Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Guitar Hero: Warriors of Rock - Download / Crack / Serial / Torrent / NZB


 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Guitar Hero - Warriors of Rock

De twee grote concurrenten waren beide aanwezig op de E3: Electronic Arts toonde Rock Band 3 en Activision liet tegenhanger Guitar Hero: Warriors of Rock zien. De vraag is of fans van ritmegames wel op nieuwe edities in beide series zitten te wachten, al doen de twee uitgevers hard hun best om nieuwe wegen in te slaan. Waar Electronic Arts met Rock Band 3 de diepte probeert in te gaan met de nieuwe Pro Mode, kiest Activision voor een heel andere richting. Terwijl in Rock Band 3 de nadruk wordt gelegd op het maken van muziek, wil Activision in de nieuwe Guitar Hero juist het spel-element benadrukken.

Er is een heuse verhaallijn in Warriors of Rock verwerkt, die verder gaat dan een bandje dat begint in de oefenruimte en eindigt met de rockgodenstatus. Rockgoden zijn er dit keer wel, maar dan in de meer letterlijke vorm. Het verhaal draait om de de Demi-God of Rock en zijn tegenstrever The Beast. De Demi-God, uitgerust met een legendarische rockgitaar, wordt verslagen door The Beast, die de Demi-God opsluit en zijn gitaar in een diepe afgrond gooit.

Aangezien de Demi-God strijdt voor het goede en The Beast het slechte vertegenwoordigt, wordt aan jou gevraagd om de half-god te helpen. De vraag is of je met wat vrienden een band wilt vormen. Doel is om de gitaar van de halfgod terug te vinden, en hem daarna te helpen om The Beast alsnog te verslaan.

1277119501.jpeg

Echo Tesla

Je kunt daarbij kiezen welke rocker je zelf wilt zijn en welke rockers je in je band wilt hebben. Er zijn in totaal acht characters om uit te kiezen, voornamelijk oude bekenden als Johnny Napalm en Lars Umlaut, aangevuld met nieuwe figuren zoals de vrouwelijke Echo Tesla. Het maakt wel degelijk uit wie je kiest, want elk speelbaar personage heeft een Super Power die gedurende het spel kan worden opgewaardeerd. De Super Powers hebben allemaal te maken met het scoren van punten. Zo krijgt Echo Tesla vijf procent extra Star Power voor iedere 'streak' van tien noten. Als Tesla haar best doet, is dat percentage op te voeren. De eerste upgrade verdubbelt het percentage al naar tien. Er zijn acht speelbare personages in het spel, en dus ook acht verschillende Super Powers waar je uit kunt kiezen.

Gene Simmons

Het belangrijkste doel van deze nieuwe Quest Mode is het verzamelen van sterren, die je verdient met het goed naspelen van songs. In plaats van vijf kun je nu maximaal veertig sterren per song verdienen, en als je aan het einde van de Quest Mode voldoende sterren hebt verzameld mag je het opnemen tegen The Beast. Je hebt dan inmiddels ook je Super Power volledig opgewaardeerd, wat nodig zal zijn om de eindbaas te verslaan. Het duel met The Beast bestaat uit een set van drie songs, waarvan de laatste speciaal is geschreven voor het spel, door niemand minder dan Megadeth's Dave Mustaine.

Quests kiezen

Activision had al eerder bekendgemaakt dat het Kiss-bassist Gene Simmons heeft ingehuurd om de voice-over in te spreken voor de nieuwe Quest Mode. In zijn rol als Demi-God loodst hij je door het verhaal. Voor de nieuwe Quest Mode is er een nieuwe Quest Map waarop je kunt kiezen welke uitdaging je aan wilt gaan. Daarop zijn ook de nodige sidequests te vinden, die als extra's kunnen worden gespeeld. Ontwikkelaar Neversoft heeft het hele spel met een bijpassend grafisch sausje overgoten. Het geheel ziet eruit als een fantasy-rpg en net als het verhaal is ook het uiterlijk duidelijk beïnvloed door Brütal Legend. Daar merk je niet zoveel van tijdens het spelen van de nummers, maar des te meer in de menu's en de diverse tussenfilmpjes van het spel .

1277119502.jpeg

Buiten de Quest Mode om is er eigenlijk niet zoveel veranderd aan het spel. Je kunt nog steeds elke combinatie van instrumenten en songs maken, en dus bijvoorbeeld met vier drummers spelen. Er zijn wel wat kleine vernieuwingen. Zo was het in Guitar Hero nog steeds niet mogelijk een random song te spelen, wat nu wel kan. Je kunt zelfs instellen hoeveel random songs je achter elkaar voorgeschoteld wilt krijgen. Als je wilt, geeft het spel je bovendien suggesties voor gelijksoortige nummers. Neversoft heeft verder het aantal challenges flink opgevoerd. Tot nu toe was er aan elk nummer welgeteld één challenge gekoppeld. In Warriors of Rock zijn dat er dertien per nummer, zodat bijvoorbeeld elk instrument zijn eigen challenge heeft. Ook gedownloade en uit eerdere games geïmporteerde songs krijgen de extra challenges mee.

Vrienden

Er is ook nog van alles mogelijk met vriendenlijsten. Zo kun je per song zien wie van je vrienden die song heeft gespeeld en hoe zijn prestaties daarbij waren. Je krijgt zelfs per challenge een overzicht van de verrichtingen van jezelf, afgezet tegen die van je vrienden. Gebleven is dat je zelf setlists kunt maken en opslaan.

Hardware

Voor Guitar Hero: Warriors of Rock verschijnt alleen een speciale gitaar, maar geen nieuw drumstel. Opvallend is dat de nieuwe gitaar een zeer strak uiterlijk heeft dat eigenlijk helemaal niet past bij de fantasy-uitstraling van het spel. Nog opvallender is dat de makers de slider hebben laten vallen die op de hals van de recente Guitar Hero-gitaren was te vinden. Daarmee konden solo's worden gespeeld zonder de strumbar aan te slaan. Volgens Neversoft waren er echter maar weinig spelers die de slider gebruikten, en kon hij dus wel weg. Wie nog een gitaar heeft met een slider kan die in Warriors of Rock echter gewoon blijven gebruiken.

In plaats van de slider hebben de nieuwe gitaren wel een andere coole feature: de zijkanten kunnen van de body worden verwijderd om te worden vervangen door een ander model. Zo is het uiterlijk van de gitaar in een handomdraai aan te passen. Dat betekent ook dat de makers alle elektronica in de hals hebben verwerkt. Bovendien kunnen er nu zijkanten worden gemaakt voor speciale gelegenheden, een beetje zoals de verwisselbare faceplates van de Xbox 360. Zo is al bekend dat er een afwijkende set zijkanten is ontworpen voor een Amerikaanse winkelketen. Wie daar nu alvast het spel bestelt, krijgt de set er gratis bij.


Titel:           Guitar Hero: Warriors of Rock

Guitar Hero:      Warriors of Rock

Platform:      Xbox 360, PlayStation 3, Wii

Ontwikkelaar:    Neversoft

Uitgever:    Activision

Releasedatum:  28 september 2010


Screens & video's :

1277119503.jpeg

bron:

http://tweakers.net/reviews/1724/e3-guitar-hero-warriors-of-rock.html

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 maand later...
  • Reacties 4
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Nog 7 nachtjes slapen en dan komt ie uit O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.020
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Wat een mooie startpost! Veel info, plaatjes etc! Trots op je!!!  O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 4 weken later...

  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Nog 13 nachtjes ;D

Btw ik zie nu ook dat ik in mijn vorige post een maandje te vroeg was :s  :P en niet helemaal wakker

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  4.943
  • Waardering:   21
  • Prestatiepunten:  100
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-01-08
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik denk dat je beter op de nieuwe rockband kunt wachten. Daar kun je namelijk een echte electrische gitaar bijkopen voor een zacht prijsje waarop je dus echt gitaar leert spelen op deze manier.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Davey Hearn: Former Olympian Denies Vandalising Washington Reflecting Pool Gebruiker: SportFan123 Hey allemaal! Wat is er precies gebeurd met Davey Hearn? Ik las iets over vandalism bij het Washington Reflecting Pool. Iemand die het verhaal kan uitleggen? Expert: WimDeSportspecialist Hey SportFan123, goed dat je vraagt! Het verhaal rond Davey Hearn is behoorlijk wat aandacht aan het trekken. Hij is een voormalige Olympische atleet, en recentelijk werd hij gearresteerd omdat hij beschuldigd werd van vandalisme bij het Washington Reflecting Pool, een bekende plek in Washington D.C. Wat er precies is gebeurd: volgens de politie zou Hearn betrokken zijn geweest bij het beschadigen van dit iconische monument. Dit zou zijn gebeurd tijdens een avondje uit met vrienden. De details zijn nog niet helemaal duidelijk, maar er waren getuigen die zeiden dat ze hem zagen en dat het bijna kapot was. Waarom is dit zo’n big deal? Nou, de Reflecting Pool is een belangrijke locatie voor veel Amerikanen en toeristen. Het staat dicht bij het Lincoln Memorial en wordt vaak gebruikt voor belangrijke evenementen. Vandalisme daar is dus een groot probleem. Wat zegt Hearn? Hearn ontkent de beschuldigingen. Hij zegt dat hij niets misdaan heeft en dat het allemaal een misverstand is. Dit soort verhalen kunnen snel een eigen leven gaan leiden, vooral als je een bekend gezicht bent zoals hij. Wat nu? Hearn moet binnenkort voor de rechter verschijnen. Het is een flinke schande voor iemand met zijn achtergrond, en afhankelijk van de uitkomst kan dit gevolgen hebben voor zijn reputatie, atletencarrière en zelfs meer. Samengevat: er is veel discussie rond Hearn, en we moeten afwachten wat er uit de rechtszaak komt. Het blijft spannend! Gebruiker: Linda_1985 Wow, dit is echt schokkend! Ik kan me niet voorstellen dat hij zoiets zou doen. Heeft hij nog ergens op gereageerd ofzo? Gebruiker: DeBakker Ja, hij heeft een verklaring afgelegd waarin hij zegt dat hij gewoon met vrienden was en dat het allemaal overdreven wordt. Maar ik vraag me af, als je in de public eye staat, moet je dan niet beter oppassen? Gebruiker: SportFan123 Dus mensen dachten echt dat hij dit gedaan had? Ik bedoel, hij is een Olympiër, dat maakt het nog vreemder. Wat gebeurt er als hij schuldig blijkt? Expert: WimDeSportspecialist Ja, dat is een goede vraag, SportFan123. Als hij schuldig bevonden wordt, kan hij flink wat problemen krijgen. Het kan leiden tot boetes of zelfs zwaardere straf. Voor een atleet kan dit ook betekenen dat sponsors hem laten vallen, wat financieel moeilijk kan zijn. Gebruiker: Joris_74 Dat klinkt heel krom, maar ik snap het wel. De media pakt dit soort verhalen altijd op. Hebben ze al beelden van wat er gebeurd is? Of is het alleen maar getuigenverklaringen? Gebruiker: AnoniemeKijker Ik denk dat het vooral gebaseerd is op getuigenverklaringen. Beelden zouden alles kunnen veranderen, maar voor nu lijkt het vooral op "zijn woord tegen het hunne". Gebruiker: Linda_1985 Laten we hopen dat er snel meer duidelijkheid komt. Ik vind het zo zonde dat als hij onschuldig is, zijn naam nu al besmeurd is. Gebruiker: DeBakker Ja, precies! Als hij onschuldig is, is het straf dat zijn reputatie nu al op het spel staat. Maar het is ook een les voor anderen: denk echt goed na over je omgeving en wat je doet. Gebruiker: SportFan123 Bedankt voor de uitleg, WimDeSportspecialist! Ik blijf het volgen. Hopelijk komt er snel meer info! Gebruiker: Joris_74 Ja, ik ook! Dit soort verhalen zijn altijd zo interessant. Hopelijk kunnen we binnenkort een update krijgen! Dit is een levendige discussie waarin gebruikers uit verschillende hoeken hun mening delen en vragen stellen. Iedereen lijkt betrokken en benieuwd naar de uitkomst van het verhaal! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen van Lila91 Onderwerp: Hoi allemaal! Even voorstellen Hallo iedereen! Ik ben Lila91 en ik ben nieuw hier op het forum. Ik kom uit Haarlem en ik ben super enthousiast om deel uit te maken van deze community! Even een beetje over mezelf: ik ben gek op lezen, vooral fantasy en science fiction. Daarnaast doe ik graag aan sporten zoals yoga en hardlopen. Wat ik ook heel belangrijk vind, is dat mijn digitale leven een beetje georganiseerd blijft. Ik worstel vaak met de vraag: "Hoe houd ik al mijn bestanden netjes georganiseerd zonder gek te worden?" Het lijkt soms een eindeloze klus, haha! Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik op zoek ben naar tips van anderen. Hoe zorgen jullie dat je geen chaos krijgt in je bestanden? Hebben jullie slimme trucjes of apps die jullie gebruiken? Ik hoor het graag! Ik kijk ernaar uit om met jullie te kletsen en tips uit te wisselen! Groetjes, Lila91 Antwoord van ExpertJef Onderwerp: Re: Hoi allemaal! Even voorstellen Hey Lila91, Welkom op het forum! Leuk dat je jezelf even voorstelt. Als het gaat om het organiseren van je bestanden, heb ik een paar handige tips voor je: Mappenstructuur: Maak een duidelijke mappenstructuur op je computer. Bijvoorbeeld: je kunt een hoofdmap maken met "Persoonlijk", "Werk", en "Hobby’s". Daarbinnen kun je specifieke mappen maken, zoals "Financiën" of "Boeken". Zo vind je snel wat je zoekt! Bestandsnamen: Geef je bestanden duidelijke namen. In plaats van iets als "Document1", noem het "Project_X_2023". Dit maakt het makkelijker om te zoeken. Cloud Opslag: Denk aan cloudopslag zoals Google Drive of Dropbox. Hiermee kun je bestanden opslaan, en ze zijn makkelijk toegankelijk vanaf verschillende apparaten. Regelmatig opruimen: Maak het een gewoonte om af en toe je bestanden door te nemen en te verwijderen wat je niet meer nodig hebt. Misschien eens per maand? Gebruik Labels of Tags: Sommige programma’s laten je bestanden taggen of labelen, zodat je ze makkelijker kunt terugvinden. Hopelijk heb je hier iets aan! Laat het ons weten als je meer specifieke vragen hebt. Veel succes! ExpertJef Reacties van Andere Gebruikers User1: Hey Lila91, welkom! Ik gebruik ook Google Drive, superhandig! Heb je al eens geprobeerd om gewoon dingen te verwijderen die je niet meer nodig hebt? User2: Hoi Lila! Wat leuk dat je van fantasy houdt! Heb je al een favoriete serie? User3: Welkom! Ik maak vaak gebruik van Evernote om alles bij te houden. Het helpt me echt te focussen! User4: Eens met ExpertJef! Mappenstructuren zijn goud waard. Ik heb op mijn computer dingen als "2023" waar ik al mijn bestanden stop. Gewoon overzichtelijk! User5: Wat leuk dat je uit Haarlem komt! Mijn ouders komen daar vandaan. Lila91, maak je nog aparte mappen voor je sportieve activiteiten? User1: Ja, dat is een goed punt! Ik heb ook aparte mappen voor foto’s van races en zo. Altijd leuk om ze terug te kijken! User6: Hey Lila, ik gebruik ook labels! Vooral bij mijn e-mails, zo kan ik snel terugvinden wat belangrijk is. Lila91: Dank voor alle tips, iedereen! Ik ga zeker eens kijken naar die mappenstructuur. En ja, User2, ik ben echt een fan van de ‘A Song of Ice and Fire’ serie! User7: Ah, je hebt smaak! Ben je ook de serie ‘Game of Thrones’ aan het volgen? Laatst was ik zwaar teleurgesteld over het eind, haha! User3: Ik vond het laatste seizoen ook wat minder… maar dat is weer een ander gesprek. Lila91, als je meer tips wilt, gewoon vragen! Daar heb je het! Een gezellig forumtopic met een fijne interactie! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker: Jan88 Hey allemaal, ik heb een vraagje. Hoe kan ik veilig downloaden met een VPN zonder dat ik er teveel kennis van heb? Ik zie door de bomen het bos niet meer. Alvast dank! Expert: TechGuru Hey Jan88, goed dat je deze vraag stelt! Het gebruik van een VPN is een slimme zet als je veilig wilt downloaden. Laat me het je eenvoudig uitleggen. Wat is een VPN? Een VPN, of Virtual Private Network, zorgt ervoor dat je internetverbinding versleuteld is. Dit betekent dat anderen, zoals je internetprovider of kwaadwillenden, niet kunnen zien wat je doet online. Het maakt dus je verbinding veiliger. Kies een goede VPN-provider. Er zijn veel VPN’s, maar niet allemaal zijn ze even goed. Kijk naar een provider die geen logboeken bijhoudt (dit betekent dat ze niets opslaan van wat je doet). Populaire opties zijn NordVPN, ExpressVPN of CyberGhost. Vaak bieden ze een proefperiode aan, zodat je het eerst kunt uitproberen. Installeren en instellen. Het installeren is meestal simpel. Download de software van de website van de VPN-provider en volg de instructies. De meeste hebben een ‘one-click’ functie om verbinding te maken. Kies een serverlocatie (bijvoorbeeld Nederland of een ander land waar je downloads wilt doen). Hoe dichterbij, hoe sneller meestal. Downloaden via Spotnet Zorg dat je Spotnet goed hebt ingesteld. Open Spotnet, start je VPN en dan kun je zonder zorgen beginnen met downloaden. Vergeet niet altijd je VPN aan te zetten voordat je Spotnet opent! Extra tips: Zorg dat je antivirussoftware up-to-date is. Houd je downloads in de gaten, en gebruik een goede torrent-client als dat nodig is. En check of je firewall goed ingesteld staat. Met deze stappen moet je veilig kunnen downloaden zonder dat je technische kennis nodig hebt. Succes! Gebruiker: Marieke Wauw, dat klinkt super duidelijk! Dank je, TechGuru! Ik dacht altijd dat zo’n VPN moeilijk was, maar dit lijkt te doen. Ik ga het straks meteen proberen. Gebruiker: Jeroen92 Even een vraagje aan TechGuru: werkt dit ook op mobiel? Ik download vaak via mijn telefoon. Kan ik daar ook een VPN voor gebruiken? Expert: TechGuru Goed punt, Jeroen92! Ja, je kunt een VPN gebruiken op je mobiel. De meeste VPN-providers hebben ook apps voor Android en iOS. Je moet dezelfde stappen volgen als op je pc. Gewoon app downloaden, installeren en verbinding maken. Veilig en makkelijk! Gebruiker: Lisa Briljant! Ik heb ooit gehoord dat sommige VPN’s je internet kunnen vertragen. Is dat echt zo? Expert: TechGuru Ja, dat klopt, Lisa. Maar de meeste goede VPN’s zijn geoptimaliseerd om die vertraging te minimaliseren. Als je een tragere verbinding ervaart, probeer dan een andere serverlocatie of check je instellingen. Sommige servers zijn druk en dat kan de snelheid beïnvloeden. Gebruiker: Robbert Ik heb BestVPN geprobeerd, maar het leek langzaam. TechGuru, heb je een tip voor een snellere? Expert: TechGuru Robbert, ik raad NordVPN aan. Die is meestal snel en ook makkelijk in gebruik. Ze hebben ook een optie voor speciale servers voor torrenting, wat je downloaden nog een stuk sneller kan maken. Gebruiker: Eva Wat als ik geen geld wil uitgeven aan een VPN? Zijn er ook gratis opties die veilig zijn? Expert: TechGuru Goede vraag, Eva! Er zijn gratis VPN’s, maar vaak hebben die beperkingen en is de veiligheid niet zo goed als bij betaalde opties. Als je echt geen budget hebt, kijk dan naar ProtonVPN. Die biedt een gratis versie met beperkte data, maar is wel betrouwbaar. Gebruiker: Jasper Thanks iedereen, dit helpt me echt verder! Ik ga het nu direct uitproberen. Gebruiker: Anouk TechGuru, dank je voor al je tips! Ik was eerder zo sceptisch over VPN’s, maar nu voel ik me een stuk beter. Gebruiker: Timmy23 Hebben jullie ook gedacht aan de juridische kant? Weet iemand of ik alsnog problemen kan krijgen als ik vijf torrent-bestanden download in een maand? Expert: TechGuru Hi Timmy23, dat is een goede opmerking! Het hangt altijd af van wat je downloadt. Sommige dingen zijn compleet legaal, andere weer niet. Een VPN kan je helpen je identiteit te beschermen, maar het is altijd goed om voorzichtig te zijn met wat je doet. Lees meer over de wetten in jouw land! Gebruiker: Mieke Bedankt allemaal voor de input. Ik voel me gelukkig een beetje minder verloren. Hopelijk tot snel weer! Einde discussie Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Nougabol heeft zojuist een badge verdient
      6 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...