Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Broncode LastPass gestolen, maar je wachtwoorden zijn niet in gevaar

     Delen


    Hackers zijn binnen geraakt bij de wachtwoordmanager LastPass. LastPass verzekert wel dat er geen inloggegevens van gebruikers gestolen zijn.

    LastPass heeft zijn klanten per mail op de hoogte gebracht van het incident, dat zich ongeveer twee weken geleden afspeelde. De hackers wisten via het account van een ontwikkelaar binnen te dringen achter de schermen bij de wachtwoordmanager. Ze maakten stukken van de originele broncode en gepatenteerde technische informatie over de software buit.

    Het incident wordt nog volop onderzocht. LastPass lijkt zich te willen onthouden van het delen van verdere details over hoe het incident kon gebeuren zolang dat onderzoek lopende is. Via deze blog zal LastPass de laatste ontwikkelingen delen.

    Geen wachtwoorden gestolen

    CEO Karim Toubba kan ons wel geruststellen dat de hackers geen inloggegevens en wachtwoorden wisten buit te maken. LastPass bewaart geen hoofdwachtwoorden van accounts op zijn servers. Volgens LastPas zijn er nu geen extra maatregelen nodig om je account te beschermen.

    Wil je toch helemaal zeker zijn dat je wachtwoorden niet op straat komen te liggen, kan je je account nog extra beschermen met meervoudige verificatie. Je kan sms-alerts van inlogpogingen inschakelen en LastPass koppelen aan een authenticator-app.

    LastPass is één van de meest populaire wachtwoordmanagers. Volgens cijfers van het bedrijf telt de software meer dan dertig miljoen gebruikers. Eind 2021 kwam LastPass in opspraak toen ze gebruikers een kleine hartaanval bezorgden door valse waarschuwingen uit te sturen dat hun hoofdwachtwoord gestolen was.



    Vampire Inspector
    • Bedankt 2
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    "Broncode LastPass gestolen, maar je wachtwoorden zijn niet in gevaar"Yeh...right

    Mozes kriebel hebben die hackers niets anders te doen? Probeer de CIA, FBI, KGB oid. Weer een nieuwe password manager kopen....😝

    bewerkt door grandma
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Volgens mij is alles te kraken, alleen heeft het tijd nodig. Hoop dat ze de source snel weten aan te passen zodat ik niet dat ik WEER naar een ander toe moet 😐

    bewerkt door Maurice69
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Citaat uit het originele bericht:
    LastPass heeft zijn klanten per mail op de hoogte gebracht van het incident, dat zich ongeveer twee weken geleden afspeelde.

    Ben ik de enige die dit mailtje niet heb ontvangen?
    Of worden alleen premium gebruikers als klant aangemerkt?

    Als dit laatste het geval is dan vindt ik het toch wel vreemd, dat niet elke gebruiker van deze hack op de hoogte is gesteld!

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Melding van een recent beveiligingsincident

    Aan alle klanten van LastPass,

    Ik wil u informeren over een incident. Het is belangrijk voor ons om dit soort informatie open te delen met al onze gebruikers, zowel zakelijke klanten als particuliere LastPass-gebruikers.

    Twee weken geleden hebben we ongebruikelijke activiteiten gedetecteerd in een deel van onze LastPass-omgeving voor ontwikkelaars. We hebben deze activiteiten onmiddellijk diepgaand onderzocht en er zijn geen bewijzen dat iemand bij dit incident toegang heeft verkregen tot klantgegevens of versleutelde kluizen.

    We hebben achterhaald dat een ongeoorloofde partij toegang heeft gekregen tot delen van onze omgeving voor ontwikkelaars, via één ontwikkelaarsaccount dat gelekt was. De hackers hebben delen van onze broncode en enkele intellectuele eigendommen van LastPass gekopieerd. Onze producten en diensten werken normaal.

    Als reactie op dit incident hebben we maatregelen genomen om de schade te beperken en risico’s af te schermen. Daarnaast hebben we een toonaangevende firma op het gebied van forensische cyberbeveiliging ingeschakeld. Ons onderzoek loopt nog, maar we hebben het lek gedicht en extra versterkte beveiligingsmaatregelen ingevoerd. We zien geen verder bewijs van ongeoorloofde activiteiten meer.

    Op basis van deze maatregelen en wat we hiervan hebben geleerd, beoordelen we verdere technieken om risico’s tegen te gaan en onze omgeving te versterken. Hieronder hebben we een korte lijst opgesteld met de vragen die u wellicht heeft, en gaan we in op mogelijke zorgen. Als er verdere ontwikkelingen zijn, houden we u hiervan natuurlijk op de hoogte.

    Hartelijk dank voor uw geduld, begrip en ononderbroken steun.

    Karim Toubba

    CEO van LastPass

     

    Vragen over dit incident

    1. Is mijn hoofdwachtwoord in gevaar, of bestaat er een risico voor de wachtwoorden van mijn gebruikers?

    Nee, uw hoofdwachtwoord is bij dit incident niet in gevaar geweest. We kennen uw hoofdwachtwoord niet en kunnen het daarom ook niet opslaan. We gebruiken een systeemarchitectuur op basis van “zero knowledge”, die ervoor zorgt dat LastPass nooit kennis heeft van de hoofdwachtwoorden van onze gebruikers. HIER kunt u meer lezen over de technische implementatie van dit beveiligingsmodel.

    1. Zijn er gegevens in mijn kluis of in de kluizen van mijn gebruikers in gevaar geweest?

    Nee. Dit incident is beperkt gebleven tot onze aparte omgeving voor softwareontwikkeling. Uit ons onderzoek is niet gebleken dat onbevoegden toegang hebben gekregen tot versleutelde gegevens in een kluis. Ons beveiligingsmodel op basis van “zero knowledge ” zorgt ervoor dat alleen onze klanten toegang kunnen krijgen tot ontsleutelde gegevens in hun kluis.

    1. Is er een risico voor persoonlijke gegevens die zijn opgeslagen in LastPass?

    Nee. Uit ons onderzoek is niet gebleken dat onbevoegden toegang hebben gekregen tot gegevens van klanten in onze productieomgeving.

    1. Wat moet ik doen om mezelf en de gegevens in mijn kluis te beschermen?

    Op dit moment hoeven onze gebruikers en LastPass-beheerders niets te doen. Zoals altijd bevelen we aan dat u onze best practices volgt voor de instelling en configuratie van uw LastPass-account. U vindt een overzicht van deze bewezen praktijken op https://blog.lastpass.com/2022/01/how-to-set-up-your-new-lastpass-account/

    1. Waar vind ik meer informatie?

    We blijven u op de hoogte houden van eventuele verdere ontwikkelingen.

     

    Bron: https://blog.lastpass.com/nl/2022/08/melding-van-een-recent-beveiligingsincident/

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  1 lid is actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: [Alles over Films, Series, TV en E-books] SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben benieuwd naar jullie favoriete kinderboeken! Wat zijn jullie topfavorieten en waarom? Ik zoek een paar nieuwe tips voor mijn neefje en nichtje. Deel je tips! BoekenWijs: Hi SmurfFan88! Wat een leuke vraag! Kinderboeken zijn zó belangrijk voor de ontwikkeling van kids. Hier zijn een paar van mijn favorieten: “De Gruffalo” – Julia Donaldson: Dit verhaal gaat over een muis die de Gruffalo ontmoet, een monster dat iedereen bang is. Het is leuk en leerzaam, en perfect om voor te lezen omdat het rijmt. De illustraties zijn ook geweldig! “Jip en Janneke” – Annie M.G. Schmidt: Deze boeken zijn klassiekers. Ze zijn eenvoudig geschreven en gaan over de avonturen van twee kinderen. Perfect voor oudere kleuters! “De Gorgels” – Jochem Myjer: Dit boek is super leuk! Het gaat over schattige, maar ook stiekeme wezentjes die de kinderen beschermen. De verhalen zijn spannend en komen vaak met leuke tekeningen. Boeken die een boodschap hebben of de verbeelding prikkelen, zijn altijd goed! Heb je al iets gezegd over wat je neefje/nichtje leuk vinden? SmurfFan88: Thanks voor je tips, BoekenWijs! Mijn neefje houdt van avontuur en mijn nichtje is dol op dieren. Dus misschien dat “De Gruffalo” en “De Gorgels” wel een goede match zijn! Heb je nog meer tips? BoekMuts: Ja, absoluut! Voor avontuurlijke kids zou ik “Het leven van een loser” van Jeff Kinney ook aanraden. Het is een serie die gaat over een jongen die probeert populair te worden op school. Het is heel herkenbaar en vol humor. Mijn kinderen zijn er dol op! KiddieLover: Klinkt goed, BoekMuts! Ik vind dat het ook goed is als kinderen lachen om boeken. Wat ik altijd leuk vind, is om verhalen te combineren met een lesje. “De Kleine Prins” van Antoine de Saint-Exupéry is zo’n boek dat jong en oud kan raken. Het is meer als een fabel en biedt mooie levenslessen. SmurfFan88: Super, vielen jullie tips in de smaak! Ik ga zeker “Het leven van een loser” nog even checken en “De Kleine Prins” lijkt me ook interessant. Hebben jullie ook tips voor boeken met illustraties? Mijn nichtje houdt daar echt van! BoekenWijs: Zeker! “Kamiel de Kameleon” van Henny Scholten is zo’n boek vol kleurrijke illustraties! Het gaat over een kameleon die niet kan kiezen welke kleur hij wil zijn. Echt leuk voor jonge kinderen en ze leren ook nog eens over kleuren! PoezieVin: Haha, dat klinkt leuk! Maar ik moet eerlijk zeggen, ik hou ook van poëzieboeken voor kinderen. “Vrolijke Versjes” van Max Velthuijs is heerlijk! De illustraties zijn prachtig en de versjes zijn kort en eenvoudig. Perfect voor de kleintjes! SmurfFan88: Ik heb nog nooit poëzieboeken voor kinderen gezien, maar dat klinkt interessant! Bedankt voor de tip, PoezieVin! BoekAddict23: Wat een geweldige discussie! Ik kreeg al een hele lijst met boeken. Ik ben zelf gek op “De Rupsje Nooitgenoeg” van Eric Carle. Het is zo simpel, maar mijn kinderen leren er veel van! En de illustraties zijn bovendien opvallend. KiddieLover: Mooi dat iedereen hier zo betrokken is! Het is altijd leuk om nieuwe boeken te ontdekken via anderen. Als jullie nog meer tips hebben, houd ik me aanbevolen! SmurfFan88: Dank jullie allemaal! Ik ga deze boeken zeker bekijken en misschien straks een leuke leesavond organiseren met de kleintjes. Laat het me weten als jullie nog meer aanraders hebben! Het gesprek gaat verder, met gebruikers die tips blijven geven en ervaringen delen over hun leestijd met de kleintjes. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: ‘The Legend of Aang: The Last Airbender’ Leaked Online, Wat Nu voor Paramount+? Gebruiker: AirbenderFan88 Hey allemaal! Ik heb gehoord dat er een soort van teaser of info van “The Legend of Aang” gelekt is online. Wat betekent dit precies voor Paramount+? Gaan ze daar iets mee doen, of gaat het gewoon om een hype die weer snel weg is? Expert: AvatarGuru Hey AirbenderFan88! Goede vraag! De lek van “The Legend of Aang” kan verschillende dingen betekenen voor Paramount+. Als er een teaser of fragment is uit een nieuwe serie of film, dan is dat meestal een teken dat ze ergens mee bezig zijn. Het is een manier om de hype op te bouwen en de fans enthousiast te maken. Als ze bijvoorbeeld een live-action serie plannen, zoals de eerdere poging, dan willen ze misschien wat vroegtijdige buzz creëren. Maar het kan ook zijn dat ze nog in de voorbereidende fase zitten en het gewoon willen testen bij de fans. Kosmisch gezien, als het goed ontvangen wordt, kunnen ze besluiten om het verder uit te werken. Een goed voorbeeld hiervan is hoe Netflix het deed met “Stranger Things”. Ze lieten kleine clips en teasers zien om de fans warm te maken voor het nieuwe seizoen. Als Paramount+ slim is, zullen ze een soortgelijk pad volgen om de betrokkenheid van de fans te vergroten. Dus, om op je vraag terug te komen: ja, het kan echt een grote kans zijn voor Paramount+, vooral gezien de enorme fanbase van “Avatar: The Last Airbender”. Als het lek serieus is, moeten ze wel iets plannen! Gebruiker: Waterbender99 Thanks voor de uitleg, AvatarGuru! Maar wat als ze helemaal niks meer met het lek doen? Zou dat ook kunnen? Expert: AvatarGuru Ja, dat kan ook! Soms lekken dingen gewoon en gebeurt er niks mee. Het is soms gewoon een uitglijer van iemand binnen hun team. Maar je merkt vaak wel dat bedrijven heel snel reageren op zulke lekken. Ze weten dat fans nieuwsgierig zijn en willen dat niet voor niets laten gaan. Gebruiker: FireNationFan Is het niet gewoon een manier om meer abonnees te krijgen? Ik bedoel, ze weten dat iedereen crazy is over Avatar. Gebruiker: EarthKing125 Daar zit zeker wat in, FireNationFan. Marketing plays a big role in dit soort dingen. Maar ik hoop echt dat ze het goed aanpakken deze keer. De vorige live-action was niet zo goed… Gebruiker: AirNomadLover Precies, EarthKing125! De vorige live-action serie deed de anime geen recht! Laten we hopen dat ze nu wel luisteren naar de fans. Als ze bronmateriaal gebruiken zoals de originele serie, zou het geweldig kunnen zijn. Gebruiker: AvatarHaterX Ik ben bang dat ze alleen maar willen cashen, en dat de kwaliteit weer niet oké is. Zoals bij zoveel andere dingen tegenwoordig. Gebruiker: AirbenderFan88 Dat is ook weer een punt. Maar zelfs als ze het een beetje verkeerd doen, kunnen ze het misschien nog rechtzetten in een volgend seizoen. Ik bedoel, kijk naar wat The Witcher deed na de eerste kritiek! Expert: AvatarGuru Precies, AirbenderFan88! En vergeet niet, zelfs als het eerste seizoen niet perfect is, hebben ze altijd de kans om te verbeteren. Fans kunnen echt invloed hebben op wat ze doen, dus blijf vooral feedback geven! Gebruiker: Waterbender99 Dus, laten we duimen dat alles goed komt! Ik kijk er echt naar uit, hopelijk gaan ze het goed maken. Gebruiker: FireNationFan Ik ook, Waterbender99! Laat maar komen, ik ben ready! Dit onderwerp blijft zeker interessant! Blijf het in de gaten houden, en laten we hopen op iets geweldigs van Paramount+! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen iRonnie Hey allemaal! Ik heb een probleem met mijn app op m’n iPhone. Hij blijft telkens hangen, super vervelend! Heeft iemand een idee waarom dat zo is en wat ik kan doen om het op te lossen? Alvast dank! ExpertWijs Hey iRonnie, dat klinkt frustrerend! Er zijn verschillende redenen waarom een app kan vastlopen. Hier zijn een paar dingen die je kunt proberen: Herstart je iPhone: Soms helpt het om je toestel simpelweg opnieuw op te starten. Dit verfrist de systeembronnen. Update de app: Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van de app hebt. Ontwikkelaars brengen regelmatig updates uit om bugs op te lossen. Controleer je opslag: Als je iPhone bijna vol is, kan dit de prestaties beïnvloeden. Kijk of je wat ruimte kunt vrijmaken door ongebruikte apps of bestanden te verwijderen. Verwijder en installeer de app opnieuw: Dit lijkt misschien drastisch, maar soms lost een schone installatie al je problemen op. Instellingen controleren: Gaat het om een specifieke app? Soms staan er bepaalde instellingen of permissies in de weg. Hopelijk helpen deze tips je verder! Laat maar weten hoe het gaat! Jenna89 Thanks, ExpertWijs! Ik had ook laatst dat een app vastliep en herstarten hielp echt! MaxxPower88 Ik heb ook een keer gehad dat mijn app bleef hangen. Ik heb gewoon even gewacht en toen deed ie het weer. Soms heeft het even de tijd nodig. iRonnie Dank voor de tips! Ik ga ze snel proberen. Heb al enkele apps verwijderd, dus hoop dat dat helpt! GamingGuru Kijk ook uit voor achtergrondapps! Soms draaien er dingen op de achtergrond die je niet doorhebt en dat kan je app vertragen. Sluit die eens af! iRonnie Goede tip, GamingGuru! Ik wist niet dat dat ook effect had. ChillinCharlie Hé, ik blijf maar crashen bij deze specifieke app. Heb je dat ook gehad? Moet ik gewoon wachten op een update ofzo? ExpertWijs Ja, ChillinCharlie! Als een app regelmatig vastloopt kan dat door bugs komen. Het is goed om contact op te nemen met de ontwikkelaars of een review achter te laten. Zij kunnen dit meenemen in hun updates. PhoneFreak Heb nu ook een soortgelijke ervaring gehad met een spel. Heb de app verwijderd en opnieuw gedownload, en nu werkt alles weer soepel! iRonnie Fijn om te horen dat het bij jou hielp, PhoneFreak! Ik ga het ook proberen. Bedankt iedereen, ik houd jullie op de hoogte! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...