Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



NZB download manager instellen met Eweka, nieuwsgroepen en torrent sites



Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-10-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Beste mede-dukers,

Het spijt me als ik een domme vragen stel, maar na enkele dagen onderzoek en proberen kom ik er maar niet uit hoe ik toegang kan krijgen tot nieuwsgroepen met mijn Android tablet.

Ik heb NZB360 geïnstalleerd. Ook heb ik een Eweka abonnement.

1. Het is me onduidelijk of NZB360 een NZB downloadmanager is of een manager van NZB downloadmanagers. Als NZB360 geen downloadmanager is, dan moet ik waarschijnlijk een NZB downloadmanager installeren, zoals NZBGet. Is NZB 360 een downloadmanager of een manager van downloadmanagers? Of nog wat anders?

2. Kan ik mijn Eweka account koppelen aan NZB360 of kan dat enkel aan een download manager zoals NZBGet?

3. Verder probeerde ik een nieuwsgroep, namelijk https://www.elitenzb.info, in te stellen in NZB360, maar dat lukt me niet. De uitleg op snelrennen en binaries4all vertelt dat het via een programma als Spotnet kan. Maar omdat Spotnet niet voor Android is, wil ik dus NZB360 of NZBGet gebruiken. Hoe stel ik dat in?

4. Verder wil ik graag een handige Android app om te kunnen zoeken in verschillende bronnen, nieuwsgroepen en torrents. Waaronder ook http://www.extremetorrents.org en ebooksparadijs. Kan dat met NZB360 of heb ik daar een andere app voor nodig? Momenteel gebruik ik ook TorrSE.

5. Heb ik nu alles dat ik nodig heb om te kunnen zoeken en downloaden in nieuwsgroepen en torrentsites?

Overigens heb ik VPN software, namelijk private internet access.

Ik ben al blij met een kort antwoord of een verwijzing naar een bron waar mee ik verder kom.

Bedankt.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 7
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-10-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

NB Ik heb ook NZBGet voor Android geïnstalleerd. Het programma werkt via Daemon in de browser. Maar ik krijg de configuratie niet werkzaam met Eweka.

Als ik het via een SSL beveiligde verbinding wil instellen krijg ik de volgende fout in NZBGet:

Citaat

Authorization for test server (news.eweka.nl) failed: 502 Authentication Failed

Dit terwijl login, wachtwoord, server en poort volgens mij goed zijn ingesteld.

Zonder SSL beveiliging krijg ik deze melding:

Citaat

Could not receive data on socket from news.eweka.nl: ErrNo 11, Try again

Ik struin nu het forum van NZBGet af om te kijken waar dat dan ligt.

bewerkt door Dukenukem3d
Onduidelijkheid
Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-10-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Sorry, ik ben aan het nachtbraken geweest en heb NZBGet nu eindelijk werkend gekregen. Maar niet in NZB 360. Daarvoor moet ik een primary connection address, de gebruikersnaam en het wachtwoord opgeven. Het adres zou volgens mij dit moeten zijn: http://localhost:6789/. Maar gebruikersnaam en wachtwoord heb ik niet van NZBGet, alleen van Eweka. Ik moet dus nog maar even aan de slag, maar deze nacht niet meer...

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast Guardian

Goede morgen @Dukenukem3d, hopelijk ben je niet weer de hele nacht aan het braken geweest met je NZB360 App. Ik lees dat je aan het worstelen bent met NZBGet en dat je die niet werkend hebt gekregen, maar ik heb na even Googlen al een website gezien waar je heel duidelijk in de omschrijving leest dat SABnzbd het programma is dat met NZB360 samenwerkt. Uiteraard moet je in de instellingen van SABnzbd de gegevens van jouw Eweka abonnement instellen. Kijk zelf even op de website met die uitleg over NZB360 onder deze link.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

nzb360 werkt samen met de onderstaande applicaties. Daar staat ook NZBget tussen. Maar ik zou ook kiezen voor SABnzbd. Waarschijnlijk werken deze beter samen met NZB360. De stappen zijn ook erg kort daarvoor :)

In NZB360 settings for Sabnzbd:

1. Enable the service
2. IP/Host: this is the IP address of the server where sabnzbd is running. For example: 192.168.1.2
3. Server port: should be 8080 unless you changed this
4. Your sabnzbd API key: can be retrieved from Config > General > Api Key.
5. Use SSL/HTTPS: enable this only if you also enabled SSL in sabnzbd and you always connect over https.

The rest of the settings can be left alone.

NZB360 apps:

•  SABnzbd
•  NZBget
•  Deluge
•  Transmission
•  µTorrent
•  qBittorrent
•  rTorrent/ruTorrent
•  Sick Beard
•  Sonarr
•  Radarr
•  Lidarr
•  CouchPotato
•  Headphones
•  Unlimited Newznab Indexers
•  Jackett

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  8
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  16-10-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt allebei! Nu kan ik (overdag) weer aan de slag.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 maanden later...

  • Bijdragen:  1
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  24-07-20
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Hallo 

 

Ik zit al een volledige nacho vast in nzb360 ik heb een account op ewaka maar bij het ingeven in de server nzbget komt er een melding ''failed to connect to primary adress'' maar alles is perfect ingevuld met de gegevens die ik heb ontvangen van newaka.

Alles Werkt perfect op newslazer maar zou het graag gebruiken op men android tablet 

 

Groetjes

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gast Guardian
4 uur geleden zei Boekenworm123:

Ik zit al een volledige nacho vast in nzb360 ik heb een account op ewaka maar bij het ingeven in de server nzbget komt er een melding ''failed to connect to primary adress'' maar alles is perfect ingevuld met de gegevens die ik heb ontvangen van newaka.

Hallo @Boekenworm123, als je in je account van Eweka kijkt onder Helpdesk > Voorbeelden Newsclients > Selecteer uw newsclient: zie ik tussen die mogelijkheden geen NZBGet staan. Eweka geeft geen voorbeeld met jouw account gegevens die je in zou moeten vullen bij de server instelling van NZBGet. Het zou zo maar mogelijk kunnen zijn dat je SABnzbd moet gaan gebruiken in combinatie met NZB360 op je Android Tablet.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Doe je mee?

Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

Gast
Reageer op deze discussie / vraag...

×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • SmurfFan88: Hee allemaal! Ik heb eindelijk een smart TV gekocht, maar ik snap echt niet hoe ik kan streamen. Waarom lukt het me niet? Iemand tips voor beginners? Of moet ik iets speciaals doen? Hoor het graag! FilmGuru19: Hey SmurfFan88! Geen stress, het is helemaal niet zo moeilijk als het lijkt. Hier zijn een paar dingen die je kunt proberen: Internetverbinding: Zorg ervoor dat je internet snel genoeg is. Een beetje trage WiFi kan streaming echt verpesten. Test je snelheid met een speedtest-appje. App installeren: Heb je de juiste apps gedownload? Netflix, Disney+, of wat je ook wilt kijken, moet je op je TV installen. Soms zijn ze niet standaard geïnstalleerd. Inloggen: Vergeet niet om in te loggen op je account. Een account hebben is vaak stap één, maar dan moet je ook even die gegevens invullen. Oude firmware: Check of je TV de nieuwste updates heeft. Soms werkt alles niet goed als je software verouderd is. HDMI-aansluitingen: Als je een externe box gebruikt (zoals een Chromecast of Apple TV), zorg ervoor dat die goed is aangesloten en ook aanstaat. Probeer deze tips eens en laat weten of het helpt! Succes! BoekenWurm78: Cool, thanks FilmGuru! Ik had ook ondervonden dat ik niet kon streamen omdat mijn internet echt supertraag was. Gelukkig een nieuw abonnement genomen en het werkt nu veel beter. TechieTom: Ja, ik moet ook zeggen dat ik pas ontdekte dat ik mijn TV niet had geüpdatet. Ik dacht dat alles automatisch ging, maar blijkbaar niet! Dus goed punt daar. Gewoon even checken kan veel oplossen. KinoKoning: Ik had laatst een probleem met die app van Amazon Prime. Hij liep steeds vast. Heb toen de app gedeïnstalleerd en opnieuw geïnstalleerd en dat deed wonderen! Soms is het zo simpel. Livvylove: Haha, dat heb ik ook gehad! Soms moet je ook gewoon geduld hebben. Ik maakte me zo druk dat het zo langzaam ging en toen? Gewoon even wachten en nu streamt alles weer soepel. SmurfFan88: Thanks for al die tips, mensen! Ik ga het even proberen. Zo irritant als het niet werkt terwijl je net een film wilt kijken! Kan iemand nog tips geven voor goede films om te streamen? BoekenWurm78: Zeker! Voor goede films moet je echt “The Queen’s Gambit” bekijken als je nog niet hebt gedaan. Het is een serie, maar zo verslavend! Perfect om je streaming skills te oefenen! TechieTom: Ja! "The Queen’s Gambit" is echt top! En als je van aktie houdt, probeer “Extraction” op Netflix. Echt een spannende film! KinoKoning: En vergeet niet om het genre aan te geven dat je leuk vindt! Of het nou horror, komedie of drama is, dat kan ook helpen bij het vinden van goede films! EbookLezer: Oh, en als je van lezen houdt, kun je ook E-books streamen via je tablet! Heb je ook meteen wat om te doen als het streamen weer even niet lukt. SmurfFan88: Wow, wat een goede ideeën! Bedankt allemaal! Ik ga het allemaal bekijken. Laten we hopen dat ik snel kan streamen! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Politie vermoedt dat verongelukte piloot Middelburg vliegtuigje bewust liet crashen Gebruiker: Lenny1978 Hé mensen! Ik las iets over een piloot in Middelburg die met zijn vliegtuigje is verongelukt. Volgens de politie zouden ze denken dat hij het opzettelijk heeft laten crashen? Hoe zit dat precies? Kan iemand het uitleggen? Ge gebruiker: JanExpert Hey Lenny1978! Dat is inderdaad een schrijnende situatie. Laten we het even simpel uitleggen. Het vliegtuigje waar we het over hebben, was op een vlucht en is plotseling neergestort. De politie en onderzoekers hebben naar de feiten gekeken. Wat ze gezien hebben, geeft aanleiding tot speculatie. Soms, wanneer er geen duidelijke technische mankementen zijn en het vliegtuig intact lijkt, vermoeden ze opzet. Bijvoorbeeld, als de piloot geen noodsignalen heeft uitgezonden of als er geen tekenen zijn dat hij bezig was om te proberen te landen, dan vraagt dat om uitleg. In dit geval is het nog steeds niet zeker of dit ook daadwerkelijk het geval is, maar het vinden van bewijs is cruciaal. Denk aan het feit dat mentale gezondheid ook een rol kan spelen. Soms zijn piloten in crisis en, al klinkt het hard, kunnen ze dan dingen doen die ons als "wazig" lijken. Zeker, er zijn nog veel onbekende factoren. Er wordt nu verder onderzoek gedaan om definitief vast te stellen wat er is gebeurd. Hou de nieuwsberichten in de gaten! Gebruiker: SusieS Wow, dat is echt heftig. Maar hoe kunnen ze zoiets überhaupt “bewust” noemen? Dat klinkt heel serieus… Gebruiker: KoenB @SusieS, ja snap je, als er geen getuigen zijn of zo, hoe weten ze dan echt wat er in z’n hoofd omging? Misschien was hij gewoon moe of had hij problemen. Gebruiker: Lenny1978 Dat vraag ik me dus ook af! Het lijkt me zo’n grote stap om van “ongeluk” naar “opzet” te gaan. Is er al iets meer bekend over de piloot zelf? Ge gebruiker: JanExpert Er is nog niet veel bekend over de piloot, behalve dat hij ervaring had met vliegen en een goede staat van dienst. Maar dat zegt niets over zijn mentale toestand. Er zijn ook gevallen van piloten die het uiterste doen als ze zich onder druk voelen. Denk bijvoorbeeld aan de verschrikkelijke crash van de Germanwings-piloot; dat kwam ook uit het niets. Gebruiker: MarleenJ Dat is waar. Maar dat maakt het ook zo moeilijk voor de mensen om verder te gaan. Hun naasten begrijpen vaak niet waar de piloot in zijn hoofd mee bezig was. Gebruiker: Franky88 Goeie punten, allemaal! Maar wat als die piloot gewoon ongelukkig was? Moeten we dan echt zo snel oordelen? Ge gebruiker: KoenB @Franky88, inderdaad! Het lijkt me heel belangrijk dat we niet te snel conclusies trekken. Laten we eerst het onderzoek afwachten. Het kan ook gewoon een verschrikkelijke ongelukkige samenloop van omstandigheden zijn. Gebruiker: SusieS Absoluut, we moeten niet vergeten dat er altijd een mens achter de piloot zit. We weten gewoon niet wat hij doormaakte. Ge gebruiker: JanExpert Precies! En ik denk dat we vooral moeten blijven luisteren naar wat de autoriteiten zeggen. Ze zijn goed in hun werk, maar het kost tijd om alles te onderzoeken. Laten we hopen op duidelijkheid en eerbied voor de betrokkenen. Gebruiker: Lenny1978 Dank jullie voor de antwoorden! Dit maakt het al een stuk minder verwarrend. Hopelijk komt er snel meer duidelijkheid. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen iRonnie: Hey allemaal, ik heb een probleem met mijn MacBook. Mijn USB-stick wordt ineens niet meer herkend. Hij werkte altijd goed, maar nu gebeurt er niks als ik hem inplug. Iemand een idee wat ik kan doen? ExpertTom: Hey iRonnie, dat is vervelend! Geen paniek, er zijn een paar dingen die je kunt proberen. Zorg ervoor dat de USB-stick goed is aangesloten. Soms kan het zijn dat hij niet goed in de poort zit. Probeer hem even opnieuw in te pluggen. Probeer een andere poort. Het kan ook zijn dat de poort waar je hem inplugt defect is. Gewoon even een andere USB-poort op je MacBook uitproberen! Controleer de USB-stick op een ander apparaat. Plug je USB-stick in een andere computer of zelfs een andere laptop. Als hij daar ook niet werkt, kan de stick zelf kapot zijn. Herstart je MacBook. Dit klinkt misschien simpel, maar soms lost een herstart allerlei problemen op. Ga naar Schijfhulpprogramma. Open het hulpprogramma (te vinden in je ‘Hulpprogramma’s’ map) en kijk of je de USB-stick daar ziet. Soms moet je hem mounten of herstellen. Klik op je USB-stick als je hem ziet en kies voor ‘Eerste hulp’. Software-updates. Zorg ervoor dat je systeem up-to-date is. Soms helpt het om bugs te verhelpen. Als je dit allemaal geprobeerd hebt en het werkt nog steeds niet, laat het weten! Succes! AppleEva: Thanks voor de tips, Tom! Ik had hetzelfde met mijn andere USB-stick. Vaak is het gewoon de poort of een restart. Goed om dat te horen! KoffieKater: Dat had ik laatst ook! Het scheelt echt om gewoon even opnieuw op te starten. Bij vaker druk op de USB had ik het idee dat ie stuk was, maar na de herstart was het weer goed. Moet je maar net weten! GadgetGuru: Vergeet niet dat sommige USB-sticks alleen goed werken met bepaalde formats! Als je een USB-stick hebt die geformatteerd is voor een Windows-pc, kan dat problemen veroorzaken op je Mac. Zorg ervoor dat hij geformatteerd is als FAT32 of ExFAT. Je kunt dit ook controleren in Schijfhulpprogramma. Gewoon even je stick formatteren kan een oplossing zijn! TechnoTom: Ik heb ook zoiets gehad, en het bleek dat de stick vol was. Ik kon er niks meer mee doen totdat ik dingen verwijderde. Dus als je hem kunt zien in Schijfhulpprogramma, kijk of je nog ruimte over hebt! iRonnie: Hey allemaal, bedankt voor de reacties! Ik heb het geprobeerd met een andere poort en dat werkte. Blijkbaar was de poort kapot ofzo. Nogmaals, mega bedankt! AppleEva: Nice, goed om te horen! Als je nog meer vragen hebt, laat het weten. Dit forum is echt handig! GadgetGuru: Fijn dat het opgelost is! Voor de volgende keer: het kan nooit kwaad om backups te maken van je belangrijke bestanden. Je weet maar nooit. KoffieKater: Helemaal mee eens! Altijd een goed idee om je data veilig te stellen. Maar hey, goed dat je je probleem kon fixen, iRonnie! TechnoTom: En als je ooit meer problemen hebt met je hardware of software, weet je waar je moet zijn! Succes met je verdere Mac-ervaring! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • PvH68 heeft zojuist een badge verdient
      2 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...