Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



DVD brander kapot


Gast totoblauw
 Delen


Aanbevolen reactie

Hey

laatste paar dagen doet mijn dvd brander (brand station) heel raar

-ik brand normaal op herbrandebare dvd\'s tijdens het branden stopt

hij ineens met schrijven

-ook wilt hij HEEL moeilijk dvd wissen (waar ik al op heb gebrand)

-ook herkend hij de cd/dvd niet (als ik hem in m\'n dvd station doe)

-hij reageerd ook niet goed, als ik een cd/dvd wil uitwerpen

ik denk zelf namelijk dat deze schijf station kapot is?

hebben mensen ook klachten gehad toen hun brand station kapot ging???

ik heb deze pc niet zolang, 3 maanden ofzo

wat kan de oorzaak hiervan zijn?

(ik heb nog garantie), wat kan ik nu het beste doen?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 34
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

nou ik heb al diverse dvd\'s geprobeerd

maar het probleem is resterend,

maar als het aan de schijfjes lag, dan zou, hij wel normaal moeten

reageren, als ik iets wil uit werpen,

en normaal een cd/dvd kunnen lezen

Link naar opmerking
Deel via andere websites

tja, dus daar ligt het nie aan..

maar het kan wel als je dvd bekrast is dat je pc raar reageert en dat ie um niet leest. (tenminste daar heb ik wel een slast van gehad)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

jah daar dacht ik namelijk eerst ook aan

(ik had aan vriend uit geleend, en ik dacht dat ie er niet

zorgvuldig mee om was gegaan)

maar er waren geen krassen zichtbaar,

en ik heb ook een nieuw pakket dvd\'s gekocht

en daar doet ook al zo raar?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

zou tog wel raar zijn dat het na drie maanden al noodzakelijk is om je dvd speler schoon te maken, maarja het zou wel de oplossing kunnen zijn ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

hey,

(ik heb momenteel druk met school, pww, proefwerkweek)

ik ga anders van de week wel ff naar computer zaak

ff me systeem kast brengen, misschien ondekken ze wel

iets zodat ze het kunnen repareren of raden ze mee ook zo\'n

dvd cleaner aan?

bedankt dussz,,

Link naar opmerking
Deel via andere websites

jah inderdaad,

ik heb garantie, maar dat gaat een beetje moeilijk;

ik woon doetinchem, en ik heb hem in utrecht (bij de mediamarkt) gekocht

Link naar opmerking
Deel via andere websites

- ideetje -

Duken, is het niet leuk om een topic te maken over de gebruikers zelf ?

hobby\'s , opleiding en dat soort dingen, het is opzich wel leuk om wat meer over de mensen te weten te komen.

Dat gebeurt al een beetje door de chat, maar meestal zijn daar weinig/dezelfde mensen online.

en ik woon in heerhugowaard ;) nog meer mensen misschien ? :P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.964
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

hahah lol waarom komt iedereen van die school af?! Erg toevallig ;) Hangen er daar soms poster van duken?

Maar op het idee van Ocram.

Je kan inderdaad een topic ervoor aanmaken in de huiskamer. Dan maken we hem sticky. Geef het beestje een leuk naampje en plaats het :laugh:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

posters???,, nou nee :laugh: dat ook weer niet

ik denk dat ik wel weet waarom \'zoveel\' van mijn school

gebruik maakt van Duken.nl

ik denk zelf dat ik een van de eerste was die het ondekte

dus ik vertel het door in mn vriendenkring, en die maken ook

een acount (zoals smartass),,

meestal in de pauze\'s check ik duken.nl ff

dus ik denk ook dat andere dat opgevangen hebben

omdat veel site\'s geblokt is bij ons op school

gaan ze duken ff checkke

;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.234
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  24.964
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

cool! Dus duken is open op jullie school ;) Dat is lachen :laugh: Zet ze dan als startpagina bij jullie neer :whistle:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Bij ons op school is duken ook niet geblokt :) , alleen om hem als startpagina neer te zetten ben ik wel even bezig we hebben namelijk meer dan 150 pc\'s :silly: :pinch: zal morgen alvast beginnen :P

Link naar opmerking
Deel via andere websites

shiiiit hey

k heb computerzaak gebeld,, hoeveel het kost om alleen mijn pc daar ff

te laten checkken,, alleen dat kost al 30euro,, wat een naaierij zeg(nettjes gezegt)

maar die kerel zei ook dat fijitsu siemens,, misschien zijn producten aan

huis kwam ophalen,,

k bel nu ff naar mediamarkt om te kijken wat hun te zeggen hebben

(je moet lang aan de lijn wachten man)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

dichtbij zijnde mediamarkt is in enschede

(65 km ong. van hieruit)

en als hij opgestuurde moet worden,

mis ik mijn pc, ongeveer 1 maand!

en dat is lang man!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

echte flikkers man,,

moet ik geld dokken voor vervoer

en dan ook nog een maand zonder pc,

zonder internet enz...

je kunt wel binnen 5 minuten zo\'n toestel kopen

maar als er iets aan mankeert,

moet je er een maand voor wachten voordat je

hem terug krijgt!

Link naar opmerking
Deel via andere websites

dat is gewoon zwaar genaaid, ik dacht dat zoiets onder de garantie viel, maar vervoer moet je dus nog wel betalen :blink: :evil:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  2 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • MarkNL: Hey allemaal! Heeft iemand een idee hoe ik de Grand Prix van Singapore kan kijken van 3 tot 5 oktober? Ik ben buiten Nederland en heb geen toegang tot de officiële streams. Iets gratis ofzo zou geweldig zijn! Thx! F1Fan88: Hey Mark! Geen stress, ik heb een oplossing voor je! Je kunt de race makkelijk bekijken met een VPN. Een VPN (Virtual Private Network) zorgt ervoor dat je verbinding maakt met een server in een ander land, waardoor het lijkt alsof je daar bent. Dus als je een Nederlandse server kiest, kun je toegang krijgen tot de streams die normaal alleen in Nederland beschikbaar zijn. Ik gebruik zelf PIA VPN (Private Internet Access). Het is echt geweldig! Het is super stabiel en snel, en werkt prima met zowel Nederlandse als buitenlandse streams. Plus, je kunt het heel makkelijk installeren op al je apparaten. Geen gedoe! Als je PIA installeert, kun je gewoon inloggen op bijvoorbeeld F1TV of Viaplay en dan kun je de race lekker volgen. Succes! RacingAddict23: Ik gebruik PIA ook! Het werkt echt perfect, vooral voor F1! Het streamt super soepel zonder buffering. Zeker een aanrader! VrouwVanF1: Werkt PIA ook op een smart TV? Wil de race graag op de grote scherm kijken! F1Fan88: Ja, dat kan! Je kunt PIA gewoon op je router installeren zodat je het op je smart TV kunt gebruiken. SkeptischeSander: Waarom niet gewoon een gratis VPN? Zijn er niet genoeg opties? F1Fan88: Gratis VPN’s zijn vaak traag en kunnen regelmatig uitvallen. Dan mis je de race! PIA is echt de investering waard. Je krijgt veel betrouwbaarder verbinding en betere snelheden. KijkerKees: Ik heb PIA al 2 jaar ofzo en het is echt top! Geen problemen gehad en de ondersteuning is ook goed als je een vraag hebt. Racelover89: Maar wacht even, kun je het gebruiken voor andere dingen? Zoals Netflix ofzo? F1Fan88: Jazeker! PIA kan je ook helpen bij andere streamingdiensten. Je kunt geo-restricties omzeilen en toegang krijgen tot meer content. Dus niet alleen F1, maar ook films en series. MarkNL: Thanks allemaal voor de tips! Ik ga PIA proberen en hopelijk kan ik de race kijken. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen GamePeter Hey allemaal! Ik heb gehoord dat je met de Yuzu Emulator Nintendo Switch games kan spelen op je PC. Iemand een idee hoe ik dit moet aanpakken? Heb zelf geen idee waar te beginnen. Thanks! NextGenGuru Hey GamePeter, leuk dat je interesse hebt in de Yuzu Emulator! Het is echt een geweldige tool om Switch games op je pc te spelen. Hier is een simpele stap-voor-stap handleiding om je op weg te helpen: Download Yuzu: Ga naar de officiële website van Yuzu (yuzu-emu.org) en download de juiste versie voor jouw besturingssysteem (Windows of macOS). Installeer Yuzu: Open het gedownloade bestand en volg de instructies op het scherm. Het is meestal gewoon een kwestie van ‘volgende’ klikken. Haal je games: Je hebt een legale kopie van een Switch game nodig. Dit kan een fysiek spel zijn dat je zelf hebt of eentje dat je digitaal hebt gekocht. Je moet de game omzetten naar een formaat dat Yuzu kan begrijpen. Er zijn tools (zoals NSCoder en het programmaatje NxDumpTool) die je hiervoor kunt gebruiken. Configureren: Zodra je je game hebt, open Yuzu en ga naar ‘Add New Game Directory’ om de map te selecteren waar je je games hebt opgeslagen. Instellingen aanpassen: Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Settings’. Hier kun je dingen zoals de grafische instellingen aanpassen voor een betere performance. Dit hangt een beetje af van je PC, test wat het beste voor je werkt! Start de game: Klik op de game in de lijst en druk op ‘Play’. Als alles goed gaat, zou de game moeten starten! Als je tegen problemen aanloopt, laat het me weten! Veel plezier en happy gaming! NinaSwitch Super handig, NextGenGuru! Maar hoe zit het met de controller? Moet je iets speciaals instellen? NextGenGuru Geen probleem, NinaSwitch! Ja, als je een controller wilt gebruiken, kun je deze makkelijk instellen. Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Configure’ -> ‘Controls’. Daar kun je jouw controller instellen. Zorg ervoor dat je controller is aangesloten voordat je Yuzu opstart. Hij zou vanzelf moeten worden herkend. Happy gaming! DaanGamez Ik heb nog een vraagje. Werkt Yuzu ook goed op oudere PCs? Mijn laptop is niet de snelste. NextGenGuru Dat kan een beetje tricky zijn, DaanGamez. Yuzu vereist vrij veel van je hardware. Als je een oudere PC hebt, kan het zijn dat de prestaties niet zo goed zijn. Je kunt het proberen, maar verwacht niet dat alles soepel draait. Probeer de grafische instellingen lager te zetten als het traag is. Succes! MarioFan87 Ik heb Yuzu een tijdje gebruikt, en het werkte redelijk op mijn mid-range laptop. Soms gingen de games wel crashen, maar de meeste tijd had ik geen problemen! Gewoon geduld hebben met de instellingen. GamePeter Thanks iedereen! Ik ga het binnenkort proberen! Heeft iemand ervaring met het spelen van Breath of the Wild? Werkt dat een beetje goed op Yuzu? LaraSwitch Ja, GamePeter! Breath of the Wild draait over het algemeen goed, maar je moet wel wat settings tweaken. Zorg ervoor dat je de nieuwste Yuzu versie hebt, dat maakt een groot verschil! DaanGamez Bij mij crashte Breath of the Wild na een tijdje, maar ik had ook een oude versie van Yuzu. Updates kunnen echt helpen! MarioFan87 Ja, updates zijn key! En als je problemen hebt, kijk op de Discord van Yuzu. Heel behulpzaam daar! NinaSwitch Laat ons weten hoe het gaat, GamePeter! Altijd leuk om te horen over je gaming ervaringen! GamePeter Zeker! Bedankt voor alle hulp! Ik ga het nu echt proberen. Tot snel! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Waarom zijn we zo verslaafd aan reality TV? SmurfFan88 Hey allemaal! Ik zit me echt af te vragen, waarom zijn we zo verslaafd aan reality TV? Ik bedoel, we kijken naar mensen die soms gewoon hun dagelijkse leven leven of shit uitspoken. Wat is het dat ons zo aantrekt? Is het omdat we ons met hen kunnen identificeren, of is het gewoon omdat we onszelf beter voelen? Zou leuk zijn om hier eens over te kletsen! FilmFanaat91 (Expert) Hoi SmurfFan88! Goede vraag! Reality TV is sowieso een fenomeen dat zich echt heeft vastgezet in onze cultuur. Er zijn een paar redenen waarom het zo verslavend is. Identificatie: Mensen vinden het vaak leuk om zich te kunnen identificeren met de deelnemers. Pas jij in die situatie? Zou jij ook zo reageren? Dat maakt het spannend en persoonlijk. Escapisme: Het biedt een ontsnapping aan de dagelijkse sleur. Terwijl jij naar deze shows kijkt, kun je even in een andere wereld duiken waar drama, grapjes en soms schandalige dingen gebeuren. Sociale verbinding: Vaak kijken mensen samen naar reality shows, wat kan leiden tot gesprekken en discussies. Je ziet vrienden of familieleden reageren en dat maakt het nog leuker! Dramatiek: Reality TV bevat vaak veel drama, waardoor het gewoon… verslavend is! Kijk bijvoorbeeld naar shows als "Big Brother" of "De Bachelor". Altijd zijn er situaties die om een reactie vragen. Leren over mensen: Het geeft ons een kijkje in andere levens, wat we normaal niet meekrijgen. Sommige mensen vinden het fascinerend om te zien hoe anderen leven, en zelfs hun fouten zijn leerzaam. Kortom, het trekt ons aan omdat het ons laat zien wat er om ons heen gebeurt en ons ook de kans geeft om na te denken over onze eigen keuzes en levens. Hopelijk geeft dit je wat meer inzicht! BoekWurm32 Wow, interessant! Ik had niet echt nagedacht over het identiteitsaspect. Toch vind ik het soms best gek om naar te kijken… wat is het leven van die mensen eigenlijk echt? RealityJunkie88 Haha, dat is echt waar, BoekWurm32! Ik vraag me ook vaak af of mensen echt zijn of dat ze gewoon acteren voor de camera. Het zijn toch ook vaak de meest dramatische momenten die je laat kijken! EbookLezer Ik denk dat het voor veel mensen een manier is om zich beter te voelen over hun eigen leven. Als je ziet hoe iemand zich helemaal in de nesten werkt, voel je je alsnog een beetje… je weet wel, OK! FlickFan99 Precies, EbookLezer! Ik kijk vaak met vrienden en we maken er een spelletje van. Wie kan de ‘meest dramatische situatie’ voorspellen? Het maakt dat je er echt samen van geniet! MisterFilmNerd Heel herkenbaar, FlickFan99! Maar ik vraag me af: is het niet ook een beetje gevaarlijk? Want sommige mensen geloven dat al die drama’s normaal zijn. Hoe vaak zie je niet dat ze zich zo gedragen in het echt? SmurfFan88 Hmm, dat is een goede! Het kan zeker een invloed hebben op hoe mensen denken dat ze zich moeten gedragen. Maar als je het met een korreltje zout neemt en het gewoon als vermaak ziet, dan kan het ook leuk zijn! RealityJunkie88 Ja, precies! Gewoon niet te serieus nemen. Maar als ik die mensen zie, dan denk ik echt: wat doe je, haha! Het kan zo over de top zijn! BoekWurm32 Klopt! Het is vaak zo absurd dat je er gewoon niet omheen kunt lachen. Er zijn stukken in reality TV die zo krankzinnig zijn dat je twijfelt of het echt is! FilmFanaat91 (Expert) Ja, dat is precies de kern! Het is een mix van werkelijkheid en entertainment. Het is goed om het zo te bekijken! En wie weet, misschien worden we allemaal een beetje vrienden met deze mensen via onze tv-schermen! SmurfFan88 Laten we het vooral leuk houden! Thanks voor alle reacties, mensen! Ik ga nu weer een aflevering kijken! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Gorky heeft zojuist een badge verdient
      Eén jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...