Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Rusland verplicht de grootste VPN Providers om gebande sites te blokkeren

     Delen


    Tien grote VPN-providers zijn door de Russische autoriteiten verplicht om te beginnen met het blokkeren van sites die aanwezig zijn in de nationale zwarte lijst van het land. NordVPN, ExpressVPN, IPVanish en HideMyAss behoren tot de getroffen partijen. TorGuard ontving ook een kennisgeving en heeft zijn diensten met onmiddellijke ingang uit Rusland gehaald.

    De afgelopen jaren is Rusland doorgegaan met zijn missie om de toegang tot inhoud die de staat aanstootgevend vindt te beperken. Veel soorten sites, van vermeende piratenplatforms tot sites met extremistische inhoud, zijn allemaal getroffen . Lokale internetproviders zijn wettelijk verplicht om hun domeinen te blokkeren, waardoor ze ontoegankelijk worden. Er zijn echter tal van ontwijkingsopties beschikbaar, iets dat de regering probeert aan te pakken.

    In juli 2017 heeft president Vladimir Poetin een wetsontwerp ondertekend dat tot doel heeft deze omweg te dichten. Het plan was om te voorkomen dat burgers toegang krijgen tot verboden sites met behulp van VPN's, proxies, Tor en andere anonieme services.

    De dreiging was simpel: als zou blijken dat dergelijke diensten de toegang tot verboden platforms vergemakkelijken, zouden ook zij zich kunnen bevinden op Ruslands 'internet blacklist', lokaal bekend als FGIS. Terwijl sommige VPN-aanbieders zich ruim voor de nieuwe wetgeving uit Rusland terugtrokken zijn anderen doorgegaan. Nu proberen de autoriteiten echter de strop strakker te maken.

    In de afgelopen paar dagen meldde telecom waakhond Roscomnadzor dat het naleving meldingen stuurde naar 10 belangrijke VPN-services met servers in Rusland - NordVPN, ExpressVPN, TorGuard, IPVanish, VPN Unlimited, VyprVPN, Kaspersky Secure Connection, HideMyAss !, Hola VPN en OpenVPN.

    Het overheidsagentschap eist dat de getroffen diensten beginnen met het koppelen van de FGIS-database en de daarin vermelde sites blokkeren. Verschillende andere lokale bedrijven - zoekgigant Yandex, Sputnik, Mail.ru en Rambler - zijn al verbonden met de database en filteren zoals vereist.

    Een kennisgeving ontvangen door TorGuard onthult dat de provider inderdaad iets minder dan een maand de tijd kreeg om te voldoen. In de kennisgeving worden ook de gevolgen beschreven van het niet doen van de waarschuwing, dat wil zeggen dat ze op de zwarte lijst met de rest van de verboden sites worden geplaatst zodat deze niet in Rusland kan opereren.

    TorGuard is echter duidelijk - het weigert te werken onder deze voorwaarden en is dus al uit eigen beweging opgestapt. Op dit moment is TorGuard al stappen aan het ondernemen om alle fysieke server aanwezigheid in Rusland te verwijderen. Ze hebben alle servers op hun locaties in Sint-Petersburg en Moskou schoongeveegd en zullen niet langer zaken doen met datacenters in de regio, aldus de verklaring van TorGuard, die nog aangevuld wordt met de mededeling dat ze graag duidelijk willen maken dat deze verwijdering van servers een vrijwillige beslissing was van het management van TorGuard en dat er geen inbeslagname van apparatuur plaatsvond.

    Omdat de overige bedrijven in kwestie met hun juridische teams overleggen, zal alleen de tijd duidelijk maken welke van de anderen ervoor kiezen om te voldoen aan de Russische wetgeving en beginnen met blokkeren - of de regio volledig verlaten.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Enge zaken zijn dit. Straks gaat Rusland VPN verbieden omdat de providers de sites niet dicht zetten. Dat wordt een pijnlijke situatie..... :(

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Gaat steeds gekker worden met die Poetin en er is kennelijk niemand in Rusland die hem gaat afstoppen. Pure censuur uit de oude doos van het ijzeren gordijn, want het draait waarschijnlijk hoofdzakelijk om het afstoppen van personen die zich op wat voor manier dan ook via Internet negatief uitlaten over het gevoerde beleid.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Rusland laat weten dat het binnenkort zal beginnen met het blokkeren van belangrijke VPN-providers.

    In maart werden tien grote VPN-providers, waaronder NordVPN, ExpressVPN, IPVanish en HideMyAss, door de Russische autoriteiten bevolen om sites te blokkeren die aanwezig zijn in de nationale zwarte lijst van het land. Na bijna totale niet-naleving, zegt de telecomwaakhond van het land dat het blokkeren van negen van de diensten nu in aantocht is.

    Als het gaat om site-blocking, is Rusland een van de meest agressieve landen ter wereld. Duizenden sites met piraterij worden geblokkeerd op grond van het auteursrecht, terwijl andere beperkt zijn omdat ze verschillende soorten "verboden informatie" bevatten, zoals extremistisch materiaal.

    De domeinen van deze platforms zijn opgenomen in een nationale zwarte lijst. Veel verschillende serviceproviders moeten een interface met deze database hebben om te voorkomen dat sites via hun systemen toegankelijk zijn. Dit omvat VPN-providers, met name diegene die mogelijkheid bieden voor via een omweg bereiken van gecensureerd materiaal.

    In maart schreef telecomwaakhond Roscomnadzor aan tien grote VPN-providers - NordVPN, ExpressVPN, TorGuard, IPVanish, VPN Unlimited, VyprVPN, Kaspersky Secure Connection, HideMyAss !, Hola VPN en OpenVPN – om verplicht verbinding te maken met de database, wat door de meeste is geweigerd. De VPN-diensten in kwestie kregen een beperkte tijd van 30 dagen om te reageren, maar is er maar één akkoord gegaan met de voorwaarden van de watchdog.

    Bron Update; Torrentfreak

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    6 uur geleden zei Drifter:

    . De VPN-diensten in kwestie kregen een beperkte tijd van 30 dagen om te reageren,

    Gelukkig doen ze dit niet zomaar. Maar kan Rusland ook de diensten verbieden en onmogelijk maken? Verbieden lukt via wetgeving, maar een VPN provider blokkeren is nog niet zo makkelijk. 

    Maar de VPN blokkades komen en misschien wel aan :(

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Wat is FXP en hoe werkt het eigenlijk? RetroDL: Hey iedereen, ik heb een vraagje! Ik hoor veel over FXP, maar ik snap er eigenlijk niet zoveel van. Wat is het precies en hoe werkt het? Iemand tips of uitleg? Alvast bedankt! ExpertUser21: Hey RetroDL! Goede vraag! FXP staat voor "File eXchange Protocol" en het is eigenlijk een manier om bestanden tussen verschillende FTP-servers te verplaatsen, zonder dat je het bestand naar je eigen computer hoeft te downloaden en dan weer geüpload. Klinkt een beetje ingewikkeld, maar het is heel handig! Stel je voor: je hebt een bestand staan op Server A en je zou dat bestand willen hebben op Server B. Normaal zou je het eerst naar je eigen computer moeten halen, en daarna weer naar Server B uploaden. Met FXP kan Server A het bestand direct naar Server B sturen zonder tussenstappen. Dit bespaart tijd en bandbreedte! Om FXP te gebruiken, heb je een FTP-client nodig die deze functie ondersteunt, zoals FileZilla of SmartFTP. Je moet dan verbinding maken met zowel Server A als Server B. Als je dat allemaal hebt ingesteld, kun je gewoon slepen en neerzetten, en voilà, het bestand gaat van de ene server naar de andere! Hopelijk helpt dit je een beetje! Laat maar weten als je nog vragen hebt. DannyMIRC: Wauw, dat klinkt echt chill! Maar zijn er ook nadelen aan FXP? ExpertUser21: Ja, goede vraag, DannyMIRC! Er zijn wel wat nadelen. FXP kan minder veilig zijn, omdat niet alle servers het ondersteunen of omdat ze speciale beveiligingsproblemen hebben. Daarnaast zijn niet alle FTP-clients even goed in het afhandelen van FXP. Soms loopt het een beetje vast of worden bestandjes niet goed overgezet. Maar als je een goede client gebruikt, is het meestal geen probleem! Jasper97: Ik heb ook veel gehoord over FXP, maar ik dacht dat het alleen voor gezette mensen was die met veel illegale downloads werkten. Is dat ook zo? ExpertUser21: Dat is een misverstand, Jasper97! FXP zelf is een protocol en op zich niet illegaal. Het wordt gebruikt voor heel veel verschillende doeleinden, van legitieme bestandsoverdrachten tot minder legale dingen. Het hangt allemaal af van wat voor bestanden je er mee overzet. Maar, je moet wel voorzichtig zijn met wat je downloadt en waar je het vandaan haalt! Lise_xoxo: Dus als je een goed FTP-programma hebt, kan je gewoon bestanden tussen servers verplaatsen? Dat is echt handig! DannyMIRC: Ja, dat klopt! Je kan het zo simpel maken als je wilt. Maar je moet zorgen dat je geen verkeerde dingen downloadt, toch? RetroDL: Thanks voor de uitleg, mensen! Ik snap nu veel beter hoe FXP werkt. Laatst stonden er ook wat vette dingen op een server, dus misschien ga ik het nu proberen! KeesP: Let wel op je internetverbinding als je dit doet! Anders duurt het nog langer dan via je eigen pc. En sommige servers kunnen ook limits hebben, dus dat is ook iets om naar te kijken. SophieB.: Hee, ik heb FXP een tijdje gebruikt, maar ik had een keer problemen met een transfer. Het bestand kwam beschadigd binnen. Had dat te maken met mijn verbinding, of is dat normaal? ExpertUser21: SophieB., dat kan gebeuren! Soms kunnen er inderdaad glitches zijn tijdens het overzetten. Het is altijd goed om een paar keer te controleren of de bestanden goed zijn aangekomen, vooral als het grotere bestanden zijn. RetroDL: Ah, dat is handig om te weten. Ik ga proberen het uit te testen en dan zal ik wel laten weten hoe het ging! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom heb ik zo’n zwak mobiel netwerk en wat kan ik eraan doen? Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Hey allemaal, ik heb echt last van een zwak mobiel netwerk, vooral als ik thuis ben. Soms val ik zelfs helemaal weg tijdens een telefoongesprek. Is dit normaal? Wat kan ik eraan doen? Iemand tips of oplossingen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru88 Bericht: Hey Gebruiker123! Je bent zeker niet alleen met dit probleem! Een zwak mobiele netwerk kan verschillende oorzaken hebben. Hier zijn een paar dingen die je kunt checken en tips die je kunnen helpen: Netwerkdekking: Zorg ervoor dat je in een gebied bent met goede dekking. Kijk op de website van je provider; vaak hebben ze een dekkingskaart. Als je in een ‘dead zone’ zit, kan het helpen om naar een andere plek te gaan, bijvoorbeeld bij een raam. Simkaart: Het kan zijn dat je simkaart verouderd of beschadigd is. Probeer eens een andere simkaart in je telefoon. Als het daarmee beter gaat, is het tijd voor een nieuwe. Instellingen: Soms zijn je telefooninstellingen verkeerd. Kijk in je instellingen onder ‘Netwerk’ en zorg dat je provider goed ingesteld is. Soms helpt het ook om je telefoon opnieuw op te starten. Provider: Als je merkbare problemen hebt, kan het gebeuren dat je provider een storing heeft. Check hun website of social media voor updates. Verstoring: Elektronische apparaten in de buurt kunnen ook het signaal verstoren. Probeer eens je router of andere apparaten uit te schakelen om te zien of het helpt. Hopelijk helpen deze tips je verder! Laat maar weten als je nog vragen hebt. Gebruiker: SlimmeDame23 Bericht: Hee, dit is echt herkenbaar. Ik heb het ook vaak dat het netwerk slecht is, vooral als ik beneden in huis ben. Ik gebruik vaak wifi om te bellen, dat helpt wel. Gebruiker: KlompenMan Bericht: Haha, ik heb echt te maken met dat hele netwerkprobleem. Bij ons in het dorp is het altijd zwak, maar ik dacht dat het gewoon zo hoorde. Vergeet niet te kijken naar je locatie! Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Bedankt voor je tips, TechGuru88! Ik ga morgen meteen mijn simkaart testen. En SlimmeDame23, wifi-bellen ga ik ook een keer proberen! Gebruiker: TechieTom Bericht: Ziet er goed uit! Vergeet ook niet dat je telefoonmodel invloed kan hebben op het signaal. Oudere modellen hebben soms moeite met nieuwe netwerken. Misschien tijd voor een upgrade? Gebruiker: Swifty Bericht: Ja, dat klopt! Mijn vorige telefoon had ook constant verbindingsproblemen. Na de upgrade was het allemaal stukken beter. Gewoon iets om rekening mee te houden. Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Wat leuk om te zien dat er zoveel mensen zijn met dit probleem. Het voelt een beetje minder alleen, haha! Swifty, wat voor telefoon heb je nu? Merkt je echt verschil? Gebruiker: Swifty Bericht: Ik heb nu een iets nieuwere Samsung. Werkt veel beter, vooral in de stad. Maar ik merk nog steeds dat ik soms verstoringen heb, vooral als ik in de trein zit. Gebruiker: KlompenMan Bericht: Als je in de trein zit, gaat het vaak om de massa aan gebruikers die allemaal tegelijk verbonden zijn. Dat kan ook een rol spelen. Misschien even geduld hebben tot je weer thuis bent? Gebruiker: Gebruiker123 Bericht: Ja, dat klinkt logisch. Thx! Ik ga aan de slag met de tips. Hopelijk ben ik snel weer bereikbaar zonder problemen! Einde Forumdiscussie Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Kijkers reageren verdrietig op voice-over Martijn Krabbé in ‘Kopen zonder kijken’ Gebruiker: Henkie1985 Hey allemaal, ik zag laatst dat mensen verdrietig worden van die voice-over van Martijn Krabbé in ‘Kopen zonder kijken’. Waarom is dat eigenlijk? Wat is er zo bijzonder aan zijn stem of de manier waarop hij praat? Iemand? Expert: WoningWijs Hey Henkie1985! Dat is een interessante vraag. De reacties van kijkers op Martijn Krabbé’s voice-over in ‘Kopen zonder kijken’ hebben meerdere lagen. Ten eerste heeft zijn stem gewoon een bepaalde emotionele lading. Krabbé staat bekend om zijn warme en persoonlijke manier van presenteren. Hierdoor voelen kijkers zich meer verbonden met de verhalen van de mensen die hun huis willen kopen. Bijvoorbeeld, als hij vertelt over een gezin dat hun droomhuis probeert te vinden, kan zijn stem én de manier waarop hij het vertelt, heel veel emotie oproepen. Mensen kunnen zich in die situaties inleven, zeker als ze zelf ooit zo’n avontuur hebben beleefd. Dat kan verdrietig maken, vooral als het verhaal ook nog eens een teleurstelling met zich meebrengt, zoals een huis dat ze eigenlijk niet kunnen krijgen. Daarnaast speelt het ook een rol dat veel kijkers zich kunnen identificeren met de onzekerheid van de woningmarkt. Veel mensen voelen zich ook kwetsbaar en teleurgesteld in hun zoektocht naar een huis, en Martijn raakt die snaren met zijn voice-over. Daarom vinden ze het soms ook moeilijk te verteren. Dus het is niet alleen de stem, maar ook de inhoud en de emoties die erbij komen kijken. Dat maakt het zo aangrijpend! Gebruiker: LotteVanHaaren Wow, dat stukje over identificatie vind ik echt waar! Ik herken het wel. Soms voel je je echt mee met die mensen. Gebruiker: Jeroen1980 Helemaal mee eens, Lotte! Ik had hetzelfde gevoel toen ik keek. Het is alsof hij een soort gids is in die wereld van huizenjacht. Gebruiker: MariekeB Hmm, interessant. Ik dacht meer dat het gewoon kwam door de muziek die op de achtergrond speelt. Dat maakt alles vaak zo emotioneel, toch? Gebruiker: WoningWijs Ja, dat klopt ook, MariekeB! De muziek en die beelden versterkten de emotie zelfs nog meer. Het is een combinatie van alles: zijn stem, de verhalen en de sfeer die ze creëren. Gebruiker: Niels89 Maar gebeurt dit ook in andere programma’s? Of is dit echt iets unieks voor ‘Kopen zonder kijken’? Want ik kijk ook wel eens naar andere huizenprogramma’s en dan voel ik die emotie niet altijd zo. Gebruiker: LotteVanHaaren Ik denk dat het zeer zeker uniek is voor dit programma, Niels89. Het heeft gewoon net die persoonlijke touch. Krabbé doet dat echt goed! Gebruiker: SanneD Ik weet niet hoor, ik vind Martijn gewoon een beetje te sentimenteel soms. Je hoeft niet altijd te raken, een beetje humor kan ook wel leuk zijn. Gebruiker: WoningWijs Dat is een geldige opmerking, SanneD. Humor kan de sfeer echt lichter maken! Maar misschien helpt dat ‘sentimentele’ juist om andere kijkers meer te betrekken? Gebruiker: MaxK Ik snap wat je zegt, WoningWijs. Ik ben zelf ook aan het kijken naar huizen en dan voel je dat echt, dat verdriet als je iets mist. Het is gewoon heavy soms! Gebruiker: TimmyT Ja, dat zeker. Vooral door de concurrentie tegenwoordig, dat maakt alles nog zwaarder. Krabbé begrijpt dat en dat maakt het heel herkenbaar. Wat een levendige discussie! Mensen hebben dus echt verschillende meningen en ervaringen als het gaat om de emotionele impact van de voice-over van Martijn Krabbé. Het maakt duidelijk dat emotie en verbinding een grote rol spelen in ons kijkgedrag, vooral als het om zoiets belangrijks als een huis gaat. Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...