Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • BREIN bespreekt snelle groei IPTV in het nieuws bij BNR

     Delen


    De afgelopen tijd werd aandacht besteed aan het snel groeiende piraterijfenomeen IPTV. Zo was BREIN directeur Tim Kuik vanmorgen te gast bij BNR Nieuwsradio om dit onderwerp te bespreken.

    Legale aanbieders lopen miljoenen aan abonnementen en pay per view inkomsten mis. 

    IPTV, televisie via internet, is de snelst groeiende vorm van piraterij. Online aanbod van kastjes en abonnementen rijst de pan uit. Verkoop gaat online en via elektronicawinkels. De satelliethandel ligt op zijn gat en wordt vervangen door illegale IPTV.  Je koopt een kastje en het abonnement ontsluit je met een code. Een abonnement kost zo’n 15 euro per maand en een kastje tegen de 100 euro. Je krijgt dan toegang tot 1000-den kanalen uit alle landen inclusief betaalkanalen met sport, films, series. Probleem is: de signalen van de kanalen en de films en series zijn gestolen.

    Van de dik 300 acties tegen verkopers weten we dat er 100.000-den kastjes met abonnementen zijn verkocht. Dat is wat we weten. Daar komt nog bij wat we niet weten. Het aanbod groeit snel dit jaar. De laatste paar maanden al een verviervoudiging op sommige online platforms. Legale aanbieders lopen miljoenen aan abonnementen en pay per view inkomsten mis.

    Verkopers durven hun leveranciers niet te noemen uit vrees voor represailles: “Dan ben ik mijn leven niet zeker”, horen wij regelmatig.

    Ook gebruikers maken inbreuk. Het is goedkoop maar je moet vooruit betalen en de dienst kan zomaar onderbroken worden omdat ook op de infrastructuur gejaagd wordt en servers uit de lucht gehaald kunnen worden. Het zijn criminele organisaties die de signalen stelen en de infrastructuur opzetten en verkopers van de codes voorzien. Die durven hun leveranciers niet te noemen uit vrees voor represailles. “Dan ben ik mijn leven niet zeker”, horen wij regelmatig.

    Veel van de nodige servers en ruimte worden gehuurd bij een klein aantal Nederlandse hosting providers die formeel claimen niet te weten wat hun criminele klanten doen en hen ‘discretie’ verzekeren en ook nog adviseren hoe zij zich het beste tegen ‘aanvallen’ kunnen verdedigen. Die aanvallen zijn dan acties van benadeelde rechthebbenden. Meldingen van benadeelden worden enkel doorgestuurd aan de criminelen die daar uiteraard niets mee doen. Als de provider actie moet nemen dan geeft hij zijn illegale klant alle tijd om zijn dienst in de lucht te houden.

    BREIN pakt verkopers aan en pakt hun geld af, maar om de infrastructuur aan te pakken heb je strafrechtelijk onderzoek nodig.

    Wij pakken de verkopers aan en pakken hun geld af, een schikking kost ze 10.000-den euro’s, maar om de infrastructuur aan te pakken heb je zwaardere middelen nodig en is strafrechtelijk onderzoek nodig. Ook Nederlandse hosting providers moeten hier alert op zijn. Providers die onderdak geven aan zulke illegale diensten en bewust hun ogen dicht houden, moeten vervolgd worden.

    RTL berichtte over een uitzending van de Italiaanse televisie eerder dit jaar, waarin undercover hulp werd gevraagd van een Nederlandse provider bij het onderdak krijgen van zo’n streamingdienst. Die provider leek precies te weten waarom het ging. Het advies was om meerdere servers te gebruiken zodat de streams door kunnen gaan als er een server uit de lucht wordt gehaald.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    Is het niet zo dat foxsport nu via een vieze manier probeert meer mensen een ander en dus duurder abonnement aan te smeren.En is het niet zo dat foxsport bij verschillende providers heeft bedongen dat iedere abonnee moet mee betalen aan foxsport ondanks dat je voetballen helemaal niet leuk vind.En is het niet zo dat de providers steeds mindere zenders hebben maar onder het smoesje dienstverlening de prijzen maar opvoeren.Ikzelf denk er sterk over na om mijn provider op de zeggen,elke maand rond de €75,00 .Dan ga ik weer terug naar de schotel en internet via de smartphone.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Is het niet zo dat foxsport nu via een vieze manier probeert meer mensen een ander en dus duurder abonnement aan te smeren.En is het niet zo dat foxsport bij verschillende providers heeft bedongen dat iedere abonnee moet mee betalen aan foxsport ondanks dat je voetballen helemaal niet leuk vind.En is het niet zo dat de providers steeds mindere zenders hebben maar onder het smoesje dienstverlening de prijzen maar opvoeren.Ikzelf denk er sterk over na om mijn provider op de zeggen,elke maand rond de €75,00 .Dan ga ik weer terug naar de schotel en internet via de smartphone.

    Waarom laten al die providers foxsport niet gewoon vallen en het abonnement los afsluiten zoals Ziggo het ook doet.Want nu lopen klanten weg bij providers omdat hun foxsport door de strot word gedrukt en je extra moet betalen wat je niet wilt.Wil je voetballen kijken dan moet je gewoon betalen.Dat is toch ook zo met een Netflix of Videoland abonnement.Degene die kijkt brtaald

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    3 minuten geleden zei floppie:

    Is het niet zo dat foxsport nu via een vieze manier probeert meer mensen een ander en dus duurder abonnement aan te smeren.

    Als je geen abonnement op Foxsport wil hoef je dat toch ook niet in je pakket op te nemen bij je provider @floppie, of je moet nu een pakket hebben bij een provider die het Foxsport kanaal 1 gratis verstrekt. Je klinkt zwaar gepikeerd, maar jouw vergelijking met het artikel over het aanbieden van IPTV tegen een abnormaal gereduceerde prijs wat bovendien zeer illegaal is, is niet echt redelijk naar mijn idee.

    Foxsport Totaal is een betaalzender die je volledig apart van je zenderpakket kan aanschaffen en dat daar wat verschil in prijs zit bij de verschillende providers is al jaren het geval. Foxsport heeft voor het aankomende seizoen wat wijzigingen aangekondigd, maar dat heeft alles te maken met het indelen van wedstrijden op de verschillende kanalen die je dan alleen nog kan bekijken als je een abonnement hebt op het Totaal pakket.

    Je kan wat meer lezen over de verschillen onder deze link

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ik ben absoluut niet gepikeerd en wat betreft IPTV dat moet iedereen voor zichzelf weten.Maar tijdens de vorige seizoenen kon de liefhebber via foxsport-1 naar de topclubs kijken,je hoefde er geen verder abonnement voor nemen.Maar de aandeelhouders van foxsport wilden meer maar hoe!!!.Dan starten we vanaf 2019 met de topclubs in foxsport-1,2 en 3.Dan moeten ze een extra abonnement nemen en dat brengt geld in het laatje . Op deze manier bedoel ik het,de lol van voetbal kijken gaat weg en ik ken toch wel wat mensen die zeggen dat ze de balen hebben van die uitzuigers als foxsport maar ook de diverse providers.Ik hoop dat er zoveel Nederlanders tot het besef komen dat ze een speelbal worden van foxsport met of zonder provider en gewoon kappen met dit soort instanties,misschien worden ze dan eens wakker.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    31 minuten geleden zei floppie:

    Ik ben absoluut niet gepikeerd en wat betreft IPTV dat moet iedereen voor zichzelf weten.

    Ik begrijp nu even helemaal niet meer waarom je jouw grieven tegen Foxsport in een reactie zet, bij een door mij geplaatst artikel over hoe BREIN omgaat met het illegaal anbieden van IPTV, wat helemaal niets te maken heeft met wat jij nu naar voren brengt over Foxsport.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Wat ik bedoel is dat er toch mensen zijn die al die onkosten niet kunnen betalen en toch bv sport willen zien.Omdat iedereen zijn prijzen maar verhoogd komen er mensen in problemen en dat heeft de afgelopen tijden vaak genoeg in de media gestaan.Sommige mensen staan met de rug tegen de muur en dan hebben ze zoiets als Foxsport de uitzend schema,s aan past , dat kan ik niet betalen dus ga ik maar voor iptv.Heb niets tegen Uw schrijven , dat is mooi omschreven maar heb het idee dat er instanties zijn die de ogen sluiten en dingen niet willen zien.De ene na andere prijsverhoging worden mensen mee geconfronteerd

    18 minuten geleden zei floppie:

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    3 uur geleden zei floppie:

    Sommige mensen staan met de rug tegen de muur en dan hebben ze zoiets als Foxsport de uitzend schema,s aan past , dat kan ik niet betalen dus ga ik maar voor iptv

    Jij bent dus duidelijk van mening dat wanneer mensen onvoldoende of zelfs geen geld hebben om een betaal abonnement aan te schaffen voor een sportzender, iets illegaals aan moeten kunnen schaffen en zichzelf daarmee strafbaar maken volgens de wet. Ik ben al wat ouder en ik heb jarenlang meegemaakt dat er voor Sport liefhebbers alleen NOS sport uitzendingen met samenvattingen beschikbaar waren (die er overigens nog steeds zijn) en als je supporter was van een club moest je een seizoenkaart kopen en naar het stadion gaan. Dat stond niet eens in verhouding tot de overdaad aan luxe die nu tegen betaling wordt aangeboden via de Media of het Web.

    Begrijp me niet verkeerd @floppie, want als ik iets kan binnenhalen waar ik wat geld mee uitspaar doe ik daar net zo hard aan mee, maar helemaal gratis krijg je niets meer tegenwoordig.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  1 lid is actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Topic: Waarom kan ik mijn gedownloade bestanden niet terugvinden? Bericht van RetroDL: Hey allemaal, Ik heb een probleempje. Ik heb laatst wat bestanden gedownload maar kan ze echt niet meer vinden. Ze zijn gewoon weg! Ik heb gekeken in de Downloads-map, maar niks te zien. Heeft iemand dit ook ooit meegemaakt? Hoe kan ik ze terugvinden? Alvast bedankt! Antwoord van Expert: Hé RetroDL, Superfrustrerend als je je bestanden niet kunt vinden! Hier zijn een paar dingen die je kunt checken: Downloads-map: Ja, dat is de eerste plek waar je moet kijken. Maar soms kun je gewoon het bestand niet zien vanwege een verkeerde naam of iets dergelijks. Maak gebruik van de zoekfunctie (druk op Windows-toets + S of zoek bovenaan op je scherm) en typ een deel van de bestandsnaam als je die weet. Bestandslocatie: Soms worden bestanden in een andere map gedownload. Kijk ook in mappen zoals "Documenten" of "Bureaublad". Zeker als je een andere browser hebt gebruikt. Browserinstellingen: Kijk ook naar je browserinstellingen. Bij de meeste browsers kun je de downloadlocatie aanpassen. Ga naar de instellingen van je browser en kijk waar je downloads naartoe gaan. Onvindbare bestanden: Heb je misschien per ongeluk je bestanden verwijderd? Check de prullenbak (bij Windows of Mac). Als je het bestand daar ziet, kun je het gewoon terugzetten. Zoek een programma: Als je echt niets kunt vinden, zijn er programma’s die verloren bestanden kunnen herstellen. Dit is misschien wat meer geavanceerd, maar als het belangrijk voor je is, kan het de moeite waard zijn. Hoop dat je je bestanden snel terugvindt! Reacties van andere gebruikers: DannyMIRC: Dank voor de tips! Had hetzelfde probleem laatst. M’n bestand zat toen gewoon in de prullenbak. User123: Heb je je bestanden misschien gedownload met een andere gebruiker? Mijn huisgenoten hebben soms dezelfde computer gebruikt en dat zorgde voor verwarring. ChillGuy91: Ik heb ooit per ongeluk de downloads naar een externe schijf gestuurd. Was zo frustrerend. Kijk ook of je een externe schijf of USB hebt aangesloten! RetroDL: Bedankt voor de tips, iedereen! Ik ga meteen kijken in de prullenbak en de andere mappen. Hopelijk is het zo simpel! LisaT: Een andere mogelijkheid is dat je een downloadmanager gebruikt. Dan worden bestanden vaak naar een aparte map gestuurd. Kijk daar ook eens! Johan: Ik had laatst ook zo’n probleem. Ik vond mijn bestand in Google Drive! Als je via een cloud-dienst werkt, kan het daar ook zijn. Marco_van_Dolk: Een tip die ik heb: als je met verschillende browsers werkt, heb je dat ook sneller. Downloads in Chrome en Firefox zitten vaak in verschillende mappen. Gewoon even checken. RetroDL: Ja, dat is echt waar! Ik gebruik soms meerdere browsers door elkaar. Bedankt voor de heads-up, Marco! KimmyKnows: Als je bij "Zoeken" bovenaan in je Verkenner naar .pdf, .mp3 of welk bestandstype dan ook zoekt, kan dat helpen om het sneller te vinden. Succes nog! DannyMIRC: Wacht even, ik heb het nog niet geprobeerd, maar kun je niet ook zoeken op basis van de grootte van het bestand? Dat kan nog beter helpen! RetroDL: Heel goed idee, Danny! Ga ik ook bij proberen. Echt tof hoe jullie hier helpen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Verborgen parels op Netflix die je echt niet mag missen! SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar wat verborgen parels op Netflix. Ik heb eigenlijk al alles wat populaire series en films zijn gezien, maar ik wil iets nieuws proberen. Wat zijn jullie aanraders? Iets wat niet zo bekend is maar echt de moeite waard? Laat je tips maar komen! DeFilmspecialist: Hey SmurfFan88! Wat leuk dat je dit vraagt! Netflix heeft zoveel geweldige content, en er zijn zeker een paar verborgen parels die je niet mag missen. Hier zijn enkele tips: "The Fundamentals of Caring" – Dit is een komedie-drama over een verzorgende die een roadtrip maakt met een jongeman met een spierziekte. Het is aan de ene kant grappig, maar ook heel emotioneel. De chemie tussen de hoofdpersonages is echt geweldig! "The Platform" – Dit is een Spaanstalige film die zich afspeelt in een soort gevangenis waar voedsel op een platform naar beneden wordt gestuurd. Het lijkt een beetje op "Cube" maar dan met een sociaal commentaar. Het is spannend en dwingt je om na te denken over de menselijke natuur. "I Am Mother" – Dit is een sci-fi film met Hilary Swank en een robot. Het idee erachter is dat een robot de laatste mensheid probeert te redden. Dit is een beetje een psychologische thriller – je weet nooit echt wie je moet vertrouwen. "Midnight Gospel" – Dit is een volledig unieke animatieserie van Duncan Trussell en Pendleton Ward. Het lijkt misschien een kindershow, maar het behandelt behoorlijk volwassen thema’s rondom het leven en de dood. Als je houdt van iets dat visueel en geestelijk prikkelend is, moet je dit echt uitproberen! Hopelijk heb je hier iets aan! Laat het weten als je meer tips wilt! FilmFreak99: Oh, "The Fundamentals of Caring" is echt een aanrader! Heb het laatst met m’n vrienden gekeken en we hebben zo hard gelachen. En ja, de boodschap is echt mooi. BoekEten: Hee, ik heb "I Am Mother" ook gezien! Was echt verrast hoe spannend het was. Je denkt dat je het verhaal wel kent, maar er zijn best wel wat wendingen! Heb je ook de soundtrack gehoord? Die is echt chill! NetflixNerd: "Midnight Gospel" is geniaal! De beelden zijn zo kleurrijk en trippy. Het gaat wel echt diep, dus je moet er wel in de mood voor zijn. Ik heb het gekeken na een lange dag en had zo’n onwijs goede ervaring. Penny’s Picks: Leuke lijst, DeFilmspecialist! Ik zag "The Platform" laatst en het was echt zo bizar! De ondergang van de mensheid in zo’n kleine ruimte. Het maakte me echt aan het denken over hoe we met elkaar omgaan. Heel krachtig. SnelleKijker: Zou "The Platform" niet te heftig zijn voor mij? Ik ben meer van feel-good films… DeEenzaat: SnelleKijker, dat begrijp ik! Misschien is "The Fundamentals of Caring" meer iets voor jou? Het is luchtiger, maar met een mooie boodschap. Ik vond het super fijn om naar te kijken! AnimeLover123: Ik ben niet zo’n fan van live-action films, maar ik ga "Midnight Gospel" zeker een kans geven! Heb gehoord dat het ook anime-achtige vibes heeft. Iemand al meer anime-aanbevelingen voor Netflix? SmurfFan88: Thanks voor alle tips, mensen! Ik ga "The Fundamentals of Caring" en "I Am Mother" op mijn lijstje zetten. En "Midnight Gospel" klinkt ook interessant. Daarna krijg ik de kans om uit mijn comfortzone te stappen. Keep ‘em coming als jullie meer weten! Lees het volledige bericht hier
    • Hey allemaal! Ik ben Robin123 en ik ben net lid geworden van dit forum. Ik kom uit een klein dorpje in Nederland en ik ben echt blij dat ik hier ben! Een beetje over mezelf: ik ben 27 jaar, hou van gamen (vooral RPG’s!) en van films kijken. Naast gamen ben ik ook dol op de natuur en hou ik van wandelen. Vorige week heb ik nog een hike gemaakt in de bossen bij mij in de buurt, zo lekker ontspannen! Wat me hier naartoe trok, is dat ik meer wil leren over forumsurfen. Ik heb gehoord dat het een geweldige manier is om mensen met dezelfde interesses te ontmoeten, maar ik heb geen idee hoe ik het moet aanpakken. Wat is een forumsurfer precies, en hoe kan ik er één worden? Hopelijk kunnen jullie me daarbij helpen! Ik kijk ernaar uit om meer van jullie te leren en misschien wat leuke gesprekken te voeren. Als jullie tips hebben over hoe je je het beste kunt onderdompelen in deze community, laat het me weten! Groetjes, Robin123 Antwoord van ExpertUser Hey Robin123! Welkom op het forum! Super dat je je hebt aangemeld. Een forumsurfer is eigenlijk iemand die actief meedoet op een forum. Je kunt vragen stellen, antwoorden geven of gewoon meelezen! Het begint meestal met het stellen van vragen over dingen die je interesseren. Het mooie van forums is dat iedereen zijn eigen kennis en ervaringen deelt, dus het is een fantastische manier om dingen te leren! Hier zijn een paar tips om een goede forumsurfer te worden: Lees andere topics: Dit helpt je om een idee te krijgen van wat voor gesprekken er worden gevoerd. Je leert ook de sfeer van het forum kennen. Stel vragen: Als je iets niet begrijpt of meer wilt weten, gewoon vragen! De meeste mensen zijn blij om te helpen. Geef antwoorden: Als je iets weet, deel het! Zelfs als het maar een klein onderdeel is, kan jouw ervaring iemand anders helpen. Wees actief: Hoe meer je post en deelneemt aan gesprekken, hoe meer je verbonden raakt met de gemeenschap. Respecteer de regels: Ieder forum heeft zijn eigen regels. Kijk die even door zodat je goed weet wat wel en niet kan. Ik hoop dat deze tips je helpen! Als je meer vragen hebt, voel je vrij om ze te stellen. Veel plezier hier! Groeten, ExpertUser Reacties van andere gebruikers: GamerLover90: Welkom, Robin123! Gamen is geweldig! Wat zijn je favoriete RPG’s? NatuurFan87: Hey Robin! Leuk dat je van hiking houdt. Heb je ook al eens de Veluwe bezocht? Echt een aanrader! TechieTom: Hey daar! Welkom bij de club! Forumsurfen is leuk, ik ben benieuwd wat voor topics je gaat starten! HobbyistLola: Hi Robin! Super dat je je hebt aangemeld! Als je vragen hebt, laat maar weten. Dit forum is echt chill. GamerLover90: @NatuurFan87, de Veluwe is prachtig! Ik ga daar binnenkort ook naartoe. Heb je al tips om te wandelen? NatuurFan87: @GamerLover90, zeker! Probeer de Hoge Veluwe. Er zijn leuke routes en je kunt ook het Kröller-Müller Museum bezoeken. Robin123: Dank jullie wel voor de warme welkom! Ik ben vooral fan van de Final Fantasy-serie. Hebben jullie die gespeeld? TechieTom: @Robin123, ja, ik ben een grote fan! Heb je FF VII Remake al geprobeerd? Echt een must-play! HobbyistLola: @Robin123, Final Fantasy is geweldig! Ik hou van de verhalen en de wereld. Heb je een favoriete karakter? GamerLover90: Ja, ik vind Cloud zo cool! Maar Tifa is ook awesome! Wat vind jij, Robin123? Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...