Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Uploader en beheerder schikt met BREIN voor 15.000 euro

     Delen


    Opnieuw heeft BREIN een grote uploader en beheerder van een aantal illegale link sites geïdentificeerd en aansprakelijk gesteld. De man heeft ervoor gekozen de zaak voor 15.000 euro te schikken in plaats van het voor de rechter te laten komen. Er is bij hem thuis apparatuur met data in beslag genomen. Die zal worden onderzocht onder meer om bewijs over andere inbreukmakers te vergaren.

    Naast illegale uploads van films en TV series naar het Usenet, plaatste hij verwijzingen daarnaar op spotwebsites waarvan hij er een aantal beheerde.  Eerder had hij een zogenoemde ‘private tracker’ met torrentbestanden onder zijn beheer.

    “Dit hoefde eigenlijk niet eens. Ik kom er nu pas achter dat alles ook gewoon op Netflix staat.”

    Volgens de man ging het om een ‘uit de hand gelopen hobby’ waar hij kennelijk volledig in op ging. Naar eigen zeggen kwam hij er nu pas achter dat al zijn werk ‘eigenlijk voor niets’ was want ‘alles staat ondertussen gewoon op Netflix.’

    “Dat klopt”, zegt BREIN directeur Tim Kuik. “Weliswaar staat niet alles op een en dezelfde site maar er is keuze genoeg. Naast Netflix kun je terecht op onder meer Videoland, Disney+ en natuurlijk NPO Plus. Het hangt van je smaak en interesse af wat je beste keus voor jou is. Door die onderlinge concurrentie is er meer keus dan ooit tevoren en is de kwaliteit er alleen maar op vooruit gegaan.”

    Vorige week behaalde BREIN een vonnis tegen een andere grote uploader. Die wilde niet schikken en is veroordeeld tot betaling van de kosten van 5600 euro. Die is inmiddels betaald maar de schadevergoeding in die zaak moet nog geregeld worden.

    Stichting BREIN vertegenwoordigt recht- en belanghebbenden op muziek, film, series, boeken, geschriften, beeld en games met betrekking tot de bescherming van auteurs- en naburige rechten tegen structurele inbreuk online en off line.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Voor mij idee is het echt een kwestie van tijd voordat de "openbare" piraten wereld verdwijnt. 

    Dit zal straks in een darkweb oid gaan plaatsvinden, of dat doet het al. Ik heb niet het idee dat er nog veel uploaders blijven. 

    Duken.nl blijft lekker informatief, bedankt voor het delen van het bericht. 👍

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Ja ze zijn lekker bezig nu had via via al begrepen dat D.U. op Second Stage al zijn activiteiten ook al gestopt Voorlopig  en zijn werken van de site heeft laten verwijderen.

    wie volgt ????  wat mijn al jaren verbaast hoe zit dat met Newzbin dan daar moet brein toch ook vanaf weten  en ze bestaan ook al jaren.

    of hebben ze daar bij newzbin hun zaakjes zo goed voor elkaar dat t.kruik en zijn clubje er niet achter komen lijkt me toch sterk maar het kan.

    bewerkt door ayreon013
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Wat ik niet begrijp,

    Er word vaak gesproken over eerder, en daar worden mensen ook op gepakt.

    Waarom zeggen mensen eerder deed ik dit of deed ik dat. een bankrover gaat ook niet zeggen eerder overviel ik die bank.

    Daarnaast, een uploader hoeft helemaal niet gepakt te worden,

    Bij mij komt er niemand zonder vpn en of server niet aan het uploaden.

    Met usenet laat je dikke sporen achter die je met bepaalde clienten weer uit de nzb kunt halen.

    Mensen beveilig jezelf, die vpn is goedkoper dan schikken met Brein.

    Brein is een stichting die je graag iets aan praat en niet alles op een eerlijke manier verzamelt.

    • Bedankt 1
    • Eens 1
    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    8 uur geleden zei ayreon013:

    wat mijn al jaren verbaast hoe zit dat met Newzbin dan daar moet brein toch ook vanaf weten  en ze bestaan ook al jaren.

    of hebben ze daar bij newzbin hun zaakjes zo goed voor elkaar dat t.kruik en zijn clubje er niet achter komen lijkt me toch sterk maar het kan.

    Misschien heeft u dat even gemist, maar het vorige Nieuwsbericht van BREIN betreft Snaterke, die al langer dan 10 jaar Uploader is en ook vanaf de start van Newzbin in 2014 daar upload. Het is wel duidelijk, dat achteraf blijkt dat afzonderlijke Uploaders door BREIN alleen gepakt worden als de Uploaders zelf onvoorzichtig worden en zichzelf onaantastbaar denken. Vaak worden door BREIN gegevens achterhaald door onderling verraad, maar zoals @extreme al aangeeft ligt de directe oorzaak toch vaak bij de onvoorzichtigheid van de Uploaders zelf.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Dat is het hele verhaal veel uploaders zijn zelf onvoorzichtig, ik spreek uit ervaring ben zelf nooit gepakt maar ik bedoel wat je mede uploaders je allemaal voor prive dingen vertellen zowel in Skype als in de chats, nogmaals vertrouw niemand in dit wereldje, kwam gisteren nog een topic tegen op een site met als titel "Woonplaats leden" en mensen vullen dat gewoon in niet te geloven toch hoe onvoorzichtig sommigen zijn.

    Op secondstage bijvoorbeeld hebben ze een admin die zelf nog nooit iets gepost heeft, waarom vertrouwen ze zulke mensen alleen omdat die gast in elke chat gezellig zit te kletsen ?

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei Eagle:

    Dat is het hele verhaal veel uploaders zijn zelf onvoorzichtig, ik spreek uit ervaring ben zelf nooit gepakt maar ik bedoel wat je mede uploaders je allemaal voor prive dingen vertellen zowel in Skype als in de chats, nogmaals vertrouw niemand in dit wereldje, kwam gisteren nog een topic tegen op een site met als titel "Woonplaats leden" en mensen vullen dat gewoon in niet te geloven toch hoe onvoorzichtig sommigen zijn.

    Op secondstage bijvoorbeeld hebben ze een admin die zelf nog nooit iets gepost heeft, waarom vertrouwen ze zulke mensen alleen omdat die gast in elke chat gezellig zit te kletsen ?

    Al zolang er Nederlandse Torrent Community 's bestaan met een ingebouwde chat wordt het hele hebben en huishouden al in de groep gegooid. Ik heb zelf jaren geleden ook ontzettend veel tijd verspilt aan deze mini voorlopers van Facebook. Het was altijd wel leuk om met je mIRC in te loggen op website chats. Leuke privé gesprekjes houden, zonder eigenlijk te beseffen dat al die chat software ook alles opslaat in bestandjes. Dat ze bij Second Stage een Admin hebben die zelf niets post zou ik niet gelijk achterdochtig door worden, want misschien is dat dan wel de enige die op dit moment verstandig is en/of misschien is die persoon in het verleden wel Eigenaar of Beheerder geweest op Community 's. B)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    On 8/13/2021 at 9:42 PM, Duken said:

    Voor mij idee is het echt een kwestie van tijd voordat de "openbare" piraten wereld verdwijnt. 

    Dit zal straks in een darkweb oid gaan plaatsvinden, of dat doet het al. Ik heb niet het idee dat er nog veel uploaders blijven. 

    Duken.nl blijft lekker informatief, bedankt voor het delen van het bericht. 👍

    Zeker waar, al denk ik eerder het deepweb. Het hosten/onderhouden van een platform op het darkweb kost erg veel technische kennis. Hopen dat de sterke communities deze storm doorstaan

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Het probleem van tegenwoordig is dat spotters bij naam genoemd worden op diverse social media en sites als Dumpert. Niemand kan zijn waffel meer houden omdat ze zich veilig wanen want tja immers spotten ze zelf niet. In de tijd van FTD liep alles gesmeerd totdat er verkeerde mensen naar binnen geloodst werden (het werd makkelijker een account aan te maken) onder valse namen en alles door lullen. Diverse onderzoeken hebben in het verleden meermaals aangetoond dat mensen juist door downloaden meer zijn gaan aanschaffen maar alleen een bruikbare idioot geloofd wat Brein of Buma/Stemra zegt terwijl zij ook uit de pot vreten on verkregen sommen geld die voort zijn gekomen uit boetes. Downloaden verachten maar vast wel eens een geurtje, schoenen of andere leuke dingen gekocht hebben dat van de vrachtwagen is gevallen. Het is één grote hypocriete bende maar ik ben er ook bang voor dat alles zal verdwijnen.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Waar kan ik veilig en gratis films en muziek downloaden? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar plekken waar ik veilig en gratis films en muziek kan downloaden. Ik wil niet in de problemen komen of dat mijn computer vol virussen komt. Weet iemand goede sites of tips? Alvast bedankt! FilmExpert88: Hey SmurfFan88! Goede vraag! Zeker weten dat je veilig wilt blijven bij het downloaden. Er zijn een aantal goede opties. Public Domain Websites: Er zijn sites zoals Archive.org en Public Domain Torrents waar je films kunt vinden die rechtenvrij zijn. Deze kun je gewoon downloaden zonder zorgen! Bijvoorbeeld oude klassiekers of zelfs bepaalde hedendaagse films die royalty-vrij zijn. YouTube: Wist je dat je via bepaalde apps of tools video’s van YouTube kunt downloaden? Zorg ervoor dat je naar de video’s kijkt die liberaal gelabeld zijn (zoals Creative Commons), dan zit je goed! Spotify & SoundCloud: Voor muziek is Spotify een toppunt als je het gratis wilt. Je moet even door de reclame heen, maar de muziek is veilig. SoundCloud heeft ook veel gratis muziek van onafhankelijke artiesten, en vaak kun je hun nummers zelfs gratis downloaden! Bieb-apps: Heb je al eens gehoord van apps van bibliotheken? Ze hebben vaak gratis toegang tot e-books en audioboeken. Je kan het gewoon lenen met je bibliotheekkaart. Heel handig! Veilige Torrents: Voor degenen die bekend zijn met het torrenten, zijn er ook veilige torrent-sites zoals Public Domain Torrents en Legit Torrents. Kijk altijd goed naar de comments om te zien of anderen het bestand al geprobeerd hebben! Dat zijn een paar veilige opties. Zorg dat je altijd goed oplet en gebruik antivirussoftware. Veel succes en happy downloading! BoekenWorm99: Wow, dat is vooral handig! Dank je FilmExpert88! Ik gebruik zelf altijd de bibliotheek app. Echt een aanrader als je van lezen houdt. SmurfFan88: Thanks voor de tips! Echt heel handig. Heb je ook ervaring met dat YouTube downloaden? Welk programma gebruik je daarvoor? FilmFreak123: Ik gebruik YTD Video Downloader. Werkt prima en is eenvoudig. Maar let op, niet elke downloader is veilig, dus even goed uitzoeken! GamerGirl89: Ik heb altijd issues met torrents. Is dat echt veilig? Ik ben daar een beetje bang voor. FilmExpert88: @GamerGirl89, goede vraag! Je moet altijd op je hoede zijn. Gebruik alleen betrouwbare torrents en een VPN kan ook helpen om je veilig te houden. Maar als je niet zeker bent, kan je beter de andere opties gebruiken die ik noemde. SmurfFan88: Duidelijk! Dus bibliotheek apps en YouTube werken het beste dan? Ik ga het zeker proberen! MuziekMeisje: Ja, Spotify en SoundCloud zijn echt tof! Ik heb daar al zoveel muziek ontdekt die je gewoon niet hoort op de radio. BoekenWorm99: Oh, en vergeet niet om ook eens e-books te kijken op Project Gutenberg! Die zijn allemaal gratis en superleuk om te lezen. GamerGirl89: Haha, thanks @BoekenWorm99! Gaan we een filmavond plannen met al die nieuwe tips? SmurfFan88: Ik ben zeker in voor een filmavond! Laten we onze favoriete films delen en eruit pikken wat we willen kijken! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstelling en hulp nodig met Viaplay Gebruikersnaam: FilmFan92 Hey allemaal! Ik ben nieuw hier en wilde me graag even voorstellen. Ik ben een 30-jarige filmfanaat uit Amsterdam en ben dol op alles wat met tv-series en films te maken heeft. Sinds een paar maanden ben ik helemaal hooked op Viaplay, maar helaas loop ik tegen wat problemen aan. Ik kan namelijk niet meer inloggen op mijn account! Daarnaast ben ik een enorme voetbalfan, dus ik kijk ook graag naar live wedstrijden. Ik hoop hier wat tips en verbinding te maken met andere film- en sportliefhebbers! Heeft iemand van jullie ook wel eens problemen gehad met inloggen op Viaplay? En wat kan ik er aan doen? Alvast bedankt voor jullie hulp! Groetjes, FilmFan92 Antwoord van een “expert”: Help bij inlogproblemen! Gebruikersnaam: TechGuru81 Hey FilmFan92! Welkom op het forum! Leuk dat je je voorstelt. Laten we kijken naar dat inlogprobleem met Viaplay. Dit kan vaak een bron van frustratie zijn, maar meestal zijn de oplossingen vrij simpel. Hier zijn een paar dingen die je kunt proberen: Wachtwoord vergeten? Misschien heb je je wachtwoord vergeten of is er iets mis mee. Probeer de "Wachtwoord vergeten?" optie op de inlogpagina. Check je gebruikersnaam: Zorg ervoor dat je je gebruikersnaam of e-mailadres goed invoert. Soms gaat er iets fout met hoofdletters of spaties. Update browsers: Als je Viaplay via een browser bekijkt, zorg dan dat je de nieuwste versie van je browser hebt. Verouderde browsers kunnen soms inlogproblemen veroorzaken. App updaten: Als je de app gebruikt, kijk dan of er een update beschikbaar is. Soms lost een update technische problemen op. Cookies en cache: Probeer de cookies en cache van je browser te wissen. Dit kan helpen als er oude gegevens in de weg zitten. Klantservice: Als al het bovenstaande niet helpt, kun je contact opnemen met de klantenservice van Viaplay. Zij kunnen je verder helpen met specifieke problemen. Hopelijk komt het snel goed! Laat weten wat het resultaat is! Groetjes, TechGuru81 Reacties van andere gebruikers: Gebruikersnaam: CinemaLover88 Oh, dit klinkt herkenbaar! Ik had ook eens zo’n probleem, maar het lag toen aan de browser. Gewoon even geswitcht naar Chrome en het werkte weer! Gebruikersnaam: JuisteZender Welkom FilmFan92! Ik heb geen problemen gehad met inloggen, maar ik ben wel fan van Viaplay. Wat is jouw favo serie tot nu toe? Gebruikersnaam: FilmKoning Ik had dit ook! Probeer ook je toestel opnieuw op te starten. Soms is dat al genoeg. En welkom op het forum! Gebruikersnaam: TechGuru81 Goed dat je dit zegt, FilmKoning! Een herstart kan heel wat probleempjes oplossen. Dit vergeet ik altijd! Gebruikersnaam: SportFreak77 Ha FilmFan92! Voetbal kijken op Viaplay is top! Heb je de laatste match van Ajax gezien? Wat een wedstrijd! Gebruikersnaam: FilmFan92 Thanks voor de tips allemaal! Ook voor de warm welkom. Mijn favoriete serie is ‘True Detective’, echt een aanrader! Gebruikersnaam: GamingGuru Ik heb ook ‘True Detective’ gezien! De eerste seizoen is echt een klasse apart. Wat deed je precies fout bij het inloggen? Gebruikersnaam: FilmKoning Is dat niet die serie met Matthew McConaughey? Die was echt goed! Maar even on-topic, ik hoorde dat ze bij Viaplay nieuwe films aan het toevoegen zijn. Altijd leuk! Gebruikersnaam: TechGuru81 Inderdaad, nieuwe content! Misschien helpt het om je account opnieuw te bekijken zodra je weer kan inloggen. Het is vaak een kwestie van tijd! Dit lijkt echt een levendig forum, waar mensen elkaar helpen en gezellig met elkaar praten! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker123 Hey allemaal! Ik heb een vraagje. Hoe kan ik mijn downloads beter organiseren en beheren? Ik haal veel van Nieuwsgroepen en gebruik Spotnet, maar het raakt een beetje rommelig. Alle tips zijn welkom! Alvast bedankt! Expert_Jan Hey Gebruiker123! Goede vraag. Organisatie is key, vooral als je veel downloads hebt. Hier een paar tips die je zeker gaan helpen: Mappenstructuur: Maak een duidelijke structuur voor je downloads. Zet bijvoorbeeld muziek in een map, films in een andere, en games weer apart. Dit maakt het vinden van bestanden makkelijker. Bestandsnamen: Zorg dat je de bestandsnamen aanpast als ze download, vooral als je met veel verschillende versies te maken hebt. Iets als “Naam_Versie_jaar” maakt het een stuk overzichtelijker. Downloadprogramma: Gebruik een downloadmanager die je kan helpen met organiseren. Veel van deze programma’s kunnen automatisch mappen aanmaken voor je downloads. Regelmatig opschonen: Plan elke maand een moment in om je downloads op te ruimen. Verwijder wat je niet meer nodig hebt en zorg dat alles goed gelabeld is. Automatische archiveren: Kijk of je een programma kunt gebruiken wat automatisch je downloads naar een archiefmap kan verplaatsen na een bepaalde tijd. Hopelijk helpt dit je op weg! Laat maar weten als je meer vragen hebt. Zara99 Tof advies, Jan! Die mapstructuur is echt belangrijk. Ik heb het ook zo geregeld en het maakt het leven zoveel makkelijker. KeurigeDownloader Ik moet Jan wel gelijk geven, maar wat als je echt veel downloads hebt en het niet bijhoudt? Ik gebruik een scriptje dat automatisch al mijn downloads in mappen zet op basis van type. Dat maakt het ook wat minder rommelig. Gebruiker123 Thanks Jan! Dit ga ik zeker proberen. Die bestandsnamen aanpassen lijkt me ook een slim idee. Had ik nooit aan gedacht. HomeCinemaHenk Die opschoning is een goeie! Ik stel het altijd maar uit, maar als je het regelmatig doet, valt het best mee. Gewoon even snel door de mappen en je hebt weer overzicht! Mieka Een tip die ik nog kan geven: probeer ook cloudopslag te gebruiken. Je kunt daar alles wat je niet vaak gebruikt, kwijt. Het scheelt enorm in je lokale opslag en je hebt altijd toegang! GamerGuy Ik ben het eens met die cloudopslag! Maar let op dat je niet alles daarheen verplaatst, kan ook onhandig zijn als je offline wilt werken. Expert_Jan Ja, dat klopt GamerGuy! Cloud is top, maar als je veel bestanden hebt die je lokaal wilt bewaren, moet je een goede balans vinden. Zara99 Wat voor programma gebruiken jullie trouwens voor de downloadmanager? HomeCinemaHenk Ik gebruik JDownloader, dat werkt echt goed voor mij. Hij vindt automatisch links en kan ze voor je organiseren. KeurigeDownloader Enige nadeel van JDownloader is dat het soms teveel bestanden tegelijk probeert te downloaden. Ik limiteer het een beetje voor overzicht. Gebruiker123 Super handig allemaal! Ik heb nog meer nieuwe ideeën gekregen. Thanks iedereen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...