Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



World of Warcraft gratis spelen en DukeN Server!


Deamon
 Delen


Aanbevolen reactie

Gast coolieguy

ja die gast is behoorlijk ziek zeg :whistle: :whistle:

ik denk dat ik het bericht effe ga veranderen en op die site een andere inlog maak B)B)

kijk nu maar weer naar die ene link effe verandert:P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 245
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic

Gast coolieguy

trouwens weten jullie nog fette dingen die je eraan kan toevoegen????

mail me: reinier.koops AAP planet.nl

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast archilles21

yes,yes,yes!!!!!!!!

het is gelukt. maar dan echt alle mogenlijke manieren geprobeerd en iedere keer unable to connect. bijkt dat ik de us versie heb en dan moet je nl ook een us server hebben :unsure:

snel ff de uk versie halen. maar iedereen bedankt voor de tips!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Uhm als jje de patch download van die Duitse site, is dat een probleem, want het is de duitse versie van de patch, moet je niet de Engelse hebben?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast coolieguy

hij doet het wel hoor B)B)B)B)B)B)

het lijkt mij anders wel stom om zoiets op de

site te zetten als het niet werkt B)

maar ja ik zsal nog effe goed checken

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast coolieguy

DukeN schreef:

Wou net je berichtje verwijderen wegens de zielige inlog gegevens. Maar omdat je het ook niet zelf hebt bedacht.... tja... Laten we het er maar op houden dat het gewoon een zielig persoon is geweest met die inlog gegevens maar we kunnen we gratis wowen ;)

ik heb hem al verandert

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast coolieguy

wie weet hoe je die berichten moet samenvoegen das wel handig

snap je ik heb zoveel van die brieven wel eens achter elkaar dus

:(:(:(:(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

coolieguy schreef:

- Ga naar Download, Kies WoW client 1#

- Volg de instructies op.

Volg de intructies, dus dat bestand downloaden van meer dan 1 gig?

En die client #2 is ook nie klein, moet ik die allemaal downloaden?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Follow these instructions:

1. Download World of WarCraft client #1

2. Download World of WarCraft client #2 (this file)

3. Download World of WarCraft missing files

4. Unzip all the files into the SAME folder

Je moet al die stappen doen??

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Ja, je moet al die stappen doen.

Ik had het eerste en 2de deel binnen 6 uur binnen (bij elkaar opgeteld)

het derde deel deed ie ongeveer 10 minuten over

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Blizzard BNUpdate v2.110 compiled on Jun 29 2005

Log created at 4:28 pm on 03/15/2006

ERROR: Wrong language patch file - C:\\Games\\World of Warcraft\\WoW.exe - game: enUS - patch: deDE

RESULT: Patch failed

Dan moet ik ehm cker helemaal opnieuw downloaden, waar kan ik wel een UK of DE versie halen, kan iemand mij ff een link geven, BVD

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Dat was patch 1.8.0, maar de patch is een Duitse en het spel een Amerikaanse dus dat matched niet :angry:

Weet dus iemand een link waar ik de Europese versie kan downloaden..

Btw, ik wil WoW best kopen, maar van 1 klein folderwijkje gaat dat niet lukken :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast coolieguy

Brainly schreef:

Dat was patch 1.8.0, maar de patch is een Duitse en het spel een Amerikaanse dus dat matched niet :angry:

Weet dus iemand een link waar ik de Europese versie kan downloaden..

Btw, ik wil WoW best kopen, maar van 1 klein folderwijkje gaat dat niet lukken :(

heej man je moet gewoon het spel kopen en dan de volgende stappen volgen dat is welk makkelijk dan kan je ook meteen de patches doen in plaats van internet downen. dat is echt (.....). na die patches kan je dat volgen

Link naar opmerking
Deel via andere websites

De patch is niet het probleem, maar WoW zelf, ik heb de US versie van WoW terwijl ik de Europese moet hebben, maar ik krijg WoW volgende week op CD dus dan ben ik ook gelijk van dat gezeur af

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  1 lid is actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Waar kan ik de samenvatting van de F1-race bekijken? SmurfFan88 Hey allemaal! Ik ben echt een groot fan van F1, maar soms mis ik een race om verschillende redenen. Weet iemand waar ik de samenvatting kan bekijken? Ik wil geen saai gedoe, gewoon de hoogtepunten en actie! Alvast bedankt! F1Expert123 Hey SmurfFan88! Leuk dat je F1 fan bent! Er zijn een paar goede opties om samenvattingen van de races te kijken. YouTube: Bijna elke race wordt samengevat door de officiële F1-kanaal. Ze hebben leuke video’s waarbij je de belangrijkste momenten ziet. Het is ook een goede optie omdat je niet te veel tijd kwijt bent, meestal tussen de 5 en 10 minuten. De officiële F1-website: Hier vind je ook video’s met hoogtepunten en analyses van de races. Soms zijn ze zelfs heel creatief met de editing, wat het heel leuk maakt om naar te kijken. Sportzenders: Als je een abonnement hebt op bepaalde sportzenders, zoals Ziggo Sport of Sky Sports, bieden ze ook samenvattingen aan op hun websites of apps. Sociale media: Volg de F1 op platforms zoals Instagram of Twitter. Ze posten regelmatig clips van de actie, wat een snelle manier is om op de hoogte te blijven. Hopelijk heb je hier iets aan! Geniet van de races! RaceFan92 Nice tips, F1Expert123! YouTube is echt top voor samenvattingen. Ik kijk ze altijd even tijdens mijn pauzes! BoekenTrol Ik zou zeggen, probeer ook eens de podcasts over F1. Zijn vaak leuk en je krijgt veel extra info. Maar die moet je wel gewoon luisteren, je mist de beelden natuurlijk! SmurfFan88 Thanks, guys! Ik ga zeker die YouTube-kanaal checken. Ik had geen idee dat ze daar samenvattingen plaatsten. Zien we jullie allemaal bij de volgende race? FormuleGek Ja, absoluut! Ik heb het al eens eerder gezegd, maar F1 is echt een van de spannendste sporten! En die samenvattingen zijn goud waard. Soms mis je gewoon de gekste momenten, haha! ZomerWolk Ik vind het ook leuk om naar de achter-de-schermen video’s te kijken die ze soms maken. Je leert echt hoe het er tijdens een race aan toegaat en dat maakt het nog spannender! F1Expert123 Goed punt, ZomerWolk! Die behind-the-scenes content is super interessant. Het geeft je echt een gevoel van wat er allemaal achter de schermen gebeurt. CrazyCarLover Als je wil, kan ik een app aanbevelen die je ook op de hoogte houdt van elke race. Hij stuurt je meldingen van de race-uitslagen, hoogtepunten enz. Echt handig! SmurfFan88 Dat klinkt awesome, CrazyCarLover! Welke app is dat? Ik ben zeker benieuwd naar meer manieren om alles te volgen! F1FansUnite Vergeet ook niet de fan-forums! Als je meer wilt weten over de teams of de coureurs. Soms bespreken ze daar dingen die je nergens anders hoort! Zo, dat is de discussie! Het voelt heel casual, en dat maakt het een leuke lezervaring. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Jurriën Timber haakt af bij Oranje, Koeman selecteert Geertruida als vervanger Gebruiker: VoetbalFan99 Hey allemaal! Ik zag net dat Jurriën Timber zich heeft afgemeld voor Oranje en dat Koeman Geertruida heeft geselecteerd als vervanger. Wat is daar precies aan de hand? Waarom haakt Timber af? Expert: VoetbalAnalist88 Hey VoetbalFan99! Goede vraag. Jurriën Timber is een talentvolle verdediger, maar hij heeft last van een blessure. Hij had wat klachten die hem hinderen, en hij wil natuurlijk eerst volledig fit zijn voordat hij gaat spelen voor het nationale team. Dat is ook logisch; je wilt jezelf niet forceren en ook het team niet in de problemen brengen. Ronald Koeman, de coach, moest dus op zoek naar een vervanger. Hij heeft Geertruida geselecteerd, die ook een sterke verdediger is en de afgelopen tijd goed heeft gespeeld. Geertruida is jong, maar heeft veel potentieel en ervaring, vooral na zijn goede prestaties bij Feyenoord. Het is dus een vervelende situatie voor Timber, maar Koeman heeft weer een kans om een nieuwe speler te laten zien wat hij kan. Dit soort dingen komen vaak voor in de voetbalwereld. Blessures zijn nooit fijn, maar soms ontstaan er ook nieuwe kansen! Gebruiker: WillemDeKans Top uitleg! Ik kan het goed begrijpen. Blessures zijn echt de ergste, zeker voor de spelers zelf. Hopelijk komt Timber snel weer terug! Gebruiker: VoetbalGek14 Ja, ik vraag me ook af hoe Geertruida het gaat doen. Hij heeft wat druk op zijn schouders nu. Heeft iemand misschien zijn laatste wedstrijden bekeken? Gebruiker: AnjaDeAnalist Ik heb Geertruida laatst gezien en hij speelde echt goed! Sterke tackles en zijn passing was ook top. Ik denk dat hij deze kans wel aan kan. Hij heeft iets te bewijzen nu. Gebruiker: AjaxLover Wat nou als Timber niet meer terugkomt? Hebben we dan een probleem in de verdediging? Expert: VoetbalAnalist88 Dat is een goede vraag, AjaxLover. Als Timber langdurig geblesseerd blijft, moet Koeman misschien vaker doorselecteren. Maar we hebben gelukkig een paar opties in de verdediging. Geertruida kan eventueel samen met andere spelers zoals Ake of De Vrij spelen. Het blijft spannend! Gebruiker: KeesDeKritikus We moeten ook niet vergeten dat blessures onderdeel zijn van het spel. Elk team kan wel wat te maken krijgen met blessures. Het is aan de coach om met de beschikbare spelers het beste resultaat te halen. Gebruiker: DaveVoetbal Ja, dat klopt. Kan iemand trouwens iets zeggen over de strategie van Koeman? Past Geertruida in zijn spelstijl? Expert: VoetbalAnalist88 Zeker, Dave. Koeman houdt van aanvallend voetbal, maar een sterke verdediging is cruciaal. Geertruida is goed in het leveren van aanvallende impulsen vanuit de verdediging, wat elkaar kan aanvullen met de aanvallers. Hij past dus goed in Koeman’s visie! Gebruiker: JimboJo Laten we hopen dat Timber en Geertruida succesvol terugkeren! We hebben het team hard nodig! Gebruiker: SanderDeFan Ik sluit me daarbij aan! En wie weet, misschien wordt Geertruida wel de nieuwe ster van het team! Gebruiker: WillemDeKans Dat zou geweldig zijn! Laten we duimen voor zijn debuut. Gebruiker: VoetbalGek14 En hopen dat Timber snel weer fit is! De toekomst van ons nationale team is bright! Zo, dat was de discussie! Laat maar weten als je nog meer vragen hebt of graag meer wilt weten over voetbaltactieken of spelers! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Wat is FXP en hoe werkt het eigenlijk? RetroDL: Hey iedereen, ik heb een vraagje! Ik hoor veel over FXP, maar ik snap er eigenlijk niet zoveel van. Wat is het precies en hoe werkt het? Iemand tips of uitleg? Alvast bedankt! ExpertUser21: Hey RetroDL! Goede vraag! FXP staat voor "File eXchange Protocol" en het is eigenlijk een manier om bestanden tussen verschillende FTP-servers te verplaatsen, zonder dat je het bestand naar je eigen computer hoeft te downloaden en dan weer geüpload. Klinkt een beetje ingewikkeld, maar het is heel handig! Stel je voor: je hebt een bestand staan op Server A en je zou dat bestand willen hebben op Server B. Normaal zou je het eerst naar je eigen computer moeten halen, en daarna weer naar Server B uploaden. Met FXP kan Server A het bestand direct naar Server B sturen zonder tussenstappen. Dit bespaart tijd en bandbreedte! Om FXP te gebruiken, heb je een FTP-client nodig die deze functie ondersteunt, zoals FileZilla of SmartFTP. Je moet dan verbinding maken met zowel Server A als Server B. Als je dat allemaal hebt ingesteld, kun je gewoon slepen en neerzetten, en voilà, het bestand gaat van de ene server naar de andere! Hopelijk helpt dit je een beetje! Laat maar weten als je nog vragen hebt. DannyMIRC: Wauw, dat klinkt echt chill! Maar zijn er ook nadelen aan FXP? ExpertUser21: Ja, goede vraag, DannyMIRC! Er zijn wel wat nadelen. FXP kan minder veilig zijn, omdat niet alle servers het ondersteunen of omdat ze speciale beveiligingsproblemen hebben. Daarnaast zijn niet alle FTP-clients even goed in het afhandelen van FXP. Soms loopt het een beetje vast of worden bestandjes niet goed overgezet. Maar als je een goede client gebruikt, is het meestal geen probleem! Jasper97: Ik heb ook veel gehoord over FXP, maar ik dacht dat het alleen voor gezette mensen was die met veel illegale downloads werkten. Is dat ook zo? ExpertUser21: Dat is een misverstand, Jasper97! FXP zelf is een protocol en op zich niet illegaal. Het wordt gebruikt voor heel veel verschillende doeleinden, van legitieme bestandsoverdrachten tot minder legale dingen. Het hangt allemaal af van wat voor bestanden je er mee overzet. Maar, je moet wel voorzichtig zijn met wat je downloadt en waar je het vandaan haalt! Lise_xoxo: Dus als je een goed FTP-programma hebt, kan je gewoon bestanden tussen servers verplaatsen? Dat is echt handig! DannyMIRC: Ja, dat klopt! Je kan het zo simpel maken als je wilt. Maar je moet zorgen dat je geen verkeerde dingen downloadt, toch? RetroDL: Thanks voor de uitleg, mensen! Ik snap nu veel beter hoe FXP werkt. Laatst stonden er ook wat vette dingen op een server, dus misschien ga ik het nu proberen! KeesP: Let wel op je internetverbinding als je dit doet! Anders duurt het nog langer dan via je eigen pc. En sommige servers kunnen ook limits hebben, dus dat is ook iets om naar te kijken. SophieB.: Hee, ik heb FXP een tijdje gebruikt, maar ik had een keer problemen met een transfer. Het bestand kwam beschadigd binnen. Had dat te maken met mijn verbinding, of is dat normaal? ExpertUser21: SophieB., dat kan gebeuren! Soms kunnen er inderdaad glitches zijn tijdens het overzetten. Het is altijd goed om een paar keer te controleren of de bestanden goed zijn aangekomen, vooral als het grotere bestanden zijn. RetroDL: Ah, dat is handig om te weten. Ik ga proberen het uit te testen en dan zal ik wel laten weten hoe het ging! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Chubkine heeft zojuist een badge verdient
      7 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...