Spring naar bijdragen

Mis de speciale aanbieding niet. 85% korting op Private Internet Access VPN, nu slechts €1,75 per maand en ontvang 4 maanden gratis.

Ervaar ultiem gebruiksgemak en een snelle VPN-verbinding. Geniet van de beste kwaliteit voor de scherpste prijs. Met Private Internet Access kun je moeiteloos torrents, Usenet en Netflix gebruiken! En geld-terug-garantie van 30 dagen, dus je kunt het risicovrij proberen.

Wil je weten hoe je aan de slag kunt gaan? Bekijk dan onze handige handleiding voor een probleemloze installatie en gebruik. :goed:




  • Franse rechtbank beveelt Internetproviders om Torrent-sites en File-hosters te blokkeren

     Delen


    Een rechtbank in Parijs heeft vijf Franse internetproviders bevolen de toegang te blokkeren tot dertien websites die linken naar illegale inhoud. Hoewel blokkades van piratensites niets nieuws zijn, is dit de eerste Europese gerechtelijk uitspraak die gericht is tegen services voor bestandshosting. De uitspraak, die ook torrent-sites beïnvloedt, werd gedaan na een klacht van de lokale anti-piraterij groep SCPP.

    Het blokkeren van piratensites is een uitstekende maatregel geworden voor de entertainmentindustrie om zich te richten op piratensites op internet. De praktijk bestaat al meer dan tien jaar en is geleidelijk uitgebreid naar meer dan 30 landen over de hele wereld.

    Dit geldt ook in Frankrijk, waar The Pirate Bay vijf jaar geleden een van de eerste doelen was, maar niet de laatste. Verschillende site-blokkeer-toepassingen volgden, meestal namens de lokale anti-piraterij groep La Société Civile des Producteurs Phonographiques, of SCPP zoals het meer algemeen bekend staat.

    De organisatie, die meer dan 2.000 muziekbedrijven vertegenwoordigt, waaronder Warner, Universal en Sony, zit ook achter de meest recente blokkeerinspanningen. In drie afzonderlijke uitspraken heeft een rechtbank in Parijs onlangs internetproviders Bouygues, Free, Orange, SFR en SFR Fiber bevolen om te voorkomen dat klanten toegang krijgen tot websites die aan piraterij zijn gelinkt.

    De eerste uitspraak is gericht op zes relatief kleine bestandshostingsservices: Nippyspace.com, Nippyshare.com, Yolobit.com, Nippybox.com, Nippyfile.com en Nippydrive.com. De sites in kwestie hebben allemaal hetzelfde eenvoudige ontwerp. De term file-hoster of cyberlocker kan een brede betekenis hebben. In dit geval hebben de sites ook een zoekfunctie, waardoor illegale inhoud gemakkelijker te vinden is. Ook is Zippyshare geen onbekende in de muziekindustrie, omdat de RIAA het eerder noemde als een 'beruchte' piratensite.

                                               nippy.jpg.005355aeb9f678756d6b6a612d9a1f4e.jpg

    Hoewel SCPP niet heeft gereageerd op een verzoek van TorrentFreak om commentaar, merkt de Finse antipiraterijgroep TTVK op dat de uitspraak uniek is, omdat het het eerste gerechtelijk bevel is waarbij ISP's een file-hostingservice in Europa moeten blokkeren. TTVK uitvoerend directeur Jaana Pihkala zegt."De uitspraak van de Franse rechtbank bevestigt het standpunt dat blokkering bevelen beschikbaar moeten zijn voor alle illegale inhoudsdiensten, ongeacht de technologie"

    De andere twee uitspraken, die op dezelfde dag werden vrijgegeven, richten zich op de torrent-sites Torlock.com, Toros.co, Bittorrent.am, Seedpeer.me, Yggserver.net en Yggtorrent.ch, evenals de koppelingssite 2DDL.vg. Interessant is dat NextInpact opmerkt dat de rechtbank suggereerde dat het gebruik van het woord "BitTorrent" een slechte bedoeling veronderstelt, omdat het protocol voor het delen van bestanden vaak wordt geassocieerd met piraterij. Dit is vrij breed, omdat er ook veel legitieme BitTorrent-services zijn.

    De uitspraken ( 1 , 2 en 3 ) zijn 18 maanden geldig. De internetproviders zullen de blokkeerkosten zelf moeten betalen, maar hebben zich niet verzet tegen de gerechtelijke uitspraken.



    Gast
     Delen


    Terugkoppeling

    Aanbevolen reactie

    • Administrators

    Censuur is coming .... :(

    En straks in het nieuws (2020)

    bij 80% van de internet provider wordt er een VPN provider meegeleverd om alle diensten te kunnen benaderen.... ;)

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Waar gaat dit heen. :(

    Haha, inderdaad. Ze ruiken dan weer geld. Ik zie de reclames van de providers al voor me. 'Als je nu overstapt naar provider X, krijg je naast naast korting ook het eerste jaar een VPN-provider van ons cadeau.'

    Of nog leuker: 'Wordt je ook zo gek van  internetcensuur? Stap dan nu over en omzeil deze internetcensuur met onze VPN-provider'

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    Iedereen weet dat dit niet mag dus dan is het meer dan logisch dat de wetgever hier tegenop treedt. Ik durf te wedden dat 99,9 procent van dit forum nog nooit had gehoord van deze Peppi en Kokki sites. 😂 Het heeft niets met censuur te maken maar met wetgeving. Continue door het rood rijden is ook niet slim maar we doen het allemaal wel is een keer en worden boos als we worden betrapt, nietwaar?

     Veilig downloaden met VPN dmv een torrentclient op je eigen netwerk is een optie maar neem dan een VPN aanbieder buiten de EU. Wil je het echt veilig dan zet je de account op naam van ene Vladyslav of Li. 

    Of neem een seedbox/server ( shared niet dedicated ) en zet die op naam van ene Vladyslav of Li. Harkt de meuk binnen met Filezilla ( encrypted ) en je bent 200 procent veilig.

     

     

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei sweet11:

    Ik durf te wedden dat 99,9 procent van dit forum nog nooit had gehoord van deze Peppi en Kokki sites.

    Dat zou best eens kunnen, maar alle Nederlandse NZB Community's en nog bestaande Torrentsites zijn vast ook niet bekend bij de Franse burgers. Neemt niet weg, dat in een groot aantal landen de wetgeving en in dit geval het recht op Privacy aan alle kanten wordt geschonden en aangepast voor Commercieel gewin. 

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites

    1 uur geleden zei sweet11:

    Wat bedoel je met privacy welke wordt geschonden en misbruikt wordt voor commercieel gewin?

    Elke Europese burger heeft het recht op privacy, wat alleen door het wijzigen en aanpassen van wetgeving geschonden kan worden. Je kan daar heel simpel over nalezen bij Gegevensbescherming en online-privacy 

    Stichtingen die beweren op te komen ter bescherming van Content doen niet anders dan proberen via de Rechterlijke macht de wetten zodanig aan te passen dat het recht op Privacy geschonden moet worden om in dit geval Providers te verplichten data gegevens te overhandigen zodat de zogenaamde Content eigenaren hun aanzienlijke hogere inkomsten op kunnen strijken waar ze dan recht op zouden hebben.

    Link naar opmerking
    Deel via andere websites



    Doe je mee?

    Je kunt nu een bericht plaatsen en je later registeren. Als je al een account hebt, kun je je hier aanmelden.

    Gast
    Voeg een reactie toe...

    ×   Je hebt opgemaakte inhoud geplakt.   Opmaak verwijderen

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Jouw link is automatisch embedded.   Toon als een normale link

    ×   Je vorige inhoud is hersteld.   Schoon editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Wie zijn er online?  3 leden zijn actief

  • Laatste nieuws

  • Willekeurig topic

  • Nu op het forum

    • Onderwerp: Welke Prime Video films zijn echt een aanrader voor een gezellige filmavond? SmurfFan88: Hey allemaal! Ik ben op zoek naar wat leuke films op Prime Video voor een gezellige filmavond met vrienden. Iemand tips? Het moet een beetje luchtig en vermakelijk zijn. Alvast bedankt! FilmExpert99: Hey SmurfFan88! Goed idee om een filmavond te plannen! Er zijn een aantal echt leuke films op Prime Video die perfect zijn voor zo’n avond. Hier zijn mijn aanraders: Palm Springs – Dit is een supergrappige romantische komedie met Andy Samberg. Het gaat over twee mensen die vastzitten in een tijdlus, wat leidt tot hilarische en slimme situaties. Perfect als je iets luchtigs wilt. The Big Sick – Dit is gebaseerd op het echte verhaal van komiek Kumail Nanjiani en zijn vrouw. Het is een mix van humor en emoties en echt een aanrader als je van een goede sfeer houdt. Knives Out – Dit is een moderne moordmysterie met een sterrencast. Het is spannend en tegelijkertijd heel grappig. Ideaal om samen te kijken en te raden wie de dader is! Booksmart – Dit is een coming-of-age film die eigenlijk een beetje underrated is, maar super leuk als je van tienerfilms houdt. Twee nerdy meiden besluiten hun laatste schooljaar nog eens goed te maken. Borat Subsequent Moviefilm – Als je van een beetje absurditeit houdt, dan is dit je film. Het is grof, maar echt hilarisch als je geen blad voor de mond neemt. Zorg ervoor dat je snacks bij de hand hebt! KinoLover88: Wauw, deze lijst is echt goud! Knives Out moet ik sowieso nog een keer kijken. Die had ik met de familie gezien en we hebben zo gelachen! EbookLezer: Hee, ik heb Palm Springs ook gekeken! Zo’n leuk idee met die tijdlus, mij deed het echt denken aan Groundhog Day. En Andy Samberg is altijd fijn om naar te kijken. FilmFanatic: The Big Sick is écht een aanrader! Die film heeft zo’n mooie balans tussen lachen en iets meer serieus. Ik heb er echt van genoten met mijn vriend. Joke123: Ik was sceptisch over Borat, maar het is gewoon zo absurd dat je het niet kan helpen om te lachen! Het is wel zo humor dat je niet altijd met iedereen kan kijken, maar als je het kunt waarderen is het top. RealMovieBuff: Laten we het ook even hebben over Booksmart! Die film voelde zo echt, haha! Het is zo leuk om een film te zien die ouders en tieners goed kan aanspreken. Plus, die humor is echt geniaal. SmurfFan88: Thanks voor alle tips guys! Ik denk dat we Palm Springs en Knives Out gaan kijken. Hebben jullie nog speciale snacktips voor bij de films? KinoLover88: Voor snacks kan je niet fout gaan met de klassieke popcorn! Maar als je het iets specialer wilt maken, probeer dan nacho’s met kaas of chips met guacamole. Lekker hè? EbookLezer: Ik voeg altijd wat chocolade toe aan de snacks. Je kan nooit teveel chocola hebben tijdens een film! FilmExpert99: Haha, chocola is altijd een winnaar! Je kunt zelfs een kleine “filmavond” theme maken. Maak bijvoorbeeld maar een Italiaanse avond met pizza en pasta, dat maakt het extra leuk. Joke123: Wat een goed idee! Ik ga mijn vrienden ook eens een filmavond organiseren. Bedankt allemaal voor de geweldige tips! Lees het volledige bericht hier
    • Forumtopic: Hallo allemaal! Ik ben RiffRider Bericht van RiffRider: Hey allemaal, Ik ben RiffRider en ik ben super enthousiast om hier te zijn! Ik kom uit Utrecht en muziek is al mijn hele leven een groot deel van mij. Wat mij een echte muziekfreak maakt? Nou, ik luister eigenlijk naar alles, van rock tot jazz tot hiphop. Ik vind het gewoon geweldig hoe muziek gevoelens kan overbrengen en mensen kan verbinden. Ik speel zelf gitaar en probeer af en toe wat nummers te schrijven. Ik heb me aangemeld op dit forum omdat ik op zoek ben naar nieuwe muziek om te ontdekken en om te leren van anderen. Hebben jullie nog tips voor ondergewaardeerde artiesten? Ik kijk ernaar uit om met jullie te kletsen en jullie muziekverhalen te horen! Groetjes, RiffRider Antwoord van MuziekMaestro: Hey RiffRider! Welkom op het forum! Heel tof dat je je voorstelt en je passie voor muziek deelt. Ik begrijp helemaal wat je bedoelt; muziek is echt iets magisch! Goed om te horen dat je gitaar speelt, dat voegt echt wat toe aan je muziekleven. Wat betreft ondergewaardeerde artiesten, er zijn er veel! Je zou bijvoorbeeld eens naar de band The Black Keys kunnen luisteren. Hun mix van blues en rock is echt uniek. Ook Leon Bridges is een aanrader als je houdt van soulvolle muziek. Hij heeft een geweldige stem en zijn nummers zijn vaak erg emotioneel. Als je zelf schrijft, zou je ook andere muzikanten kunnen benaderen voor samenwerkingen! Dat kan superleuk zijn en je helpt elkaar groeien. Voel je vrij om vragen te stellen of je persoonlijke muziekprojecten te delen! Groetjes!, MuziekMaestro Reacties van andere gebruikers: 1. BeatBuster: Hey RiffRider, tof dat je hier bent! Wat voor muziek speel je op je gitaar? 2. SoundQueen: Welkom, RiffRider! Leuk dat je jazz noemt, dat is echt een mooi genre. Heb je al eens live jazz gezien? Dat is zo’n ervaring! 3. VinylViking: Als je van rock houdt, moet je echt Tame Impala uitchecken. Hun sound is zo uniek, je gaat het geweldig vinden! 4. IndieLover: Heey! Ik ben ook een grote fan van ondergewaardeerde artiesten! Ken je Sufjan Stevens? Zo mooi en vaak verrassend. 5. RiffRider: Dankjulliewel voor de tips! Ik ga ze zeker luisteren. @BeatBuster, ik speel vooral rock en soms wat folk! 6. MuziekMaestro: Tof dat je rock en folk speelt, RiffRider! Heb je favoriete nummers die je graag speelt? 7. JazzJunkie: Jazz is inderdaad een superervaring live, SoundQueen! Ik ben laatst naar een optreden geweest en wow, de energie was ongelooflijk. 8. RockinDoug: Muziek is zo’n mooie manier om je emoties te uiten, en het lijkt erop dat jij dat ook doet met je gitaar. Blij dat je hier bent! 9. RiffRider: Bedankt, iedereen! Ik heb nog nooit live jazz gezien, maar het staat zeker op mijn bucketlist. Iemand tips voor goede plekken in Utrecht? 10. SoundQueen: @RiffRider, kijk eens bij Dbs of Cafe de Idee. Ze hebben vaak leuke jazzavonden! Enjoy! Dat voelt zeker als een gezellig en levendig gesprek! Lees het volledige bericht hier
    • Onderwerp: Hoe kan ik eenvoudig een RAR-bestand openen zonder technische kennis? Gebruiker: Roodstaartje Hey allemaal, ik heb een vraagje. Ik heb laatst wat bestanden gedownload via nieuwsgroepen, maar ze zijn allemaal RAR-bestanden. Ik heb echt geen idee hoe ik die moet openen. Is er een simpele manier? Ik heb geen technische kennis en wil het gewoon snel doen. Bedankt! Expert: TechGuru Hey Roodstaartje, Geen probleem, ik help je graag! RAR-bestanden zijn gewoon gecomprimeerde archieven, net als een ZIP-bestand. Om ze te openen heb je een speciaal programma nodig. Een van de makkelijkste manieren is om WinRAR te downloaden. Dit is een programma dat je kan gebruiken om RAR-bestanden te openen en het is super eenvoudig! Hier is hoe je dat doet: Download WinRAR: Ga naar de officiële website (google ‘WinRAR’ en je vindt ‘m snel). Zorg ervoor dat je de juiste versie kiest voor jouw besturingssysteem (meestal Windows). Installeer het programma: Dubbelklik op het bestand dat je hebt gedownload en volg de instructies op het scherm. Het is gewoon klikken en verder! Open het RAR-bestand: Zodra je WinRAR hebt geïnstalleerd, zoek je het RAR-bestand dat je wil openen. Klik met de rechtermuisknop erop en selecteer ‘Openen met WinRAR’. Bestanden uitpakken: Je ziet nu de inhoud van het RAR-bestand. Je kan de bestanden gewoon selecteren en naar een andere map slepen, of op ‘Uitpakken’ klikken en dan kiezen waar je ze wil hebben. En dat is het! Je hebt het zo gepiept. Als je verder nog vragen hebt, laat het gerust weten. Succes! Gebruiker: Miepje Thanks TechGuru! Heel duidelijk! Maar kan ik ook andere programma’s gebruiken? Gebruiker: Jorrit123 Ja Miepje, je kunt ook 7-Zip gebruiken! Dat is ook gratis en werkt hetzelfde. Plus, het is misschien zelfs nog wat sneller. Ik gebruik dat meestal. Gebruiker: Roodstaartje Bedankt voor de tips, iedereen! Ik ga het proberen. Hopelijk is het zo makkelijk als het klinkt! Gebruiker: Sanderino Zeker! Ik had ooit eigenlijk I’d heel moeilijke tijd met dat soort bestanden, maar met die programma’s gaat het echt soepel. Vergeet niet dat je soms ook andere extensies tegenkomt zoals .zip of .tar. Die kan je ook met dezelfde programma’s openen. Gebruiker: VintageFan Ik weet niet of iedereen dat weet, maar met WinRAR kun je ook bestanden comprimeren. Dus als je iets wilt delen kan je het zelf ook inpakken! Handig hé? Gebruiker: DaanD Goed om te weten, VintageFan! Maar ik vroeg me wel af… Hoe zit het eigenlijk met die trial bij WinRAR? Kan ik het echt gratis gebruiken of moet ik een keer betalen? Expert: TechGuru Dat is een goede vraag, DaanD! WinRAR komt met een proefperiode, maar je kunt het ook na de proefperiode blijven gebruiken. Echter, het is wel netjes om te betalen als je het regelmatig gebruikt. Met 7-Zip heb je dat probleem niet; dat is helemaal gratis! Gebruiker: Lisa_L Ik gebruik altijd 7-Zip, nooit problemen mee gehad! Dat moet je echt een kans geven, Roodstaartje! Gebruiker: Roodstaartje Dank jullie wel voor al de tips! Ik voel me al een stuk zekerder! Ga het allemaal eens uitproberen. Gebruiker: Annemiek Laat ons weten hoe het gaat, Roodstaartje! Ik ben benieuwd! Lees het volledige bericht hier
  • Recente actieve topics

×
×
  • Nieuwe aanmaken...