Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Call of Duty 2 (bekend probleem)


Gast brunette
 Delen


Aanbevolen reactie

Hallo mensen.

Ik heb een probleem waar ik best veel over lees op het net.

Ik heb dus het spel Call of duty 2 gedownload, (3.5 GB versie) en geinstalleerd.

Wanneer ik hem dus wil spelen zegt ie zo iets van: Insert cd/dvd-rom and restart application.....

okok ik heb dus op enkele sites gelezen dat je dan een crack voor het spel moet downloaden en daemon tools.

Ten eerste de crack: Ik ben nog best een dikke noob in dit gedoe dus heb uitleg nodig in beetje simpele taal mensen.

Ik probeer dus die crack te downloaden van gamecopyworld.com, is het een html bestand :S heel vaag. Mijn vraag is dan ook als je deze crack hebt waar PRECIES moet je dat ding plaatsen??

Ook Daemon tools heb ik gedownload, dan moet ik op een gegeven moment een devicce gaan mounten lees ik overal.. WTF is mounten????? wat houdt dat in en hoe doe ik dat?? wat ik ervan maak is dat je een plaatje moet kiezen voor die device, maar ik kan nieteens nergens een plaatje van zien en dus ook niet plaatsen :S :S

Heb genoeg gelezen op andere site\'s over dit probleem maar snap er nog geen F van. Dus besloot ik zelf hier maar even een account aan te maken en jullie heren te vragen. Ben ervan overtuigd dat jullie me goed uit kunnen leggen wat ik precies moet ddoen..? :huh:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 22
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Populaire dagen

je moet die crack in de map plaatsen waar je call of duty hebt geinstaleerd.

en mounten doe je zo :

je klikt rechtsonderaan op het icoontje van deamon met de rechtermuisknop.

dan moet je de bovenste pakke en dan moet je naar : set number devicces, daar mag je kieze doe maar 1 of 2. en dan moet je op device 1 : no media gaan en daar staat mounte. dan moet je ff die bestand daarin lade. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Bedankt voor je reactie, maar zoals ik al zei ik ben een dikke n00b ;)

Ik snap er de ballen niet van en wat jij zegt heb ik ook al gelezen maar ik heb het nog wat duidelijker nodig want ben echt nieuw nieuw met deze dingen.

Dus als iemand echt het hele complete verhaal hier neer kan zetten heeel graag.

Het zou ook vast een boel andere mensen helpen die naar uitleg zoeken.

en BTW de cracks die ik heb geprobeerd te downloaden brachten ook 10tallen virussen met zich mee, dus ben nog niks opgeschoten

HELLPPP :woohoo: :woohoo:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Deze crack heb ik gebruikt >>>>>>KLIKKLIK

klik nu met je rechtermuisknop op start.

vervolgens klik je op verkennen

ga nu naar je hardeschijf (meestal is dat C:/)

dubbelklik op de map \'\'program files\'\'

dubbelklik op de map \'\'Activision\'\'

dubbelklik op de map \'\'Call of Duty 2\'\'

daar zie je nu dat bestandje staan wat je net gedownload hebt.

Zet nu je gedownloade bestandje in die map, windows zegt nu dat dit bestand al bestaat en vraag tof je het wilt vervangen, klik dan op \'\'vervangen\'\' (o.i.d)

als je dit gedaan hebt kun je gaan spelen

suc6;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ok gedaan.

Als ik hem nu weer start krijg ik de volgende melding:

Error during initialization:

Video card or driver doesn\'t support alpha blending.

Iemand enig idee wat hiermee te doen??

Link naar opmerking
Deel via andere websites

volgens mij is je videokaart niet goed genoeg voor die spel.

ga eens naar bureaublad en dan met rechtermuisknop ergens klikken en dan eigenschappen. en dan instellingen linksboven. en dan geavanceerd klikken en dan moet je ff op adapter klikke dan zie je hoeveel mb je videokaart heeft.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

64MB is precies genoeg om CoD2 tespelen. Dat geheugen kan je niet vergroten.

(en het wordt ook niet kleiner door andere spelen;) )

Minimale Systeemeisen:

1,4 GHz processor

256 MB RAM

64 MB videokaart

Windows 2000/XP

DirectX 9.0c

gewoon ff je drivers updaten en hij zou het moeten doen

Link naar opmerking
Deel via andere websites

het geheugen verandert niet, 64mb is denk ik veel te weinig, je hebt op z\'n minst 128 nodig. (en daar heb je ook nog verschillende in)

ik ben bang dat je beter een nieuwe videokaart kan kopen of een ander spel spelen.

ik had mn moeder dr opdracht gegeven om videokaart voor mij bij Mycom te halen, kwam ze terug met de verkeerde. (ze had specs mee op briefje en hij was al klaargelegt)

Beste Marco,

Ik zie dat ik per ongeluk de verkeerde apart voor je heb gelegd, mijn

excuses. De doosjes, prijzen en specs van beide kaarten lijken erg op elkaar

en een fout is menselijk. De medewerker aan de balie is er vanuit gegaan dat

ik de juiste kaart had gereserveerd. Ik heb de 100% juiste nu voor je klaar

gelegd met een pakje cdr\'s erbij voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Merijn Meintjens

MyCom Alkmaar

ik bedoel, dit was pas de 5de keer dat ik/of ouders naar alkmaar zijn gegaan voor videokaart....... eerst verkeerde gekocht, nieuwe gehaald, die was stuk dus teruggegaan, week later kon ik hem ophalen maar waren ze failliet. (vicomputers) Nu naar mycom en weer verkeerde...ik word dr zo moe van (ik woont 10km van alkmaar ofzo)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

moet je naar die merk site gaan,,

bijv. je hebt sony videokaart

dan moet je naar sony\'s site gaan voor driver uptedaten

(dit was maar een voorbeeld,

k kon niet beter uit mij woorden komen ;) )

Link naar opmerking
Deel via andere websites

@ocram, ohohoh het zit je ook niet mee;)

@IND33, ga naar de site van het merk van je videokaart (bv www.ati.nl) daar kan je dan de laatste drivers van je videokaart downaloaden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast Granaat90

IND33,

Je hebt echt duidelijk een nieuwe videokaart nodig ik heb een ati 9250 128 mb en dat vind ik ook een ***kaart, maar hij is al veel beter dan de jouwe. Het merk UniChoromell Graphics is ook niet echt bekend dus het zal wel niet veel soeps zijn.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast Granaat90

IND33,

Je hebt echt duidelijk een nieuwe videokaart nodig ik heb een ati 9250 128 mb en dat vind ik ook een ***kaart, maar hij is al veel beter dan de jouwe. Het merk UniChoromell Graphics is ook niet echt bekend dus het zal wel niet veel soeps zijn.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ok bedankt voor jullie reacties.

Kan je zo\'n video kaart niet gewoon ergens downloaden of wie heeft een advies voor een nieuwe ofzo?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

ik heb deze net gevonden op internet

ASUS ATI RADEON 9250 128MB DDR VIDEOKAART

is dat wat? en kun je zelf zo\'n ding aansluiten?? :blink:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

uh tja is t wat hmm moeilijk

kijk als je egt wil gaan gamen kun je beter een 256 kaart halen

mjah hier kun je al wel mee vooruit voorlopig

en jah is een AGP kaart is heel makkelijk er zelf in te zetten past ma in 1 slot dus :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast c4ssh3rn

IND33 schreef:

Ok bedankt voor jullie reacties.

Kan je zo\'n video kaart niet gewoon ergens downloaden of wie heeft een advies voor een nieuwe ofzo?

hahahahahaha

een videokaart downloaden das een goeie!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Titel: Hoe zet ik mijn backup terug op mijn Mac zonder stress? iRonnie: Hey allemaal! Ik heb laatst een nieuwe Mac gekocht en nu wil ik mijn backup terugzetten van mijn oude Mac. Maar ik heb echt geen idee hoe ik dat moet doen zonder dat alles door elkaar gaat. Iemand tips? Ik wil vooral mijn documenten en foto’s terugzetten. Alvast bedankt! ExpertEmma: Hoi iRonnie! Geen paniek, het terugzetten van je backup op je nieuwe Mac kan echt eenvoudig zijn. Hier is een stapsgewijze uitleg om het zo stressvrij mogelijk te maken: Zorg dat je backup compleet is: Als je een Time Machine-backup hebt, zorg dan dat je externe schijf met de backup is aangesloten op je nieuwe Mac. Open Migration Assistant: Ga naar je Finder, kies “Hulpprogramma’s” in het menu, en klik op “Migratie-assistent”. Deze tool helpt je om alles over te zetten. Kies je backup: Tijdens de instructies in de Migratie-assistent kies je “Van Mac, Time Machine-backup of opstartschijf”. Selecteer dan je Time Machine-schijf. Selecteer wat je wilt overzetten: Nu kun je kiezen wat je wilt terugzetten. Je kunt alles aanvinken, maar als je alleen documenten en foto’s wilt, vink je die aan en laat je andere dingen zoals apps achterwege. Wacht tot het klaar is: Klik op “Ga” en wacht terwijl alles wordt overgezet. Dit kan even duren, afhankelijk van de grootte van je backup. Controleer alles: Als het proces klaar is, kijk dan of al je belangrijke bestanden er zijn. Als je iets mist, laat het me weten! En dat was het! Het kan soms een beetje spannend zijn, maar je komt er echt wel doorheen. Succes! AppleEva: Wauw, dat klinkt eigenlijk best simpel! Ik heb dit nog nooit gedaan, dus ik was bang dat het erg ingewikkeld zou zijn. Bedankt, Emma! MacGeek88: Aww, die migratie-assistent is echt een lifesaver! Heb het laatst ook gebruikt. Gewoon de stappen volgen en je bent good to go. Had zelf een paar zorgen om mijn muziek, maar dat was ook zo overgezet. PeterP: Even tussendoor, hoe zit het met de apps die je kwijt kunt raken? Moet je die ook handmatig downloaden of herinstalleren? Iemand ervaring mee? ExpertEmma: Goede vraag, PeterP! Het hangt een beetje af. Sommige apps worden ook overgezet met de migratie-assistent, maar grotere programma’s zoals Photoshop moet je vaak opnieuw installeren. Je kunt de apps meestal gewoon opnieuw downloaden als je ze via de App Store hebt gekocht. Maar let op: als je ze ergens anders hebt gekocht, zorg dan dat je die gegevens bij de hand hebt! CharlotteNL: Oh! Dat is echt goed om te weten. Ik heb een aantal apps die ik niet meer kan vinden. Misschien moet ik even in de App Store kijken. Thanks! iRonnie: Top! Dank voor de uitleg, Emma. Ik ga het van de week proberen. Heb eigenlijk niet zoveel geduld, maar dit klinkt te doen! TechLover: Ik vind dat die migratie-assistent de beste uitvinding is sinds de uitvinding van de computer! Echt, het loopt allemaal soepel. Always back-up, mensen! GerritS: Even een tipje voor iRonnie: als je je documenten en foto’s belangrijk vindt, maak dan altijd een extra backup voordat je gaat overzetten. Gewoon voor de zekerheid! iRonnie: Thanks Gerrit, dat is een slimme tip! Ik ga het zo doen. Als het goed gaat, laat ik nog wel even weten hoe het is gegaan! AppleEva: Yes, hou ons op de hoogte! Vinden we leuk om te horen hoe het gaat. Succes! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Het Jeugdjournaal wint de Ere Zilveren Nipkowschijf! Gebruiker: Jeroen1980 Wat betekent het eigenlijk dat het Jeugdjournaal de Ere Zilveren Nipkowschijf heeft gewonnen? Is dat zo speciaal? Gebruiker: ExpertJasmin Hi Jeroen! Goede vraag! De Ere Zilveren Nipkowschijf is een van de belangrijkste televisieprijzen in Nederland. Het wordt maar af en toe uitgereikt, en meestal gaat het naar programma’s voor volwassenen. Maar nu dus ook naar het Jeugdjournaal! De jury zei dat het Jeugdjournaal moeilijke onderwerpen heel goed uitlegt, zelfs beter dan sommige volwassen journaals. Ze merken ook op dat het Jeugdjournaal midden in de samenleving staat: het heeft veel tv-kijkers én miljoenen views op social media. Dit laat zien dat jongeren en hun ouders interesse hebben in wat er in de wereld gebeurt, en dat het Jeugdjournaal deze verhalen op een begrijpelijke manier brengt. Stel je voor: als het Jeugdjournaal bijvoorbeeld een bericht doet over klimaatverandering, leggen ze het zo uit dat kinderen het snappen. Ze gebruiken bijvoorbeeld simpele taal en geven herkenbare voorbeelden. Zo kunnen kinderen hun eigen mening vormen over belangrijke onderwerpen. Dus ja, dit is een heuse overwinning en een erkenning voor hun werk! Gebruiker: Lisa_89 Ik vind het zo leuk dat een kinderprogramma zo’n prijs krijgt! Het laat echt zien dat ook kinderen belangrijke stemmers zijn. Gebruiker: TomEnDeHond Eens met Lisa! Ik ben altijd verrast hoe goed mijn dochtertje de nieuwsitems begrijpt. Ze vult vaak zelf de gaten in. Het is echt een topprogramma! Gebruiker: Nienke1995 Ja, ik vraag me ook af hoe ze het doen. Hebben ze speciale journalisten die zich alleen richten op nieuws voor kinderen? Gebruiker: ExpertJasmin Zeker, Nienke! Het Jeugdjournaal heeft een team van journalisten dat specifiek getraind is om nieuws feitelijk en simpel uit te leggen. Ze denken echt na over hoe ze dingen op een kindvriendelijke manier kunnen brengen. Dat vereist veel creativiteit en empathie! Gebruiker: MariekeLovesMovies Ik hou echt van dit programma. Mijn kinderen kijken het elke avond en ik leer er ook van! Wat een goede prijs voor ze! Gebruiker: BartDeHobbyKok Toevallig zag ik het nieuws ook over deze prijsuitreiking. Geweldig dat ze zoveel volgers hebben op social media. Dat zegt echt iets over hoe relevant ze zijn! Gebruiker: SaraRed Ja, ik vind het ook leuk dat ze zo actief zijn op sociale media! Het is belangrijk dat ze daar ook een plek zijn, waar kinderen en jongeren kunnen interacteren. Ze brengen niet alleen nieuws, maar creëren ook een gemeenschap. Gebruiker: Jeroen1980 Thanks, allemaal! Nu begrijp ik echt waarom deze prijs zo belangrijk is. Hopelijk blijft het Jeugdjournaal zo goed werk doen! Gebruiker: Lisa_89 Zeker Jeroen! Ik ben benieuwd wat voor belangrijke onderwerpen ze de komende tijd gaan behandelen! Laten we het in de gaten houden! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van LunaHuisje – Mijn Thuiswerkplek Gezellig Maken! Geplaatst door: LunaHuisje Datum: 3 oktober 2023 Hey allemaal! Ik ben LunaHuisje en ik heb me net aangemeld op dit forum. Ik kom uit het mooie Utrecht en ben een echte creatieveling. Van schilderen tot DIY-projecten, ik hou van allerlei soorten kunst en knutselen. De laatste tijd ben ik veel aan het thuiswerken en ik merk dat mijn werkplek niet echt helpt om me lekker te voelen. Daarom was ik benieuwd hoe ik mijn thuiswerkplek wat gezelliger en productiever kan maken. Hebben jullie tips? Het lijkt me leuk om hier met jullie ideeën uit te wisselen! Ik ben ook benieuwd wat jullie interesses zijn en waar jullie vandaan komen. Vervolgens vroeg ik me af: hoe zorgen jullie ervoor dat jullie gemotiveerd blijven als je thuis werkt? Ik kijk uit naar een gezellige chat! Groetjes, Luna Antwoord van: ExpertHenk Hey LunaHuisje! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Je vraag over hoe je je thuiswerkplek gezelliger en productiever kunt maken, is heel herkenbaar. Hier zijn wat tips die je kunnen helpen: Kleur en decoratie: Schilder een muur in een kleur die je fijn vindt, of hang inspirerende posters op. Dit maakt de ruimte persoonlijker en prettiger om in te werken. Goede verlichting: Zorg voor voldoende licht. Natuurlijk licht is het beste, maar als dat niet kan, kies dan voor een warme bureaulamp. Dit maakt het minder kil en aangenamer. Planten: Een paar groenplanten kunnen wonderen doen. Ze maken de ruimte levendiger en zorgen voor een betere luchtkwaliteit. Een simpele plant zoals een sanseveria is makkelijk te onderhouden. Comfortabele stoel: Investeer in een goede bureaustoel. Dit kan een wereld van verschil maken in je productiviteit en comfort. Organisatie: Gebruik opbergdozen of een bureau-organizer om rommel te voorkomen. Een opgeruimd bureau kan je helpen om beter te focussen. Wat betreft motivatie: stel kleine doelen voor jezelf en neem regelmatig pauzes. Dit helpt je om je geest scherp te houden. En waarom niet een leuk muziekje opzetten als je aan het werk bent? Ik hoop dat je hier iets mee kunt! Veel succes en ik ben benieuwd naar jouw ervaringen. Groetjes, ExpertHenk Reacties van andere gebruikers: TommyTech: Hey Luna, welkom! Ik werk ook veel thuis en ik heb een sta-bureau. Dat helpt me om actiever te blijven. JessieKnutsels: Hi Luna! Welkom! Zelf heb ik veel kaarsen op mijn bureau staan – dat maakt de sfeer zo gezellig. En ik hou van rustgevende muziek. SaraHetPanda: Leuk dat je je voorstelt! Ik ben een groot fan van planten. Mijn vetplanten hebben het super goed gedaan, en ze zijn zo makkelijk in onderhoud! MisterMaikel: Hoi Luna, leuk om je hier te zien! Misschien kun je een vision board maken met je doelen? Dat helpt me om gefocust te blijven. LunaHuisje: Thanks allemaal voor de tips! Een vision board klinkt echt leuk. Ik denk dat ik dat ga proberen. Wat voor planten hebben jullie precies? TommyTech: @LunaHuisje Ik heb een paar cactussen. Ze zijn super simpel, echt een aanrader! Scheelt ook weer als je soms vergeet te water geven. JessieKnutsels: @LunaHuisje Ik heb een monstera! Die zijn echt trendy nu en groeien snel. Je kunt er ook leuke potten voor kiezen. SaraHetPanda: Monstera’s zijn gaaf! Maar als je het echt simpel wilt, ga dan voor een sanseveria. Die kan echt bijna alles aan. ExpertHenk: @LunaHuisje Als je gaat voor een sanseveria, let dan op dat je hem niet te veel water geeft. Ze doen het goed met een beetje neglect. LunaHuisje: Haha, dat klinkt perfect voor mij! Bedankt voor al jullie tips, ik ga er echt iets mee doen. Veel plezier met werken allemaal! Dit voelt als een levend en betrokken forum! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...