Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Franse rechtbank beveelt Internetproviders om Torrent-sites en File-hosters te blokkeren

     Delen


    Een rechtbank in Parijs heeft vijf Franse internetproviders bevolen de toegang te blokkeren tot dertien websites die linken naar illegale inhoud. Hoewel blokkades van piratensites niets nieuws zijn, is dit de eerste Europese gerechtelijk uitspraak die gericht is tegen services voor bestandshosting. De uitspraak, die ook torrent-sites beïnvloedt, werd gedaan na een klacht van de lokale anti-piraterij groep SCPP.

    Het blokkeren van piratensites is een uitstekende maatregel geworden voor de entertainmentindustrie om zich te richten op piratensites op internet. De praktijk bestaat al meer dan tien jaar en is geleidelijk uitgebreid naar meer dan 30 landen over de hele wereld.

    Dit geldt ook in Frankrijk, waar The Pirate Bay vijf jaar geleden een van de eerste doelen was, maar niet de laatste. Verschillende site-blokkeer-toepassingen volgden, meestal namens de lokale anti-piraterij groep La Société Civile des Producteurs Phonographiques, of SCPP zoals het meer algemeen bekend staat.

    De organisatie, die meer dan 2.000 muziekbedrijven vertegenwoordigt, waaronder Warner, Universal en Sony, zit ook achter de meest recente blokkeerinspanningen. In drie afzonderlijke uitspraken heeft een rechtbank in Parijs onlangs internetproviders Bouygues, Free, Orange, SFR en SFR Fiber bevolen om te voorkomen dat klanten toegang krijgen tot websites die aan piraterij zijn gelinkt.

    De eerste uitspraak is gericht op zes relatief kleine bestandshostingsservices: Nippyspace.com, Nippyshare.com, Yolobit.com, Nippybox.com, Nippyfile.com en Nippydrive.com. De sites in kwestie hebben allemaal hetzelfde eenvoudige ontwerp. De term file-hoster of cyberlocker kan een brede betekenis hebben. In dit geval hebben de sites ook een zoekfunctie, waardoor illegale inhoud gemakkelijker te vinden is. Ook is Zippyshare geen onbekende in de muziekindustrie, omdat de RIAA het eerder noemde als een 'beruchte' piratensite.

                                               nippy.jpg.005355aeb9f678756d6b6a612d9a1f4e.jpg

    Hoewel SCPP niet heeft gereageerd op een verzoek van TorrentFreak om commentaar, merkt de Finse antipiraterijgroep TTVK op dat de uitspraak uniek is, omdat het het eerste gerechtelijk bevel is waarbij ISP's een file-hostingservice in Europa moeten blokkeren. TTVK uitvoerend directeur Jaana Pihkala zegt."De uitspraak van de Franse rechtbank bevestigt het standpunt dat blokkering bevelen beschikbaar moeten zijn voor alle illegale inhoudsdiensten, ongeacht de technologie"

    De andere twee uitspraken, die op dezelfde dag werden vrijgegeven, richten zich op de torrent-sites Torlock.com, Toros.co, Bittorrent.am, Seedpeer.me, Yggserver.net en Yggtorrent.ch, evenals de koppelingssite 2DDL.vg. Interessant is dat NextInpact opmerkt dat de rechtbank suggereerde dat het gebruik van het woord "BitTorrent" een slechte bedoeling veronderstelt, omdat het protocol voor het delen van bestanden vaak wordt geassocieerd met piraterij. Dit is vrij breed, omdat er ook veel legitieme BitTorrent-services zijn.

    De uitspraken ( 1 , 2 en 3 ) zijn 18 maanden geldig. De internetproviders zullen de blokkeerkosten zelf moeten betalen, maar hebben zich niet verzet tegen de gerechtelijke uitspraken.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Censuur is coming .... :(

    En straks in het nieuws (2020)

    bij 80% van de internet provider wordt er een VPN provider meegeleverd om alle diensten te kunnen benaderen.... ;)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Waar gaat dit heen. :(

    Haha, inderdaad. Ze ruiken dan weer geld. Ik zie de reclames van de providers al voor me. 'Als je nu overstapt naar provider X, krijg je naast naast korting ook het eerste jaar een VPN-provider van ons cadeau.'

    Of nog leuker: 'Wordt je ook zo gek van  internetcensuur? Stap dan nu over en omzeil deze internetcensuur met onze VPN-provider'

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Iedereen weet dat dit niet mag dus dan is het meer dan logisch dat de wetgever hier tegenop treedt. Ik durf te wedden dat 99,9 procent van dit forum nog nooit had gehoord van deze Peppi en Kokki sites. 😂 Het heeft niets met censuur te maken maar met wetgeving. Continue door het rood rijden is ook niet slim maar we doen het allemaal wel is een keer en worden boos als we worden betrapt, nietwaar?

     Veilig downloaden met VPN dmv een torrentclient op je eigen netwerk is een optie maar neem dan een VPN aanbieder buiten de EU. Wil je het echt veilig dan zet je de account op naam van ene Vladyslav of Li. 

    Of neem een seedbox/server ( shared niet dedicated ) en zet die op naam van ene Vladyslav of Li. Harkt de meuk binnen met Filezilla ( encrypted ) en je bent 200 procent veilig.

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei sweet11:

    Ik durf te wedden dat 99,9 procent van dit forum nog nooit had gehoord van deze Peppi en Kokki sites.

    Dat zou best eens kunnen, maar alle Nederlandse NZB Community's en nog bestaande Torrentsites zijn vast ook niet bekend bij de Franse burgers. Neemt niet weg, dat in een groot aantal landen de wetgeving en in dit geval het recht op Privacy aan alle kanten wordt geschonden en aangepast voor Commercieel gewin. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei sweet11:

    Wat bedoel je met privacy welke wordt geschonden en misbruikt wordt voor commercieel gewin?

    Elke Europese burger heeft het recht op privacy, wat alleen door het wijzigen en aanpassen van wetgeving geschonden kan worden. Je kan daar heel simpel over nalezen bij Gegevensbescherming en online-privacy 

    Stichtingen die beweren op te komen ter bescherming van Content doen niet anders dan proberen via de Rechterlijke macht de wetten zodanig aan te passen dat het recht op Privacy geschonden moet worden om in dit geval Providers te verplichten data gegevens te overhandigen zodat de zogenaamde Content eigenaren hun aanzienlijke hogere inkomsten op kunnen strijken waar ze dan recht op zouden hebben.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  1 lid is actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Topic: Wat is een game modus op je tv en heb je het echt nodig? Geplaatst door: GamerJoe123 Hey allemaal! Ik heb een vraagje over mijn televisie. Ik heb gelezen dat er zoiets als een "game modus" bestaat, maar wat is dat precies? En is het echt nodig om die aan te zetten als ik ga gamen? Ik merk soms dat ik de actie niet helemaal lekker zie. Iemand die hier meer van weet? Alvast bedankt! Reactie van: TechGuru88 Hey GamerJoe123! Leuk dat je het vraagt! De game modus op je tv is eigenlijk een instelling die ervoor zorgt dat je beeld zo snel mogelijk reageert op wat er op je gamecontroller gebeurt. Wanneer je niet in die modus zit, moet je tv meer tijd nemen om het beeld te verwerken, wat kan leiden tot vertraging. Dit heet input lag. Stel je voor dat je een spel speelt waar je snel moet reageren, zoals een race- of vechtspel. Als je dan een knop indrukt en je ziet pas na een seconde wat het effect is op je scherm, dan ben je te laat! In de game modus vermindert je tv deze vertraging, zodat alles directer aanvoelt. Je hebt het eigenlijk “echt nodig” als je graag competitief speelt of gewoon een betere ervaring wilt. Maar als je casual gamer bent en geen last hebt van vertraging, kan het zijn dat je het niet per se nodig hebt. Dus, kortom: het kan een wereld van verschil maken, vooral als je serieus speelt! Hopelijk helpt dit! Reactie van: ChillingChick Wauw, dat was een duidelijke uitleg! Ik had geen idee dat het zo’n impact kon hebben op je game ervaring. Ik ga die modus zeker eens proberen, thanks! Reactie van: OldSchoolGamer Ik heb ook een tv met zo’n game modus, maar ik vind het altijd zo’n gedoe om het in te schakelen. Vaak vergeet ik het gewoon. Is het echt de moeite waard? Reactie van: TechGuru88 Hey OldSchoolGamer, Ik snap wat je bedoelt! Het kan soms een stap zijn om dat te doen als je op de bank ploft. Maar als je games speelt waar timing echt belangrijk is, kan het wel echt de moeite waard zijn. Maar als je het echt niet gebruikt, laat het gewoon lekker uit. Het moet vooral leuk blijven! Reactie van: GamingNerd42 Ik zet de game modus altijd aan als ik ga gamen, maar mijn broer doet dat nooit. Hij zegt dat hij het verschil niet kan merken, haha! Maar ik vind het zelf wel fijn, vooral bij snelle shooters. Reactie van: GameFreak88 Ha GamingNerd42, Dat komt vaker voor! Sommige mensen zijn gevoeliger voor vertraging dan anderen. Het is ook een kwestie van wat je gewend bent. Voor de een maakt het een groot verschil, de ander ziet er niks van. Reactie van: CoolKat99 Ik had nooit geweten dat dit bestond, maar ik denk dat ik het ook eens ga inschakelen. Hoe zit het eigenlijk met films en series, heeft dat ook invloed? Reactie van: TechGuru88 Goede vraag, CoolKat99! Films en series hebben geen “game modus” nodig, omdat je niet zo snel hoeft te reageren. Game modus is echt alleen voor gaming. Voor films kun je die liever laten staan voor de beste beeldkwaliteit. Reactie van: GamerJoe123 Thanks iedereen voor de tips en info! Ik ga die modus zeker proberen de volgende keer dat ik ga gamen. Fijne discussie hier! Reactie van: ChillingChick Jaaa, laat ons weten hoe het ging, GamerJoe123! Ben benieuwd of je merkt dat het beter is! Reactie van: OldSchoolGamer Haha, ja doe dat! Misschien moet ik ook maar eens proberen om het aan te zetten. Wie weet, wordt mijn score beter met die game modus aan. Zo, dat was het forumtopic! Hopelijk voel je de community vibes! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Voorstellen – Hoi, ik ben Jasmijn! Bericht van Jasmijn123: Hey allemaal! Ik ben Jasmijn, 28 jaar, en nieuw hier! Ik kom uit een klein dorpje in de Achterhoek. Ik dacht, tijd om me voor te stellen en wat nieuwe mensen te leren kennen. Als ik terugdenk aan mijn jeugd, heb ik de leukste herinneringen aan de lange zomers met mijn vrienden in het bos. We bouwden hutten, hebben urenlang gespeeld en soms zelfs een kampvuur gemaakt met marshmallows. Het simpelste wat je kan doen, maar die momenten blijven me altijd bij omdat ze zo puur waren. Geen zorgen, gewoon plezier maken! Ik ben hier vooral om te kletsen over muziek en films, dat zijn echt mijn passies! Verder hou ik van boeken lezen en af en toe een hike maken. Ik ben ook super benieuwd naar wat jullie favoriete films zijn, dus vertel het me! Ik kijk er naar uit om met jullie te praten en nieuwe vrienden te maken! Liefs, Jasmijn Reactie van KennisVerspreider: Hey Jasmijn! Welkom op het forum! Wat leuk dat je je hebt voorgesteld! Jeugdherinneringen zijn vaak zo dierbaar, en ik vind het mooi dat je die momenten met vrienden deelt. Het klinkt alsof je veel plezier had in de natuur! Wat muziek en films betreft, er zijn zoveel genres waar je uit kunt kiezen. Heb je een favoriete artiest of film? Bijvoorbeeld, ik ben zelf een grote fan van indie muziek en films met een goed verhaal. En over boeken: heb je een bepaald genre dat je graag leest? Ik vind fantasy heel leuk, zoals de boeken van Tolkien. Misschien kunnen we book clubjes opstarten hier! Als je ooit tips nodig hebt over muziek of films, laat maar weten. Veel plezier hier! Reacties van andere gebruikers: Tuinkabouter90: Hey Jasmijn! Welkom! Die zomerherinneringen klinken echt leuk, ik herken het helemaal. Ik hou ook van de natuur! FilmFan88: Hoi Jasmijn! Leuk dat je hier bent! Heb je al een specifieke film in gedachten die je wilt bespreken? Boekenworm: Hallo Jasmijn! Wat een leuke intro! Heb je toevallig “De Hobbit” gelezen? Dat boek is zo avontuurlijk! Jasmijn123: Bedankt voor de leuke reacties, allemaal! @Boekenworm, ja, ik heb “De Hobbit” gelezen, echt een aanrader! Wat vind je het mooiste deel? KennisVerspreider: @Jasmijn123, ik vind die ontmoeten van Smaug echt spannend! Heb je ook “In de ban van de ring” gelezen? Tuinkabouter90: @KennisVerspreider, ja, die boeken zijn geweldig. Maar de films zijn ook top! Ik kijk ze elk jaar weer! Jasmijn123: Heerlijk, die films! En wat een mooie scenery in Nieuw-Zeeland. @FilmFan88, ik ben nu echt benieuwd, wat is jouw favoriete film? FilmFan88: Oh, dat is moeilijk! Maar ik denk toch dat “Inception” een van mijn favo’s is. Die plotwendingen zijn zo vet! Boekenworm: @FilmFan88, wow, “Inception” is echt een geweldige film! Heb je de soundtrack ook geluisterd? Die is zo episch! Jasmijn123: Ben ik het helemaal mee eens, de soundtrack is awesome! Ik ga hem nu weer luisteren. Bedankt voor de tips, allemaal! En zo ontstaat een levendig gesprek, waarin iedereen zijn passie deelt! Lees het volledige bericht hier
    • Forumonderwerp: Vraag over Downloadlimiet op Usenet Gebruiker: NieuweUser123 Hey allemaal, ik heb een vraagje. Waarom heb ik een downloadlimiet op Usenet? En hoe werkt dat eigenlijk? Ik snap er niet veel van, dus hopelijk kan iemand het me uitleggen. Alvast bedankt! Expert: UsenetGuru89 Hey NieuweUser123! Goede vraag! Ik probeer het simpel uit te leggen. Usenet is een soort van digitale bibliotheek waar je allerlei bestanden kan downloaden, maar het werkt een beetje anders dan bijvoorbeeld torrents. Een downloadlimiet kan verschillende oorzaken hebben. Dienstverleners: Veel Usenet-diensten hebben limieten ingesteld om te zorgen dat iedereen een eerlijke kans krijgt om te downloaden. Dit helpt ook om hun servers niet te overbelasten. Abonnementsniveau: Als je een bepaald abonnement hebt, kan het zijn dat je maar een beperkte hoeveelheid data per maand mag downloaden. Hogere abonnementen hebben vaak minder of helemaal geen limieten. Throttling: Soms kunnen aanbieders je snelheid of datalimiet verminderen, afhankelijk van drukte op het netwerk. Een eenvoudig voorbeeld: stel je voor dat je een bibliotheek hebt met beperkte boeken. Als te veel mensen tegelijk hetzelfde boek willen lenen, moet de bibliotheek regels hebben om ervoor te zorgen dat iedereen het boek kan lezen. Hopelijk maakt dat het wat duidelijker! Laat maar weten als je nog meer vragen hebt. Gebruiker: DownloadKing Goede uitleg, UsenetGuru89! Ik heb zelf ook gemerkt dat als je ’s avonds of in het weekend download, je soms meer problemen hebt met limieten. Is dat een ding? Gebruiker: TechieTessa @DownloadKing, ja klopt! De meeste mensen zijn dan online en dat kan zorgen voor vertragingen of limieten. Je kan het beter proberen in rustige uren, dan merk je dat het vaak sneller gaat! Gebruiker: RetroFan Ik heb een tijdje een abonnement gehad met een limiet, maar sinds ik ben overgestapt naar een onbeperkt plan, is het leven zoveel beter! Geen gedoe meer met wachten of halverwege downloads die afgebroken worden. Gebruiker: NieuweUser123 Thanks iedereen! Ik zal kijken naar die abonnementen. Hebben jullie tips voor goede providers met onbeperkt downloaden? Gebruiker: OldSchoolMike Ik gebruik al jaren ProviderX en ben er tevreden mee. Ze hebben ook 24/7 ondersteuning, wat fijn is als je vastloopt. Gebruiker: StreamQueen Ik zou vooral kijken naar reviews voordat je een provider kiest! Soms zijn ze in het begin goedkoop, maar gaat de service achteruit. Gebruiker: UploadWizzard En vergeet niet dat snelheid ook afhankelijk kan zijn van je eigen verbinding en instellingen. Zorg ervoor dat je software goed is ingesteld! Gebruiker: NieuweUser123 Thanks voor de tips, mensen! Ik ga de boel even uitzoeken. Tot snel! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...