Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Snaterke zwijgt in alle talen; kosten ruim 5600 euro

     Delen


    Een grote uploader op het Usenet, die zich bediende van de nickname ‘Snaterke’, moet van de rechter 5640 euro proceskosten betalen aan BREIN en – in geval van toekomstige inbreuken – een dwangsom van 1000 euro per dag(deel) of 500 euro per inbreuk betalen, dit ter keuze van BREIN. Na onderzoek dat voortvloeide uit een eerdere zaak, slaagde BREIN erin Snaterke te ontmaskeren, waarna een schikkingsvoorstel volgde. Na aanvankelijke ontkenningen koos Snaterke ervoor het hoofd in het zand te steken en bleef het stil, maar dat heeft deze notoire inbreukmaker uiteindelijk niet gebaat.

    Stommetje spelen en hopen dat BREIN weggaat als je betrapt bent, werkt niet

    Weliswaar bleek Snaterke kort na de sommatie van BREIN de ruim 5.000 gepubliceerde ‘spots’ met nzb’s – dat zijn een soort hyperlinks waarmee bestanden op het Usenet vindbaar gemaakt worden – verwijderd te hebben, maar verder werd niet ingegaan op  de door BREIN aangeboden schikking. Een aanvankelijk door Snaterke in de arm genomen jurist reageerde al gauw ook niet meer, waarna het stil bleef, wat voor BREIN reden was om bij de rechter een verbod te vorderen op verbeurte van een dwangsom én vergoeding van de volledige proceskosten. Omdat Snaterke na te zijn gedagvaard ook niet op de rechtszitting verscheen, volgde een verstekvonnis, waarin de rechter de vorderingen van BREIN integraal toewees. BREIN zal het vonnis uiteraard op korte termijn aan Snaterke betekenen en ten uitvoer leggen.

    Het Usenet dateert van voor het internet en was oorspronkelijk bedoeld voor het uitwisselen van tekstberichten via ‘nieuwsgroepen’, die tot in de jaren ‘90 van de vorige eeuw populair waren. Deze rol is sinds de opkomst van het internet overgenomen door de alom bekende e-mail en het world wide web. Het Usenet bestaat echter nog altijd, maar wordt tegenwoordig vrijwel uitsluitend – en op grote schaal – gebruikt voor het uitwisselen van illegale entertainment content zoals films, muziek, games, boeken en tijdschriften en foto’s. Deze zaak tegen Snaterke is daar een duidelijk voorbeeld van.

    Gebruikers zoals Snaterke plaatsen de bestanden op usenetservers zonder toestemming van de rechthebbenden. Commerciële usenet providers verdienen daar vervolgens grof geld aan door de verkoop van abonnementen voor toegang tot hun servers, waarop zij de illegale werken lange tijd beschikbaar houden. Eenmaal geüpload, kunnen de bestanden niet meer door de oorspronkelijke uploader worden verwijderd en zijn ze dus feitelijk volledig in het beheer van de usenetproviders. Omdat het Usenet oorspronkelijk voor tekstberichten bedoeld was, is het noodzakelijk om bestanden van een groter werk op te knippen in vele kleine tekstberichtjes, ‘articles’ genaamd. Om die articles vervolgens gemakkelijk vindbaar te maken worden op indexeringswebsites zogeheten ‘spots’ geplaatst, die alle benodigde informatie bevatten waarmee de articles voor een bepaald werk eenvoudig in één keer kunnen worden gedownload.

    BREIN heeft kunnen achterhalen dat Snaterke ruim 5.000 spots op diverse indexeringssites had gepubliceerd voor onder andere tijdschriften, games, muziek en TV-series. Zolang de providers de illegaal geüploade bestanden beschikbaar houden duurt de inbreuk feitelijk nog voort, al zullen de betreffende bestanden na verwijdering van de spots wel een stuk moeilijker te vinden zijn.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    33 minuten geleden zei Meh Meh:

    De arrogantie en het toontje in dat bericht man. 🤮 Wat een lui bij BREIN. Krijg spontaan zin om een seedbox te huren in Verwegistan.

    De Uploads van Snaterke zijn alleen van de laatste 20 maanden van Spotnet verwijdert. Alles van daarvoor is nog steeds te downloaden. Ik ben toch benieuwd welk achterbaks stukje narigheid die Uploaders aangeeft bij BREIN, want ik geloof niet in het toeval dat BREIN daar alleen met eigen middelen achter is gekomen, ook al is de tracking software die ze tot hun beschikking hebben ontzettend geavanceerd.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Iemand of tracking software, ik vraag het mij af. Als ik zou posten, dan zou ik dat doen via de verbinding van een van mijn buren, een echte anonieme VPN, proxy en een OS die via een virtual machine op een encrypted USB stick draait. Payserver zou ik betalen middels een wegwerp prepaid telefoon. Gewoon achter je Windows machine uploaden via een payserver is vragen om problemen.

    In de tijd van FTD was ik zeer actief, maar tegenwoordig moet ik er niet aan denken. Teveel gedoe, of teveel gezeik. Daarnaast, als ik de ondankbare reacties onder sommige spots zie, dan hoeft het van mij al helemaal niet meer.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators

    Precies dat @Meh Meh. Je zou als uploader 3x voorzorg maatregelen moeten nemen.

    Maar ik denk dat deze personen ook  erg op de likes leunen en de bekendheid in de piraten wereld. En daarom ook uiteindelijk zichzelf (perongeluk) bekend maken in sommige community's. Niet via naam maar wel via andere gegevens. Daar zit tenslotte een groot deel van het geluk en leven. En ze bouwen daar relaties in op. 

    Los daarvan.... Knap, dat ze het doen. Anders zou er ook geen piraten wereld meer zijn. 🙌

    • Leuk 1
    • Eens 1
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Volledig mee eens, ik heb erg veel respect voor posters.
    Velen doen het gewoon om iets voor anderen te betekenen.
    In sommige gevallen kan het uploaden van wat films en series mensen erg blij maken.
    Ik werkte vroeger in een verzorgingshuis, waar veel mensen zich verveelde.
    Dan zette ik wekelijks 7 a 10 oudere films en series op een mediaspeler, Floris, Swiebertje e.d.
    Mensen waren daar zo ontzettend blij mee. Posters helpen vele mensen, mijn respect.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Deze naam zeg me heel veel als ik me goed kan heugen hij of Zij lang een poster geweest Op Newzbin  en regelmatig op spotnet te zien geweest.

    ja wie nu D.U. maybe die vraagt er ook om zo langzamerhand tijd zal het leren.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 6-8-2021 om 18:44 zei Skeletor:

    Ik ben toch benieuwd welk achterbaks stukje narigheid die Uploaders aangeeft bij BREIN, want ik geloof niet in het toeval dat BREIN daar alleen met eigen middelen achter is gekomen.

    Snaterke was zelf ook niet erg voorzichtig die zat toen veel in de chat op Newzbin en liet zelfs foto's en info zien daar in de chat o.a met wat voor werk ze deed en linkjes naar het eigen bedrijf niet erg handig natuurlijk.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Dat is het hele eieren eten, vertrouw als uploader helemaal niemand, echt niemand.

    Je zegt het trots tegen je vrouw. Een dag later blijkt dat ze een relatie heeft met alle mannen in de straat. Er ontstaat een vreselijke vechtscheiding. De kans dat ze je als uploader dan niet verraad, is dan zeer klein. Ik zou het zelfs na een 40 jarig huwelijk nog niet delen. 

    Uploaden, doe het volgens alle middelen om jezelf te beschermen. Werk alleen of in een nauw team van goede, betrouwbare vrienden, die zich allemaal schuldig maken aan 'illegaal' uploaden. Schep nooit op, voer je ego niet, werk volledig anoniem en zwijg tot de dood en daarna. Dan kan Brein heeeeeel lang naar je zoeken. Snaterke is naar mijn inziens door zijn eigen uitlatingen onderste boven aan het kruis genageld. Erg jammer.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    13 minuten geleden zei Meh Meh:

    Dat is het hele eieren eten, vertrouw als uploader helemaal niemand, echt niemand.

    Snaterke en Kwiebus65 hebben natuurlijk al jarenlang de hand in de Uploads van Computer Games en Snaterke kennelijk ook nog wat andere Content Uploads. Doordat ze zoveel jaren feitelijk ongestoord haar gang kon gaan is het idee onaantastbaar te zijn een beetje doorgeslagen zoals @Eagle al aangaf. Het is in dit geval dus wel een duidelijke waarschuwing dat BREIN achter de schermen heel veel verzamelt en ineens toeslaat.

    Ik heb een linkje naar de Dagvaarding van Maart 2021 waarin zeer uitvoerig staat omschreven wat BREIN had afgesproken en welk materiaal BREIN aanvoert, waaronder de volgende regel;

    Snaterke heeft in de periode tussen maart 2011 en december 2019 in totaal 5.589 spots geplaatst op Newzbin en de voorgangers
    www.nzbspots.org en www.nzbee.org.

    BREIN  voert in deze Dagvaarding screenshots aan van Snaterke Uploads die natuurlijk nog vrij makkelijk te vinden zijn, gezien het feit dat alleen op Newzbin de spots zijn verwijdert van de laatste 20 maanden. Als je een beetje retentie hebt, zijn er nog uploads binnen te halen die dateren uit 2011.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    2 uur geleden zei Skeletor:

    Snaterke en Kwiebus65 hebben natuurlijk al jarenlang de hand in de Uploads van Computer Games en Snaterke kennelijk ook nog wat andere Content Uploads. Doordat ze zoveel jaren feitelijk ongestoord haar gang kon gaan is het idee onaantastbaar te zijn een beetje doorgeslagen zoals @Eagle al aangaf. Het is in dit geval dus wel een duidelijke waarschuwing dat BREIN achter de schermen heel veel verzamelt en ineens toeslaat.

    Ik heb een linkje naar de Dagvaarding van Maart 2021 waarin zeer uitvoerig staat omschreven wat BREIN had afgesproken en welk materiaal BREIN aanvoert, waaronder de volgende regel;

    Snaterke heeft in de periode tussen maart 2011 en december 2019 in totaal 5.589 spots geplaatst op Newzbin en de voorgangers
    www.nzbspots.org en www.nzbee.org.

    BREIN  voert in deze Dagvaarding screenshots aan van Snaterke Uploads die natuurlijk nog vrij makkelijk te vinden zijn, gezien het feit dat alleen op Newzbin de spots zijn verwijdert van de laatste 20 maanden. Als je een beetje retentie hebt, zijn er nog uploads binnen te halen die dateren uit 2011.

    verkeerde aangetikt, bedoelde bedankt voor deze info, hier is niet tegen aan te vechten Brein wint altijd.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Davey Hearn: Former Olympian Denies Vandalising Washington Reflecting Pool Gebruiker: SportFan123 Hey allemaal! Wat is er precies gebeurd met Davey Hearn? Ik las iets over vandalism bij het Washington Reflecting Pool. Iemand die het verhaal kan uitleggen? Expert: WimDeSportspecialist Hey SportFan123, goed dat je vraagt! Het verhaal rond Davey Hearn is behoorlijk wat aandacht aan het trekken. Hij is een voormalige Olympische atleet, en recentelijk werd hij gearresteerd omdat hij beschuldigd werd van vandalisme bij het Washington Reflecting Pool, een bekende plek in Washington D.C. Wat er precies is gebeurd: volgens de politie zou Hearn betrokken zijn geweest bij het beschadigen van dit iconische monument. Dit zou zijn gebeurd tijdens een avondje uit met vrienden. De details zijn nog niet helemaal duidelijk, maar er waren getuigen die zeiden dat ze hem zagen en dat het bijna kapot was. Waarom is dit zo’n big deal? Nou, de Reflecting Pool is een belangrijke locatie voor veel Amerikanen en toeristen. Het staat dicht bij het Lincoln Memorial en wordt vaak gebruikt voor belangrijke evenementen. Vandalisme daar is dus een groot probleem. Wat zegt Hearn? Hearn ontkent de beschuldigingen. Hij zegt dat hij niets misdaan heeft en dat het allemaal een misverstand is. Dit soort verhalen kunnen snel een eigen leven gaan leiden, vooral als je een bekend gezicht bent zoals hij. Wat nu? Hearn moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Het is een flinke schande voor iemand met zijn achtergrond, en afhankelijk van de uitkomst kan dit gevolgen hebben voor zijn reputatie, atletencarrière en zelfs meer. Samengevat: er is veel discussie rond Hearn, en we moeten afwachten wat er uit de rechtszaak komt. Het blijft spannend! Gebruiker: Linda_1985 Wow, dit is echt schokkend! Ik kan me niet voorstellen dat hij zoiets zou doen. Heeft hij nog ergens op gereageerd ofzo? Gebruiker: DeBakker Ja, hij heeft een verklaring afgelegd waarin hij zegt dat hij gewoon met vrienden was en dat het allemaal overdreven wordt. Maar ik vraag me af, als je in de public eye staat, moet je dan niet beter oppassen? Gebruiker: SportFan123 Dus mensen dachten echt dat hij dit gedaan had? Ik bedoel, hij is een Olympiër, dat maakt het nog vreemder. Wat gebeurt er als hij schuldig blijkt? Expert: WimDeSportspecialist Ja, dat is een goede vraag, SportFan123. Als hij schuldig bevonden wordt, kan hij flink wat problemen krijgen. Het kan leiden tot boetes of zelfs zwaardere straf. Voor een atleet kan dit ook betekenen dat sponsors hem laten vallen, wat financieel moeilijk kan zijn. Gebruiker: Joris_74 Dat klinkt heel krom, maar ik snap het wel. De media pakt dit soort verhalen altijd op. Hebben ze al beelden van wat er gebeurd is? Of is het alleen maar getuigenverklaringen? Gebruiker: AnoniemeKijker Ik denk dat het vooral gebaseerd is op getuigenverklaringen. Beelden zouden alles kunnen veranderen, maar voor nu lijkt het vooral op "zijn woord tegen het hunne". Gebruiker: Linda_1985 Laten we hopen dat er snel meer duidelijkheid komt. Ik vind het zo zonde dat als hij onschuldig is, zijn naam nu al besmeurd is. Gebruiker: DeBakker Ja, precies! Als hij onschuldig is, is het straf dat zijn reputatie nu al op het spel staat. Maar het is ook een les voor anderen: denk echt goed na over je omgeving en wat je doet. Gebruiker: SportFan123 Bedankt voor de uitleg, WimDeSportspecialist! Ik blijf het volgen. Hopelijk komt er snel meer info! Gebruiker: Joris_74 Ja, ik ook! Dit soort verhalen zijn altijd zo interessant. Hopelijk kunnen we binnenkort een update krijgen! Dit is een levendige discussie waarin gebruikers uit verschillende hoeken hun mening delen en vragen stellen. Iedereen lijkt betrokken en benieuwd naar de uitkomst van het verhaal! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van Lila91 Onderwerp: Hoi allemaal! Even voorstellen Hallo iedereen! Ik ben Lila91 en ik ben nieuw hier op het forum. Ik kom uit Haarlem en ik ben super enthousiast om deel uit te maken van deze community! Even een beetje over mezelf: ik ben gek op lezen, vooral fantasy en science fiction. Daarnaast doe ik graag aan sporten zoals yoga en hardlopen. Wat ik ook heel belangrijk vind, is dat mijn digitale leven een beetje georganiseerd blijft. Ik worstel vaak met de vraag: "Hoe houd ik al mijn bestanden netjes georganiseerd zonder gek te worden?" Het lijkt soms een eindeloze klus, haha! Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik op zoek ben naar tips van anderen. Hoe zorgen jullie dat je geen chaos krijgt in je bestanden? Hebben jullie slimme trucjes of apps die jullie gebruiken? Ik hoor het graag! Ik kijk ernaar uit om met jullie te kletsen en tips uit te wisselen! Groetjes, Lila91 Antwoord van ExpertJef Onderwerp: Re: Hoi allemaal! Even voorstellen Hey Lila91, Welkom op het forum! Leuk dat je jezelf even voorstelt. Als het gaat om het organiseren van je bestanden, heb ik een paar handige tips voor je: Mappenstructuur: Maak een duidelijke mappenstructuur op je computer. Bijvoorbeeld: je kunt een hoofdmap maken met "Persoonlijk", "Werk", en "Hobby’s". Daarbinnen kun je specifieke mappen maken, zoals "Financiën" of "Boeken". Zo vind je snel wat je zoekt! Bestandsnamen: Geef je bestanden duidelijke namen. In plaats van iets als "Document1", noem het "Project_X_2023". Dit maakt het makkelijker om te zoeken. Cloud Opslag: Denk aan cloudopslag zoals Google Drive of Dropbox. Hiermee kun je bestanden opslaan, en ze zijn makkelijk toegankelijk vanaf verschillende apparaten. Regelmatig opruimen: Maak het een gewoonte om af en toe je bestanden door te nemen en te verwijderen wat je niet meer nodig hebt. Misschien eens per maand? Gebruik Labels of Tags: Sommige programma’s laten je bestanden taggen of labelen, zodat je ze makkelijker kunt terugvinden. Hopelijk heb je hier iets aan! Laat het ons weten als je meer specifieke vragen hebt. Veel succes! ExpertJef Reacties van Andere Gebruikers User1: Hey Lila91, welkom! Ik gebruik ook Google Drive, superhandig! Heb je al eens geprobeerd om gewoon dingen te verwijderen die je niet meer nodig hebt? User2: Hoi Lila! Wat leuk dat je van fantasy houdt! Heb je al een favoriete serie? User3: Welkom! Ik maak vaak gebruik van Evernote om alles bij te houden. Het helpt me echt te focussen! User4: Eens met ExpertJef! Mappenstructuren zijn goud waard. Ik heb op mijn computer dingen als "2023" waar ik al mijn bestanden stop. Gewoon overzichtelijk! User5: Wat leuk dat je uit Haarlem komt! Mijn ouders komen daar vandaan. Lila91, maak je nog aparte mappen voor je sportieve activiteiten? User1: Ja, dat is een goed punt! Ik heb ook aparte mappen voor foto’s van races en zo. Altijd leuk om ze terug te kijken! User6: Hey Lila, ik gebruik ook labels! Vooral bij mijn e-mails, zo kan ik snel terugvinden wat belangrijk is. Lila91: Dank voor alle tips, iedereen! Ik ga zeker eens kijken naar die mappenstructuur. En ja, User2, ik ben echt een fan van de ‘A Song of Ice and Fire’ serie! User7: Ah, je hebt smaak! Ben je ook de serie ‘Game of Thrones’ aan het volgen? Laatst was ik zwaar teleurgesteld over het eind, haha! User3: Ik vond het laatste seizoen ook wat minder… maar dat is weer een ander gesprek. Lila91, als je meer tips wilt, gewoon vragen! Daar heb je het! Een gezellig forumtopic met een fijne interactie! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker: Jan88 Hey allemaal, ik heb een vraagje. Hoe kan ik veilig downloaden met een VPN zonder dat ik er teveel kennis van heb? Ik zie door de bomen het bos niet meer. Alvast dank! Expert: TechGuru Hey Jan88, goed dat je deze vraag stelt! Het gebruik van een VPN is een slimme zet als je veilig wilt downloaden. Laat me het je eenvoudig uitleggen. Wat is een VPN? Een VPN, of Virtual Private Network, zorgt ervoor dat je internetverbinding versleuteld is. Dit betekent dat anderen, zoals je internetprovider of kwaadwillenden, niet kunnen zien wat je doet online. Het maakt dus je verbinding veiliger. Kies een goede VPN-provider. Er zijn veel VPN’s, maar niet allemaal zijn ze even goed. Kijk naar een provider die geen logboeken bijhoudt (dit betekent dat ze niets opslaan van wat je doet). Populaire opties zijn NordVPN, ExpressVPN of CyberGhost. Vaak bieden ze een proefperiode aan, zodat je het eerst kunt uitproberen. Installeren en instellen. Het installeren is meestal simpel. Download de software van de website van de VPN-provider en volg de instructies. De meeste hebben een ‘one-click’ functie om verbinding te maken. Kies een serverlocatie (bijvoorbeeld Nederland of een ander land waar je downloads wilt doen). Hoe dichterbij, hoe sneller meestal. Downloaden via Spotnet Zorg dat je Spotnet goed hebt ingesteld. Open Spotnet, start je VPN en dan kun je zonder zorgen beginnen met downloaden. Vergeet niet altijd je VPN aan te zetten voordat je Spotnet opent! Extra tips: Zorg dat je antivirussoftware up-to-date is. Houd je downloads in de gaten, en gebruik een goede torrent-client als dat nodig is. En check of je firewall goed ingesteld staat. Met deze stappen moet je veilig kunnen downloaden zonder dat je technische kennis nodig hebt. Succes! Gebruiker: Marieke Wauw, dat klinkt super duidelijk! Dank je, TechGuru! Ik dacht altijd dat zo’n VPN moeilijk was, maar dit lijkt te doen. Ik ga het straks meteen proberen. Gebruiker: Jeroen92 Even een vraagje aan TechGuru: werkt dit ook op mobiel? Ik download vaak via mijn telefoon. Kan ik daar ook een VPN voor gebruiken? Expert: TechGuru Goed punt, Jeroen92! Ja, je kunt een VPN gebruiken op je mobiel. De meeste VPN-providers hebben ook apps voor Android en iOS. Je moet dezelfde stappen volgen als op je pc. Gewoon app downloaden, installeren en verbinding maken. Veilig en makkelijk! Gebruiker: Lisa Briljant! Ik heb ooit gehoord dat sommige VPN’s je internet kunnen vertragen. Is dat echt zo? Expert: TechGuru Ja, dat klopt, Lisa. Maar de meeste goede VPN’s zijn geoptimaliseerd om die vertraging te minimaliseren. Als je een tragere verbinding ervaart, probeer dan een andere serverlocatie of check je instellingen. Sommige servers zijn druk en dat kan de snelheid beïnvloeden. Gebruiker: Robbert Ik heb BestVPN geprobeerd, maar het leek langzaam. TechGuru, heb je een tip voor een snellere? Expert: TechGuru Robbert, ik raad NordVPN aan. Die is meestal snel en ook makkelijk in gebruik. Ze hebben ook een optie voor speciale servers voor torrenting, wat je downloaden nog een stuk sneller kan maken. Gebruiker: Eva Wat als ik geen geld wil uitgeven aan een VPN? Zijn er ook gratis opties die veilig zijn? Expert: TechGuru Goede vraag, Eva! Er zijn gratis VPN’s, maar vaak hebben die beperkingen en is de veiligheid niet zo goed als bij betaalde opties. Als je echt geen budget hebt, kijk dan naar ProtonVPN. Die biedt een gratis versie met beperkte data, maar is wel betrouwbaar. Gebruiker: Jasper Thanks iedereen, dit helpt me echt verder! Ik ga het nu direct uitproberen. Gebruiker: Anouk TechGuru, dank je voor al je tips! Ik was eerder zo sceptisch over VPN’s, maar nu voel ik me een stuk beter. Gebruiker: Timmy23 Hebben jullie ook gedacht aan de juridische kant? Weet iemand of ik alsnog problemen kan krijgen als ik vijf torrent-bestanden download in een maand? Expert: TechGuru Hi Timmy23, dat is een goede opmerking! Het hangt altijd af van wat je downloadt. Sommige dingen zijn compleet legaal, andere weer niet. Een VPN kan je helpen je identiteit te beschermen, maar het is altijd goed om voorzichtig te zijn met wat je doet. Lees meer over de wetten in jouw land! Gebruiker: Mieke Bedankt allemaal voor de input. Ik voel me gelukkig een beetje minder verloren. Hopelijk tot snel weer! Einde discussie Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...