Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



[Handleiding] PS3 Jailbreaken met Kmeaw (3.55)


los-cuentos
 Delen


Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  1.279
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Inleiding:

[glow=red,2,300]Ik, noch DukeN zijn niet aansprakelijk voor eventuele bricks ook al is de kans miniem[/glow]

Ik kan je wel blij maken dat vanaf nu toe er nog geen BRICKS zijn.

Verder hoop ik dat iedereen eerst Google gebruikt als hij of zij ergens niet uit komt daarna kun je mij een privé bericht sturen.

Voer de installatie uit zonder een INTERNET KABEL IN DE PS3

Ik wens jullie allemaal veel succes,

Vaak gestelde vragen:

Is het veilig deze firmware te installeren:

Ja het is compleet veilig, maar natuurlijk is er altijd een risico, bijvoorbeeld als je de handleiding niet goed leest of niet goed uitvoert

Is het mogelijk om met deze CFW ook EXTERNE Games te spelen?

Ja het is mogelijk, zolang de game zelf geen file heeft die een groote heeft van 4GB, heeft die dit wel kun je hem via de FTP Server op de PS3 HD zetten waarbij hij de splitted files weer samenvoegt.

Help mijn spel is groter dan 4GB?

Het spel in algeheel kan zelfs 20GB zijn maar dit heeft niet te zeggen dat je hem niet op een externe HD kunt spelen. De inhoud van een PS3_GAME heeft meerdere files met andere woorden zolang er maar geen file is die over de 4GB is.

Moet ik mijn PS3 Formatteren?

Nee het is niet noodzakelijk, maar ik zelf doe het altijd aangezien ik liever zeker wil weten dan een een of andere PKG geen aanpassingen heeft gemaakt aan de PS3 Applicaties die erop staan.

Help hoe kopieer ik spellen naar mijn EXTERNE HD?

Iedere Game Manager oftewel BACKUPLOADER, gebruikt vrijwel een andere directory.

Bijvoorbeeld:

GAIA Manager: F:/GAMEZ

Multiman: F:/GAMES

Je moet nu de GERIPTE game in een van die directory zetten.

Bijv: F:/GAMES/BLESXXX of F:/GAMEZ/BLESXXXX

BLESXXXX = bij ieder spel een ander nummer!

De Game Manager zou hem nu moeten zien!.

Ik heb een PS3KEY, Raad je me aan om over te stappen naar CFW?

Ik hou je niet tegen als je dit wilt proberen maar de games die je van de PS3KEY methode kent gaan niet werken op deze CFW aangezien de games van de PS3KEY aangepast zijn.

Als alles bij jouw werkt zoals jij het goed vind blijf je voor nu nog bij de PS3KEY.

Je moet dit ook zeker zien als een alternatief voor de PS3KEY, die nog vroeg in de ontwikkeling is.

Mijn USB schijf word niet herkent?

Als je USB schijf niet herkent word of je hebt hem past gekocht is het vaak zo dat deze schijven geformatteerd zijn naar een NTFS Bestandssysteem en moet je deze omzetten naar een FAT32 met de HP FORMAT TOOL die bij deze post zit.

Moet ik nog steeds een PKG installeren om mij game werkend te krijgen?

Nee je installeert alleen een PKG nu nog voor de Applicaties of  voor de games die compleet zijn omgezet naar een PKG.

Werken alle games op een CFW?

De meeste geripte games zullen zonder probleem werken maar natuurlijk hoeft dit niet voor alle games zo te zijn.

Kan ik ergens simpel de laatste PS3 Hacks volgen?

Als je wat ervaring heb kun je deze drie websites bezoeken

http://www.ps3hax.net/

http://www.psx-scene.com/

http://www.ps3-hacks.com/

Kan ik mijn spellen veilig updaten?

Ja je kan nu de games ook updaten!.

[glow=red,2,300]

Kan ik online met deze CFW?

Ja je kan online gaan maar op eigen risico! en je moet volgende tutorial volgen: http://psx-scene.com/forums/f189/%5Bpicture-guide%5D-psn-firmware-bypass-psn-update-bypass-v0-2-2-a-80787/#post745903[/glow]

Kan ik straks mijn PS3 veilig updaten?

Als je liever terug gaat naar de originele firmware in de toekomst kan dit gewoon maar formatteer dan wel eerst je PS3 HD zodat er geen aangepaste software op staat.

Kan ik je vragen stellen via een PM?

als je er echt niet uit komt en je hebt al eens op internet gekomen kun je zeker een PM sturen.

Wil je een vraag toevoegen aan deze lijst, stuur me een PM met de vraag  & het antwoord of zet het gewoon in dit topic.

Het Begin: Recovery Mode PS3

[glow=red,2,300]Vooraleer we beginnen moet je dit pakket downloaden en uitpakken![/glow]

Als eerste moeten we de Playstation 3 in recovery mode zetten zodat we het systeem kunnen herstellen naar de originele firmware.

Hoe kan ik toegang tot het menu Playstation Recovery

1. Schakel de Playstation ® 3 aan.

2. Hou de power knop ingedrukt, Het systeem wordt ingeschakeld en schakelt later weer uit.

3. Zodra het systeem is uitgeschakeld, druk nogmaals op je Power knop totdat u  2 opeenvolgende geluidssignalen hoort

4. Wanneer u de 2 piepjes hoort laat u de power knop los.

5. U wordt gevraagd een USB kabel te verbinden aan de playstation 3 en aan uw controller.

6. De Recovery menu zal verschijnen.

recovery425ps3.jpg

Het is belangrijk dat u het menu ziet en verder doet u nog niks, we gaan nu naar de computer om de USB stick te voorzien met de herstel gegevens om de Playstation 3 te herstellen naar zijn aangekochte staat.

Systeem voorzien van originele Firmware 3.55

Op u computer vind u in mijn post het mapje  “/PS3 Origineel/Origineel 3.55/†in dit mapje staat de file PS3UPDAT.PUP we moeten deze file op de USB stick plaatsen maar daarvoor moeten we eerst een FAT32 USB Stick hebben. Als u al een FAT32 heeft kunt u dit overslaan.

Om een USB Stick of schijf te formatteren gaat u naar “Deze Computer† selecteer u USB stick en vervolgens rechtermuisknop en kiest u voor de optie formatteren vervolgens selecteert u FAT32

Installver11_html_1fa6bf2f.png

U kunt ook het vakje “Snel formatteren†aanvinken als dit gebeurd is sluit u het venster en gaan we nu de file  PS3UPDAT.PUP op de USB zetten.

Open uw USB maak het mapje “PS3†open dat mapje en maak nog een mapje UPDATE aan als dit gebeurd is kopiëerd u de  PS3UPDAT.PUP in het mapje UPDATE.

Installver11_html_6ba543ae.png

Playstation 3 Firmware Installeren:

Vervolgens haalt u de USB stick uit de computer en plaats u deze in de Playstation 3.

Nu selecteert u de optie System Update in engels of Systeem update in het Nederlands en volg de instructies op het scherm, mocht hij de file niet vinden probeer het gewoon nog een keer bij mij werkte het ook de eerste keer niet.

Als het systeem weer werkt en de Playstation weer in het normale menu komt zet u de playstation uit en en gaat u de Playstation 3 weer in de Recovery Mode zetten zoals hierboven beschreven

[glow=red,2,300]Optioneel [/glow]PS3 Schijf leeg maken:

Dit is niet nodig maar ik begin altijd met een schone PS3,

Toch zijn er mensen die updaten zonder dit te doen om de gegevens op de schijf niet kwijt te raken!

De bedoeling is om nu het systeem clean te maken dit betekend dat alles wat op de schijf staat te verwijderen ik raad dit aan omdat soms PKG een deel van het systeem aangepast kan hebben dus zodra u weer in de recovery mode zit kiest u voor de optie Herstel PS3 Systeem.

Laat hem al het werk doen en als hij vraagt om datum en van alles in te vullen doe je dit gewoon netjes.

We zijn nu terug “clean†op de SONY 3.55 Firmware.

 

Installeren van de Aangepaste Firmware:

Wat we nu gaan doen is de aangepast firmware installeren, in mijn post vind u het mapje:

“/PS3 Jailbreaks/Aangepaste  3.55/†met daarin ook een  PS3UPDAT.PUP.

Kopieer deze weer naar uw USB Stick of Externe USB Schijf weer in de folder PS3/UPDATE

Hij geeft aan dat het bestand al bestaat dus overschrijf de file.

Nu doe je het zelfde opnieuw zoals je de officiële firmware hebt geïnstalleerd, alleen nu hoef je niet de USB weer te formatteren of het systeem te herstellen we gebruiken alleen de optie Systeem Update in het Recovery menu.

Als het systeem de file weer niet vindt gewoon nog een keer laten zoeken.

Als alles goed is gegaan herstart de ps3 en heb je nu de optie onder games:

Installver11_html_3364cebc.png

En nog een /APP_HOME/PS3_GAME/

Installeren van de PKG Files:

In mijn post vind je ook een mapje PKG files deze ga je allemaal nodig hebben om BACKUPS werkend te krijgen.

Kopieer de 2 PKGS naar de ROOT van de USB-Stick oftewel direct naar je USB en niet in een mapje.

Steek de USB in de ps3 en ga naar het menu games en selecteer “Install Package Filesâ€.

Vervolgens installeer je de 2 PKGS één voor één.

Wipe History: Deze PKG zorgt ervoor dat je logboek steeds word gewist zodat Sony niet kan weten dat je PS3 gekraakt is, je moet dit iedere keer na het spelen opstarten, je ziet enkel een zwart scherm en dan keert hij terug naar de XMB

FTP Server: Zorgt ervoor dat je games van je PC naar je interne HDD kunt kopiëren

Backup Manager(s)

Multiman

Rogero Manager

Gaia Manager

Ik heb een voorkeur voor Multiman omdat deze voor mij de beste is.

Je zet het PKG bestand in de root van je usb, ga naar Install Package op de PS3 en selecteer je Backup Manager.

Hij zal deze nu installeren.

Wanneer je dit gedaan hebt kan je deze starten.

Testen

Open Multiman en stop een game in je PS3.

Wanneer Multiman de Blu Ray heeft gelezen zal de gamenaam op het scherm komen.

Als je op O klikt zal hij een backup maken van je game, doe dit.

Als MultiMan klaar is met de backup haal je de game eruit en stop je er een ander game in (stop altijd een game in je PS3 bij het spelen van een backup!).

Je zult nu 2 games zien staan in MultiMan:

1) Je Blu Ray de je net hebt ingestopt

2) De backup die je zonet hebt gemaakt.

Selecteer deze backup.

Wanneer hij vraagt om onmiddelijk te starten, klik op "nee".

De PS3 zal nu weer naar de XMB gaan.

Wanneer je nu naar je Blu Ray Schijfje zal gaan zal je niet de naam zien van je Blu Ray schijf die in de PS3 zit maar de naam van de backup die je zonet hebt geladen.

Klik erop en spelen maar!


Ik post deze week nog enkele andere tutorials zoals: hoe games van je PC naar je PS3 overzetten, savegames bewerken,....

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 31
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Topper! + Rep + Rep!

Wat een mooie en uitgebreide handleiding kerel! Top

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  500
  • Waardering:   25
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  25-11-06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  37

Mooie duidelijk tut  O0 +rep

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Vandaag kwam een leraar naar mij toe want hij had via via gehoord dat ik wel verstand had van computers enzo :P dus hij wilde weten hoe hij zn PS3 voor zn zoon kon ombouwen, Vroeg die aan mij of ik wilde helpen ;) Hij heeft nog geen PS3 dus hij wilde er dan eentje kopen voor zn zoon.

Dat wordt dus een PS3 slim. Is het hierbij mogelijk? of is het alleen de 1e versie van ps3?

En als dat kan is het dan mogelijk om deze tutorial te volgen? Misschien dat er een nieuwere firmware ofzo op staat als die nieuw is,

Dus iemand antwoord op deze vragen?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  603
  • Waardering:   14
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10-07-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Citaat van: Marciej123 op Vandaag om 18:14:04<blockquote>Vandaag kwam een leraar naar mij toe want hij had via via gehoord dat ik wel verstand had van computers enzo :P dus hij wilde weten hoe hij zn PS3 voor zn zoon kon ombouwen, Vroeg die aan mij of ik wilde helpen ;) Hij heeft nog geen PS3 dus hij wilde er dan eentje kopen voor zn zoon.

Dat wordt dus een PS3 slim. Is het hierbij mogelijk? of is het alleen de 1e versie van ps3?

En als dat kan is het dan mogelijk om deze tutorial te volgen? Misschien dat er een nieuwere firmware ofzo op staat als die nieuw is,

Dus iemand antwoord op deze vragen?

</blockquote>

Je kan deze tut dan gewoon gebruiken. Waarschijnlijk staat er nog geen 3.56 op de nieuwe ps3's dus het zou gewoon moeten kunnen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.279
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Citaat van: Marciej123 op Vandaag om 18:14:04<blockquote>Vandaag kwam een leraar naar mij toe want hij had via via gehoord dat ik wel verstand had van computers enzo :P dus hij wilde weten hoe hij zn PS3 voor zn zoon kon ombouwen, Vroeg die aan mij of ik wilde helpen ;) Hij heeft nog geen PS3 dus hij wilde er dan eentje kopen voor zn zoon.

Dat wordt dus een PS3 slim. Is het hierbij mogelijk? of is het alleen de 1e versie van ps3?

En als dat kan is het dan mogelijk om deze tutorial te volgen? Misschien dat er een nieuwere firmware ofzo op staat als die nieuw is,

Dus iemand antwoord op deze vragen?

</blockquote>

Je kan deze tut dan gewoon gebruiken. Waarschijnlijk staat er nog geen 3.56 op de nieuwe ps3's dus het zou gewoon moeten kunnen.

Inderdaad :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.959
  • Waardering:   139
  • Prestatiepunten:  262
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  02-08-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  31

Okee ga ik dan aan hem voorleggen ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  603
  • Waardering:   14
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10-07-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Citaat van: los-cuentos op Gisteren om 19:08:36<blockquote>

Citaat van: PatrickV94 op Gisteren om 18:52:34<blockquote>

Citaat van: Marciej123 op Vandaag om 18:14:04<blockquote>Vandaag kwam een leraar naar mij toe want hij had via via gehoord dat ik wel verstand had van computers enzo :P dus hij wilde weten hoe hij zn PS3 voor zn zoon kon ombouwen, Vroeg die aan mij of ik wilde helpen ;) Hij heeft nog geen PS3 dus hij wilde er dan eentje kopen voor zn zoon.

Dat wordt dus een PS3 slim. Is het hierbij mogelijk? of is het alleen de 1e versie van ps3?

En als dat kan is het dan mogelijk om deze tutorial te volgen? Misschien dat er een nieuwere firmware ofzo op staat als die nieuw is,

Dus iemand antwoord op deze vragen?

</blockquote>

Je kan deze tut dan gewoon gebruiken. Waarschijnlijk staat er nog geen 3.56 op de nieuwe ps3's dus het zou gewoon moeten kunnen.

</blockquote>

Inderdaad :)

</blockquote>

Ik weet er ook wel wat van hoor  :cool2:  Ik had zelf ook nog wat tuts willen maken maar ik heb er geen tijd voor gehad.

Goede tut overigens  O0 O0  +1 rep

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...

  • Bijdragen:  2
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  19-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Hallo,

Ik ben nieuw hier en dus nog een leek op dit gebied.

Tot zover is alles me gelukt alleen waar haal ik die PKG files ??

Ik zie ze nergens staan  ::)

vg diablo

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

@ Diablo

Heb je dit pakket gedownload? Want daar zit het volgens mij in.

Mooie TUT hoor!

+Rep!

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  19-02-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit

Ok sorry ik heb ze al gevonden.Alles lukt nog ben benieuwd of ik het voor elkaar krijg  ;)

Goede tutorial inderdaad  O0


Post samenvoeging: februari 19, 2011, 14:19:00

Ik had nog een vraagje.Wat kun je doen met multiman ? Is dat noodzakelijk om gedownloade spellen te spelen op je PS3 ?

Of is dat alleen maar om spellen te rippen ?

Ik heb wipe en FTP erop staan nu,maar wat nu te doen ? Moet ik nu online gaan op me PS3 ?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.279
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Multiman is zowel voor gedownloade backups te spelen als voor games te rippen naar je PS3.

Wipe History zorgt ervoor dat er geen gegevens doorgaan naar Sony maar ik moet wel zeggen dat het riskantg komt als je met je PS3 online gaat met een CFW.

Je moet ook een Bypass truc volgen om online te kunnen want je bent nu verplicht 3.56 V2 te hebben

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Als je een PSP hebt, kan je met een homebrew app je PS3 unbricken als er iets mislukt :P Weet alleen de naam ervan ff niet meer.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.279
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

ook zonder PSP kan je dit hoor

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

ook zonder PSP kan je dit hoor

Ik las dat het met een PSP heel gemakkelijk gaat.
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.279
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

hangt af waar jij de grens tussen makkelijk en moeilijk positioneerd

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Inpluggen, wachten en klaar?

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.279
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

is inderdaad makkelijk maar zal wel voor een softbrick zijn

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Nee, full brick.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  603
  • Waardering:   14
  • Prestatiepunten:  306
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  10-07-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  

je hebt dan alleen de kans dan je je psp ook nog is brickt als het fout gaat.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

je hebt dan alleen de kans dan je je psp ook nog is brickt als het fout gaat.

Dat kan niet want je doet niks met je PSP je start er alleen een tooltje op.
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  1.279
  • Waardering:   11
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  28-05-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  33

Kans op een brick is er altijd maar zeer miniem, laten we het hier graag wat on topic houden people

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 2 weken later...

  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Wij gaan miss een PS3 kopen en had je even een vraagje.

Die spelletjes kan je die op een externe HDD zetten??

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  2.642
  • Waardering:   54
  • Prestatiepunten:  2.099
  • Dagen gewonnen:  4
  • Lid sinds:  17-08-10
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  32

Wij gaan miss een PS3 kopen en had je even een vraagje.

Die spelletjes kan je die op een externe HDD zetten??

Volgens mij wel, heb je al een beetje op PS3 websites gegoogled?
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  5.261
  • Waardering:   503
  • Prestatiepunten:  466
  • Dagen gewonnen:  10
  • Lid sinds:  24-10-09
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  29

Snap het niet helemaal wat er op het internet staat :P

Maar voor zo ver ik het snap kan het.

Als ik jailbreak kan ik gewoon online?

En is er al een nieuwe firmware versie uit? Dus 3.56?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  1 lid is actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Waarom werkt mijn Touch ID niet meer en wat kan ik doen? iRonnie: Hey iedereen! Ik heb een probleem met mijn iPhone, de Touch ID werkt ineens niet meer. Ik heb geen idee wat er aan de hand is. Hebben jullie misschien tips of oplossingen? Ik heb al geprobeerd om m’n vingerafdruk opnieuw toe te voegen, maar dat helpt niet. Alvast bedankt! ExpertApple: Hey iRonnie, vervelend dat je problemen hebt met je Touch ID! Geen paniek, er zijn een paar dingen die je kunt proberen. Maak de sensor schoon: Soms kan vuil of olie de Touch ID sensor beïnvloeden. Gebruik een zachte, droge doek om de sensor schoon te maken. Zorg dat je vinger ook schoon en droog is. Herstart je iPhone: Dit klinkt simpel, maar een herstart kan vaak kleine problemen oplossen. Houd de aan/uit-knop ingedrukt en schuif om uit te schakelen. Daarna weer aanzetten. Software-updates: Check of je iPhone up-to-date is. Het kan zijn dat er een bug in de software zit die het probleem veroorzaakt. Ga naar Instellingen > algemeen > Software-update om te kijken of er updates zijn. Vingerafdruk opnieuw toevoegen: Je zei dat je dat al gedaan hebt, maar probeer het nog een keer! Soms helpt het om een nieuwe vingerafdruk toe te voegen met iets andere hoeken of druk. Reset instellingen: Als niets werkt, kun je overwegen om je instellingen te resetten zonder je data te wissen. Ga naar Instellingen > Algemeen > Stel opnieuw in > Herstel alle instellingen. Als het nog steeds niet werkt, kan het zijn dat er een hardwareprobleem is. Dan is het verstandig om naar de Apple Store te gaan. Hopelijk helpt dit je op weg! Succes! TechieTom: Dank voor de tips, ExpertApple! Ik heb zelf ook eens gehad dat mijn Touch ID niet meer werkte, en het kwam omdat ik m’n telefoon per ongeluk in m’n zak had laten zitten met veel zweet erop. Alleen schoonmaken hielp toen. GadgetGirl94: Wat een vervelend probleem, iRonnie. Mijn Touch ID werkt soms ook niet, maar het komt vaak door vingerafdrukken die niet goed geregistreerd zijn. Heb je misschien ook al geprobeerd om je vingers in verschillende hoeken te scannen? OldSchoolBob: Ik geef je gelijk, GadgetGirl! Dat kan echt schelen! In de tijd van de oude iPhones had je dat nooit, toen werkte alles gewoon zonder problemen! iRonnie: Bedankt allemaal voor de reacties! Ik ga meteen de sensor schoonmaken en kijken of er updates zijn. Hopelijk werkt het weer snel! TechieTom: Laat ons weten wat eruit komt, iRonnie! En als je hardwareproblemen hebt, kan je rabbel naar de Apple Store wel een goed idee zijn. Ze zijn meestal heel behulpzaam. AppleEva: Ik had eerder een soortgelijk probleem met mijn iPad. Wat ik deed, was gewoon mijn vingerafdruk opnieuw toevoegen zonder de oude te verwijderen. Het werkte weer! Misschien een optie voor jou? GadgetGirl94: Ja, dat had ik ook gedaan bij mijn vingerafdrukken. Het lijkt suffig, maar soms hebben die dingen gewoon wat extra liefde nodig. Wie had gedacht dat een stukje technologie zo lastig kon zijn? iRonnie: Oké, ik heb het geprobeerd, maar helaas nog steeds geen succes. Bijna zo irritant als wanneer je net niet kunt inloggen op je app. OldSchoolBob: Tja, dat gebeurt. Soms is het gewoon tijd voor een upgrade! ExpertApple: Ah, ik zie dat je nog steeds problemen hebt. Als je alles geprobeerd hebt en het werkt nog steeds niet, dan zal ik je echt aanraden om langs de Apple Store te gaan. Ze kunnen een diagnose stellen en kijken naar eventuele hardware-problemen! Succes! Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Voorstelling van een nieuw lid – Hoi allemaal! Gebruikersnaam: FilmFan123 Hallo allemaal! Ik ben gister een beetje op dit forum rondgekeken en dacht, waarom niet gewoon voorstellen? Ik ben FilmFan123 en ik kom uit het gezellige Utrecht. Ik ben 28 jaar en absoluut een liefhebber van films en series. Mijn droom is om mijn woonkamer om te toveren tot de perfecte thuisbioscoop. Sinds de pandemie geniet ik nog meer van films kijken, maar de sfeer in mijn woonkamer is nog niet helemaal wat ik wil. Ik heb een projector en een scherm, maar ben nog aan het uitzoeken hoe ik het helemaal gezellig kan maken. Ik hou van sci-fi en drama, dus ik wil dat het echt een speciale plek wordt om samen met vrienden te genieten van filmavonden. Ik meldde me aan omdat ik benieuwd ben naar wat jullie tips zijn! Hoe maken jullie je ruimtes gezellig en filmvriendelijk? En welke accessoires zijn echt een must-have? Alvast bedankt voor de reacties! Ik kijk ernaar uit om jullie beter te leren kennen en de tips van jullie te horen! Antwoord van Expert: HomeCinemaGuru Hey FilmFan123! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Het klinkt alsof je al een goede basis hebt met je projector en scherm. Hier zijn een paar tips om je woonkamer om te toveren tot de perfecte thuisbioscoop: Verlichting: Denk aan dimbare lampen of sfeervolle verlichting. Led-strips rond je scherm kunnen ook een mooie toevoeging zijn. Ze geven gewoon een fijne sfeer en verminderen de reflectie op het scherm. Zitcomfort: Zorg voor comfortabele stoelen of banken. Misschien een paar lekkere kussens erin, zodat iedereen lekker kan zitten tijdens de film. Geluid: Een goed geluidssysteem maakt een wereld van verschil. Als je budget het toelaat, kijk dan naar een soundbar of een surround sound systeem. Het maakt de filmervaring echt compleet! Decoratie: Hang film-posters op of zet wat leuke memorabilia neer op een plank. Dit geeft het een persoonlijke touch en laat zien wat voor films jij leuk vindt. Snackhoek: Vergeet niet om een snackhoek te creëren! Popcornmachine of een comfortabele plek voor je chips en drankjes, dat maakt het extra leuk. Ik hoop dat je hier iets mee kunt! Laat het me weten als je vragen hebt. Enjoy your movie nights! Reacties van andere gebruikers: Gebruikersnaam: CozyCorner Welkom FilmFan123! Leuke naam, en ik herken je zorgen helemaal. Had ik maar zo’n projector! Hier in Amsterdam kijk ik gewoon op mijn laptop, haha. Veel plezier en ik kijk uit naar je updates! Gebruikersnaam: TechieTom Hey, dat geluid is inderdaad super belangrijk! Ik heb een soundbar en ik kan je vertellen, het maakt een enorm verschil! Zorg ervoor dat je hem op de juiste hoogte plaatst voor het beste geluid. Gebruikersnaam: MovieNerd99 Dat klinkt echt leuk! Ik ben zelf ook bezig met mijn home cinema. Ik heb laatst een oud tapijt gekocht dat echt de ruimte opwarmt. Vergeet ook de vuurkuil of gedimde lichten niet! Dat brengt zoveel sfeer! Gebruikersnaam: ChillMate Supergamutjes, al die tips! Ik ben zelf een fan van een goede popcornmachine. Er gaat niets boven zelfgemaakte popcorn tijdens een film! Gebruikersnaam: FilmFan123 Dank jullie wel voor de reacties! Fijn om te horen dat jullie het ook leuk vinden. Ik ga eens aan de slag met de verlichting en lekker wat snacks in huis halen. De tips zijn goud waard! Gebruikersnaam: HomeCinephile Zou je ook een thema avond kunnen doen? Bijvoorbeeld elke week een andere film genre? Dan maak je het net iets spannender en heb je een goed excuus voor een decorwissel! Gebruikersnaam: CouchPotato Leuk idee, HomeCinephile! Ik heb laatst een horroravond gedaan en het was zo’n hit! Verlichting op rood, kaarsen aan en iedereen in pyjama. Gebruikersnaam: FilmFan123 Wauw, die thema-avonden klinken echt leuk! Ik ga het zeker proberen. Bedankt voor de tips! Als ik nog meer hulp nodig heb, kom ik weer terug! Gebruikersnaam: MovieLover7 Jaa, ik ben ook helemaal voor thema-avonden! Dat maakt het extra leuk. En een tip voor de sfeer: kaarsen en geurkaarsen kunnen ook echt iets toevoegen. Je wilt dat het past bij de film die je kijkt! Gebruikersnaam: TechieTom Absoluut, MovieLover7! Geurkaarsen kunnen het extra speciaal maken. Zorg dat je de geur bij de film laat passen, dat maakt het nog leuker! Dit is echt de charme van een forum! Iedereen deelt ervaringen en je leert van elkaar. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Downloaden via Nieuwsgroepen & Spotnet Gebruiker1: Hey allemaal, ik krijg de hele tijd meldingen van m’n virusscanner als ik via nieuwsgroepen download. Echt irritant! Iemand idee wat dit kan betekenen en wat ik moet doen? ExpertUser: Hey Gebruiker1, Dat kan heel vervelend zijn! Het is niet ongebruikelijk dat virusscanners meldingen geven als je bestanden downloadt, vooral als het gaat om nieuwsgroepen. Hier zijn een paar dingen om te overwegen: Valse Positieve: Vaak zijn de meldingen gewoon ‘valse positieven’. Dit betekent dat je virusscanner denkt dat er iets mis is, terwijl dat niet zo is. Het lijkt wel eens alsof een onschuldig bestand op een virus lijkt. Scannen van Bestanden: Veel virusscanners scannen besturingssystemen en applicaties in real-time. Wanneer je een bestand downloadt, kan dit intensief zijn voor je systeem, waardoor de scanner vaker actief is. Verander de Instellingen: Kijk eens in de instellingen van je virusscanner. Soms kan je de gevoeligheid van de scanner aanpassen. Stel ‘m iets minder gevoelig in, maar let op dat je niet te veel risico neemt. Download van Betrouwbare Bronnen: Zorg ervoor dat je bestanden downloadt van betrouwbare nieuwsgroepen. Dan verklein je de kans dat je echt gevaarlijke bestanden binnenhaalt. Update Je Virusscanner: Zorg ervoor dat je virusscanner up-to-date is. Oude versies kunnen problemen hebben met het herkennen van ‘veilige’ bestanden. Hopelijk helpt dit je verder! Laat het weten als je nog meer vragen hebt. Gebruiker2: Thanks, ExpertUser! Goede punten. Ik had ook al zo iets gehoord over valse positieven. Wat ik nu doe is gewoon de meldingen negeren, maar misschien moet ik toch even mijn instellingen checken. Gebruiker3: Ik heb dit ook gehad! Het is echt super frustrerend. Bij mij hielp het om de applicatie die ik gebruik voor het downloaden te veranderen. Uiteindelijk gebruik ik nu [Naam van een populair downloadprogramma] en dat gaat veel beter! Gebruiker4: Ja, dat heb ik ook gemerkt. Sommige downloadprogramma’s zijn net iets veiliger of beter in het omzeilen van die meldingen. Maar idd, let wel op dat je niet zomaar alles gaat downloaden zonder te kijken! Gebruiker5: Huh, maar kan het echt geen kwaad om de meldingen en waarschuwingen negeren? Ik heb ook weleens gehoord dat er echte virussen tussen kunnen zitten. ExpertUser: Dat is een goede vraag, Gebruiker5! Het negeren van meldingen kan inderdaad risico’s met zich meebrengen. Het beste is altijd om voorzichtig te zijn en niet zomaar alles te downloaden. Lees ook reacties van anderen in de community over specifieke bestanden of bronnen. Gebruiker6: Ik gebruik altijd een VPN als ik download. Zo voel ik me iets veiliger. Kan dat ook een rol spelen? Gebruiker7: Zeker! Een VPN is altijd een goed idee, vooral als je nieuwsgroepen gebruikt. Het maakt je internetverbinding veiliger, maar vergeet niet dat het je virusscanner niet vervangt. Gebruiker8: Goed advies allemaal! Ik heb even zitten kijken naar mijn virusscanner instellingen en dat maakte een groot verschil! Thanks! Gebruiker1: Super bedankt allemaal voor de reacties! Ik ga aan de slag met de tips. Zet de meldingen nog niet uit, maar ben iets minder bang nu. Gebruiker9: Laat even weten of het helpt, Gebruiker1! Delen is caring, zoals ze zeggen. Gebruiker2: Zal ik doen! We moeten allemaal deze irritaties samen oplossen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • jpm18 heeft zojuist een badge verdient
      Eén jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...