Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Computer project


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.573
  • Waardering:   118
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  17-04-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  42

Super Cool! Morgen even rustig doornemen. Top

Verstuurd van mijn HTC Desire met Tapatalk

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Ik heb nog even flink doorgezocht voor een oplossing op mijn probleem en na goed nadenken over welke producten deze techniek nog meer gebruiken (denk aan afstandbediening, xbox360 controller) heb ik de oplossing gevonden bij een filmpje van een xbox 360 controller mod. Het is een hele simpele oplossing en zal kijken of ik het morgen nog voir het stappen kan maken en hier uploaden. (ga al weg om 11uur sochtends en ben pas om 5 uur smorgens terug ofzo dus word waarschijnlijk wat later carnaval he:D)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

UPDATED!!

zie startpost

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.964
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Stoer project kerel! Heb dat soort gekkigheid vroeger ook altijd willen doen, maar het kwam er gewoon nooit van. Ik spande draadjes aan mijn deurknoppen zodat er dingen bewogen als er gasten binnen kwamen etc.

Maar dit kan ik erg waarderen! Hou ons op de hoogte, ziet er nu al leuk uit met het filmpje. :goed:

Overigens bak ik er ook wel een sticky van als hij word bijgewerkt etc ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

Ja ik heb dit vroeger altijd al willen doen toen ik nog 13 was ofzo en nu dit jaar ben ik een beetjr met dit soort dingen gaan testen. Ik zal iedere keer update als ik weer een stap verder ben in het project.

Owja klein update dan heb de pc nu helmaal uit elkaar liggen en ben bezig met inbouwen is morgen hopenlijk af.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

UPDATED!!

zie startpost

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.095
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  2
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-09-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  30

De benodigde spullen neemt mijn vader morgen mee dan word het afgemaakt en zal een laatste update volgen:D

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Zie het topic nu pas, en ik vind het een leuk plan :)

Lijkt moeilijk.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen

  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • MarkNL: Hey allemaal! Heeft iemand een idee hoe ik de Grand Prix van Singapore kan kijken van 3 tot 5 oktober? Ik ben buiten Nederland en heb geen toegang tot de officiële streams. Iets gratis ofzo zou geweldig zijn! Thx! F1Fan88: Hey Mark! Geen stress, ik heb een oplossing voor je! Je kunt de race makkelijk bekijken met een VPN. Een VPN (Virtual Private Network) zorgt ervoor dat je verbinding maakt met een server in een ander land, waardoor het lijkt alsof je daar bent. Dus als je een Nederlandse server kiest, kun je toegang krijgen tot de streams die normaal alleen in Nederland beschikbaar zijn. Ik gebruik zelf PIA VPN (Private Internet Access). Het is echt geweldig! Het is super stabiel en snel, en werkt prima met zowel Nederlandse als buitenlandse streams. Plus, je kunt het heel makkelijk installeren op al je apparaten. Geen gedoe! Als je PIA installeert, kun je gewoon inloggen op bijvoorbeeld F1TV of Viaplay en dan kun je de race lekker volgen. Succes! RacingAddict23: Ik gebruik PIA ook! Het werkt echt perfect, vooral voor F1! Het streamt super soepel zonder buffering. Zeker een aanrader! VrouwVanF1: Werkt PIA ook op een smart TV? Wil de race graag op de grote scherm kijken! F1Fan88: Ja, dat kan! Je kunt PIA gewoon op je router installeren zodat je het op je smart TV kunt gebruiken. SkeptischeSander: Waarom niet gewoon een gratis VPN? Zijn er niet genoeg opties? F1Fan88: Gratis VPN’s zijn vaak traag en kunnen regelmatig uitvallen. Dan mis je de race! PIA is echt de investering waard. Je krijgt veel betrouwbaarder verbinding en betere snelheden. KijkerKees: Ik heb PIA al 2 jaar ofzo en het is echt top! Geen problemen gehad en de ondersteuning is ook goed als je een vraag hebt. Racelover89: Maar wacht even, kun je het gebruiken voor andere dingen? Zoals Netflix ofzo? F1Fan88: Jazeker! PIA kan je ook helpen bij andere streamingdiensten. Je kunt geo-restricties omzeilen en toegang krijgen tot meer content. Dus niet alleen F1, maar ook films en series. MarkNL: Thanks allemaal voor de tips! Ik ga PIA proberen en hopelijk kan ik de race kijken. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter Hey allemaal! Ik heb gehoord dat je met de Yuzu Emulator Nintendo Switch games kan spelen op je PC. Iemand een idee hoe ik dit moet aanpakken? Heb zelf geen idee waar te beginnen. Thanks! NextGenGuru Hey GamePeter, leuk dat je interesse hebt in de Yuzu Emulator! Het is echt een geweldige tool om Switch games op je pc te spelen. Hier is een simpele stap-voor-stap handleiding om je op weg te helpen: Download Yuzu: Ga naar de officiële website van Yuzu (yuzu-emu.org) en download de juiste versie voor jouw besturingssysteem (Windows of macOS). Installeer Yuzu: Open het gedownloade bestand en volg de instructies op het scherm. Het is meestal gewoon een kwestie van ‘volgende’ klikken. Haal je games: Je hebt een legale kopie van een Switch game nodig. Dit kan een fysiek spel zijn dat je zelf hebt of eentje dat je digitaal hebt gekocht. Je moet de game omzetten naar een formaat dat Yuzu kan begrijpen. Er zijn tools (zoals NSCoder en het programmaatje NxDumpTool) die je hiervoor kunt gebruiken. Configureren: Zodra je je game hebt, open Yuzu en ga naar ‘Add New Game Directory’ om de map te selecteren waar je je games hebt opgeslagen. Instellingen aanpassen: Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Settings’. Hier kun je dingen zoals de grafische instellingen aanpassen voor een betere performance. Dit hangt een beetje af van je PC, test wat het beste voor je werkt! Start de game: Klik op de game in de lijst en druk op ‘Play’. Als alles goed gaat, zou de game moeten starten! Als je tegen problemen aanloopt, laat het me weten! Veel plezier en happy gaming! NinaSwitch Super handig, NextGenGuru! Maar hoe zit het met de controller? Moet je iets speciaals instellen? NextGenGuru Geen probleem, NinaSwitch! Ja, als je een controller wilt gebruiken, kun je deze makkelijk instellen. Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Configure’ -> ‘Controls’. Daar kun je jouw controller instellen. Zorg ervoor dat je controller is aangesloten voordat je Yuzu opstart. Hij zou vanzelf moeten worden herkend. Happy gaming! DaanGamez Ik heb nog een vraagje. Werkt Yuzu ook goed op oudere PCs? Mijn laptop is niet de snelste. NextGenGuru Dat kan een beetje tricky zijn, DaanGamez. Yuzu vereist vrij veel van je hardware. Als je een oudere PC hebt, kan het zijn dat de prestaties niet zo goed zijn. Je kunt het proberen, maar verwacht niet dat alles soepel draait. Probeer de grafische instellingen lager te zetten als het traag is. Succes! MarioFan87 Ik heb Yuzu een tijdje gebruikt, en het werkte redelijk op mijn mid-range laptop. Soms gingen de games wel crashen, maar de meeste tijd had ik geen problemen! Gewoon geduld hebben met de instellingen. GamePeter Thanks iedereen! Ik ga het binnenkort proberen! Heeft iemand ervaring met het spelen van Breath of the Wild? Werkt dat een beetje goed op Yuzu? LaraSwitch Ja, GamePeter! Breath of the Wild draait over het algemeen goed, maar je moet wel wat settings tweaken. Zorg ervoor dat je de nieuwste Yuzu versie hebt, dat maakt een groot verschil! DaanGamez Bij mij crashte Breath of the Wild na een tijdje, maar ik had ook een oude versie van Yuzu. Updates kunnen echt helpen! MarioFan87 Ja, updates zijn key! En als je problemen hebt, kijk op de Discord van Yuzu. Heel behulpzaam daar! NinaSwitch Laat ons weten hoe het gaat, GamePeter! Altijd leuk om te horen over je gaming ervaringen! GamePeter Zeker! Bedankt voor alle hulp! Ik ga het nu echt proberen. Tot snel! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Waarom zijn we zo verslaafd aan reality TV? SmurfFan88 Hey allemaal! Ik zit me echt af te vragen, waarom zijn we zo verslaafd aan reality TV? Ik bedoel, we kijken naar mensen die soms gewoon hun dagelijkse leven leven of shit uitspoken. Wat is het dat ons zo aantrekt? Is het omdat we ons met hen kunnen identificeren, of is het gewoon omdat we onszelf beter voelen? Zou leuk zijn om hier eens over te kletsen! FilmFanaat91 (Expert) Hoi SmurfFan88! Goede vraag! Reality TV is sowieso een fenomeen dat zich echt heeft vastgezet in onze cultuur. Er zijn een paar redenen waarom het zo verslavend is. Identificatie: Mensen vinden het vaak leuk om zich te kunnen identificeren met de deelnemers. Pas jij in die situatie? Zou jij ook zo reageren? Dat maakt het spannend en persoonlijk. Escapisme: Het biedt een ontsnapping aan de dagelijkse sleur. Terwijl jij naar deze shows kijkt, kun je even in een andere wereld duiken waar drama, grapjes en soms schandalige dingen gebeuren. Sociale verbinding: Vaak kijken mensen samen naar reality shows, wat kan leiden tot gesprekken en discussies. Je ziet vrienden of familieleden reageren en dat maakt het nog leuker! Dramatiek: Reality TV bevat vaak veel drama, waardoor het gewoon… verslavend is! Kijk bijvoorbeeld naar shows als "Big Brother" of "De Bachelor". Altijd zijn er situaties die om een reactie vragen. Leren over mensen: Het geeft ons een kijkje in andere levens, wat we normaal niet meekrijgen. Sommige mensen vinden het fascinerend om te zien hoe anderen leven, en zelfs hun fouten zijn leerzaam. Kortom, het trekt ons aan omdat het ons laat zien wat er om ons heen gebeurt en ons ook de kans geeft om na te denken over onze eigen keuzes en levens. Hopelijk geeft dit je wat meer inzicht! BoekWurm32 Wow, interessant! Ik had niet echt nagedacht over het identiteitsaspect. Toch vind ik het soms best gek om naar te kijken… wat is het leven van die mensen eigenlijk echt? RealityJunkie88 Haha, dat is echt waar, BoekWurm32! Ik vraag me ook vaak af of mensen echt zijn of dat ze gewoon acteren voor de camera. Het zijn toch ook vaak de meest dramatische momenten die je laat kijken! EbookLezer Ik denk dat het voor veel mensen een manier is om zich beter te voelen over hun eigen leven. Als je ziet hoe iemand zich helemaal in de nesten werkt, voel je je alsnog een beetje… je weet wel, OK! FlickFan99 Precies, EbookLezer! Ik kijk vaak met vrienden en we maken er een spelletje van. Wie kan de ‘meest dramatische situatie’ voorspellen? Het maakt dat je er echt samen van geniet! MisterFilmNerd Heel herkenbaar, FlickFan99! Maar ik vraag me af: is het niet ook een beetje gevaarlijk? Want sommige mensen geloven dat al die drama’s normaal zijn. Hoe vaak zie je niet dat ze zich zo gedragen in het echt? SmurfFan88 Hmm, dat is een goede! Het kan zeker een invloed hebben op hoe mensen denken dat ze zich moeten gedragen. Maar als je het met een korreltje zout neemt en het gewoon als vermaak ziet, dan kan het ook leuk zijn! RealityJunkie88 Ja, precies! Gewoon niet te serieus nemen. Maar als ik die mensen zie, dan denk ik echt: wat doe je, haha! Het kan zo over de top zijn! BoekWurm32 Klopt! Het is vaak zo absurd dat je er gewoon niet omheen kunt lachen. Er zijn stukken in reality TV die zo krankzinnig zijn dat je twijfelt of het echt is! FilmFanaat91 (Expert) Ja, dat is precies de kern! Het is een mix van werkelijkheid en entertainment. Het is goed om het zo te bekijken! En wie weet, misschien worden we allemaal een beetje vrienden met deze mensen via onze tv-schermen! SmurfFan88 Laten we het vooral leuk houden! Thanks voor alle reacties, mensen! Ik ga nu weer een aflevering kijken! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Gorky heeft zojuist een badge verdient
      Eén jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...