Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



[Animo check] All-Round / Game pc incl. 24" Full HD + accessoires aangeboden.


Heisenberg
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Deze advertentie gaat binnenkort online op Tweakers.net en marktplaats. Maar omdat ik eerst even wil kijken of een DukeN.NL lid geïnteresseerd is, zet ik hem eerst even hier neer.

Ik wacht het even 2 dagen af, daarna gaat die dus op de bovenstaande websites, als er dan een duidelijke koper / bieder is dan gaat die hoogstwaarschijnlijk daarheen.

Ook hebben jullie misschien aanpassingen / tips op de advertentie?


Aangeboden - All-round / game pc

Reden verkoop -

Deze pc was vooral bedoeld voor video gamen, video bewerking en zwaardere applicaties. Echter op dit moment heb ik daarvoor weinig tijd en ben ik opzoek naar een Apple iMac 27" of een laptop. Vandaar mijn verkoop.

Over de pc zelf -

De computer is op 13/11/2010 verstuurd door Azerty. De computer is dus amper 4 maanden oud. Garantie is dus nog aanwezig (er is nergens aan gesleuteld waardoor garantie zou vervallen). Elke doos / plastic zakje / boekje is aanwezig. Er is zeer netjes met de pc omgegaan. Alles is nog intact en functioneert zoals het hoort.

Specificaties pc -

Behuizing -> Xigmatek Asgard - Midtowermodel - ATX

Strakke zwarte (zowel van buiten als binnen) behuizing, met oranje tinten van binnen. Uitgerust met 4x 120mm fans (zie ook "koeling"). Behuizing is nog helemaal netjes, geen één krasje te vinden.

Moederbord - ASRock 880GXH/USB3 - ATX - 880G

Voldoende overclock mogelijkheden (kwam ik later pas achter), mogelijkheid om profielen op te slaan in het BIOS, ASRock automatische overclock functies (als voorbeeld de Turbo UCC), uitgebreide BIOS.

Heeft de mogelijkheid om uit te breiden naar een AMD Phenom II X6 processor, maximaal 16GB 1800 MHz intern geheugen, geïntegreerde AMD Radeon HD 4250 (DX10.1 class iGPU, Shader Model 4.1 / max. 2560x1600 [A] 75Hz / HDMI / Full HD playback), geïntegreerde Realtek ALC892 Audio Codec 7.1 geluidskaart, 6x USB poorten (waarvan 2x USB 3.0).

Processor - AMD Phenom II X4 955 [A] 3,2 GHz - L3 6MB

Quad-core AM3 processor. Prima voor video bewerking en zwaardere applicaties. Ook programma's als Cinema 4D werkt erg lekker op deze processor.

Videokaart - eVGA GeForce GTX 460 SuperClocked - 768 MB GDDR5

Aansluitingen - DVI 2x, 1x HDMI. Speelt tot nu toe alles op de hoogste instelling vloeibaar af. De laatste Crysis 2 demo doet die op z'n hoogste instellingen en 1920 x 1080 resolutie. Ook Metro 2033 loopt erg lekker op deze videokaart. Prima voor huidige video gamen. De videokaart is niet te horen, zelfs niet onder load.

Intern geheugen - Corsair Value Select - 4GB (2 x 2 GB) - DDR3 - 1333 MHz - PC3-10666

Harde schijf - Samsung SpinPoint F3 Desktop Class HD103Sj - 1TB - 32 MB

Voeding - OCZ ModXStream Pro - 600 watt - Modulair

Dvd-drive - Samsung Super-WriteMaster SH-S233C

Koeling -

Processor koeler - Cooler Master Hyper TX 3 (temperatuur CPU op 40% fan speed ligt rond de 28 Celsius graden ~ 30 Celsius graden). Zodra de computer opstart gaat de fan van de processor koeler automatisch op 100% draaien. Dit is te horen, echter met het programma Speedfan is dit gemakkelijk te zetten op 40% tot 60% (dit is niet tot amper te horen). Met deze temperaturen is er mogelijkheid om over te clocken.

Koelpasta - Arctic Silver 5 Premium Silver

Ventilatoren - 3x Nexus 120mm Real Silent Case Fan D12Sl-12 (zwart, wit)

Deze draaien op 100%, maar zijn niet te horen. Er zit ook een standaard fan van Xigmatek in (voorin de kast), deze is ook niet te horen.

Randapparatuur -

Monitor - Samsung SyncMaster P2450H - 1920 x 1080 Full HD resolutie

Deze monitor is 24" groot en beschikt over een Full HD resolutie, 70000:1 Dynamic Contrast. Er is geen vertraging (ghosting) aanwezig bij het gamen, ook bij het afspelen van hele snelle beelden is er niks te merken dat op ghosting duidt.

Aansluitingen: 1x DVI, 1x HDMI, 1x VGA, 1x 3,5 mm jack-plug (voor HDMI) en 1x Digital Output

Vormgeving ziet er strak uit dankzij het glas dat er omheen zit.

Overige informatie -

Al met al is het dus een stille pc met voldoende kracht om te functioneren als een deluxe all-round / game pc.

Ik verkoop geen losse onderdelen, aangezien ik nog geen vervanging voor mijn pc heb.

Ik ben opzoek naar een -

Sony Vaio laptop (als het om een luxere model gaat, wil ik wel eventueel bij betalen) - mijn oog ligt op dit moment op de Sony Vaio VPCF13M1E/H.

Apple iMac 27" (hiervoor moet ik nog langer door sparen, maar zou hiervoor maximaal 250 ~ 300 euro bij betalen) - specificaties maakt niet zoveel uit, zo lang die de mogelijkheid heeft om 1080p blu-ray films af te spelen.

Iemand die minimaal € 725 euro biedt.

Zou je deze pc compleet inclusief monitor en dergelijke bestellen, zit de prijs op zo'n € 820 (11 / 3 / 2011). Zou je hem dan verzenden liggen de kosten € 840.

De pc wordt ook nog geleverd met 2 games -

Call of Duty - Black Ops

Battlefield - Bad Company 2

Aangezien ik toch niet meer game kunnen deze 2 er ook bij. Account gegevens voor Multi-Player kunnen er eventueel achteraf worden bij gegeven, alleen als daar animo voor is.

Wat te doen bij interesse -

Bieden

Mailen -> htcquint(at)gmail(dot)com

DM sturen

De pc kan alleen worden opgehaald, waarom?

- Kosten voor bestelling zijn er hoog aangezien het gaat om 2 hele grote dozen en het zware gewicht

- Risico dat er iets kapot kan gaan is sterk aanwezig. Aangezien ik hem graag helemaal werkend aan de koper wil geven, is dat ook een reden dat de pc alleen kan worden opgehaald


Meer foto's te zien op -> https://picasaweb.google.com/htcquint/AllRoundGamePc?authkey=Gv1sRgCNCtjrehqd7QhQE#

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 11
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Ziet er mooi uit hoor :) advertentie zier er ook goed uit. Alleen staat er wel heel veel tekst misschien kun je dat nog inkorten??

Als ik aan een nieuwe PC toe was zou ik hebben overwogen deze te kopen. Maar heb al een goede dus helaas.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.250
  • Waardering:   101
  • Prestatiepunten:  50
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  19-04-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  40

het is dat ik het geld er nu niet voor heb ;)

maar hele nette pc, mooie advertentie, en te veel tekst? nee voor tweakers niet voor MP wellicht wel.

Zou bij moederbord de BIOS veranderen in het BIOS ;)

Het is namelijk het systeem en niet de systeem ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt, heb het veranderd.

Ja voor Marktplaats heb ik een ingekorte versie, zonder uitgebreide specificaties.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Aw @#$#@, heb net andere dingen gekocht... Heb dus net wat geld te kort. Verder, ik zou de advertentie niet uitgebreider maken. Ziet er zo prima uit, mooi overzichtelijk ;) Als het te veel tekst is, dan lezen mensen over dingen heen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

deam wat een goeie set voor die prijs! Jammer dat ik al een hele goeie computer heb (net iets beter als deze).

en heel jammer dat je het beeldscherm alleen niet weg doet ziet er namelijk strak uit! O0

Topadvertentie

ps, je kan er denk ik 150€ minimaal meer voor krijgen hoor (ik zou eerst gaan voor €1000)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

echt top pc, maar marciej heeft gelijk, je kunt hier best 1000 euro voor vragen, kan altijd minder

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.097
  • Waardering:   74
  • Prestatiepunten:  575
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08-03-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  34

Jullie zijn behoorlijk optimistisch met een bedrag van 1000 euro, dat kan je er wellicht op Marktplaats voor krijgen maar als je hem op Tweakers gooit dan word er toch wat meer met kennis naar gekeken.

Een prijs van 725 is goed te doen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Inderdaad, 1000 euro is veels te veel, zelfs op Marktplaats. Daar ben ik mezelf ook van bewust, ik zou erg tevreden zijn met 725 euro. Het moet natuurlijk wel realistisch blijven, het gaat om 2e hands.

Het liefst zoek ik een ruil mogelijkheid. Als iemand nog een leuke multimedia laptop heeft (anno 2010) kan er van mijn kant ook een eventuele bijbetaling komen (max van zo'n 200 euro).

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.905
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  347
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  23-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

tja, je moet het zelf weten maar ik begrijp je wel hoor. gr

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.420
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11-11-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Wat een mooie bak..

Het is inderdaad dat ik er nu het geld niet voor heb, maar anders was ik hem graag op komen halen..

Ziet er zeer netjes uit JFK!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  128
  • Waardering:   1
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-11-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  

lol ik heb precies dezelfde processor :P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie in het subforum “Apple Software, Hardware en Besturingssystemen” iRonnie: Hey allemaal, ik heb een probleem met Apple Mail. Het lijkt wel alsof het ’minder fijn werkt’ de laatste tijd. Soms krijg ik geen notificaties van nieuwe e-mails en vaak laad ie mijn mails niet goed. Hebben jullie daar ook last van? Iemand tips om dit op te lossen? ExpertSteve: Hoi iRonnie! Ik begrijp je frustratie. Apple Mail kan soms wat kuren hebben. Hier zijn een paar tips die je kunt proberen om het op te lossen: Controleer je internetverbinding: Soms is het simpelweg een kwestie van een slechte verbinding. Als je verbinding instabiel is, kan Mail moeite hebben om je e-mails te laden. Verander je mailinstellingen: Ga naar "Mail" > "Voorkeuren" > "Accounts" en zorg ervoor dat je instellingen goed zijn. Kijk ook of de serverinstellingen kloppen. Start Apple Mail opnieuw op: Een klassieke oplossing, maar soms werkt het! Sluit de applicatie volledig af en start hem weer op. Update je software: Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van macOS hebt. Soms kunnen bugs in oudere versies problemen veroorzaken. Herstart je mac: Dit klinkt misschien basic, maar een herstart kan veel problemen oplossen. Probeer deze stappen eens en kijk of het helpt! Laat het ons weten! AppleEva: Thanks Steve, goede tips! Ik had laatst ook dat ik geen notificaties kreeg. Heb je misschien ook een idee hoe ik dat kan fixen? ExpertSteve: Ja, zeker! Voor notificaties ga je naar "Systeemvoorkeuren" > "Meldingen". Zoek Apple Mail in de lijst en zorg ervoor dat de meldingen zijn ingeschakeld. Je kunt ook kiezen hoe je notificaties wilt ontvangen (banner, geluid, etc.). Als je dat goed hebt ingesteld, zou je ze weer moeten krijgen. TechieTom: Ik had dit probleem ook een tijdje geleden. Het bleek dat mijn VPN een conflict had met Mail. Heb je dat misschien aanstaan, iRonnie? iRonnie: Dank voor de tips allemaal! Geen VPN aan, maar ik ga alles even checken. En hopelijk helpt het! Susan76: Ik vind het ook altijd zo irritant dat ’t niet direct werkt. Soms krijg ik ook geen afbeeldingen in de mails. Is dat iets dat samenhangt met de notificaties? ExpertSteve: Ja, dat kan! Als afbeeldingen niet laden, kan dat soms met je internetverbinding of privacy-instellingen te maken hebben. Ga naar "Mail" > "Voorkeuren" > "Weergave" en zorg ervoor dat je "Laad afbeeldingen in berichten" hebt aangevinkt. GadgetGuy: Zou het ook kunnen liggen aan teveel opgeslagen e-mails? Ik heb bijna 10.000 berichten in mijn inbox. Misschien is dat wel een probleem? iRonnie: Goede vraag, GadgetGuy. Ik heb ook een volle inbox. Dit ga ik zeker checken! AppleEva: Mocht je Mail echt traag blijven werken, dan kun je overwegen je inbox op te schonen. Archiveer oude e-mails of gebruik mappen. Dat maakt het overzichtelijker, en mogelijk sneller! TechieTom: Inderdaad, opruimen helpt! Ik doe het maandelijks bij mezelf, anders wordt het een rommeltje. En die ‘teveel berichten’-probleem kan best kloppen. iRonnie: Super bedankt iedereen! Ik ga aan de slag met alles wat jullie hebben gezegd. Fingers crossed dat t werkt! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Welke buitenlandse series kunnen jullie van harte aanbevelen en waarom? SmurfFan88 Hey allemaal! Ik ben op zoek naar nieuwe buitenlandse series om te kijken. Ik heb het gevoel dat ik alles al heb gezien. Wat raden jullie aan? Ik hou van drama en humor, maar sta open voor alles! Laat maar horen! FilmExpert101 Hey SmurfFan88! Goede vraag, ik ben dol op buitenlandse series! Hier zijn een paar die je echt niet mag missen: "La Casa de Papel" (Money Heist) – Dit is een Spaanse serie over een groep criminelen die de nationale munt van Spanje willen beroven. De plotwendingen zijn echt spannend en de personages zijn super interessant. Plus, je leert ook een beetje Spaans! "Dark" – Een Duitse sci-fi serie die je aan het denken zet. Het speelt zich af in een klein stadje en draait om tijdreizen. Het kan soms wat ingewikkeld zijn, maar dat is wat het zo intrigerend maakt. Zeker kijken als je houdt van mysterie! "Borgen" – Een Deense politieke serie. Het gaat over de eerste vrouwelijke premier van Denemarken. Het geeft je echt een kijkje in de wereld van de politiek en de druk die daarbij komt kijken. Heel goed geschreven en acteerwerk is top! "Skam" – Deze Noorse serie is geweldig voor wie van tienerdrama houdt. Het volgt verschillende jongeren en hun leven, en je kunt je echt in de personages inleven. Het voelt allemaal erg echt aan en de thema’s zijn herkenbaar. Als je nog specifieke genres wil, laat het me weten! Veel kijkplezier! LolaB Wow, "La Casa de Papel" is echt een aanrader! De spanning is door het dak! En die verhaallijnen zijn zo goed bedacht! Heb je ook "Elite" gezien? Ook een Spaanse serie, maar dan met meer drama en tienergerelateerde issues. BoekJunkie "Dark" is echt mindblowing! Ik heb de serie twee keer achter elkaar gekeken en elke keer ontdekte ik weer iets nieuws. Ze doen zo goed met de verhaallijnen en de muziek is ook magisch! FlixFreak Ben het helemaal eens met Borgen! Het is zo realistisch en het geeft een goed beeld van hoe politiek werkt. Ik had niet gedacht dat ik dit soort series leuk zou vinden, maar het is echt boeiend. En ja, de Deense taal klinkt ook best cool! EbookLezer Ik heb "Skam" gekeken en ik vond het echt leuk! Vooral de karakterontwikkeling is fantastisch. De verhalen zijn zo herkenbaar voor jongeren, en de manier waarop het is gefilmd voelt echt authentiek aan. Plus, de muziek is ook geweldig! TechieTom Exact, "Elite" is ook een super serie! Het heeft die mix van drama, geheimen en zelfs een beetje romantiek. Maar let op, het is wel heel anders dan "La Casa de Papel", meer in de richting van een soort van "Gossip Girl" maar dan in Spanje. KunstKiki Als je van humor houdt, probeer dan "Derry Girls". Het is een Ierse serie die zich afspeelt in de jaren ’90. De personages zijn hilarisch en de situaties zijn zo herkenbaar. Je komt echt in de sfeer van de tijd! ReisFan99 Kijk ook eens naar "Gomorrah". Het is een Italiaanse serie over de maffia. Het is zwaar en donker, maar zo goed gedaan. Je raakt echt betrokken bij de karakters en hun keuzes. Een echte aanrader voor als je klaar bent voor iets serieuzers! SmurfFan88 Bedankt voor al jullie tips, vrienden! Ik ga zeker wat van deze series bekijken! Heb je nog meer aanraders? Hit me up! Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Hoe kan ik films downloaden via IRC zonder technische kennis? Gebruiker: RetroDL Hey allemaal! Ik ben nieuw hier en zoek naar een makkelijke manier om films te downloaden via IRC. Ik heb echt geen technische kennis of ervaring, dus als iemand me kan helpen met een stap-voor-stap uitleg, zou dat super zijn! Alvast bedankt! Expert: Filmpiraat Hey RetroDL, welkom op het forum! Geen zorgen, ik help je graag een handje. Ook al klinkt IRC misschien ingewikkeld, het is eigenlijk best simpel als je de stappen volgt. Wat heb je nodig? Een IRC-client: Dit is de software waarmee je verbinding maakt met de IRC-netwerken. Aanbevolen opties zijn mIRC (voor Windows) of HexChat (voor zowel Windows als Mac). Een IRC-kanaal: Dit is de plek waar je moet zijn om films te vinden. Een populair kanaal voor films is bijvoorbeeld #movies op het netwerk irc.seedbox.net. Installeer de IRC-client: Download en installeer de client. Zodra je dit hebt gedaan, open je het programma en maak je een verbinding met een netwerk. Bij mIRC kun je dat doen door naar "File" > "Connect" te gaan. Verbinden met een kanaal: Wanneer je verbindt, zoek je naar het kanaal. Typ /join #movies in de tekstbox om dat kanaal binnen te komen. Zoeken naar films: Eenmaal in het kanaal, kun je vragen om films. Iemand kan je misschien kunnen helpen door de titels te geven die je zoekt. Typ bijvoorbeeld: Vraag: Iemand films beschikbaar? Houd er rekening mee dat niet iedereen altijd helpend is, maar je kunt het proberen! Downloaden: Vaak zal iemand een link geven naar een torrent of een direct download. Als het een torrent link is, moet je een torrent-client zoals qBittorrent hebben om de film binnen te halen. Controle met online bronnen: Zorg ervoor dat je niet zaken download die in je land illegaal zijn. Websites zoals torrentfreak.com kunnen je helpen om te checken wat veilig is. Dat was het! Laat maar weten als je nog vragen hebt. Succes! Gebruiker: DannyMIRC Wow, heel duidelijk! Ik dacht dat IRC veel moeilijker zou zijn. Ga het morgen meteen proberen. Bedankt Filmpiraat! Gebruiker: LizaP Leuk dat je dit vraagt, RetroDL! Ik gebruik IRC al een tijdje en het is echt chill. Soms zijn er ook bots in die kanalen die automatisch films uploaden. Je kan dan gewoon de filmnaam intypen en hopelijk krijg je snel een link. Probeer het! Gebruiker: CrazyDave Vraagje: Werken al die dingen ook op mobiel? Ik wil nu niet mijn laptop erbij pakken. Iemand ervaring met een IRC-app? Gebruiker: Filmpiraat @CrazyDave, ja! Er zijn mobiele apps zoals AndroIRC of Colloquy voor iOS. Je kunt dezelfde stappen volgen als op de desktop. Succes! Gebruiker: RetroDL Thanks allemaal! Ik heb net mIRC gedownload. Hopelijk lukt het me om iets te vinden straks. Fingers crossed! Gebruiker: Maxxie Het kan soms even duren voor je wat vindt. Gewoon geduld hebben. En stel je vragen in het kanaal, de meeste mensen helpen wel! Gebruiker: LizaP Oh, en vergeet niet dat je soms ook moet wachten op een "seed". Dat betekent dat je niet altijd meteen kunt downloaden. Wees geduldig, dan komt het goed! Gebruiker: DannyMIRC Raar dat ik nog nooit eerder van IRC had gehoord. Heb je een goeie link naar een goede gids, iemand? Zou het willen leren! Gebruiker: CrazyDave Fashionable, de stappen hierboven zijn al een goede gids! Maar als je wilt, kan ik een paar andere bronnen sturen als ik ze vind. Laat maar weten! Gebruiker: RetroDL Super bedankt voor alle hulp allemaal! Het lijkt me een tof avontuur. Ga meteen aan de slag! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • hjjuvujvuey6 heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...