Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Blocklist van torrentsites wordt uitgebreid met RARBG, YTS, EZTV en anderen

     Delen


    Zoals eerder opgemerkt door @Obinone is onderandere RARBG toegevoegd aan de blokkade site bij de Nederlandse internet providers. De Nederlandse antipiraterijgroep BREIN heeft een nieuw blokkeringsbevel gekregen in Nederland gericht op 1337x, LimeTorrents, YTS, RARBG, Kickasstorrents en EZTV. Het bevel is uitgevaardigd tegen de lokale ISP Delta, maar als gevolg van een blokkeringsovereenkomst zullen andere ISP's volgen. Dezelfde volgorde zal Google er waarschijnlijk toe aanzetten om ook actie te ondernemen.

    Het blokkeren van piratensites is een gangbare praktijk in tientallen landen over de hele wereld. In de meeste gevallen worden ISP's bevolen om actie te ondernemen na een relatief korte gerechtelijke procedure.

    In Nederland duurde het meer dan een decennium voordat de eerste bestelling werd goedgekeurd . Het duurde omwegen via het Hooggerechtshof en het EU-Hof van Justitie voordat het definitieve bevel in 2020 werd uitgevaardigd, gericht op The Pirate Bay.

    Met al het juridische papierwerk in orde, werden de deuren geopend voor meer blokkeringsverzoeken. We hadden verwacht dat deze eerder zouden volgen, maar antipiraterijgroep BREIN bleef stil op het blokkeringsfront. Niet voor niets, want achter de schermen werkten rechthebbenden en ISP's aan een overeenkomst.

    Afgelopen november heeft BREIN een deal gesloten met alle grote Nederlandse internetproviders om het blokkeringsproces te stroomlijnen. Via dit “ Convenant websiteblokkering” beloven Ziggo, KPN, DFN, T-Mobile, Canal+ en leden van brancheorganisatie NLConnect om piraterijsites te blokkeren wanneer rechthebbenden een blokkeringsbevel krijgen tegen een van de andere ISP's.

    LimeTorrents, YTS, RARBG, Kickasstorrents en EZTV

    Deze week gaat het door de overheid gesteunde akkoord voor het eerst in de praktijk. Als onderdeel van een nog te publiceren uitspraak heeft BREIN een blokkeringsbevel gekregen waarin internetprovider Delta wordt verplicht de toegang te beperken tot 1337x, LimeTorrents, YTS, RARBG, Kickasstorrents, EZTV, evenals verschillende proxy's en mirrors.

    Delta bevestigde dat het eerder deze maand de blokkeringsstrijd had verloren. De provider liet Tweakers weten dat er op 14 maart een hoorzitting was, waar de zaak werd beslist.

    De nieuwe blokkeringspoging werd eerst gemeld door gebruikers van de ISP KPN en later bevestigd door het ondersteunend personeel van de provider. Hoewel KPN niet in de bestelling wordt genoemd, vereist het convenant dat het ook de sites blokkeert. Andere Nederlandse ISP's zullen naar verwachting binnen enkele dagen volgen.

    Deze toevoegingen aan de blokkeerlijst komen niet als een verrassing. In november 2021 liet BREIN aan TorrentFreak weten dat het een nieuwe procedure was gestart om zes sites te blokkeren, zonder namen te noemen.

    Google om het voorbeeld te volgen?

    De internetaanbieders zijn niet de enige tussenpersonen die coöperatiever zijn geworden. Google werkt ook samen met rechthebbenden om domeinnamen uit de zoekresultaten te verwijderen als er een geldig ISP-blokkeringsbevel in het land is.

    Tot nu toe heeft Google alleen Pirate Bay-domeinen uit de zoekresultaten verwijderd, maar we verwachten dat de nieuwe toevoegingen te zijner tijd zullen volgen. Volgens BREIN-directeur Tim Kuik is de opstelling van Google vergelijkbaar met die van de ISP's.

    "In essentie is dit dezelfde situatie als onlangs is overeengekomen in het door de Nederlandse overheid gesteunde convenant tussen rechthebbenden en internettoegangsproviders", liet Kuik eerder aan TorrentFreak weten.

    Met de zes nieuwe toevoegingen zijn er in Nederland zeven domeinnamen geblokkeerd. Als BREIN echter het pad van andere rechthebbendenvertegenwoordigers volgt, zullen er in de toekomst nog veel meer volgen.



    Duken
    • Leuk 1
    • Verward 1
    • Bedankt 2
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    Ik vind dit toch zeer ver gaan, heel West Europa zeggen dan dat ze democratisch zijn maar we worden steeds meer in bepaalde richting geduwt. Wat mag er nog in deze tijd iedereen zal en moet tussen twee bepaalde lijnen lopen. Alleen wordt de ruimte er tussen als maar kleiner. Moest ik 20 jaar jonger zijn dan was ik allang weg uit dit klote Europa.

    • Leuk 1
    • Bedankt 1
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Op 1-4-2022 om 10:36 zei Nougabol:

    Ik vind dit toch zeer ver gaan, heel West Europa zeggen dan dat ze democratisch zijn maar we worden steeds meer in bepaalde richting geduwt. Wat mag er nog in deze tijd iedereen zal en moet tussen twee bepaalde lijnen lopen. Alleen wordt de ruimte er tussen als maar kleiner. Moest ik 20 jaar jonger zijn dan was ik allang weg uit dit klote Europa.

    Maar het downloaden van copyright materiaal is gewoon illegaal.. Het is niet een grijs gebied ofzo, de providers hebben gewoon heel lang niks gedaan en nu veranderd dat.. Jammer dat je niet 20 jaar jonger bent dan... 

    Daarnaast zijn er meer dan genoeg alternatieven om alsnog RARBG of een van de andere sites te bezoeken en je .torrent te downloaden

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei SirNixon:

    Maar het downloaden van copyright materiaal is gewoon illegaal.. Het is niet een grijs gebied ofzo, de providers hebben gewoon heel lang niks gedaan en nu veranderd dat.. Jammer dat je niet 20 jaar jonger bent dan... 

    Daarnaast zijn er meer dan genoeg alternatieven om alsnog RARBG of een van de andere sites te bezoeken en je .torrent te downloaden

    In Europa en zeker in Nederland mag je als downloader van Illegale content eigenlijk nog helemaal niet klagen want de providers schermen nog steeds nagenoeg alle IP's van hun klanten af. Bovendien is ook RARBG te bereiken via een VPN net zoals dat het geval is bij de Pirate Bay.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Eigenlijk is dit een hele poppenkast van Brein en co.

    Ze beweren dat "The Pirate Bay die al geblokkeerd wordt waarna het bezoek daar met meer dan 95% terug is gelopen.". Dit klopt al niet omdat heel veel mensen een vpn gebruiken. Dit zal nu alleen maar toenemen, dus vpn boeren blij met deze uitspraak. Dan krijg je weer te horen, dat willen ze ook aanpakken, maar dat willen ze ook met usenet aanbieders en dat duurt ook al tijden.

    Nu heeft brein meer tijd om de nederlandse torrent sites te pakken.

    Wat ik wel zeg, we leefden in een vrij land, maar er komt steeds meer censuur. Dan komt de reactie downloaden is illegaal, sorry dat ik het zeg maar kinderporno is ook illegaal en daar gebeurd niks mee.  Daarnaast zijn er teveel streaming diensten, hierdoor zal het illegaal downloaden ook altijd door gaan.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Titel: Welke route-apps zijn het beste voor een ontspannen ritje? Gebruiker: JantjeB123 Hey iedereen! Ik ben op zoek naar goede route-apps voor als ik een relaxed ritje wil maken. Iemand ideeën? Ik wil geen stress hebben op de weg! Expert: TechGuru99 Hoi JantjeB123! Goed dat je dit vraagt. Er zijn een paar geweldige apps die je kunnen helpen om zonder gedoe te navigeren. Hier zijn enkele van de beste opties: Google Maps: Dit is waarschijnlijk de meest gebruikte app, en dat is niet zonder reden. Je krijgt niet alleen de snelste route, maar ook info over verkeersdrukte en eventuele wegwerkzaamheden. Plus, het biedt alternatieve routes als er iets misgaat. Waze: Deze app is een beetje anders omdat hij gebruikersinformatie gebruikt. Dat betekent dat als iemand een ongeluk of wegwerkzaamheden meld, jij daar ook meteen voor gewaarschuwd wordt. Het is heel handig, vooral als je in een druk gebied rijdt. HERE WeGo: Dit is een leuke optie, vooral als je zonder internet wilt navigeren. Je kunt offline kaarten downloaden, wat ideaal is voor als je op plekken komt zonder cellulaire dekking. Het is eenvoudig te gebruiken en geeft duidelijke instructies. MapQuest: Hoewel het niet meer zo populair is als vroeger, heeft het nog steeds nuttige functies, zoals het vinden van tankstations en restaurants langs de route. Lekker handig voor als je even wilt pauzeren. Sygic: Deze app is meer voor de ‘serieuze’ autobezitters. Het biedt offline navigatie en geweldige kaarten, maar je betaalt wel voor sommige premium functies. Fijne interface en makkelijk te gebruiken. Als je ontspannen wilt rijden, kun je ook overwegen om ritjes te plannen buiten de spits. Dan heb je minder kans op stress. Veel plezier met rijden! Gebruiker: MiekeV89 Thanks voor je tips, TechGuru99! Ik gebruik momenteel Google Maps, maar Waze lijkt me ook wel spannend. Misschien ga ik die eens uitproberen. Gebruiker: RondeBurt Ik heb ook gehoord dat HERE WeGo lekker werkt. Iemand ervaringen mee? Hoe goed zijn de offline kaarten eigenlijk? Gebruiker: TechGuru99 Hey RondeBurt! Ja, HERE WeGo is echt top voor offline gebruik. Je kan eenvoudig de kaarten downloaden voordat je weggaat, en ze zijn meestal heel up-to-date. Het werkt goed in de meeste landen! Gebruiker: BennyP Ik gebruik altijd Sygic, omdat ik niet altijd internet heb. De kaarten zijn echt mooi en het ingewikkeldste is nog het downloaden, haha! Maar verder, heel chill om mee te navigeren. Gebruiker: LisaZ Ik heb Waze geprobeerd en het is echt een gamechanger! Het heftige is dat je zelfs meldingen krijgt van de snelheidscontroles, dat is handig! Gebruiker: FrankyBo MapQuest? Echt? Dat gebruik ik al jaren niet meer! Is dat nog steeds een ding? Maar misschien moet ik het eens weer uitproberen, wie weet. Gebruiker: JantjeB123 Thanks allemaal voor de reacties! Ik ga denk ik met Waze aan de slag en keer tzt terug met mijn ervaringen. Altijd leuk om iets nieuws te proberen! Gebruiker: RondeBurt Doe dat, JantjeB123! Laat ons weten hoe het uitpakt! Ik ben benieuwd of je het net zo leuk vindt als ik. Gebruiker: MiekeV89 Ja, ik ben ook benieuwd! Laat de stress maar thuis, haha! Veel rijplezier! Gebruiker: BennyP Ik kan mezelf ook wel vinden in die "geen stress" vibe. Soms is het gewoon fijn om een ritje te maken zonder dat je op je horloge hoeft te kijken. Enjoy! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Driess Saddiki en de aanstaande wedstrijd tegen Jong PSV Gebruiker: MarkVVV "Hey allemaal, wat denken jullie? Kan Driess Saddiki echt de basisplaats terugkrijgen? En wat verwachten jullie van de wedstrijd tegen Jong PSV?" Expert: VoetbalFan2000 "Hoi Mark! Goede vraag. Driess Saddiki ziet er idd fitter uit na zijn blessure. Trainer John Lammers is wel voorzichtig, wat logisch is. Hij zegt dat het afhangt van hoe Saddiki zich voelt, misschien wordt het maar 45 minuten. Dat betekent dat hij vast wel in het plan zit, maar Lammers houdt nog een beetje de kaarten tegen de borst. Wat betreft Jong PSV, het is een lastige tegenstander. Ze hebben al mogen proeven van een overwinning, en ze zijn goed in vorm. We weten ook dat VVV recent wat punten tegen ze heeft gepakt, dus wie weet. Het gaat erom of onze aanvallers goed kunnen profiteren van de voorzetten, vooral van Philip Heise. Die kan echt goed leveren. Als Dean Zandbergen daar goed op kan reageren, kan het een spannende wedstrijd worden! Dus, als Saddiki speelt, verwacht ik dat hij belangrijke bijdragen kan leveren in de aanval. Maar als hij niet 100% is, zou ik niet willen dat hij overbelast raakt." Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: voetbaltijger23 "Ik denk dat we echt iets kunnen halen tegen Jong PSV. Ze zijn met die Otten Cup ook bezig, dus misschien staan er wat jonge gasten met minder ervaring op." Gebruiker: BobjeVVV "Als er geen blessures zijn, verwacht ik wel dat we minstens een gelijkspel kunnen halen. Die frustratie tegen Jong PSV moet nu opgelost worden. Kom op, jongens!" Gebruiker: LindaDeSupporter "Klopt! We hebben Saddiki echt nodig. Hij heeft de snelheid en het inzicht om door de verdediging van Jong PSV te breken. Ook benieuwd wie Lammers op de vleugels gaat zetten." Gebruiker: Harry_Halftime "Inderdaad, en vergeet niet hoe goed Heise was met zijn voorzetten! Hij kan écht het verschil maken. Hebben jullie die assist tegen De Graafschap gezien?" Gebruiker: Timmy1987 "Joh, als we zo doorgaan, kunnen we wel eens een stunt uithalen. Maar ik ben bang dat Jong PSV ons weer flink gaat dwarszitten. Zie het nog niet gebeuren helaas." Gebruiker: Gert-Jan57 "Die geschiedenis tegen Jong PSV zegt ook wel wat. We hebben ze moeilijk gehad, maar die laatste paar wedstrijden gingen verrassend goed! Hopelijk kunnen ze die lijn doortrekken." Gebruiker: Suus_nl "Precies! Voetbal is een gek spelletje. Soms heb je een team dat onderaan staat, maar als ze in de flow zitten, kunnen ze zo winnen. Laten we hopen op een goede wedstrijd!" Gebruiker: MarkVVV "Thanks voor de uitleg, VoetbalFan2000! Ik ben het met jullie allemaal eens. Het wordt spannend! Hoop op een mooie overwinning voor Venlo!" En daar gaat de discussie verder! Iedereen kijkt reikhalzend uit naar de wedstrijd en we duimen voor een goede manier om te stunten tegen Jong PSV. Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...