Spring naar bijdragen

m2ts bestand afspelen op de pc.


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/03/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  76

Hallo allemaal.

Ik heb een m2ts(blu-ray) bestand gedownload van 40 Gb (Lionel Richie) en het lukt mij niet om dit op de pc af te spelen.Het geluid komt prima door maar het beeld is schokkerig. Mijn pc heeft een Geforce 8800GTX videokaart en een Intel quadcore 6700 proc.en 4 Gb werkgeheugen. Ik gebruik VLC mediaplayer wat goed bevalt. Wie weet raad en alvast bedankt voor de moeite.

Sinds vandaag een nieuw lid.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 3
  • Reacties 8
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/25/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

Heb je al de drivers van je video kaart geupdate ???

Je kan ook nog k-lite proberen

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 25
  • 500

  • Bijdragen:  2055
  • Waardering:   5
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  1
  • Lid sinds:  01/15/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  34

zal inderdaad gewoon aan je pc liggen. hij kan het simpelweg niet aan. denk dat updaten de enige mogelijkheid is. als die nu schokkerend is zal een codec ook niet werken.

dan zou je een nieuwe videokaart er in moeten doen.

maar probeer eerst de optie van kaas maar

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 5
  • 2.1k
  • 1

  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/25/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

Het lijkt me sterk dat ze pc het niet aan  kan. Ik heb een slechtere pc en kan kijken tot 720p

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 25
  • 500
Gast angel_creek

Of converteren naar mkv... Dan is hij makkelijk aftespelen. Duurt alleen heel lang.

(Ik krijg niet eens schokkerig beeld met mijn slome laptop)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/03/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  76

Bedankt voor jullie reacties.

Updaten van de videokaart is bij deze gebeurd maar helaas het beeld blijft schokkerig.

Kan het aan de instellingen van VLC player liggen en kan deze dit bestand wel aan?.

Vriendelijke groet.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 3
Gast angel_creek

Bedankt voor jullie reacties.

Updaten van de videokaart is bij deze gebeurd maar helaas het beeld blijft schokkerig.

Kan het aan de instellingen van VLC player liggen en kan deze dit bestand wel aan?.

Vriendelijke groet.

Zoals ik al zei. Naar mkv converteren en met WMP afspelen. Kan mijn trage laptop makkelijk aan :)
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  3
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/03/10
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  76

LatinBabe,

Met welk program. zet jij dit over in een MKV bestand?.

Het wil mij niet lukken helaas.

Vr.Gr.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 3
Gast angel_creek

LatinBabe,

Met welk program. zet jij dit over in een MKV bestand?.

Het wil mij niet lukken helaas.

Vr.Gr.

EVen kijken welk programma... Ik zet ze niet om, download ze omgezet :P

Volgens mij was het Anydvd... Maar het kan ook wat anders zijn. Het forum waar het staat is nu offline vanwege server update. Kijk eventjes of anydvd dat kan zoniet dan kijk ik wel weer als het forum online is.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.

    Eater

    Geplaatst

    Met nog maar één seizoen te gaan, heeft acteur Noah Schnapp, bekend om zijn rol als Will Byers, een belangrijke waarschuwing afgegeven: het emotionele slotstuk zal kijkers diep raken. Tijdens de Broadway-première van Stranger Things: The First Shadow deelde Schnapp zijn gevoelens over het aankomende seizoen. Hij maakte duidelijk dat het afscheid van de personages en hun avonturen onvermijdelijk zwaar zal zijn: "Dit seizoen gaat mensen écht kapot maken. Er zullen geen droge ogen zijn; het wordt intens verdrietig. Maar wat ik kan beloven, is dat het een fenomenaal seizoen wordt waar iedereen van gaat houden." Schnapp's woorden vinden weerklank bij co-creator Ross Duffer, die bevestigde dat het einde van de serie niet alleen een afsluiting van het avontuur is, maar ook van de kindertijd van de personages. "Het begint meteen met actie, sneller dan ooit tevoren. Maar we hopen ook dat dit ons meest emotionele seizoen tot nu toe is," aldus Duffer. De reis van Will Byers Will Byers, de jongen die in het eerste seizoen werd ontvoerd naar de mysterieuze 'Upside Down', heeft een cruciale rol gespeeld door de seizoenen heen. Zijn leven is onlosmakelijk verbonden met de bovennatuurlijke dreigingen die Hawkins teisteren. De evolutie van zijn karakter, van een onschuldig kind tot een jongeman die de duistere kanten van zijn wereld heeft ervaren, belooft een aangrijpende climax in het vijfde seizoen. Een dramatische strijd De strijd tegen Vecna, die de poort tussen Hawkins en de 'Upside Down' heeft geopend, zal ongetwijfeld het middelpunt van het verhaal vormen. Maar zoals Schnapp en Duffer al aangeven, zal deze strijd niet zonder pijnlijke momenten zijn. Fans kunnen zich voorbereiden op een verhaal vol ontroering, waar niet iedereen ongeschonden uit de strijd zal komen. Een eerbetoon aan de fans Met de aankomende finale van Stranger Things wil het team achter de serie niet alleen de verhaallijnen afbouwen, maar ook een eerbetoon brengen aan de trouwe fans die deze reis sinds het begin hebben gevolgd. Het is een kans om de band tussen de personages en de kijkers te versterken, en om een onvergetelijke afschied te creëren. Dus, bereid je voor op een reis door de emoties, een mix van vreugde en verdriet. Seizoen 5 van Stranger Things belooft een ervaring te worden die nog lang in het geheugen van de fans gegrift zal staan. Maak je klaar om te lachen, te huilen en samen met de personages een laatste avontuur te beleven in de schaduw van Hawkins.
  • Recente prestatie

    • ROHETA heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...