Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



pc onderdelen vervangen


gkeeee
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  345
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-02-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

hoi mijn packardbell zijn moederbord is verbrand ofsow en ik heb hier een nieuwe pc staan, maar van binnen is die oud,  zo een merk van philps. ik wilde die memorykaart vervangen van die philps door die van mijn packard bell en ook de geheugen en mesgien nog een paar dingen zelfs. kan dat een probleem zijn? kan iemand mij ook trouwens een site geven waar alles duidelijk uitgelegd wordt en plaatjes erbij zijn van het uitelkaar halen van een pc

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 5
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen


  • Bijdragen:  2.097
  • Waardering:   74
  • Prestatiepunten:  575
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  08-03-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  34

Als je even aan kan geven wat er waar naar toe verplaatst moet worden en wat de type nummers zijn van beide moederborden dan kunnen we kijken of het mogelijk is ja of de nee.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  345
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-02-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

ik wil mijn memorykaart bij die van philips bij doen


Post samenvoeging: december 06, 2009, 22:21:07 pm

en die moederbord van mijn packardbell is asus die van mijn andere weet ik nog niet. en trouwens in mijn oude packardbell zit een D: station van 120 gb, kan ik die ook erbij voegen. en dei van C: kan ik die vervangen door die van mijn packardbell?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

We hebben veel meer informatie nodig. Een asus moederbord kan alles zijn. Dit kun je allemaal met het programma Everest opzoeken. Wat bedoel je met memorykaart? Memory/intern geheugen/geheugenstrips neem ik aan. En heeft je Harde Schijf een IDE of SATA aansluiting?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   228
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  19-04-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  34

En heeft je Harde Schijf een IDE of SATA aansluiting?

Ben bang dat 'ie dat niet weet ofwel weet wat dat is... Bij oude pc's heb je te maken met IDE, dat sowieso.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  345
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-02-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

soorry ik ben nogal haastig besig hier heb je wat info als dit niet genoeg is laat het me weten

Motherboard ID 62-0819-001131-00101111-040201-VIA_P6$M789CG_RELEASE 08/19/2004

Motherboard Name PCChips M789CG

Bus Type DDR SDRAM

Bus Width 64-bit

Field Value

Motherboard Properties

Motherboard ID 62-0819-001131-00101111-040201-VIA_P6$M789CG_RELEASE 08/19/2004

Motherboard Name PCChips M789CG

Front Side Bus Properties

Bus Type Intel GTL+

Bus Width 64-bit

Real Clock 133 MHz

Effective Clock 133 MHz

Bandwidth 1067 MB/s

Memory Bus Properties

Bus Type DDR SDRAM

Bus Width 64-bit

DRAM:FSB Ratio 1:1

Real Clock 133 MHz (DDR)

Effective Clock 267 MHz

Bandwidth [ TRIAL VERSION ] MB/s

Chipset Bus Properties

Bus Type VIA V-Link

Bus Width 8-bit

Real Clock 67 MHz (QDR)

Effective Clock 267 MHz

Bandwidth 267 MB/s

Motherboard Physical Info

CPU Sockets/Slots 1

Expansion Slots [ TRIAL VERSION ]

RAM Slots 2 DIMM

Integrated Devices Audio, Video, LAN, CPU

Form Factor Micro ATX

Motherboard Size 190 mm x 230 mm

Motherboard Chipset CLE266

Extra Features [ TRIAL VERSION ]

Motherboard Manufacturer

Company Name Elitegroup Computer Systems

Field Value

Physical Memory

Total [ TRIAL VERSION ]

Used [ TRIAL VERSION ]

Free 49 MB

Utilization [ TRIAL VERSION ]

Swap Space

Total 545 MB

Used 203 MB

Free 341 MB

Utilization 37 %

Virtual Memory

Total 769 MB

Used 378 MB

Free 391 MB

Utilization 49 %

Paging File

Paging File C:pagefile.sys

Initial / Maximum Size 336 MB / 672 MB

Current Size 336 MB

Current / Peak Usage 58 MB / 123 MB

Utilization 17 %

Physical Address Extension (PAE)

Supported by Operating System Yes

Supported by CPU No

Active No

Problems & Suggestions

Suggestion Install more system memory to improve applications performance.

dit is de pc die ik gebruik en ik heb nog een geheugenkaart van die 547mb RAM die ik erbij wil voegen kan hij dit aan, en anders wilt ik het vervangen door die van  222


Post samenvoeging: december 06, 2009, 23:33:00 pm

Field Value

Physical Memory

Total [ TRIAL VERSION ]

Used [ TRIAL VERSION ]

Free 75 MB

Utilization [ TRIAL VERSION ]

Swap Space

Total 545 MB

Used 228 MB

Free 317 MB

Utilization 42 %

Virtual Memory

Total 769 MB

Used 376 MB

Free 393 MB

Utilization 49 %

Paging File

Paging File C:pagefile.sys

Initial / Maximum Size 336 MB / 672 MB

Current Size 336 MB

Current / Peak Usage 90 MB / 123 MB

Utilization 27 %

Physical Address Extension (PAE)

Supported by Operating System Yes

Supported by CPU No

Active No

Problems & Suggestions

Suggestion Install more system memory to improve applications performance.

Field Value

Memory Module Properties

Serial Number 00FFFFFFh (4294967040)

Manufacture Date Week 2 / 2005

Module Size 256 MB (1 rank, 2 banks)

Module Type Unbuffered

Memory Type DDR SDRAM

Memory Speed PC2700 (166 MHz)

Module Width 64 bit

Module Voltage SSTL 2.5

Error Detection Method None

Refresh Rate Reduced (7.8 us), Self-Refresh

Memory Timings

@ 166 MHz 2.5-3-3-7  (CL-RCD-RP-RAS) / 10-12-2  (RC-RFC-RRD)

@ 133 MHz 2.0-3-3-6  (CL-RCD-RP-RAS) / 8-10-2  (RC-RFC-RRD)

Memory Module Features

Early RAS# Precharge Not Supported

Auto-Precharge Not Supported

Precharge All Not Supported

Write1/Read Burst Not Supported

Buffered Address/Control Inputs Not Supported

Registered Address/Control Inputs Not Supported

On-Card PLL (Clock) Not Supported

Buffered DQMB Inputs Not Supported

Registered DQMB Inputs Not Supported

maar eey ik kan tog wel mijn d: geheugen (120 gb) van mijn packardbell aansluiten op dese pc

Differential Clock Input Supported

Redundant Row Address Not Supported


Post samenvoeging: december 07, 2009, 17:56:14 pm

sorry voor mijn onduidelijkheid van gisteren ik zal nu wat duidelijker zijn

ik heb nu een pc philips en die heeft CPU 222 mb RAM ik wil deze verhogen of vervangen door mijn oud erbij te voegen van 546 mb ram, kan mijn moederbord van mijn pc het aan?

ik heb nu een station C: (van 76 gb) en ik wil van mijn oude pc de station d: van 120 gb erbij toe voegen.kan dit? zo ja kunt u me uitleggen hoe het duidelijk moet, met mesgien wat plaatjes erbij.

mijn andere pc is verbrand ofsow de moederbord ofsow (ik zat sochtens 1 uurtje agter pc en toen kwam er een kleine knal agter de pc en viel uit. er kwam rook uit en stonk een beetje. er was ook een stroomstorring.) en dus heb ik een ander pc gekregen van mijn oma.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumonderwerp: Hoe stel ik een firewall in op mijn Mac zonder technische kennis? iRonnie Hallo allemaal! Ik hoop dat jullie me kunnen helpen. Ik wil graag weten hoe ik een firewall kan instellen op mijn Mac, maar ik ben echt niet technisch aangelegd. Is er een eenvoudige manier om dit te doen zonder dat ik uren moet googlen? Alvast bedankt! AppleExpert Hey iRonnie! Geen zorgen, het instellen van een firewall op je Mac is eigenlijk heel makkelijk, ook als je niet zo technisch bent. Hier zijn de stappen die je kunt volgen: Open Systeemvoorkeuren: Klik op het Apple-logo linksboven in je scherm en kies "Systeemvoorkeuren". Ga naar Beveiliging en privacy: Klik op het icoon "Beveiliging en privacy". Dit opent een nieuw venster. Firewall Tab: Bovenin zie je verschillende tabs; kies voor de tab "Firewall". Firewall inschakelen: Als je firewall nog niet aan staat, klik dan op "Zet Firewall aan". Je moet misschien je wachtwoord invoeren om wijzigingen aan te brengen. Firewall-opties: Hier kun je op "Firewall-opties…" klikken om wat instellingen aan te passen. Bijvoorbeeld, je kunt bepaalde programma’s toestaan of blokkeren. Als je niet zeker bent, laat het dan gewoon zoals het is. Afsluiten: Vergeet niet om je wijzigingen te bevestigen voordat je het venster sluit. En dat is het! Je hebt nu je firewall ingesteld zonder allemaal technische termen te hoeven begrijpen. Laat maar weten als je nog vragen hebt! Marlies89 Wauw, dat klinkt eigenlijk best simpel! Ik wist niet dat het zo makkelijk was. Bedankt voor de duidelijke uitleg, AppleExpert! Ga het straks gelijk proberen! Gijsje Jaa, ik heb het zojuist gedaan! Was even zoeken naar dat ‘Systeemvoorkeuren’, haha. Maar nu is het gelukkig gelukt. iRonnie Dank jullie wel, Marlies en Gijsje! Fijn om te horen dat het bij jullie ook is gelukt. Heeft iemand eigenlijk ervaring met die ‘Firewall-opties’? Moet ik daar iets mee? JasperR Hey iRonnie! De ‘Firewall-opties’ zijn vooral handig als je specifieke programma’s wilt blokkeren of toestaan. Maar als je niet zeker bent, kun je het gewoon zo laten. Die standaardinstellingen zijn vaak al goed genoeg voor de meeste mensen. SaraPop Bij mij stonden er ook al wat apps bij de opties. Ik heb ze gewoon laten staan, maar ik vond het wel leuk om te zien dat je dat kunt. Altijd goed om een beetje controle te hebben! EvelienZ Als ik het goed heb, zorgt de firewall ervoor dat ongewenste verbindingen worden geblokkeerd? Ik heb het ook net ingesteld, maar ik voel me er nog niet helemaal gerust bij. Kan ik er iets verkeerd mee doen? AppleExpert Hey EvelienZ, dat klopt! De firewall blokkeert verbindingen die je Mac niet zelf heeft toegestaan. Je kunt echt niet veel verkeerd doen. Zolang je geen onbekende apps toestaat, ben je veilig. En als je je nog steeds zorgen maakt, kan je altijd weer die opties aanpassen. Gewoon jezelf beschermen! TessaL Ik vind het ook prettig om te weten dat mijn Mac nu beter beschermd is. Dank voor de tips allemaal! Dit forum is echt super handig! iRonnie Super bedankt allemaal, echt heel blij mee! Ga binnenkort nog even kijken naar die opties. Nog een fijne dag verder! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Welke telefoon met grote accu houdt het langst vol tijdens het dagelijks gebruik? Gebruiker: TechFan123 Hey allemaal! Ik ben op zoek naar een nieuwe telefoon en het belangrijkste voor mij is dat de accu lekker lang meegaat. Heeft iemand ervaring met telefoons die een grote accu hebben en goed presteren tijdens dagelijks gebruik? Alvast bedankt! Expert: AccuAardbeier Hey TechFan123! Een goede vraag! Er zijn een paar modellen die echt opvallen als het gaat om accu-prestaties. Let me break it down voor je. Samsung Galaxy M32: Deze telefoon heeft een flinke 6000mAh accu. Voor dagelijks gebruik kun je makkelijk 1,5 tot 2 dagen halen zonder opladen, zelfs als je veel apps opent en video’s kijkt. Xiaomi Redmi Note 10: Ook een topkeuze! Met zijn 5000mAh accu kun je een dag of meer gebruik maken, afhankelijk van hoe intensief je het gebruikt. Het is budgetvriendelijk en heeft een fijne camera. Motorola Moto G Power: Dit is echt de koning van de accuduur. Je krijgt ook die 5000mAh, maar het voelt echt als je de accu weeklang zonder opladen kunt gebruiken – perfect voor mensen die vaak vergeten opladen. Bij het kiezen van een telefoon is het ook goed om naar andere dingen te kijken, zoals hoe je hem gebruikt. Als je vaak games speelt of video’s streamt, kan dat de accu-snelheid beïnvloeden. Maar over het algemeen, deze drie zijn super voor lange accuduur! Hoop dat dit je helpt! Gebruiker: GadgetGeek92 Thanks voor de tips, AccuAardbeier! Maar hoe zit het met de laadtijd? Moet ik dan ook kijken naar snelladen ofzo? Expert: AccuAardbeier Dat is zeker iets om in de gaten te houden, GadgetGeek92! Snelladen is super handig, vooral als je even snel je telefoon moet opladen voor je weer weg moet. De modellen die ik noemde hebben vaak ook een soort snellaadfunctie, maar het verschilt hoeveel watt ze ondersteunen. Samsung heeft bijvoorbeeld een goede snellaadoptie, terwijl de Xiaomi ook lekker snel is. Een paar uurtjes opladen en je bent weer goed om te gaan! Gebruiker: MakkelijkBen Ik gebruik nu de iPhone 12, maar de accu is echt niet meer wat het geweest is. Denk dat ik ga overstappen. Maar hoe zit het met de software-ondersteuning van die Android telefoons? Expert: AccuAardbeier Goede vraag, MakkelijkBen! Android-telefoons krijgen meestal updates voor een tijdje, maar het kan soms minder zijn dan bij Apple. Xiaomi bijvoorbeeld, zorgt vaak voor updates, maar niet altijd zo snel als Apple. Als software belangrijk voor je is, kijk dan naar een telefoon die regelmatig updates krijgt. Samsung is bijvoorbeeld goed hierin! Gebruiker: TechieTim Ik heb een Samsung Galaxy M32 en vind ‘m echt chill! Heb em nu paar maanden en batterij gaat zolang mee. Geen gedoe meer met opladen elke avond! Gebruiker: VrouwEnTechniek Zou je de Moto G Power ook aan kinderen kunnen geven? Is die stevig genoeg? Of zijn er betere opties voor kids? Expert: AccuAardbeier Zeker, VrouwEnTechniek! De Moto G Power is vrij robuust en de accuduur maakt het ook fijn voor kinderen, omdat je niet constant hoeft op te letten of ze ‘m opladen. Maar je kunt ook kijken naar modellen met een goede beschermlaag. Samsung en Xiaomi hebben ook fijne opties die schokbestendig zijn! Gebruiker: NieuweGadget Ik ben meer een gamer, dus secaccu belangrijk, maar performance ook. Wat zou jij kiezen, AccuAardbeier? Samsung of Xiaomi voor gaming? Expert: AccuAardbeier Goede vraag, NieuweGadget! Als je veel games speelt, zou ik eigenlijk de Samsung Galaxy M32 aanraden. Hij heeft niet alleen een sterke accu, maar ook een goede processor die gaming soepel maakt. Xiaomi is top, maar de Samsung is wat steviger voor games! Gebruiker: MakkelijkBen Thanks allemaal! Ik ga zeker een van deze modellen proberen. Wellicht even naar de winkel om ze zelf te testen! Gebruiker: GadgetGeek92 Laat je weten welke je kiest, MakkelijkBen! Altijd leuk om ervaringen te delen! En zo groeit de discussie verder! Heb jij ook een ervaring of tips voor een sterke accu? Deel het hieronder! Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Waar vind je de beste retro software voor oude computers? RetroDL: Hey allemaal! Ik ben helemaal gek op retro computers en ben op zoek naar de beste plekken om software te downloaden voor mijn oude machines. Iemand tips waar ik kan kijken? Alvast bedankt! ExpertGeek88: He RetroDL! Super leuk dat je in de retro scene zit! Er zijn een paar goede plekken waar je retro software kunt vinden. Hier zijn mijn favorieten: Archive.org: Dit is een enorme digitale bibliotheek. Je kunt hier echt veel oude software en games vinden. Typ gewoon de naam in de zoekbalk en kijk of het er staat. WinWorld: Hier vind je heel veel oude besturingssystemen en software. Het is speciaal gericht op retro-software, dus de kans is groot dat je vindt wat je zoekt. VetusWare: Dit is een andere geweldige website die zich richt op retro software. Je moet je wel registreren, maar het is het waard. Er zijn veel zeldzame titels beschikbaar! Abandonware websites: Deze sites combineren software die niet meer verkocht of ondersteund wordt. Zorg wel dat je de juridische kant ervan checkt, omdat sommige software rechten kan hebben. Retro gaming forums: Bijvoorbeeld forums zoals dit, maar ook sites zoals Reddit hebben subreddits waar je vragen kunt stellen over specifieke software. Als je specifieke software in gedachten hebt, laat het me weten, dan kan ik gerichter helpen! Veel plezier met je zoektocht! DannyMIRC: Nice tips, ExpertGeek88! Ik gebruik zelf ook vaak Archive.org, echt een goudmijntje! Soms vind je daar zelfs manuals bij de software. NostalgicNerd: Hee RetroDL, ik weet nog dat ik mijn oude Commodore 64 uit de schuur had gehaald en alles bijna niet kon vinden. Wat een zoektocht! Maar VetusWare heeft me toen echt geholpen. Hopelijk vind je wat je zoekt! TechieTina: Ik heb altijd een zwak gehad voor die oude MS-DOS games. Heb je wel eens geprobeerd om GOG.com te checken? Daar verkopen ze veel geremasterde retro games en het werkt altijd goed! RetroDL: Dank jullie wel voor de tips! Ben gelijk wat gaan kijken en Archive.org is echt een schatkamer! Heb al een paar oude spellen gedownload. GamingGuru: GOG.com is inderdaad tof! Ze hebben ook vaak kortingen. Vergeet niet de forums door te spitten, want daar staan ook tips over de beste emulators! OldSchoolOscar: He, even een vraagje aan de ervaren mensen hier: Hoe installeer je eigenlijk die oude software op nieuwe computers? Moet je daar iets voor doen of werkt het gewoon? ExpertGeek88: Goede vraag, OldSchoolOscar! Het hangt af van de software en het besturingssysteem. Voor veel oude Windows-software kun je het in compatibiliteitsmodus draaien. Voor andere software heb je soms een emulator nodig, zoals DOSBox voor MS-DOS games. Dat programma simuleert de oude hardware, zodat je de games kunt spelen. Als je hulp nodig hebt, laat het maar weten! DannyMIRC: @OldSchoolOscar, het kan soms een beetje knoeien zijn, maar met de juiste emulator werkt het meestal goed! Gewoon even googlen naar de software die je wilt draaien, dan vind je vast een tutorial. NostalgicNerd: Inderdaad, en als je nog vragen hebt, kunnen we elkaar altijd even helpen hier! Altijd leuk om ervaringen uit te wisselen. RetroDL: Thanks allemaal, dit forum is echt een aanrader! Laten we elkaar op de hoogte houden als we iets vets ontdekken! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • JayStanton heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...