Spring naar bijdragen

Voldoet mijn videokaart nou wel of niet aan de eisen ?


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  5918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03/15/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik heb een XFX Nvidia 6200 512 MB - 3.0 Pixel Shader videokaart. Steeds als ik een srtest doe, krijg ik te zien dat mijn videokaart alles heeft, maar toch komt er een rood uitroeptekentje. Heel raar ? kijk:

2a5ya2t.jpg

http://i38.tinypic.com/2a5ya2t.jpg

Nu wil ik weten of mijn PC hem nou wel of niet aan kan ? En komt er een rood uitroepteken omdat het een NVIDIA 6 serie is ?

Alvast bedankt  :peace:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 109
  • 5.9k
  • Reacties 5
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  709
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08/13/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

je NVIDIA graphichs kaart niet goed genoem lees die tekst naast het O met het streppptje eerdoorheen

er staat you need a minimum of NVIDIA chipset 6800. of ati radeon 600 for vista

maar jij hebt de 6200 Nvidia chipset en de 6800 is de vereiste.

je kan het spel wel spelen maar het is niet optimaal..

als je vragen hebt pm of schrijf het maar

Slasher :o :o O0 O0 O0 :peace: :peace: :peace: :friends:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 709

  • Bijdragen:  5918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03/15/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

je NVIDIA graphichs kaart niet goed genoem lees die tekst naast het O met het streppptje eerdoorheen

er staat you need a minimum of NVIDIA chipset 6800. of ati radeon 600 for vista

maar jij hebt de 6200 Nvidia chipset en de 6800 is de vereiste.

je kan het spel wel spelen maar het is niet optimaal..

als je vragen hebt pm of schrijf het maar

Slasher

Ok dus ik kan bijv. Crysis (was het) wel spelen maar dan op low..

En welke taal ben je aan het leren?(wrts :P)

Frans en Engels  ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 109
  • 5.9k

  • Bijdragen:  5918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03/15/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Crysis?

In je dromen dat spel is tering zwaar.

Ja weet ik, alleen bij srtest staat dat mijn processor, geheugen etc het op low aankan, maar bij mijn videokaart staat dat ik ook alles heeft, maar toch staat er een 907mkp.jpg teken,

en slasher zegt dat ik het wel kan spelen maar niet optimaal (wat ik ook had verwacht maar,

mijn vraag is dus:

waarom staat er [img width=35 height=28]http://i34.tinypic.com/907mkp.jpg teken terwijl mijn videokaart toch alles heeft  :-[

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 109
  • 5.9k

  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   228
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  04/19/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  34

Wat is hier het probleem? Je voldoet aan de minimumeisen, al zeggen ze van niet. De 6200 die jij hebt, komt uit dezelfde serie als de 6800 die genoemd staat, alleen is hij iets zwakker. Daarom zul je op het randje zitten en krijg je niet de Pass status. Ik zou zeggen: probeer gewoon uit of hij werkt, waarschijnlijk lukt het net aan met ongevee 3 fps. En daar heb je ook geen trek in, lijkt me.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 228
  • 500

  • Bijdragen:  5918
  • Waardering:   109
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  03/15/08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Wat is hier het probleem? Je voldoet aan de minimumeisen, al zeggen ze van niet. De 6200 die jij hebt, komt uit dezelfde serie als de 6800 die genoemd staat, alleen is hij iets zwakker. Daarom zul je op het randje zitten en krijg je niet de Pass status. Ik zou zeggen: probeer gewoon uit of hij werkt, waarschijnlijk lukt het net aan met ongeveer 3 fps. En daar heb je ook geen trek in, lijkt me.

Ok bedankt, want ik wou weten of ik wel of niet aan de minimumeisen voldoe, daarom startte ik dit topic, en het is mij nu duidelijk dat ik daarna voldoe  O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 109
  • 5.9k

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.

    Eater

    Geplaatst

    Met nog maar één seizoen te gaan, heeft acteur Noah Schnapp, bekend om zijn rol als Will Byers, een belangrijke waarschuwing afgegeven: het emotionele slotstuk zal kijkers diep raken. Tijdens de Broadway-première van Stranger Things: The First Shadow deelde Schnapp zijn gevoelens over het aankomende seizoen. Hij maakte duidelijk dat het afscheid van de personages en hun avonturen onvermijdelijk zwaar zal zijn: "Dit seizoen gaat mensen écht kapot maken. Er zullen geen droge ogen zijn; het wordt intens verdrietig. Maar wat ik kan beloven, is dat het een fenomenaal seizoen wordt waar iedereen van gaat houden." Schnapp's woorden vinden weerklank bij co-creator Ross Duffer, die bevestigde dat het einde van de serie niet alleen een afsluiting van het avontuur is, maar ook van de kindertijd van de personages. "Het begint meteen met actie, sneller dan ooit tevoren. Maar we hopen ook dat dit ons meest emotionele seizoen tot nu toe is," aldus Duffer. De reis van Will Byers Will Byers, de jongen die in het eerste seizoen werd ontvoerd naar de mysterieuze 'Upside Down', heeft een cruciale rol gespeeld door de seizoenen heen. Zijn leven is onlosmakelijk verbonden met de bovennatuurlijke dreigingen die Hawkins teisteren. De evolutie van zijn karakter, van een onschuldig kind tot een jongeman die de duistere kanten van zijn wereld heeft ervaren, belooft een aangrijpende climax in het vijfde seizoen. Een dramatische strijd De strijd tegen Vecna, die de poort tussen Hawkins en de 'Upside Down' heeft geopend, zal ongetwijfeld het middelpunt van het verhaal vormen. Maar zoals Schnapp en Duffer al aangeven, zal deze strijd niet zonder pijnlijke momenten zijn. Fans kunnen zich voorbereiden op een verhaal vol ontroering, waar niet iedereen ongeschonden uit de strijd zal komen. Een eerbetoon aan de fans Met de aankomende finale van Stranger Things wil het team achter de serie niet alleen de verhaallijnen afbouwen, maar ook een eerbetoon brengen aan de trouwe fans die deze reis sinds het begin hebben gevolgd. Het is een kans om de band tussen de personages en de kijkers te versterken, en om een onvergetelijke afschied te creëren. Dus, bereid je voor op een reis door de emoties, een mix van vreugde en verdriet. Seizoen 5 van Stranger Things belooft een ervaring te worden die nog lang in het geheugen van de fans gegrift zal staan. Maak je klaar om te lachen, te huilen en samen met de personages een laatste avontuur te beleven in de schaduw van Hawkins.
  • Recente prestatie

    • ROHETA heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...