Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Omzet programma!


Gast totoblauw
 Delen


Aanbevolen reactie

Hey

k zette films voornamelijk om met DivxToDVD

maar als k bij DivxToDVD de ondertitel ook selecteer om omgezet te worden

komt er dit te staan: Op z\'n minst 1 bestand kan niet worden omgezet.

Zie log voor meer details

k heb toen de manier van duken geprobeerd (met gspot en avi2dvd enz.)

maar als k een in avi2dvd open blijft ie vastlopen!

zo lang, dat k genoodzaakt ben om me pc handmatig uitteschakelen

weet iemand misschien een andere mogelijk om een film MET ondertitel

op dvd te krijgen?

bij voorbaat dank voor reacties

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 70
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

ik gebruik het programma \"Diko\" werkt makkelijk en goed.

Als je al hebt gekeken of je ondertiteling gelijk loopt (bijv met VLC player)

kan je daar het avi bestand selecteren en de ondertiteling en dan brand hij ze samen naar een dvd.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hey (ocram)

k heb diko free 2.22 gedownload en geinstalleerd alleen weet k niet

hoe k te werk moet gaan, kan iemand mij begeleiden?

ik wil graag film op dvd zetten MET ondertitel!

alvast bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

ik werk zelf met 2.12, ik neem aan dat het ongeveer hetzelfde werkt.

( ik ga er wel vanuit dat je al hebt gekeken of hij gelijk loopt)

Je klikt op \"new conversion\" --> vervolgens krijg je een venster te zien waar je het .avi bestand moet selecteren en het ondertitelingsbestand.

bij movie file 1 moet je het .avi bestand selecteren en bij movie subtitles files 1 selecteer je de ondertiteling (als je meerdele delen van een film hebt kan je dat ook samenvoegen, maar daar heb ik geen ervaring mee)

klik vervolgens op \"finish\"

in het volgende venster kun je het beste kiezen voor \"no menu\" en dan op \"ok\"

daarna op \"start conversion now\" dan begint er op de achtergrond een programmaatje te werken, sluit het vooral niet af ! het kan (ligt aan snelheid van je pc) enkele uren duren voordat hij klaar is.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

hey bedankt, het is nog niet helemal gelukt

kijk: als k op new conversion klik: zie k onderandere rechts van het venster

dit staan: add video files, edit, finish enz.

als kop add video files klik dan kan k een film bestandje laden

maar, waar en hoe laad, k de ondertitel???

(hey ocram, tot zover erg bedankt!)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

de handleiding die ik net gaf is voor 2.12 , op de site staat ook aangegeven dat dit het beste is als je er weinig verstand van hebt. ik raad je aan om deze versie te downloaden dan moet het helemaal lukken :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hey, (ocram)als k op start conversion now klikt komt er een nieuws venster waarin dit staat:unknown option \'ecl\'ik kan dan alleen op: ok klikken of op kruisje van dat vensterbij bijde gevallen komt er weer een nieuw venster waarinSource staat, Destination, Template enz.wat moet k doen om het om te zetten??? [img size=372]http://www.duken.nl/components/com_simpleboard/uploaded/images/2.JPG

[verwijderd door de beheerder vanwege opschoning]

Link naar opmerking
Deel via andere websites

in dat venster gebeurt (als het goed is) alles, je. de conversion is al gestart dan, je moet het andere scherm wel open laten staan ook al zie je daar niets veranderen.

er worden eerst nog een paar dingetjes in zo\'n zwart scherm geladen, dit kan eventjes duren. ik zou zeggen, zorg dat je weer zo\'n scherm (van plaatje) krijgt en wacht een half uurtje ofzo, dan zou hij toch echt moeten beginnen.

ik hoop dat het lukt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hey, hoe moet k nou op dvd branden???

(k heb als brandprogramma, nero smartstart)

k heb die map waarin het staat, op dvd gebrandt

met Nero, k heb die bestanden als data gebrandt

maar, toen k op dvd afprobeerde te spelen

stond er dat er een dvd in zat, die de dvd neit kan lezen

(k heb welles met divxtodvd omgezet en gebrandt,

op zelfde soort dvd\'tje, en toen kon k wel op dvd kijken!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hey,

het is me gelukt met omzetten!!!

Maar hoe zet k hem op dvd

k heb nerosmartstart ,daarmee heb k het als data op dvd gezet

maar me dvd speler kon het niet afspelen!

(omgezette bestanden waren in de volgende map van mij:

c:/programma files/diko/temp

k heb gewoon hele inhoudt van map temp als data gebrandt

maar hij deed het niet!

hoe moet k het op dvd zetten!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

niet de hele temp, maar de hele map Author op DVD zetten. Die staat in Temp. Je kunt het het beste doen met TMPGEnc 1.6. Als je die gedownload hebt zet je de volgende serial erin en dan moet je \'Write DVD folder to DVD R/RW\' aanklikken, die map Author Browsen, daarna Writen en dan brandt ie. Serial:

DELETEDDat TD16 staat er al standaard in, dat hoef je er niet meer in te zetten.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

sorry dat ik beetje laat antwoord gaf :ohmy: , je kan het ook gewoon branden met nero(gewoon optie voor video, met clonedvd moet het ook lukken als je die ook hebt).

Je moet zeker niet de hele map branden, maar zoals Tom al zei, de de inhoud van de map Author moet je branden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

als je de inhoud verwijdert moet het lukken.

als je de map verwijdert hoort hij ook gewoon automatisch nieuwe map te maken, maar gok daar maar niet op ;)

heb je gewoon gewacht tot het proces klaar was ? beetje vreemd dat er dan niets in die map zit.

en normaal komen de bestanden idd in de map author ja :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

wachten op alles dan ook he. bij een film van 2 uur (harry potter & Gevangene van Azkaban bijvoorbeeld) duurt het 3-4 uur om alles om te zetten. Eerst gaat ie de video coderen, daarna vanalles checken , dan de audio coderen, checken, nog wat checken, eindcheck en dan is ie klaar. In totaal komen zo\'n 10 schermpjes voorbij.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Topic: Hoe kan ik mijn Nintendo Switch gemakkelijk ombouwen zonder technische kennis? GamePeter Hey allemaal! Ik heb een Nintendo Switch en ik hoor steeds meer over ombouwen enzo. Maar ik heb echt geen technische kennis. Is er een makkelijke manier om dit te doen zonder dat ik mijn apparaat opblaz? Iemand tips? SwitchExpert92 Hey GamePeter! Snap je zorgen, ombouwen kan een beetje intimiderend lijken. Maar geen paniek, ik leg het graag even uit. Allereerst, wat bedoelen we met ombouwen? Vaak gaat het om het installeren van alternatieve software, zoals custom firmware (CFW). Hiermee kun je meer uit je Switch halen, zoals het spelen van games die je niet in de eShop kunt kopen. Voorbereiding: Zorg ervoor dat je een microSD-kaart hebt (minimaal 64GB is handig). Dit heb je nodig voor de bestanden. Download de juiste bestanden: Zoek naar een betrouwbare bron (bijv. de website van de ontwikkelaars van de CFW). Download de benodigde bestanden zoals Hekate of Atmosphère. Deze zijn meestal gecomprimeerd in een .zip-bestand. Plaats de bestanden op je microSD-kaart: Dit is gewoon een kwestie van slepen en neerzetten. Maak een mapje aan op de kaart voor de software. Console voorbereiden: Zorg ervoor dat je Switch op de juiste firmware draait. Soms moet je een update of een downgrade doen. Voordat je dit doet, check altijd of je Switch ‘bannen’ riskant is. Starten in RCM-modus: Dit is het tricky deel, maar geen schrik! Dit doe je door een combinatie van knoppen in te drukken. Kijk op YouTube voor duidelijke tutorials. Je hebt ook een payload injector nodig, maar dat hoeft echt geen rocket science te zijn. Installeren: Volg de instructies van de CFW-handboeken. Maak gebruik van eenvoudige video’s die stap voor stap alles uitleggen. Let wel op, ombouwen kan je garantie ongeldig maken en er is altijd een risico. Dus maak een back-up van je dingen! Veel succes! En als je vragen hebt, vraag gerust! NinaSwitch Thanks voor de uitleg, SwitchExpert92! Heb je toevallig een link naar een goede video? Ik vind het altijd makkelijker om iets te zien. GamePeter Wauw, dat lijkt echt makkelijker dan ik dacht! Maar is er een kans dat ik mijn Switch kan “bricken”? Ik wil niet ineens met een dode console zitten… SwitchExpert92 Ja, dat is altijd een risico. Het is niet heel gebruikelijk, maar als je fouten maakt bij het installeren kan het. Je kunt dit minimaliseren door alles goed te volgen en niet te haasten. Goed voorbereid zijn is alles! Jelle88 Ik zou gewoon adviseren om het simpel te houden. Games kopen is ook leuk! Soms is het niet waard om de risico’s te nemen voor die extra features. GamingGirl123 @Jelle88 Dat klopt, maar het gaat erom dat je meer vrijheid hebt met je console. Ik vind dat heel aantrekkelijke aan het ombouwen. Ik heb het zelf ook gehad en het was wel een avontuur! PeterKraan Zou ik de ombouw ook kunnen doen als ik alleen maar af en toe wil emuleren? Ik heb geen interesse in piraterij ofzo. SwitchExpert92 Ja, dat kan! Emulatie is een hele populaire reden om te bouwen. Je kunt zelfs oude Nintendo-games spelen! Hou er wel altijd rekening mee dat je moet zorgen voor je eigen games, dus piraterij blijft een no-go! NinaSwitch Oh, dat is cool! Ik wil echt een paar van die klassieke Nintendo-games spelen. Hoeveel ruimte neemt emulatie eigenlijk in beslag op je SD-kaart? SwitchExpert92 Dat hangt af van de games die je wil spelen. Een gemiddelde game kan tussen de 200MB tot een paar GB zijn. Dus een goede SD-kaart van 128GB of meer is wel aan te raden! GamePeter Top, bedankt allemaal! Ik ga het eens goed bekijken en hopelijk kan ik wat videos vinden. Lijkt me leuk om het te proberen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom zou ik kiezen voor een dual sim toestel? Gebruiker: Paulie88 Hey allemaal, ik zit met een vraag. Ik hoor steeds meer over dual sim toestellen. Ik vroeg me af: waarom zou ik daar eigenlijk voor kiezen? Heeft iemand ervaringen of voordelen? Alvast thanks! Expert: TechGuru23 Hey Paulie88! Goede vraag! Een dual sim toestel kan echt handig zijn om verschillende redenen: Scheiding van Werk en Privé: Stel je voor dat je één simkaart voor werk hebt en één voor privé. Zo kun je makkelijk je werk- en privé gesprekken gescheiden houden. Makkelijker om ‘s avonds echt offline te zijn. Bellen met de Beste Tarieven: Als je regelmatig naar het buitenland belt of je hebt een goed abonnement voor data, kun je met een dual sim toestel de beste tarieven gebruiken. Bijvoorbeeld, je hebt een sim voor lokaal bellen en eentje speciaal voor internationale gesprekken. Heel handig! Tweede Nummer voor Veiligheid: Sommige mensen willen een extra nummer voor online aankopen of datingsites. Bij een dual sim toestel kun je deze extra sim gebruiken voor zulke dingen, zodat je persoonlijke nummer veilig blijft. Beter Ontvangst: In bepaalde gebieden kan de ene provider beter bereik hebben dan de andere. Met een dual sim toestel kun je de batterijen van beide providers gebruiken en wie weet heb je daardoor altijd bereik! Flexibiliteit: Reizigers kunnen simkaarten van verschillende landen gebruiken, zonder dat ze telkens moeten wisselen. Gewoon je toestel en je bent klaar. Super handig! Dus, als je dit soort dingen belangrijk vindt, kan een dual sim toestel echt wel voordelen voor je hebben! Gebruiker: JanDeMan Hee Paulie88, ik heb ook een dual sim toestel! Het is chill dat je met één telefoon je werk en privé kan scheiden. Ik heb mijn werknummer op sim 1 en privé op sim 2. Het helpt echt! Gebruiker: LisaLovesTech Ja, ik ben het eens met hierboven. Maar soms vind ik het ook wel eens verwarrend. Ik krijg vaak meldingen van beide nummers tegelijk. Moet je even goed instellen, maar als je dat doet is het echt top! Gebruiker: BertieB Ik heb een beetje een andere vraag: is het ook mogelijk om beschut te zijn als je je tweede sim gebruikt voor online dingen? Of is dat niet echt veilig? Want soms krijg je wel spam ofzo. Expert: TechGuru23 Goede vraag, BertieB! Ja, het is altijd belangrijk om voorzichtig te zijn. Gebruik bij twijfel altijd goede beveiligingen zoals een VPN of zorg dat je je nummer niet te vaak deelt. Denk verstandig na over waar je je sim voor gebruikt. Gebruiker: Kimster89 Ik ben ook benieuwd of een dual sim toestel veel duurder is. Want ik zie die toestellen ook en het lijkt soms een beetje prijzig? Gebruiker: MarkieMark Daar vroeg ik me ook af! Zijn er niet ook goedkopere dual sim toestellen? Ik heb zelf een beetje een beperkt budget, maar vind het idee wel leuk. Gebruiker: Paulie88 Thanks voor al jullie reacties, mensen! Ziet er goed uit. En ja, Kimster, ik had ook al even gekeken en sommige zijn inderdaad duurder, maar er zijn prima goedkopere opties! Misschien kan ik ook een budgetmodel overwegen. Gebruiker: CrazyCatLady Ik vind het een beetje overkill om twee simkaarten te hebben, maar de voordelen zijn wel duidelijk. Misschien een goede reden om over te stappen! In deze discussie zie je een levendig gesprek, van vragen over de voordelen tot persoonlijke ervaringen en zorgen. Het voelt als een echt forum, met gebruikers die elkaar helpen en informatie delen. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker: nieuwkomer123 Hey allemaal! Ik heb net van vrienden gehoord over Spotnet, maar ik heb echt geen idee hoe ik het moet installeren! Ik ben geen techneut, dus als iemand het simpel kan uitleggen, zou dat super zijn! Alvast bedankt! Expert: techguru99 Hey nieuwkomer123, leuk dat je het wilt proberen! Ik zal het zo simpel mogelijk uitleggen, geen zorgen. Download Spotnet: Ga naar de officiële Spotnet-website. Je hebt een .exe-bestand nodig. Dat is gewoon het installatiebestand. Klik op de downloadknop en save ’t op je computer. Installeer Spotnet: Zoek het bestand dat je zojuist gedownload hebt in je Downloads-map. Dubbelklik erop. Je krijgt een scherm met vragen. Klik op "Volgende" (of "Next") totdat je bij "Installeren" komt. Het kan even duren. Configuratie: Na de installatie opent Spotnet automatisch. Je moet nu een paar instellingen invullen. Je hebt toegang nodig tot een nieuwsgroepenprovider. Dit is een bedrijf dat die nieuwsgroepen aanbiedt, zoals Usenet. Sommige zijn gratis, maar voor de beste kwaliteit betaal je meestal een klein bedrag. Maak een account aan: Als je een provider hebt gekozen en je hebt je account gemaakt (meestal moet je wat gegevens invoeren), kun je die gegevens invullen in Spotnet onder ‘Instellingen’ (klik op het tandwieltje). Zoeken en downloaden: Nu komt het leukste deel! Je kunt zoeken naar wat je wilt downloaden. Typ bijvoorbeeld "Documentaire naam" in de zoekbalk en Spotnet laat je alles zien wat er is. Klik op het bestand dat je wilt, en dan op "Downloaden". Als je meer vragen hebt, laat maar weten! Succes! Gebruiker: piratenvriend Cool, techguru99! Ben echt nieuw in dit ding, maar je uitleg is helder. Moet je ouders om toestemming vragen? Gebruiker: downloadqueen Jaa, dat kan soms slim zijn! Zeker als je jonger bent. Even uitleggen wat je doet, kan geen kwaad. Anders krijg je misschien vragen van hen. Gebruiker: linuxfan Top uitleg! Maar niet vergeten dat je ook een VPN kunt gebruiken voor meer privacy als je dingen download. Zorg dat je veilig blijft! Gebruiker: nieuwkomer123 Thanks allemaal! Ik ga het zo proberen. Hoop dat het lukt. En een VPN klinkt ook handig, waar kan ik dat vinden? Gebruiker: techguru99 Zoek gewoon online naar "VPN aanbieders". Je hebt er veel van. Kijk dan even wat reviews. Zorg dat je eentje kiest die snel is en goede klantenservice heeft. Gebruiker: himmelblau Hee, kan je met Spotnet ook films kijken? Of is het meer voor downloads? Gebruiker: downloadqueen Je kunt ook films vinden, maar je downloadt ze eerst. Dan moet je ze met een media speler afspelen, zoals VLC. Spotnet zelf laat je geen films kijken, alleen downloaden. Gebruiker: nietzozeer Pff, dit klinkt allemaal best ingewikkeld. Hoelang ben je bezig met installeren, techguru99? Expert: techguru99 Haha, dat kan inderdaad wat tijd kosten. Maar als je het eenmaal doorhebt, is het een makkie. Totaal misschien een halfuurtje voor alles, afhankelijk van hoe snel je bent en je internetverbinding. Gewoon stap voor stap volgen. Gebruiker: nieuwkomer123 Bedankt voor de support, iedereen! Ik voel me al een stuk zekerder! En zo gaat het gesprek verder! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Hein01 heeft zojuist een badge verdient
      2 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...