Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:



ps2 game\'s branden


Gast MONIQUE02
 Delen


Aanbevolen reactie

Als je een PS2 spel van emule download moet je altijd de DVDFull downloaden.

Dat is veel beter dan kleine dvdrips van 650mb. Dus alleen DVDFulls in één rar bestand van ongeveer 2GB groot.

Als je hem binnen hebt moet je alles helemaal uitpakken totdat je een .iso bestand over houd. Download vervolgens DVDDecrypter (ff googlen).

Open DVD decrypter en doe een DVD +/- R in je DVD-Schrijver.

Toets hier even je dvd merk in om te kijken of de ps2 hem afspeelt: http://www.videohelp.com/dvdmedia

Als je dvd het doet, klik in dvddecrypter dan vervolgens op het mapje om je iso te selecteren. En dan branden maar!

Nu moet je PS2 wel zijn omgebouwd of je moet een slide card hebben.

Zal ff uitleggen hoe dat werkt:

Bestel op www.psxshop.nl een slide-card (zonder CD\'s!!) voor 10 euro.

Download dan in emule Swap magic DVD versie: ed2k://|file|Swap.Magic.3.Playstation.2.DVD.ISO.zip|2805719|96C33DE8AA7F0F1800A26065D

06EF076|/

(code ff knippen->plakken in het direct-download veld in je search tab, dan op enter drukken)

Als dit gedownload is pak de iso dan uit. Brand die dan op dezelfde manier met dvddecrypter alleen moet je er nu even een cd-r indoen.

Zet je ps2 aan, doe het laadje open en zet hem weer uit. Draai hem om zodat hij ondersteboven ligt. Draai dan met een kleine schroevendraaier de schroef aan je linker kant in het laadje eruit. Nu haal je voorzichtig het kapje van het laadje af. Draai je ps2 weer om en zet hem aan. Doe Swap magic erin en wacht tot er op het scherm staat \"Insert Disc\".

Gebruik nu je slide card. In het laadje zit een gleufje. Doe aan de linkerkant je slide-card erin. Schuif hem naar rechts en terk eraan zodat het laadje open gaat. Op deze manier gaat het laadje open zonder dat de ps2 het eigenlijk weet. Haal swap magic eruit en doe je kopie erin. Doe het laadje weer met de slide card dicht en schuif de card naar links en haal hem eruit.Druk nu op \"X\" op je controller en je spel start op!!

Je meot dit dus elke keer doen als je wil gaan spelen. Het lijkt veel werk maar je hoeft natuurlijk niet iedere keer het schroefje los te draaien.

Als je het niet gesnapt hebt, hier is een instructie video: http://www.magic-slide-card.com/slide_card35.wmv

mischien kan je er een sticky van maken aangezien er veel vraag is op et net van ps2 game\'s branden

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Reacties 14
  • Gemaakt
  • Laatste reactie

Top Posters In Dit Topic

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.015
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Hij is sticky, erg handig dit thx B)

Link naar opmerking
Deel via andere websites


  • Bijdragen:  15
  • Waardering:   0
  • Prestatiepunten:  0
  • Dagen gewonnen:  0
  • Lid sinds:  26-03-07
  • Status:  Offline
  • Actief:  

Het is fantastish uitleg!!!

Ik heb veel van geleerd.

Bedankt

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.015
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

Weet ik niet zeker, ik stuur me xbox games altijd naar de HD van me xbox. Ik weet niet of je een grote Harddisk in je xbox heb laten zetten? Zoja dan moet je ze gewoon lekker sturen via het netwerk :laugh:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...
Gast juliannoteboom

als ik een gedonwload ps2 brand zoals hierboven omschreven met dvd decrypter en hem dan in mijn omgebouwde ps2 doe dan doet hij het meestal niet soms als ik het 10 keer opnieuw probeer dan doet hij het maar dat lijkt me toch niet normaal.

wie kan mij helpen? :(

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...
  • Administrators

  • Bijdragen:  26.235
  • Waardering:   2.930
  • Prestatiepunten:  25.015
  • Dagen gewonnen:  264
  • Lid sinds:  17-12-11
  • Status:  Offline
  • Actief:  
  • Was actief op:  Windows

yorin schreef:

hoi ik heb een playstation 2 met een klepje aan de bovenkant?

...... ja........ :blink:

Link naar opmerking
Deel via andere websites

ik heb een ps2 met klepje boven dus ik heb die slide card niet nodig, maar nu lees ik ergens dat je nog 3 andere tools nodig hebt behalve slide card. ik heb gehoord dat je de extra tools niet nodig hebt en dat je iets anders daarvoor in de plaatd kan zetten. kan iemand mij daar iets meer over vertellen:S

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 1 maand later...

bij de ps1 was t zo:

als je t klepje open doet om een cd erin te plaatsen dan zat er achterin een pin die een knopje in drukte. Als je daar een veer tussen deed bleef dus het knopje ingedrukt en dacht de ps1 dus dat hij nog dicht was terwijl je je copy erin kon doen. hoe dit bij de ps2 werkt weet ik niet precies ik zou zeggen ff googlen.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Hey, hoe groot is dat bestand eigenlijk van die Swap Magic 3.0, want ik heb dat met een ander program gedownload (limewire). Het ingepakte winrar bestand is ongeveer 28 MB en als je dat uitpakt de bestanden die je dan krijgt zijn ongeveer 27 MB groot. Klopt dit ??

En weet iemand van jullie waar ik die slide card kan kopen, ik ben namelijk van België, iemand een idee waar ik het kan kopen in België ??

Alvast heel fel bedankt !!

;) Phil ;)

Link naar opmerking
Deel via andere websites

swap magic kun je downloaden maar geloof niet dat je die op dvd gebrand krijg.

ik ben daar zelf enige maanden aan bezig geweest en niet gelukt. de dvd swap magic word geperst en niet gebrand. oftewel hij word gebrand met tussen pauzes je ziet dan achterop de dvd ook allemaal strepen lopen. dit valt met een gewone brander niet te kopieren.

Je kan Swap Magic 3 + slide card kopen op www.psxshop.nl weet niet cker of ze ook aan belgie leveren.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

  • 3 weken later...

hey

ik kan van iemand zo\'n slidecard (swap) met flip/flop cover kopen voor de ps2 van mijn dochter.zij wil hem niet om laten bouwen, omdat ze verschillende verhalen kent van ps2 die kapot zijn gegaan hierna (laser kapot). mijn vraag is wat gebeurd er met de laser als we de ps2 verbouwen met slidecard en flip/flop?gaan de lasers stuk doordat ze copieen moeten lezen?want dan maakt het naar mijn idee niet uit of we ps2 laten \'\"ombouwen \" of zelf \"verbouwen\". Ik ken niemand met ervaring met slidecard.

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Geplaatst 2 uur geleden

Vergeten jullie alsjeblieft de VPN verbinding niet? Je internet provider zoals Ziggo of KPN kan door gebruik van de VPN niet zien wat er gebeurd op je internet verbinding en ben je volledig anoniem voor iedereen. Een vereiste tegenwoordig.... We een uitgebreide handleiding geschreven met informatie. :goed:

Deze vindt je hier:   https://www.duken.nl/forums/handleidingen/downloaden/vpn-verbinding-en-anoniem-downloaden-r35/  


Gast
Deze discussie is nu afgesloten voor verdere antwoorden.
 Delen

  • Wie zijn er online?  3 leden zijn actief


  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Forumdiscussie: De Problemen van Novo Nordisk met Wegovy en Ozempic Gebruiker: Janneke92 Hey allemaal! Ik heb gehoord dat de aandelen van Novo Nordisk behoorlijk zijn gedaald. Wat is er precies aan de hand? Kan iemand me uitleggen wat de problemen zijn met hun producten, zoals Wegovy en Ozempic? Expert: DokterChris Hey Janneke92! Goede vraag! Novo Nordisk, een Deens farmaceutisch bedrijf, heeft twee populaire medicijnen: Wegovy en Ozempic. Beide worden gebruikt voor gewichtsverlies en hebben veel aandacht gekregen. Maar onlangs heeft het bedrijf aangegeven dat ze dit jaar minder verkoop en winst verwachten. Dat kwam als een verrassing voor veel analisten. De reden hiervoor? Ze worden geconfronteerd met een paar problemen. Ten eerste worden de prijzen in de VS lager, wat hun inkomsten aantast. Daarnaast verliezen ze exclusiviteit in verschillende landen, zoals China en Canada. Dit betekent dat andere bedrijven ook hun medicijnen kunnen maken, wat de concurrentie vergroot. Stel je voor dat je de enige bent die een populaire snack verkoopt, en dan komen er ineens twintig andere verkopers op de markt! Ondanks dit, zegt CEO Mike Doustdar dat ze optimistisch blijven over de introductie van een nieuwe versie van Wegovy in pilvorm. Ze denken dat dit hen kan helpen om weer terrein te winnen. Het is echt een beetje een strijd voor hen, vooral nu hun grootste concurrent, Eli Lilly, ook nieuwe producten uitbrengt. Dus ja, het is een uitdagende tijd voor Novo, maar ze hebben plannen om zich aan te passen! Reacties van Gebruikers Gebruiker: MarkR Dank je, DokterChris! Klinkt als een flinke uitdaging voor ze. Wat betekent dit voor de prijzen van deze medicijnen? Gebruiker: LotteV Ja, MarkR, ik vroeg me dat ook af. Als ze minder verkopen, gaan de prijzen dan omhoog of omlaag? Gebruiker: DokterChris Goede vraag, LotteV! Over het algemeen, als er meer concurrentie is (zoals nu met Eli Lilly), dan kunnen de prijzen lager worden. Maar als de kosten voor het maken van het medicijn stijgen, kan het ook andersom! Het is een spel van vraag en aanbod. Gebruiker: Robbert88 Past wel bij de tijden, lijkt het wel. Alles wordt duurder, zelfs medicijnen! Ik hoop dat het voor patiënten niet te veel invloed heeft. Gebruiker: SaraL Ik gebruik Wegovy al een tijdje en het heeft me echt geholpen. Als de prijs omhoog gaat, kan ik het misschien niet meer betalen. Dat zou echt jammer zijn! Gebruiker: Bas_is_hier Inderdaad, SaraL! Maar misschien dat de nieuwe concurrentie ook goede dingen met zich meebrengt. Het zou fijn zijn als er meer opties komen! Gebruiker: LotteV Ja, dat zou het zeker. Maar ik vind het ook eng om te zien dat zulke grote bedrijven zo’n strijd hebben. Laatst zag ik ook dat ze samen met de regering werken om prijzen te verlagen. Wat betekent dat voor ons als consumenten? Gebruiker: DokterChris Dat is een belangrijk punt, LotteV. De afspraken om prijzen te verlagen kunnen helpen, maar het kan betekenen dat de totale winst voor die bedrijven afneemt. Soms kan dat ook invloed hebben op het onderzoek naar nieuwe medicijnen. Maar hopelijk blijven ze investeren in goede producten! Gebruiker: Janneke92 Wauw, dat was een goed gesprek! Bedankt allemaal! Ik ga dit in de gaten houden. Gebruiker: MariskaW Inderdaad, goed dat we dit bespreken! Wat denken jullie dat Novo moet doen om weer stabiel te worden? Gebruiker: DokterChris Ze moeten echt focussen op innovatie en marketing voor hun nieuwe producten. En misschien hun prijzen herzien zodat ze aantrekkelijk blijven. Het blijft spannend! Gebruiker: Robbert88 Hopelijk blijft er genoeg keuze voor ons als consumenten! We moeten hen in de gaten houden. Lees het volledige bericht hier
    • Forumdiscussie: Hoe reset je de fabrieksinstellingen van je apparaat en wat moet je weten? Gebruiker: TechLiefhebber93 Hey allemaal, ik heb een vraagje. Hoe kan ik de fabrieksinstellingen van mijn smartphone resetten? En wat moet ik daar precies van weten? Ik ben een beetje bang dat ik iets fout doe en al mn gegevens verlies. Alvast bedankt! Expert: GadgetGuru Hey TechLiefhebber93, goeie vraag! Het resetten van de fabrieksinstellingen is eigenlijk best simpel, maar het is wel belangrijk dat je het goed doet. Back-up maken: Eerst en vooral, maak een back-up van je gegevens! Dit kan meestal met een cloud-service of via je computer. Denk aan foto’s, contacten en belangrijke documenten. Instellingen openen: Ga naar de instellingen van je smartphone. Dit kan vaak met een icoontje dat lijkt op een tandwiel. Zoek naar ‘Herstellen’ of ‘Resetten’: Dit kan onder verschillende categorieën staan, zoals ‘Systeem’ of ‘Aanvullende instellingen’. Fabrieksinstellingen kiezen: Hier zou je de optie moeten zien om ‘Fabrieksinstellingen’ of ‘Telefoon resetten’ te selecteren. Klik daarop. Bevestigen: Je krijgt waarschijnlijk een waarschuwing dat je al je gegevens kwijtraakt. Bevestig dit, en je toestel begint met resetten. Dit kan een paar minuten duren. Instellen als nieuw: Als het klaar is, moet je je toestel opnieuw instellen alsof het nieuw is. Volg de instructies op het scherm. Let op: Zorg ervoor dat je batterij goed is opgeladen voordat je begint. En als je nog een simkaart of microSD-kaart in je toestel hebt, haal deze eruit voor de zekerheid. Die reset kan een goed idee zijn als je problemen hebt of als je je toestel verkoopt. Als je nog meer vragen hebt, let me know! Succes! Gebruiker: Miri Dank je wel, GadgetGuru! Duidelijk uitgelegd. Wist niet dat ik eerst moest back-uppen, haha. Gebruiker: Joris1980 Ik heb ook een vraagje! Moet je ook apps opnieuw installeren na de reset? Of blijven die staan als je ze niet verwijdert? Expert: GadgetGuru Hey Joris1980, goeie vraag! Bij het resetten van de fabrieksinstellingen worden alle apps, instellingen en bestanden gewist. Dus ja, je moet ze opnieuw installeren. Mocht je ze in de cloud hebben geback-upt, dan kun je ze meestal gemakkelijk terugzetten. Neem even de tijd om alles opnieuw te installeren, het is altijd goed om met een schone lei te beginnen! Gebruiker: SlimmeSophie Ik heb het ook gedaan met mn tablet, en het hielp echt! Maar ik wist niet dat ik mn gegevens moest back-uppen, dat had ik getopt! Gebruiker: DatGemiddeldeMeisje Sophie, ik zou zeggen dat je het nu weet voor de volgende keer! Het is gewoon zo’n standaard ding, maar we vergeten het vaak. GadgetGuru, je bent een topper met je uitleg! Gebruiker: Niels999 Ik heb het net gedaan, maar ik kreeg zo’n waarschuwing dat mn simkaart conflicteerde ofzo. Vraagje, wat is dat? Expert: GadgetGuru Hey Niels999, dat kan gebeuren! Normaal gesproken kun je je simkaart gewoon laten zitten tijdens het resetten. Maar soms kan het zijn dat je toestel er over struikelt tijdens het proces. Haal het er gewoon eens uit en probeer opnieuw, het zou niet zo’n probleem moeten zijn. Gebruiker: Carla-koffie Haha, veel makkelijker dan ik dacht, thanks voor de uitleg! Heb mn tablet nu opnieuw ingesteld, ben blij dat ik niks ben kwijtgeraakt. Gebruiker: TimmyTech Snap echt niet waarom ik niet eerder heb gereset, mn telefoon loopt nu zoveel beter! Bedankt voor de tips, GadgetGuru. Gebruiker: Eric1234 Zou je kunnen zeggen dat je eens in de zoveel tijd moet resetten? Ik heb het nog nooit gedaan, maar met deze tips lijkt het me wel goed! Gebruiker: SuzyT Eric1234, dat is zeker een goed idee! Een reset kan helpen bij vastlopers en zo. Probeer het eens, en als je problemen hebt, roep maar. Zo, dat was de discussie! Iedereen lijkt elkaar goed te helpen en de tips worden gewaardeerd. Laat maar weten als je meer wilt weten! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Waarom verbinden mijn AirPods niet? Hulp Gezocht! iRonnie: Hey allemaal! Ik heb een probleem met mijn AirPods. Ze willen maar niet verbinden met m’n iPhone. Ik heb alles geprobeerd, maar het lukt niet. Kan iemand me helpen? ExpertJasper: Hoi iRonnie! Geen zorgen, dit probleem komt vaker voor. Hier zijn een paar dingen die je kunt proberen: Controleer de batterij: Zorg ervoor dat zowel je AirPods als je iPhone genoeg batterij hebben. Soms kunnen ze niet verbinden als de batterij bijna leeg is. Bluetooth inschakelen: Zorg ervoor dat Bluetooth aanstaat op je iPhone. Ga naar Instellingen > Bluetooth en zorg ervoor dat de schakelaar aan staat. Vergeten apparaat: Als je de AirPods al eerder hebt verbonden, probeer ze dan "te vergeten." Ga naar Instellingen > Bluetooth, tik op het "i"-icoontje naast je AirPods en kies "Vergeet dit apparaat". Vervolgens kun je ze opnieuw koppelen. Reset je AirPods: Dit is soms nodig. Plaats je AirPods in de case, open de deksel, houd de setup-knop op de achterkant van de case ingedrukt tot het lampje knippert. Dit reset je AirPods. Software upgrade: Zorg ervoor dat je iPhone de nieuwste software heeft. Ga naar Instellingen > Algemeen > Software-update en kijk of er iets beschikbaar is. Probeer deze stappen en hopelijk werkt het weer! MayaB: Thanks, ExpertJasper! Ik had ook een keer dat probleem. Het resetten van de AirPods heeft echt geholpen. Benieuwd of dat voor iRonnie ook werkt! FreekieGeek: Ik had ook dit issue met m’n AirPods! Was echt gefrustreerd, maar na het "vergeten" van het apparaat werkte alles weer. Gewoon even geduld hebben! iRonnie: Bedankt voor de tips, allemaal! Heb allemaal geprobeerd, ook het resetten en vergeten, maar het helpt niet. Blijft maar zeggen "verbinden…" maar zonder succes. DJ_Timmerman: Oh jeetje, dat klinkt krom! Heb je al eens gekeken of je AirPods met een ander apparaat kunnen verbinden? Misschien ligt het aan je iPhone en niet aan de AirPods zelf. iRonnie: Eh, nog niet geprobeerd! Ga ik eens doen. Heb ze nog niet met iets anders geprobeerd. Bedankt voor de tip, DJ_Timmerman! RoxanneM: Heb je al geprobeerd om je iPhone opnieuw op te starten? Soms kan dat ook helpen bij verbindingsproblemen. Gewoon even uitzetten en weer aanzetten kan wonderen doen! iRonnie: Ja, dat deed ik ook al meerdere keren. Denk dat ik ze maar eens naar de winkel moet brengen, ofzo. Maar ik blijf het proberen! MrTechie: Als laatste redmiddel, misschien moet je de netwerkinstellingen van je iPhone resetten? Dit kan ook alle Bluetoothproblemen oplossen. Maar let op, dan moet je ook je Wi-Fi wachtwoorden opnieuw invoeren. MayaB: Dat is een goede! Ik heb dat ook eens gedaan bij een ander apparaat. Maar ik zou wel eerst andere dingen proberen. Netwerkinstellingen resetten is best ingrijpend. DJ_Timmerman: Klopt, maar soms moet je dat echt doen. En, iRonnie, als je naar de winkel gaat, neem een screenshot van je garantie, voor het geval dat! iRonnie: Dank voor alle tips! Ik ga eerst proberen of ze met een ander apparaat verbinden en dan de rest. Als het nog niet lukt, dan maar naar de winkel. Jullie zijn top! Lees het volledige bericht hier
  • Recente prestatie

    • Robertb heeft zojuist een badge verdient
      5 jaar actief
  • Recente actieve topics

  • Populaire bijdragers

    Deze week heeft niemand nog waardering gekregen.

  • Willekeurige films

  • Willekeurige link

×
×
  • Nieuwe aanmaken...