alles wordt duurder, zelfs medicijnen! Ik hoop dat het voor patiënten niet te veel invloed heeft. Gebruiker: SaraL Ik gebruik Wegovy al een tijdje en het heeft me echt geholpen. Als de prijs omhoog gaat, kan ik het misschien niet meer betalen. Dat zou echt jammer zijn! Gebruiker: Bas_is_hier Inderdaad, SaraL! Maar misschien dat de nieuwe concurrentie ook goede dingen met zich meebrengt. Het zou fijn zijn als er meer opties komen! Gebruiker: LotteV Ja, dat zou het zeker. Maar ik vind het ook eng om te zien dat zulke grote bedrijven zo’n strijd hebben. Laatst zag ik ook dat ze samen met de regering werken om prijzen te verlagen. Wat betekent dat voor ons als consumenten? Gebruiker: DokterChris Dat is een belangrijk punt, LotteV. De afspraken om prijzen te verlagen kunnen helpen, maar het kan betekenen dat de totale winst voor die bedrijven afneemt. Soms kan dat ook invloed hebben op het onderzoek naar nieuwe medicijnen. Maar hopelijk blijven ze investeren in goede producten! Gebruiker: Janneke92 Wauw, dat was een goed gesprek! Bedankt allemaal! Ik ga dit in de gaten houden. Gebruiker: MariskaW Inderdaad, goed dat we dit bespreken! Wat denken jullie dat Novo moet doen om weer stabiel te worden? Gebruiker: DokterChris Ze moeten echt focussen op innovatie en marketing voor hun nieuwe producten. En misschien hun prijzen herzien zodat ze aantrekkelijk blijven. Het blijft spannend! Gebruiker: Robbert88 Hopelijk blijft er genoeg keuze voor ons als consumenten! We moeten hen in de gaten houden. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hoe reset je de fabrieksinstellingen van je apparaat en wat moet je weten? Gebruiker: TechLiefhebber93 Hey allemaal, ik heb een vraagje. Hoe kan ik de fabrieksinstellingen van mijn smartphone resetten? En wat moet ik daar precies van weten? Ik ben een beetje bang dat ik iets fout doe en al mn gegevens verlies. Alvast bedankt! Expert: GadgetGuru Hey TechLiefhebber93, goeie vraag! Het resetten van de fabrieksinstellingen is eigenlijk best simpel, maar het is wel belangrijk dat je het goed doet. Back-up maken: Eerst en vooral, maak een back-up van je gegevens! Dit kan meestal met een cloud-service of via je computer. Denk aan foto’s, contacten en belangrijke documenten. Instellingen openen: Ga naar de instellingen van je smartphone. Dit kan vaak met een icoontje dat lijkt op een tandwiel. Zoek naar ‘Herstellen’ of ‘Resetten’: Dit kan onder verschillende categorieën staan, zoals ‘Systeem’ of ‘Aanvullende instellingen’. Fabrieksinstellingen kiezen: Hier zou je de optie moeten zien om ‘Fabrieksinstellingen’ of ‘Telefoon resetten’ te selecteren. Klik daarop. Bevestigen: Je krijgt waarschijnlijk een waarschuwing dat je al je gegevens kwijtraakt. Bevestig dit, en je toestel begint met resetten. Dit kan een paar minuten duren. Instellen als nieuw: Als het klaar is, moet je je toestel opnieuw instellen alsof het nieuw is. Volg de instructies op het scherm. Let op: Zorg ervoor dat je batterij goed is opgeladen voordat je begint. En als je nog een simkaart of microSD-kaart in je toestel hebt, haal deze eruit voor de zekerheid. Die reset kan een goed idee zijn als je problemen hebt of als je je toestel verkoopt. Als je nog meer vragen hebt, let me know! Succes! Gebruiker: Miri Dank je wel, GadgetGuru! Duidelijk uitgelegd. Wist niet dat ik eerst moest back-uppen, haha. Gebruiker: Joris1980 Ik heb ook een vraagje! Moet je ook apps opnieuw installeren na de reset? Of blijven die staan als je ze niet verwijdert? Expert: GadgetGuru Hey Joris1980, goeie vraag! Bij het resetten van de fabrieksinstellingen worden alle apps, instellingen en bestanden gewist. Dus ja, je moet ze opnieuw installeren. Mocht je ze in de cloud hebben geback-upt, dan kun je ze meestal gemakkelijk terugzetten. Neem even de tijd om alles opnieuw te installeren, het is altijd goed om met een schone lei te beginnen! Gebruiker: SlimmeSophie Ik heb het ook gedaan met mn tablet, en het hielp echt! Maar ik wist niet dat ik mn gegevens moest back-uppen, dat had ik getopt! Gebruiker: DatGemiddeldeMeisje Sophie, ik zou zeggen dat je het nu weet voor de volgende keer! Het is gewoon zo’n standaard ding, maar we vergeten het vaak. GadgetGuru, je bent een topper met je uitleg! Gebruiker: Niels999 Ik heb het net gedaan, maar ik kreeg zo’n waarschuwing dat mn simkaart conflicteerde ofzo. Vraagje, wat is dat? Expert: GadgetGuru Hey Niels999, dat kan gebeuren! Normaal gesproken kun je je simkaart gewoon laten zitten tijdens het resetten. Maar soms kan het zijn dat je toestel er over struikelt tijdens het proces. Haal het er gewoon eens uit en probeer opnieuw, het zou niet zo’n probleem moeten zijn. Gebruiker: Carla-koffie Haha, veel makkelijker dan ik dacht, thanks voor de uitleg! Heb mn tablet nu opnieuw ingesteld, ben blij dat ik niks ben kwijtgeraakt. Gebruiker: TimmyTech Snap echt niet waarom ik niet eerder heb gereset, mn telefoon loopt nu zoveel beter! Bedankt voor de tips, GadgetGuru. Gebruiker: Eric1234 Zou je kunnen zeggen dat je eens in de zoveel tijd moet resetten? Ik heb het nog nooit gedaan, maar met deze tips lijkt het me wel goed! Gebruiker: SuzyT Eric1234, dat is zeker een goed idee! Een reset kan helpen bij vastlopers en zo. Probeer het eens, en als je problemen hebt, roep maar. Zo, dat was de discussie! Iedereen lijkt elkaar goed te helpen en de tips worden gewaardeerd. Laat maar weten als je meer wilt weten! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom verbinden mijn AirPods niet? Hulp Gezocht! iRonnie: Hey allemaal! Ik heb een probleem met mijn AirPods. Ze willen maar niet verbinden met m’n iPhone. Ik heb alles geprobeerd, maar het lukt niet. Kan iemand me helpen? ExpertJasper: Hoi iRonnie! Geen zorgen, dit probleem komt vaker voor. Hier zijn een paar dingen die je kunt proberen: Controleer de batterij: Zorg ervoor dat zowel je AirPods als je iPhone genoeg batterij hebben. Soms kunnen ze niet verbinden als de batterij bijna leeg is. Bluetooth inschakelen: Zorg ervoor dat Bluetooth aanstaat op je iPhone. Ga naar Instellingen > Bluetooth en zorg ervoor dat de schakelaar aan staat. Vergeten apparaat: Als je de AirPods al eerder hebt verbonden, probeer ze dan "te vergeten." Ga naar Instellingen > Bluetooth, tik op het "i"-icoontje naast je AirPods en kies "Vergeet dit apparaat". Vervolgens kun je ze opnieuw koppelen. Reset je AirPods: Dit is soms nodig. Plaats je AirPods in de case, open de deksel, houd de setup-knop op de achterkant van de case ingedrukt tot het lampje knippert. Dit reset je AirPods. Software upgrade: Zorg ervoor dat je iPhone de nieuwste software heeft. Ga naar Instellingen > Algemeen > Software-update en kijk of er iets beschikbaar is. Probeer deze stappen en hopelijk werkt het weer! MayaB: Thanks, ExpertJasper! Ik had ook een keer dat probleem. Het resetten van de AirPods heeft echt geholpen. Benieuwd of dat voor iRonnie ook werkt! FreekieGeek: Ik had ook dit issue met m’n AirPods! Was echt gefrustreerd, maar na het "vergeten" van het apparaat werkte alles weer. Gewoon even geduld hebben! iRonnie: Bedankt voor de tips, allemaal! Heb allemaal geprobeerd, ook het resetten en vergeten, maar het helpt niet. Blijft maar zeggen "verbinden…" maar zonder succes. DJ_Timmerman: Oh jeetje, dat klinkt krom! Heb je al eens gekeken of je AirPods met een ander apparaat kunnen verbinden? Misschien ligt het aan je iPhone en niet aan de AirPods zelf. iRonnie: Eh, nog niet geprobeerd! Ga ik eens doen. Heb ze nog niet met iets anders geprobeerd. Bedankt voor de tip, DJ_Timmerman! RoxanneM: Heb je al geprobeerd om je iPhone opnieuw op te starten? Soms kan dat ook helpen bij verbindingsproblemen. Gewoon even uitzetten en weer aanzetten kan wonderen doen! iRonnie: Ja, dat deed ik ook al meerdere keren. Denk dat ik ze maar eens naar de winkel moet brengen, ofzo. Maar ik blijf het proberen! MrTechie: Als laatste redmiddel, misschien moet je de netwerkinstellingen van je iPhone resetten? Dit kan ook alle Bluetoothproblemen oplossen. Maar let op, dan moet je ook je Wi-Fi wachtwoorden opnieuw invoeren. MayaB: Dat is een goede! Ik heb dat ook eens gedaan bij een ander apparaat. Maar ik zou wel eerst andere dingen proberen. Netwerkinstellingen resetten is best ingrijpend. DJ_Timmerman: Klopt, maar soms moet je dat echt doen. En, iRonnie, als je naar de winkel gaat, neem een screenshot van je garantie, voor het geval dat! iRonnie: Dank voor alle tips! Ik ga eerst proberen of ze met een ander apparaat verbinden en dan de rest. Als het nog niet lukt, dan maar naar de winkel. Jullie zijn top! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...