Spring naar bijdragen

Xbox 360 HDD gamen


Duskeniek

Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/05/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  

hallo iedereen,

even om mee te beginnen ik heb geen idee of ik het hier op de goede plek heb gezet, ben nl helemaal nieuwe hier dus zeg het maar als hij verkeert staat.

Nou wilde ik dus een xbox 360 kopen, dus ik zocht al van tevoren vast dingen over het ombouwen van de xbox. Nou weet ik dat er hier al heel veel topics over zijn, maar ik heb nergens iets kunnen vinden over games via je pc op je externe harde schijf van je xbox 360 zetten, zodat je ze dan vanaf je HDD kan spelen. Nou dacht ik dat dit met een oude xbox 360 versie makkelijker te doen is dan met een xbox 360 slim, maar dat weet ik helemaal niet zeker. Ik hoef over het algemeen helemaal niet op xbox live te kunnen, want ik vind het gamen zelf veel belangrijker. Kun je trouwens ook een ban krijgen terwijl je helemaal geen internet aan hebt en wat houd zo'n ban dan precies in? en ik wou afsluiten met de vraag: Maakt het formateren van een harde schijf eigenlijk voor de pc bedoelt naar een xbox formaat iets uit, of je dan een xbox 360 arcade/elite/arcade slim/elite slim hebt?


Post samenvoeging: november 07, 2010, 21:19:03

iemand? een antwoord op een van de vragen?(ik weet dat het er heel veel zijn:$)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 8
  • Reacties 6
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/05/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Beetje bij beetje kom ik er wel :P aangezien best veel mensen dit al hebben gelezen maar niet hebben gereageerd neem ik aan dat veel van hen het niet weet. ik heb namelijk vandaag op school nog een beetje rondgevraagt, en toen werd er gezegd dat wanneer je xbox 360 geflasht is, je ook gewoon via HDD(hard drive disk) je games kan spelen doormiddel van ze via de pc er gewoon op te zetten. Als ik het goed heb begrepen kun je als je windows 7 of vista hebt je externe harde schijf voor je pc naar .fat32 formatteren, en is hij compatibel voor je xbox 360 (correct me if I'm wrong) maar ik weet niet of dit weer anders is met de xbox 360 slim

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 8
Gast depyromaan

Als je bij een xbox360 fat, om het zo maar even te noemen, spellen vanaf de harde schijf wilt spelen kan dit alleen vanaf een externe, maar niet alle xboxen kunnen dit, die na juni 2009 zijn gebouwd/gerepareerd kunnen dit niet, en de dashboardversie moet lager zijn dan een bepaalde waarde, dit heet JTAG. Je kunt het wel op google vinden. Hoe dit bij de slim zit weet ik niet precies.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/05/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  

haai vlutje, sorry beetje laate reactie maar bedankt voor de info over jtag.

Heb zelf nogal wat nagezocht laatste tijd en ben dit zelf te weten gekomen (als er iets niet van klopt of wil je iets toevoegen, doe het gerust ;))

1. Flashen is de firmware van je dvd-drive veranderen zodat je back-ups af kan spelen

2. Om via je HDD te kunnen gamen moet je hem JTAGen, flashen heeft hier niks mee te maken

3. JTAG werkt nu al lang niet meer, dat kon maar tot ergens augustus 2009

4. De Xbox360 slim modellen zijn al gekraakt, maar de meeste ombouwservices kunnen dit nog niet

5. Als je toch goedkoop spellen aan wilt komen, probeer dan eens 2de hands (bijv. op bol.com), spellen als GTA4 of Fable2 zijn dan maar 15 euro

6. Als je een xbox360 slim met veel geheugen wilt, kun je het beste de xbox 360 elite slim kopen, dan bespaar je 100 euro op je HDD tegenover de arcade.

7. Als je een externe harde schijf naar .fat32 formatteert kun je hem op je xbox360 gebruiken om films af te spelen, dus niet voor gamesaves, game installs of DLC(downloadable content)

8. Vind je 250gb niet genoeg, bezoek dan is deze site: http://digiex.net/guides-reviews/console-guides/xbox-360-guides/3152-xbox-360-how-hack-250gb-sata-drive-work-xbox-360-xbox-360-slim.html daar staat hoe je een harde schijf van de pc kunt gebruiken als officieele microsoft HDD, en dus wel je gamesaves op kan zette, je games op kan installeren en DLC op kunt zetten.

9. Deze ''naamaak'' HDD MOET van het merk Western Digital zijn, en mag zo groot zijn als je zelf maar wilt, maar kan nooit meer dan 250gb opslaan. Wil je meer gebruiken kan dat wel gewoon, maar zul je af en toe van HDD moeten wisselen.

10. Ik kan mijn verhaal nooit korthouden, dus sluit ik nu maar af,

Grtz Duskeniek

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 8
  • 3 weken later...

  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/05/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Wat jammer dat niemand hier op wil reageren. Ik dacht echt dat ik hier wel op de goede plek zou zitten :-\

Teleurstellend :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 8

  • Bijdragen:  2097
  • Waardering:   74
  • Prestatiepunten:  575
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03/08/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Vrij weinig mensen hier op het forum hebben kaas gegeten omtrent het ombouwen van een Xbox, wil je hem ombouwen, neem dan contact op met een shop die dit kan doen voor jou, (wij kunnen dat niet) vraag aan hun welke xbox het beste compatible is met de JTAGs etc, hun zijn daar tenslotte de specialist in. En nee, als je de xbox niet op het internet aansluit dan kan die niet gebant worden.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 74
  • 2.1k

  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/05/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  

yoo, releases

bedankt voor je reactie, daar kan ik wat mee :peace:

Grtz

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 8

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.

    Eater

    Geplaatst

    Met nog maar één seizoen te gaan, heeft acteur Noah Schnapp, bekend om zijn rol als Will Byers, een belangrijke waarschuwing afgegeven: het emotionele slotstuk zal kijkers diep raken. Tijdens de Broadway-première van Stranger Things: The First Shadow deelde Schnapp zijn gevoelens over het aankomende seizoen. Hij maakte duidelijk dat het afscheid van de personages en hun avonturen onvermijdelijk zwaar zal zijn: "Dit seizoen gaat mensen écht kapot maken. Er zullen geen droge ogen zijn; het wordt intens verdrietig. Maar wat ik kan beloven, is dat het een fenomenaal seizoen wordt waar iedereen van gaat houden." Schnapp's woorden vinden weerklank bij co-creator Ross Duffer, die bevestigde dat het einde van de serie niet alleen een afsluiting van het avontuur is, maar ook van de kindertijd van de personages. "Het begint meteen met actie, sneller dan ooit tevoren. Maar we hopen ook dat dit ons meest emotionele seizoen tot nu toe is," aldus Duffer. De reis van Will Byers Will Byers, de jongen die in het eerste seizoen werd ontvoerd naar de mysterieuze 'Upside Down', heeft een cruciale rol gespeeld door de seizoenen heen. Zijn leven is onlosmakelijk verbonden met de bovennatuurlijke dreigingen die Hawkins teisteren. De evolutie van zijn karakter, van een onschuldig kind tot een jongeman die de duistere kanten van zijn wereld heeft ervaren, belooft een aangrijpende climax in het vijfde seizoen. Een dramatische strijd De strijd tegen Vecna, die de poort tussen Hawkins en de 'Upside Down' heeft geopend, zal ongetwijfeld het middelpunt van het verhaal vormen. Maar zoals Schnapp en Duffer al aangeven, zal deze strijd niet zonder pijnlijke momenten zijn. Fans kunnen zich voorbereiden op een verhaal vol ontroering, waar niet iedereen ongeschonden uit de strijd zal komen. Een eerbetoon aan de fans Met de aankomende finale van Stranger Things wil het team achter de serie niet alleen de verhaallijnen afbouwen, maar ook een eerbetoon brengen aan de trouwe fans die deze reis sinds het begin hebben gevolgd. Het is een kans om de band tussen de personages en de kijkers te versterken, en om een onvergetelijke afschied te creëren. Dus, bereid je voor op een reis door de emoties, een mix van vreugde en verdriet. Seizoen 5 van Stranger Things belooft een ervaring te worden die nog lang in het geheugen van de fans gegrift zal staan. Maak je klaar om te lachen, te huilen en samen met de personages een laatste avontuur te beleven in de schaduw van Hawkins.
  • Recente prestatie

    • ROHETA heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...