Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Re: [Centraal] Sims 3 - Download / Crack / Serial / Torrent / NZB


ola
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  2
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08-06-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

;)

Sims 3

sims3.jpg

Info spel:

Jaja, binnenkort verschijnt er weer een nieuwe game namelijk Sims 3 8)Het spel zal op 4 juni 2009 verschijnen, maar ondertussen zijn er al Downloads beschikbaar.

Je hebt in Sims 3 geen aparte buurten die je zal moeten inladen als je daarheen wilt gaan. Ook kun je bij de buren een bezoekje brengen zonder dat je weer moet wachten op het lange laad-proces. Dat wordt een sterk pluspunt van Sims 3! O0

Het is mogelijk om in dit nieuwe deel alles naar je wens aan te passen in je woonomgeving, en ook met je huis. Kortom: een uitgebreidere bouwmodus. Je kan zelfs op een tafeltje meerdere objecten plaatsen. In Sims 2 kon dat niet, toen kon je alleen bijvoorbeeld een bloemenvaas of een telefoon erop zetten. Dat maakt het dus wat realistischer! ;)

Je kunt daarnaast je sims ook veel beter en mooier aanpassen zoals je zelf wilt. Het lukt nu ook veel beter om bijvoorbeeld je eigen gezin na te maken in Sims 3, in Sims 2 ging dat niet zo makkelijk en kreeg je een veel ander resultaat. In de eerdere spellen kon je een sim alleen dik of dun maken, maar in De Sims 3 kunnen de armen en benen en het lichaam apart worden aangepast. Dat is alleen even een voorbeeld, uiteraard ontdek je steeds meer nieuwe mogelijkheden waarmee je uren lang speelplezier hebt (haha leuk gezegd vind ik zelf :P) Ik denk wel dat dit onderdeel van de sims ook een sterk pluspunt gaat verdienen.

Over de graphics gesproken, de vernieuwing van de graphics is niet véél mooier geworden vind ik zelf, maar je kan wel het verschil zien tussen Sims 2 en Sims 3. Het ziet er wat netter uit, vooral de planten.

Enkele screenshots:

[img width=319 height=162]http://i389.photobucket.com/albums/oo333/lajosilles/Niet%20boeiend/Sims3-1.jpg

[img width=320 height=180]http://i389.photobucket.com/albums/oo333/lajosilles/Niet%20boeiend/Sims3-4.jpg

[img width=319 height=180]http://i389.photobucket.com/albums/oo333/lajosilles/Niet%20boeiend/Sims3-5.jpg


De systeemeisen van Sims 3 zijn bekend.

Desktop

CPU: Pentium IV 2.0 GHz, Athlon XP 2000+ (XP) // Pentium IV 2.4 GHz, Athlon XP 2400+ (Vista)

RAM: 1.0 GB (XP) // 1.5 GB (Vista)

Graphics: GeForce FX 5900, Radeon 9500 (XP and Vista) + *Shader Model 2.0*

Video RAM: 128 MB (XP and Vista)

Laptop:

CPU: Pentium IV 2.0 GHz, Athlon XP 2000+ (XP) // Pentium IV 2.4 GHz, Athlon XP 2400+ (Vista)

RAM: 1.5 GB (XP) // 2.0 GB (Vista)

Graphics: GoForce Go 6200, Radeon mobile 9600 (XP and Vista)

Video RAM: 128 MB (XP and Vista)

Ik vind de systeemeisen nog wel redelijk meevallen, het is dus mooi dat mensen met een iets ouder systeem dit spel ook nog kunnen spelen.

Ik heb deze preview even kort samengevat om een beetje een indruk te geven van hoe de Sims 3 wordt. In dit topic kun je discussiëren over het spel, en natuurlijk ook vragen stellen.


Downloads:

NZB (Razor1911, Final versie) (Dit bestand kan je downloaden met nieuwsgroepen)

Torrent (RELOADED, béta versie) (Dit bestand kan je downloaden met Bittorent)

Demonoid Torrent (RELOADED, béta versie) (Dit bestand kan je downloaden met Bittorent)

Extra info:

Uitleg hoe je Sims 3 moet installeren (gemaakt door: Kaasbroodje)

Als je de sims 3 heb gedownload heb je waarschijnlijk meerdere rar bestanden die moet je uitpakken met winrar.

Na het uitpakken krijg je een .iso bestand die kan je mounten met Deamontools.

Tijdens de installatie wordt er gevraagd om een key/serial die zit in het .iso bestand.

Open het .iso bestand met WinRAR en zoek de map crack, zet die op je bureaublad.

In de map crack zitten 2 bestanden: 1 keygen en 1 crack, gebruik de keygen om een code te krijgen zo dat je verder kan gaan met installeren.

Als je klaar ben met installeren moet je als laatste nog een crack plaatsen, ga naar de map crack kopieer de crack ga dan naar C:\Program Files\Electronic Arts\De Sims 3\Game\Bin en plak hier de crack. Als je het goed heb gedaan krijg je een melding dat het bestand al aanwezig is klik dan op overschrijven en je kan beginnen met spelen. 

WinRAR handleiding

http://www.duken.nl/content/view/68/24/

Daemon tools Handleiding

http://www.duken.nl/content/view/27/24/

Crack + Key (reloaded)

http://www.adrive.com/public/ddfa4f071101400e8a621783b006da8e7c3c8f5e3b9557cf6ccdfcdaa08d4fd8.html


Het leek mij alvast handig om te maken, een F.A.Q. met de meest gestelde vragen:

Vraag 1:

Waar kan ik Sims 3 downloaden?

Antwoord:

Zie het start bericht van dit topic, een link voor een Torrent en NZB (nieuwsgroepen).

Vraag 2:

Ik heb Sims 3 gedownload, wat nu?

Antwoord:

Je hebt, als de goede hebt gedownload (RELOADED), .rar bestanden. Die moet je uitpakken met het programma WinRAR.

Vraag 3:

Ik heb nu de bestanden uitgepakt, maar hoe kan ik Sims 3 nu installeren?

Antwoord:

Je krijgt nu een .iso bestand (waarschijnlijk rld-sims3.iso).

Die kan je mounten of openen met WinRAR door met je rechtermuisknop op het .iso bestand te klikken en op openen met (WinRAR) te klikken.

Als je het bestand mount, en de installatie start niet vanzelf op, moet je naar "Deze computer" gaan en met je rechtermuisknop op Sims 3 klikken en dan op "verkennen" klikken. Dan klik je op "Sims3Setup.exe."

Als je het .iso bestand opent met WinRAR krijg je heel veel bestandjes, je moet alles uitpakken, daarna op "Sims3Setup.exe" klikken.

Vraag 4:

Ik heb nu de installatie gestart, maar ik moet een serial invoeren, hoe doe ik dit?

Antwoord:

Ga naar de map "crack"en klik op "rld-sims3.exe", dan krijg je een keygenerator, klik op "generate" en kopieer die serial, en plak die waar je de serial in moet voeren.

Vraag 5:

Ik heb nu Sims 3 geïnstalleerd, maar als ik het spel wil opstarten, moet ik weer een serial invoeren.

Antwoord:

Je hebt nu een No-CD Crack nodig. Die zit in dezelfde map "crack", nu gaat het om het bestand "TS3.exe". Kopieer dit bestand en plak het in de map "C:\Program Files\Electronic Arts\De Sims 3\Game\Bin" Nu vraagt Windows of je het bestand wilt overschrijven, klik op "Ja"

Vraag 6:

Ik heb nu alles gedaan (gecracked etc.), maar toch geef die de foutmelding verzenden/niet verzenden. Wat is het probleem?

Antwoord:

Waarschijnlijk kan je PC het spel niet aan. Ga naar de site "http://www.srtest.com"(let op: als je Mozilla Firefox gebruikt, kan "Can You RUN It" niet werken) en selecteer het spel "Sims 3 - PC". Je krijgt nu te zien of je PC het spel niet aan kan. Een andere optie is om je drivers te updaten.

Vraag 7:

Ik download nu Sims 3 met Bittorrent (Torrents), alleen het gaat erg sloom! Hoe kan ik dit oplossen?

Antwoord:

Deze vraag is moeilijk te beantwoorden, omdat er veel verschillende factoren zijn. De meest voorkomende ga ik opnoemen, en daarbij een antwoord geven.

1. Gebruik uTorrent, sommige mensen downloaden nog wel eens met Limewire, maar Limewire is niet het beste programma om te gebruiken voor torrents. uTorrent is daar een stuk beter in + het is een heel licht programma en eenvoudig. Zie onze handleiding

2. U poorten staan niet open. Veel mensen vergeten dit. Op DukeN.nl bevinden zich heel veel topics over poorten openen, daarom raden wij aan om eerst de zoek knop te gebruiken.

Als u er dan nog niet uitkomt, gebruik dan deze handleiding:

http://www.duken.nl/component/option,com_smf/Itemid,81/topic,14649.0

En lees dit topic door:

http://www.duken.nl/component/option,com_smf/Itemid,81/topic,26471.0

3. Er zijn weinig seeders (betekenis seeder). Of u bent met weinig seeders verbonden, dat kan namelijk ook. Hier kunt u eigenlijk weinig aan doen, behalve kijken naar een torrent met de meeste seeders, en minste leechers, en hopen dat je verbonden bent met goede uploaders.

Vraag 8:

Welke versie moet ik nou nemen? Razor of RELOADED?

Antwoord:

Heel veel verschil heeft het niet, er gaan geruchten dat er bij Razor het doorspoelen beter gaat, en dat er meer details aanwezig zijn.


Trailer:

MVG Lajos.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 0
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  1 lid is actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Downloaden via alle overige methoden Onderwerp: Wat zijn illegale FTP’s en waarom moet je er niet mee mixen? RetroDL: Hey allemaal, Ik vroeg me af wat die illegale FTP’s precies zijn. Ik hoor er steeds vaker over, maar snap er niet veel van. En waarom zou je daar niet mee willen mixen? Hoor graag jullie mening! Expert101: Hey RetroDL, Goede vraag! Laten we het eenvoudig houden. FTP staat voor File Transfer Protocol. Het is basically een manier om bestanden te delen via internet. Een illegale FTP-server is een server waar mensen illegaal bestanden kunnen uploaden en downloaden, zoals films, games of software die eigenlijk betaald moeten worden. Nu, waarom zou je er niet mee willen mixen? Nou, ten eerste, het is gewoon niet legaal. Je loopt het risico om in de problemen te komen met de wet. Denk aan boetes of zelfs rechtszaken. Bovendien, als je zo’n illegale server gebruikt, heb je vaak geen bescherming. Dat betekent dat je pc of laptop gevaar loopt door virussen of kwaadaardige software. Bijvoorbeeld, als je een populaire film wilt downloaden van een illegale server, kan die film misschien vol zitten met malware die je apparaat kan beschadigen. En geloof me, het is niet fijn om je apparaat weer op te moeten bouwen na zo’n virusaanval. Dus, in het kort: blijf weg van die illegale FTP’s. Het is niet de moeite waard. Er zijn genoeg legale alternatieven beschikbaar waar je veilig je ding kunt doen! DannyMIRC: Thanks, Expert101! Hele duidelijke uitleg. Ik wist niet dat het zo riskant kon zijn. GamerChick89: Top uitleg, maar ik vraag me af: zijn er dan geen goede manieren om veilig te downloaden? Of blijf je dan altijd een beetje kwetsbaar? Expert101: Zeker, GamerChick89! Er zijn heel wat veilige manieren om te downloaden. Denk aan platforms zoals Steam of Netflix, waar je legaal kunt downloaden en waar je beveiliging hebt. Ook zijn er vaak gratis versies van software die je gewoon veilig kunt gebruiken. Altijd slim om de officiële kanalen te gebruiken! Franky123: Ja, maar sommige van die legale dingen zijn best duur. Kan soms echt niet betalen voor alles. :/ RetroDL: Dat snap ik, Franky123! Maar soms zijn er ook aanbiedingen of kortingen. Wat vind jij van het lenen van games en films bij vrienden? GamerChick89: Ja, dat is een goede tip! Of je kunt proberen om tijdens sales te kopen. Ik heb laatst een paar games voor de helft van de prijs kunnen scoren. Joepie: Soms kan je ook abonnementen delen met vrienden, dat bespaart heel wat kosten! TechieTim: Zeker een goede zaak, maar altijd even controleren of je dat mag volgens de regels van de service. DannyMIRC: Klopt! Je wil niet dat je account geblokkeerd wordt omdat je iets doet wat niet mag. RetroDL: Haha, ja, dat zou echt zuur zijn! Bedankt voor de tips iedereen. Dit helpt echt! GamerChick89: Geen probleem RetroDL, altijd leuk om hierbij te helpen! Lees het volledige bericht hier
    • Subforum: Alles over Films, Series, TV en E-books SmurfFan88 Hey allemaal! Ik heb net de nieuwe docu over Max Verstappen gekeken en wow! Voor de formule 1-fans onder ons: waarom zou je deze docu echt niet mogen missen? Is het alleen maar race-actie of zitten er ook diepere verhalen achter? Laat me weten wat jullie denken! ExpertF1 Hey SmurfFan88! Leuk dat je het over die docu hebt! Ik begrijp dat veel mensen denken dat het alleen maar om de races draait, maar deze docu biedt zoveel meer. Allereerst leer je niet alleen Max kennen als coureur, maar ook als persoon. Er zijn veel persoonlijke interviews waar hij eindelijk openhartig is over zijn jeugd en hoe hij in de Formule 1 terechtkwam. Het laat zien hoe hard hij heeft moeten werken, met bijvoorbeeld zijn vader die ook een groot deel van zijn training en leven vulde. Daarnaast krijg je een inkijkje achter de schermen, wat heel interessant is. Je ziet de druk waarop hij staat, de verwachtingen van fans en media, en wat het betekent om een topatleet te zijn. Het laat je ook nadenken over zijn rivaliteit met andere coureurs, zoals Lewis Hamilton. Waarom hebben ze die spanning? Dat soort dingen maakt het voor niet-F1-fans ook super boeiend. Kortom, de docu is een mix van actie en emotionele diepgang. Dus ja, voor iedereen die iets meer wil weten dan alleen de snelheid en de wedstrijden is dit een must-see! RaceLover99 Ik ben het echt met je eens, ExpertF1! De races zijn soms spannend, maar het menselijk verhaal erachter maakt het pas echt interessant. Max is niet zomaar een coureur, hij is een echte strijder! Autofan234 Vooral de beelden van de trainingen! Die geven een heel ander beeld van zijn leven. Je ziet al die technische details, echt gaaf! MariskaDigitaal Ik dacht ook dat het alleen maar over de races ging, maar ik was aangenaam verrast! Het gaf me een beter begrip van wat het echt betekent om in die wereld te zijn. Kan het iedereen aanbevelen! F1GeeksNL Ik ben benieuwd, komen er ook andere coureurs in voor? Ik vind het altijd leuk om wat rivaliteit te zien! ExpertF1 Ja, zeker! Er zijn fragmenten waarin rivalen aan het woord zijn, en je ziet momenten van intense competitie. Dat maakt het extra spannend. BookWorm77 Haha, ik kijk eigenlijk niet veel naar formule 1, maar misschien ga ik het wel een kans geven. Het klinkt alsof het meer is dan alleen autosnelheid! RaceFanatic Doe het! Het is echt een eye-opener, zelfs als je niet altijd met de races bezig bent. Gewoon voor de verhalen is het al worth it! SmurfFan88 Bedankt voor alle reacties, mensen! Ik ben nu helemaal hyped om het nogmaals te bekijken, maar dan met meer aandacht voor die persoonlijke verhalen. LeeGamer Net gekeken en ik snap wat je bedoelt! Had niet gedacht dat ik zo zou meeleven met Max. Zijn strijd is zo herkenbaar, maakt het echt een bijzondere kijkervaring! F1Lover22 De docu heeft me ook geholpen om meer te waarderen wat zij allemaal doorstaan. Elke overwinning is echt een overwinning op zich! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Het Leven en de Impact van Ben Litjens Gebruiker: JanMetKorteVragen Expert: ElsDeHistoricus Reacties van gebruikers: MarianneVanDenBosch BobDeBouwer Sophie10 ElsDeHistoricus HenkieHenk KimBontje JanMetKorteVragen BobDeBouwer ElsDeHistoricus MarianneVanDenBosch Sophie10 Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Dinus heeft zojuist een badge verdient
      Eén jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...