Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • BREIN bespreekt snelle groei IPTV in het nieuws bij BNR

     Delen


    De afgelopen tijd werd aandacht besteed aan het snel groeiende piraterijfenomeen IPTV. Zo was BREIN directeur Tim Kuik vanmorgen te gast bij BNR Nieuwsradio om dit onderwerp te bespreken.

    Legale aanbieders lopen miljoenen aan abonnementen en pay per view inkomsten mis. 

    IPTV, televisie via internet, is de snelst groeiende vorm van piraterij. Online aanbod van kastjes en abonnementen rijst de pan uit. Verkoop gaat online en via elektronicawinkels. De satelliethandel ligt op zijn gat en wordt vervangen door illegale IPTV.  Je koopt een kastje en het abonnement ontsluit je met een code. Een abonnement kost zo’n 15 euro per maand en een kastje tegen de 100 euro. Je krijgt dan toegang tot 1000-den kanalen uit alle landen inclusief betaalkanalen met sport, films, series. Probleem is: de signalen van de kanalen en de films en series zijn gestolen.

    Van de dik 300 acties tegen verkopers weten we dat er 100.000-den kastjes met abonnementen zijn verkocht. Dat is wat we weten. Daar komt nog bij wat we niet weten. Het aanbod groeit snel dit jaar. De laatste paar maanden al een verviervoudiging op sommige online platforms. Legale aanbieders lopen miljoenen aan abonnementen en pay per view inkomsten mis.

    Verkopers durven hun leveranciers niet te noemen uit vrees voor represailles: “Dan ben ik mijn leven niet zeker”, horen wij regelmatig.

    Ook gebruikers maken inbreuk. Het is goedkoop maar je moet vooruit betalen en de dienst kan zomaar onderbroken worden omdat ook op de infrastructuur gejaagd wordt en servers uit de lucht gehaald kunnen worden. Het zijn criminele organisaties die de signalen stelen en de infrastructuur opzetten en verkopers van de codes voorzien. Die durven hun leveranciers niet te noemen uit vrees voor represailles. “Dan ben ik mijn leven niet zeker”, horen wij regelmatig.

    Veel van de nodige servers en ruimte worden gehuurd bij een klein aantal Nederlandse hosting providers die formeel claimen niet te weten wat hun criminele klanten doen en hen ‘discretie’ verzekeren en ook nog adviseren hoe zij zich het beste tegen ‘aanvallen’ kunnen verdedigen. Die aanvallen zijn dan acties van benadeelde rechthebbenden. Meldingen van benadeelden worden enkel doorgestuurd aan de criminelen die daar uiteraard niets mee doen. Als de provider actie moet nemen dan geeft hij zijn illegale klant alle tijd om zijn dienst in de lucht te houden.

    BREIN pakt verkopers aan en pakt hun geld af, maar om de infrastructuur aan te pakken heb je strafrechtelijk onderzoek nodig.

    Wij pakken de verkopers aan en pakken hun geld af, een schikking kost ze 10.000-den euro’s, maar om de infrastructuur aan te pakken heb je zwaardere middelen nodig en is strafrechtelijk onderzoek nodig. Ook Nederlandse hosting providers moeten hier alert op zijn. Providers die onderdak geven aan zulke illegale diensten en bewust hun ogen dicht houden, moeten vervolgd worden.

    RTL berichtte over een uitzending van de Italiaanse televisie eerder dit jaar, waarin undercover hulp werd gevraagd van een Nederlandse provider bij het onderdak krijgen van zo’n streamingdienst. Die provider leek precies te weten waarom het ging. Het advies was om meerdere servers te gebruiken zodat de streams door kunnen gaan als er een server uit de lucht wordt gehaald.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    Is het niet zo dat foxsport nu via een vieze manier probeert meer mensen een ander en dus duurder abonnement aan te smeren.En is het niet zo dat foxsport bij verschillende providers heeft bedongen dat iedere abonnee moet mee betalen aan foxsport ondanks dat je voetballen helemaal niet leuk vind.En is het niet zo dat de providers steeds mindere zenders hebben maar onder het smoesje dienstverlening de prijzen maar opvoeren.Ikzelf denk er sterk over na om mijn provider op de zeggen,elke maand rond de €75,00 .Dan ga ik weer terug naar de schotel en internet via de smartphone.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Is het niet zo dat foxsport nu via een vieze manier probeert meer mensen een ander en dus duurder abonnement aan te smeren.En is het niet zo dat foxsport bij verschillende providers heeft bedongen dat iedere abonnee moet mee betalen aan foxsport ondanks dat je voetballen helemaal niet leuk vind.En is het niet zo dat de providers steeds mindere zenders hebben maar onder het smoesje dienstverlening de prijzen maar opvoeren.Ikzelf denk er sterk over na om mijn provider op de zeggen,elke maand rond de €75,00 .Dan ga ik weer terug naar de schotel en internet via de smartphone.

    Waarom laten al die providers foxsport niet gewoon vallen en het abonnement los afsluiten zoals Ziggo het ook doet.Want nu lopen klanten weg bij providers omdat hun foxsport door de strot word gedrukt en je extra moet betalen wat je niet wilt.Wil je voetballen kijken dan moet je gewoon betalen.Dat is toch ook zo met een Netflix of Videoland abonnement.Degene die kijkt brtaald

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    3 minuten geleden zei floppie:

    Is het niet zo dat foxsport nu via een vieze manier probeert meer mensen een ander en dus duurder abonnement aan te smeren.

    Als je geen abonnement op Foxsport wil hoef je dat toch ook niet in je pakket op te nemen bij je provider @floppie, of je moet nu een pakket hebben bij een provider die het Foxsport kanaal 1 gratis verstrekt. Je klinkt zwaar gepikeerd, maar jouw vergelijking met het artikel over het aanbieden van IPTV tegen een abnormaal gereduceerde prijs wat bovendien zeer illegaal is, is niet echt redelijk naar mijn idee.

    Foxsport Totaal is een betaalzender die je volledig apart van je zenderpakket kan aanschaffen en dat daar wat verschil in prijs zit bij de verschillende providers is al jaren het geval. Foxsport heeft voor het aankomende seizoen wat wijzigingen aangekondigd, maar dat heeft alles te maken met het indelen van wedstrijden op de verschillende kanalen die je dan alleen nog kan bekijken als je een abonnement hebt op het Totaal pakket.

    Je kan wat meer lezen over de verschillen onder deze link

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ik ben absoluut niet gepikeerd en wat betreft IPTV dat moet iedereen voor zichzelf weten.Maar tijdens de vorige seizoenen kon de liefhebber via foxsport-1 naar de topclubs kijken,je hoefde er geen verder abonnement voor nemen.Maar de aandeelhouders van foxsport wilden meer maar hoe!!!.Dan starten we vanaf 2019 met de topclubs in foxsport-1,2 en 3.Dan moeten ze een extra abonnement nemen en dat brengt geld in het laatje . Op deze manier bedoel ik het,de lol van voetbal kijken gaat weg en ik ken toch wel wat mensen die zeggen dat ze de balen hebben van die uitzuigers als foxsport maar ook de diverse providers.Ik hoop dat er zoveel Nederlanders tot het besef komen dat ze een speelbal worden van foxsport met of zonder provider en gewoon kappen met dit soort instanties,misschien worden ze dan eens wakker.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    31 minuten geleden zei floppie:

    Ik ben absoluut niet gepikeerd en wat betreft IPTV dat moet iedereen voor zichzelf weten.

    Ik begrijp nu even helemaal niet meer waarom je jouw grieven tegen Foxsport in een reactie zet, bij een door mij geplaatst artikel over hoe BREIN omgaat met het illegaal anbieden van IPTV, wat helemaal niets te maken heeft met wat jij nu naar voren brengt over Foxsport.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Wat ik bedoel is dat er toch mensen zijn die al die onkosten niet kunnen betalen en toch bv sport willen zien.Omdat iedereen zijn prijzen maar verhoogd komen er mensen in problemen en dat heeft de afgelopen tijden vaak genoeg in de media gestaan.Sommige mensen staan met de rug tegen de muur en dan hebben ze zoiets als Foxsport de uitzend schema,s aan past , dat kan ik niet betalen dus ga ik maar voor iptv.Heb niets tegen Uw schrijven , dat is mooi omschreven maar heb het idee dat er instanties zijn die de ogen sluiten en dingen niet willen zien.De ene na andere prijsverhoging worden mensen mee geconfronteerd

    18 minuten geleden zei floppie:

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    3 uur geleden zei floppie:

    Sommige mensen staan met de rug tegen de muur en dan hebben ze zoiets als Foxsport de uitzend schema,s aan past , dat kan ik niet betalen dus ga ik maar voor iptv

    Jij bent dus duidelijk van mening dat wanneer mensen onvoldoende of zelfs geen geld hebben om een betaal abonnement aan te schaffen voor een sportzender, iets illegaals aan moeten kunnen schaffen en zichzelf daarmee strafbaar maken volgens de wet. Ik ben al wat ouder en ik heb jarenlang meegemaakt dat er voor Sport liefhebbers alleen NOS sport uitzendingen met samenvattingen beschikbaar waren (die er overigens nog steeds zijn) en als je supporter was van een club moest je een seizoenkaart kopen en naar het stadion gaan. Dat stond niet eens in verhouding tot de overdaad aan luxe die nu tegen betaling wordt aangeboden via de Media of het Web.

    Begrijp me niet verkeerd @floppie, want als ik iets kan binnenhalen waar ik wat geld mee uitspaar doe ik daar net zo hard aan mee, maar helemaal gratis krijg je niets meer tegenwoordig.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Het Leven en de Impact van Ben Litjens Gebruiker: JanMetKorteVragen Expert: ElsDeHistoricus Reacties van gebruikers: MarianneVanDenBosch BobDeBouwer Sophie10 ElsDeHistoricus HenkieHenk KimBontje JanMetKorteVragen BobDeBouwer ElsDeHistoricus MarianneVanDenBosch Sophie10 Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstel van een nieuw lid – GamerGirl92 GamerGirl92 Hey allemaal! Ik ben nieuw hier en dacht dat ik me even moest voorstellen. Mijn naam is Sarah en ik kom uit een klein dorpje in Nederland. Sinds ik een kind was, ben ik altijd al gek geweest op gamen, maar pas de laatste jaren ben ik echt fanatiek gaan spelen. Wat ik zo leuk vind aan de PlayStation? Nou, het is voor mij vooral de combinatie van geweldige verhalen en die leuke multiplayer-games. Het voelt echt alsof je deel uitmaakt van een avontuur samen met vrienden! Daarnaast is de graphics natuurlijk ook super mooi, waardoor spellen als "The Last of Us" en "Spider-Man" echt tot leven komen. Ik ben hierheen gekomen omdat ik meer mensen wil ontmoeten die dezelfde passie hebben. Het leek me leuk om met jullie te kletsen over games, tips uit te wisselen en misschien wel samen te gamen! Ik heb een vraag voor jullie: wat is jullie favoriete PlayStation-game aller tijden en waarom? Ik kijk uit naar jullie antwoorden! ExpertPlayer Hey Sarah, welkom op het forum! Wat leuk dat je je hier hebt aangemeld! De PlayStation is echt een fenomeen, en misschien ligt dat wel aan een paar dingen. Ten eerste zijn de verhalen in de games heel pakkend. Elke keer dat je een spel opstart, stap je in een nieuwe wereld vol avontuur en emoties. Neem bijvoorbeeld "God of War" – het is niet alleen knokken, maar ook een prachtig verhaal over vaderschap en de strijd tegen demonen. Daarnaast is de PlayStation heel toegankelijk. Je hebt veel verschillende soorten spellen, van racing tot RPG’s. Hierdoor is er voor ieder wat wils! En de community is ook geweldig. Je speelt niet alleen solo, maar kunt met vrienden of zelfs mensen van over de wereld samen gamen. Denk aan games als "Fortnite" of "Overwatch" waar teamwork echt essentieel is. Over je vraag: mijn favoriete game is "The Witcher 3". De wereld is zo groot en er is zoveel te ontdekken. Plus, de keuzes die je maakt hebben echt invloed op het verhaal. Het zorgt ervoor dat je je spel opnieuw wilt spelen om andere keuzes te zien. Dus, wat vind jij van "The Witcher 3"? Heb je dat al gespeeld? GamerFanatic88 Hey Sarah! Welkom! Ik ben zelf ook echt dol op de PlayStation. Mijn favoriete game is "Uncharted". De actie en het avontuur zijn echt top. Je moet het echt een keer proberen als je dat nog niet hebt gedaan! TechieTimo Hey, Sarah! Leuk dat je nu bij ons bent! Ik ben Timo en ik speel ook al jaren. "Spider-Man" is ook een van mijn favorieten. De vrijheid om door New York te slingeren is gewoon geweldig! Heb je dat al geprobeerd? SarahsGames Welkom GamerGirl92! Gaaf dat je ook van verhalen houdt in games! Dat maakt het voor mij ook zoveel leuker. Mijn voorkeur gaat uit naar RPG’s omdat ze zoveel diepgang hebben. Heb je "Final Fantasy" ooit geprobeerd? Het is een echte klassieker! Gamezilla Hoi Sarah, welkom! Ik vind het altijd leuk om te horen dat mensen van gamen houden. Mijn favoriet? "Horizon Zero Dawn"! De wereld is zo mooi en de verhaallijn is super spannend! Wat zijn jouw favoriete genres? GamerGirl92 Thanks voor de lieve reacties iedereen! Ik heb "The Witcher 3" nog niet gespeeld, maar ik ga het zeker op mijn lijst zetten! En "Uncharted" staat ook heel hoog. RPG’s zijn ook echt leuk. Heb die nog niet veel gespeeld, maar ga dat zeker eens inhalen! ExpertPlayer Super om die reacties te zien, mensen! En Sarah, je gaat het "Witcher 3" fantastisch vinden, geloof me. Ga lekker dat avontuur aan! KeyboardWarrior Heey Sarah, leuk dat je er bent! Ik ben een grote fan van "Final Fantasy" maar ik snap dat dat een beetje een grote stap kan zijn als je net begint met RPG’s. Maar het verhaal en de soundtrack zijn zo geweldig! SarahsGames Thanks voor de tips, iedereen! Dit maakt het echt leuker om te gamen, het voelt alsof ik gelijk een aantal nieuwe vrienden heb gemaakt. ExpertPlayer Dat is precies wat ik bedoel! De gamingwereld verbindt ons allemaal. Dus stel gerust je vragen of deel je ervaringen. Steeds meer leren van elkaar! En zo gaat het verder! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker123: Hey mensen! Ik heb een vraag. Waarom ben ik zo’n couchpotato? Ik kijk de hele dag door series en ik wil daar echt verandering in brengen. Maar hoe? Hebben jullie tips ofzo? ExpertJasper: Hey Gebruiker123! Goede vraag, en heel veel mensen hebben hier last van. Het begint vaak met een paar kleine veranderingen in je routine. Hier zijn wat tips die je kunnen helpen: Stel Doelen: Bedenk wat je graag zou willen doen in plaats van alleen maar series kijken. Misschien een nieuwe hobby? Of sport? Schrijf je doelen op. Dat maakt ze een beetje “echter”. Creëer een Schema: Probeer je dag in te delen. Reserveer bepaalde tijden voor een activiteit, zoals een wandeling of hobby. Dit helpt je om minder snel op de bank te ploffen. Zoek Gezelschap: Nodig vrienden uit voor een activiteit. Samen koken, sporten of een spelletjesavond kan net die duw in de rug geven die je nodig hebt. Beweeg Tussen Door: Zelfs als je een serie kijkt, kan je kleine oefeningen doen. Zitten kan lethargisch maken, dus probeer elke 20 minuten even op te staan en te bewegen. Wees Bewust van Je Consumptie: Bedenk eens hoeveel je kijkt en hoe je je daarna voelt. Soms helpen even een paar dagen pauze om andere dingen te ontdekken. Begin met een klein stapje en kijk hoe je je voelt. Succes! KruidigeTom: Die tips zijn echt nuttig! Ik heb zelf ook een tijd zo gezeten. Wat ik deed, was elke zondag een nieuwe aflevering van een serie plannen en dat als beloften. Zo was ik niet elke avond aan het bingewatchen. Lotte_Loves: Haha KruidigeTom, dat klinkt slim! Ik kijk vaak stiekem toch door en dan heb je het weer helemaal binge-stappen. Maar die kleine workouts tussen door, dat ga ik echt proberen. Zelfs tijdens het kijken! JantjeBakker: Ik ben dan weer iemand die echt niet zonder een series kan. Maar soms pak ik gewoon een flink stuk pizza en zet ik het op een ‘vermaaksdag’. Wat betreft de hobby’s, ik ben met schilderen begonnen. Is echt leuk! Sophie: Jantje, schilderen klinkt echt cool! Heb je dat zelf geleerd of volg je een cursus? Ik wil ook iets creatiefs doen, maar ik weet niet waar te beginnen. Bram1992: Sophie, je kan heel veel online vinden! Kijk gewoon op YouTube, er zijn duizenden tutorials voor iemand die wil beginnen met schilderen. Kost niks en is leuk. Lotte_Loves: Ja, goed idee! Of kijk naar lokale workshops. Dat kan ook super gezellig zijn. Je ontmoet nieuwe mensen en leert iets nieuws tegelijk. Win-win! ExpertJasper: Helemaal goed! En zoals jullie al zeiden, het is ook leuk om nieuwe dingen met anderen te proberen. Dat maakt het extra motiverend. Laat ons weten hoe het gaat! Gebruiker123: Thanks allemaal! Ik ga hiermee aan de slag en hopelijk meld ik me snel met updates. KruidigeTom: Dat zou tof zijn! Succes en laat ons weten wat je hebt gedaan! JantjeBakker: Ja, wij zitten hier in spanning op je vorderingen, haha! Moet ook zeggen dat het niet altijd makkelijk is, maar het is het waard. Sophie: Zeker, en vergeet niet dat het oké is om ook lekker op de bank te chillen! Het gaat om de balans. Bram1992: Volgens mij is dat het belangrijkste. Gewoon genieten van wat je doet, of dat nu op de bank is of buiten! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...