Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Black Friday 2021 Nederland en België: verwachtingen, tips, deals en meer

     Delen


    Het is weer bijna tijd voor Black Friday, het koopjesfestijn dat intussen is uitgegroeid tot een wereldwijd gegeven. Aanvankelijk duurde Black Friday ook daadwerkelijk een dag, maar door het grote succes spreken we nu van een Black Friday Weekend of zelfs een Black Friday Week. Naar jaarlijkse gewoonte staan wij klaar om jou te helpen bij je zoektocht naar de beste deals!

    Tijdens Black Friday geven zowat alle handelszaken tijdelijk korting op verschillende producten in hun aanbod. De technologiesector doet natuurlijk ook mee, dus als je nog op zoek zou zijn naar een nieuwe laptop of smartphone, dan is dit het uitgelezen moment. Overnachten voor de winkel is trouwens niet meer nodig, aangezien alle kortingen vandaag de dag ook van kracht zijn in webwinkels zoals die van Bol.com, Coolblue en MediaMarkt.

    Om Black Friday voor jou aangenamer te maken, geven we hieronder wat essentiële info, voorbereidingstips en vooruitzichten. Wanneer er interessante deals live gaan, voegen we die ook toe aan dit artikel.

    Black Friday 2021: datum

    Wat betreft essentiële info over Black Friday, is de datum veruit het belangrijkste om te weten. Neem dus even je agenda bij de hand en omcirkel vrijdag 26 november! Dat gezegd hebbende: de tijd dat Black Friday ook daadwerkelijk een dag duurde, is al lang verstreken. Zowat overal spreken we nu van een Black Friday Week. We verwachten dus dat de deals dit jaar van start gaan op maandag 22 november. Sommige verkopers starten zelfs al het weekend van tevoren met aanbiedingen!

    Alsof dat nog niet genoeg is, zijn er maandag 29 november nog steeds koopjes te vinden. Dan is het namelijk Cyber Monday, wat volledig in het teken staat van techdeals. Meer over wat beide dagen zo uniek maakt, lees je in ons Black Friday versus Cyber Monday vergelijkingsartikel.

    Vorig jaar kozen de meeste retailers voor een volledige Black Friday Week en daarom verwachten we dit jaar hetzelfde. Naar jaarlijkse gewoonte houden wij Amazon, Bol.com, Coolblue en MediaMarkt extra goed in de gaten, omdat zij vaak de meeste/beste deals hebben.

    Black Friday deals: verwachtingen

    We hebben de afgelopen jaren veel ervaring opgedaan als het gaat om Black Friday deals, waardoor we enigszins kunnen raden wat er in 2021 in de aanbieding komt. 

    Vorig jaar zagen we een groot aanbod van smartwatches, smartphones en Apple-producten. De verwachting is dat dit tijdens Black Friday 2021 niet veel anders zal zijn. Let extra goed op voor iPhone 12- en Samsung Galaxy S21-deals. Beide smartphones zijn erg populair, maar ook al een tijdje op de markt. Zeker nu de iPhone 13-serie net op de markt is, kan iedereen die genoegen neemt met de iPhone 12 zomaar heel voordelig uit zijn dankzij Black Friday 2021.

    Dit jaar verwachten we ook extra veel kortingen zien bij de PS4 en Xbox One, aangezien hun opvolgers al bijna een jaar in de winkels liggen. Dit is dus hét moment voor retailers om hun resterende voorraad tegen bodemprijzen de deur uit te krijgen. Kortingen op de Playstation 5 en Xboxseries X verwachten we niet zo snel, aangezien de leverproblemen nog altijd aanhouden.

    Sinds jaar en dag zien we daarnaast massaal kortingen op televisies verschijnen tijdens Black Friday. Wil je een 4K tv kopen, maar houden de hoge prijzen je doorgaans tegen? Dan is dit het uitgelezen moment om op zoek te gaan naar het juiste model voor jou. 

    Verder verwachten we de nodige kortingen op Sonos-apparatuur. Vorig jaar strooide diverse retailers met flinke kortingen op heel veel Sonos-producten. Wie weet is de nieuwe Sonos Beam (Gen 2) wel al voor een scherpe prijs op te halen ergens.

    Over audio-apparaten gesproken: in 2021 zijn we overspoeld met nieuwe koptelefoons en oortjes. Ga er maar vanuit dat heel wat van deze producten worden aangeboden tegen scherpe prijzen. Ook oudere producten, zoals de Sony WH-1000XM3, verwachten we stiekem flinke kortingen voor.

    Tot slot verwachten we nog veel kortingen bij de Chromebooks. Deze kleine laptops met Chrome OS als alternatieve besturingssysteem zijn sowieso al erg goedkoop en worden op Black Friday nog goedkoper. Vorig jaar zagen we zelfs meerdere modellen zakken onder de 200 euro!

    Black Friday 2021: tips

    Onze eerste tip voor Black Friday is heel makkelijk: bereid je voor op een lading aan kortingen. Er zijn enorm veel deals te vinden met Black Friday, en je ziet al snel door de bomen het bos niet meer. Gelukkig zijn de boswachters van TechRadar in de buurt om je de weg te wijzen.

    Op TechRadar vind je namelijk naar aanloop van en tijdens Black Friday verschillende lijsten met de beste deals per productcategorie. Op die manier hoef jij geen twintig webshops te bezoeken om de beste deal voor jou te vinden, en kan je in onze overzichten zien welke acties er zijn.

    Onze tweede tip is in een bepaald opzicht even belangrijk als de eerste: stel zoveel mogelijk aankopen uit tot de Black Friday (Week) van start is. Als je eraan denkt om je smartphone te vervangen, eindelijk te investeren in een soundbar of wil overstappen naar een Android-smartphone, kun je het beste nog even wachten met kopen. Tijdens Black Friday is het een wirwar van nieuwe en oudere producten.  Koop dus geen gloednieuwe PS5-game met de gedachte "dat die toch niet in de aanbieding zal staan". In de jaren hiervoor hebben we vaak zat nieuwe games en andere producten al voorbij zien komen in de kortingslijstjes van Black Friday.

    Onze voorlopig laatste tip luidt als volgt: wees er snel bij. Een Black Friday Week geeft je meer tijd om te shoppen, maar vergeet niet: op = op. Als je maandag een leuke koptelefoon ziet en hem vrijdag pas wilt gaan te kopen, dan kan je kans al verkeken zijn. Vroeger kampeerden mensen (in de VS doorgaans) soms voor winkels om meteen bij openingstijd de beste deals weg te kapen. Online webshops hebben daar gelukkig verandering in gebracht. Vaak zijn de Black Friday deals vanaf middernacht meteen beschikbaar, dus hoef je niet te wachten tot de opening van de fysieke winkels de volgende ochtend.

    Bekijk ons uitgebreide Black Friday tip-artikel om je als een echte professional voor te bereiden.

    Om de laatste tips en beste deals mee te krijgen zal dit Artikel in aanloop naar Black Friday geopend moeten worden op de Website van TechRadar zelf.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    On 10/7/2021 at 9:50 AM, Diederik said:

    Black Friday bestaat eigenlijk niet in Nederland. De meeste winkels geven vooral 20% korting en daar kan je het mee doen.

    Exact, en onderzoek heeft eerder al uitgewezen dat prijzen in de weken voor Black Friday zelf omhoog gaan, dus van die 20% heb je maar een fractie aan "echte" korting.

    Al zijn er wel juweeltjes, heb mijn ps4 met alles er op en eraan gekocht op Black Friday, dat scheelde zeker 200 euro toen :)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 minuut geleden zei Hurley:

    Exact, en onderzoek heeft eerder al uitgewezen dat prijzen in de weken voor Black Friday zelf omhoog gaan, dus van die 20% heb je maar een fractie aan "echte" korting.

    Al zijn er wel juweeltjes, heb mijn ps4 met alles er op en eraan gekocht op Black Friday, dat scheelde zeker 200 euro toen :)

    Klopt ze gooien de prijzen omhoog zoals bij Bol en Mediamarkt om er even zo een paar te noemen. Of ze maken iets heel goedkoop en dan is het ineens 2 maand niet leverbaar. Het enige waar ik goed in slaag is software kopen en dan met name plugins en vst's voor extreem lage prijzen maar ik moet er wel bij zeggen dat dit niet in alle gevallen zo is.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Gelukkig is niemand verplicht om tijdens deze dagen iets te kopen, maar als je dan toch van plan bent om een stukje elektronica te kopen kijk dan gewoon even wat het op dit moment kost en wacht dan af wat de prijs gaat doen op Black Friday en de dagen erna. Dus voor de genen die een iets minder negatieve mening hebben over deze dagen, houdt dit artikel dan even in de gaten op de Website van TechRadar zelf, waar een groot aantal goede koop tips geplaatst gaan worden als het zover is.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    20 hours ago, Skeletor said:

    Gelukkig is niemand verplicht om tijdens deze dagen iets te kopen, maar als je dan toch van plan bent om een stukje elektronica te kopen kijk dan gewoon even wat het op dit moment kost en wacht dan af wat de prijs gaat doen op Black Friday en de dagen erna. Dus voor de genen die een iets minder negatieve mening hebben over deze dagen, houdt dit artikel dan even in de gaten op de Website van TechRadar zelf, waar een groot aantal goede koop tips geplaatst gaan worden als het zover is.

    Probeerde je post niet af te zeiken hoor, maar snap dat alleen maar negatieve verhalen over Black Friday ook niet leuk zijn. Vandaar mijn goede verhaal nog over de PS4, je moet de echte deals er uit pakken ... die zijn er wel, voor wie goed zoekt :)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Hoe vervang ik zelf de batterij van mijn apparaat zonder problemen? Gebruiker: TechFan23 Hey allemaal, ik heb een probleem. Mijn telefoon is al een beetje ouderwets en de batterij houdt het niet meer zo vol. Ik wil ‘m zelf vervangen, maar ik maak me zorgen dat ik iets fout doe. Heeft iemand tips over hoe ik dit het beste kan aanpakken? Alvast bedankt! Expert: GadgetGuru Hey TechFan23! Goed dat je zelf de batterij wilt vervangen, dat kan echt schelen in de kosten! Hier zijn een paar stapjes die je kunt volgen, zodat je het veilig en zonder problemen kunt doen: Zorg voor de juiste batterij: Kijk eerst welke batterij je nodig hebt. Dit staat meestal op de achterkant van je telefoon of in de handleiding. Je kunt een nieuwe batterij vaak online kopen. Benodigdheden: Je hebt wat gereedschap nodig, zoals een schroevendraaier (meestal een torx of kruis), een plectrum of een speciale openingstool en eventueel wat veiligheidgevraagdektape of een magneet. Start met het openen van je telefoon: Als je telefoon niet waterdicht is, kun je met een plectrum of openingstool voorzichtig de achterkant losmaken. Begin bij een hoekje en werk langzaam. Als je te hard duwt, kan je scherm breken, dus wees voorzichtig! Verwijder de batterij: Zodra je de achterkant open hebt, kijk je goed waar de batterij zit. Vaak zit deze vast met schroefjes en misschien wat plakband. Verwijder alles wat in de weg zit en neem de batterij eruit. Plaats de nieuwe batterij: Zet de nieuwe batterij op dezelfde manier terug als de oude. Zorg dat alles weer goed vastzit! Sluit je telefoon: Als alles er weer in zit, sluit je de achterkant weer af. Druk goed aan zodat alles weer goed vastzit. Test je telefoon: Zet je telefoon weer aan en check of alles werkt. Als het goed is, moet je batterij nu weer als nieuw zijn! Als je twijfelt of het te ingewikkeld is, kijk dan altijd even op YouTube voor uitlegvideo’s. Veel succes! Gebruiker: GadgetGeek Super handig, thanks GadgetGuru! Ik ben ook al een tijdje bezig met het vervangen van batterij, maar ik twijfelde steeds of ik het wel durfde. Nu voel ik me veel zekerder. Gebruiker: SmartphoneHelp GadgetGuru, goed uitleg! Maar moet je ook nog met de software rekening houden? Ik heb gehoord dat sommige telefoons een melding geven na het vervangen van de batterij. Klopt dat? Expert: GadgetGuru Ja, dat klopt! Bij sommige telefoons moet je misschien ook de batterij calibreren. Dit kan soms door de telefoon volledig leeg te laten lopen en daarna weer op te laden. Maar dat verschilt per merk en model. Check even online voor jouw apparaat! Gebruiker: OldSchoolFan Ik heb vorig jaar mijn batterij vervangen. Het leek wel een operatie, maar het is me gelukt! Mijn telefoon doet het nu weer prima. Zeker niet bang zijn, je kunt het! Gebruiker: TechSkeptic Waarom zou je de batterij zelf vervangen? Als je naar een winkel gaat, doen zij het toch voor je? Ik vind het een beetje riskant om dat zelf te doen. Gebruiker: NewbieNina TechSkeptic, dat heeft gedeeltelijk gelijk! Maar je bent vaak veel goedkoper uit met zelf vervangen. Plus, het is leuk om te leren! Gebruiker: GadgetGuru Precies, NewbieNina! En als je het zelf doet, snap je je apparaat ook beter. Het is een goede skill om te hebben! En geloof me, het is minder eng dan je denkt. Gebruiker: TechFan23 Bedankt voor de tips allemaal! Ik ga het binnenkort proberen. Zal hier laten weten hoe het gegaan is! Gebruiker: HappyHacker Succes, TechFan23! Zorg ervoor dat je goed licht hebt en niet gehaast bent. Komt goed! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Welke e-bookreader is het beste voor beginners? Post van SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben echt een newbie in de wereld van e-books en e-readers. Ik zit nu heel vaak op de tablet te lezen, maar dat is niet zo fijn voor mijn ogen. Ik vraag me af, welke e-bookreader is het beste voor beginners? Iemand tips of ervaringen? Ik wil het liefst gewoon iets wat makkelijk in gebruik is en niet te duur. Alvast bedankt! Antwoord van E-bookExpert: Hey SmurfFan88! Goede vraag! Het kiezen van de juiste e-reader kan soms lastig zijn, maar ik help je graag! Als beginner zou ik je de Amazon Kindle aanraden. Ze zijn gebruiksvriendelijk, licht van gewicht en hebben een mooie, scherpe weergave. Je kunt boeken kopen via de Kindle Store, wat super makkelijk is. Een andere goede optie is de Kobo Clara HD. Dit is ook een top e-reader, vooral omdat je boeken van verschillende bronnen kunt halen, dus niet alleen van de Kobo Store. Dat is fijn als je naar bibliotheken wilt kijken of gratis boeken wilt downloaden. Hier zijn een paar dingen waar je op kunt letten: Schermkwaliteit: Zorg voor een e-reader met een scherm dat goed te lezen is. E-ink schermen doen dit heel goed, het lijkt op papier! Batterijduur: De meeste e-readers kunnen weken meegaan zonder opladen. Ideaal als je vaak onderweg bent. Opslagcapaciteit: Kijk hoeveel boeken je kunt opslaan. Maar geen zorgen, de meeste hebben meer dan genoeg ruimte voor duizenden boeken. Verlichting: Als je ’s avonds leest, is ingebouwde verlichting erg handig. Prijs: Er zijn e-readers voor elk budget, dus kijk even wat je wilt uitgeven. Hopelijk helpt dit je een beetje op weg! Als je meer vragen hebt, laat het me weten! Reacties van Andere Gebruikers: BoekjesWurm: Dank voor de tips! Ik heb ook een Kindle en dat ding is echt geweldig! LezenIsLeuk: Ik vind de Kobo zelf fijn omdat je meer vrijheid hebt in waar je boeken kunt kopen. Maar het komt echt op jouw voorkeur neer! SmurfFan88: Thanks voor de tips, guys! Ik neig nu meer naar de Kindle. Wat is het grootste verschil tussen de Kindle en Kobo? E-bookExpert: Hey SmurfFan88, goede vraag! Het grootste verschil is inderdaad de boekwinkels. Kindle focust op Amazon en Kobo op meerdere winkels. Ook heeft Kobo iets meer opties qua instellingen voor de verlichting. Ze zijn allebei top. TechieTessa: Ik zou ook nog even kijken naar de Paperwhite van Kindle. Die heeft een paar extra features zoals waterdichtheid. Dus als je graag in bad leest, perfect erbij! CoolKidz: Haha, ik ben altijd bang dat ik mijn e-reader laat vallen! Maar ja, ik lees heel veel dus het is wel de moeite waard. E-bookExpert: Ja, een goede hoes kan ook een hoop schelen! Het beschermt je e-reader en maakt het ook makkelijker om hem mee te nemen. GewoonGina: Ik heb afgelopen zomer mijn Kobo meegenomen naar het strand en het was zo fijn! Geen gedoe met boeken meenemen, gewoon alles op die kleine reader. Zeker een aanrader! SmurfFan88: Jullie maken me echt enthousiast! Ik ga binnenkort shoppen. Bedankt voor alle tips en ervaringen! BoekjesWurm: Laat ons weten welke je kiest! Ben benieuwd! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van een nieuw lid! Onderwerp: Hey allemaal, ik ben Emma! Bericht: Hallo iedereen! Ik ben Emma en ik kom uit Nijmegen. Ik ben net 26 geworden en ben altijd al geïnteresseerd geweest in technologie en alles wat met AI te maken heeft. Sinds een paar maanden ben ik echt gaan duiken in de wereld van artificial intelligence, en ik hoop hier met jullie te kunnen leren en ervaringen te delen. Ik heb al wat geprobeerd met verschillende AI-tools, maar ik vroeg me af: welke zijn nou echt handig voor beginners? Ik heb gehoord dat dingen zoals ChatGPT en DALL-E super toegankelijk zijn, maar ik ben benieuwd naar jullie ervaringen! In mijn vrije tijd hou ik van schilderen, lezen en af en toe een beetje gamen. Wat zijn jullie favoriete hobby’s? Kan niet wachten om van jullie te horen! Groetjes, Emma Antwoord van de expert – JackDeAI-Koning Hey Emma, welkom op het forum! Fijn dat je je voorstelt! Over AI-tools voor beginners kan ik je zeker wat tips geven. ChatGPT: Dit is een geweldige tool om teksten te genereren of vragen te beantwoorden. Je kunt het gebruiken voor creatief schrijven, maken van samenvattingen of zelfs om ideeën op te doen voor projecten. DALL-E: Als je van tekenen of kunst houdt, is DALL-E echt gaaf! Hiermee kun je AI-afbeeldingen maken van teksten die je invoert. Het is heel intuïtief en je hoeft geen ervaring te hebben met design. Google Colab: Dit is iets technischer, maar als je meer wilt leren over programmeren en machine learning, is Colab een fantastische plek om te beginnen, vooral met gratis GPU-kracht! Start met iets dat jou aanspreekt. Vind je schrijven leuk? Probeer ChatGPT! Houd je van kunst? Ga voor DALL-E! Ik hoop dat je dit helpt. Veel plezier hier! Reacties van andere gebruikers: Mieke1980: Hey Emma! Welkom! Ik gebruik ChatGPT ook, zo chill om ideeën mee uit te werken. Hoop dat je hier veel leert! Joris: Hoi Emma! Ik wist niet dat DALL-E zo makkelijk was. Heb je al wat kunst gemaakt? Zou leuk zijn om het te zien! LotteLovesAI: Welkom, Emma! Ik ben ook nog een newbie op het gebied van AI. Wat vind je tot nu toe het leukst? Ik ben meestal meer van het gamen, maar AI fascineert me ook! JanDeTechneut: JackDeAI-Koning heeft gelijk, Google Colab is echt een aanrader als je wat dieper wilt gaan. Ik heb daar een paar coole projecten gemaakt. Heb je al iets van coding gedaan? Emma: Bedankt voor de warme welkom, allemaal! Ja, ik heb een paar tekeningetjes gemaakt met DALL-E. Hele leuke ervaring! Wat voor projecten maken jullie met die tools? Sophie: Superleuk dat je DALL-E hebt geprobeerd! Ik hou ook van creatief zijn. Heb je al een idee voor je volgende kunstwerk? Lucas: Hey Emma, ik vroeg me af of je ook interesse hebt in de ethiek van AI? Dat lijkt me een interessant onderwerp om over te discussiëren! Emma: Zeker, Lucas! Ethiek in AI is echt belangrijk. Waar denken jullie dat de grenzen moeten liggen? Marco: Ik weet dat er nu veel discussie is over bias in AI. Dat vind ik ook echt spannend en belangrijk. Dat wil ik graag verder onderzoeken. Kirsten: Ik ben ook benieuwd naar die ethiek! Het is zo’n snel veranderend veld. Fijn dat we hier met een leuke groep hierover kunnen praten. Emma: Lijkt me een goed plan om hier met elkaar over te sparren! Dank jullie voor de fijne reacties! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...