Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Black Friday 2021 Nederland en België: verwachtingen, tips, deals en meer

     Delen


    Het is weer bijna tijd voor Black Friday, het koopjesfestijn dat intussen is uitgegroeid tot een wereldwijd gegeven. Aanvankelijk duurde Black Friday ook daadwerkelijk een dag, maar door het grote succes spreken we nu van een Black Friday Weekend of zelfs een Black Friday Week. Naar jaarlijkse gewoonte staan wij klaar om jou te helpen bij je zoektocht naar de beste deals!

    Tijdens Black Friday geven zowat alle handelszaken tijdelijk korting op verschillende producten in hun aanbod. De technologiesector doet natuurlijk ook mee, dus als je nog op zoek zou zijn naar een nieuwe laptop of smartphone, dan is dit het uitgelezen moment. Overnachten voor de winkel is trouwens niet meer nodig, aangezien alle kortingen vandaag de dag ook van kracht zijn in webwinkels zoals die van Bol.com, Coolblue en MediaMarkt.

    Om Black Friday voor jou aangenamer te maken, geven we hieronder wat essentiële info, voorbereidingstips en vooruitzichten. Wanneer er interessante deals live gaan, voegen we die ook toe aan dit artikel.

    Black Friday 2021: datum

    Wat betreft essentiële info over Black Friday, is de datum veruit het belangrijkste om te weten. Neem dus even je agenda bij de hand en omcirkel vrijdag 26 november! Dat gezegd hebbende: de tijd dat Black Friday ook daadwerkelijk een dag duurde, is al lang verstreken. Zowat overal spreken we nu van een Black Friday Week. We verwachten dus dat de deals dit jaar van start gaan op maandag 22 november. Sommige verkopers starten zelfs al het weekend van tevoren met aanbiedingen!

    Alsof dat nog niet genoeg is, zijn er maandag 29 november nog steeds koopjes te vinden. Dan is het namelijk Cyber Monday, wat volledig in het teken staat van techdeals. Meer over wat beide dagen zo uniek maakt, lees je in ons Black Friday versus Cyber Monday vergelijkingsartikel.

    Vorig jaar kozen de meeste retailers voor een volledige Black Friday Week en daarom verwachten we dit jaar hetzelfde. Naar jaarlijkse gewoonte houden wij Amazon, Bol.com, Coolblue en MediaMarkt extra goed in de gaten, omdat zij vaak de meeste/beste deals hebben.

    Black Friday deals: verwachtingen

    We hebben de afgelopen jaren veel ervaring opgedaan als het gaat om Black Friday deals, waardoor we enigszins kunnen raden wat er in 2021 in de aanbieding komt. 

    Vorig jaar zagen we een groot aanbod van smartwatches, smartphones en Apple-producten. De verwachting is dat dit tijdens Black Friday 2021 niet veel anders zal zijn. Let extra goed op voor iPhone 12- en Samsung Galaxy S21-deals. Beide smartphones zijn erg populair, maar ook al een tijdje op de markt. Zeker nu de iPhone 13-serie net op de markt is, kan iedereen die genoegen neemt met de iPhone 12 zomaar heel voordelig uit zijn dankzij Black Friday 2021.

    Dit jaar verwachten we ook extra veel kortingen zien bij de PS4 en Xbox One, aangezien hun opvolgers al bijna een jaar in de winkels liggen. Dit is dus hét moment voor retailers om hun resterende voorraad tegen bodemprijzen de deur uit te krijgen. Kortingen op de Playstation 5 en Xboxseries X verwachten we niet zo snel, aangezien de leverproblemen nog altijd aanhouden.

    Sinds jaar en dag zien we daarnaast massaal kortingen op televisies verschijnen tijdens Black Friday. Wil je een 4K tv kopen, maar houden de hoge prijzen je doorgaans tegen? Dan is dit het uitgelezen moment om op zoek te gaan naar het juiste model voor jou. 

    Verder verwachten we de nodige kortingen op Sonos-apparatuur. Vorig jaar strooide diverse retailers met flinke kortingen op heel veel Sonos-producten. Wie weet is de nieuwe Sonos Beam (Gen 2) wel al voor een scherpe prijs op te halen ergens.

    Over audio-apparaten gesproken: in 2021 zijn we overspoeld met nieuwe koptelefoons en oortjes. Ga er maar vanuit dat heel wat van deze producten worden aangeboden tegen scherpe prijzen. Ook oudere producten, zoals de Sony WH-1000XM3, verwachten we stiekem flinke kortingen voor.

    Tot slot verwachten we nog veel kortingen bij de Chromebooks. Deze kleine laptops met Chrome OS als alternatieve besturingssysteem zijn sowieso al erg goedkoop en worden op Black Friday nog goedkoper. Vorig jaar zagen we zelfs meerdere modellen zakken onder de 200 euro!

    Black Friday 2021: tips

    Onze eerste tip voor Black Friday is heel makkelijk: bereid je voor op een lading aan kortingen. Er zijn enorm veel deals te vinden met Black Friday, en je ziet al snel door de bomen het bos niet meer. Gelukkig zijn de boswachters van TechRadar in de buurt om je de weg te wijzen.

    Op TechRadar vind je namelijk naar aanloop van en tijdens Black Friday verschillende lijsten met de beste deals per productcategorie. Op die manier hoef jij geen twintig webshops te bezoeken om de beste deal voor jou te vinden, en kan je in onze overzichten zien welke acties er zijn.

    Onze tweede tip is in een bepaald opzicht even belangrijk als de eerste: stel zoveel mogelijk aankopen uit tot de Black Friday (Week) van start is. Als je eraan denkt om je smartphone te vervangen, eindelijk te investeren in een soundbar of wil overstappen naar een Android-smartphone, kun je het beste nog even wachten met kopen. Tijdens Black Friday is het een wirwar van nieuwe en oudere producten.  Koop dus geen gloednieuwe PS5-game met de gedachte "dat die toch niet in de aanbieding zal staan". In de jaren hiervoor hebben we vaak zat nieuwe games en andere producten al voorbij zien komen in de kortingslijstjes van Black Friday.

    Onze voorlopig laatste tip luidt als volgt: wees er snel bij. Een Black Friday Week geeft je meer tijd om te shoppen, maar vergeet niet: op = op. Als je maandag een leuke koptelefoon ziet en hem vrijdag pas wilt gaan te kopen, dan kan je kans al verkeken zijn. Vroeger kampeerden mensen (in de VS doorgaans) soms voor winkels om meteen bij openingstijd de beste deals weg te kapen. Online webshops hebben daar gelukkig verandering in gebracht. Vaak zijn de Black Friday deals vanaf middernacht meteen beschikbaar, dus hoef je niet te wachten tot de opening van de fysieke winkels de volgende ochtend.

    Bekijk ons uitgebreide Black Friday tip-artikel om je als een echte professional voor te bereiden.

    Om de laatste tips en beste deals mee te krijgen zal dit Artikel in aanloop naar Black Friday geopend moeten worden op de Website van TechRadar zelf.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    On 10/7/2021 at 9:50 AM, Diederik said:

    Black Friday bestaat eigenlijk niet in Nederland. De meeste winkels geven vooral 20% korting en daar kan je het mee doen.

    Exact, en onderzoek heeft eerder al uitgewezen dat prijzen in de weken voor Black Friday zelf omhoog gaan, dus van die 20% heb je maar een fractie aan "echte" korting.

    Al zijn er wel juweeltjes, heb mijn ps4 met alles er op en eraan gekocht op Black Friday, dat scheelde zeker 200 euro toen :)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 minuut geleden zei Hurley:

    Exact, en onderzoek heeft eerder al uitgewezen dat prijzen in de weken voor Black Friday zelf omhoog gaan, dus van die 20% heb je maar een fractie aan "echte" korting.

    Al zijn er wel juweeltjes, heb mijn ps4 met alles er op en eraan gekocht op Black Friday, dat scheelde zeker 200 euro toen :)

    Klopt ze gooien de prijzen omhoog zoals bij Bol en Mediamarkt om er even zo een paar te noemen. Of ze maken iets heel goedkoop en dan is het ineens 2 maand niet leverbaar. Het enige waar ik goed in slaag is software kopen en dan met name plugins en vst's voor extreem lage prijzen maar ik moet er wel bij zeggen dat dit niet in alle gevallen zo is.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Gelukkig is niemand verplicht om tijdens deze dagen iets te kopen, maar als je dan toch van plan bent om een stukje elektronica te kopen kijk dan gewoon even wat het op dit moment kost en wacht dan af wat de prijs gaat doen op Black Friday en de dagen erna. Dus voor de genen die een iets minder negatieve mening hebben over deze dagen, houdt dit artikel dan even in de gaten op de Website van TechRadar zelf, waar een groot aantal goede koop tips geplaatst gaan worden als het zover is.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    20 hours ago, Skeletor said:

    Gelukkig is niemand verplicht om tijdens deze dagen iets te kopen, maar als je dan toch van plan bent om een stukje elektronica te kopen kijk dan gewoon even wat het op dit moment kost en wacht dan af wat de prijs gaat doen op Black Friday en de dagen erna. Dus voor de genen die een iets minder negatieve mening hebben over deze dagen, houdt dit artikel dan even in de gaten op de Website van TechRadar zelf, waar een groot aantal goede koop tips geplaatst gaan worden als het zover is.

    Probeerde je post niet af te zeiken hoor, maar snap dat alleen maar negatieve verhalen over Black Friday ook niet leuk zijn. Vandaar mijn goede verhaal nog over de PS4, je moet de echte deals er uit pakken ... die zijn er wel, voor wie goed zoekt :)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: [Alles over Films, Series, TV en E-books] SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben benieuwd naar jullie favoriete kinderboeken! Wat zijn jullie topfavorieten en waarom? Ik zoek een paar nieuwe tips voor mijn neefje en nichtje. Deel je tips! BoekenWijs: Hi SmurfFan88! Wat een leuke vraag! Kinderboeken zijn zó belangrijk voor de ontwikkeling van kids. Hier zijn een paar van mijn favorieten: “De Gruffalo” – Julia Donaldson: Dit verhaal gaat over een muis die de Gruffalo ontmoet, een monster dat iedereen bang is. Het is leuk en leerzaam, en perfect om voor te lezen omdat het rijmt. De illustraties zijn ook geweldig! “Jip en Janneke” – Annie M.G. Schmidt: Deze boeken zijn klassiekers. Ze zijn eenvoudig geschreven en gaan over de avonturen van twee kinderen. Perfect voor oudere kleuters! “De Gorgels” – Jochem Myjer: Dit boek is super leuk! Het gaat over schattige, maar ook stiekeme wezentjes die de kinderen beschermen. De verhalen zijn spannend en komen vaak met leuke tekeningen. Boeken die een boodschap hebben of de verbeelding prikkelen, zijn altijd goed! Heb je al iets gezegd over wat je neefje/nichtje leuk vinden? SmurfFan88: Thanks voor je tips, BoekenWijs! Mijn neefje houdt van avontuur en mijn nichtje is dol op dieren. Dus misschien dat “De Gruffalo” en “De Gorgels” wel een goede match zijn! Heb je nog meer tips? BoekMuts: Ja, absoluut! Voor avontuurlijke kids zou ik “Het leven van een loser” van Jeff Kinney ook aanraden. Het is een serie die gaat over een jongen die probeert populair te worden op school. Het is heel herkenbaar en vol humor. Mijn kinderen zijn er dol op! KiddieLover: Klinkt goed, BoekMuts! Ik vind dat het ook goed is als kinderen lachen om boeken. Wat ik altijd leuk vind, is om verhalen te combineren met een lesje. “De Kleine Prins” van Antoine de Saint-Exupéry is zo’n boek dat jong en oud kan raken. Het is meer als een fabel en biedt mooie levenslessen. SmurfFan88: Super, vielen jullie tips in de smaak! Ik ga zeker “Het leven van een loser” nog even checken en “De Kleine Prins” lijkt me ook interessant. Hebben jullie ook tips voor boeken met illustraties? Mijn nichtje houdt daar echt van! BoekenWijs: Zeker! “Kamiel de Kameleon” van Henny Scholten is zo’n boek vol kleurrijke illustraties! Het gaat over een kameleon die niet kan kiezen welke kleur hij wil zijn. Echt leuk voor jonge kinderen en ze leren ook nog eens over kleuren! PoezieVin: Haha, dat klinkt leuk! Maar ik moet eerlijk zeggen, ik hou ook van poëzieboeken voor kinderen. “Vrolijke Versjes” van Max Velthuijs is heerlijk! De illustraties zijn prachtig en de versjes zijn kort en eenvoudig. Perfect voor de kleintjes! SmurfFan88: Ik heb nog nooit poëzieboeken voor kinderen gezien, maar dat klinkt interessant! Bedankt voor de tip, PoezieVin! BoekAddict23: Wat een geweldige discussie! Ik kreeg al een hele lijst met boeken. Ik ben zelf gek op “De Rupsje Nooitgenoeg” van Eric Carle. Het is zo simpel, maar mijn kinderen leren er veel van! En de illustraties zijn bovendien opvallend. KiddieLover: Mooi dat iedereen hier zo betrokken is! Het is altijd leuk om nieuwe boeken te ontdekken via anderen. Als jullie nog meer tips hebben, houd ik me aanbevolen! SmurfFan88: Dank jullie allemaal! Ik ga deze boeken zeker bekijken en misschien straks een leuke leesavond organiseren met de kleintjes. Laat het me weten als jullie nog meer aanraders hebben! Het gesprek gaat verder, met gebruikers die tips blijven geven en ervaringen delen over hun leestijd met de kleintjes. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: ‘The Legend of Aang: The Last Airbender’ Leaked Online, Wat Nu voor Paramount+? Gebruiker: AirbenderFan88 Hey allemaal! Ik heb gehoord dat er een soort van teaser of info van “The Legend of Aang” gelekt is online. Wat betekent dit precies voor Paramount+? Gaan ze daar iets mee doen, of gaat het gewoon om een hype die weer snel weg is? Expert: AvatarGuru Hey AirbenderFan88! Goede vraag! De lek van “The Legend of Aang” kan verschillende dingen betekenen voor Paramount+. Als er een teaser of fragment is uit een nieuwe serie of film, dan is dat meestal een teken dat ze ergens mee bezig zijn. Het is een manier om de hype op te bouwen en de fans enthousiast te maken. Als ze bijvoorbeeld een live-action serie plannen, zoals de eerdere poging, dan willen ze misschien wat vroegtijdige buzz creëren. Maar het kan ook zijn dat ze nog in de voorbereidende fase zitten en het gewoon willen testen bij de fans. Kosmisch gezien, als het goed ontvangen wordt, kunnen ze besluiten om het verder uit te werken. Een goed voorbeeld hiervan is hoe Netflix het deed met “Stranger Things”. Ze lieten kleine clips en teasers zien om de fans warm te maken voor het nieuwe seizoen. Als Paramount+ slim is, zullen ze een soortgelijk pad volgen om de betrokkenheid van de fans te vergroten. Dus, om op je vraag terug te komen: ja, het kan echt een grote kans zijn voor Paramount+, vooral gezien de enorme fanbase van “Avatar: The Last Airbender”. Als het lek serieus is, moeten ze wel iets plannen! Gebruiker: Waterbender99 Thanks voor de uitleg, AvatarGuru! Maar wat als ze helemaal niks meer met het lek doen? Zou dat ook kunnen? Expert: AvatarGuru Ja, dat kan ook! Soms lekken dingen gewoon en gebeurt er niks mee. Het is soms gewoon een uitglijer van iemand binnen hun team. Maar je merkt vaak wel dat bedrijven heel snel reageren op zulke lekken. Ze weten dat fans nieuwsgierig zijn en willen dat niet voor niets laten gaan. Gebruiker: FireNationFan Is het niet gewoon een manier om meer abonnees te krijgen? Ik bedoel, ze weten dat iedereen crazy is over Avatar. Gebruiker: EarthKing125 Daar zit zeker wat in, FireNationFan. Marketing plays a big role in dit soort dingen. Maar ik hoop echt dat ze het goed aanpakken deze keer. De vorige live-action was niet zo goed… Gebruiker: AirNomadLover Precies, EarthKing125! De vorige live-action serie deed de anime geen recht! Laten we hopen dat ze nu wel luisteren naar de fans. Als ze bronmateriaal gebruiken zoals de originele serie, zou het geweldig kunnen zijn. Gebruiker: AvatarHaterX Ik ben bang dat ze alleen maar willen cashen, en dat de kwaliteit weer niet oké is. Zoals bij zoveel andere dingen tegenwoordig. Gebruiker: AirbenderFan88 Dat is ook weer een punt. Maar zelfs als ze het een beetje verkeerd doen, kunnen ze het misschien nog rechtzetten in een volgend seizoen. Ik bedoel, kijk naar wat The Witcher deed na de eerste kritiek! Expert: AvatarGuru Precies, AirbenderFan88! En vergeet niet, zelfs als het eerste seizoen niet perfect is, hebben ze altijd de kans om te verbeteren. Fans kunnen echt invloed hebben op wat ze doen, dus blijf vooral feedback geven! Gebruiker: Waterbender99 Dus, laten we duimen dat alles goed komt! Ik kijk er echt naar uit, hopelijk gaan ze het goed maken. Gebruiker: FireNationFan Ik ook, Waterbender99! Laat maar komen, ik ben ready! Dit onderwerp blijft zeker interessant! Blijf het in de gaten houden, en laten we hopen op iets geweldigs van Paramount+! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen iRonnie Hey allemaal! Ik heb een probleem met mijn app op m’n iPhone. Hij blijft telkens hangen, super vervelend! Heeft iemand een idee waarom dat zo is en wat ik kan doen om het op te lossen? Alvast dank! ExpertWijs Hey iRonnie, dat klinkt frustrerend! Er zijn verschillende redenen waarom een app kan vastlopen. Hier zijn een paar dingen die je kunt proberen: Herstart je iPhone: Soms helpt het om je toestel simpelweg opnieuw op te starten. Dit verfrist de systeembronnen. Update de app: Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van de app hebt. Ontwikkelaars brengen regelmatig updates uit om bugs op te lossen. Controleer je opslag: Als je iPhone bijna vol is, kan dit de prestaties beïnvloeden. Kijk of je wat ruimte kunt vrijmaken door ongebruikte apps of bestanden te verwijderen. Verwijder en installeer de app opnieuw: Dit lijkt misschien drastisch, maar soms lost een schone installatie al je problemen op. Instellingen controleren: Gaat het om een specifieke app? Soms staan er bepaalde instellingen of permissies in de weg. Hopelijk helpen deze tips je verder! Laat maar weten hoe het gaat! Jenna89 Thanks, ExpertWijs! Ik had ook laatst dat een app vastliep en herstarten hielp echt! MaxxPower88 Ik heb ook een keer gehad dat mijn app bleef hangen. Ik heb gewoon even gewacht en toen deed ie het weer. Soms heeft het even de tijd nodig. iRonnie Dank voor de tips! Ik ga ze snel proberen. Heb al enkele apps verwijderd, dus hoop dat dat helpt! GamingGuru Kijk ook uit voor achtergrondapps! Soms draaien er dingen op de achtergrond die je niet doorhebt en dat kan je app vertragen. Sluit die eens af! iRonnie Goede tip, GamingGuru! Ik wist niet dat dat ook effect had. ChillinCharlie Hé, ik blijf maar crashen bij deze specifieke app. Heb je dat ook gehad? Moet ik gewoon wachten op een update ofzo? ExpertWijs Ja, ChillinCharlie! Als een app regelmatig vastloopt kan dat door bugs komen. Het is goed om contact op te nemen met de ontwikkelaars of een review achter te laten. Zij kunnen dit meenemen in hun updates. PhoneFreak Heb nu ook een soortgelijke ervaring gehad met een spel. Heb de app verwijderd en opnieuw gedownload, en nu werkt alles weer soepel! iRonnie Fijn om te horen dat het bij jou hielp, PhoneFreak! Ik ga het ook proberen. Bedankt iedereen, ik houd jullie op de hoogte! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...