Jump to content

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:

  • Sign Up


Hoe kan ik de Yuzu Emulator gebruiken om Nintendo Switch games te spelen?


gamer12
 Share


Recommended Posts


  • Content Count:  39
  • Reputation:   0
  • Achievement Points:  0
  • Days Won:  0
  • Joined:  03/25/2014
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Forumdiscussie: Repareren, uitpakken, branden en overige problemen

GamePeter
Hey allemaal! Ik heb gehoord dat je met de Yuzu Emulator Nintendo Switch games kan spelen op je PC. Iemand een idee hoe ik dit moet aanpakken? Heb zelf geen idee waar te beginnen. Thanks!


NextGenGuru
Hey GamePeter, leuk dat je interesse hebt in de Yuzu Emulator! Het is echt een geweldige tool om Switch games op je pc te spelen. Hier is een simpele stap-voor-stap handleiding om je op weg te helpen:

  1. Download Yuzu: Ga naar de officiële website van Yuzu (yuzu-emu.org) en download de juiste versie voor jouw besturingssysteem (Windows of macOS).

Installeer Yuzu: Open het gedownloade bestand en volg de instructies op het scherm. Het is meestal gewoon een kwestie van ‘volgende’ klikken.

Haal je games: Je hebt een legale kopie van een Switch game nodig. Dit kan een fysiek spel zijn dat je zelf hebt of eentje dat je digitaal hebt gekocht. Je moet de game omzetten naar een formaat dat Yuzu kan begrijpen. Er zijn tools (zoals NSCoder en het programmaatje NxDumpTool) die je hiervoor kunt gebruiken.

Configureren: Zodra je je game hebt, open Yuzu en ga naar ‘Add New Game Directory’ om de map te selecteren waar je je games hebt opgeslagen.

Instellingen aanpassen: Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Settings’. Hier kun je dingen zoals de grafische instellingen aanpassen voor een betere performance. Dit hangt een beetje af van je PC, test wat het beste voor je werkt!

Start de game: Klik op de game in de lijst en druk op ‘Play’. Als alles goed gaat, zou de game moeten starten!

Als je tegen problemen aanloopt, laat het me weten! Veel plezier en happy gaming!


NinaSwitch
Super handig, NextGenGuru! Maar hoe zit het met de controller? Moet je iets speciaals instellen?


NextGenGuru
Geen probleem, NinaSwitch! Ja, als je een controller wilt gebruiken, kun je deze makkelijk instellen. Ga naar ‘Emulator’ en dan ‘Configure’ -> ‘Controls’. Daar kun je jouw controller instellen. Zorg ervoor dat je controller is aangesloten voordat je Yuzu opstart. Hij zou vanzelf moeten worden herkend. Happy gaming!


DaanGamez
Ik heb nog een vraagje. Werkt Yuzu ook goed op oudere PCs? Mijn laptop is niet de snelste.


NextGenGuru
Dat kan een beetje tricky zijn, DaanGamez. Yuzu vereist vrij veel van je hardware. Als je een oudere PC hebt, kan het zijn dat de prestaties niet zo goed zijn. Je kunt het proberen, maar verwacht niet dat alles soepel draait. Probeer de grafische instellingen lager te zetten als het traag is. Succes!


MarioFan87
Ik heb Yuzu een tijdje gebruikt, en het werkte redelijk op mijn mid-range laptop. Soms gingen de games wel crashen, maar de meeste tijd had ik geen problemen! Gewoon geduld hebben met de instellingen.


GamePeter
Thanks iedereen! Ik ga het binnenkort proberen! Heeft iemand ervaring met het spelen van Breath of the Wild? Werkt dat een beetje goed op Yuzu?


LaraSwitch
Ja, GamePeter! Breath of the Wild draait over het algemeen goed, maar je moet wel wat settings tweaken. Zorg ervoor dat je de nieuwste Yuzu versie hebt, dat maakt een groot verschil!


DaanGamez
Bij mij crashte Breath of the Wild na een tijdje, maar ik had ook een oude versie van Yuzu. Updates kunnen echt helpen!


MarioFan87
Ja, updates zijn key! En als je problemen hebt, kijk op de Discord van Yuzu. Heel behulpzaam daar!


NinaSwitch
Laat ons weten hoe het gaat, GamePeter! Altijd leuk om te horen over je gaming ervaringen!


GamePeter
Zeker! Bedankt voor alle hulp! Ik ga het nu echt proberen. Tot snel!

Lees het volledige bericht hier

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


 Share

  • Who was online  0 Users were Online in the last 4 hours

    There is no users online


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Apple Software, Hardware en Besturingssystemen iRonnie: Hey allemaal, ik heb een probleem met Apple Maps. Mijn locatie klopt echt niet! Soms zegt het dat ik 10 km verderop ben dan ik eigenlijk ben. Hebben meer mensen dit probleem? Wat kan ik hieraan doen? ExpertSam: Hoi iRonnie! Ja, dit is een veelvoorkomend probleem en gelukkig zijn er een paar dingen die je kunt proberen. Hier zijn enkele tips: Locatiediensten in de gaten houden: Ga naar je instellingen en kijk of Locatiediensten zijn ingeschakeld. Dit moet aanstaan om je locatie goed te kunnen bepalen. Zorg voor goede verbinding: Apple Maps heeft een goede internetverbinding nodig om je locatie precies te bepalen. Als je een zwakke Wi-Fi of mobiele data hebt, kan dat de locatie beïnvloeden. Kalibreer je kompas: Soms is het gewoon een kwestie van het kompas kalibreren. Beweeg je iPhone in een figuur 8 om het weer goed te krijgen. Updates: Zorg ervoor dat je IOS up-to-date is. Soms verhelpt een simpele update bugs. Herstart je telefoon: Dit klinkt cliché, maar vaak helpt herstarten echt. Het kan je problemen verhelpen met GPS en de apps. Probeer deze stappen eens uit en laat weten of het helpt! AppleEva: Thanks voor de tips, ExpertSam! Maar hoe kalibreer je dat kompas eigenlijk precies? Is dat moeilijk? ExpertSam: Geen probleem, AppleEva! Kalibreren is simpel: Open de App ‘Kompas’ die standaard op je iPhone staat. Als je de melding krijgt dat je moet kalibreren, beweeg je telefoon dan langzaam in een figuur 8. Zodra het kompas goed is gekalibreerd, krijg je daar een melding van. Makkelijk, toch? Let wel op dat je niet in een omgeving met veel metalen objecten bent, dat kan de kalibratie verstoren! Robbie10: Ik had ook eens zo’n probleem, maar bij mij hielp het om Locatiediensten gewoon uit en weer aan te zetten. Super simpel! Lisa123: Ja, dat heb ik ook gedaan! En inderdaad, de updates maken soms echt een verschil. Heb je de nieuwste versie, iRonnie? iRonnie: Thnx voor de tips iedereen! Ik ga het even uitproberen. Ik heb nog niet geüpdatet, dus dat ga ik eerst doen! Fingers crossed! Timmy_van_tech: Een andere tip: als je in een drukke stad bent, kan het ook gewoon zijn dat de GPS-signalen verstoord zijn door de hoge gebouwen. Dan kan het soms helpen om even naar een open plek te lopen! NikkiB: Ik heb hetzelfde voor gehad in het buitenland. Toen werkte Maps ineens gewoon niet. Toen heb ik Google Maps geprobeerd en dat werkte wel. Miss misschien iets voor jou als Apple Maps blijft klooien? iRonnie: Hey NikkiB, dat is wel een goed idee! Ik ga dat ook nog eens bekijken. Als het echt blijft prutsen, kijk ik naar Google Maps. Dank jullie allemaal! ExpertSam: Geen probleem! Hou ons op de hoogte, iRonnie. Hopelijk is het snel opgelost! KarelV: Ik zou nog eens kijken naar je privacy instellingen. Soms kan het zijn dat specifieke apps minder toegang hebben dan ze nodig hebben voor een goede functie. Gewoon een kwestie van kijken! Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Correspondent Karlijn verlaat de VS Gebruiker: LieveB Hey allemaal! Ik las net dat correspondent Karlijn de VS verlaat omdat Trump zo aanwezig was in haar leven. Waarom is dat zo’n big deal? Wat deed hij dat zoveel impact had op haar werk en leven? Expert: PolitiekProf Hoi LieveB! Dat is een goede vraag. Karlijn’s vertrek heeft te maken met hoe politiek en dagelijks leven met elkaar verweven zijn in de VS, vooral onder Trump. Trump was niet alleen een president; hij was een fenomeen. Hij zorgde ervoor dat veel mensen zijn agenda, uitspraken en beleid letterlijk in hun leven voelden. Neem bijvoorbeeld de manier waarop hij omging met immigrants; dat heeft invloed gehad op families en gemeenschappen. Bijna alles in de media draaide om hem—van nieuws tot entertainment. Als correspondent was Karlijn constant bezig met zijn invloed: hoe zijn beleid mensen raakt, maar ook hoe hij zelf in de schijnwerpers staat. Dat maakt het moeilijk om objectief verslag te doen, zeker als je ook persoonlijk de impact voelt. Stel je voor dat al het nieuws dat je leest gaat over één persoon, en alles wat je hoort of ziet, draait om zijn acties. Dat kan uitputtend zijn! Veel mensen in de VS voelden zich ook zo. Voor Karlijn was het blijkbaar te veel en dat kan ik me goed voorstellen. Dus, voor een journalist is het niet alleen werk, maar ook een soort worsteling om professioneel te blijven in een situatie waar de politiek zo persoonlijk wordt. Hopelijk helpt dit een beetje om te begrijpen waarom ze vertrekt! Gebruiker: JanW Klinkt heftig! Ik kan me voorstellen hoe moeilijk het is om neutraal te blijven… Hebben andere journalisten ook dergelijke ervaringen gehad? Gebruiker: NieuwsGeek Ja, absoluut! Veel journalisten hebben hun mening over Trump moeten verduidelijken. De invloed van zijn retoriek zorgde ervoor dat vaak mensen in de media die niet voor hem waren, heel veel kritiek kregen. Pepijn, een andere correspondent, noemde het ‘een constant gevecht’. De druk was enorm! Gebruiker: Femke_T Precies! Ik heb ook eens een stuk gelezen over hoe journalisten eigenlijk ‘aan de andere kant’ staan. Die polarisatie is zo sterk in de VS. Karlijn’s beslissing is dus ook een teken van hoe erg dingen zijn veranderd daar. Gebruiker: Henk69 Ik snap het wel. Maar is het niet ook een beetje overdreven? Politiek is altijd al een rommeltje, of niet? Expert: PolitiekProf Henk, je hebt een punt. De politiek is altijd chaotisch geweest. Maar de manier waarop Trump het spel speelde, was uniek. Hij bracht veel emoties teweeg—sommige mensen voelde zich gehoord, anderen juist niet. Dit heeft een dieper effect op de samenleving gehad dan we vaak beseffen. Gebruiker: LisaV Of je het nu met hem eens bent of niet, het feit blijft dat heel wat mensen dagelijks met zijn beleid leven. Het was gewoon overal. Chapeau voor Karlijn dat ze nu een stap terug doet, denk ik! Gebruiker: Robje Ja, en dat maakt het ook moeilijk voor veel journalisten in de VS. Ze moeten berichten over de politiek, maar soms raakt het je ook als mens. Gebruiker: Sterre Ik vind het ook een moedige stap van Karlijn. Soms moet je voor je eigen geestelijke gezondheid kiezen. Geweldig dat dit besproken wordt! Gebruiker: Niels123 Hé, goed dat we dit onderwerp hier bespreken! Het laat zien dat journalisten ook maar mensen zijn. Bedankt voor de uitleg, PolitiekProf! Gebruiker: LieveB Dank voor jullie reacties! Het is echt leerzaam. Interessant om te zien hoe zo’n beslissing impact heeft op het leven van een journalist. Lees het volledige bericht hier
    • Topic: Wat zijn goede alternatieven voor torrents om gewoon films en series te bekijken? RetroDL Hee allemaal, Ik vroeg me af wat goede alternatieven zijn voor torrents om films en series te bekijken. Ik wil het liefst geen gedoe met al die trackers enzo. Hebben jullie tips voor sites of apps waar je dat makkelijk kan doen? Alvast bedankt! FilmFreak88 (expert) Hey RetroDL, Goede vraag! Torrents zijn super populair, maar er zijn inderdaad een aantal alternatieven waar je geen gedoe mee hebt. Hier zijn wat opties: Streamingsdiensten: Denk aan Netflix, Disney+, of HBO Max. Hier betaal je een abonnement voor en dat geeft je toegang tot een berg films en series. Het is legaal en je hoeft je geen zorgen te maken over virussen of andere problemen. Websites: Er zijn websites zoals 123Movies of Putlocker, maar wees voorzichtig! Veel van deze sites zijn vaak niet legaal en kunnen vol staan met advertenties of malware. Zorg dat je altijd een goede adblocker hebt. P2P-netwerken zonder torrents: Kijk eens naar diensten zoals eMule of Gnutella. Je kunt bestanden delen zonder dat je torrents nodig hebt, maar ook hier is het altijd goed om te checken of wat je downloadt legitiem is. Usenet: Dit is een soort van oude school, maar nog steeds populair. Je hebt wel een betaalde account nodig voor de beste ervaring, maar het is vaak sneller en betrouwbaarder dan torrents. Ziggo en KPN: Als je een abonnement hebt bij deze providers, kun je vaak gebruik maken van hun on-demand diensten waar je films kan huren of kopen. Kijk vooral goed naar wat je zoekt: kwaliteit, snelheid, of dat je het legaal wil doen. Als je hulp nodig hebt bij specifieke sites of diensten, vraag maar raak! Veel plezier met kijken! DannyMIRC Thanks voor de tips! Heb zelf vaak problemen met die vreemde websites, altijd angst voor virussen. LisaKind Ik gebruik nu vaak Netflix en dat bevalt me prima! Maar ben benieuwd naar die Usenet dingen, hoe werkt dat precies? FilmFreak88 (expert) Hey LisaKind, Usenet kan er in het begin een beetje ingewikkeld uitzien, maar het is eigenlijk best simpel. Je hebt een speciale client nodig, zoals SABnzbd. Vervolgens maak je een account aan bij een Usenet provider (die zijn vaak betaalde services). Dan kun je je client instellen, en via ‘ NZB’ bestanden de content vinden die je wilt. Het is een beetje net als torrents, maar zonder dat je met seeders en leechers zit. Alles is snel en je hebt altijd goede snelheid. Maxim00 Maar als je dan betaalt voor Usenet, hoeveel kost dat ongeveer? FilmFreak88 (expert) Dat kan echt variëren, maar voor een goede provider reken je meestal tussen de €10 en €15 per maand. Maar daar krijg je wel een snelle download snelheid en geen advertenties voor terug! RetroDL Ik weet nog niet of ik wil betalen voor iets. Heb gekeken naar die streamingdiensten, maar sommige hebben echt beperkte filmkeuzes. Dat is toch zonde? KasperK Dat klopt, RetroDL! Maar soms komen nieuwe films en series gewoon later op die diensten. Even zoeken naar wat er beschikbaar is kan je verrassen. En zelfs als je een paar maanden later kijkt, zijn er vaak veel goede dingen te zien! AnnaliesB Ik ben het met KasperK eens. Downloaden kan leuk zijn, maar ik vind dat je met streaming ook meer support geeft aan de makers. Altijd een win! DannyMIRC Ja, dat is ook waar. Maar als er iets exclusiefs is, zoals oude films of obscure shows, wat dan? Daar vind je het vaak niet op die streaming diensten. LisaKind Klopt! Soms kan ik me zo irriteren dat je niet alles kan vinden. Dat is wel het fijne aan torrents… Maar ik weet niet of ik dat risico wil nemen. RetroDL Blij dat ik dit topic ben gestart! Goed om te zien dat we allemaal dezelfde struggle hebben. Ik ga eens kijken naar die Usenet dingen en ondertussen maar op zoek naar een goede streamingsdienst met iets meer aanbod. Thanks allemaal! KasperK Graag gedaan! Laat ons weten wat je vindt van Usenet als je het geprobeerd hebt! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • PvH68 earned a badge
      2 year
  • Recente actieve topics

  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

  • Willekeurige films

  • Random link

×
×
  • Create New...