Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



MIDDEN IN DE WINTERNACHT – Torrent / Download / NZB


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  344
  • Waardering:   30
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  27-03-12
  • Status:  Offline
  • Actief:  

[table][th]

MIDDEN IN DE WINTERNACHT

[/th][/table][table][th]Algemene informatie:[/th][th][/th][th]Extra informatie:[/th][th][/th]

[/table]

069b6__middenindewinternacht+affiche.jpg

Lourens Blok

met: Dennis Reinsma (Max), Jelka van Houten (Kirsten, Max’ moeder), Dana Goldberg (Kiki), Derek de Lint (Kerstman), Arjan Ederveen, Dana Goldberg, Carla Hardy; Jeroen van Koningsbrugge (stem eland Moos)

Scenario: Daan Bakker, Marco van Geffen. Een week voor kerst stort er een gigantische eland neer in de schuur van Max. Zijn naam is Moos en hij beweert voor de kerstman te werken! Alleen zijn baas is spoorloos en als hij niet snel met de kerstman herenigd wordt, krijgt niemand kerstkado’s dit jaar. Moos krijgt hulp van Max en zijn zusje Kiki, alleen heeft buurman Panneman zijn zinnen op het elandgewei gezet. Gaat het Max & Moos lukken om uit handen te blijven van de jagende buurman? En zullen ze er in slagen de kerstman met zijn slee op tijd in de lucht te krijgen?

Productie: Joost de Vries, Eva Eisenloeffel, Leontine Petit. Camera: Philip van Volsem. Montage: Annelies van Woerden. Animatronics: Chris Clarke. Muziek: Jorrit Kleijnen, Alexander Reumers. Distributie: A-film.

Persreacties:

Barend de Voogd in ‘de Filmkrant’ van november 2013: “Een echte kerstfilm — zo een met enorme hoeveelheden sneeuw, een Kerstman in het rood en een sprekende eland — dát hadden we nog niet in Nederland. Midden in de winternacht geeft het overbekende genre bovendien meteen een leuke twist. (…) Het avontuur komt pas echt op gang wanneer Moos zijn medaillon met sterrenstof verliest. Het poeder dat je doet vliegen valt in handen van de boze buurman Panneman. En zonder Sterrenstof geen Kerst. Panneman, een vervelende griezel die voortdurend zijn neus ophaalt terwijl hij zijn jachtgeweer richt op die ‘vuile smerige rotkinderen’, is een prachtige creatie van Arjan Ederveen. Eng, maar ook een beetje aandoenlijk. Panneman heeft namelijk een zwakke plek: Max’ mooie moeder. Het levert een verrukkelijk ongemakkelijke dinerscène op, die eigenlijk alleen overtroffen wordt door de scène waarin een treurige en aangeschoten Kerstman weer helemaal opleeft dankzij de motivatiespeech van Max’ oma: ‘Wie is de Kerstman? Ík ben de Kerstman!’ Ondertussen stopt moeder zijn rode kerstkostuum even in de wasmachine. Het zijn dat soort details die Midden in de winternacht grappig absurd en tegelijkertijd geloofwaardig alledaags maken. Uiteraard is het even wennen aan die sprekende eland, maar de animatronics van Chris Clarke zijn goed. Clarke verzorgde eerder de poppen en special effects in twee Harry Potter-films, Charlie and the Chocolate Factory en Steven Spielbergs War Horse. Van Koningsbrugge doet je met grappige dialogen en veel kuchen en brommen al snel vergeten dat je naar een bewegende pop zit te kijken. Dennis Reinsma — hij was ook al zo goed in Mijn avonturen door V. Swchwrm — is een kleine Max om van te houden, in een film die sprankelt, zoals het hoort tijdens Kerst.”

Marieke Kremer in ‘Sp!ts’ van 27 november 2013: “Dat het feest van Sinterklaas op een haartje na niet doorgaat, dat kunnen we elk jaar zien in (vaak tenenkrommend flauwe) bioscoopfilms en tvprogramma’s. Dit jaar staat echter ook Kerstmis op het spel, in een kinderfilm voor de feestdagen die ook voor volwassenen een plezier is om te zien. (…) lieve, geestige familiefilm over vriendschap en familie, en over hoe je als kind het beste kunt omgaan met de hobbels die het leven opwerpt. De jonkies zullen daarbij zonder twijfel meegesleept worden door het barre avontuur dat Max en Moos beleven; daar zorgen de mopperige Kerstman en Max’ boosaardige buurman Panneman wel voor. Voor het oudere publiek valt er echter ook genoeg te genieten, vooral dankzij de onderkoelde, droogkomische manier waarop Van Koningsbrugge een stem geeft aan Moos. Dat er op de special effects wel het één en ander is aan te merken, doet weinig af aan de kwaliteit van de film, die het sowieso vooral moet hebben van de fijn ouderwetse sfeer. Nu maar hopen dat de makers van de Sinterklaasfilms van volgend jaar iets opsteken over wat je ook kunt doen met een kinderfeest dat op het nippertje tóch doorgaat.”

Floortje Smit in ‘de Volkskrant’ van 28 november 2013: “Midden in de Winternacht is een Nederlandse film die mooi past in de traditie van tegendraadse, eigenwijze jeugdfilms die kinderen serieus nemen. Nu het concept sinterklaasfilm wel zo’n beetje uitgemolken is, doet de eerste echte Nederlandse kerstfilm zijn intrede. Dat was een kwestie van tijd: traditioneel is de periode rondom kerst een toptijd voor de bioscopen, maar al dat gedoe rondom de kerstman in Amerikaanse kerstkinderfilms past niet zo in een land waar iedereen hem kent, maar niemand in hem gelooft (uitzonderingen daargelaten). Familiefilm Midden in de Winternacht heeft alles wat een goede Nederlandse kerstfilm nodig heeft: Arjan Ederveen met Derrick-bril in een leren giletje en een pratende eland met de stem van Jeroen van Koningsbrugge. (…) Scenaristen Daan Bakker en Marco Geffen en regisseur Lourens Blok steken met zichtbaar plezier de draak met de Amerikaanse tegenhangers. Ja, er zit peptalk in, maar daarbij is de jenever het echte hartversterkertje. De Kerstman eet uit een vuilnisbak. Buurman Panneman (Arjan Ederveen) is een Roald Dahl-achtige schurk die dreigt kinderen neer te schieten met zijn dubbelloops jachtgeweer. Dat klinkt misschien niet leuk, maar dat is het niet. Blok heeft een goed gevoel voor timing en dosering waardoor Midden in de Winternacht mooi past in de traditie van tegendraadse, eigenwijze jeugdfilms die kinderen serieus nemen, waarin kleurrijke personages gespeeld worden door goede acteurs en de ouders er in de zaal niet voor spek-en-bonen laten bijzitten. Bovendien zit in dit goedgeschreven script (naar een Duits jeugdboek) het echte kerstsentiment de boodschap niet in de weg. Branie verbergt, net als bij eland Moos, uiteindelijk een klein hartje.”

Kijkwijzer: Alle Leeftijden (grof taalgebruik).

IMDb

Première: 27 november 2013 (124 bioscoopzalen)

K-85 minuten

[table][th]Directe links naar een NZB, Torrent of download bestanden zijn hier niet te vinden op Duken.nl. Discussiëren, overleggen en Tips zijn toegestaan. Zie onze huisregels.[/th][th][/th]

[/table]
Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...
  • Reacties 3
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-12-13
  • Status:  Offline
  • Actief:  

hartelijk dank

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  21-12-13
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Vlgs de torrent info heb ik een wachtwoord nodig. Dus een fake post

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-12-13
  • Status:  Offline
  • Actief:  

top thank geweldig weer

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen

  • Wie zijn er online?  1 lid is actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumtopic: Hoi allemaal, ik ben Lisa! Van: LisaIsHier Hallo allemaal! Ik ben Lisa en ik kom uit Amsterdam. Ik ben pas 25 jaar en heb een grote passie voor alles wat met media en technologie te maken heeft. Maar ik moet toegeven… soms voel ik me echt een mediajunkie. De hele dag door scrollen op mijn telefoon en binge-watchen op Netflix. Herkennen jullie dat? Ik ben hier op het forum om wat tips te krijgen over hoe ik dat misschien anders kan doen. Zijn er manieren om minder afhankelijk te worden van al die schermen? Ik wil nog steeds genieten van mijn favoriete series, maar ook meer tijd besteden aan andere dingen, zoals lezen en buiten zijn. Als hobby’s hou ik van tekenen en ik ben ook een groot fan van koken. Ik hoop hier gelijkgestemden te vinden, dus als je ook een beetje worstelt met media-overload, laat het me weten! Heb jij tips? Ik kijk er naar uit om jullie beter te leren kennen! Liefs, Lisa Reactie van een expert: Media en balans Van: MediaMentor Hey Lisa! Welkom op het forum! Je bent absoluut niet de enige die zich soms een mediajunkie voelt. Het is supergemakkelijk om verloren te gaan in je telefoon of in een serie. Hier zijn een paar tips die je kunnen helpen om een betere balans te vinden: Tijdslimieten: Stel een tijdslimiet in voor het gebruik van sociale media. Zo kun je bewust kiezen wanneer je online wilt zijn. Activiteiten zonder scherm: Probeer elke week één activiteit zonder scherm te doen. Ga wandelen, lees een boek, of ga koken (super tof dat je dat doet!). Bewust kiezen: Vraag jezelf af: "Wil ik dit kijken omdat het me echt interesseert, of is het een tijdverdrijf?" Bewuste keuzes maken kan helpen je gebruik te verminderen. Alternatieven: Zoek alternatieven. In plaats van een aflevering van je serie, kun je bijvoorbeeld een kort podcastaflevering luisteren over een onderwerp dat je interesseert. Ik hoop dat deze tips je helpen! Als je andere ideeën hebt, deel ze zeker! Groetjes, MediaMentor Reacties van andere gebruikers Van: TuinLiefhebber Welkom Lisa! Fijn dat je de stap gezet hebt om hier te komen. Ik heb ook moeite met schermtijd, maar ik probeer vaker in de tuin te werken. Is het iets dat je ook leuk vindt? Van: ChilleKok Hey Lisa! Leuk dat je hier bent! Koken is echt geweldig. Wat maak je graag? Ik vind het leuk om nieuwe recepten uit te proberen en soms zelfs vrienden uit te nodigen voor een kookavond! Van: DromerigeDani Hi allemaal! Ik snap wat je bedoelt, Lisa. Ik had ook een schermverslaving, maar sinds ik elke ochtend ga joggen, voel ik me zoveel beter! Het is soms moeilijk om de deur uit te gaan, maar het helpt echt. Heb je dat al geprobeerd? Van: TechFanatic Yo Lisa! Mooi dat je je interesses zo deelt. Misschien kan een hobby-studie (zoals een online cursus) je helpen om iets nieuws te leren zonder een schermverslaving te hebben? Heb je daarover nagedacht? Van: BoekWurm Hey, Lisa! Een tip: probeer de boeken van jouw favoriete filmgenres. Het kan echt leuk zijn om voor de buis weg te stappen. Ik kan je een paar goede titels aanraden als je dat wilt! Van: SportieveSophie Welkom op het forum, Lisa! Ik vind het superleuk dat je ook van koken houdt. Maar ik vraag me af: heb je al eens geprobeerd koken zonder recepten? Dat kan best een uitdaging zijn, maar ook heel leuk! Van: Hobbyman Hey Lisa, welkom! Ik heb ook ooit een detox gedaan van sociale media voor een maand. Best een zware klus, maar het gaf me zoveel meer tijd voor andere dingen! Misschien is dat iets voor jou? Succes! Van: CreatieveHanna Hoi Lisa! Wat leuk dat je hier bent. Heb je ook al eens creatieve workshops gevolgd? Dat kan ook een goede afleiding zijn van schermen en je leert iets nieuws. Veel plezier hier! Van: RustigeRik Welkom allemaal! Lisa, ik vind je idee om meer buiten te zijn echt top. Kletsen met vrienden in het park is een fijne manier om dat scherm achter je te laten. Misschien een picnic plannen? Zo ontstaat er een levendig en natuurlijk gesprek waarin leden ervaringen en advies delen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat zijn duplicate spots en hoe kun je ze vermijden? Gebruiker123: Hé allemaal, ik ben nieuw hier en heb een vraagje. Wat zijn eigenlijk duplicate spots? En hoe kan ik ze vermijden als ik aan het downloaden ben via Spotnet? Alvast bedankt! Expert_Leo: Hey Gebruiker123! Welkom op het forum! Duplicate spots zijn basically meerdere lijsten van hetzelfde bestand dat je kan downloaden. Denk aan een film of een serie die in verschillende kwaliteit of met verschillende namen wordt gedeeld. Dit kan gebeuren als iemand iets uploadt en een ander het ook weer plaatst, of als je dezelfde upload op verschillende momenten terugziet. Nu, hoe kun je ze vermijden? Hier een paar tips: Gebruik filters: Spotnet heeft opties om dubbele bestanden eruit te filteren. Zorg dat je die aanzet zodat je alleen de unieke downloads ziet. Kijk naar bestandsnamen en sizes: Vaak, als je de naam en grootte vergelijkt, zie je al snel of iets een duplicate is. Als ze hetzelfde zijn, kan je het beter negeren. Check comments: Soms laten andere gebruikers weten dat iets al eerder is geupload. Lees de reacties even door! Updates en initiatieven: Sommige communities of gebruikers plaatsen meldingen over nieuwe uploads. Volg die en je weet wat er nieuw is zonder dupes. Hopelijk helpt dit je verder! Laat maar weten als je nog vragen hebt! User_Mike: Thanks Leo! Dit is echt handig om te weten. Ik heb veel gedownload en soms zag ik dingen dubbel, maar wist niet wat het betekende. Marieke84: Ik wil ook nog aan toevoegen dat sommige series vaak meerdere uploads hebben, omdat ze in verschillende landen zijn gekopieerd. Dat is dus niet altijd slecht, omdat je zo soms de beste versie kan kiezen. TheTechGuy: Klopt Marieke! En vergeet niet dat sommige mensen ook hun eigen pakketten van series of films samenstellen, dus dat maakt het nog verwarrender. — Gebruiker123: Duidelijk, dank jullie! Ik ga eens kijken naar die filters. Er staat zoveel in Spotnet dat het soms lastig is om het overzicht te houden! OldSchoolBob: Dat is zeker waar! Soms lijkt het wel een doolhof met al die spots. Ik gebruik vaak de zoekfunctie in plaats van te scrollen. Scheelt echt! Marieke84: Ja, dat kan ik bevestigen! En als je echt niet zeker weet wat je moet kiezen, het kan helpen om even te Googlen naar de beste versies van wat je wil downloaden. User_Mike: Haha, bij het verwijderen van dupes moet je ook opletten dat je niet per ongeluk de verkeerde verwijdert. Dat is me ook een keer overkomen… echt frustrerend! TheTechGuy: Precies Mike! Het is goed om bezig te zijn met het overzicht. Ik moedig iedereen aan om een soort lijst bij te houden van wat je hebt gedownload, dan raak je niet zo snel in de knoop. Gebruiker123: Super tips allemaal! Ik zal deze raadgeving zeker meenemen. Bedankt iedereen! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Welke binge-waardige series over hackers moet ik zeker bekijken? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar wat nieuwe series om te bingewatchen en ik ben helemaal gek op die hacker-dingen. Heeft iemand tips voor goede series die draaien om hackers of cyberbeveiliging? Hit me up! CyberGuru101: Hey SmurfFan88! Super dat je interesse hebt in hacker-series, er zijn echt een paar geweldige om te zien! Hier zijn mijn top picks: Mr. Robot – Dit is echt een must-see! De serie volgt Elliot, een hacker met sociale angst die zich aansluit bij een groep cyberactivisten. Het is spannend en de plotwendingen zijn echt om van te smullen. De technische details kloppen ook prima, wat het extra leuk maakt voor tech-fans! Halt and Catch Fire – Hoewel het niet helemaal over hacking gaat, speelt tech een grote rol in deze serie. Het gaat over de opkomst van de personal computer in de jaren ’80 en ’90. De karakters zijn echt diepgaand en het laat je nadenken over de impact van technologie. Black Mirror (de aflevering "Hated in the Nation") – Deze anthology-serie bevat een aflevering die veel te maken heeft met hacking en sociale media. Het is donker en geeft je echt iets om over na te denken. The Code – Dit is meer een misdaaddrama, maar het heeft genoeg hacker-elementen. Het volgt een team van detectives die de wereld van hacking en cybercriminaliteit induiken. StartUp – Dit gaat over een crypto-startup die op een spannende manier met hackers en schimmige zaken omgaat. De cast is ook top, met onder andere Adam Brody en Martin Freeman. Ik hoop dat je hier wat mee kunt! Veel kijkplezier! BoekAddict23: Ohhhh, Mr. Robot is echt een juweeltje! De hoofdpersoon is zo realistisch neergezet, je voelt gewoon zijn worstelingen. En die muziek! Aahh TechJunkie77: Klopt, Mr. Robot is echt on point! Maar ik wil ook nog Person of Interest aanbevelen. Het gaat niet echt over hacken, maar wel over een supergeavanceerd AI-systeem dat criminaliteit voorspelt. Het heeft een soortgelijke vibe als Mr. Robot. SmurfFan88: Thanks jongens! Ik ga Mr. Robot zeker eerst bekijken. De rest klinkt ook super interessant! CyberGuru101: @TechJunkie77, ik heb Person of Interest ook gezien! Het heeft zoveel plotwendingen. De interactie tussen de karakters is echt leuk om te volgen. BoekAddict23: Inderdaad, het geeft je ook een blik op ethiek in technologie. Echt fascinerend! FilmFanatic99: Is Black Mirror de moeite waard? Ik heb gehoord dat sommige afleveringen mega zwaar zijn, maar mensen vinden het ook weer briljant. TechJunkie77: Ja, absoluut! Niet elke aflevering is even goed, maar de meeste zijn heel sterk en provocerend. Zeker uitkijken naar de sociale commentaar. De aflevering "San Junipero" is bijvoorbeeld heel anders dan de rest, maar zo mooi! SmurfFan88: Klinkt goed! Ik ga ook dat maar checken. Dit weekend wordt een binge-fest . Bedankt voor alle tips, mensen! CyberGuru101: Geen probleem! Laat ons weten wat je ervan vindt! Veel kijkplezier! Einde discussie Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Aglio heeft zojuist een badge verdient
      7 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...