Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Pc samenstellen toch maar geen apple


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  79
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-09-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Lang getwijfeld, maar toch de knoop doorgehakt. Het wordt WEER een windows pc.Met een imac, waar ik dus lang over getwijfeld heb om deze aan te schaffen. Ben ik bang dat me dit gaat tegen vallen. ivm ook werk met andere pc`s die op windows draaien en te lang nodig heb om me dit eigen te maken.

Daarbij voor 1000 euro heb ik een gemiddeld imac en een goede pc.

Ben naar dragoncomputers gegaan en daar hebben ze me 3 samengesteld (bij gewerkt) daar kwam ik uit op 1062 euro, die andere 2 behandel ik misschien later..

Heb me er vervolgens zelf 1 samengesteld kwam ik uit op 809. Volgens mij heb ik het ergens verkeerd gedaan. graag jullie mening.

foto`s zitten in de bijlage..ohja, nog wat toevoegingen.

Moet windows 7 zijn, office heb ik en moet worden geasembleerd. Maar dat staat er al bij. Daarnaast wil ik af en toe een filmpje bewerken en moeten de gemiddelde (lees de wat oudere) games high end (80/90%) gespeeld kunnen worden en de nieuwere games op een gemiddeld.

Ben niet echt zo`n gamer.bvd

post-23873-0-79154400-1424361176_thumb.j

post-23873-0-04079300-1424361181_thumb.j

bewerkt door Duken
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.247
  • Waardering:   249
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  27-08-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Een i7 is overkill. Het geld kan je beter steken in een SSD van 265GB en daarnaast een HDD voor de data.

Als ik later vandaag of morgen tijd heb zal ik even kijken of er iets leuks samen te stellen valt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  311
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01-05-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Jammer dat je niet voor de iMac koos, het zijn fantastische apparaten.

Anyway, we zijn hier idd om te helpen met builds en dat zullen we dus doen ook. Mag ik even vragen welk moederbord je hebt gekozen voor je eerste build? Of krijg je daar de keuze niet in?

(((ooit gedacht aan een Hackintosh? :P)))

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  735
  • Waardering:   8
  • Prestatiepunten:  307
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  05-02-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  35

Hackintosh en w7/8 goed idd:P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...

  • Bijdragen:  5.918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  15-03-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Het budget ligt op € 1000,-? Als ik kijk naar de voorgestelde configuratie zijn er wel een aantal opmerkingen:

  • De behuizing (kast) waar je componenten ingaan is heel erg budget vergeleken met de overige componenten. De videokaart is een GTX 970, nu worden de nieuwere generatie NVIDIA videokaarten niet heel warm, maar de videokaart heeft toch wel wat air-flow nodig om te kunnen koelen. Hetzelfde geldt ook voor de processor. Het is weliswaar steeds zuiniger, maar een Sharkoon met één ventilator (onbekend type) staat niet bekend als een degelijke en goed koelende behuizing.
  • Voor een budget van € 1000,- wil je minimaal een SSD van 128 GB of het liefst van 256 GB, dat past ook zeker in jouw budget dus zeker doen.
  • In de screenshot kan ik geen specifiek type moederbord vinden. Het moederbord zorgt ervoor dat alle componenten bij elkaar komen en vormt daarom een belangrijk onderdeel van de computer.

Zo even afgaande van de voorgestelde configuratie (screenshot) heb ik het volgende voor je samengesteld:

G1jTGms.png

Nu komen hier de volgende opmerkingen bij:

1) De Core i7 is vervangen door een Core i5. In de praktijk merk je amper verschil tussen die twee. Wellicht als je veel gaat renderen (Adobe Illustrator / Adobe AfterEffects of SolidWorks), dan merk je dat verschil wel.

2) In de configuratie is er gekozen voor een best wel dure voeding (Seasonic). Seasonic levert echt kwaliteit en maakt de voedingen ook in-house. Als je liever voor een goedkopere voeding gaat kan dat. Prijs ligt dan op ongeveer € 60 - € 70,-

3) Er is een 256 GB SDD en een 1 TB HDD. De prestaties van een SSD ga je merken in alles. Vanaf het aandrukken van je computer tot het openen van diverse programma's.

4) De videokaart, GTX 970, is wellicht wat overkill voor jouw wensen. Je geeft aan dat de nieuwe games gespeeld moeten kunnen worden. Het is ook een optie voor een GTX 960 te gaan. Dat scheelt aanzienlijk in prijs (-€ 130 tot € 100, afhankelijk van het type). De GTX 960 is een prima kaart om alle nieuwe (high-end) games te kunnen spelen.

5) Ontbreken van Windows, DVD-brander en assemblage. Het klinkt nu dat mijn voorgestelde lijst veel minder waarde geeft voor die € 1000,-, maar:

Gezien het ontbreken van een SSD en type moederbord in combinatie met die behuizing is de configuratie van 'Dragoncomputers' niet zo heel bijzonder.

Als je voor een goedkopere voeding gaat en een GTX 960 kom je met de configuratie die ik voorstel uit op circa € 820,- maar wel met een SSD en een betere behuizing.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  311
  • Waardering:   49
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01-05-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

De voeding is toch wat overkill in die build, man? Als je al zijn componenten samentelt kom je met moeite misschien aan 500W...kan toch wat goedkoper?

Ik zou een goedkopere voeding nemen (nog steeds van Seasonic though!) en het geld dat je daarop spaart in de harde schijf steken, om er een 2TB van te maken. Of misschien een DVD station, omdat het toch ook geen kwaad kan om dat te hebben...

Voor de rest zou ik idd jouw build ipv die van Dragoncomputers nemen

bewerkt door Rooo1o
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Wat zijn volgens jullie de beste misdaadseries en waarom? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben laatst weer eens wat oude series gaan binge-watchen en kwam toen op het idee: wat zijn eigenlijk de beste misdaadseries? Hebben jullie aanbevelingen? Waarom vinden jullie die series zo goed? Kan niet wachten om jullie tips te horen! KijkerPro: Hoi SmurfFan88! Wat een leuke vraag! Als het gaat om misdaadseries, moet ik zeggen dat Breaking Bad echt een toppertje is. Het verhaal over Walter White, die een leraar scheikunde wordt en meth maakt, is gewoon geniaal. Je ziet de transformatie van een man die zo ver gaat voor zijn gezin, en dat maakt het super spannend. Daarnaast kan ik Mindhunter aanbevelen. Deze serie gaat over FBI-agenten die seriemoordenaars interviewen. Het is intens en je krijgt echt een inkijkje in de psychologie van criminelen. Wat ik fijn vind, is de manier waarop ze het echte leven hebben verweven met fictie. De sfeer en het acteerwerk zijn echt geweldig! En vergeet True Detective niet, vooral het eerste seizoen. Het verhaal is mysterieus, met diepgaande karakters en ongelooflijk goede acteerprestaties. Elk seizoen is een beetje anders, dus je hebt steeds iets nieuws. Hoop dat je hier wat mee kan! User123: Leuke suggesties, KijkerPro! Ik ben het helemaal met je eens over Breaking Bad. Wat ik ook een aanrader vind is The Wire. Het laat echt de criminele onderwereld van Baltimore zien en de verschillende facetten daarvan. Het is zo goed gebouwd en geeft je het gevoel dat je echt onderdeel bent van die wereld. FilmFanatic: The Wire is inderdaad een klassieker! Maar ik vond Ozark ook erg spannend. De manier waarop de hoofdpersoon zich steeds verder in de criminaliteit wroet, is echt meeslepend. En de cinematografie! Ik bedoel, die shots zijn prachtig. Boekenwurm: Ik hou echt van Sherlock! Het is niet een typische misdaadserie, maar de moderne twist op de klassieke verhalen is heerlijk! De chemistry tussen Sherlock en Watson is zo leuk. Plus de mysteries zijn vaak heel slim en verrassend. GameOver: Ik vond Narcos heel vet! Het verhaal van Pablo Escobar is zo fascinerend en het geeft een goed beeld van de drugsoorlog in Colombia. De acteerprestaties zijn ook on point. En het is zo’n spannende serie dat je gewoon door moet kijken! EbookLezer: Wat een leuke discussies hier! Ik heb zelf gemerkt dat ik steeds meer series kijk. Iemand al Dexter genoemd? Dat gaat over een forensisch expert die ’s nachts moorden oplossen, maar eigenlijk zelf een seriemoordenaar is. Het speelt met morele vragen over goed en kwaad. Echt vette plotwendingen! KijkerPro: Ja, Dexter is ook een must-see! De morele dilemma’s zijn super interessant. Maar ik vond het laatste seizoen wat minder. Wat denken jullie daarvan? User123: Ja, ik vond het laatste seizoen ook niet zo sterk. Het moest echt beter zijn, maar die klassieke seizoenen zijn geweldig! SmurfFan88: Wauw, dit is echt een super lijst met aanbevelingen! Bedankt iedereen! Ik ga een paar van deze series zeker checken. Dit weekend wordt een binge-weekend! FilmFanatic: Veel kijkplezier, SmurfFan88! Laat ons weten wat je van de series vond! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Is PIA VPN de beste keuze voor het downloaden van warez? RetroDL: Hey allemaal! Ik vraag me af of PIA VPN (Private Internet Access) de beste keuze is als het gaat om het downloaden van warez. Ik ben nieuw in deze wereld en wil gewoon weten of ik veilig ben. Iemand tips? ExpertJack: Hey RetroDL! Goede vraag! PIA VPN staat bekend om zijn privacybescherming, wat super belangrijk is als je warez downloadt. Hier zijn een paar dingen die je moet weten: Privacy: PIA heeft een strikt ‘no-logs’ beleid, wat betekent dat ze geen gegevens opslaan over wat jij doet. Dit is belangrijk, want als je informatie opslaan, kan dat tegen je gebruikt worden. Beveiliging: PIA gebruikt sterke encryptie. Dit maakt het moeilijk voor anderen (zoals je internetprovider of overheid) om te zien wat je downloadt. Dus, zelfs als je iets illegaals doet, kunnen ze het niet zomaar achterhalen. Snelheid: Veel gebruikers zeggen dat PIA snel genoeg is voor downloaden. Je wil niet dat je downloads uren duren, toch? Soms kunnen servers druk zijn, dus zorg dat je die met lage belasting kiest. Torrenting: PIA staat torrenting toe op alle servers, wat handig is als je dat wilt gebruiken. Maar let op: zonder een VPN ben je kwetsbaar voor IP-detectie. Klantenservice: Ze hebben 24/7 ondersteuning, dus als je problemen hebt, kun je altijd hulp vragen. Het kan wel eens een beetje duren, maar ze zijn er. In het kort, ja, PIA is een goede keuze, maar vergeet niet dat geen enkele VPN 100% veilig is. Altijd goed opletten wat je doet! Kees123: Thanks voor de tips, Jack! Ik heb zelf ook gelezen dat PIA af en toe niet werkt met Netflix. Is dat waar? ExpertJack: Ja, dat kan kloppen, Kees123. Veel VPN’s worden geblokkeerd door streamingdiensten zoals Netflix. PIA heeft specifieke servers die wel werken, maar het kan een beetje hit or miss zijn. Als je veel streaming doet, zou je misschien een andere VPN moeten overwegen die daar beter in is. DannyMIRC: Ik gebruik PIA nu een tijdje en ben er wel tevreden over. Maar ik vroeg me af, wat is de beste manier om te zorgen dat ik echt anoniem blijf tijdens het downloaden? ExpertJack: Goede vraag, Danny! Naast het gebruik van een VPN kun je deze tips ook overwegen: Gebruik een goede torrentclient en stel die goed in (bijvoorbeeld door IP-lek bescherming aan te zetten). Kijk of je je echte IP-adres kunt verbergen in de instellingen van je client. Overweeg ook het gebruik van onion routing (via Tor) in combinatie met je VPN voor extra anonimiteit. Weet wel dat zelfs met deze stappen, je nooit 100% veilig bent, maar je maakt het hun wel een stuk moeilijker! Lina2021: Super nuttig! Dankjewel iedereen! PIA klinkt als een goede optie. Denken jullie dat ik deze ook moet gebruiken voor andere downloadmethoden, of is het alleen goed voor torrents? ExpertJack: Ja, Lina! Je kunt PIA ook gebruiken voor andere downloadmethoden. Het beschermt je altijd, of je nu torrents, Usenet of iets anders downloadt. Beter veilig dan sorry, toch? MarcoRoll: Snap ik, Jack. Maar heb je ook ervaringen met andere VPN’s die misschien goedkoper zijn? PIA kan soms wel prijzig zijn. DannyMIRC: Ja, dat vroeg ik me ook af! Zijn er goede alternatieven zonder in te boeten op veiligheid? Kees123: Ik heb laatst Surfshark geprobeerd. Er zijn vaak acties, en tot nu toe bevalt hij me goed. Kan je ook op verschillende apparaten gebruiken tegelijk. Iemand anders daar ervaring mee? Lina2021: Ik heb er ook over gehoord, Kees. Het zou fijn zijn als dat werkt! Maar als het gaat om veiligheid, heb ik nog steeds mijn twijfels. PIA klinkt misschien beter, maar ik wil niet te veel betalen… ExpertJack: Dat begrijp ik! Surfshark heeft een goede reputatie, maar ook hier geldt: check altijd reviews en wat jouw behoeften zijn. Het is altijd goed om goed onderzoek te doen! DannyMIRC: Thanks Jack, je helpt ons allemaal een hoop! RetroDL: Toppie, iedereen! Bedankt voor de hulp. Ik ga eens verder kijken naar PIA en Surfshark. Kan niet wachten om aan de slag te gaan! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Toegang geweigerd – Wat nu? Gebruiker: Jantje123 Hey allemaal! Ik krijg deze “Access Denied” melding als ik probeer een artikel van Sveriges Radio te lezen. Wat betekent dit eigenlijk en hoe kan ik dit oplossen? Expert: TechNou Hallo Jantje123 en welkom! Dat is een vervelende situatie. Als je een “Access Denied” melding krijgt, betekent dit meestal dat je niet de juiste toestemming hebt om die specifieke webpagina te bekijken. Dit kan verschillende redenen hebben: Geografische beperkingen: Soms zijn bepaalde artikelen of websites alleen beschikbaar voor mensen binnen een specifiek land. Als je bijvoorbeeld vanuit Nederland toegang probeert te krijgen tot een Zweedse website, kan het zijn dat ze dat blokkeren. IP-adres blokkering: Het kan ook zo zijn dat je IP-adres is geblokkeerd door de server om diverse redenen, zoals beveiliging of schending van gebruiksvoorwaarden. Browserinstellingen: Soms kunnen cookies of andere instellingen in je browser problemen veroorzaken. Het kan helpen om je cookies te wissen of een andere browser te gebruiken. Wat kun je doen? Probeer een VPN (Virtual Private Network) te gebruiken. Hiermee kun je je IP-adres veranderen naar een ander land, waardoor je soms toegang krijgt tot geblokkeerde content. Controleer je internetverbinding; soms kunnen tijdelijke netwerkproblemen ook zo’n melding veroorzaken. Gebruik een andere browser of apparaat. Dit kan soms wonderen doen. Als dat allemaal niet helpt, is het misschien een idee om de website zelf een bericht te sturen voor meer uitleg. Gebruiker: Emma_Loves_Web Dat had ik laatst ook! Ik probeerde iets te lezen over de Zweedse keuken en kreeg dezelfde melding. Uiteindelijk heb ik een VPN geprobeerd en het werkte! Gebruiker: MarkyMark Cool dat je dat noemt! Maar is het niet tegen de regels om een VPN te gebruiken? Expert: TechNou Dat is een interessante vraag, MarkyMark. In de meeste gevallen is het gebruik van een VPN legaal, maar sommige websites hebben, zoals eerder genoemd, beperkingen op basis van je locatie. Het verschilt per site welke regels gelden. Dus, voorzichtigheid is wel geboden! Gebruiker: Sarah_Techy Ik ben nooit zo goed met technologie, maar het helpt als je even je cookies wist! Heb dat een keer gedaan en toen werkte alles weer. Dus Jantje, dat is zeker het proberen waard! Gebruiker: JanDeo Ik gebruik vaak die incognito modus om zo’n dingen te vermijden. Werkt dat ook, of is dat meer voor privacy? Expert: TechNou Incognito modus helpt vooral bij privacy en voorkomt dat je browser gegevens opslaat. Het kan soms ook helpen bij toegang tot bepaalde pagina’s, maar het is geen garant voor het verhelpen van “Access Denied” meldingen. Het is altijd goed om het te proberen! Gebruiker: RelaxedRider Hey, wat als je vermijdt om bepaalde sites te bezoeken? Zoals ik, ik net een maand geleden die meldingen en ben overgestapt naar meer lokale content. Het maakt het een stuk makkelijker! Gebruiker: GreenApple LOL, ik snap dat je die optie hebt, maar het is ook fijn om diverse inhoud te lezen. Je leert zoveel meer! Gebruiker: Jantje123 Thanks allemaal voor de tips! Ik ga het eens proberen met die VPN en cookies wissen. Fingers crossed dat het lukt! Het gesprek is open voor vragen en ervaringen, dus voel je vrij om bij te dragen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Bosbes heeft zojuist een badge verdient
      7 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...