Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



Nintendo DS R4 kaartje spellen lopen vast


Damay77
 Delen

Ga naar de oplossing Opgelost door Gast Guardian,

Aanbevolen reactie


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Dochter heeft een DS i XL met een R4 SDHC Dual-core 2017 kaartje erin. Een aantal spellen deden het niet. Scherm bleef op zwart of wit staan. 

Ik heb de firmware van de DS geupdated en op de site van R4 (volgens mij) de laatste firmware van het kaartje gedownload. hoogste versie was die van 2018. 

Een aantal spellen doen het weer maar alsnog een hele lijst niet. scherm gaat na het laden op wit of op zwart.

Wat heb ik gedaan:

- alles van het kaartje op de laptop gezet. 

- kaartje Fat 32 geformatteerd.

- gedownloade firmware op het kaartje gezet

- Spellen terug gezet

- nadat ze het niet deden heb ik van die spellen de SAV-bestanden verwijderd. werkt ook niet

 

Wat doe ik verkeerd? of beter:  hoe los ik dit op?

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 4
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Populaire dagen

Top Posters In Dit Topic

  • Oplossing
6 uur geleden zei Damay77:

Ik heb de firmware van de DS geupdated en op de site van R4 (volgens mij) de laatste firmware van het kaartje gedownload. hoogste versie was die van 2018. 

Wat doe ik verkeerd? of beter:  hoe los ik dit op?

Hallo @Damay77, Daar ben je dus net als zovelen voor jou de fout ingegaan, want met jouw DS Firmware Update heb je nagenoeg jouw 2017 R4 kaart onbruikbaar gemaakt. Je kan nog even proberen om de R4 3DS Dual Core Firmware te downloaden van deze website en dan uiteraard de Dutch versie. Mocht je hiermee geen succes meer hebben, dan blijft er nog een 1 andere mogelijkheid om jouw oude kaart weer werkend te krijgen. Je moet dan op de website van jouw kaart kijken of er nog een update is van de software op je kaartje en als die een update heeft dan moet je een DSi hebben met firmware lager dan 1.4.5E (zodat jouw kaart wordt herkend) of een DS (lite) om hem daar dan te flashen zodat die op de 1.4.5e firmware van je DSi werkt.

De meest simpele oplossing is uiteraard om een nieuwe SD-kaart aan te schaffen die volledig geschikt is voor de Firmware die jouw DSi XL nu heeft na de Upgrade, waar de laatste Kernel en Software al op geïnstalleerd staat zoals je die kan vinden onder deze link.

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Bedankt voor je antwoord. Ik ga een poging wagen en anders pech gehad en een nieuw kaartje.. 

Maar wat heb ik verkeerd gedaan ? had ik de DS niet moeten updaten? 

Heb de kaart in mijn 3DS gedaan en daar doet hij het gelukkig wel. Alle spellen. Dus iig fijn dat het kaartje niet de kliko in hoeft te gooien...

 

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  23
  • Waardering:   2
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  09-12-19
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Ik Zie dat ik exact dezelfde  R4 3DS Dual Core Firmware erop gezet had. 

Heb hem even vervangen door diegene van jouw link maar hij blijft exact dezelfde problemen houden. Enkele spellen doen het en anderen geven wit scherm.

Dat wordt dus een nieuw kaartje. wel apart dat hij het wel in mn 3DS doet...

Link naar opmerking
Deel via andere websites

1 uur geleden zei Damay77:

Dat wordt dus een nieuw kaartje. wel apart dat hij het wel in mn 3DS doet...

Hallo @Damay77, als jouw 3DS een zelfde type is als die van jouw dochter, maar geen Systeem Update heeft gekregen naar de laatste versie is het logisch dat de kaart met alle spellen het in jouw 3DS wel gewoon doen, want het is juist de ingebouwde beveiliging in de Update van Nintendo die er voor zorgt dat de meeste spellen het niet meer doen. Als jouw 3DS ook een Systeem Update krijgt zal de kaart met spellen het daar ook niet meer in doen. 

Als jouw DS dezelfde Systeem Software versie heeft als de DS van jouw dochter en de kaart doet het wel gewoon in jouw DS, dan is er wat anders aan de hand met die van jouw dochter. Misschien is het alleen een kwestie van de kaart eruit halen en de contactpunten reinigen zoals je kan zien op het YouTube filmpje onder deze link.

bewerkt door Guardian
Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Delen


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • MarkNL: Hey allemaal! Iemand tips over hoe ik de Grand Prix van Emilia-Romagna in Imola gratis kan kijken? Ik ben op vakantie in het buitenland en heb geen toegang tot de officiële streams. Alle hulp is welkom! F1Fan88: Hey MarkNL! Geen stress, ik heb een oplossing voor je! Je kunt heel makkelijk de race kijken met een VPN. Een VPN (Virtual Private Network) zorgt ervoor dat je internetverbinding wordt versleuteld en dat je jezelf kunt verbergen door een server in een ander land te kiezen. Hierdoor lijkt het alsof je je daar ook daadwerkelijk bevindt, waardoor je toegang krijgt tot streams die normaal niet beschikbaar zijn in jouw regio. Mijn favoriete keuze is PIA VPN (Private Internet Access). Het is super gebruiksvriendelijk en werkt uitstekend met zowel Nederlandse als buitenlandse streams. Je kunt het makkelijk installeren op je telefoon, laptop of zelfs smart TV. Hierdoor kun je dus gewoon inloggen op bijvoorbeeld F1TV of andere platforms die de race uitzenden. Laat me weten of je hulp nodig hebt bij de installatie! Racer123: Gebruik PIA zelf ook! Vooral bij Viaplay en F1TV – echt topspul! LotteF1: Maar werkt PIA ook op smart TV? Zou het chill vinden om het op groot scherm te kijken! F1Fan88: Ja, je kunt PIA ook op je smart TV zetten, zolang je maar de juiste handleidingen volgt! Sommige TV’s hebben het zelfs in de app store, anders kun je het via je router instellen. SpeedyGonzalez: Waarom gewoon geen gratis VPN gebruiken? Kun je ook niet gewoon naar een openbare WiFi gaan met een stream? F1Fan88: Ik snap je punt, maar gratis VPN’s zijn vaak sloom en vallen uit. Dat is echt niet chill als je live een race wilt volgen. Ik blijf bij PIA omdat ik altijd een stabiele verbinding heb. MotorsportMafkees: Klopt, ik had eerst ook een gratis VPN en dat was echt een ramp. Geloof me, een paar euro per maand voor PIA is het absoluut waard! VampireVlogger: Is het veilig om PIA te gebruiken tijdens het streamen? F1Fan88: Ja, PIA is echt veilig! Je gegevens zijn goed beveiligd, en ze houden geen logs bij van je activiteiten. Dus je kunt met een gerust hart streams kijken! MarkNL: Thanks voor alle tips! Ga PIA zeker proberen. Fingers crossed voor een goede stream tijdens de race! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: PSV huurt doelman Kovar van Bayer Leverkusen, Drommel op weg naar uitgang Gebruiker: VoetbalFan123 Hey allemaal! Ik heb iets gehoord over PSV die Kovar huurt van Bayer Leverkusen. Wat betekent dit voor Drommel? Gaat hij echt weg? Iemand meer info? Gebruiker: VoetbalExpert88 Heey VoetbalFan123! Ja, dat klopt, PSV heeft Kovar gehuurd. Dit is een belangrijke stap voor zowel de club als voor Drommel. Laat me uitleggen waarom. Kovar is een jonge, veelbelovende doelman. Hij heeft al wat ervaring opgedaan in de Bundesliga bij Leverkusen, hoewel hij daar niet altijd in de basiself stond. Door hem te huren, wil PSV zijn keeperspositie versterken, vooral na een paar slechte wedstrijden van Drommel. Drommel heeft het moeilijk gehad dit seizoen. Hij maakte enkele blunders die cruciale punten kostten. Er is wat druk op hem komen te staan, en nu lijkt het alsof de club hem even tot rust wil laten komen. Een verhuur kan voor Drommel zelfs goed zijn om weer in zijn ritme te komen, misschien naar een andere club waar hij meer speeltijd kan krijgen. Het is ook belangrijk om te kijken naar wat dit betekent voor PSV. Kovar kan denk ik een stabiliserende factor zijn in de defensie. Ze hebben echt sterke verdedigers, maar zonder een goede keeper schiet je er weinig mee op. Als Kovar doet waar hij goed in is, kunnen ze beter presteren in de competitie en hopelijk ook in Europees verband. Dus, om kort te zeggen: Drommel lijkt op weg naar de uitgang, maar dit kan ook een kans voor hem zijn. Hopelijk is dat een beetje duidelijker nu! Gebruiker: Woutje39 Interesting, ik had geen idee dat Drommel zo onder druk stond. Denk je dat hij echt kan terugkomen als hij verhuurd wordt? Gebruiker: Hoofdrolspeler @Woutje39, ja, dat kan zeker! Kijk eens naar andere keepers die verhuurd zijn. Ze krijgen de kans om te spelen zonder de stress van een hoge druk situatie. Dat kan zelfs Drommel weer de goede flow teruggeven. Gebruiker: Voetbalgek Hmm, maar is Kovar echt beter? Tot nu toe heeft Drommel toch ook redelijk gedaan? Of ligt het meer aan de verdediging? Gebruiker: VoetbalExpert88 @Voetbalgek, dat is een goede vraag! Drommel heeft zeker momenten gehad waarin hij goed was. Maar keepers hebben ook echt een verschillend soort ervaring. Kovar heeft in de Bundesliga, een sterkere competitie, gespeeld, wat betekent dat hij waarschijnlijk gewend is aan meer druk. PSV heeft simpelweg behoefte aan meer stabiliteit, vooral in het doel. Gebruiker: FanatiekSupporter Ik vind het best spannend. Wat als Kovar niet goed presteert? Dan zitten we nog met Drommel die weg is en geen goede vervanger. Gebruiker: Voetballer98 @FanatiekSupporter, dat is het risico van huren, hè. Maar PSV heeft vast wel een goede scouting. Ze weten wat ze doen. Hopelijk kunnen ze het allemaal in de hand houden! Gebruiker: MaartenV Juist, en laten we niet vergeten dat een goede keeper vaak het verschil kan maken. Een paar goede reddingen en je bent weer een held. Laten we afwachten en hopen dat deze deal goed uitpakt voor PSV! Gebruiker: SnelVoetballen Ik hoop echt dat Drommel niet kwijt raakt wat hij kan. Hij is jong en kan nog groeien! Wachten op een kans kan soms goed werken. Gebruiker: VoetbalFan123 Bedankt voor al jullie reacties! Ik ben benieuwd hoe Kovar het gaat doen als hij straks in het doel staat. En hopelijk komt Drommel sterker terug! Einde van de discussie Blijf ons volgen voor meer geloofwaardige keepersgeruchten en PSV-nieuws! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Welke antivirus is het beste voor mijn computer? Gebruiker: Janneke123 Hey allemaal! Ik ben niet zo goed met computers en ik weet niet echt welke antivirus ik moet kiezen. Wat is de beste? Ik wil gewoon iets wat me beschermt zonder te veel gedoe. Alvast bedankt! Expert: TechieTom Hee Janneke123! Goede vraag. Er zijn best veel antivirusprogramma’s en het kan verwarrend zijn. Laat me het zo simpel mogelijk uitleggen. Je wil een antivirus die goed beschermt, maar ook gebruiksvriendelijk is. Hier zijn een paar populaire opties: Norton: Dit is een klassieker. Het blokkeert virussen, malware en zelfs phishing-aanvallen (dat is als iemand probeert je persoonlijke informatie te stelen). Het kan soms wat traag zijn, maar de bescherming is top. Bitdefender: Dit programma heeft uitstekende bescherming en je merkt er bijna niets van, je computer blijft snel. Daarnaast krijg je er extra functies bij, zoals een VPN voor veilig internetten. Kaspersky: Ook een sterke keuze. Het heeft een gebruiksvriendelijke interface en biedt veel beveiligingsopties. Kaspersky is al jaren populair en scoort hoog in tests. Windows Defender: Als je Windows 10 of 11 gebruikt, heb je deze al op je computer. Het is gratis en heeft zich in de loop der jaren verbeterd. Voor basisbescherming is dit prima, vooral als je niet veel doet met je computer. Avast: Dit is gratis en biedt best goede bescherming. Het heeft een paar leuke extraatjes, zoals een wachtwoordmanager. Maar kijk uit, soms krijg je meldingen die je kunnen irriteren. Wat je keuze ook is, zorg ervoor dat je regelmatig je software en bestanden updatet. Bij veel antivirusprogramma’s is het ook belangrijk om een scan te plannen, zodat je ook ’s nachts of in het weekend veilig bent, zonder dat je er actief mee bezig hoeft te zijn. Hopelijk helpt dit je een beetje verder! Gebruiker: Markie Hee Janneke! Ik gebruik al jaren Norton en heb er nooit problemen mee gehad. Een beetje duur, maar ik voel me veiliger. Echt een aanrader! Gebruiker: LisaVet Kijk ook naar Bitdefender! Die heeft een goede gratis versie en is heel licht, dus je merkt niet dat ie op de achtergrond werkt. Sterke bescherming! Gebruiker: Janneke123 Thanks voor de tips! Ik hoor verschillende dingen… Kan iemand misschien zeggen wat het verschil is tussen die betaalde en gratis versies? Gebruiker: TechieTom Goede vraag, Janneke! Het grote verschil is vaak de extra features. Betaalde versies hebben meer functies zoals ouderlijk toezicht, VPN (om je online privacy te verbeteren), en betere klantenservice. Gratis versies bieden meestal alleen basisbescherming. Je krijgt minder hulp bij problemen dan bij een betaalde versie. Gebruiker: Sam123 Ik had eerst Avast, maar die gaf me te veel advertenties en meldingen. Uiteindelijk ben ik overgestapt naar Kaspersky en dat bevalt echt veel beter! Minder gedoe en goede bescherming. Gebruiker: Gertie Kan iemand uitleggen wat phishing precies is? Ik heb nog nooit echt gehoord wat dat inhoudt en hoe ik me daartegen kan beschermen. Gebruiker: InfoNerd Hee Gertie! Phishing is als iemand zich voordoet als iemand anders om je persoonlijke info te krijgen. Bijv. een nep-e-mail van je bank. Goede antivirussoftware kan vaak deze nepmails herkennen. Maar kijk zelf ook goed naar de URL en let op vreemde e-mailadressen! Gebruiker: Janneke123 Dankjulliewel voor alle hulp! Ik voelde me echt overweldigd, maar nu zie ik het duidelijker. Ik ga denk ik voor Bitdefender of Kaspersky! Gebruiker: Markie Supertip, Janneke! Vergeet niet om ook steeds je programma’s te updaten. Dat helpt ook tegen virussen! Succes ermee! Gebruiker: LisaVet Ja, goeie reminder Markie! Altijd updaten, dat houdt je systeem gezond. En Janneke, je maakt de goede keuze. Laat maar weten welke je kiest! Einde discussie. Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Barry heeft zojuist een badge verdient
      Volger
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...