Spring naar bijdragen

Nieuwe Laserprinter


Gast ocram

Aanbevolen reactie

Hallo,

Ik ben van plan om een nieuwe laserprinter te kopen, omdat ik het helemaal gehad heb met mn inktjetprinter waar ik meer bezig ben met cartridges kopen dan met printen.

Ik print alleen nogal vaak dvd covers ( voor eigen gebruik natuurlijk  :police: )

nou vroeg ik mijn af of 600dpi daar goed genoeg voor is.

Prijs : 240,-

Merk HP

Type Color LaserJet 1600

Taal NL

Geheugen 16 MB

Processor 240 MHz

Resolutie 600 dpi

Aantal kleuren 3x

Technologie HP ImegaREt 2400

Maximale printsnelheid zwart 8 ppm

Maximale printsnelheid kleur 8 ppm

dit zijn de specificaties, ik vroeg mijn af of dit goed genoeg is om gewoon afbeeldingen/covers te kunnen printen in goede kwaliteit.

Het is een nogal groot bedrag, dus ik heb geen zin om iets te kopen waar ik achteraf ontevreden mee ben.

Alvast Bedankt ! :)  O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0
  • Reacties 5
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

Top Posters In Dit Topic


  • Bijdragen:  1191
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  11/06/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  56

Hallo Marco,

Op zich is 600 dpi genoeg, maarrrrrrrr!

Je zegt zelf dat je eerst duidelijkheid wil voordat je zo'n groot bedrag uitgeeft, toch.

HP staat er om bekend dat de printers niet zo duur zijn maar ze kleden je uit met de inkt of laser cartridges

Heb je al nagevraagt wat de lasercartridges kosten? zeker als je zoveel hoesjes print (voor je zelf  :angel:)

Zelf heb ik een canon i560 en daar koop je van elke kleur een tankje € 12,- van canon zelf (bij de lidl kleur tankje voor € 4,99)

Werkt goed en hele mooie resultaten.

Aan jouw de keuze natuurlijk.

Marcel :cool2:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 1.2k

Ja ik ken het probleem met de cartridges,

nou zijn die van HP normaal wel van goede kwaliteit en gaan lang mee.

de prijzen van de toners zijn € 66.00  voor zwart en € 71.00 voor kleuren ( x3 )

Er zit al wel een toner bij voor 1000 afdrukken, (met nieuwe kun je er 2500 )

dus ik kan wel een tijdje voorruit.

Ik weet dat de toners wel vrij duur zijn, maar dit is eigenlijk de enige laserprinter (kleur) die ik hier in de buurt kan kopen voor dit geld. De meeste computerbedrijven verkopen er maar 1,2 dus ik heb eigenlijk niet zoveel kust hehe.

thanks voor antwoord :)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

  • Bijdragen:  1047
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  06/09/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  Nooit
  • Leeftijd:  57

hoi.

Nou mijn printer is ook gesneuveld :'(

Ik had een canon en wil er zo eentje weer terug vanwege inderdaad dat de cardridge niet zo heel duur zijn

Dus is er iemand die een canon printer over heeft en wil hem niet meer denk dan even aan yvonne

thanks  :cool2: yvonne

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 1k

  • Bijdragen:  5250
  • Waardering:   101
  • Prestatiepunten:  50
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  04/19/06
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Leeftijd:  40

ik heb pas geleden deze besteld

Samsung Colour Laser CLP300N

ok is ook wat duurder rond de 290 euro

de toners zijn ook niet egt goedkoop

maar het is ook een netwerk printer.

dus het hele huis kan hier op mee printen dat vind ik wel voordeel

alles uit huis en 1 zo'n ding terug

wij hebben nu 4 printers staan en als je dan bedenk

ammel lexmark dus super dure cardridges.

kleur + zwart = 90 euro

90 euro x 4 = 360 euro

is bijna net zo duur als die 4 toners

dus que kosten schilt het niet zo heel veel voor ons.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 101
  • 5.3k

topic kan gesloten worden :)

Ik ben gisteravond naar de winkel geweest en ik heb een Canon Pixma 4300 gekocht.

De helft goedkoper als de laserprinter, print ook dubbelzijdig(en op dvd's/cd's), print 3x zo snel en de cartridges kosten ook maar 3,50 per stuk ( bij navullen)

en als je ze zelf bijvult ben je nog goedkoper uit, dus ik vraag me af of je nou echt zo veel goedkoper uit bent met een "goedkope" kleurenlaser printer.

Thanks voor alle antwoorden  O0

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 0
  • 0

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.

Mededelingen


  • Recent nieuwsbericht

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    jackjack78

    Geplaatst

    Happy New Year! I hope this year brings you plenty of joy and great moments. Let’s make it a year filled with fun, growth, and exciting adventures!

    Eater

    Geplaatst

    Emma Mackey gecast als de Witte Heks in Greta Gerwig's Narnia-film In een spannende ontwikkeling heeft de BAFTA-winnaar Emma Mackey, bekend van de populaire serie Sex Education, de rol van de Witte Heks weten te bemachtigen in de aankomende Narnia-film van filmmaker Greta Gerwig. Volgens The Hollywood Reporter zal Mackey samen te zien zijn met de legendarische Meryl Streep, die in onderhandeling is om de rol van Aslan te spelen, en Daniel Craig, die de oom van Digory Kirke zal vertolken. Netflix heeft nog niet officieel gereageerd op deze casting, maar het lijkt erop dat de film zich zal richten op The Magician’s Nephew, het zesde boek uit de geliefde Narnia-serie van auteur C.S. Lewis. Dit verhaal onthult de oorsprong van de magische wereld van Narnia en volgt twee kinderen, Digory Kirke en Polly Plummer, die via de magie van Digory's oom Narnia ontdekken en de kwaadaardige Witte Heks, ook wel bekend als Jadis, tegenkomen. In een opvallende zet voor Netflix krijgt de film een exclusieve wereldwijde IMAX-release van twee weken in 2026, voordat hij op de streamingdienst beschikbaar komt. Dit markeert een nieuwe strategie voor Netflix, dat in 2018 aankondigde nieuwe series en filmprojecten te ontwikkelen op basis van de iconische Chronicles of Narnia-serie. Gerwig heeft inmiddels een overeenkomst gesloten om minstens twee van deze films te schrijven en te regisseren. De boekenreeks van C.S. Lewis is in het verleden meerdere keren aangepast, waaronder een geanimeerde mini-serie in 1979 en een filmreeks die begon met The Lion, the Witch and the Wardrobe in 2005, geregisseerd door Andrew Adamson. De aankomende film zal ook een reunie betekenen voor Gerwig en Mackey, die eerder samenwerkten aan de kaskraker Barbie van Warner Bros. Met de casting van Emma Mackey als de Witte Heks belooft deze nieuwe interpretatie van Narnia een spannende en visueel verbluffende ervaring te worden. Fans van de boeken en de eerdere films kijken reikhalzend uit naar deze nieuwe aanpassing, die ongetwijfeld een frisse kijk zal bieden op een tijdloos verhaal.

    Eater

    Geplaatst

    Met nog maar één seizoen te gaan, heeft acteur Noah Schnapp, bekend om zijn rol als Will Byers, een belangrijke waarschuwing afgegeven: het emotionele slotstuk zal kijkers diep raken. Tijdens de Broadway-première van Stranger Things: The First Shadow deelde Schnapp zijn gevoelens over het aankomende seizoen. Hij maakte duidelijk dat het afscheid van de personages en hun avonturen onvermijdelijk zwaar zal zijn: "Dit seizoen gaat mensen écht kapot maken. Er zullen geen droge ogen zijn; het wordt intens verdrietig. Maar wat ik kan beloven, is dat het een fenomenaal seizoen wordt waar iedereen van gaat houden." Schnapp's woorden vinden weerklank bij co-creator Ross Duffer, die bevestigde dat het einde van de serie niet alleen een afsluiting van het avontuur is, maar ook van de kindertijd van de personages. "Het begint meteen met actie, sneller dan ooit tevoren. Maar we hopen ook dat dit ons meest emotionele seizoen tot nu toe is," aldus Duffer. De reis van Will Byers Will Byers, de jongen die in het eerste seizoen werd ontvoerd naar de mysterieuze 'Upside Down', heeft een cruciale rol gespeeld door de seizoenen heen. Zijn leven is onlosmakelijk verbonden met de bovennatuurlijke dreigingen die Hawkins teisteren. De evolutie van zijn karakter, van een onschuldig kind tot een jongeman die de duistere kanten van zijn wereld heeft ervaren, belooft een aangrijpende climax in het vijfde seizoen. Een dramatische strijd De strijd tegen Vecna, die de poort tussen Hawkins en de 'Upside Down' heeft geopend, zal ongetwijfeld het middelpunt van het verhaal vormen. Maar zoals Schnapp en Duffer al aangeven, zal deze strijd niet zonder pijnlijke momenten zijn. Fans kunnen zich voorbereiden op een verhaal vol ontroering, waar niet iedereen ongeschonden uit de strijd zal komen. Een eerbetoon aan de fans Met de aankomende finale van Stranger Things wil het team achter de serie niet alleen de verhaallijnen afbouwen, maar ook een eerbetoon brengen aan de trouwe fans die deze reis sinds het begin hebben gevolgd. Het is een kans om de band tussen de personages en de kijkers te versterken, en om een onvergetelijke afschied te creëren. Dus, bereid je voor op een reis door de emoties, een mix van vreugde en verdriet. Seizoen 5 van Stranger Things belooft een ervaring te worden die nog lang in het geheugen van de fans gegrift zal staan. Maak je klaar om te lachen, te huilen en samen met de personages een laatste avontuur te beleven in de schaduw van Hawkins.
  • Recente prestatie

    • ROHETA heeft zojuist een badge verdient
      4 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...