Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



wie kan me helpen met convertxtodvd?



Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  13-03-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Hallo,

Ik heb het programma geinstalleerd om avi om te zetten naar vob maar steeds komt er tijdens het spelen tekst van de uitgever door het beeld. Nu zijn er serie nummers die je kunt gebruiken maar op veel sites die dit aanbieden zijn die nummers verdwenen. Wie kan me helpen om aan zo'n serie nummer te komen.

Alvast dank je wel.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 10
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  13-03-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

oke, ik ben naar piratebay gegaan en heb VSO ConvertXtoDVD 4.0.6.316 + Crack gedownload, althans ik heb op download gedrukt en wat moet ik nu doen dan:?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast angel_creek

Oh weet je dat niet... Sorry. Je krijgt een torrent file van thepiratebay.org toch? Die moet je openen met utorrent. Hier is een tutorial van utorrent!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  13-03-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

hoi, ja de VSO ConvertXtoDVD 4.0.6.316 + Crack  staat nu op utorrent 2.0 onder downloads. en wat doe ik nu dan?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast angel_creek

Als het goed is word hij gedownload? Na het download kan je hem eventueel uitpakken als dat nodig is en installeren met crack.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  13-03-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

oeps dat gaat me iets te snel. ik heb VSO ConvertXtoDVD 4.0.6.316 + Crack gedownload maar ik kan deze niet uitpakken....ik ga naar mijn documenten, downloads, daar staat dan een map met patchfiles enVSOconvertxtodvd3.0.setup. Deze krijg ik niet geopend. Hoe nu verder?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast angel_creek

Ik moet helaas nu gaan. Dus ik kan geen uitgebreide uitleg geven. Zit er een read me tussen de files? Dan kan je die eventueel goed doorlezen of hier posten. Succes ermee!!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  13-03-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

heeft iemand anders hier verstand van ? je zou me enorm helpen

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  501
  • Waardering:   63
  • Prestatiepunten:  366
  • Dagen gewonnen:  2
  • Lid sinds:  26-08-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Maak is een screenshot van de bestanden die je gedownload hebt?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...

  • Bijdragen:  1.041
  • Waardering:   7
  • Prestatiepunten:  307
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  12-07-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ik heb eens gekeken naar het bestand, ik weet wat je moet doen:

1) Pak het bestand uit met WinRAR!

2) Start vsoConvertXToDVD4_setup-avangate_1488.exe

3) Wacht tot de setup gedaan is

4) Daarna deselecteer je 'Start ConvertXToDVD'

5) Dan ga ja naar de plaats waar je de map hebt uitgepakt met winrar en ga je de crack uitvoeren, indien je 32-bit hebt, start je 32bit Crack.exe, indien je 64-bit hebt, start je 64bit Crack.exe

Dat is het!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Hoe kijk ik makkelijk naar Viaplay op mijn TV? Gebruiker: JanD23 Hey allemaal, ik wil graag Viaplay op mijn TV kijken, maar ik heb geen idee hoe ik dat moet doen. Ik heb een smart TV, maar ik vind het gewoon niet zo makkelijk. Iemand tips of stappen die ik kan volgen? Alvast bedankt! Expert: TechTijger Hey JanD23, geen probleem! Het is echt niet zo moeilijk. Hier zijn een paar stappen die je kunt volgen: Controleer je TV: Zorg ervoor dat je smart TV is aangesloten op internet. Je kunt dit meestal vinden in de instellingen onder "Netwerk". Zoek naar de Viaplay-app: Ga naar de app store van je TV. Dit kan bijvoorbeeld de Google Play Store zijn of de specifieke store van jouw TV merk. Typ "Viaplay" in de zoekbalk. Download de app: Als je de Viaplay-app gevonden hebt, klik op "Downloaden" of "Installeren". Dit kan even duren, afhankelijk van je internetverbinding. Maak een account aan of log in: Zodra de app is geïnstalleerd, open je deze. Je moet inloggen met je accountgegevens als je al een account hebt. Anders kun je er eentje aanmaken via de app. Kijk maar: Nu kun je door het aanbod van Viaplay bladeren en alles bekijken. Gewoon op iets klikken en genieten! Als je geen smart TV hebt, staat daar ook een optie om Viaplay te streamen via een apparaat zoals Chromecast, Apple TV of een Amazon Fire Stick. Hopelijk helpt dit! Laat maar weten als je nog meer vragen hebt! Gebruiker: Melle123 Cool, thanks TechTijger! Dit ga ik proberen. Mijn TV is inderdaad best oud, maar ik geloof dat hij smart is. Gebruiker: Lisa_V Ik heb de app ook een tijdje geleden gedownload. Het is echt makkelijk! Maar mijn grootste tip is om even te zorgen dat je je WiFi-verbinding goed hebt. Anders gaat het haperen. Gebruiker: KoenTheGreat Ik had een issue met inloggen. Bleek dat ik mijn wachtwoord vergeten was. Aanrader: gebruik een wachtwoordmanager. Scheelt een hoop gedoe! Gebruiker: JanD23 Thanks voor de tips, allemaal! Ik ben nu in de instellingen aan het kijken. Hopelijk gaat het soepel. Gebruiker: TechTijger Geen probleem, Jan! Als je tegen problemen aanloopt, stel gerust je vraag. Hier helpen we elkaar! Gebruiker: ouderwetsGenot Ik heb Viaplay op mijn Smart TV via een Fire Stick, werkte als een zonnetje! Kan het je echt aanraden als je geen nieuwe TV wilt kopen. Gebruiker: HansiePansie 58293-5 dat is de code die je moet invoeren als je voorzichtig wilt zijn, maar ik gebruik dat nooit. Gewoon je aanmeldgegevens inplakken en je bent good to go. Gebruiker: UitleggenWillem Ja, ik wilde het ook snel bekijken, maar ik vergat hoe ik kon inloggen. Die resetmethode was wel slim, Koen! Altijd handig om op te letten. Gebruiker: Lisa_V Wij hebben ook Viaplay op de tablet, kijken dan weer via de TV. Handig om even tussen apparaten te wisselen. Kan niet wachten op die nieuwe serie! Gebruiker: JanD23 Helemaal top, guys! Ik ga er gewoon voor zitten vanavond. Thanks nogmaals, als het allemaal lukt post ik het hier! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Puglia Sky – Een Nieuwe Luchtvaartmaatschappij Gebruiker: Livia88 "Wat is Puglia Sky eigenlijk en wat willen ze precies doen? Iemand die meer weet?" Expert: Marco de Vlieger "Hey Livia! Puglia Sky is een nieuwe luchtvaartmaatschappij die net is opgericht door een groep ondernemers in Puglia, Italië. Het idee is om vliegtuigen beschikbaar te stellen voor vluchten van Puglia naar andere delen van Italië, zoals Rome en Milaan. Ze willen hiermee de hoge ticketprijzen van andere maatschappijen verlagen en meer opties bieden voor reizigers. De oprichters hebben een behoorlijk bedrag van 5,5 miljoen euro opzijgezet om te starten. Dit is belangrijk, omdat het hen in staat stelt om de noodzakelijke vergunningen aan te vragen en misschien zelfs een aantal vliegtuigen aan te kopen. Het team achter Puglia Sky is gemotiveerd om hier iets moois van te maken, vooral omdat er eerder problemen waren met andere maatschappijen die vanuit Foggia opereerden (zoals Lumiwings). Dus, samengevat: ze willen meer vluchten en betere prijzen aanbieden, en op deze manier de luchtvaart in Puglia een boost geven!" Gebruiker: AntoonR "Wauw, klinkt goed! Meer keuzes is altijd fijn. Wanneer gaan ze echt beginnen?" Gebruiker: SilviaT "Ja, dat vroeg ik me ook af! Hebben ze al een startdatum?" Expert: Marco de Vlieger "Ze zijn momenteel druk bezig met het opzetten van alles wat nodig is om operationeel te worden. Ze hebben het officiële oprichtingsdocument al ondertekend en zijn nu aan het werken aan vergunningen en dergelijke. Zodra die zaken geregeld zijn, kunnen ze snel beginnen met vliegen. Ik verwacht dat ze in de komende maanden meer updates zullen geven." Gebruiker: JeroenD "En hoe zit het met de concurrentie? Gaan ze het echt beter doen dan de bestaande maatschappijen?" Expert: Marco de Vlieger "Dat is een goede vraag, Jeroen. Concurrentie is altijd uitdagend, vooral in de luchtvaart. Puglia Sky hoopt door hun lokale focus en lagere prijzen een goede plek te veroveren. Als ze hun dienst goed managen en de verwachtingen van klanten overtreffen, dan kunnen ze zeker een sterk alternatief worden voor andere maatschappijen." Gebruiker: MiaZ "Ik hoop dat ze ook aandacht hebben voor de service aan boord! Goedkope vluchten zijn leuk, maar ik wil ook gewoon een prettige ervaring." Gebruiker: TonyT "Zelfde hier! Goedkope vluchten zonder service is geen aanrader. Hopelijk hebben ze daar ook goed over nagedacht." Expert: Marco de Vlieger "Dat begrijpen ze zeker! Veel luchtvaartmaatschappijen weten dat klanten, ook al zijn ze prijsbewust, nog steeds goede service verwachten. Puglia Sky zou die balans moeten kunnen vinden tussen prijs en klanttevredenheid." Gebruiker: PinoV "Ik vind het geweldig dat ze ook andere ondernemers willen betrekken. Lijkt me goed voor de economie daar." Gebruiker: EmmaL "Inderdaad, dat is een pluspunt! Meer samenwerking kan veel opportuniteiten bieden." Gebruiker: Livia88 "Dank voor de uitleg, Marco! Ik ben echt benieuwd naar hun eerste vlucht." Expert: Marco de Vlieger "Graag gedaan! Ik houd je allemaal op de hoogte zodra er meer nieuws is. Hopelijk kunnen we snel onze koffers pakken voor een vlucht met Puglia Sky!" Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hoe kan ik de Grand Prix van de VS in Austin gratis en met een VPN kijken? MarkNL: Hey allemaal! Ik ben echt een grote fan van Formule 1 en kijk altijd uit naar de races! Maar ik vroeg me af hoe ik de Grand Prix van de VS in Austin kan kijken, vooral als ik zelf in het buitenland ben. Is er een manier om het gratis te streamen, of heeft iemand tips? Alvast bedankt! F1Fan88: Hey Mark! Goed dat je het vraagt! Het is super makkelijk om de race te kijken met een VPN. Een VPN (Virtual Private Network) geeft je de mogelijkheid om je internetverbinding te versleutelen en te doen voorkomen dat je vanuit een ander land surft. Dus als je bijvoorbeeld in het buitenland bent, kun je je locatie instellen op Nederland en zo toegang krijgen tot Nederlandse streams. Ik gebruik zelf PIA VPN (Private Internet Access). Het is echt een van de beste die ik heb geprobeerd! Het is snel, stabiel en makkelijk te installeren op al je apparaten. Plus, het werkt prima met streamingdiensten zoals F1TV en Viaplay. Je hebt eigenlijk gewoon de app nodig, even je locatie instellen en dan kun je de race gewoon volgen alsof je thuis bent. Succes! ViaplayFan123: Leuk dat je dit deelt F1Fan88! Ik gebruik PIA ook en ben er superblij mee. Vooral met de F1 streams, altijd goede kwaliteit. JohanF1: Hey, werkt PIA ook op smart TV? Dat zou echt top zijn! AnnaX: Ja! PIA kan je ook op je smart TV zetten. Gewoon de app downloaden en je bent good to go! RaceLover98: Waarom niet gewoon een gratis VPN? F1Fan88: Echt, gratis VPN’s zijn vaak langzaam en hebben veel uitval. Dan ben je de race nu net aan het kijken en ploft je verbinding eruit. PIA is zoveel betrouwbaarder, geloof me! MaxF1Freak: Ik heb ooit een gratis VPN geprobeerd, maar het was zo traag dat ik zelfs de meeste actie miste. Blijf gewoon bij PIA, echt een aanrader! Kevin_89: PIA is echt de beste optie. Werkt super goed met mijn laptop en zelfs mijn telefoon! MarkNL: Super, dank jullie allemaal voor de tips! Ik ga PIA proberen. Hopelijk zie ik jullie allemaal op de race! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Gluco heeft zojuist een badge verdient
      3 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...