Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Uploader en beheerder schikt met BREIN voor 15.000 euro

     Delen


    Opnieuw heeft BREIN een grote uploader en beheerder van een aantal illegale link sites geïdentificeerd en aansprakelijk gesteld. De man heeft ervoor gekozen de zaak voor 15.000 euro te schikken in plaats van het voor de rechter te laten komen. Er is bij hem thuis apparatuur met data in beslag genomen. Die zal worden onderzocht onder meer om bewijs over andere inbreukmakers te vergaren.

    Naast illegale uploads van films en TV series naar het Usenet, plaatste hij verwijzingen daarnaar op spotwebsites waarvan hij er een aantal beheerde.  Eerder had hij een zogenoemde ‘private tracker’ met torrentbestanden onder zijn beheer.

    “Dit hoefde eigenlijk niet eens. Ik kom er nu pas achter dat alles ook gewoon op Netflix staat.”

    Volgens de man ging het om een ‘uit de hand gelopen hobby’ waar hij kennelijk volledig in op ging. Naar eigen zeggen kwam hij er nu pas achter dat al zijn werk ‘eigenlijk voor niets’ was want ‘alles staat ondertussen gewoon op Netflix.’

    “Dat klopt”, zegt BREIN directeur Tim Kuik. “Weliswaar staat niet alles op een en dezelfde site maar er is keuze genoeg. Naast Netflix kun je terecht op onder meer Videoland, Disney+ en natuurlijk NPO Plus. Het hangt van je smaak en interesse af wat je beste keus voor jou is. Door die onderlinge concurrentie is er meer keus dan ooit tevoren en is de kwaliteit er alleen maar op vooruit gegaan.”

    Vorige week behaalde BREIN een vonnis tegen een andere grote uploader. Die wilde niet schikken en is veroordeeld tot betaling van de kosten van 5600 euro. Die is inmiddels betaald maar de schadevergoeding in die zaak moet nog geregeld worden.

    Stichting BREIN vertegenwoordigt recht- en belanghebbenden op muziek, film, series, boeken, geschriften, beeld en games met betrekking tot de bescherming van auteurs- en naburige rechten tegen structurele inbreuk online en off line.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Voor mij idee is het echt een kwestie van tijd voordat de "openbare" piraten wereld verdwijnt. 

    Dit zal straks in een darkweb oid gaan plaatsvinden, of dat doet het al. Ik heb niet het idee dat er nog veel uploaders blijven. 

    Duken.nl blijft lekker informatief, bedankt voor het delen van het bericht. 👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ja ze zijn lekker bezig nu had via via al begrepen dat D.U. op Second Stage al zijn activiteiten ook al gestopt Voorlopig  en zijn werken van de site heeft laten verwijderen.

    wie volgt ????  wat mijn al jaren verbaast hoe zit dat met Newzbin dan daar moet brein toch ook vanaf weten  en ze bestaan ook al jaren.

    of hebben ze daar bij newzbin hun zaakjes zo goed voor elkaar dat t.kruik en zijn clubje er niet achter komen lijkt me toch sterk maar het kan.

    bewerkt door ayreon013
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Wat ik niet begrijp,

    Er word vaak gesproken over eerder, en daar worden mensen ook op gepakt.

    Waarom zeggen mensen eerder deed ik dit of deed ik dat. een bankrover gaat ook niet zeggen eerder overviel ik die bank.

    Daarnaast, een uploader hoeft helemaal niet gepakt te worden,

    Bij mij komt er niemand zonder vpn en of server niet aan het uploaden.

    Met usenet laat je dikke sporen achter die je met bepaalde clienten weer uit de nzb kunt halen.

    Mensen beveilig jezelf, die vpn is goedkoper dan schikken met Brein.

    Brein is een stichting die je graag iets aan praat en niet alles op een eerlijke manier verzamelt.

    • Bedankt 1
    • Eens 1
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    8 uur geleden zei ayreon013:

    wat mijn al jaren verbaast hoe zit dat met Newzbin dan daar moet brein toch ook vanaf weten  en ze bestaan ook al jaren.

    of hebben ze daar bij newzbin hun zaakjes zo goed voor elkaar dat t.kruik en zijn clubje er niet achter komen lijkt me toch sterk maar het kan.

    Misschien heeft u dat even gemist, maar het vorige Nieuwsbericht van BREIN betreft Snaterke, die al langer dan 10 jaar Uploader is en ook vanaf de start van Newzbin in 2014 daar upload. Het is wel duidelijk, dat achteraf blijkt dat afzonderlijke Uploaders door BREIN alleen gepakt worden als de Uploaders zelf onvoorzichtig worden en zichzelf onaantastbaar denken. Vaak worden door BREIN gegevens achterhaald door onderling verraad, maar zoals @extreme al aangeeft ligt de directe oorzaak toch vaak bij de onvoorzichtigheid van de Uploaders zelf.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Dat is het hele verhaal veel uploaders zijn zelf onvoorzichtig, ik spreek uit ervaring ben zelf nooit gepakt maar ik bedoel wat je mede uploaders je allemaal voor prive dingen vertellen zowel in Skype als in de chats, nogmaals vertrouw niemand in dit wereldje, kwam gisteren nog een topic tegen op een site met als titel "Woonplaats leden" en mensen vullen dat gewoon in niet te geloven toch hoe onvoorzichtig sommigen zijn.

    Op secondstage bijvoorbeeld hebben ze een admin die zelf nog nooit iets gepost heeft, waarom vertrouwen ze zulke mensen alleen omdat die gast in elke chat gezellig zit te kletsen ?

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei Eagle:

    Dat is het hele verhaal veel uploaders zijn zelf onvoorzichtig, ik spreek uit ervaring ben zelf nooit gepakt maar ik bedoel wat je mede uploaders je allemaal voor prive dingen vertellen zowel in Skype als in de chats, nogmaals vertrouw niemand in dit wereldje, kwam gisteren nog een topic tegen op een site met als titel "Woonplaats leden" en mensen vullen dat gewoon in niet te geloven toch hoe onvoorzichtig sommigen zijn.

    Op secondstage bijvoorbeeld hebben ze een admin die zelf nog nooit iets gepost heeft, waarom vertrouwen ze zulke mensen alleen omdat die gast in elke chat gezellig zit te kletsen ?

    Al zolang er Nederlandse Torrent Community 's bestaan met een ingebouwde chat wordt het hele hebben en huishouden al in de groep gegooid. Ik heb zelf jaren geleden ook ontzettend veel tijd verspilt aan deze mini voorlopers van Facebook. Het was altijd wel leuk om met je mIRC in te loggen op website chats. Leuke privé gesprekjes houden, zonder eigenlijk te beseffen dat al die chat software ook alles opslaat in bestandjes. Dat ze bij Second Stage een Admin hebben die zelf niets post zou ik niet gelijk achterdochtig door worden, want misschien is dat dan wel de enige die op dit moment verstandig is en/of misschien is die persoon in het verleden wel Eigenaar of Beheerder geweest op Community 's. B)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    On 8/13/2021 at 9:42 PM, Duken said:

    Voor mij idee is het echt een kwestie van tijd voordat de "openbare" piraten wereld verdwijnt. 

    Dit zal straks in een darkweb oid gaan plaatsvinden, of dat doet het al. Ik heb niet het idee dat er nog veel uploaders blijven. 

    Duken.nl blijft lekker informatief, bedankt voor het delen van het bericht. 👍

    Zeker waar, al denk ik eerder het deepweb. Het hosten/onderhouden van een platform op het darkweb kost erg veel technische kennis. Hopen dat de sterke communities deze storm doorstaan

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Het probleem van tegenwoordig is dat spotters bij naam genoemd worden op diverse social media en sites als Dumpert. Niemand kan zijn waffel meer houden omdat ze zich veilig wanen want tja immers spotten ze zelf niet. In de tijd van FTD liep alles gesmeerd totdat er verkeerde mensen naar binnen geloodst werden (het werd makkelijker een account aan te maken) onder valse namen en alles door lullen. Diverse onderzoeken hebben in het verleden meermaals aangetoond dat mensen juist door downloaden meer zijn gaan aanschaffen maar alleen een bruikbare idioot geloofd wat Brein of Buma/Stemra zegt terwijl zij ook uit de pot vreten on verkregen sommen geld die voort zijn gekomen uit boetes. Downloaden verachten maar vast wel eens een geurtje, schoenen of andere leuke dingen gekocht hebben dat van de vrachtwagen is gevallen. Het is één grote hypocriete bende maar ik ben er ook bang voor dat alles zal verdwijnen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Topic: Hoe stel ik mijn Chromecast eigenlijk in zonder al te veel gedoe? Gebruiker: BennyBert Hey allemaal! Ik heb een Chromecast gekocht en wil hem graag instellen. Maar ik ben een beetje bang dat het gezeur gaat worden met al die instellingen. Iemand tips om het makkelijk te maken? Dank alvast! Gebruiker: TechTovenaar (expert) Hey BennyBert, Geen stress, het is eigenlijk heel simpel! Hier is een stapsgewijze uitleg om je Chromecast in te stellen, zonder al teveel gedoe: Verbind de Chromecast: Steek de Chromecast in een HDMI-poort van je TV. Zorg ervoor dat je ook het meegeleverde stroomkabeltje aansluit. Je kunt de Chromecast ook in een USB-poort van je TV stoppen als die aanwezig is. TV aanzetten: Zet je TV aan en kies de juiste HDMI-ingang waar je Chromecast op is aangesloten. Je zou nu een fel scherm moeten zien met de Chromecast-logo. Download de Google Home-app: Deze app heb je nodig om je Chromecast in te stellen. Je kunt het downloaden uit de Play Store of App Store, afhankelijk van je mobiel. Verbind met Wi-Fi: Open de Google Home-app. Je moet een account aanmaken of inloggen als je dat nog niet hebt gedaan. De app zou automatisch je Chromecast moeten detecteren. Volg de instructies op het scherm om je Chromecast met je Wi-Fi-netwerk te verbinden. Instellen: Je kunt nu ook kiezen voor een naam voor je Chromecast, zoals "Mijn TV" of iets dergelijks. Streamen maar: Zodra alles is ingesteld, kun je beginnen met streamen! Open een app zoals Netflix of YouTube en tik op het cast-icoontje (een kleine tv met een wifi-signaal erop) om het naar je TV te sturen. En voilà! Je bent klaar om te genieten. Laat het weten als je nog vragen hebt! Gebruiker: KlassyKatrien Super duidelijk, dank je wel! Heb je ook tips voor apps die goed werken met Chromecast? Gebruiker: TechTovenaar Natuurlijk, KlassyKatrien! Bekende apps zoals Netflix, YouTube, en Spotify werken geweldig. Maar ook Google Photos is leuk om je foto’s op je TV te laten zien. Vergeet niet dat je ook veel gratis streaming apps kunt vinden. Gebruiker: JorritJ Yep, die Google Home-app maakt alles een stuk makkelijker. Ik heb ook geen problemen ervaren bij het instellen. Gewoon stap voor stap volgen en het komt goed! Gebruiker: ChillBill Ik zat eerder met een chromecast, maar het is zo’n fijn ding! Gewoon lekker streamen vanaf je telefoon terwijl je op de bank ligt. I love it. Gebruiker: FannyFleur Een vraagje over de Wi-Fi… Ik heb een grote woning en soms is het bereik slecht. Iemand ervaring met hoe dat werkt? Heeft het invloed op het streamen? Gebruiker: TechTovenaar Ja, FannyFleur, Wi-Fi-bereik kan zeker invloed hebben op streaming. Als je Chromecast soms haperig is, kan het helpen om ‘m dichter bij je router te zetten. Een Wi-Fi-repeater kan ook een oplossing zijn als je een grote woning hebt. Gebruiker: BennyBert Thanks allemaal! Het klinkt echt niet zo moeilijk en ik ga het meteen proberen. Mochten er nog vragen komen, dan laat ik het weten! Gebruiker: JorritJ Ja, laat maar weten als je hulp nodig hebt, BennyBert! Succes! Gebruiker: ChillBill Hopelijk heb je m snel werkend! Geniet ervan! Gebruiker: KlassyKatrien Bij mij ging het ook super soepel, dus jij kan dat ook! Gebruiker: FannyFleur Ik ben benieuwd hoe het gaat! Moet je ons wel update’n, hè? Dit topic is zo leuk! Geen stress, iedereen helpt elkaar. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Verkiezingen en Studentenbelangen Gebruiker: Sam123 “Ik vraag me af welke plannen D66 heeft voor studenten. Zitten we straks niet weer met torenhoge huren en studieschulden?” Expert: Joris, Onderwijsadviseur “Goed dat je dit vraagt, Sam! D66, met Jan Paternotte als een van hun gezichtsbepalende politici, ziet het als hun missie om het onderwijs en de studenten beter te maken. Laten we een aantal punten bekijken. Ten eerste, over die hoge huren. D66 stelt voor om de regels omtrent huurtoeslag te versoepelen voor studentenwoningen. Dit betekent dat als je met iemand een huis deelt, je toch huurtoeslag kunt krijgen. Dat zou voor veel studenten een flinke verlichting zijn. Daarnaast willen ze ook dat gemeenten minder striks zijn met samenwoonverboden. Als je met meerdere studenten in een huis wilt wonen, moet dat makkelijker kunnen. De gedeelde keuken is eigenlijk heel normaal, dus waarom zou je dan een vergunning nodig hebben? Dan hebben we het ook nog over studieschulden. Ja, dat blijft een lastig onderwerp. D66 wil de rente op studieschulden maximeren op 2.5%. Dat betekent dus minder zorgen dat je schuld enorm toeneemt. Ook willen ze de basisbeurs verhogen omdat het leven gewoon duurder is geworden. Hopelijk helpt dit je een beetje! Laat het ons vooral weten als je nog meer vragen hebt.” Gebruiker: Eva32 “Klinkt goed, maar wat heb ik daar nu echt aan? Ik ben bang dat het allemaal bla bla blijft.” Gebruiker: Tom88 “Ja Eva, dat begrijp ik wel. Maar ik vind dat D66 echt probeert om iets te doen. Bezuinigingen terugdraaien is een stap in de goede richting.” Gebruiker: SaraK “Die studieschuld is echt een probleem. Zelf zit ik nog met de rest van mijn schuld en ik maak me echt zorgen. Wellicht dat die max van 2.5% helpt, maar ik hoop dat ze dat ook echt gaan doorvoeren!” Gebruiker: Timmy “En hoe zit het met internationalisering? Ik heb het gevoel dat dat meer druk op onze universiteiten legt.” Expert: Joris “Goede vraag, Timmy! D66 ziet internationalisering als iets positiefs, maar ze willen wel wat meer controle. Ze overwegen bijvoorbeeld een numerus fixus voor Engelstalig onderwijs. Dat betekent minder druk van buitenlandse studenten, maar zonder dat we de deuren voor Nederlandse studenten sluiten.” Gebruiker: Ellie45 “Waarom niet gewoon meer kamers bouwen? Nieuwe gebouwen, meer ruimte voor studenten, dat lijkt me de beste oplossing!” Gebruiker: Max2000 “Klopt, Ellie. Maar het duurt vaak zo lang voordat die dingen echt klaar zijn. Die huurtoeslag voor studenten kan nu alvast helpen!” Gebruiker: Sanne “Helemaal mee eens, Max! In de tussentijd is het echt nodig. Wat heeft D66 gedaan om eerder actie te ondernemen?” Gebruiker: Joost “D66 heeft al wel wat stappen gezet om bezuinigingen op te heffen, maar ik wil graag meer actie zien! Hopelijk komt dat snel, anders wordt het lastig voor onze generatie.” Gebruiker: Eva32 “Ja, ik ben benieuwd wat ze nog meer gaan doen! Ik ben er nog niet van overtuigd, maar het klinkt in ieder geval niet slecht.” Gebruiker: Sam123 “Thanks voor de uitleg, Joris! Ik blijf het volgen. Misschien moeten we hier na de verkiezingen over blijven praten!” Zo, een levendige discussie welke hopelijk nu niet alleen antwoord geeft op je vragen, maar ook anderen inspireert hetzelfde te doen! Laat vooral weten wat je ervan vindt of als je meer wilt weten. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie over de Grand Prix van Brazilië MarkNL Hey allemaal! Ik ben echt enthousiast voor de Grand Prix van Brazilië op 7-9 november, maar ik ben op vakantie in Spanje en kan de race niet kijken. Weet iemand hoe ik het gratis en veilig kan streamen? Vooral als ik geen toegang heb tot de officiële streams. Alle tips zijn welkom! F1Fan88 Hey Mark! Geen stress, ik heb hier een goeie oplossing voor je. Je kunt gewoon een VPN gebruiken om de race te kijken, zelfs als je in het buitenland bent! Een VPN (Virtual Private Network) helpt je om je internetverbinding te verbergen en je in te loggen op een server in een ander land. Hierdoor lijkt het alsof je daar bent, en krijg je toegang tot streams die anders geblokkeerd zijn. Ik gebruik zelf PIA VPN (Private Internet Access) en het werkt echt super! Het is snel, betrouwbaar en simpel te installeren op al je apparaten. Je kunt makkelijk Nederland als land kiezen, en dan heb je toegang tot Nederlandse streamingdiensten zoals F1TV of Viaplay. Ideaal voor de Grand Prix! Als je er meer over wilt weten of hulp nodig hebt, laat maar weten! Geniet van de race! JeroenF1 Oh nice, ik gebruik PIA zelf ook! Vooral voor Viaplay. Tot nu toe altijd een topspul! SophieRacer Werkt PIA ook op smart TV? Ik wil de race echt op grote scherm kijken! F1Fan88 Ja, dat kan! Je kunt de VPN op je router installeren of, als je je TV geen VPN ondersteunt, een apparaat zoals een Firestick gebruiken om PIA te draaien. Heel makkelijk! TommyF1 Waarom zou je niet gewoon een gratis VPN gebruiken? Dat klinkt ook wel chill! LotteF1 Gratis VPN’s zijn vaak traag en kunnen frequent uitvallen. Echt frustrerend als je net naar die spannende laatste rondes aan het kijken bent! Ik gebruik ook PIA, en ik heb nooit problemen. Betalen is het waard, geloof me! NishaF1 Gebruik PIA nu een paar maanden en ik ben echt tevreden! Kost wel wat, maar geen gedoe met lag of disconnects. Perfect voor live sport! Kees87 Ook voor films en series ideaal, als je van Netflix woont! Maar hoe installeer je het precies op je telefoon? Iemand tips? F1Fan88 Super simpel! Je download de app vanuit de App Store of Google Play, log in en selecteer je server. Binnen een paar minuten ben je klaar om te streamen! MarkNL Dank voor alle tips, mensen! Ik ga PIA proberen. Kan niet wachten op de race! Kijk uit naar de adrenaline! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...