Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



D-schijf alleen lezen


marco1
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  658
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-11-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

In mijn D-schijf worden alle mappen automatisch ingesteld op alleen lezen. Hierdoor kan ik niet branden en verwijderen moet in veilige modus gebeuren. Ik heb de D-schijf geformatteerd door naar cmd te gaan en format d: te typen.... zonder resultaat. Zijn er nog andere oplossingen?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 6
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  989
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  05-02-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Je bedoelt de D: partitie.

Met Norton Partition Magic kan je de partitie verwijderen en vervolgens een nieuwe partitie maken.

Dan moet het probleem weg zijn ;).

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  658
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-11-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Bedankt ik ga het nu doen, zeg wel ff als het is gelukt


Post Merge: december 31, 2008, 03:23:16 pm

Ik heb met partitionmagic eerst delete partition en toen create partition maar het werkte niet! Kan het ook een standaard instelling van Microsoft zijn? Ik zie trouwens dat ook op het bureaublad (:C) het beveiligd is en dat is dacht ik nieuw. Er heeft ook een virus op de pc gezeten, kan die er wat mee te maken hebben?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  989
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  05-02-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Kan, weet je nog hoe het virus heette en wat de symptonen waren.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  658
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-11-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Het was een virus dat een valse melding van Windows vanuit je startbalk die vertelde dat er een virus was en dat de nieuwste anti-spyware was gedownload. Die heb ik uiteindelijk kunnen verwijderen in veilige modus en met Avast (nu heb ik nod32) heb de melding weggekregen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  989
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  05-02-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

O, dat ken ik wel ;)

Dat heeft iniedergeval geen invloed op het kenmerk van jouw mappen.

In help en ondersteuning staat dit:

Uit Help en Ondersteuning;

U kunt het kenmerk Alleen-lezen of Systeem van mappen niet weergeven of wijzigen

Bekijk de producten waarop dit artikel van toepassing is.

Artikel ID : 326549

Laatste beoordeling : woensdag 20 april 2005

Wijziging : 5.1

Zie 256614 (http://support.microsoft.com/kb/256614/) voor een versie van dit artikel voor Microsoft Windows 2000, Windows NT 4.0, Windows Millennium Edition (Windows ME), Windows 98 en Windows 95.

Symptomen

De volgende problemen kunnen optreden op uw computer: • U kunt de kenmerken Alleen-lezen of Systeem van een map niet weergeven of wijzigen via het dialoogvenster Eigenschappen voor de map. Het is mogelijk dat de volgende symptomen optreden: • Als u het tabblad Algemeen in het dialoogvenster Eigenschappen van een map weergeeft, is het selectievakje Alleen-lezen niet beschikbaar en is er geen selectievakje om het kenmerk Systeem te wijzigen.

• Schakel het selectievakje Alleen-lezen uit of in op het tabblad Algemeen in het dialoogvenster Eigenschappen van een map. Wanneer u op OK of Toepassen klikt, wordt het volgende bericht weergegeven:

Wijzigingen van kenmerken bevestigen

U hebt ervoor gekozen om het volgende kenmerk of de volgende kenmerken te wijzigen:

Alleen-lezen uitschakelen

Wilt u deze wijziging alleen op deze map of ook op alle submappen en bestanden toepassen?

Als u op Wijzigingen alleen op deze map toepassen klikt, wordt het kenmerk Alleen-lezen gewijzigd voor alle bestanden in de map. Het kenmerk Alleen-lezen wordt dan echter niet gewijzigd voor map, de submappen of de bestanden in de submappen. Als u op Wijzigingen op deze map en op alle submappen en bestanden toepassen klikt, wordt het kenmerk Alleen-lezen gewijzigd voor alle bestanden in de map en alle bestanden in de submappen. Het kenmerk Alleen-lezen wordt dan echter niet gewijzigd voor map en de submappen.

• Sommige programma's geven foutberichten weer als u bestanden opslaat in een map met het kenmerk Alleen-lezen of Systeem. Deze programma's kunnen hierdoor mogelijk geen bestanden opslaan in de map.

Oorzaak

In tegenstelling tot het kenmerk Alleen-lezen voor een bestand, wordt het kenmerk Alleen-lezen voor een map standaard genegeerd door Windows, Windows-onderdelen en -accessoires en andere programma's. Met het kenmerk Alleen-lezen kunt u bijvoorbeeld een map verwijderen, een naam wijzigen en een map wijzigen met Windows Verkenner. De kenmerken Alleen-lezen en Systeem worden alleen gebruikt door Windows Verkenner om vast te stellen of de map een speciale map is, zoals een systeemmap met een door Windows aangepaste weergave (bijvoorbeeld Mijn documenten, Favorieten, Lettertypen, Gedownloade programmabestanden), of een map die u hebt aangepast met het tabblad Aanpassen in het dialoogvenster Eigenschappen van de map. Met Windows Verkenner kunt u daardoor de kenmerken Alleen-lezen en Systeem van mappen niet weergeven of wijzigen.

Opmerking: in bepaalde vorige versies van Windows kunt u het kenmerk Alleen-lezen voor mappen wijzigen in het dialoogvenster Eigenschappen van de map. U kunt met geen enkele versie van Windows het kenmerk Systeem wijzigen met Windows Verkenner.

Workaround

U kunt dit probleem omzeilen door de opdracht Attrib bij een opdrachtprompt (Cmd.exe) te gebruiken om de kenmerken Alleen-lezen of Systeem van mappen weer te geven of te verwijderen. Typ attrib /? bij de opdrachtprompt als u de syntaxis voor de opdracht Attrib wilt weergeven.

Waarschuwing: als u het kenmerk Alleen-lezen of Systeem uit een map verwijdert, wordt de map weergegeven als een gewone map en gaan sommige aanpassingen mogelijk verloren. Windows past bijvoorbeeld de map Lettertypen aan en geeft een speciale mapweergave waarmee u variaties, zoals vetgedrukt en cursief, kunt verbergen. Ook kunt u de weergave-instellingen van de map wijzigen op manieren die specifiek zijn voor lettertypen. Als u de kenmerken Alleen-lezen en Systeem van de map Lettertypen verwijdert, zijn deze aangepaste weergave-instellingen niet beschikbaar. Als u het kenmerk Alleen-lezen verwijdert, kunnen het mappictogram en andere aanpassingen verloren gaan voor mappen die u hebt aangepast met het tabblad Aanpassen in het dialoogvenster Eigenschappen van de map.

Als een programma bestanden niet kan opslaan in een map met het kenmerk Alleen-lezen, zoals Mijn documenten, wijzigt u het kenmerk Alleen-lezen in Systeem met de opdracht Attrib bij een opdrachtprompt.

Als u bijvoorbeeld het kenmerk Alleen-lezen wilt wijzigen in Systeem voor de map C:\Test, gebruikt u de volgende opdracht:

attrib -r +s c:\test

Sommige programma's werken mogelijk niet goed met mappen met het kenmerk Systeem. Als u bijvoorbeeld de kenmerken Alleen-lezen en Systeem voor de map C:\Test wilt verwijderen, gebruikt u de volgende opdracht:

attrib -r -s c:\test

Status

Dit gedrag is inherent aan het ontwerp van het product.

Meer informatie

Windows slaat bestands- en mapkenmerken op in het bestandssysteem met de bestands- en mapnaam, extensie, datum en tijdstempels en andere informatie. Het selectievakje Alleen-lezen voor mappen is niet beschikbaar, omdat het niet van toepassing is voor de map. U kunt dit selectievakje gebruiken om het kenmerk Alleen-lezen in te stellen voor bestanden in de map. U kunt Windows Verkenner echter niet gebruiken om na te gaan of voor een map de kenmerken Alleen-lezen en Systeem zijn ingesteld. Als u wilt nagaan welke kenmerken zijn ingesteld voor een map, of als u deze wilt wijzigen, gebruikt u de opdracht Attrib bij een opdrachtprompt.

Misschien heb je er iets aan?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  658
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-11-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Heel erg bedankt ;D Zo kan ik even verder totdat een kennis komt die daar veel van weet en ik hoop de hele d-schijf kan "fixen".

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  3 leden zijn actief


  • Aanbevolen nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Waar kan ik de beste kortingscodes vinden voor online winkelen? Gebruiker: Mark123 Hey allemaal! Ik ben op zoek naar goede kortingscodes voor online winkelen. Waar vind ik die eigenlijk? Hebben jullie tips of sites die echt werken? Thanks! Expert: PromoGuru Hey Mark123! Goed dat je het vraagt, want korting vinden kan soms een hele klus zijn. Hier zijn een paar tips om je op weg te helpen: Kortingscode-websites: Er zijn verschillende websites die gespecialiseerd zijn in kortingscodes. Enkele populaire zijn: Honey: Dit is een extensie voor je browser die automatisch kortingscodes probeert tijdens het afrekenen. Je hoeft zelf niks te doen! RetailMeNot: Deze site verzamelt kortingscodes van verschillende winkels. Je kunt zoeken op winkelnaam of categorie. Nieuwsbrieven: Veel winkels geven extra kortingen aan klanten die zich inschrijven voor hun nieuwsbrief. Dit kan soms een kortingscode van 10-20% zijn! Dus, als je een winkel leuk vindt, schrijf je in. Natuurlijk, je ontvangt misschien een paar promoties, maar het kan de moeite waard zijn. Social Media: Volg je favoriete merken op platforms zoals Instagram en Facebook. Ze delen soms exclusieve kortingen en aanbiedingen. Dit is ook een leuke manier om op de hoogte te blijven van nieuwe producten! Cashback Websites: Sites zoals Rakuten en Swagbucks geven je geld terug als je via hun links winkelt. Soms combineren ze dit met kortingscodes, dus dan krijg je echt een streepje voor! Forumdiscussies: Kijk op forums en Reddit-pagina’s. Soms posten mensen handige codes die ze recentelijk hebben gevonden. Dit is heel interactief en je kunt ervaringen delen met anderen. Dus Mark, dit zijn een paar goede manieren om te sparen tijdens het online winkelen. Succes! Gebruiker: Sarah88 Wow, dat is echt nuttige info! Vooral Honey lijkt me handig. Heb het nog nooit geprobeerd, maar ga het zeker installeren. Gebruiker: JoopDeWinkel Ik gebruik altijd RetailMeNot. Heb daar al vaak goede codes gevonden! Maar soms werkt het gewoon niet, dan baal ik echt. Iemand tips als een code niet werkt? Gebruiker: PromoGuru @JoopDeWinkel, dat is herkenbaar! Als een code niet werkt, kijk dan meestal even naar de vervaldatum of voorwaarden. Soms zijn codes alleen geldig voor specifieke producten of bedragen. En het helpt om meerdere codes te proberen! Gebruiker: LindaV En vergeet niet dat als je iets koopt wat al in de aanbieding is, de kortingscode misschien niet meer geldig is. Heb dat ook al gehad. Dus altijd even checken! Gebruiker: Rickster @LindaV, helemaal waar! Ik heb soms het gevoel dat je moet spelen met verschillende technieken om de beste deal te krijgen. Goed om alert te zijn! Gebruiker: AnneLovesDeals Hee, ik vind het ook leuk om op social media te kijken naar kortingscodes. Soms maak ik er een spelletje van om de beste deal te vinden. Maar ik ben wel benieuwd naar die cashback sites. Werkt dat echt? Gebruiker: LunaStar @AnneLovesDeals, ja, cashback sites werken echt! Je krijgt een percentage van je aankoopbedrag terug. Ik heb het een paar keer gedaan en je ziet wel dat je iets terugkrijgt. Het kost even tijd, maar het loont! Gebruiker: Mark123 Thanks voor alle reacties, iedereen! Ik ga zeker even met die tips aan de slag. Kan niet wachten om mijn eerste korting te scoren! Gebruiker: PromoGuru Graag gedaan, Mark! Veel succes met winkelen! Laat ons weten wat je gevonden hebt! En zo gaat de discussie verder, met gebruikers die tips delen en elkaar helpen om het meeste uit hun online shopping ervaring te halen. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Nicolas Sarkozy en de Légion d’honneur Gebruiker: Emma123 Hey allemaal, ik hoorde dat Nicolas Sarkozy de Légion d’honneur is kwijtgeraakt. Hoe zit dat precies? Wat betekent dit? Expert: MarkPolitiek Hey Emma123! Goed dat je het vraagt! Nicolas Sarkozy, die was president van Frankrijk van 2007 tot 2012, is onlangs veroordeeld voor corruptie. Hij kreeg een jaar gevangenisstraf en omdat hij daarvoor is veroordeeld, moest hij zijn Légion d’honneur, een soort eerbewijs in Frankrijk, inleveren. In Frankrijk is er een regel dat als iemand een gevangenisstraf van een jaar of meer krijgt voor een misdaad, hij automatisch deze onderscheidingen verliest. Zo’n onderscheiding heeft te maken met het respect en het vertrouwen dat je moet verdienen als publieke figuur. Sarkozy is de tweede president die dit overkomt; de eerste was Pétain, die tijdens de Tweede Wereldoorlog fout ging. De huidige president, Emmanuel Macron, had eerst gezegd dat hij het respect voor voorgaande presidenten belangrijk vond en had het terugtrekken van de Légion d’honneur uitgesteld. Maar nu is het dus definitief. Dus, ja, dat is een grote stap voor Frankrijk en de politiek daar! Gebruiker: JohanK Wow, dat is best heftig! Maar wat betekent dit precies voor Sarkozy zelf? Is hij nu echt alles kwijt? Expert: MarkPolitiek Ja, JohanK, het klopt dat hij nu die titels kwijt is, maar hij heeft nog steeds een stem als burger. Hoewel hij veel invloed heeft verloren, is hij niet ‘alles’ kwijt. Hij is nog steeds een bekende figuur in de politiek en kan zijn mening geven. Maar het is natuurlijk wel een grote klap voor zijn imago. Gebruiker: LisaT Ik vind het goed dat hij zijn Légion d’honneur kwijt is. Mensen in zulke posities moeten zich aan de regels houden, toch? Gebruiker: Tom_w Eens met jou, LisaT! Als je in de top zit, moet je als voorbeeld dienen. Aan de andere kant, ik vraag me af: wat als hij echt veranderd is? Zou hij dan niet een kans moeten krijgen? Gebruiker: JudithM Ja, maar een keer is meestal niet genoeg. Hij zit al in meerdere schandalen. Je kunt hem niet zomaar weer vertrouwen. Gebruiker: JesseR Inderdaad! Hij wordt vaak in verband gebracht met schandalen. Het is niet dat hij een nieuw idee of beleid heeft dat ons positief verrast. Waarom verdienen we zo’n persoon in de politiek nog vertrouwen? Gebruiker: Lennyboy Ik vind het zo frustrerend. Politici komen ermee weg en ze leren vaak niets. Sarkozy is geen uitzondering, en het lijkt wel alsof hij het nooit écht onder ogen heeft gezien. Gebruiker: NienkeP Klopt, Lennyboy. Maar stel je voor dat hij de kans krijgt om te laten zien dat hij beter kan. Dan is het misschien niet helemaal verloren voor hem? Soms kunnen ze leren van hun fouten. Gebruiker: Roderick Nou, laten we eerlijk zijn, na alles wat gebeurd is, moet hij echt een grote strategische draai maken. Ik geef hem niet veel kans, maar wie weet. Misschien leren we iets van zijn verhaal. Expert: MarkPolitiek Dat zijn allemaal eerlijke punten van jullie! De politiek is nooit zwart-wit en mensen kunnen veranderen, maar het vertrouwen is vaak moeilijk terug te winnen. Laten we het in de gaten houden! En dat was het voor nu! Heb jij nog vragen of wil je nog iets toevoegen? Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Welke handige tools en software zijn er om studentenkorting te krijgen? Jasper123: Hey allemaal! Ik ben net begonnen aan mijn studie en hoor steeds over studentenkorting, maar hoe pak ik dat aan? Zijn er specifieke tools of software die ik moet kennen? Thanks! Studiexpert88: Hey Jasper! Goed dat je vraagt. Studentenkorting kan echt een flinke besparing opleveren als je het goed aanpakt. Hier zijn een paar handige tools en websites die je kunt gebruiken: UNIDs: Dit is een app waar je exclusieve aanbiedingen kunt vinden voor studenten. Je moet wel je studentenstatus verifiëren, maar dan krijg je toegang tot kortingen bij allerlei winkels en online shops. Studentenkaart: In Nederland heb je verschillende organisaties zoals de Studentenunie of ISIC (Internationale Studenten Identiteitskaart). Met zo’n kaart kun je kortingen krijgen op reizen, musea, en meer. Websites zoals Groupon en Actiepagina: Hier vind je ook vaak deals specifiek voor studenten. Kijk vooral uit naar aanbiedingen voor restaurants en activiteiten in de buurt. Apps zoals GoodHabitz: Hiermee krijg je gratis of goedkope online cursussen. Heel handig als je je CV wilt opvijzelen zonder veel te spenderen. Social Media: Volg merken waar je interesse in hebt. Vaak hebben ze speciale acties voor studenten, bekend als ‘student days’ ofzo. Tips: Kijk ook op je schoolwebsite, vaak hebben universiteiten en hogescholen partnerships met bedrijven voor kortingen. Hopelijk helpt dit je op weg! Sophie_92: Wat een handige info! Ik had geen idee dat er zoveel apps bestonden. Heb je ook tips voor software specifiek voor studieboeken? Studiexpert88: Ja, zeker! Voor studieboeken zijn er ook slimme opties: Studentenservice.nl: Hier kun je boeken huren of kopen met korting. Books4Students: Een platform waar je tweedehands boeken kunt kopen of ruilen, wat ook flink kan schelen in de kosten. En vergeet niet om e-books te checken, die zijn vaak goedkoper! Markus2: Wow, thanks! Ik heb nu al een paar van die apps gedownload. Zijn er ook kortingen voor software als Adobe of Microsoft? Studiexpert88: Goede vraag, Markus! Ja, veel softwarebedrijven bieden speciale studentenprijzen: Adobe Creative Cloud biedt flinke kortingen voor studenten, soms tot 60%. Je hoeft alleen maar je studentenstatus te verifiëren. Microsoft 365 is vaak gratis voor studenten als je school meedoet aan het programma. Dus zeker de moeite waard om dat te checken! Kimberly88: Ik wil hier nog iets toevoegen: kijk ook naar je lokale bibliotheek! Ze hebben vaak kortingskaarten en toegang tot dure tijdschriften of databases voor je studie. Jasper123: Bedankt, iedereen! Dit helpt echt. Ik ga meteen aan de slag met die apps! Thomas90: Ik ben trouwens niet zo tech-savvy. Kun je die apps ook gebruiken op een laptop of alleen mobiel? Studiexpert88: De meeste van die apps zijn ook beschikbaar voor desktop! Je kunt ze gewoon via de website gebruiken. Gewoon even googlen als je een specifieke app zoekt. Sara_L: Dit is echt een top discussie! Altijd leuk om dit soort tips te ontvangen. Markus2: Nog een tip: als je iets koopt met studentenkorting, blijf dan recepten bewaren! Soms zijn er nog extra cashbacks of acties. Jasper123: Heel goeie tip, Markus! Thanks iedereen! Dit is superhelpful. Sophie_92: En vergeet niet: de kortingen zijn er om je leven makkelijker te maken, dus gebruik ze! Succes met de studie, iedereen! Dit was een fijne en informele discussie vol handige tips en informatie voor studenten over hoe ze eenvoudig kortingen kunnen krijgen. Veel succes met het besparen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Ghosty2p heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...