Spring naar bijdragen

wii omgebouwd. fout#001 enz doet het niet meer


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01/09/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

aangezien het vorige topic al een slotje op zit heb ik toch nog een vraag

zoals ik het oude topic verteld is heb ik gedaan en alles

kort samen gevat

spellen branden en niet doen

toen een update uitgevoerd en de spellen deden het toen wel

heb vanmiddag 4 spellen gebrand en was allemaal goed (ook alle 4 gespeeld)

nu heb ik weer nieuwe gebrand op de zelfde manier en nu doen ze het niet meer

zelfs 3 spellen die ik vanmiddag gedaan heb doen het nu niet meer

nu heb ik need for speed geprand en geprobeerd en dan open een venster voor een upgrade uit te voeren

maar ook die upgrade lukt niet( misschien ook maar goed ook)

dus dacht ik dan doen we die disk met update er weer in maar nu ook zonder resultaat

iemand een idee?

alvast bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 7
  • Reacties 3
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic

  • Oud-beheerder

  • Bijdragen:  26218
  • Waardering:   2934
  • Prestatiepunten:  25057
  • Dagen gewonnen:  265
  • Lid sinds:  12/17/11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Om welke 3 spellen gaat het die niet werken? Misschien hebben die ook weer een nieuwe firmware update nodig voor je wiikey.

Welke firmware had je de laatste keer gedownload?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2.9k
  • 26.2k
  • 265

  • Bijdragen:  7
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01/09/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

hoi

ik had mario card

need for speed underground

shaun white snowboarding

skate itt

madagascar 2

deze heb ik op de zelfde manier gebrand

en madagascar 2 geen problemen mee die doet het

mario card heb ik een keer kunnen spelen maar die was wel traag met opstarten en nu doet die het helemaal niet meer

need for speed als ik die erin doet wil die steets een upgrade uitvoeren en krijg het spel voor geen mogenlijkheid aan de gang

nu heb ik wel een nieuwe gedownload dus die gaan we proberen

en de andere 2 doen het nu ene moment wel en de andere moment weer niet

en heb 1.9G beta als update erop zitten

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 7
  • 2 weken later...

  • Bijdragen:  2
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  01/18/09
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

welke dvd soort gebruik je ?

+ of - welke merk?

welke brandsnelheid gebruik je.

zijn het pal of ntsc versie's kan je controleren met wiu 1.1

welke firmware gebruik je van de wii niet de wiikey maar de wii op zich zelf?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 2

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    heaven1

    Geplaatst

    Hallo mensen    Heeft er iemand een invite voor me van deze site onhit https://onehit.org/login/   Alvast bedankt hiervoor

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.
  • Recente prestatie

    • Roron heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...