Spring naar bijdragen

lime wire probleem


Gast edsel

Aanbevolen reactie

ik ben laatst bij iemand bezig geweest om lime wire er weer op te krijgen nadat zij hem perongeluk afgehaald had. Maar hij start nu niet meer op als ik op het icoontje klik denkt hij heel ff en houd dan op weet iemand wat ik daar aan doen kan?

groetjes edsel

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
  • Reacties 5
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

hE

Herinstalleer opnieuw Limewire bovenop de oude..

Waarschijnlijk heeft een cleaner enkele actieve bestanden gewist..

Bv wanneer je Ccleaner gebruikt kan je instellen van welke sites de cookies moeten worden bewaard..

Probeer ff...

of geef eens je Gmail account door dan stuur ik je de limewire pro 4.10

;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  4321
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  04/19/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  42

Kan ook zijn dat je Firewall die nieuwe versie nog niet herkend en daarom tegenhoudt!

Als het goed is zou je dit bij de OPTIES van je firewall moeten kunnen instellen!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 20
  • 4.3k
  • 2 weken later...
Gast antigua

jE moet heel verzichtig zijn met het draaien van anti-spy's vooral met progs zoals "Ewido" en "A-Squared" want die gaan zulke progs er onverbiddelijk uitgooien..

Je kan bv gaan naar start>zoeken>en tik in bij alle bestanden 

Limewire.

Verwijder alles (uitgezondert limewire die je opgeslagen hebt in een vaste map)

Clean alles en daarna herinstalleren...

En ?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
  • 2 weken later...

  • Bijdragen:  4321
  • Waardering:   20
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  04/19/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  42

zo te zien opgelost duss slotje

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 20
  • 4.3k

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    heaven1

    Geplaatst

    Hallo mensen    Heeft er iemand een invite voor me van deze site onhit https://onehit.org/login/   Alvast bedankt hiervoor

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.
  • Recente prestatie

    • Roron heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...