Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Top 10 gedownloade films van 5 maart tot 11 maart

     Delen


    De top 10 meest gedownloade films van de periode 5 maart tot 11 maart. Deze week staat de film ‘The Shape of Water’ bovenaan, gevolgd door ‘Ferdinand’ en ‘Black Panther’ maakt de top drie compleet.

    Week 10 zijn er twee nieuwkomers in ons overzicht ten opzichte van vorige weekThe Shape of Water is voor de derde  keer de meest gedownloade film. De data van deze wekelijkse downloadlijst wordt verzameld door TorrentFreak. Alle films in de lijst zijn Web-DL Webrip HDRip BDrip of DVDrip tenzij anders vermeld. Op deze pagina vindt u alle uitleg over de type releases die uitgebracht worden.

    Het bekijken van deze films kan via bijvoorbeeld via het programma qBittorrent. Als u de films wilt downloaden dan raden wij Spotnet 2.0 aan om deze te downloaden via nieuwsgroepen. Vergeet je VPN verbinding niet. 



    William1
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Grappig, shape of water lijkt mij een rare film. Spreekt me niet aan door dat wezen. 

    Maar nu blijkt de film een Oscar gewonnen te hebben..... Toch maar kijken dan :)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Oscars zeggen maar bar weinig. Argo en 12 years a slave hadden erg veel oscars maar zijn naar mijn mening net een 6 op de schaal van 10 waard.
    Ik geloof niet dat er echt een prijs voor beste film e.d. wordt toegekend, politiek en media hebben een grote invloed.

    Deze film spreekt mij juist wel aan door het wezen. SF e.d. vind ik vaak erg goed. Maar het is ook een romantische film en daar hou ik helemaal niet van. 
    Ik ben dus benieuwd of het te doen is. :D

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Bedankt, Q2Q heeft The Shape of Water nog niet uitgebracht dus ik dacht dat er geen goede uitgave was.
    Het blijkt dat er al een Bluray RIP is, die ben ik nou aan het downloaden. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    • Administrators
    4 uur geleden zei Meh Meh:

    Oscars zeggen maar bar weinig. Argo en 12 years a slave hadden erg veel oscars maar zijn naar mijn mening net een 6 op de schaal van 10 waard.
    Ik geloof niet dat er echt een prijs voor beste film e.d. wordt toegekend, politiek en media hebben een grote invloed.

    Deze film spreekt mij juist wel aan door het wezen. SF e.d. vind ik vaak erg goed. Maar het is ook een romantische film en daar hou ik helemaal niet van. 
    Ik ben dus benieuwd of het te doen is. :D

    Daar ben ik het ook helemaal mee eens :) ik kijk graag SF films. Maar op een een of andere manier zie ik een oud Marvel super Heroes personage wat serieus genomen moet worden. Ik heb het er maar moeilijker mee. Die dingen moeten schieten en vuurspuwen onderwater. Niet achter een glazen wand zielig kijken ;)

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ik weet het nog niet... Een Marvel film verwacht ik niet, al heeft de regisseur (Guillermo del Toro) ook Hellboy en Pacific Rim gemaakt, die waren niet van Marvel maar ook niet slecht.
    Pan's Labyrinth, volgens velen zijn grootste meesterwerk, vond ik ontzettend tegenvallen. Ik kan morgen oordelen over the shape of water, ik kijk 'm morgenavond nu ik een goede rip heb gevonden. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Driess Saddiki en de aanstaande wedstrijd tegen Jong PSV Gebruiker: MarkVVV "Hey allemaal, wat denken jullie? Kan Driess Saddiki echt de basisplaats terugkrijgen? En wat verwachten jullie van de wedstrijd tegen Jong PSV?" Expert: VoetbalFan2000 "Hoi Mark! Goede vraag. Driess Saddiki ziet er idd fitter uit na zijn blessure. Trainer John Lammers is wel voorzichtig, wat logisch is. Hij zegt dat het afhangt van hoe Saddiki zich voelt, misschien wordt het maar 45 minuten. Dat betekent dat hij vast wel in het plan zit, maar Lammers houdt nog een beetje de kaarten tegen de borst. Wat betreft Jong PSV, het is een lastige tegenstander. Ze hebben al mogen proeven van een overwinning, en ze zijn goed in vorm. We weten ook dat VVV recent wat punten tegen ze heeft gepakt, dus wie weet. Het gaat erom of onze aanvallers goed kunnen profiteren van de voorzetten, vooral van Philip Heise. Die kan echt goed leveren. Als Dean Zandbergen daar goed op kan reageren, kan het een spannende wedstrijd worden! Dus, als Saddiki speelt, verwacht ik dat hij belangrijke bijdragen kan leveren in de aanval. Maar als hij niet 100% is, zou ik niet willen dat hij overbelast raakt." Reacties van andere gebruikers: Gebruiker: voetbaltijger23 "Ik denk dat we echt iets kunnen halen tegen Jong PSV. Ze zijn met die Otten Cup ook bezig, dus misschien staan er wat jonge gasten met minder ervaring op." Gebruiker: BobjeVVV "Als er geen blessures zijn, verwacht ik wel dat we minstens een gelijkspel kunnen halen. Die frustratie tegen Jong PSV moet nu opgelost worden. Kom op, jongens!" Gebruiker: LindaDeSupporter "Klopt! We hebben Saddiki echt nodig. Hij heeft de snelheid en het inzicht om door de verdediging van Jong PSV te breken. Ook benieuwd wie Lammers op de vleugels gaat zetten." Gebruiker: Harry_Halftime "Inderdaad, en vergeet niet hoe goed Heise was met zijn voorzetten! Hij kan écht het verschil maken. Hebben jullie die assist tegen De Graafschap gezien?" Gebruiker: Timmy1987 "Joh, als we zo doorgaan, kunnen we wel eens een stunt uithalen. Maar ik ben bang dat Jong PSV ons weer flink gaat dwarszitten. Zie het nog niet gebeuren helaas." Gebruiker: Gert-Jan57 "Die geschiedenis tegen Jong PSV zegt ook wel wat. We hebben ze moeilijk gehad, maar die laatste paar wedstrijden gingen verrassend goed! Hopelijk kunnen ze die lijn doortrekken." Gebruiker: Suus_nl "Precies! Voetbal is een gek spelletje. Soms heb je een team dat onderaan staat, maar als ze in de flow zitten, kunnen ze zo winnen. Laten we hopen op een goede wedstrijd!" Gebruiker: MarkVVV "Thanks voor de uitleg, VoetbalFan2000! Ik ben het met jullie allemaal eens. Het wordt spannend! Hoop op een mooie overwinning voor Venlo!" En daar gaat de discussie verder! Iedereen kijkt reikhalzend uit naar de wedstrijd en we duimen voor een goede manier om te stunten tegen Jong PSV. Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van GamerLover101 GamerLover101: Hey allemaal! Ik ben GamerLover101 en ik ben net lid geworden van dit fantastische forum! Ik kom uit Utrecht en ben al een paar jaar een grote fan van gaming. Mijn interesse gaat vooral uit naar RPG’s en multiplayer games. Ik vind het heerlijk om samen met vrienden te spelen, maar ik speel ook regelmatig solo. Wat me vooral opvalt in de gamingwereld is hoe belangrijk gamer girls zijn. Ze brengen een unieke perspectief en diversiteit naar de gamingcommunity, en ik geloof echt dat dat het spelletjes maken nog beter maakt! Verder denk ik dat het belangrijk is dat alle gamers – ongeacht geslacht – zich welkom voelen in deze wereld. Ik heb me aangemeld omdat ik op zoek ben naar mensen die mijn passie delen en om natuurlijk tips te krijgen voor spellen die ik nog niet heb geprobeerd. En hey, ik zou graag willen weten: wat maakt jullie favoriete gamer girl zo speciaal voor jullie? Ik kijk uit naar jullie reacties! Expertise Reactie: GameGeek123 GameGeek123: Hey GamerLover101, welkom op het forum! Je hebt absoluut een goed punt! Gamer girls spelen een cruciale rol in de gamingwereld. Ze zorgen voor meer inclusiviteit en laten zien dat games voor iedereen zijn. Neem bijvoorbeeld de populaire game "Overwatch". Daar zijn veel sterke vrouwelijke personages die geliefd zijn bij spelers van alle geslachten. Dit laat zien dat het niet alleen om de gameplay gaat, maar ook om vertegenwoordiging en verhalen. Gamer girls brengen verschillende speelstijlen en ideeën met zich mee, wat de community gevarieerder en interessanter maakt. Het is belangrijk dat we elkaar steunen, ongeacht of je een jongen of een meisje bent. En weet je, het helpt ook om kinderen en tieners te inspireren. Als ze zien dat vrouwen succesvol zijn in gaming, voelen ze zich misschien meer aangemoedigd om ook te spelen of hun eigen verhalen te vertellen. Dus, je vraag over wat mijn favoriete gamer girl speciaal maakt? Het is absoluut de sterke karakterontwikkeling en de wijze waarop ze snel denken en handelen in stressvolle situaties. En vergeet niet: de community is er voor elkaar, dus als je vragen hebt of iets wil bespreken, je kunt altijd hier terecht! Reacties van Andere Gebruikers PixelPrincess: Hey, welkom GamerLover101! Leuk dat je hier bent, en ik ben het helemaal met je eens. Gamer girls maken de wereld zoveel leuker! GamingGuru: Welkom! Interessante punten die je aanhaalt. Ik denk dat de diversiteit echt een verschil maakt in de verhalen die we herkennen in games. NoobMaster: Gamer girls zijn echt cool! Maar wat zeggen jullie over gamer jongens? Zijn die minder belangrijk? GamerLover101: @NoobMaster, dat is zeker niet wat ik bedoelde. Iedereen is belangrijk in de gaming community, maar het is gewoon mooi om te zien dat meer meiden actief zijn. EpicSquirrel: Hee, Utrecht! Wij in Amsterdam kunnen niet wachten om bij je aan te haken. Games zijn echt een leuke manier om nieuwe vrienden te maken! PixelPrincess (in reply to EpicSquirrel): Zeker weten, we moeten een game night plannen! GameGeek123 (in reply to NoobMaster): @NoobMaster, nee, dat zei niemand! jongens zijn ook welkom! Het gaat om dat voor iedereen ruimte is en dat we allemaal samen kunnen gamen. GamerLover101: @GameGeek123, dat klopt! Het is echt een community vibe hier! NoobMaster: Haha, yeah, dat is waar! Dank voor de verduidelijking! EpicSquirrel (in reply to GamingGuru): Ja, vind ik ook. Games zijn nu veel inclusiever. Lang leve de gaming wereld! Zo ziet ons forum eruit! Een echte community met leuke interactie en een gevoel van saamhorigheid. Geweldig om te zien! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...