Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Makkelijk video's bewerken met VideoProc Vlogger

     Delen


    Er zijn best wel wat videobewerkingstools, maar zodra er meer mogelijkheden komen, stijgt ook de complexiteit. Met VideoProc Vlogger kun je makkelijk video's bewerken en de tool slaagt er volgens ons in een rijk functieaanbod aan een gebruiksvriendelijke interface te koppelen.

    Prijs: Gratis -  Licentie via e-mail
    Taal: Engels
    OS: Windows, macOS
    Website: www.videoproc.com

    Voordelen van VideoProc Vlogger

    • Alle functies in VideoProc Vlogger zijn gratis toegankelijk.
    • Je kunt je video's offline opslaan zonder watermerk.
    • De goed ontworpen interface is voor beginners gemakkelijker om te navigeren en de tools in de software te vinden.
    • Met deze bewerkingssoftware kun je 4K-, 8K- en HDR-video's verwerken en bewerken.
    • Je kunt ook je audiobestanden bewerken en er extra geluidseffecten aan toevoegen.
    • Videobestanden van verschillende opnameapparatuur worden ondersteund. Sommige van de schietuitrustingen omvatten Apple-apparaten, DSLR, GoPro, drones, DJI, mobiele telefoons, iFrame-camera's, dvd's, recorders, enz.
    • VideoProc Vlogger is ook compatibel met computers met lagere specificaties. U kunt de video's zonder enige moeite bewerken en exporteren.
    • Een ander indrukwekkend voordeel van het gebruik van VideoProc Vlogger is dat gebruikers meer dan 999 tracks op de tijdlijn kunnen toevoegen.

    Kenmerken van VideoProc Vlogger

    • U kunt de camerabewegingen en keyframe-bewegingen met een klik aanpassen.
    • Binnen enkele minuten kunt u de snelheid van de video handmatig aanpassen met behulp van de bezier-curve.
    • Kleurbewerking kan eenvoudig worden gedaan door vooraf gemaakte filters toe te voegen. U kunt uw video ook handmatig bewerken.
    • De 3 audio-analysemodi analyseren automatisch en helpen bij het verbeteren van uw audiokwaliteit.
    • U kunt de video exporteren naar het door u gewenste formaat. De ondersteunde formaten zijn H.265/HEVC, H.264/AVC, HDR (HDR 10, HLG, Dolby Vision 10-bits tijdlijnvoorbeeld), Apple ProRes, MP4, MOV, MKV, AV1, enz.
    • Sla uw projecten automatisch op.
    • Krijg toegang tot tal van vooraf gemaakte overgangen en speciale effecten uit de bibliotheek. Door overgangen toe te voegen, verhoogt u de kwaliteit van uw video en houdt u het publiek meer betrokken.
    • Tik op de knop Afspelen en bekijk uw bewerking in realtime.

    Na de installatie (en een registratie via e-mail), geeft VideoProc Vlogger je de gelegenheid een hardwarescan uit te voeren om na te gaan in hoeverre je systeem hardware-acceleratie ondersteunt, waarna de toepassing zichzelf optimaal configureert.

    Het programmavenster is opgedeeld in enkele deelvensters. Links een deel voor het toevoegen van media, transities en effecten, in het midden een voorbeeldvenster, rechts een deelvenster met manipulaties op basis van de geselecteerde media (zoals voor transparantie en kleuren) en onderaan de tijdlijn met sporen voor video, audio, overlays en effecten.

    Basisbewerkingen

    De app kent meer dan zestig overgangen, elk met een voorbeeldweergave, die je slechts naar de gewenste plek op de tijdlijn hoeft te verplaatsen. Dit geldt ook voor de vijftig effecten en voor de geanimeerde titelontwerpen. Deze laatste laten zich bovendien op allerlei manieren aanpassen: van de animatie-duurtijd en de rotatiegraad tot tekst- en schaduwkleuren. 

    Uiteraard kun je ook allerlei bewerkingen uitvoeren op de media zelf. Naast het opsplitsen en verplaatsen van clips kun je de beelden ook makkelijk bijsnijden, het audiospoor van de video scheiden enzovoort.

    vv1.png.383e1da64de3e6252b5dde8e9e12c137.png

    VideoProc Vlogger oogt fraai en overzichtelijk en biedt ook flink wat overgangen en effecten aan.

    Extra bewerkingen

    Er zijn ook meer geavanceerde bewerkingen mogelijk en dat gebeurt in een comfortabel groot venster. Dit geldt bijvoorbeeld voor de geavanceerde kleureneditor. Die kent weliswaar enkele tientallen kant-en-klare kleureffecten, maar je kunt de kleuren ook helemaal zelf bijsturen via een dozijn schuifknoppen. Verder is er een flexibele bewegingseditor die keyframes ondersteunt, evenals een snelheidseditor waarmee je videofragmenten volgens een specifiek patroon kunt vertragen of versnellen.

    De resulterende video laat zich in diverse formaten exporteren, met codecs als AVC of HEVC en in diverse kwaliteiten en bitratio’s.

    Conclusie

    De naam VideoProc Vlogger doet vermoeden dat de app zich vooral op vloggers toespitst, maar we zien geen reden waarom je die (ook) niet als bewerkingstool van familievideo’s of welk beeldmateriaal dan ook zou gebruiken. Er zijn namelijk best veel leuke functies, van transities tot bewegings- en snelheidsmanipulaties. En mooi meegenomen: de leercurve is verrassend laag gebleven.

    vv2.png.7bc03f122658f5c1e06bf92ffa5434c3.png

    Via de motion editor met keyframes krijg je allerlei fraaie bewegingseffecten.

     


    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Dat klopt inderdaad, dan is de opmaak meegenomen waar het artikel van origine vandaan komt.

    @Skeletor, zou je in het vervolg de opmaak willen herstellen? Dat kan heel makkelijk, artikel selecteren (CTRL+A) en daarna Opmaak verwijderen. Dan heb je geen oude code in het artikel welke de opmaak verkeerd maakt.

    Dank je!

    image.png

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei Duken:

    Dat klopt inderdaad, dan is de opmaak meegenomen waar het artikel van origine vandaan komt.

    @Skeletor, zou je in het vervolg de opmaak willen herstellen? Dat kan heel makkelijk, artikel selecteren (CTRL+A) en daarna Opmaak verwijderen. Dan heb je geen oude code in het artikel welke de opmaak verkeerd maakt.

    Dank je!

    De meeste van mijn artikelen komen niet van 1 website, maar is het een compilatie van verschillende bronnen. Jammer dat specifiek die Dark-Mode  daar nu problemen mee heeft, want volgens mij heeft dit nog nooit eerder gespeeld. Ik zal proberen hier voortaan even rekening mee te houden. Ik gebruik zelf overigens die Dark-Mode niet en ben dat ook niet echt van plan. Ik prefereer zwart op wit.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Welke Prime Video films zijn echt een aanrader voor een gezellige filmavond? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar wat leuke films op Prime Video voor een gezellige filmavond met vrienden. Iemand tips? Het moet een beetje luchtig en vermakelijk zijn. Alvast bedankt! FilmExpert99: Hey SmurfFan88! Goed idee om een filmavond te plannen! Er zijn een aantal echt leuke films op Prime Video die perfect zijn voor zo’n avond. Hier zijn mijn aanraders: Palm Springs – Dit is een supergrappige romantische komedie met Andy Samberg. Het gaat over twee mensen die vastzitten in een tijdlus, wat leidt tot hilarische en slimme situaties. Perfect als je iets luchtigs wilt. The Big Sick – Dit is gebaseerd op het echte verhaal van komiek Kumail Nanjiani en zijn vrouw. Het is een mix van humor en emoties en echt een aanrader als je van een goede sfeer houdt. Knives Out – Dit is een moderne moordmysterie met een sterrencast. Het is spannend en tegelijkertijd heel grappig. Ideaal om samen te kijken en te raden wie de dader is! Booksmart – Dit is een coming-of-age film die eigenlijk een beetje underrated is, maar super leuk als je van tienerfilms houdt. Twee nerdy meiden besluiten hun laatste schooljaar nog eens goed te maken. Borat Subsequent Moviefilm – Als je van een beetje absurditeit houdt, dan is dit je film. Het is grof, maar echt hilarisch als je geen blad voor de mond neemt. Zorg ervoor dat je snacks bij de hand hebt! KinoLover88: Wauw, deze lijst is echt goud! Knives Out moet ik sowieso nog een keer kijken. Die had ik met de familie gezien en we hebben zo gelachen! EbookLezer: Hee, ik heb Palm Springs ook gekeken! Zo’n leuk idee met die tijdlus, mij deed het echt denken aan Groundhog Day. En Andy Samberg is altijd fijn om naar te kijken. FilmFanatic: The Big Sick is écht een aanrader! Die film heeft zo’n mooie balans tussen lachen en iets meer serieus. Ik heb er echt van genoten met mijn vriend. Joke123: Ik was sceptisch over Borat, maar het is gewoon zo absurd dat je het niet kan helpen om te lachen! Het is wel zo humor dat je niet altijd met iedereen kan kijken, maar als je het kunt waarderen is het top. RealMovieBuff: Laten we het ook even hebben over Booksmart! Die film voelde zo echt, haha! Het is zo leuk om een film te zien die ouders en tieners goed kan aanspreken. Plus, die humor is echt geniaal. SmurfFan88: Thanks voor alle tips guys! Ik denk dat we Palm Springs en Knives Out gaan kijken. Hebben jullie nog speciale snacktips voor bij de films? KinoLover88: Voor snacks kan je niet fout gaan met de klassieke popcorn! Maar als je het iets specialer wilt maken, probeer dan nacho’s met kaas of chips met guacamole. Lekker hè? EbookLezer: Ik voeg altijd wat chocolade toe aan de snacks. Je kan nooit teveel chocola hebben tijdens een film! FilmExpert99: Haha, chocola is altijd een winnaar! Je kunt zelfs een kleine “filmavond” theme maken. Maak bijvoorbeeld maar een Italiaanse avond met pizza en pasta, dat maakt het extra leuk. Joke123: Wat een goed idee! Ik ga mijn vrienden ook eens een filmavond organiseren. Bedankt allemaal voor de geweldige tips! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Hallo allemaal! Ik ben RiffRider Bericht van RiffRider: Hey allemaal, Ik ben RiffRider en ik ben super enthousiast om hier te zijn! Ik kom uit Utrecht en muziek is al mijn hele leven een groot deel van mij. Wat mij een echte muziekfreak maakt? Nou, ik luister eigenlijk naar alles, van rock tot jazz tot hiphop. Ik vind het gewoon geweldig hoe muziek gevoelens kan overbrengen en mensen kan verbinden. Ik speel zelf gitaar en probeer af en toe wat nummers te schrijven. Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik op zoek ben naar nieuwe muziek om te ontdekken en om te leren van anderen. Hebben jullie nog tips voor ondergewaardeerde artiesten? Ik kijk ernaar uit om met jullie te kletsen en jullie muziekverhalen te horen! Groetjes, RiffRider Antwoord van MuziekMaestro: Hey RiffRider! Welkom op het forum! Heel tof dat je je voorstelt en je passie voor muziek deelt. Ik begrijp helemaal wat je bedoelt; muziek is echt iets magisch! Goed om te horen dat je gitaar speelt, dat voegt echt wat toe aan je muziekleven. Wat betreft ondergewaardeerde artiesten, er zijn er veel! Je zou bijvoorbeeld eens naar de band The Black Keys kunnen luisteren. Hun mix van blues en rock is echt uniek. Ook Leon Bridges is een aanrader als je houdt van soulvolle muziek. Hij heeft een geweldige stem en zijn nummers zijn vaak erg emotioneel. Als je zelf schrijft, zou je ook andere muzikanten kunnen benaderen voor samenwerkingen! Dat kan superleuk zijn en je helpt elkaar groeien. Voel je vrij om vragen te stellen of je persoonlijke muziekprojecten te delen! Groetjes!, MuziekMaestro Reacties van andere gebruikers: 1. BeatBuster: Hey RiffRider, tof dat je hier bent! Wat voor muziek speel je op je gitaar? 2. SoundQueen: Welkom, RiffRider! Leuk dat je jazz noemt, dat is echt een mooi genre. Heb je al eens live jazz gezien? Dat is zo’n ervaring! 3. VinylViking: Als je van rock houdt, moet je echt Tame Impala uitchecken. Hun sound is zo uniek, je gaat het geweldig vinden! 4. IndieLover: Heey! Ik ben ook een grote fan van ondergewaardeerde artiesten! Ken je Sufjan Stevens? Zo mooi en vaak verrassend. 5. RiffRider: Dankjulliewel voor de tips! Ik ga ze zeker luisteren. @BeatBuster, ik speel vooral rock en soms wat folk! 6. MuziekMaestro: Tof dat je rock en folk speelt, RiffRider! Heb je favoriete nummers die je graag speelt? 7. JazzJunkie: Jazz is inderdaad een superervaring live, SoundQueen! Ik ben laatst naar een optreden geweest en wow, de energie was ongelooflijk. 8. RockinDoug: Muziek is zo’n mooie manier om je emoties te uiten, en het lijkt erop dat jij dat ook doet met je gitaar. Blij dat je hier bent! 9. RiffRider: Bedankt, iedereen! Ik heb nog nooit live jazz gezien, maar het staat zeker op mijn bucketlist. Iemand tips voor goede plekken in Utrecht? 10. SoundQueen: @RiffRider, kijk eens bij Dbs of Cafe de Idee. Ze hebben vaak leuke jazzavonden! Enjoy! Dat voelt zeker als een gezellig en levendig gesprek! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Hoe kan ik eenvoudig een RAR-bestand openen zonder technische kennis? Gebruiker: Roodstaartje Hey allemaal, ik heb een vraagje. Ik heb laatst wat bestanden gedownload via nieuwsgroepen, maar ze zijn allemaal RAR-bestanden. Ik heb echt geen idee hoe ik die moet openen. Is er een simpele manier? Ik heb geen technische kennis en wil het gewoon snel doen. Bedankt! Expert: TechGuru Hey Roodstaartje, Geen probleem, ik help je graag! RAR-bestanden zijn gewoon gecomprimeerde archieven, net als een ZIP-bestand. Om ze te openen heb je een speciaal programma nodig. Een van de makkelijkste manieren is om WinRAR te downloaden. Dit is een programma dat je kan gebruiken om RAR-bestanden te openen en het is super eenvoudig! Hier is hoe je dat doet: Download WinRAR: Ga naar de officiële website (google ‘WinRAR’ en je vindt ‘m snel). Zorg ervoor dat je de juiste versie kiest voor jouw besturingssysteem (meestal Windows). Installeer het programma: Dubbelklik op het bestand dat je hebt gedownload en volg de instructies op het scherm. Het is gewoon klikken en verder! Open het RAR-bestand: Zodra je WinRAR hebt geïnstalleerd, zoek je het RAR-bestand dat je wil openen. Klik met de rechtermuisknop erop en selecteer ‘Openen met WinRAR’. Bestanden uitpakken: Je ziet nu de inhoud van het RAR-bestand. Je kan de bestanden gewoon selecteren en naar een andere map slepen, of op ‘Uitpakken’ klikken en dan kiezen waar je ze wil hebben. En dat is het! Je hebt het zo gepiept. Als je verder nog vragen hebt, laat het gerust weten. Succes! Gebruiker: Miepje Thanks TechGuru! Heel duidelijk! Maar kan ik ook andere programma’s gebruiken? Gebruiker: Jorrit123 Ja Miepje, je kunt ook 7-Zip gebruiken! Dat is ook gratis en werkt hetzelfde. Plus, het is misschien zelfs nog wat sneller. Ik gebruik dat meestal. Gebruiker: Roodstaartje Bedankt voor de tips, iedereen! Ik ga het proberen. Hopelijk is het zo makkelijk als het klinkt! Gebruiker: Sanderino Zeker! Ik had ooit eigenlijk I’d heel moeilijke tijd met dat soort bestanden, maar met die programma’s gaat het echt soepel. Vergeet niet dat je soms ook andere extensies tegenkomt zoals .zip of .tar. Die kan je ook met dezelfde programma’s openen. Gebruiker: VintageFan Ik weet niet of iedereen dat weet, maar met WinRAR kun je ook bestanden comprimeren. Dus als je iets wilt delen kan je het zelf ook inpakken! Handig hé? Gebruiker: DaanD Goed om te weten, VintageFan! Maar ik vroeg me wel af… Hoe zit het eigenlijk met die trial bij WinRAR? Kan ik het echt gratis gebruiken of moet ik een keer betalen? Expert: TechGuru Dat is een goede vraag, DaanD! WinRAR komt met een proefperiode, maar je kunt het ook na de proefperiode blijven gebruiken. Echter, het is wel netjes om te betalen als je het regelmatig gebruikt. Met 7-Zip heb je dat probleem niet; dat is helemaal gratis! Gebruiker: Lisa_L Ik gebruik altijd 7-Zip, nooit problemen mee gehad! Dat moet je echt een kans geven, Roodstaartje! Gebruiker: Roodstaartje Dank jullie wel voor al de tips! Ik voel me al een stuk zekerder! Ga het allemaal eens uitproberen. Gebruiker: Annemiek Laat ons weten hoe het gaat, Roodstaartje! Ik ben benieuwd! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...