Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



downloadmanager


sirah
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  32
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  17-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

hey

zo, nu m'n pctje weer werkt zou ik graag verder gaan met het d/l van m'n serietje.

Om m'n downloadmeter het ontploffen te besparen zou ik graag een goede downloadmanager hebben, zo ééntje die je kan instellen om uit zichzelf alleen tussen bepaalde uren ('s nachts) te downloaden

Ik heb een beetje zitten zoeken, maar er zijn er zoveel dat ik door het bos de bomen niet meer zie.

Uitgaande van de veronderstelling dat er hier toch een paar fervente downloaders zitten , zou ik graag weten wat jullie gebruiken en of die programma's gemakkelijk te gebruiken zijn.

tx

ps . en een tip over een gemakkelijk te gebruiken firewall zou ook welkom zijn, mits ik m'n norton niet meer gebruik en er bij avg free geen firewall zit.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 7
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

een download manager weet ik niet. maar als je torrents download kan je utorrent gebruiken daar zit een planner in.

voor je firewall kan je gewoon die van windows gebruiken doe ik ook

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  709
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  13-08-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Wat ik gebruik is downthemall dan download hij erg snel en hij kan zoveel downloads als je wilt en zit je met het probleem dat je pc uitmoet na het downloaden check hoelang hij nog met en typ dan het speciale command in cmd (ik weet hem niet) dan kan je instellen over hoeveel uur je pc uitgaat

O0 O0 Slasher  O0 O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.933
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Op deze link kan je de beste gratis beveiligings software vinden:

Door de snelle groei van online criminaliteit is het bijna onvermijdelijk dat u in aanraking komt met spyware, Trojans en andere rotzooi die uit zijn op uw geld en gegevens. Botnets als Storm worm domineren het nieuws. Daarom wil ZDNet u wat tips geven over de juiste bescherming. In dit overzicht bieden wij u drie gratis antiviruscanners én een antispywareprogramma om de restjes op te eten.

http://zdnet.nl/downloads.cfm?id=78935&mxp=151

En deze voor het downloaden:

Snel, sneller, snelst, dat zoek je in een downloadtool. Wanneer je - zoals nog velen - Internet Explorer gebruikt is een goede manager een must. Immers een goede beheertool, zoals in Firefox standaard aanwezig, ontbreekt zelfs in de nieuwste versie 7.0 in zijn geheel. Orbit Downloader springt in dat gapende gat en geeft elke IE-surfer een veelzijdig stuk downloadgereedschap in handen.

http://www.duken.nl/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,54/Itemid,69/

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  32
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  17-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Ik gebruik op dit moment ook de firewall van windows zelf, maar als je zo een beetje rondleest wordt vaak gezegd dat die maar half werk doet (wel beschermt tegen buiten, maar niet tegen dingen die vanuit je pc ongevraagd met het net willen verbinden).ik heb ook nog een beetje zitten zoeken en heb iets gelezen over pc tools (als firewall) .

wat die torrents betreft, die heb ik nog nooit afgehaald. Ik d/l meestal van rapidshare. en daarvoor had ik die downloadmanager nodig. er zijn nogal lange wachttijden als je free user bent en om nu niet constant aan pc te moeten zitten maar toch te d/l (vooral 's nachts) is het wel handig als ie dat uit zichzelf doet.

Voor torrents had ik iets gevonden over bittornado.

Iemand ervaring met pctools en bittornado ?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  36

heb je trouwens al gehoord dat rapidshare is aangeklacht ???

Antipiraterij draait Rapidshare de nek om

Sinds een aantal uur zijn de gigantische opslagservers van Rapidshare.com offline. Volgens roddels zou een server overload, court order of een ddos aanval de oorzaak van de downtime zijn. Maar niets is minder waar, beweert Rapidshare technicus Steven Gircham. Volgens hem zou er een grote hoeveelheid bandbreedte in gebruik zijn, hetgeen flinke hardwareproblemen heeft veroorzaakt.

Rapidshare.de en Rapidshare.com, die gigantische hoeveelheden porno en ander illegaal spul op de servers hebben staan, worden scherp in de gaten gehouden door de anti-piraterijbewegingen in de wereld. Ondanks dat Rapidshare nog niet formeel is aangeklaagd, zijn ze wel gedwongen door middel van een anti-piraterijtool alle illegale content op te sporen en te verwijderen.

De tool vergelijkt de bestandsnaam met de release announcesites, torrentsites en eDonkey links. Als de bestandsnaam overeenkomt dan wordt deze direct verwijderd. Het programmaatje zal nog tot het middernachtelijk uur actief zijn en zal alle illegale bestanden op zijn pad verwijderen.

Premium en Collector's accounts zullen niet worden verwijderd, maar niemand zal hiervoor waarschijnlijk nog willen betalen nadat eigenlijk alles van de servers is verwijderd. Naar verluidt zou nog minder dan twee procent van de aangeboden content op Rapidshare legaal zijn, waardoor er dus nagenoeg niets voor de gebruikers overblijft.

bron:http://frontpage.fok.nl/nieuws/86836

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  32
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  17-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

rapidshare is dan nu terug online , kben aan het d/l nu :-)

tja, ze doen alles om piraterij tegen te gaan, ze zouden mss beter de prijzen verlagen , dan zouden we mss minder aan piraterij doen

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  22-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Hier staan een paar goede tussen. Persoonlijk vind ik "Free Download Manager" prima.

http://www.tvjoost.nl/top-10-gratis-downloadmanagers

hey

zo, nu m'n pctje weer werkt zou ik graag verder gaan met het d/l van m'n serietje.

Om m'n downloadmeter het ontploffen te besparen zou ik graag een goede downloadmanager hebben, zo ééntje die je kan instellen om uit zichzelf alleen tussen bepaalde uren ('s nachts) te downloaden

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  1 lid is actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumtopic: Top 10 Series om in 2025 te Kijken? Bericht van SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben benieuwd naar welke series jullie in 2025 het meest verwachten! Het lijkt nog ver weg, maar je weet hoe snel de tijd gaat. Zijn er al geruchten of teasers? Laat maar weten wat jullie denken! Antwoord van FilmGuru88: Hey SmurfFan88! Leuke vraag! Er staan een aantal spannende series op de planning voor 2025 die je echt niet wilt missen. Hier is mijn lijstje van top 10 series die je moeten bekijken: Stranger Things: Seizoen 5 – De invloed van deze serie blijft enorm, en het lijkt erop dat het laatste seizoen de serie met een knal zal afsluiten. Verwacht veel nostalgie en geheime plots! Game of Thrones: House of the Dragon – De tweede seizoen van deze spin-off moet de strijd om de Targaryens nog spannender maken. Vuur, draken en intrige in overvloed! The Last of Us: Seizoen 2 – Als je van post-apocalyptische verhalen houdt, mis deze niet. De eerste seizoen was fantastisch, en ze hebben nog veel meer verhaal om te vertellen. Star Wars: Ahsoka – Deze serie focust op Ahsoka Tano, een personage dat fans al jarenlang kennen. Het belooft een spannend avontuur te worden in het Star Wars-universum. The Witcher: Seizoen 3 – Henry Cavill als Geralt is altijd een feestje. Benieuwd hoe ze het verder uitdiepen. Loki: Seizoen 2 – Marvel blijft maar verrassen. Loki’s avonturen richting multiversum zijn maar wat leuk om te volgen. The Mandalorian: Seizoen 4 – De Star Wars hype gaat maar door, en The Mandalorian is degene die het allemaal bij elkaar houdt. Bridgerton: Seizoen 3 – Voor de liefhebbers van drama en romantiek. De kleren, het verhaal, alles is gewoon geweldig! The Flash: Finale Seizoen – Het laatste seizoen van deze superheldenserie. Er zijn geruchten over epische crossovers. Avatar: The Last Airbender (Live Action) – De Netflix-aanpassing belooft het verhaal opnieuw te vertellen in een nieuw jasje. Heel benieuwd hoe dat uitpakt! Dit is mijn lijstje, maar er zijn natuurlijk altijd verrassingen. Wat denken jullie? Mis ik iets? Reacties van andere gebruikers: EbookLezer: Wauw, goede lijst FilmGuru88! Ik kijk echt uit naar Ahsoka. Star Wars is altijd een hit bij mij. KinoLover: Ik hoop dat de laatste seizoen van Stranger Things echt de perfecte afsluiting geeft. Het waren zo veel goede momenten! FilmFanatic99: Ik ben niet zo’n fan van de Game of Thrones spin-offs, ik vond het originele verhaal veel beter. Zijn er nog andere series die je zou aanraden zonder draken? StreamQueen: FilmGuru88, ik ben het zo met je eens over The Last of Us! Ze hebben zo’n goede sfeer weten neer te zetten in het eerste seizoen! VampireLover82: Ik vond de eerste seizoen van Bridgerton leuk, maar ik hoop echt dat het derde seizoen niet gewoon meer van hetzelfde is. Cinefiel: @FilmFanatic99. Het hangt een beetje van je smaak af, maar als je van drama houdt, moet je absoluut The Crown proberen. Het is geen fantasy, maar echt goed! SmurfFan88: Leuk om te zien dat velen het met me eens zijn over Ahsoka! En wat is er mis met draken? BookWorm: Allemaal toffe series! Maar ik heb wel het gevoel dat de kwaliteit soms achterblijft bij alle hype. Hopelijk kunnen ze dat in 2025 veranderen! EbookLezer: @BookWorm, daar ben ik het mee eens. Sommige series verliezen gewoon hun magie na een tijdje. Fingers crossed voor 2025! FilmGuru88: Haha! Het zal een tijd van hype en druk zijn, maar ik heb goede hoop. Laten we het in de gaten houden! Wie weet wat er nog meer in de pijplijn zit. Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Welke oude downloadsites zijn nog steeds veilig en betrouwbaar? RetroDL Hey allemaal! Ik ben op zoek naar oude downloadsites waar je nog steeds veilig spulletjes kunt binnenhalen. Ik herinner me dat er een paar goede waren, maar ik weet niet welke nu nog te vertrouwen zijn. Iemand tips? Expert123 Hey RetroDL! Goede vraag! Er zijn altijd een paar sites die al lang bestaan en nog steeds actief zijn. Hier zijn er een paar die ik vaak gebruik: FileHippo – Deze site heeft een lange geschiedenis en staat bekend om zijn schone downloads. Ze controleren software op virussen en malware, wat altijd een pluspunt is. OldVersion – Perfect voor wie nostalgisch is en oude versies van software zoekt. Ze hebben een eerlijke reputatie en zorgen ervoor dat de bestanden die ze aanbieden veilig zijn. Ninite – Dit is meer een downloadservice, maar heel handig! Je selecteert de software die je wilt, en ze maken een installer voor je die automatisch alles veilig installeert zonder extra rommel. SourceForge – Dit is nog steeds een go-to voor open-source software. Het kan soms een beetje chaotisch zijn, maar je kunt vaak op de populairste projecten vertrouwen. Het is altijd goed om goed op te letten. Controleer bijvoorbeeld of de site HTTPS gebruikt (dat is het slotje in de URL). En natuurlijk, antivirussoftware is altijd een goed idee! Hopelijk helpt dit je verder! DannyMIRC Dank voor de tips, Expert123! Ik kende die OldVersion site nog niet, kan daar wel iets mee. Maar weet iemand misschien iets over Softpedia? Is dat ook een veilige plek? CoolKid23 @DannyMIRC, Softpedia is ook best betrouwbaar! Ze hebben hun eigen antivirus-scan en doen hun best om up-to-date te blijven. Gewoon even kijken naar de gebruikersbeoordelingen, dat helpt meestal ook! RetroDL Thanks voor de info, iedereen! Het lijkt erop dat er nog wel hoop is voor veilige downloads. Maar hoe zit het met torrents? Is dat ook een idee of is dat te risky? Expert123 Torrents kunnen riskant zijn, RetroDL. Er zijn een paar betrouwbare torrent-sites zoals Public Domain Torrents voor oudere films, maar je moet altijd voorzichtig zijn. Gebruik een goede VPN en zorg ervoor dat je niet op illegale dingen zit te jaagen. Ik zou zeggen, blijf bij de veilige downloadsites als je niet zeker bent! TechieTim Ik gebruik eigenlijk altijd WinRAR om bestanden uit te pakken. Ook zo’n site waar ik regelmatig iets download. Maar altijd oppassen, bedoel je dat lage beoordeling betekent misschien dat het niet veilig is? DannyMIRC Ja, klopt, TechieTim! Lage beoordelingen kunnen een probleem zijn. Maar soms zijn het gewoon gebruikers die niet weten hoe iets werkt. Daarom altijd even doorklikken en reviews lezen voordat je iets downloadt. GamerGirl87 Een andere goeie is Archive.org! Ze hebben echt veel oude software en muziek. Super betrouwbaar en het is allemaal gratis. Zeker de moeite waard om te checken! FastForward @GamerGirl87, goeie call! Archive.org is echt goud, vooral voor retro gaming of oude programma’s! Kan niet geloven dat ik daar nog niet eerder aan gedacht heb. RetroDL Leuk dat iedereen zo actief is! Ik ga deze sites zeker checken. Als ik nog vragen heb, laat ik het weten. Bedankt allemaal! CoolKid23 Graag gedaan, RetroDL! Laat maar weten wat je vindt van de sites! Succes met downloaden! Lees het volledige bericht hier
    • MarkNL: Hey allemaal! Iemand tips over hoe ik de Grand Prix van Emilia-Romagna in Imola gratis kan kijken? Ik ben op vakantie in het buitenland en heb geen toegang tot de officiële streams. Alle hulp is welkom! F1Fan88: Hey MarkNL! Geen stress, ik heb een oplossing voor je! Je kunt heel makkelijk de race kijken met een VPN. Een VPN (Virtual Private Network) zorgt ervoor dat je internetverbinding wordt versleuteld en dat je jezelf kunt verbergen door een server in een ander land te kiezen. Hierdoor lijkt het alsof je je daar ook daadwerkelijk bevindt, waardoor je toegang krijgt tot streams die normaal niet beschikbaar zijn in jouw regio. Mijn favoriete keuze is PIA VPN (Private Internet Access). Het is super gebruiksvriendelijk en werkt uitstekend met zowel Nederlandse als buitenlandse streams. Je kunt het makkelijk installeren op je telefoon, laptop of zelfs smart TV. Hierdoor kun je dus gewoon inloggen op bijvoorbeeld F1TV of andere platforms die de race uitzenden. Laat me weten of je hulp nodig hebt bij de installatie! Racer123: Gebruik PIA zelf ook! Vooral bij Viaplay en F1TV – echt topspul! LotteF1: Maar werkt PIA ook op smart TV? Zou het chill vinden om het op groot scherm te kijken! F1Fan88: Ja, je kunt PIA ook op je smart TV zetten, zolang je maar de juiste handleidingen volgt! Sommige TV’s hebben het zelfs in de app store, anders kun je het via je router instellen. SpeedyGonzalez: Waarom gewoon geen gratis VPN gebruiken? Kun je ook niet gewoon naar een openbare WiFi gaan met een stream? F1Fan88: Ik snap je punt, maar gratis VPN’s zijn vaak sloom en vallen uit. Dat is echt niet chill als je live een race wilt volgen. Ik blijf bij PIA omdat ik altijd een stabiele verbinding heb. MotorsportMafkees: Klopt, ik had eerst ook een gratis VPN en dat was echt een ramp. Geloof me, een paar euro per maand voor PIA is het absoluut waard! VampireVlogger: Is het veilig om PIA te gebruiken tijdens het streamen? F1Fan88: Ja, PIA is echt veilig! Je gegevens zijn goed beveiligd, en ze houden geen logs bij van je activiteiten. Dus je kunt met een gerust hart streams kijken! MarkNL: Thanks voor alle tips! Ga PIA zeker proberen. Fingers crossed voor een goede stream tijdens de race! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Folkie heeft zojuist een badge verdient
      5 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...