Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



ps2 game\'s branden


Gast MONIQUE02
 Delen


Aanbevolen reactie

Als je een PS2 spel van emule download moet je altijd de DVDFull downloaden.

Dat is veel beter dan kleine dvdrips van 650mb. Dus alleen DVDFulls in één rar bestand van ongeveer 2GB groot.

Als je hem binnen hebt moet je alles helemaal uitpakken totdat je een .iso bestand over houd. Download vervolgens DVDDecrypter (ff googlen).

Open DVD decrypter en doe een DVD +/- R in je DVD-Schrijver.

Toets hier even je dvd merk in om te kijken of de ps2 hem afspeelt: http://www.videohelp.com/dvdmedia

Als je dvd het doet, klik in dvddecrypter dan vervolgens op het mapje om je iso te selecteren. En dan branden maar!

Nu moet je PS2 wel zijn omgebouwd of je moet een slide card hebben.

Zal ff uitleggen hoe dat werkt:

Bestel op www.psxshop.nl een slide-card (zonder CD\'s!!) voor 10 euro.

Download dan in emule Swap magic DVD versie: ed2k://|file|Swap.Magic.3.Playstation.2.DVD.ISO.zip|2805719|96C33DE8AA7F0F1800A26065D

06EF076|/

(code ff knippen->plakken in het direct-download veld in je search tab, dan op enter drukken)

Als dit gedownload is pak de iso dan uit. Brand die dan op dezelfde manier met dvddecrypter alleen moet je er nu even een cd-r indoen.

Zet je ps2 aan, doe het laadje open en zet hem weer uit. Draai hem om zodat hij ondersteboven ligt. Draai dan met een kleine schroevendraaier de schroef aan je linker kant in het laadje eruit. Nu haal je voorzichtig het kapje van het laadje af. Draai je ps2 weer om en zet hem aan. Doe Swap magic erin en wacht tot er op het scherm staat \"Insert Disc\".

Gebruik nu je slide card. In het laadje zit een gleufje. Doe aan de linkerkant je slide-card erin. Schuif hem naar rechts en terk eraan zodat het laadje open gaat. Op deze manier gaat het laadje open zonder dat de ps2 het eigenlijk weet. Haal swap magic eruit en doe je kopie erin. Doe het laadje weer met de slide card dicht en schuif de card naar links en haal hem eruit.Druk nu op \"X\" op je controller en je spel start op!!

Je meot dit dus elke keer doen als je wil gaan spelen. Het lijkt veel werk maar je hoeft natuurlijk niet iedere keer het schroefje los te draaien.

Als je het niet gesnapt hebt, hier is een instructie video: http://www.magic-slide-card.com/slide_card35.wmv

mischien kan je er een sticky van maken aangezien er veel vraag is op et net van ps2 game\'s branden

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 14
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Hij is sticky, erg handig dit thx B)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  15
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-03-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Het is fantastish uitleg!!!

Ik heb veel van geleerd.

Bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Weet ik niet zeker, ik stuur me xbox games altijd naar de HD van me xbox. Ik weet niet of je een grote Harddisk in je xbox heb laten zetten? Zoja dan moet je ze gewoon lekker sturen via het netwerk :laugh:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...
Gast juliannoteboom

als ik een gedonwload ps2 brand zoals hierboven omschreven met dvd decrypter en hem dan in mijn omgebouwde ps2 doe dan doet hij het meestal niet soms als ik het 10 keer opnieuw probeer dan doet hij het maar dat lijkt me toch niet normaal.

wie kan mij helpen? :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...
  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.018
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

yorin schreef:

hoi ik heb een playstation 2 met een klepje aan de bovenkant?

...... ja........ :blink:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

ik heb een ps2 met klepje boven dus ik heb die slide card niet nodig, maar nu lees ik ergens dat je nog 3 andere tools nodig hebt behalve slide card. ik heb gehoord dat je de extra tools niet nodig hebt en dat je iets anders daarvoor in de plaatd kan zetten. kan iemand mij daar iets meer over vertellen:S

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 maand later...

bij de ps1 was t zo:

als je t klepje open doet om een cd erin te plaatsen dan zat er achterin een pin die een knopje in drukte. Als je daar een veer tussen deed bleef dus het knopje ingedrukt en dacht de ps1 dus dat hij nog dicht was terwijl je je copy erin kon doen. hoe dit bij de ps2 werkt weet ik niet precies ik zou zeggen ff googlen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hey, hoe groot is dat bestand eigenlijk van die Swap Magic 3.0, want ik heb dat met een ander program gedownload (limewire). Het ingepakte winrar bestand is ongeveer 28 MB en als je dat uitpakt de bestanden die je dan krijgt zijn ongeveer 27 MB groot. Klopt dit ??

En weet iemand van jullie waar ik die slide card kan kopen, ik ben namelijk van België, iemand een idee waar ik het kan kopen in België ??

Alvast heel fel bedankt !!

;) Phil ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

swap magic kun je downloaden maar geloof niet dat je die op dvd gebrand krijg.

ik ben daar zelf enige maanden aan bezig geweest en niet gelukt. de dvd swap magic word geperst en niet gebrand. oftewel hij word gebrand met tussen pauzes je ziet dan achterop de dvd ook allemaal strepen lopen. dit valt met een gewone brander niet te kopieren.

Je kan Swap Magic 3 + slide card kopen op www.psxshop.nl weet niet cker of ze ook aan belgie leveren.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...

hey

ik kan van iemand zo\'n slidecard (swap) met flip/flop cover kopen voor de ps2 van mijn dochter.zij wil hem niet om laten bouwen, omdat ze verschillende verhalen kent van ps2 die kapot zijn gegaan hierna (laser kapot). mijn vraag is wat gebeurd er met de laser als we de ps2 verbouwen met slidecard en flip/flop?gaan de lasers stuk doordat ze copieen moeten lezen?want dan maakt het naar mijn idee niet uit of we ps2 laten \'\"ombouwen \" of zelf \"verbouwen\". Ik ken niemand met ervaring met slidecard.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  1 lid is actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: Hardware – Telefonie – Navigatie – TV Gebruiker: Jan123 Hey allemaal, Ik heb een probleem met mijn telefoon. Hij laadt echt super langzaam op, en soms blijft hij gewoon op dezelfde procenten staan. Iemand ideeën waarom dat zo is en wat ik eraan kan doen? Alvast bedankt! Expert: TechGuru Hoi Jan123, Dat klinkt vervelend! Er zijn een paar dingen die je kunt checken. Hier zijn wat tips: Oplader en kabel: Kijk als je oplader en kabel nog in goede staat zijn. Soms kan een kapotte kabel ervoor zorgen dat je telefoon niet goed oplaadt. Probeer een andere oplader als je die hebt. Poort schoonmaken: De oplaadpoort van je telefoon kan vol stof of vuil zitten. Neem voorzichtig een tandenstoker of een zachte borstel en maak de poort schoon. Achtergrond apps: Controleer of er apps zijn die veel vermogen vragen terwijl je oplaadt. Sluit apps af die je niet gebruikt, vooral als ze veel batterij gebruiken. Oude software: Zorg ervoor dat je telefoon up-to-date is. Soms kunnen updates helpen om de oplaadtijd te verbeteren. Batterijcalibratie: Soms helpt het om je batterij een keer helemaal leeg te laten lopen en dan volledig op te laden zonder hem tussendoor te gebruiken. Probeer deze dingen eens en laat ons weten of het helpt. Succes! Gebruiker: AnjaB Thanks, TechGuru! Die tips ga ik proberen. Ik had echt geen idee dat stof ook invloed kon hebben op de oplaadpoort. Ga zo’n doekje pakken. Gebruiker: Robbert88 Zou ook kunnen dat je een wat oudere telefoon hebt? Die kunnen soms gewoon wat trager opladen. Heb ik ook gehad met mijn oude toestel. Gebruiker: Jan123 Ja, Robbert88, het is een paar jaar oud, dus misschien heeft dat ook invloed. Maar ik ga eerst die tips van TechGuru proberen. Thanks! Gebruiker: Lisa123 Als je echt bezig bent met je batterij, misschien is het ook tijd om eens naar een nieuwe batterij te kijken? Soms helpt dat als je telefoon echt oud is. Gebruiker: TechieMax Klopt helemaal, Lisa123! Maar dat is meestal een laatste redmiddel. Eerst goed kijken wat je kan doen met oplader en software. Gebruiker: TimmyT Oh, ik had laatst ook dat probleem! Bij mij lag het gewoon aan de kabel, die was echt versleten. Nieuwe kabel en hij doet het weer als vanouds. Gebruiker: Jan123 Goede tip, TimmyT! Ik ga even kijken of de kabel echt nog goed is. Kan ook de oorzaak zijn, thanks! Gebruiker: AnjaB Moet je ook oppassen met snelladen. Ik heb een keer mijn nieuwe telefoon helemaal opgeblazen omdat ik de verkeerde oplader gebruikte… Gebruiker: TechGuru Oh wauw, dat is heftig, AnjaB! Zeker opletten met snelladers. Ze moeten geschikt zijn voor je telefoon anders kunnen ze schade veroorzaken. Maar Jazz, veel succes verder met je oplaadprobleem! Gebruiker: Jan123 Thanks iedereen! Ik ga nu aan de slag met alle tips. Laat het weten als ik nog meer hulp nodig heb. Fingers crossed! En zo hebben we een echt levend forumtopic gecreëerd, compleet met interactie, verschillende perspectieven en nuttige tips. Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstelling van nieuw lid: Roel1985 CelestialBreeze Hallo allemaal! Ik ben Roel1985 en ik kom uit het mooie Utrecht. Ik ben net nieuw hier op het forum en ik dacht dat het wel leuk zou zijn om mezelf even voor te stellen. Ik ben een fanatieke film- en muziekliefhebber en ben altijd op zoek naar nieuwe en interessante content. Via een vriend hoorde ik over Spotweb en dat leek me erg handig, dus besloten om me aan te melden. Ik ben benieuwd hoe jullie Spotweb gebruiken, en wat je er allemaal voor nodig hebt? Ik hoor graag jullie tips! Ik heb ook nog een vraag: zijn er bepaalde series of films die jullie absoluut aanraders vinden? Ik kijk uit naar jullie reacties! Groetjes, Roel ExpertUser89 Hey Roel1985! Wat leuk dat je je hebt aangemeld! Welkom op het forum! Spotweb is een geweldige manier om torrents te vinden, vooral als je geïnteresseerd bent in films en series. Om te beginnen met Spotweb heb je eigenlijk maar een paar dingen nodig: Een account: Je moet je eerst registreren op een Spotweb-server. Dit is meestal gratis. Een zakenpakketten: Je hebt ook een goede torrent-client nodig, zoals qBittorrent of uTorrent. Dit helpt je om de bestanden te downloaden die je vindt via Spotweb. Een nieuwsgroepen-abonnement: Spotweb werkt voornamelijk met nieuwsgroepen, dus je hebt een abonnement nodig. Dit kost vaak een klein bedrag per maand. Hoe gebruik je Spotweb? Zodra je geregistreerd bent, kun je door de verschillende categorieën bladeren, zoals films en series. Als je iets interessants vindt, klik je erop voor meer informatie. Vervolgens kan je de link kopiëren naar je torrent-client om het te downloaden. Als het gaat om films of series, zou ik zeggen dat je zeker de nieuwste releases moet checken. Veel mensen hier zijn fan van ‘Stranger Things’ en ‘The Witcher’, dus dat zijn goede startpunten! Laat het me weten als je nog meer vragen hebt! Veel plezier hier! FilmFanatic Welkom Roel! Echt vet dat je films en muziek leuk vindt! Heb je al een favoriete film? Ik ben zelf dol op alles van Tarantino. UtrechtVibes Hey Roel, welkom! Utrecht is echt een fijne stad. Heb je nog andere hobby’s naast films en muziek? TechyTim Hallo Roel1985! Goed dat je hier bent! Spotweb is makkelijk te gebruiken. Als je eruit bent, is het echt een spelletje. Gebruik je al een torrent-client? Dat maakt het veel makkelijker om te downloaden. Roel1985 Dank jullie wel voor de warme welkom! Mijn favoriete film is trouwens ‘Inception’. Ik vind het fijn om te puzzelen met verhalen. En ja, ik gebruik nu qBittorrent, maar ik ben nog best een beginner in dat alles. Zijn er nog tips om sneller te downloaden? ExpertUser89 Ja, Roel, een paar tips! Zorg ervoor dat je internetverbinding stabiel is. Kijk naar de "seeders" en "leechers". Iets met veel seeders downloadt meestal sneller. Vergeet niet om je torrent-client goed af te stellen, dat kan ook schelen! FilmFanatic He Roel, als je Inception zo leuk vindt, moet je echt ‘Interstellar’ eens kijken! UtrechtVibes Ja, Interstellar is fantastisch! En heb je al andere films van Nolan gezien? Roel1985 Zo, wat een tips! Dank jullie wel! En ja, ik heb ook ‘Dunkirk’ gezien. Echt geweldig! TechyTim Nolan maakt gewoon knappe films, dat kan ik alleen maar beamen! Lijkt wel of hij ons altijd aan het denken zet. CelestialBreeze Kijk aan, mooie interactie hier! Blijf vooral vragen stellen, dat maakt het leuk! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom krijg ik de foutmelding ‘bestandsnaam klopt niet’ en hoe los ik het op? Gebruiker123: Hey allemaal, ik heb een probleem. Wanneer ik iets wil downloaden via Spotnet, krijg ik steeds die foutmelding ‘bestandsnaam klopt niet’. Weet iemand wat dat betekent en hoe ik het kan oplossen? Thanks! Expert_Netwerk: Hey Gebruiker123, Ah, dat kan flink irritant zijn! Geen zorgen, ik help je graag verder. Die foutmelding komt meestal door een paar dingen. Laat me het even opsplitsen: Bestandsnaam en extensie: Soms is de Download-file niet goed benoemd. Bijvoorbeeld, als je probeert te downloaden als filmpje.mkv, maar de server heeft het bestand gelabeld als filmpje.mov. Check of de extensie klopt. Karakterproblemen: Er kunnen rare karakters in de bestandsnaam zitten. Sommige programma’s kunnen daar niet mee omgaan. Dus als je ziet dat er bijvoorbeeld een "?" of een "#" in de naam staat, probeer dan die te verwijderen. Verbinding met de server: Soms, als er een probleem is met de verbinding naar de server, kan de fout ook zomaar naar boven komen. Dit kan gebeuren als de server tijdelijk down is of je internetverbinding instabiel is. Oplossing: Zorg ervoor dat de bestandsnaam geen speciale karakters bevat en dat de extensie overeenkomt met het bestand dat je probeert te downloaden. Probeer het nog een keer na een paar minuten, of controleer je verbinding. En als je het nog niet hebt gedaan, probeer een andere nieuwsgroep of Spotnet-repo. Hopelijk helpt dit! Laat gerust weten of je meer hulp nodig hebt. Gebruiker456: Thx Expert_Netwerk! Goeie tips. Ik had het ook dat ik een “?” in de naam had. Dat was echt stom van me. Karin82: Hé, ik heb ook wel eens zo’n melding gehad. Wat ik deed was de bestandsnaam gewoon inkorten. Soms kan het ook te maken hebben met de lengtes van de naam. Probeer dat eens! ShrekFan84: Wat een gedoe met die bestandsnamen! Maar ik heb ook wel eens gemerkt dat als je gewoon het origineel laat staan, het vaak goed gaat. Dus gebruik niet je eigen naam, maar gewoon die van de repo! Gebruiker123: Thanks voor de tips! Ik ga het even proberen. Moet ik ook op iets anders letten? Expert_Netwerk: Ja, zeker! Kijk ook naar je instellingen in Spotnet. Soms helpt het om je zoekfilters aan te passen. Als je bijvoorbeeld zoekt op ‘films’, probeer dan ook ‘films HQ’ of iets dergelijks. Dan vind je vaak betere resultaten! Mikey1989: Ik heb ooit dat ik niets kon downloaden omdat mijn provider sommige nieuwsgroepen blokkeerde… Toen moest ik mijn VPN maar inschakelen. Miss misschien ook iets om te overwegen als je het nog steeds niet voor elkaar krijgt. FrisGenius: Ja, Mikey, dat kan echt een probleem zijn! Heb het zelf ook gehad. Het gebruik van een VPN maakt het meestal een stuk makkelijker. Maar let op, soms werkt niet elke VPN goed met Spotnet. Gebruiker789: Ik ben net nieuw met deze dingen, maar wat is precies een VPN? Klinkt spannend, maar ook een beetje ingewikkeld. Expert_Netwerk: Een VPN (Virtual Private Network) is in principe een soort tunnel waar je internetverkeer doorheen gaat. Daarmee verberg je je IP-adres en kun je gewoon verbinding maken met buitenlandse servers. Dat helpt ook bij de veiligheid. Aanrader dus! Als je meer wilt weten, laat maar weten! Gebruiker123: Thanks allemaal! Jullie zijn geweldig. Ik ga gelijk aan de slag! Mikey1989: Goeie luck! Laat ons weten of het lukt! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • JayStanton heeft zojuist een badge verdient
      Eén week actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...