Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Knielen op een bed violen (2016) - Download / Torrent / NZB


 Delen


Aanbevolen reactie

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.020
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Android

Knielen op een bed violen (2016) - Download / Torrent / NZB 

knielen-op-een-bed-violen-d45-thumb.jpg Regie Ben Sombogaart
Scenario Hugo Heinen
Release 25 februari 2016
Producent Alain de Levita, Sytze van der Laan
LinksFT recensie | IMDB
Duur 119 minuten

Verhaal

Jeugdliefdes Hans en Margje Sievez leiden een gelukkig gezinsleven op hun kwekerij. Beiden werken hard om het bedrijf gezond te houden, maar hun onvoorwaardelijke liefde voor elkaar houdt ze sterk. Op een dag komt Hans de prediker Jozef Mieras tegen die hem over God vertelt en de herinneringen aan zijn streng gelovige opvoeding aanwakkert. Als Hans vervolgens een diepreligieuze ervaring heeft, is hij ervan overtuigd in direct contact met God te hebben gestaan. In de daarop volgende zoektocht naar zingeving en het eeuwige leven verliest hij het zicht op de werkelijkheid en het contact met zijn omgeving. Hij raakt steeds meer in de ban van het geloof, waardoor de verschillen tussen de familieleden alleen maar groter worden. Terwijl Hans steeds verder in de macht van de sekte lijkt weg te glijden, kan Margje weinig meer dan toekijken hoe de liefde van haar leven langzaam maar zeker verdwijnt.

Cast

Barry Atsma (Hans Sievez), Noortje Herlaar (Margje Sievez), Marcel Hensema (Jozef Mieras), Willem Voogd (Ruben), Bert Luppes (Steffen), Gaite Jansen (Johanna), Nils Verkooijen (Tom), Bart Reuten (Ruben, 11 jaar), Finn Schuitema (Tom, 8 jaar), Teun Stokkel (Hans, 12 jaar), Peter Bolhuis (Wieland), Manou Kersting (Jos Maters), Karlijn Sileghem (Els Maters)

Ontstaan

Jan Siebelink schreef het boek (waarvan meer dan 600.000 exemplaren zijn verkocht) in 2005 over zijn vader, een man die in de handen valt van een calvinistische sekte, waarna hij alles dreigt te verliezen: zijn gezin, zijn gezondheid en zijn bloemenkwekerij.

Paul Verhoeven kreeg het niet voor elkaar om Jan Siebelinks religieuze bestseller Knielen op een bed violen te verfilmen. Een kleine 10 jaar geleden waren Paul Verhoeven en zijn vaste scenarist Gerard Soeteman geïnteresseerd. Maar zij kwamen er niet uit. Verhoeven kon zich naar verluidt niet verplaatsen in de mannelijk hoofdpersoon die hij op den duur ging haten. Ben Sombogaart jaren later wel. Producent Alain de Levita van NL Film kan er bij release ontspannen over praten. “Het bleek zo’n moeilijk project”, erkent hij. Verhoeven leek de aangewezen persoon voor de thema’s die het boek behandelt. “Maar hij wilde er een gróte film van maken, met bijbehorend budget. Hij vroeg dingen die hij in Hollywood gewend was, maar die niet reëel zijn voor Nederlandse films.” Uiteindelijk haakte Verhoeven zelf af; hij besloot zijn tijd te gaan stoppen in het inmiddels gepubliceerde boek van Jezus. “Toen hebben we serieus overwogen de stekker er uit te trekken. Als je zo lang ergens aan trekt, is de energie op een gegeven moment gewoon op.”

Ook regisseur Ben Sombogaart, zelf niet gelovig, had moeite met het lezen van Knielen op een bed violen. ,,Na twee derde van het boek werd ik kwaad op de hoofdpersoon. 'Man, wat doe je jezelf aan?' was mijn reactie. Hoe naïef kun je zijn? Hoe egoïstisch? Dat was voor ons wel een opgave: hoe maak je Hans toch interessant voor de kijker? Daarom heb ik Barry Atsma gekozen voor de hoofdrol. Ik had, zoals mijn moeder dat vroeger noemde, een knappe verschijning nodig. Iemand die ook charmant kan zijn. Dat maakt alles wat hem overkomt des te pijnlijker.''

Opgenomen in o.a. Doesburg.

Atsma viel voor deze rol 9 kilo af. Hij volgde een streng dieet van aanvankelijk 1300 calorieën per dag voor de sterfscène. Daarna ging hij naar 1700 calorieën en trainde hij dagelijks heel fanatiek.

Bij de opnamen had Atsma een perfect klankbord tot zijn beschikking: schrijver Jan Siebelink die hij om advies kon vragen. De twee hadden geregeld contact over bepaalde details, zoals het juiste woordgebruik van Hans.

Barry Atsma kreeg tijdens de filmopnamen een relatie met tegenspeelster Noortje Herlaar.

De Amsterdamse singer-songwriter Yzabel nam speciaal voor de film een Nederlandstalige versie van het nummer 'We are Hallelujah' op. Yzabel: “Ik ben vereerd dat ik als nieuwe artiest gevraagd ben voor de titelsong van deze grote productie. Samen met producers Jens Munnik en Eric van Tijn hebben we het nummer ‘We are Hallelujah’ van een passend arrangement voorzien voor de film. De titelsong is uiteindelijk een geheel nieuw lied geworden en gaat over de zoektocht naar liefde, wanneer diepe angsten tot waarheid verworden. Vrij intens, maar dat sluit prachtig aan bij waar de film ‘Knielen op een bed violen’ over gaat.”

Kijkwijzer: 9 jaar (angst).

Facts

Auteur Siebelink speelt een klant in een bloemenwinkel die meemaakt hoe Hans moet knielen in de winkel om geld op te rapen. De winkelier is hem dat bedrag schuldig en heeft die biljetten op de grond gesmeten.
Pers Jos van der Burg in 'de Filmkrant' van februari 2016: "(...) Knielen op een bed violen ziet er visueel uitstekend uit, maar is niet het aangrijpende drama geworden dat het misschien had kunnen zijn. Dat ligt niet aan de acteurs (Barry Atsma als Hans, Noortje Herlaar als Margje), maar aan de onbegrijpelijkheid van Hans' religieuze sektarisme. Waarom sluit hij zich aan bij zeloten, die zijn huwelijk en gezin de vernieling in helpen? Wat drijft hem? Is hij een hulpeloos mens die in de klauwen van een sekte valt? Een psychotische man, die in een kliniek thuishoort? Of een man die na de dood van zijn tirannieke vader een nieuwe autoritaire pseudovader zoekt in religieus fanatisme? Of zien we een man die zich boven gewone stervelingen wil uittillen, wat hem in het maatschappelijk leven niet lukt, maar wel met een extreme vorm van religie? Knielen op een bed violen schetst een tragisch geval van religieuze radicalisering. Een eeuwig actueel thema, waarvoor blijkbaar alle religies vatbaar zijn. Evenals patriarchale verhoudingen. In Knielen op een bed violen zijn vrouwen geschapen om mannen te dienen. Wie het anders ziet, is bevangen door satan. In de tweede helft van de film worden snel, te snel, andere zaken uit Siebelinks roman behandeld, zoals de generatiekloof tussen Hans en zijn jongste zoon ("Je houdt je mond, rotjong!"), en zijn relatie met zijn steenrijke wereldse buurman. Het voelt als afraffelen. Dat Knielen op een bed violen ook een déjà vu oproept, komt doordat hij in een veertigjarige Nederlandse filmtraditie over het verstikkende geloof van mannenbroeders staat. Alles is nu wel gezegd over die klamme deken. Laten we afspreken dat de traditie met deze film stopt."

Joost Broeren in 'Het Parool' van woensdag 24 februari 2016: "(...) "(...) Siebelink baseerde zijn verhaal op zijn jeugd: het boek was een poging greep te krijgen op het geloof van zijn vader. Maar na twee lagen fictionaliseren - eerst door Siebelink zelf, vervolgens in de filmbewerking door scenarist Hugo Heinen - is van die realistische basis weinig meer zichtbaar. Dankzij de chemie tussen acteurs Barry Atsma en Noortje Herlaar blijft de relatie tussen Hans en zijn vrouw Margje, die de film centraal stelt, overeind. Maar de jeugdige koppen van de 43-jarige acteur en zijn 30-jarige tegenspeelster zijn in het slotstuk van de film moeilijk te geloven als de late vijftigers die zij spelen, hoe keurig hun haar ook grijs is geverfd. Sombogaart slaagt er wel in het materiaal filmisch te presenteren. Het terugkerende beeld van het knalgele Bijbeltje van Hans' vader, een lichtpunt in een verder grauwe wereld, maakt de aantrekkingskracht die het geloof op Hans heeft visueel. En een scène waarin God tot Hans spreekt, is passend overdonderend. Maar pogingen om van Josef Mieras, de prediker die Hans terug naar het 'ware geloof' stuurt, een mystieke verschijning te maken door hem plotseling te laten opduiken en verdwijnen, zijn onduidelijk uitgewerkt. Uiteindelijk lijkt Sombogaart het niet aan te durven écht in de duisternis van Hans' geloof te duiken. Er wordt veel aan gedaan om hem sympathiek te houden, maar dat trekt eerder de angel uit het verhaal. Het hellevuur dat in de dreigende openingstitels zijn opwachting lijkt te maken, wordt verder uit de film geweerd. Het resultaat is een degelijke, maar brave verfilming, die fans van het boek ongetwijfeld plezier zal doen, maar geen nieuwe zieltjes zal winnen."

Bor Beekman in 'de Volkskrant' van donderdag 25 februari 2016: "(...) Deze wat mager gemotiveerde radicalisering wordt plompverloren in beeld gebracht. (...) Zo laat KNIELEN OP EEN BED VIOLEN weinig ruimte voor de verbeelding: als het goed gaat met de kweker, schijnt de zon; zo niet, dan heerst de schaduw. En als de prediker opduikt, is daar steeds die omineus waarschuwende muziek. (...) De inzet van humor bijvoorbeeld verzcht niet enkel de somberte maar demonstreert tevens de pijn en onmacht van de minder gelovige gezinsleden. (...) Atsma groeit gaandeweg in zijn rol (...) Hensema en Bert Luppes zijn goed gecast als predikers. (...) Herlaar speelt dienstbaar, ingetogen. Geen memorabele rol, maar ook nooit te sterk aangezet. Dat KNIELEN OP EEN BED VIOLEN zo'n veertig jaar uit het leven van de kweker moet bestaan, wreekt zich in de tweede helft van de film. Daarin wordt de nogal veranderlijke relatie met Sievez' opgroeiende kinderen te haastig verteld. Zo strompelt dit religieuze noodlotsdramsa voort, al voegt Sombogaart ook iets toe: een mildere kijke op de godsdienstfanaticus."

Informatie over de download

Directe links naar een NZB, Torrent of download bestanden zijn hier niet te vinden en mogen niet worden geplaatst op Duken.nl. Discussiëren, overleggen en tips zijn toegestaan. Meer informatie in onze huisregels.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 0
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: LIVE | Amsterdamse beurs levert in, kleiner verlies op Wall Street Gebruiker: Jan_78 Bericht: Hey allemaal, ik heb niet zoveel verstand van de beurs. Wat betekent het eigenlijk dat de Amsterdamse beurs inlevert? En waarom is er een kleiner verlies op Wall Street? Bedankt! Expert: Beurstijger99 Bericht: Hoi Jan, goeie vraag! Als we zeggen dat de Amsterdamse beurs "inlevert", betekent dat over het algemeen dat de aandelenkoersen dalen. Het kan zijn dat beleggers hun aandelen verkopen, misschien vanwege ongerustheid over de economie, nieuwe cijfers of gewoon omdat ze winst willen pakken na een stijging. Kijk, de beurs is als een grote marktplaats voor aandelen. Als mensen denken dat de waarde van een bedrijf gaat dalen, willen ze hun aandelen liever nu verkopen dan later. Stel je voor dat je een smartphone hebt die je voor €300 wilt verkopen, maar je hoort dat er een nieuwe versie uitkomt. Je kunt het beste nu verkopen voordat de waarde daalt, toch? Over Wall Street: dat is de grootste beurs in de VS. Een "kleiner verlies" betekent dat de daling daar minder groot is dan eerst verwacht. Dit kan komen doordat er goed nieuws is, zoals betere bedrijfsresultaten of positieve economische cijfers. Het feit dat er maar een klein verlies is, kan beleggers geruststellen en ervoor zorgen dat ze minder panikeren, wat op zijn beurt weer een stabiliserend effect kan hebben. Dus, om het samen te vatten: de Amsterdamse beurs daalt, wat niet goed is, maar Wall Street’s kleinere daling kan betekenen dat daar de situatie minder zorgelijk is. Hopelijk helpt dit je verder! Gebruiker: Emma29 Bericht: Thanks voor de duidelijke uitleg, Beurstijger! Ik heb vaker gehoord van “bull” en “bear” markten. Heeft dat hier ook iets mee te maken? Expert: Beurstijger99 Bericht: Zeker, Emma! Een "bull market" is wanneer de koersen stijgen en er veel optimisme is. Je ziet veel mensen kopen omdat ze geloven dat de waarde blijft stijgen. Een "bear market" is precies het tegenovergestelde; hier dalen de koersen en is er veel pessimisme. Dus als de Amsterdamse beurs inlevert, kan dat wijzen op een bear market. Het draait allemaal om de stemming van de beleggers en hun verwachtingen over de toekomst. Gebruiker: ThomasB Bericht: Interessant! Maar wat kunnen we doen als de beurs blijft dalen? Moet je aandelen verkopen of wachten? Gebruiker: Marlies_van_D Bericht: Dat is een moeilijke keuze, Thomas. Ik ben geen expert, maar ik heb geleerd dat verkopen vaak niet de beste oplossing is. Het is makkelijker gezegd dan gedaan, maar blijven zitten kan ervoor zorgen dat je minder verlies lijdt als de koersen weer stijgen. Maar iedereen moet natuurlijk zijn eigen keuze maken! Gebruiker: Sam_123 Bericht: Eigenlijk denk ik dat je niet moet stressen over de beurs. De beurs schommelt altijd, toch? Gewoon goed voorbereid zijn en niet in paniek raken. Gebruiker: Lotte_88 Bericht: Ik ben het eens met Sam. Uiteindelijk is beleggen voor de lange termijn vaak de beste strategie. Maar ja, soms is het best lastig om niet te panikeren. Gebruiker: Jan_78 Bericht: Bedankt voor alle reacties! Dit maakt het al een stuk duidelijker voor me! Ik ga proberen het in de gaten te houden. Gebruiker: Beurstijger99 Bericht: Graag gedaan, Jan! En als je vragen hebt, gewoon vragen. Beleggen is altijd een leerproces. Gebruiker: Marlies_van_D Bericht: Inderdaad, blijf vragen stellen! Iedereen leert zo van elkaar. Succes met beleggen! Gebruiker: ThomasB Bericht: Bedankt allemaal! Hopelijk trekt de beurs snel weer aan. Tot de volgende keer! Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Wat is DDL full speed en hoe werkt het eigenlijk? Gebruiker: RetroDL Hey allemaal! Ik heb laatst gehoord over DDL full speed, maar ik snap eigenlijk niet zo goed wat het is en hoe het werkt. Kan iemand dat voor me uitleggen? Heb al wat gezocht, maar dat was best vaag. Thanks! Gebruiker: ExpertGuy He RetroDL! Geen probleem, ik kan het je uitleggen. DDL staat voor "Direct Download Links." Het idee is dat je bestanden direct vanaf een server kunt downloaden zonder dat je door allerlei advertenties of pop-ups hoeft te navigeren. Full speed betekent eigenlijk dat je de hoogste downloadsnelheid kunt halen die je internetverbinding toelaat. Dit is vaak een groot voordeel, want sommige downloadservices beperken de snelheid, vooral als je geen premium lid bent. Hoe het werkt: Link Klikken: Je klikt op de DDL die je wilt gebruiken. Server Kiezen: Soms krijg je keuzelinks voor verschillende servers. Kies degene die het dichtst bij je in de buurt ligt voor snellere downloads. Downloaden: Zodra je de link hebt gekozen, begint het downloaden direct. Geen wachttijden of verdere bevestigingen nodig. Voorbeeld: Stel, je wilt een game downloaden. Je vindt een DDL naar die game, klikt erop, en de download begint meteen. Als je internet snel is, heb je de game in no-time op je computer. Hopelijk is dit iets duidelijker! Als je meer vragen hebt, laat het vooral weten. Gebruiker: DannyMIRC Thanks, ExpertGuy! Dus dat betekent dat je sneller bestanden binnenhaalt zonder die vervelende onderbrekingen? Klinkt goed! Maar hoe weet je of een link veilig is? Gebruiker: ChillaxJoe Ja, dat is ook iets wat ik me afvroeg! Soms zie je van die shady links. Zijn er trucs om te checken of een DDL betrouwbaar is? Kan je ook virussen krijgen? Gebruiker: ExpertGuy Dat is eigenlijk een super belangrijke vraag, DannyMIRC en ChillaxJoe. Er zijn een paar dingen waar je op kunt letten: Reputatie van de bron: Gebruik links van bekende websites. Reacties van andere gebruikers: Kijk op forums (zoals deze!) of mensen goede ervaringen hebben met de links. Antivirus software: Zorg dat je altijd een goede antivirus op je computer hebt draaien. Dat geeft je extra bescherming. Het kan wel eens gebeuren dat je ergens een virus oploopt, dus voorzichtig zijn is altijd slim! Gebruiker: RetroDL Super, dank je wel! Dat maakt het al een stuk makkelijker. Zullen we misschien een lijstje maken van veiligere DDL-sites of zo? Zou handig zijn! Gebruiker: N00bMaster Ik ken er wel een paar! Wie heeft er nog meer? Ik ben ook altijd op zoek naar goede DDL-sites. Gebruiker: TechieTom Er is ook een goede site genaamd "DownloadHub” waar je veel DDL’s kunt vinden. Maar let wel op! Niet alles is altijd 100% veilig. Gewoon goed oppassen dus! Gebruiker: ChillaxJoe DownloadHub ken ik! Ik gebruik het af en toe. Maar ik blijf altijd checken op reviews eerst. Je weet maar nooit. Gebruiker: RetroDL Ja, dat is slim! Reviews checken is echt belangrijk. Ik ga het zeker proberen! Laten we dat lijstje toppers maken, daar hebben we allemaal wat aan! Gebruiker: DannyMIRC Ik ben er ook voor! Gewoon een paar goede links plaatsen zou heel chill zijn. Dan wordt het een soort DDL-bible voor ons! Gebruiker: N00bMaster Haha, DDL-bible, dat klinkt goed! Ik begin alvast met een lijstje! Laten we elkaar helpen! Einde Topic Er is veel enthousiasme en iedereen lijkt het erover eens te zijn dat het delen van veilige links een goed idee is. RetroDL en de anderen zijn al aan het brainstormen over een lijstje van betrouwbare DDL-sites. Het lijkt erop dat deze discussie alleen maar verder zal groeien! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Hoi allemaal, ik ben Lisa! Van: LisaIsHier Hallo allemaal! Ik ben Lisa en ik kom uit Amsterdam. Ik ben pas 25 jaar en heb een grote passie voor alles wat met media en technologie te maken heeft. Maar ik moet toegeven… soms voel ik me echt een mediajunkie. De hele dag door scrollen op mijn telefoon en binge-watchen op Netflix. Herkennen jullie dat? Ik ben hier op het forum om wat tips te krijgen over hoe ik dat misschien anders kan doen. Zijn er manieren om minder afhankelijk te worden van al die schermen? Ik wil nog steeds genieten van mijn favoriete series, maar ook meer tijd besteden aan andere dingen, zoals lezen en buiten zijn. Als hobby’s hou ik van tekenen en ik ben ook een groot fan van koken. Ik hoop hier gelijkgestemden te vinden, dus als je ook een beetje worstelt met media-overload, laat het me weten! Heb jij tips? Ik kijk er naar uit om jullie beter te leren kennen! Liefs, Lisa Reactie van een expert: Media en balans Van: MediaMentor Hey Lisa! Welkom op het forum! Je bent absoluut niet de enige die zich soms een mediajunkie voelt. Het is supergemakkelijk om verloren te gaan in je telefoon of in een serie. Hier zijn een paar tips die je kunnen helpen om een betere balans te vinden: Tijdslimieten: Stel een tijdslimiet in voor het gebruik van sociale media. Zo kun je bewust kiezen wanneer je online wilt zijn. Activiteiten zonder scherm: Probeer elke week één activiteit zonder scherm te doen. Ga wandelen, lees een boek, of ga koken (super tof dat je dat doet!). Bewust kiezen: Vraag jezelf af: "Wil ik dit kijken omdat het me echt interesseert, of is het een tijdverdrijf?" Bewuste keuzes maken kan helpen je gebruik te verminderen. Alternatieven: Zoek alternatieven. In plaats van een aflevering van je serie, kun je bijvoorbeeld een kort podcastaflevering luisteren over een onderwerp dat je interesseert. Ik hoop dat deze tips je helpen! Als je andere ideeën hebt, deel ze zeker! Groetjes, MediaMentor Reacties van andere gebruikers Van: TuinLiefhebber Welkom Lisa! Fijn dat je de stap gezet hebt om hier te komen. Ik heb ook moeite met schermtijd, maar ik probeer vaker in de tuin te werken. Is het iets dat je ook leuk vindt? Van: ChilleKok Hey Lisa! Leuk dat je hier bent! Koken is echt geweldig. Wat maak je graag? Ik vind het leuk om nieuwe recepten uit te proberen en soms zelfs vrienden uit te nodigen voor een kookavond! Van: DromerigeDani Hi allemaal! Ik snap wat je bedoelt, Lisa. Ik had ook een schermverslaving, maar sinds ik elke ochtend ga joggen, voel ik me zoveel beter! Het is soms moeilijk om de deur uit te gaan, maar het helpt echt. Heb je dat al geprobeerd? Van: TechFanatic Yo Lisa! Mooi dat je je interesses zo deelt. Misschien kan een hobby-studie (zoals een online cursus) je helpen om iets nieuws te leren zonder een schermverslaving te hebben? Heb je daarover nagedacht? Van: BoekWurm Hey, Lisa! Een tip: probeer de boeken van jouw favoriete filmgenres. Het kan echt leuk zijn om voor de buis weg te stappen. Ik kan je een paar goede titels aanraden als je dat wilt! Van: SportieveSophie Welkom op het forum, Lisa! Ik vind het superleuk dat je ook van koken houdt. Maar ik vraag me af: heb je al eens geprobeerd koken zonder recepten? Dat kan best een uitdaging zijn, maar ook heel leuk! Van: Hobbyman Hey Lisa, welkom! Ik heb ook ooit een detox gedaan van sociale media voor een maand. Best een zware klus, maar het gaf me zoveel meer tijd voor andere dingen! Misschien is dat iets voor jou? Succes! Van: CreatieveHanna Hoi Lisa! Wat leuk dat je hier bent. Heb je ook al eens creatieve workshops gevolgd? Dat kan ook een goede afleiding zijn van schermen en je leert iets nieuws. Veel plezier hier! Van: RustigeRik Welkom allemaal! Lisa, ik vind je idee om meer buiten te zijn echt top. Kletsen met vrienden in het park is een fijne manier om dat scherm achter je te laten. Misschien een picnic plannen? Zo ontstaat er een levendig en natuurlijk gesprek waarin leden ervaringen en advies delen! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • MiepWierden heeft zojuist een badge verdient
      5 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...