Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Marvel wel/niet uitgemolken


Gast Drifter
 Delen


Aanbevolen reactie

Marvel wel/niet uitgemolken

De stripverhalen van Marvel worden sinds 1974 als serie op TV gebracht, met over de hele wereld over-enthousiaste kijkers, maar als we nu kijken naar het totale aanbod lijkt het wel of het concept Marvel een beetje uitgemolken wordt.

Natuurlijk heeft iedereen een eigen smaak, maar ik heb zelf een heleboel verschillende series gekeken van Marvel en moet bekennen dat er op dit moment een aantal zijn waar ik geen volgend seizoen meer van hoef te zien.

 Marvel TV Series:

Titel

Jaartal

Gekeken

Spidey Super Stories

1974-1977

Nee

The Amazing Spider-Man

1977-1979

Ja

The Incredible Hulk

1977-1982

Ja

Spider-Man

1978-1979

Nee

Mutant X

2001-2004

Ja

Blade: The Series

2006

Nee

Agents of S.H.I.E.L.D.

2013-lopend

Ja - 5 Seizoenen

Agent Carter

2015-2016

Ja

Daredevil

2015-lopend

Ja - 2 Seizoenen

Jessica Jones

2015-lopend

Ja - 2 Seizoenen

Luke Cage

2016-lopend

Ja - 1 Seizoen

The Defenders

2017

Ja - 2 afleveringen

Inhumans

2017

Ja - 2 afleveringen

Legion

2017-lopend

Ja - 1 Seizoen

The Gifted

2017-lopend

Ja

The Punisher

2017-lopend

Ja - 3 afleveringen

Runaways

2017-lopend

Nee

Iron Fist

2017-2018

Ja - 1 Seizoen

Cloak & Dagger

2018-lopend

Ja

Onderstaande series vindt ik niet meer de moeite waard om nog langer te kijken:

Agents of S.H.I.E.L.D. - Daredevil - Jessica Jones - Luke Cage - Legion - Iron Fist - The Punisher  

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 5
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Uitgemolken... Tja. Het unieke is er wel een beetje van af. Dat heb ik ook met de kleding, vroeger was zo een Marvel shirt uniek, nu hangen ze in elke kleding store voor een paar euro. Haal de charme er vanaf.

Dat heb ik ook met al die series, maar respect dat je ook alle oude series hebt gevolgd. Ik dacht dat ik een Marvel kenner was, maar dat kan dus een stuk beter.

De films heb ik vrijwel wel allemaal gezien trouwens. ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  3.023
  • Waardering:   1.314
  • Prestatiepunten:  4.499
  • Dagen gewonnen:  170
  • Lid sinds:  17-03-17
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Jeetje, wat een lijst. Ik heb ze lang niet allemaal gevolgd. Geef mij persoonlijk de films maar. :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

7 uur geleden zei Duken:

maar respect dat je ook alle oude series hebt gevolgd.

Vanaf 1977 heb ik op TV wel die oude series gezien, maar toen was het zender aanbod ook nog niet zo groot.

Al het latere werk is een kwestie van downloaden geweest en er zit best wel genoeg tussen waar ik met veel plezier naar gekeken heb, al was het grotendeels op de monitor van de PC omdat vrouwlief een geheel andere smaak heeft. 🙂

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 4 weken later...

Stan Lee, de bedenker van Marvel-superhelden is op maandag 12 November 2018 op 95 jarige leeftijd overleden.

Stan Lee is de bedenker of mede-bedenker van nogal wat bekende superhelden, zoals Spider-Man, Iron Man, Daredevil en The Incredible Hulk. De striptekenaar heeft in totaal bijna zeshonderd superhelden personages verzonnen.

Stan Lee kwam in 1939 in dienst van Timely Comics, wat later de naam Marvel kreeg. Samen met tekenaar en schrijver Jack Kirby werkte hij aan de Fantastic Four, Hulk, Iron Man, Thor, Silver Surfer en de X-Men. Samen met een andere schrijver, Steve Ditko, creëerde hij Spider-Man en Doctor Strange, en met Bill Everett bedacht hij de superheld Daredevil.

Veel van de door Stan Lee in de jaren '60 bedachte Marvel-striphelden zijn uiteindelijk verfilmd of te zien in tv-series zoals duidelijk blijkt uit de bovenstaande tabel.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

Jessica Jones en The Punisher, de superheldenseries die momenteel via Netflix zijn te zien, krijgen geen vervolg.
Netflix bevestigt dat het tweede seizoen van Marvel's The Punisher en het derde seizoen van Jessica Jones tevens de laatste zullen zijn. Het laatste seizoen van Marvel's The Punisher is sinds Januari bij de streamingdienst te zien. Het derde en laatste seizoen van Jessica Jones zal later dit jaar uitgebracht worden.
Drie andere op Marvel-strips gebaseerde Netflix-originals werden eerder al geannuleerd. Ook Luke Cage, Iron Fist en Daredevil zijn inmiddels stopgezet. Waarschijnlijk heeft het einde van de series te maken met de komst van Disney+, de streamingdienst van Disney. Oude en nieuwe Marvel-producties zullen namelijk op deze dienst te zien zijn.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen

  • Wie zijn er online?  0 leden zijn actief

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Subforum: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen Onderwerp: Hoe kan ik automatische updates op mijn computer uitzetten? iRonnie Hey allemaal, ik hoop dat iemand me hier kan helpen. Ik wil de automatische updates op mijn MacBook uitzetten, omdat het soms zo’n ergernis is als ik net bezig ben met iets. Weet iemand hoe ik dat kan doen? Alvast bedankt! ExpertAppleGeek Hoi iRonnie! Geen probleem, ik help je graag. Het is eigenlijk best simpel om automatische updates uit te zetten op je Mac. Hier is hoe je dat doet: Ga naar Systeemvoorkeuren: Klik op het Apple-logo linksboven in je scherm en kies "Systeemvoorkeuren". Selecteer Software-update: Daar zie je de optie “Software-update”. Klik daarop. Uitschakelen automatische updates: Er is een vinkje bij “Zoek naar updates” en “Download updates automatisch”, en “Installeer macOS-updates”. Je kunt die vinkjes gewoon weghalen. Bevestigen: Soms krijg je een melding dat je je wachtwoord moet invoeren om wijzigingen aan te brengen. Voer je wachtwoord in en dat is het! Dus, je ontvangt geen updates meer zonder dat je het wilt. Maar hou er rekening mee dat het handig kan zijn om af en toe handmatig te controleren. Je wilt natuurlijk niet dat je computer kwetsbaar is. Hopelijk heb je hier wat aan! Laat het weten als je nog vragen hebt. AppleEva Dank voor de uitleg, Expert! Ik wist niet dat het zo makkelijk was. Heb het net gedaan en het voelt al minder stressvol. TechNerd58 Das wel handig, maar zijn er geen risico’s aan verbonden? Heb gehoord dat updates belangrijk zijn voor de beveiliging. iRonnie Zeker, TechNerd58. Ik snap je punt. Misschien moet ik af en toe toch wel even handmatig checken. Maar voor nu vind ik het best, haha. MacGamer99 Ik heb ook een vraag: als je updates uitzet, mis je dan ook nieuwe functies? Ik wil namelijk wel alles wat nieuw is. ExpertAppleGeek Goede vraag, MacGamer99! Ja, als je updates uitschakelt, mis je de nieuwe functies die Apple uitbrengt. Updates bevatten niet alleen beveiligingsfixes, maar ook verbeteringen en nieuwe mogelijkheden. Dus het is een fine line dat je loopt. Ik zou aanraden om zeker eens per maand even te kijken, gewoon voor de zekerheid! JJ_the_Mac Ik heb het ook gedaan! Voelde net als een bevrijding. Toch maar af en toe m’n systeem checken. Willy_wonder Thanks allemaal! Dit klinkt als een gezonde balans. Ik zal het ook doen en mijn updates in de gaten houden. TechNerd58 Ja, dat is zeker de beste manier. Gewoon zelf de regie in handen houden, maar niet te lang wachten met het checken. iRonnie Super chill dat iedereen hier helpt! Gaan jullie dit ook met de iPhone doen of blijven jullie dat aan laten staan? AppleEva Ik laat dat maar aanstaan. Op mijn iPhone wil ik echt geen risico met beveiliging. Maar je kunt het altijd aanpassen voor je eigen voorkeur! MacGamer99 Dat klopt, je moet het zelf weten. Maar die nieuwe functies maken het soms wel interessant. Dank voor de tips, mensen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Gebruiker: Jan123 Hey allemaal, Ik heb een probleem met mijn telefoon. Hij laadt echt super langzaam op, en soms blijft hij gewoon op dezelfde procenten staan. Iemand ideeën waarom dat zo is en wat ik eraan kan doen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hoi Jan123, Dat klinkt vervelend! Er zijn een paar dingen die je kunt checken. Hier zijn wat tips: Oplader en kabel: Kijk als je oplader en kabel nog in goede staat zijn. Soms kan een kapotte kabel ervoor zorgen dat je telefoon niet goed oplaadt. Probeer een andere oplader als je die hebt. Poort schoonmaken: De oplaadpoort van je telefoon kan vol stof of vuil zitten. Neem voorzichtig een tandenstoker of een zachte borstel en maak de poort schoon. Achtergrond apps: Controleer of er apps zijn die veel vermogen vragen terwijl je oplaadt. Sluit apps af die je niet gebruikt, vooral als ze veel batterij gebruiken. Oude software: Zorg ervoor dat je telefoon up-to-date is. Soms kunnen updates helpen om de oplaadtijd te verbeteren. Batterijcalibratie: Soms helpt het om je batterij een keer helemaal leeg te laten lopen en dan volledig op te laden zonder hem tussendoor te gebruiken. Probeer deze dingen eens en laat ons weten of het helpt. Succes! Gebruiker: AnjaB Thanks, TechGuru! Die tips ga ik proberen. Ik had echt geen idee dat stof ook invloed kon hebben op de oplaadpoort. Ga zo’n doekje pakken. Gebruiker: Robbert88 Zou ook kunnen dat je een wat oudere telefoon hebt? Die kunnen soms gewoon wat trager opladen. Heb ik ook gehad met mijn oude toestel. Gebruiker: Jan123 Ja, Robbert88, het is een paar jaar oud, dus misschien heeft dat ook invloed. Maar ik ga eerst die tips van TechGuru proberen. Thanks! Gebruiker: Lisa123 Als je echt bezig bent met je batterij, misschien is het ook tijd om eens naar een nieuwe batterij te kijken? Soms helpt dat als je telefoon echt oud is. Gebruiker: TechieMax Klopt helemaal, Lisa123! Maar dat is meestal een laatste redmiddel. Eerst goed kijken wat je kan doen met oplader en software. Gebruiker: TimmyT Oh, ik had laatst ook dat probleem! Bij mij lag het gewoon aan de kabel, die was echt versleten. Nieuwe kabel en hij doet het weer als vanouds. Gebruiker: Jan123 Goede tip, TimmyT! Ik ga even kijken of de kabel echt nog goed is. Kan ook de oorzaak zijn, thanks! Gebruiker: AnjaB Moet je ook oppassen met snelladen. Ik heb een keer mijn nieuwe telefoon helemaal opgeblazen omdat ik de verkeerde oplader gebruikte… Gebruiker: TechGuru Oh wauw, dat is heftig, AnjaB! Zeker opletten met snelladers. Ze moeten geschikt zijn voor je telefoon anders kunnen ze schade veroorzaken. Maar Jazz, veel succes verder met je oplaadprobleem! Gebruiker: Jan123 Thanks iedereen! Ik ga nu aan de slag met alle tips. Laat het weten als ik nog meer hulp nodig heb. Fingers crossed! En zo hebben we een echt levend forumtopic gecreëerd, compleet met interactie, verschillende perspectieven en nuttige tips. Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstelling van nieuw lid: Roel1985 CelestialBreeze Hallo allemaal! Ik ben Roel1985 en ik kom uit het mooie Utrecht. Ik ben net nieuw hier op het forum en ik dacht dat het wel leuk zou zijn om mezelf even voor te stellen. Ik ben een fanatieke film- en muziekliefhebber en ben altijd op zoek naar nieuwe en interessante content. Via een vriend hoorde ik over Spotweb en dat leek me erg handig, dus besloten om me aan te melden. Ik ben benieuwd hoe jullie Spotweb gebruiken, en wat je er allemaal voor nodig hebt? Ik hoor graag jullie tips! Ik heb ook nog een vraag: zijn er bepaalde series of films die jullie absoluut aanraders vinden? Ik kijk uit naar jullie reacties! Groetjes, Roel ExpertUser89 Hey Roel1985! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Welkom op het forum! Spotweb is een geweldige manier om torrents te vinden, vooral als je geïnteresseerd bent in films en series. Om te beginnen met Spotweb heb je eigenlijk maar een paar dingen nodig: Een account: Je moet je eerst registreren op een Spotweb-server. Dit is meestal gratis. Een zakenpakketten: Je hebt ook een goede torrent-client nodig, zoals qBittorrent of uTorrent. Dit helpt je om de bestanden te downloaden die je vindt via Spotweb. Een nieuwsgroepen-abonnement: Spotweb werkt voornamelijk met nieuwsgroepen, dus je hebt een abonnement nodig. Dit kost vaak een klein bedrag per maand. Hoe gebruik je Spotweb? Zodra je geregistreerd bent, kun je door de verschillende categorieën bladeren, zoals films en series. Als je iets interessants vindt, klik je erop voor meer informatie. Vervolgens kan je de link kopiëren naar je torrent-client om het te downloaden. Als het gaat om films of series, zou ik zeggen dat je zeker de nieuwste releases moet checken. Veel mensen hier zijn fan van ‘Stranger Things’ en ‘The Witcher’, dus dat zijn goede startpunten! Laat het me weten als je nog meer vragen hebt! Veel plezier hier! FilmFanatic Welkom Roel! Echt vet dat je films en muziek leuk vindt! Heb je al een favoriete film? Ik ben zelf dol op alles van Tarantino. UtrechtVibes Hey Roel, welkom! Utrecht is echt een fijne stad. Heb je nog andere hobby’s naast films en muziek? TechyTim Hallo Roel1985! Goed dat je hier bent! Spotweb is makkelijk te gebruiken. Als je eruit bent, is het echt een spelletje. Gebruik je al een torrent-client? Dat maakt het veel makkelijker om te downloaden. Roel1985 Dank jullie wel voor de warme welkom! Mijn favoriete film is trouwens ‘Inception’. Ik vind het fijn om te puzzelen met verhalen. En ja, ik gebruik nu qBittorrent, maar ik ben nog best een beginner in dat alles. Zijn er nog tips om sneller te downloaden? ExpertUser89 Ja, Roel, een paar tips! Zorg ervoor dat je internetverbinding stabiel is. Kijk naar de "seeders" en "leechers". Iets met veel seeders downloadt meestal sneller. Vergeet niet om je torrent-client goed af te stellen, dat kan ook schelen! FilmFanatic He Roel, als je Inception zo leuk vindt, moet je echt ‘Interstellar’ eens kijken! UtrechtVibes Ja, Interstellar is fantastisch! En heb je al andere films van Nolan gezien? Roel1985 Zo, wat een tips! Dank jullie wel! En ja, ik heb ook ‘Dunkirk’ gezien. Echt geweldig! TechyTim Nolan maakt gewoon knappe films, dat kan ik alleen maar beamen! Lijkt wel of hij ons altijd aan het denken zet. CelestialBreeze Kijk aan, mooie interactie hier! Blijf vooral vragen stellen, dat maakt het leuk! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • JayStanton heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...