Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Rar en SFV bestanden


Gast aniger
 Delen


Aanbevolen reactie

Hallo allemaal,

Laat ik het hier maar eens proberen daar het moeilijk schijnt te zijn om er een antwoord op te geven.

Daar ga ik dan!

Ik heb SpongeBob SquarePants Movie 2004 Custom NL Subb.

Er bevinden zich allemaal Rar bestanden in

Er bevindt zich een SFV bestand in. Deze heb ik laten controleren en alles is compleet ( geeft die aan )

En ik heb R77 bestanden die zo niet te openen of uit te pakken zijn.

Er is geen rar bestand bij die begint met 00 of de rar.extentie

Uiteindelijk maar de eerste rar bestand uitgepakt. Dat gaat goed, maar wat schetst mijn verbazing?? Het is een bestand geworden welke je normaliter in PaintShop zou openen. Maar dat doet die uiteraard niet.

Dus ook daar kan ik verder niets meer mee.

Wie kan dit raadsel oplossen?

Heel graag!!!!

Bij voorbaat dank

Groet Sanyu

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 19
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Gast leecherhehe

jah jonge et ziet er raar uit . zijn het gewoon allemaal van die winrar boekjes ? die film?

dan kijk ik wel ffies verder :silly:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hallo Silly,

Hieronder heb ik beschreven wat ik tot nu toe heb gedaan. Misschien duidelijker voor U?

Wat ik alwel gedaan heb is naar de info gekeken met de speciale viewer.

Daarin staat een advies en wel het volgende:

Our advice is: just burn the .img files directly to your DVD-/+R

Don`t extract as this will damage the dvd structure we\'ve If you do extract, make sure you burn all the folders. Don\'t extract, created We promise you won\'t regret downloading this release from SuPReME. Don\'t forget, making custom subtitled discs is a lot of work.So remember that when you comment on the releases.

Ik heb toen al die rars en die files SpongeBob su premie R30 t/m SpongeBob su-premie 81 gebrand op dvd, maar alles is alleen maar gekopieerd. Ik zie nergens img files staan

Ik wacht weer rustig af enneuh..vast bedankt

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Open 1 van de \"getal\" bestanden met winrar. Dan zie je de IMG file en deze kan je uitpakken. Dan kan je de img file branden of mouten :woohoo:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Dank je DueN

Wat je hebt geschreven heb ik gedaan, dus een van de getalbestanden uitgepakt. Dit werd dus een image ( met een Paintshop logo )

Dan begrijp ik dat ik weer deze image uit moet pakken? Als dat zo is, ook met winrar?

Hopelijk ben je nog wakker

Groet

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast leecherhehe

nee je moet hem gwoon branden of je kan hem ook afspelen in een virtuele schijf :silly: succes :laugh: :laugh:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Dank u wel Leecherhehe,

Morgen ga ik het proberen en zal het zeker laten weten.

Allen hartelijk dank voor de joviale hulp.

BEDANKT!!!

Slaap lekker en morgen gezond weer op. Blijf maar lekker in bed met dit sneeuwgedoe. Trouwens wel een prachtig gezicht.

Groet

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hallo en goede morgen aan allen,

HET IS GELUKT!!!!! iK HEB HET GEBRAND!!!! FANTASTISCH DUS MET JULLIE HULP.

DANK JULLIE WEL EN EEN FIJNE DAG ALLEMAAL

GROET

SANYU ( oja, ik zal nog wel eens terugkomen daar ik echt een beginneling ben.

Eerst ga ik uiteraard goed zoeken of ik het kan vinden, maar dan kom ikkke terug op dit forum )

Trouwens ik ben wel heel enthousiast hoor met dit, maar ik zocht eigenlijk

het pc spel van SpongBob squarepants de film. Ik kan het maar eenmaal vinden in het Engels en dan wordt hij niet gedownload.

Iemand een idee?

Ik durf nu wel veel te vragen toch?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Je wilt dus het spel van SpongBob squarepants?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hoi DukeN en Sebasju,

Heb ik nu iets fout gedaan? Ik zal toch maar antwoorden op de vraag. Ja heel graag DukeN, of mag dat niet hier?

Enneuh.. Sebasjuh2, ik begrijp het niet. Kan je het mij uitleggen??

Dank jullie wel

Groet SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Fijn DukeN, dan kan ik dat loslaten.

Maar weet je waar ik het spel voor de pc kan downloaden?

Dus niet voor playstation of wat dan ook.

Ik wacht weer geduldig af ( nou ja geduldig, ik kan er toch niet uit vandaag met dit weer, behalve dan met de honden wandelen.

Groet SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hoi Leecherhehe,

Ook niet in het Engels?

Ik ben een volhouder hoor, maar ik zal er over ophouden als het laatste antwoord komt.

Dank vast en groet,

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Alles is te vinden op internet. Ik raad je aan om veel te zoeken op torrent sites. Met een beetje mazzel staat hij ergens tussen ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast leecherhehe

Hij zal vast wel ergens tussen staan maar ik heb op 3 torrent sites gekeken en geen een had hem duzzzz maar er zijn natuurlijk nog veel meer sites dus succes :laugh: :silly:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hoi Sebasjuh2,

Fijn dat je er nog aan denkt, maar ik ben zo`n dompie op dat gebied. Wat is DC++

en heb je misschien enig idee hoe ik dat moet zoeken daar het echt alleen voor de pc moet zijn?

Misschien ben je nog aanwezig en heb je weer een knalgoed antwoord voor mij!

Tot aan de volgende???

Groetjes SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ik keek net op de eerste torrent site en daar zag ik hem al staan, onvindsbaar is ie dus zeker niet.

Wel engels geloof ik.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

De werkweek zit erop??

Bedankt beiden, maar ik ben nog steeds aan het zoeken en waar ik ook zoek, ik kan hem niet vinden. Wil jij mij niet de torrentsite geven TijN.

Dat zou heel fijn zijn.

Engels maakt niet uit hoor. Het liefste NL, maar die is helemaal niet te vinden geloof ik.

Ook Sebasjuh2 nog bedankt enneuh.. ik was er inmiddels achter hoor wat jij bedoelde, maar ook daar niets gevonden.

Laat ik maar op het aankomende weekeinde hopen en misschien dat een van jullie het nog tegenkomt!

Hartelijk dank allen en maak er een fijne vrijdag verder van.

Groet

SanShi

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • SmurfFan88: Hee allemaal! Ik heb eindelijk een smart TV gekocht, maar ik snap echt niet hoe ik kan streamen. Waarom lukt het me niet? Iemand tips voor beginners? Of moet ik iets speciaals doen? Hoor het graag! FilmGuru19: Hey SmurfFan88! Geen stress, het is helemaal niet zo moeilijk als het lijkt. Hier zijn een paar dingen die je kunt proberen: Internetverbinding: Zorg ervoor dat je internet snel genoeg is. Een beetje trage WiFi kan streaming echt verpesten. Test je snelheid met een speedtest-appje. App installeren: Heb je de juiste apps gedownload? Netflix, Disney+, of wat je ook wilt kijken, moet je op je TV installen. Soms zijn ze niet standaard geïnstalleerd. Inloggen: Vergeet niet om in te loggen op je account. Een account hebben is vaak stap één, maar dan moet je ook even die gegevens invullen. Oude firmware: Check of je TV de nieuwste updates heeft. Soms werkt alles niet goed als je software verouderd is. HDMI-aansluitingen: Als je een externe box gebruikt (zoals een Chromecast of Apple TV), zorg ervoor dat die goed is aangesloten en ook aanstaat. Probeer deze tips eens en laat weten of het helpt! Succes! BoekenWurm78: Cool, thanks FilmGuru! Ik had ook ondervonden dat ik niet kon streamen omdat mijn internet echt supertraag was. Gelukkig een nieuw abonnement genomen en het werkt nu veel beter. TechieTom: Ja, ik moet ook zeggen dat ik pas ontdekte dat ik mijn TV niet had geüpdatet. Ik dacht dat alles automatisch ging, maar blijkbaar niet! Dus goed punt daar. Gewoon even checken kan veel oplossen. KinoKoning: Ik had laatst een probleem met die app van Amazon Prime. Hij liep steeds vast. Heb toen de app gedeïnstalleerd en opnieuw geïnstalleerd en dat deed wonderen! Soms is het zo simpel. Livvylove: Haha, dat heb ik ook gehad! Soms moet je ook gewoon geduld hebben. Ik maakte me zo druk dat het zo langzaam ging en toen? Gewoon even wachten en nu streamt alles weer soepel. SmurfFan88: Thanks for al die tips, mensen! Ik ga het even proberen. Zo irritant als het niet werkt terwijl je net een film wilt kijken! Kan iemand nog tips geven voor goede films om te streamen? BoekenWurm78: Zeker! Voor goede films moet je echt “The Queen’s Gambit” bekijken als je nog niet hebt gedaan. Het is een serie, maar zo verslavend! Perfect om je streaming skills te oefenen! TechieTom: Ja! "The Queen’s Gambit" is echt top! En als je van aktie houdt, probeer “Extraction” op Netflix. Echt een spannende film! KinoKoning: En vergeet niet om het genre aan te geven dat je leuk vindt! Of het nou horror, komedie of drama is, dat kan ook helpen bij het vinden van goede films! EbookLezer: Oh, en als je van lezen houdt, kun je ook E-books streamen via je tablet! Heb je ook meteen wat om te doen als het streamen weer even niet lukt. SmurfFan88: Wow, wat een goede ideeën! Bedankt allemaal! Ik ga het allemaal bekijken. Laten we hopen dat ik snel kan streamen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Politie vermoedt dat verongelukte piloot Middelburg vliegtuigje bewust liet crashen Gebruiker: Lenny1978 Hé mensen! Ik las iets over een piloot in Middelburg die met zijn vliegtuigje is verongelukt. Volgens de politie zouden ze denken dat hij het opzettelijk heeft laten crashen? Hoe zit dat precies? Kan iemand het uitleggen? Ge gebruiker: JanExpert Hey Lenny1978! Dat is inderdaad een schrijnende situatie. Laten we het even simpel uitleggen. Het vliegtuigje waar we het over hebben, was op een vlucht en is plotseling neergestort. De politie en onderzoekers hebben naar de feiten gekeken. Wat ze gezien hebben, geeft aanleiding tot speculatie. Soms, wanneer er geen duidelijke technische mankementen zijn en het vliegtuig intact lijkt, vermoeden ze opzet. Bijvoorbeeld, als de piloot geen noodsignalen heeft uitgezonden of als er geen tekenen zijn dat hij bezig was om te proberen te landen, dan vraagt dat om uitleg. In dit geval is het nog steeds niet zeker of dit ook daadwerkelijk het geval is, maar het vinden van bewijs is cruciaal. Denk aan het feit dat mentale gezondheid ook een rol kan spelen. Soms zijn piloten in crisis en, al klinkt het hard, kunnen ze dan dingen doen die ons als "wazig" lijken. Zeker, er zijn nog veel onbekende factoren. Er wordt nu verder onderzoek gedaan om definitief vast te stellen wat er is gebeurd. Hou de nieuwsberichten in de gaten! Gebruiker: SusieS Wow, dat is echt heftig. Maar hoe kunnen ze zoiets überhaupt “bewust” noemen? Dat klinkt heel serieus… Gebruiker: KoenB @SusieS, ja snap je, als er geen getuigen zijn of zo, hoe weten ze dan echt wat er in z’n hoofd omging? Misschien was hij gewoon moe of had hij problemen. Gebruiker: Lenny1978 Dat vraag ik me dus ook af! Het lijkt me zo’n grote stap om van “ongeluk” naar “opzet” te gaan. Is er al iets meer bekend over de piloot zelf? Ge gebruiker: JanExpert Er is nog niet veel bekend over de piloot, behalve dat hij ervaring had met vliegen en een goede staat van dienst. Maar dat zegt niets over zijn mentale toestand. Er zijn ook gevallen van piloten die het uiterste doen als ze zich onder druk voelen. Denk bijvoorbeeld aan de verschrikkelijke crash van de Germanwings-piloot; dat kwam ook uit het niets. Gebruiker: MarleenJ Dat is waar. Maar dat maakt het ook zo moeilijk voor de mensen om verder te gaan. Hun naasten begrijpen vaak niet waar de piloot in zijn hoofd mee bezig was. Gebruiker: Franky88 Goeie punten, allemaal! Maar wat als die piloot gewoon ongelukkig was? Moeten we dan echt zo snel oordelen? Ge gebruiker: KoenB @Franky88, inderdaad! Het lijkt me heel belangrijk dat we niet te snel conclusies trekken. Laten we eerst het onderzoek afwachten. Het kan ook gewoon een verschrikkelijke ongelukkige samenloop van omstandigheden zijn. Gebruiker: SusieS Absoluut, we moeten niet vergeten dat er altijd een mens achter de piloot zit. We weten gewoon niet wat hij doormaakte. Ge gebruiker: JanExpert Precies! En ik denk dat we vooral moeten blijven luisteren naar wat de autoriteiten zeggen. Ze zijn goed in hun werk, maar het kost tijd om alles te onderzoeken. Laten we hopen op duidelijkheid en eerbied voor de betrokkenen. Gebruiker: Lenny1978 Dank jullie voor de antwoorden! Dit maakt het al een stuk minder verwarrend. Hopelijk komt er snel meer duidelijkheid. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen iRonnie: Hey allemaal, ik heb een probleem met mijn MacBook. Mijn USB-stick wordt ineens niet meer herkend. Hij werkte altijd goed, maar nu gebeurt er niks als ik hem inplug. Iemand een idee wat ik kan doen? ExpertTom: Hey iRonnie, dat is vervelend! Geen paniek, er zijn een paar dingen die je kunt proberen. Zorg ervoor dat de USB-stick goed is aangesloten. Soms kan het zijn dat hij niet goed in de poort zit. Probeer hem even opnieuw in te pluggen. Probeer een andere poort. Het kan ook zijn dat de poort waar je hem inplugt defect is. Gewoon even een andere USB-poort op je MacBook uitproberen! Controleer de USB-stick op een ander apparaat. Plug je USB-stick in een andere computer of zelfs een andere laptop. Als hij daar ook niet werkt, kan de stick zelf kapot zijn. Herstart je MacBook. Dit klinkt misschien simpel, maar soms lost een herstart allerlei problemen op. Ga naar Schijfhulpprogramma. Open het hulpprogramma (te vinden in je ‘Hulpprogramma’s’ map) en kijk of je de USB-stick daar ziet. Soms moet je hem mounten of herstellen. Klik op je USB-stick als je hem ziet en kies voor ‘Eerste hulp’. Software-updates. Zorg ervoor dat je systeem up-to-date is. Soms helpt het om bugs te verhelpen. Als je dit allemaal geprobeerd hebt en het werkt nog steeds niet, laat het weten! Succes! AppleEva: Thanks voor de tips, Tom! Ik had hetzelfde met mijn andere USB-stick. Vaak is het gewoon de poort of een restart. Goed om dat te horen! KoffieKater: Dat had ik laatst ook! Het scheelt echt om gewoon even opnieuw op te starten. Bij vaker druk op de USB had ik het idee dat ie stuk was, maar na de herstart was het weer goed. Moet je maar net weten! GadgetGuru: Vergeet niet dat sommige USB-sticks alleen goed werken met bepaalde formats! Als je een USB-stick hebt die geformatteerd is voor een Windows-pc, kan dat problemen veroorzaken op je Mac. Zorg ervoor dat hij geformatteerd is als FAT32 of ExFAT. Je kunt dit ook controleren in Schijfhulpprogramma. Gewoon even je stick formatteren kan een oplossing zijn! TechnoTom: Ik heb ook zoiets gehad, en het bleek dat de stick vol was. Ik kon er niks meer mee doen totdat ik dingen verwijderde. Dus als je hem kunt zien in Schijfhulpprogramma, kijk of je nog ruimte over hebt! iRonnie: Hey allemaal, bedankt voor de reacties! Ik heb het geprobeerd met een andere poort en dat werkte. Blijkbaar was de poort kapot ofzo. Nogmaals, mega bedankt! AppleEva: Nice, goed om te horen! Als je nog meer vragen hebt, laat het weten. Dit forum is echt handig! GadgetGuru: Fijn dat het opgelost is! Voor de volgende keer: het kan nooit kwaad om backups te maken van je belangrijke bestanden. Je weet maar nooit. KoffieKater: Helemaal mee eens! Altijd een goed idee om je data veilig te stellen. Maar hey, goed dat je je probleem kon fixen, iRonnie! TechnoTom: En als je ooit meer problemen hebt met je hardware of software, weet je waar je moet zijn! Succes met je verdere Mac-ervaring! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • PvH68 heeft zojuist een badge verdient
      2 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...