Spring naar bijdragen

Saints row 2 Rare probleem :S


gangstermo

Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  110
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  263
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07/25/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

ik heb Saints row 2 gedawnlaod i had hem geinstaleert en toen ik in menu kwam as nog alles normaal

ik ging in game toen zag ik dat de pooptjes wit enz waren :S:S

kei raar kijk pic

dgscuue.jpg

Mijn systeem :

Intel® Core2 Duo CPU

T5870 @ 2.00GHz

2.00GHz,  2.86 GB of RAM

Physical Address Extension


Post samenvoeging: januari 09, 2010, 21:51:08 pm

alles up to date en ook windos update


Post samenvoeging: januari 09, 2010, 21:53:10 pm

1/9/2010, 12:50:12

      Machine name: MAKAVELI-8399C3

  Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.090804-1435)

          Language: English (Regional Setting: English)

System Manufacturer: Acer, inc.

      System Model: TravelMate 7730 

              BIOS: ZY2 v0.3636 3F36

          Processor: Intel® Core2 Duo CPU    T5870  @ 2.00GHz (2 CPUs)

            Memory: 2936MB RAM

          Page File: 705MB used, 4118MB available

        Windows Dir: C:WINDOWS

    DirectX Version: DirectX 10.0 (4.10.0000.5515)

DX Setup Parameters: Not found

    DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

msichien hebben jullie hier wat aan :)


Post samenvoeging: januari 09, 2010, 21:54:13 pm

en hier

  Card name: Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

    Manufacturer: Intel Corporation

        Chip type: Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

        DAC type: Internal

Sorry voor dit :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 110
  • Reacties 7
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  4943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01/24/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

je laptop kan dit spel niet aan, hij is ook niet bedoelt voor zware games. Je zou je resolutie lager kunnen zetten en het spel op low spelen, misschien dat hij dan werkt. Ben bang van niet...

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 21
  • 4.9k

  • Bijdragen:  110
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  263
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07/25/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

mijn eissen kunnen het toch wel aan ?

ik heb hem op low staan.

en in cod had ik het ook terwijl normaal nooit in cod was het anders ik kon door de muur kijken ik had maar updates van frame work gedaan was het weer oke

zal het dan met Saintsrow 2 ook neit zo  zijn ?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 110

  • Bijdragen:  4943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01/24/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Saints Row is een zwaar spel, weinig laptops kunnen dat zo aan. Call of duty kan je op zo'n beetje alle pc's spelen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 21
  • 4.9k

  • Bijdragen:  110
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  263
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07/25/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

hmm oke dus kan he tniet spelen :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 110

  • Bijdragen:  4943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01/24/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Je zou anders Gta vice city of Gta san andreas nog kunnen downloaden, is net zo leuk en die kan je laptop makkelijk draaien.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 21
  • 4.9k

  • Bijdragen:  110
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  263
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  07/25/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

San andreas heb ik 100% uit gespeelt weet alles er in alle plekken xD

en vice city vind ik echt niks aan XD

weetje cancan dankjewel voor je tips

maar weetje wrm ik deze sel heb gekozen je kan hier je eigen poptje maken

neit alleen dat ik ben een tupac fan ik zie op youtube dat je tupac er in kun maken en die foto daar boven ja daar ag je hem maar dan niet in goeie kleur :\

dus

MVG


Post samenvoeging: januari 10, 2010, 08:52:09 am

maar kan het ook niet zo zijn

ik heb hem niet met setup bestanden ik had direct gameplay gedaan

dat i nie thoef de instaleren kan dat ook daar aan liggen ik zal even kiken op me broers ppc dan geef ik het hem via usb sitck :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 110
  • 2 weken later...

  • Bijdragen:  1420
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/11/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Nah, hij kan hem gewoon niet aan.. Probeer een ander spel?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1
  • 1.4k

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.

    Eater

    Geplaatst

    Met nog maar één seizoen te gaan, heeft acteur Noah Schnapp, bekend om zijn rol als Will Byers, een belangrijke waarschuwing afgegeven: het emotionele slotstuk zal kijkers diep raken. Tijdens de Broadway-première van Stranger Things: The First Shadow deelde Schnapp zijn gevoelens over het aankomende seizoen. Hij maakte duidelijk dat het afscheid van de personages en hun avonturen onvermijdelijk zwaar zal zijn: "Dit seizoen gaat mensen écht kapot maken. Er zullen geen droge ogen zijn; het wordt intens verdrietig. Maar wat ik kan beloven, is dat het een fenomenaal seizoen wordt waar iedereen van gaat houden." Schnapp's woorden vinden weerklank bij co-creator Ross Duffer, die bevestigde dat het einde van de serie niet alleen een afsluiting van het avontuur is, maar ook van de kindertijd van de personages. "Het begint meteen met actie, sneller dan ooit tevoren. Maar we hopen ook dat dit ons meest emotionele seizoen tot nu toe is," aldus Duffer. De reis van Will Byers Will Byers, de jongen die in het eerste seizoen werd ontvoerd naar de mysterieuze 'Upside Down', heeft een cruciale rol gespeeld door de seizoenen heen. Zijn leven is onlosmakelijk verbonden met de bovennatuurlijke dreigingen die Hawkins teisteren. De evolutie van zijn karakter, van een onschuldig kind tot een jongeman die de duistere kanten van zijn wereld heeft ervaren, belooft een aangrijpende climax in het vijfde seizoen. Een dramatische strijd De strijd tegen Vecna, die de poort tussen Hawkins en de 'Upside Down' heeft geopend, zal ongetwijfeld het middelpunt van het verhaal vormen. Maar zoals Schnapp en Duffer al aangeven, zal deze strijd niet zonder pijnlijke momenten zijn. Fans kunnen zich voorbereiden op een verhaal vol ontroering, waar niet iedereen ongeschonden uit de strijd zal komen. Een eerbetoon aan de fans Met de aankomende finale van Stranger Things wil het team achter de serie niet alleen de verhaallijnen afbouwen, maar ook een eerbetoon brengen aan de trouwe fans die deze reis sinds het begin hebben gevolgd. Het is een kans om de band tussen de personages en de kijkers te versterken, en om een onvergetelijke afschied te creëren. Dus, bereid je voor op een reis door de emoties, een mix van vreugde en verdriet. Seizoen 5 van Stranger Things belooft een ervaring te worden die nog lang in het geheugen van de fans gegrift zal staan. Maak je klaar om te lachen, te huilen en samen met de personages een laatste avontuur te beleven in de schaduw van Hawkins.
  • Recente prestatie

    • ROHETA heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...